Organizator : | Urząd Miejski w Suszu |
Data : | 2016-06-25 |
Miejsce : | Susz |
Dystans : | 1.2 km |
Zgłoszonych : | 55 |
Wystartowało : | 46 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 46 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Bieg | Czas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | |||
1 | WASIEWSKI Karol | 136 | RAKOWIEC | Chł.10-11 | |||||
2 | WOLSKI Teodor | 137 | Wolscy Brothers Triathlon Team | SŁUPSK | Chł.12-13 | ||||
3 | GURANOWSKI Wojciech | 144 | UKS Lusowo | CHYBY | Chł.12-13 | ||||
4 | MICHAŁOWSKA Adrianna | 145 | UKP JEDYNKA ELBĄG | ELBLĄG | Dz.12-13 | ||||
5 | CICHOWSKA Paulina | 146 | Orka Iława | IŁAWA | Dz.10-11 | ||||
6 | ARMUŁA Karol | 147 | Triathlon YMCA Kraków | KRAKÓW | Chł.10-11 | ||||
7 | FRYDEL Adam | 148 | ZRYW OPOLE | OPOLE | Chł.12-13 | ||||
8 | HORBACZEWSKI Grzegorz | 150 | UKS Dwójka Morena Gdańsk | GDAŃSK | Chł.10-11 | ||||
9 | BĄBEL Eryk | 151 | UKS Gromik Gdynia | GDYNIA | Chł.12-13 | ||||
10 | KLAUZA Hanna | 124 | PRUSZKÓW | Dz.10-11 | |||||
11 | KACA Anna | 125 | Stowarzyszenie ORKA | SUSZ | Dz.10-11 | ||||
12 | RAŻEWSKI Jan | 127 | MKS Delfin Malbork | MALBORK | Chł.10-11 | ||||
13 | WALKOWIAK Marcel | 128 | MKS Sambor Tczew | SUBKOWY | Chł.12-13 | ||||
14 | HENDRYSIAK Bartosz | 132 | MKS Sambor Tczew | TCZEW | Chł.12-13 | ||||
15 | LEŚNIEWSKA Dominika | 154 | EXTREME TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | Dz.12-13 | ||||
16 | SZYDŁOWSKI Antoni | 110 | MYSLENICE | Chł.10-11 | |||||
17 | SIEMIANOWSKI Marcel | 111 | UKS TRS SUSZ | SUSZ | Chł.12-13 | ||||
18 | CICHOCKA Anita | 114 | Nadaktywni | BIAŁYSTOK | Dz.12-13 | ||||
19 | CYBULSKA Zofia | 102 | TRI Starogard Gdański | STAROGARD GDAŃSKI | Dz.10-11 | ||||
20 | GŁADOSZ Wiktoria | 105 | NIELUBIA | Dz.12-13 | |||||
21 | RUTKA Maciej | 106 | KTS IRONMAN KWIDZYN | KWIDZYN | Chł.10-11 | ||||
22 | RUTKA Kacper | 107 | KTS IRONMAN KWIDZYN | KWIDZYN | Chł.12-13 | ||||
23 | PACHUCKA Julita | 117 | UKS Lusowo | POZNAŃ | Dz.12-13 | ||||
24 | RADZIKOWSKI Kamil | 118 | TOP ACTIVE | GDYNIA | Chł.12-13 | ||||
25 | TYNDZIK Eleonora | 120 | WARSZAWA | Dz.12-13 | |||||
26 | TYNDZIK Maria | 121 | WARSZAWA | Dz.12-13 | |||||
27 | PYRZYŃSKI Daniel | 158 | Delfin Toruń | TORUŃ | Chł.12-13 | ||||
28 | ZIEMANN David | 159 | UKS 7 SOPOT | SOPOT | Chł.10-11 | ||||
29 | WALCZAK Hubert | 160 | GRONOWO GÓRNE | Chł.10-11 | |||||
30 | WALCZAK Olaf | 161 | GRONOWO GÓRNE | Chł.12-13 | |||||
31 | ŻABOWSKA Joanna | 163 | ELBLĄG | Dz.10-11 | |||||
32 | BRONAKOWSKI Adam | 165 | Tri NEGU Kids | OLSZTYN | Chł.10-11 | ||||
33 | MARCINIAK Julia | 168 | GDYNIA | Dz.12-13 | |||||
34 | SŁOTWIŃSKA Wiktoria | 170 | Wisła Puławy | PUŁAWY | Dz.10-11 | ||||
35 | WORONKO Maciej | 52 | Mks Medyk Giżycko | GIŻYCKO | Chł.10-11 | ||||
36 | NETTER Maciej | 55 | UKS Tri-Team Rumia | RUMIA | Chł.10-11 | ||||
37 | NETTER Amelia | 56 | UKS Tri-Team Rumia | RUMIA | Dz.12-13 | ||||
38 | 23 AQ | ||||||||
39 | LASZKIEWICZ Mateusz | 119 | GDYNIA | Chł.10-11 | |||||
40 | ŻBIKOWSKA Zuzanna | 134 | MKS Truso Elbląg | ELBLĄG | Dz.12-13 | ||||
41 | JĘDRZEJEWSKA Nela | 153 | UKS Ósemka Starogard Gdański | NOWA WIEŚ RZECZNA | Dz.12-13 | ||||
42 | PISANKO Michał | 123 | UKS Lusowo | DĄBROWA | Chł.10-11 | ||||
43 | MAKSYMOWICZ Krzysztof | 133 | MKS Truso Elbląg | ELBLĄG | Chł.12-13 | ||||
44 | KULIŃSKI Dawid | 109 | COMPLEXSPORTS, UKA 7 SOPOT | GDYNIA | Chł.10-11 | ||||
45 | MARKOWSKA Marta | 62 | Dz.12-13 | ||||||
46 | MARKOWSKA Malwina | 51 | Dz.10-11 |
Znaleziono 46 wynik(ów)