EUCO SUSZ TRIATHLON 2016 - DYSTANS ŚREDNI

Organizator/ Organizer:
Urząd Miejski w Suszu
Data/ Date:
2016-06-26
Miejsce/ Place:
Susz
Dystans/ Distance:
113 km
Zgłoszonych/ Registered:
734
Wystartowało/ Started:
589
Nie ukończyło/ Not finished:
59
Ukończyło/ Finished:
530
Na trasie/ On track:
48

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 92,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 92km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.9km | 2km | 19.3km | 64.3km | 92km | 92.1km | 99km | 106km | 112.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | KS | KWM | MS | MWM | K18 | M18 | K25 | M25 | K30 | M30 | K35 | M35 | K40 | M40 | K45 | M45 | K50 | M50 | K55 | M55 | K60 | M60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryKara1.9kmPoz 17.3km62.3km90kmPoz
         
1KALASZCZYŃSKI Łukasz 2KM SPORTPŁOCKM3000:27:091100:01:5200:24:5701:29:1502:09:004
2PODSIADŁOWSKI Michał 19TRINERGYZĄBKIM3000:33:0711200:02:1900:23:2801:25:2002:04:323
3PRZYMUSIŃSKI Filip 4UAM SZPOT TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM3000:24:54500:02:0500:26:5401:33:1602:16:4816
4ADAM Kacper 3OLIMPIUS.PLCZĘSTOCHOWAM1800:26:22600:01:5400:26:3601:33:5802:15:5212
5AUGUSTYNIAK Krzysztof 252MKS PŁETVAL POLKOWICEPOLKOWICEM3500:26:501000:02:0700:26:3701:33:1602:15:1210
6NAJMOWICZ Paweł 21TRI NEGUOLSZTYNM1800:24:50400:01:5300:26:5001:34:1602:17:2721
7RUCIŃSKI Jakub 563HOTEL CZTERY BRZOZY- BIKE U UPSOPOTM4000:32:4110300:02:3100:23:4301:28:3402:10:495
8SIEJAKOWSKI Michał 5KTS IRONMAN/ TRI NEGUKWIDZYNM3500:28:132000:01:5700:26:2401:33:3902:15:5213
9LIS Łukasz 17TRICLUBLUBLINM3000:24:38300:01:5200:27:2701:36:4502:19:4836
10LIPOWSKI Marcin 467TRIATHLON SERIES TEAMWARSZAWAM3000:30:364800:02:2900:25:5201:32:1502:13:568
11ŁAWICKI Marcin 6MKS PŁETVAL POLKOWICELUBINM3000:26:23700:01:5900:26:3301:37:0402:18:4631
12KONIECZNY Marcin 15NIEMANIEMOGĘ/TRIATHLONSERIESTEAMOLSZTYNM4000:32:108400:01:5900:25:1601:31:1002:13:037
13GARDENER Jacek 31BANASZ TEAM INTERNETŁOWICZM5000:32:289000:02:1900:24:3901:30:3702:12:526
14DOWBOR Maciej 27TRINERGY/AIRBIKE TRI TEAMWARSZAWAM3500:28:162200:02:1900:26:0601:34:1502:17:0618
15SPALENIAK Tomasz 10UKS TRI-TEAM RUMIADOBRZEWINOM2500:29:333300:02:2200:26:3001:33:2202:15:4711
16MAJKA Michał 20LABOSPORT TEAM/ORLIŃSCY.PLELBLĄGM3500:30:134100:02:2200:26:3601:32:4702:15:099
17AWRUK Bartosz 245NADAKTYWNI/ WAWRUK.PLBIAŁYSTOKM3000:28:101800:02:2100:26:1301:34:2102:17:2620
18SANIAWA Piotr 255TRICLUBLUBLINM3000:28:142100:02:2900:26:5201:35:5102:19:5938
19ZAPALSKI Marek 107KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3000:31:477400:02:1900:25:5001:33:4902:16:3815
20BISKUPSKI Mariusz 26UKS TRS SUSZSUSZM4000:28:202300:02:1700:26:5001:36:0402:20:0740
21DOMIRSKI Daniel 34LUFT TRI TEAM/TWOMARKKOBYŁKAM3000:30:114000:02:0400:26:1201:34:2102:18:3026
22KALINOWSKI Piotr 372LEKARSKA GRUPA KOLARSKAWŁOCŁAWEKM4000:26:25800:02:1100:28:1401:38:0202:22:1658
23KALINOWSKI Paweł 652TRINERGYWARSZAWA ŻOLIBORZM3000:28:101900:02:3000:27:5001:35:3502:20:1542
WALIŃSKI Mikołaj 142PREFBUD DZIERZGOŃELBLĄGM3500:30:103900:02:1300:26:0301:34:1702:18:3428
25TOMASZEWICZ Damian 499COMPLEXSPORTS PRO TEAMELBLĄGM1800:28:202400:02:3100:26:5401:35:5502:20:0741
26KLUGE Krzysztof 144ENDUROMAN ELBLĄGELBLĄGM3000:28:031700:02:3300:27:5301:36:0602:20:2444
27DUDZIŃSKI Piotr 298KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4500:29:263100:02:2300:26:4401:35:2702:21:0850
28BIELECKI Jakub 357TRINERGY TEAMWARSZAWAM3000:32:299300:02:2800:26:3301:34:4202:18:2625
29KACZMAREK Adam 170ARKA GDYNIAGDYNIAM2500:29:052800:02:2900:27:5801:38:1502:21:5952
30DOBRZAŃSKI Bartosz 584TOMATO TRI TEAMRADOMM4000:29:583700:02:1000:27:2901:37:3502:21:3251
31KORD Radosław 497SU52TR14THL0NBARCZEWOM3000:32:3610000:02:1700:26:4201:34:4802:18:5032
32NAGÓRSKI Kamil 593TRINERGY TEAMWARSZAWAM4000:27:331400:02:3700:27:5501:39:1502:24:2876
33PETELSKI Mateusz 30GVTGDAŃSKM3000:32:349700:02:0500:25:5601:35:3502:20:0039
34PRUCHNIEWSKI Karol 176SZCZYTNOM3000:32:339500:02:3800:26:2601:35:5802:19:3835
35JARONIEC Adam 217BE3 CITYZEN POZNANPOZNANM3000:34:5117300:02:2600:25:4301:34:1802:17:3723
36ZIĘBA Adam 352TRISPACEBYDGOSZCZM4000:35:0918300:02:1500:26:1601:34:1502:17:3222
37KĘPKA Marcin 260LABOSPORT/F3TEAMGDAŃSKM355min00:34:4717200:02:3300:26:4401:34:2502:17:4224
38MIERZEJEWSKI Bartosz 100POZNAŃM3000:31:317100:02:5700:26:5401:35:4902:20:3646
39JANIK Przemysław 309TRICLUBWARSZAWAM3500:35:4723600:02:2400:25:5001:33:2902:16:5917
SZCZOTKA Mariusz 90LABO SPORT / AT TEAMWIEPRZM4000:32:248800:02:5300:26:2201:35:4602:19:5537
41CZUBA Adam 210SWIM-SPORT/ HAPPY TRI FRIENDSKRAKÓWM4500:35:4523300:02:3200:25:4501:33:2302:17:0819
42ZIELIŃSKI Łukasz 231BOŻENKOWOM3000:33:5613400:02:5800:26:2101:34:5002:18:3529
43FAZAN Rafał 163JÓZEFOSŁAWM4500:30:495500:02:3500:27:2701:38:1702:22:0854
KAŁUŻNY Łukasz 165TRINERGYWARSZAWAM2500:36:4726800:02:1700:25:1201:32:3402:16:2914
45NIEGOWSKI Marcin 113TRINERGY TEAMWARSZAWAM3000:28:262500:02:2400:28:0001:39:4302:24:4483
46MROCZEK Marcin 343OPOLEM3500:29:233000:02:3400:28:1401:39:2502:24:4082
47EPELBAUM Dariusz 120KUŹNIA TRIATHLONU / T-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAM3500:35:3721500:02:2700:25:2901:33:3802:18:3930
48PIETRYKA Grzegorz 67ROGÓŹNOM3000:30:254700:02:5700:26:5701:38:0002:23:2665
49CHOMIK Rafał 287T2 TRIATHLON TEAMGLIWICEM3500:33:5213100:02:3300:26:3201:35:5402:20:2443
50WOŁOSZYK Kamil 13UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWOKOŚCIERZYNAM1800:34:1015200:02:4100:26:1301:35:2102:20:2845
51SZCZUŻEWSKI Andrzej 161STRZELCE OPOLSKIEM2500:31:116300:02:3800:27:0401:38:1502:23:3366
52KACZYŃSKI Aleksander 496NADAKTYWNIŁAPYM3000:34:0314200:02:3400:27:0701:35:2902:20:5347
53PODSIADŁO Łukasz 5663 FLOW TRIATHLON TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM3000:33:3712200:03:0500:26:2101:35:2502:21:0349
54SOBCZAK Marcin 157UKS TRI TEAM RUMIARUMIAM4500:32:339600:02:4000:27:2701:37:2002:23:0261
55RADCZUK Daria 720KATOWICEK3000:27:291300:01:4700:29:2701:42:2902:29:27141
56SWINARSKI Maciej 648MOTOSYBERIA.COMGDANSKM3500:37:2829200:02:3100:25:1701:34:0202:18:5533
57BIRECKI Jakub 562JOJO TEAM TRIATHLONOPOLEM255min00:34:0714800:02:5600:25:5801:35:2002:22:0955
58KREMER Tomasz 603KM SPORT IRT ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM3500:32:359800:02:3300:26:2601:37:0102:24:0672
59KWIECIEŃ Krystian 2693FLOW TRIATHLON TEAMSIEWIERZM3500:33:5813600:02:3700:27:1201:35:3502:22:4059
60OŁOWSKI Jakub 380TRI NEGUBISKUPIECM3000:35:0718200:02:1700:28:2501:38:0702:22:0053
61BUTNY Rafał 373GDYNIAM3500:30:535700:02:1400:27:0201:38:0802:26:18104
62WIESE Anna 740WIMATRIPOZNAŃK3000:32:098300:02:0100:28:2101:39:3302:25:2492
63BANACKI Sławek 218AKADEMIA TRIATHLONU LABOSPORTWARSZAWAM405min00:32:218700:02:4800:27:3501:38:3302:24:2675
64STADNICZENKO Stanisław 644TRICLUBWARSZAWAM3000:32:4510400:02:1700:27:4001:37:5502:24:3981
65RUMIŃSKI Radosław 313KWIDZYNM3000:35:3922100:03:0300:27:4601:36:5302:21:0248
66PETROV Dmytro 637TRI LEVYLVIVM3000:36:2225300:04:2200:26:1301:34:5302:19:0234
67ZIĘBA Marcin 167KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM355min00:31:146400:02:3300:28:0001:39:2602:26:18105
68JARZEMBOWICZ Maciej 317TRINERGY TEAMPIASECZNOM3000:34:4617100:02:2000:26:3901:36:4102:23:0262
69KĘDZIOR Grzegorz 364WARSZAWAM3500:34:2316300:03:4100:27:3701:37:3502:22:1457
70BORCZYK Janisz 626OLIMPIUS,PLCZĘSTOCHOWAM2500:32:5710700:02:3600:25:5501:35:5602:24:4684
71SOROKHAN Andrii 620TRILEWYLVIVM4500:27:281200:02:3300:29:4701:43:4302:30:30160
72IGIELSKI Armin 278TANCIA TEAMGRUDZIĄDZM4000:31:257000:02:5300:28:2901:39:2202:26:14102
73WILANDT Konrad 468GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM305min00:34:0013900:02:2200:26:4701:36:0602:24:1273
74GRYGLIK Tomasz 96RUDZICZKAM3500:33:2311800:02:1900:26:5601:37:4502:24:5487
75CHMIELEWSKI Piotr 50WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAM3500:32:048000:02:3900:28:0501:40:5702:25:5798
76KEMPA Tomasz 458VISLINE @@ EPICENTRUMGDYNIAM1800:31:006000:03:1100:28:1701:40:1502:26:30109
77POPŁAWSKI Grzegorz 507NADAKTYWNITOŁCZEM3500:31:347300:02:3400:28:4301:39:4302:26:44110
78BUSZAN Radek 14ACTIVE DELLGDYNIAM3500:29:132900:02:1300:29:0401:41:2102:29:35142
79EJSMONT Krzysztof 248BYDGOSZCZM3500:34:5917800:03:1100:26:2201:37:3302:22:5860
80KOWALSKA Olga 742TRINERGY TEAMWARSZAWAK2500:29:563600:01:4900:28:4901:42:0302:29:45147
81JĘDRZEJEWSKA Aleksandra 685UKS TRI-TEAM RUMIAWROCŁAWK2500:27:481600:01:5600:30:1901:44:0802:31:46176
82SOBUCKI Jacek 517UKS TRS SUSZSUSZM4000:34:1715800:02:3900:27:3801:38:4102:24:3980
83RYABTSEV Volodymyr 619TRILEWYLVIVM505min00:34:3216500:02:4100:26:5301:38:2502:24:2374
84WACŁAWSKI Krzysztof 180ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAM5000:33:3012100:03:2100:26:3001:36:5402:24:4885
85WOJNAR Robert 205TORUŃM4000:37:0628100:02:2800:26:5501:36:4002:22:0956
86JONIO Tomasz 232KUŹNIA TRIATHLONUSZELIGIM3500:34:4416900:03:0100:27:3101:38:4802:23:5969
87JABŁOŃSKI Jarosław 522UKS TRS SUSZZIELEŃM4000:35:3621400:02:2600:26:3301:38:1402:23:5167
CIESZYNSKI Jacek 463LABOSPORTRYNARZEWOM5000:33:4812900:02:4300:26:3401:37:0802:25:2291
89NITSCHKE Maciej 330WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM4000:35:2519300:03:0500:27:1701:37:4502:23:2464
90BULA Piotr 361ZGIERZM4000:39:4838200:03:4600:25:4701:34:1602:18:3327
91ROSIŃSKI Jarosław 76F3TEAMGDAŃSKM4000:34:0714700:03:2200:27:0801:38:4802:24:4986
92FIJAŁKOWSKI Tomasz 264NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM3500:28:522700:03:2900:29:2201:42:0702:30:09155
93ZIELIŃSKI Michał 647WARSZAWAM2500:30:144300:03:0300:29:2601:42:3502:30:08154
94JANIAK Paweł 759TRIATHLON SIEDLCE CLUBSIEDLCEM3500:32:289200:02:1900:28:0301:42:1402:28:39128
95GLEBOW Krzysztof 177SPORTEVOGDAŃSKM4000:33:4212300:02:4600:27:1801:39:3002:26:59112
96MIKA Jakub 342GDAŃSKM3000:33:2411900:02:4300:27:4501:39:5302:27:33116
97SZAŁKOWSKI Tomasz 610KST IRONMAN KWIDZYNSUSZM4000:35:4423000:02:4200:27:3501:38:5402:25:1990
98PUCH Robert 339LABOSPORT TEAMELBLĄGM4000:37:0928300:02:4700:27:0001:38:3202:24:0371
99KOZŁOWSKI Daniel 331KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNM4000:35:3922200:02:4800:27:3801:38:5002:25:3494
100SERWIŃSKI Radek 273TRINERGY TEAMWARSZAWAM3000:36:3626100:02:5100:27:4201:38:5402:24:3879
101DZIERSZKO Rafał 506NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM3500:35:2619700:02:2100:26:3001:39:1802:26:19106
102SZABELSKA Ewelina 687KUŹNIA TRIATHLONUPIECKIK3000:34:3616700:02:1300:26:1701:38:4602:27:23115
103BIESIADA Tomasz 239TRINERGYBYDGOSZCZM4000:35:3821900:03:0200:27:0801:37:5802:25:3796
104SOBOLEWSKI Marcin 525UKS TRS SUSZZALEWOM3500:32:068200:02:2500:29:1801:42:3302:29:48148
105KLATKA Mariusz 211TRENINGIKUNGFU.PLKATOWICEM3500:35:3220600:02:5400:26:1201:38:2602:25:5697
106ZRZELSKI Michał 143SPORTEVOGDYNIAM3500:35:1718600:03:0400:27:1901:39:3302:26:24107
107TARCZEWSKI Tomasz 168TARCZA TRIATHLON TEAMZAWIERCIEM3500:30:224500:03:4900:28:5201:43:2202:30:37162
108HOPPE Mateusz 512SKŻ SOPOTGDAŃSKM2500:32:359900:02:3700:28:2901:42:0402:29:38144
109PRZEŹDZIĘK Adam 52T2 TRIATHLON TEAMGLIWICEM3000:31:236700:02:4000:28:4301:41:4302:30:49165
110DAGIL Aleksander 103WARSZAWAM3500:32:178600:02:2900:27:5701:41:2002:30:06153
111DRABOT Andrzej 395ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAM4000:35:4022300:03:0100:28:1901:39:3902:26:14103
112KOSTKA Andrzej 254POLKOWICEM505min00:37:1228500:03:1100:27:3201:38:1602:24:3377
113LITWINIUK Krzysztof 300TRI NEGUOLSZTYNM3500:33:0211000:03:0100:28:0001:41:1602:28:56132
114PIASECKI Paweł 611CIECHANÓWM5000:35:3521200:03:1600:27:4001:39:3202:26:09101
115FELIŃCZAK Michał 349WWW.ICOMFORT.PLPOZNAŃM3000:30:395000:02:4000:29:1301:41:1902:31:45174
116JĘDRYCHOWICZ Bartłomiej 408TRICLUBWARSZAWAM305min00:34:2016200:03:0300:28:2501:39:4302:27:41117
117KOŁODZIEJ Sebastian 553WARSZAWAM3500:33:5213200:02:2800:28:1901:41:5402:28:46130
118PLUTA Gniewomir 483UKS TRS SUSZSUSZM3500:30:415100:02:4000:29:0501:43:2802:31:45175
119MAZUR Paweł 131AGROLOK SPORT TEAM/ UKS TRS SUSZSUSZM2500:31:577800:02:4100:29:3701:43:5902:30:29159
120MAGIERŁO Bartosz 374TGMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM455min00:34:0614600:03:1200:27:5301:40:5502:27:53118
121CZAPIŃSKI Michał 570HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSKREDAM3000:38:1931800:03:0200:27:0401:38:1602:24:0170
122KOZAKIEWICZ Ryszard 540KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4000:36:5627100:03:2400:27:3601:38:2202:25:0889
123WILIŃSKI Tomasz 345LABOSPORT TEAMOLSZTYNM4000:35:5024200:02:4200:27:3701:40:1502:27:01113
124URBAŃSKI Rafał 629CZESTOCHOWAM3500:37:3029600:03:0401:38:1302:25:0088
125NOGA Jarosław 580LABOSPORTOLSZTYNM3000:37:4430100:02:2800:27:3001:38:2802:25:2793
126WYGNAŃCZUK Michał 337IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIAGDYNIAM2500:31:527700:02:3500:29:0801:44:2202:31:13169
127SOSNOWSKA Aleksandra 723TRIATHLON SERIES TEAMBIAŁYSTOKK3000:29:343400:02:3000:29:5601:44:4202:33:44207
128LEMKE Krzysztof 446GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM355min00:37:2028900:02:3400:27:0001:38:3102:26:07100
129SULIMA Grzegorz 559OLECKOM2500:31:106200:03:2700:28:3101:42:4102:31:26172
130ŚWIĄTEK Jarosław 623SIDORTEAMKATOWICEM4500:34:0214000:02:5400:28:1901:41:3102:29:22137
131ŁYSKANOWSKI Marcin 655AT TEAMGDAŃSKM3500:34:4416800:02:3500:28:2501:41:4502:29:25140
132ROSIŃSKI Przemysław 612B4SPORTZIELONKAM3500:35:2519400:02:4300:28:0001:40:4702:28:51131
133MICHAŁOWSKI Marcin 247SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINM3500:34:1816000:03:2800:27:4001:40:1702:29:16135
134URBAN Krzysztof 376TRICLUBWARSZAWAM3500:34:0314100:03:2100:28:1801:41:3502:29:40145
135KOZAKIEWICZ Ireneusz 118KWIDZYNM3500:37:4430200:02:5400:27:2701:38:1502:26:30108
136KLEKOWIECKI Marcin 111WARSZAWAM3500:31:507600:03:3500:28:3001:43:2002:31:49177
137GRZANECKI Rafał 442PIER...NIEBIEGAM:)WARSZAWAM4000:40:4442300:02:3600:27:5801:39:3602:23:5868
138KAŁUŻNY Mikołaj 651TRINERGYWARSZAWAM3500:35:5224300:03:2400:28:2501:39:4702:28:04122
139KOZLOWSKI Andrzej 39TRIATHLON ONTARIOMISSISSAUGAM5500:35:3621300:03:2400:27:5001:39:5002:28:22125
140KOPCEWICZ Tomasz 493STAWIGUDAM3000:35:3420900:03:2900:27:4901:39:5402:28:22126
141CIECIERSKI Michał 117OSTROŁEKAM3500:35:4924100:03:3500:27:2401:40:2002:28:02121
142GWIZDAŁA Karol 183SPORTEVOGDAŃSKM3000:31:497500:02:5800:27:5801:42:2502:32:41193
143JARECKI Grzegorz 451PROGRESS TRIATHLON TEAMELBLĄGM1800:33:0311100:02:5700:28:5301:43:0002:31:29173
144PUNPUR Marcin 666NET SYSTEMOSTRÓDAM3500:35:4623500:02:4800:27:3001:40:2202:28:59133
145GOŁAWSKI Krzysztof 654KUŹNIA TRIAHLONUSIEWIERZM3000:41:0743400:03:2500:26:2801:36:5002:23:1463
146JEDOWSKI Maciej 500UKS TRSSUSZM3500:35:3020200:03:0700:28:1801:41:2302:29:17136
147DANIELEWSKI Michał 201PMCG PIASECZNOPIASECZNOM4500:35:3020300:04:2100:27:4901:39:5702:28:07123
148FRIEDRICH Arek 360TRI NEGUOLSZTYNM3500:38:4433400:03:3800:27:5701:39:3302:25:3695
149ANDRZEJCZYK Sebastian 122TRINERGYWARSZAWAM4000:34:5317500:02:4600:28:1401:42:2802:30:39163
150KWIECIEŃ Arek 75TERENOWO.PLKRAKÓWM4000:37:4730300:03:3600:27:1801:40:1802:26:56111
151WIŚNIEWSKI Michał 214TRIATHLON TRÓJMIASTOGDAŃSKM3500:35:2519500:03:3300:28:3101:42:4602:29:22138
152STUDNIAK Mateusz 449GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM255min00:32:289100:02:4700:28:0701:42:2502:33:06199
153PYKA Marek 429CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3500:41:1043600:02:3700:27:0301:37:3402:24:3778
154KOSMALA Michał 604LABOSPORT/ EKSTREMALNIKIELCEM3500:33:0811300:02:5600:29:0301:43:0802:32:28187
155SZAPIEL Andrzej 609ALEGDYNIAM2500:33:0210900:03:3900:29:5401:43:3002:31:57178
156STAWIARZ Paweł 335ELBLĄGM4000:32:4610500:03:2500:29:4301:43:5302:32:43194
157CHUDEWNIAK Tomasz 199STEGNAM2500:32:3910200:03:0500:29:2001:44:2202:33:17202
158BINDER Piotr 54OTK RZEŹNIKWARSZAWAM355min00:35:4723700:03:2400:28:3401:40:5102:29:51149
159MISZEWSKI Mateusz 303COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDAŃSKM2500:35:1818700:03:1500:28:3801:41:4102:30:39164
160SARNOWSKI Zbyszek 613UKS TRS SUSZSUSZM405min00:33:5113000:03:2100:29:2101:42:5102:32:06180
161SZUL Daniel 523UKS-TRS SUSZSUSZM3000:37:2029000:02:5700:27:2801:38:4402:29:14134
162CHYŁEK Wojciech 375KRAKÓWM3000:33:4712600:03:1000:27:1701:43:5302:32:40192
163LEWANDOWSKI Igor 128KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM255min00:30:134200:02:5100:30:1601:46:4602:36:36253
164PUNPUR Krzysztof 229NET SYSTEM TRIATHLON TEAMOSTRÓDAM3000:34:3416600:03:0700:27:5001:41:3802:32:10181
165PAŁYSA Marek Negu 140TRI NEGUDAWIDY BANKOWEM4000:38:2932500:03:2300:27:3201:40:3402:28:02120
166CZECH Mariusz 315UKS TRI TEAM RUMIAGDYNIAM3500:32:037900:02:4100:30:1601:46:1502:35:17231
167ZARZYCKI Piotr 212TRINERGYKRAKOWM3000:36:4226400:03:1700:28:1601:42:0702:30:04152
168RUTKA Radoslaw 356KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNM4000:30:445300:04:0100:29:4301:46:2502:35:27236
169BIELARSKI Karol 184TRINERGY TEAMWARSZAWAM3000:39:4037100:03:2200:27:3601:39:4702:27:21114
170JASKOWSKA Bożena 688SMASHING PĄPKINSRZESZÓWK3500:35:2619800:02:2600:28:1501:43:2302:32:38189
171KOZAKOWSKI Wiktor 595TRINERGY / AIRBIKEWARSZAWAM3500:39:1735400:02:3900:27:0301:41:0102:28:37127
172WITKOWSKI Paweł 469SOCHACZEWM3500:37:4230000:03:2600:27:2301:41:4502:29:25139
173JARMOSZ Maciej 680DANONEWARSZAWAM3000:38:4533600:03:0700:28:1501:41:0302:28:42129
174ŚLIWIŃSKI Szczepan 576KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3000:31:016100:02:4400:29:2201:45:2502:37:02257
175RUTKOWSKI Paweł 646TRI NEGUOLSZTYNM355min00:32:3810100:02:4700:28:4001:44:0102:35:22232
176MINUTH Łukasz 53LOTOS RUNNING TEAMGDYNIAM3000:33:1311400:03:2600:28:5101:44:3402:34:12210
177MAŁEK Piotr 334ZAWIERCIEM3500:37:0427900:05:5400:28:1901:41:1002:27:55119
178CHODYNA Monika 719TRI NEGUOLSZTYNK1800:26:38900:02:0300:30:3401:50:1102:42:25328
179SOBECKI Filip 577KS IRONMAN SZCZECINSZCZECIN/BEZRZECZEM4000:33:4712700:02:1900:29:4001:44:2102:35:03222
180SZRAJNER Piotr 495TRIATHLON SERIES TEAMMARKIM4000:34:1415700:03:0500:30:1301:46:3702:33:53208
181PIOTROWSKI Michał 227LABOSPORT / AT TEAMSULEJÓWEKM4500:38:4133100:02:4800:27:5601:41:2902:29:44146
182GIERASIMCZYK Rafał 148BIERNAT REHABILITACJA + SPORTMORĄGM1800:30:425200:02:3100:30:2601:47:1002:38:05274
183GNIOT Jacek 426WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.GRUDZIĄDZM4500:42:5447900:02:2000:27:5101:38:5202:26:0699
184BOŻĘCKI Marcin 513TRI UNIVERSEGDAŃSKM3000:38:4233200:02:2900:28:1701:42:2102:30:13157
185LETNIOWSKI Maciej 173MASTERLEASE SPORT TEAMKOWALEM4500:33:2211700:03:2900:29:0101:44:4802:34:39213
186ŚLIWKA Piotr 358SPORTEVOKRAŚNIKM3500:38:0431100:02:3700:28:4501:42:5302:30:50166
187TRZASKA Przemysław 514TRI UNIVERSEGDAŃSKM3000:34:5517700:02:2600:27:3401:39:3902:34:18211
188JESION Ireneusz 241LUBINM4500:36:0424800:03:2800:28:1801:44:2702:32:14183
189PILARCZYK Krzysztof 602TRINERGYWARSZAWAM3000:37:0127500:02:3700:28:0101:41:5602:32:10182
190HUDZIEC Sebastian 660HRMAX ZORYŻORYM3500:34:0514300:03:0200:30:1101:41:5102:34:42214
191DRÓŻDŻ Kamil 202KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3000:37:3829900:03:0100:28:4401:43:1102:31:12168
192MACIEJEWSKI Karol 92PRO RUN WROCŁAWNADOLICE WIELKIEM3000:39:2836200:02:4700:27:4901:41:4002:29:37143
193KUDYK Jan 419ORKA MASTERS IŁAWAIŁAWAM4500:38:3833000:03:2300:28:1601:42:1002:29:52150
194ŁAKOSMKI Olek 37LUFT TRI TEAMWARSZAWAM4000:33:4512500:03:0400:30:1201:46:2402:35:08226
195CZAJKA Maciej 394NADAKTYWNISOKÓŁKAM2500:31:246800:02:4500:29:4701:46:3802:37:55270
196KUBASIAK Krzysztof 453KT WATER KNIGHTSZIELONKIM4000:40:5843000:02:5400:28:5401:40:5602:28:17124
197KRZAK Robert 366AUTHOR BICYCLESGLIWICEM5000:37:5230500:03:2000:28:4601:42:3302:30:58167
198GŁĄB Andrzej 461WANIEWSKI COACHINGMALBORKM4500:36:2225400:03:0700:28:3701:44:3802:32:48196
199KOSTECKI Krzysztof 333LESSSWARSZAWAM3000:34:1115300:02:4700:29:1201:44:5402:35:24234
TEMPSKI Patryk 190DRUŻYNA TVNBYDGOSZCZM3000:30:364900:02:5800:29:5701:47:0902:38:50283
201STARON Piotr 274BUDZISZEWICEM3500:35:5724600:04:0700:28:1001:44:0002:32:23186
202FURMAŃSKI Krzysztof 531UKS TRSSUSZM4000:35:0117900:02:5900:29:4601:46:1302:34:29212
203SZCZĘSNA Małgorzata 699COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM/ TRI LADIESIŁAWA / GDYNIAK2500:34:0614500:02:3800:29:4201:46:2202:36:06245
204SIECIŃSKI Emil 225UKS TRS SUSZSUSZM2500:40:0739500:02:5000:27:3601:41:1502:29:56151
205PATALON Piotr 97ORKAMASTERS IŁAWABRATIANM4500:36:3326000:02:5300:28:1701:43:0802:33:36204
206TOMASZEWSKI Jarosław 393KS DELFINGDYNIAM4000:39:0434400:03:2600:28:0401:41:4202:30:35161
207SURDYN Damian 109WARSZAWAM4000:37:3629800:03:0100:28:5301:43:1602:32:35188
208KALINOWSKI Krzysztof 233F3TEAM / RWS GROUPGDAŃSKM4000:31:206500:03:3400:29:1301:47:0602:38:22278
209LEJMAN Adam 546WARSZAWAM4500:35:2319100:03:0500:29:2601:45:4202:34:50218
210KOŁODKO Juliusz 318NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM3500:36:4626700:03:0000:27:4101:42:0402:33:37205
211SZYDŁOWSKI Marcin 198MYŚLENICEM3500:39:3236700:02:3900:28:0501:42:5402:31:20171
212KUHN Tomasz 351AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM4000:37:4930400:03:2600:28:2201:43:4202:32:22185
213SIWIRSKI Robert 556WTTWARSZAWAM4000:37:0528000:02:5000:33:0801:46:0302:33:42206
214KRUPIŃSKI Mateusz 369BYDGOSZCZM3000:37:1728700:03:1600:29:0901:43:4102:33:19203
215NOWICKI Bartosz 569RENEGAT INOWROCŁAWINOWROCŁAWM2500:34:1215400:03:1900:30:2601:47:2402:36:28250
216DWORAK Paweł 657NON IRONWARSZAWAM4000:35:4222600:03:0700:29:1301:45:2602:35:14228
217WOLSKI Dariusz 126KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4500:35:4222500:03:2300:28:5001:45:4702:35:07224
218WITKOWSKI Damian 290KS KROTOSZKROTOSZYNM3500:37:1028400:04:0000:30:2101:44:4402:33:09201
219GRZANKA Antoni 440KOZIEGŁOWYM6000:39:3636900:03:4400:28:1901:43:0302:31:14170
220CICHECKI Arkadiusz 35AT TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5500:32:258900:03:0000:30:0801:46:2902:39:18293
221AUGUSTYNIAK Mariusz 591UKS TRS SUSZSUSZM4000:38:4533700:03:2501:43:4202:32:38190
222BANACH Marcin 675IRSUTO SQUADRABYDGOSZCZM3000:37:3029500:02:2900:29:0901:45:0802:35:13227
223GOC Wojciech 185KWIDZYNM4500:39:3236800:03:3900:27:2401:41:0502:32:03179
224ZIELEŃ Michał 91SPORTEVOGDAŃSKM4500:35:2018900:04:2100:27:2701:43:4402:35:40238
225BEBELSKI Rafał 84KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3500:30:585800:02:4300:30:1001:49:3802:41:53321
226LIS Paweł 237COMPLEXSPORTSGDAŃSKM3500:30:495600:03:2800:31:1701:50:1202:41:19315
227ZYNTEK Bartłomiej 51SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM4000:36:5227000:03:1300:29:1101:45:5002:35:32237
228KUSKOWSKI Marek 650LABOSPORTTEAMGOŁDAPM3500:40:0239100:02:5400:30:2101:44:1302:32:46195
229PERGOŁ Bogusław 33GDAŃSKM4000:32:309400:03:2800:33:4901:50:2302:39:44297
230GAWROŃSKI Roman 667ZALASEWOM3500:35:3220700:03:2800:29:1301:46:0402:36:44255
231SKUPIEŃ Konrad 226ŁÓDŹM4000:39:5238400:03:3200:29:2401:44:0002:32:21184
232ZAWISTOWSKI Piotr 55PROGRESS TRIATHLON TEAMWARSZAWAM3000:35:4423100:05:1900:29:1001:45:2202:34:46216
233PRUCHNIEWSKI Sławomir 473ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAM3500:35:5324400:02:5800:28:3201:45:2602:37:03258
234MISZEWSKI Krzysztof 338COMPLEXSPORTSGDAŃSKM3500:39:0734700:03:5300:28:1901:43:3602:32:57197
235SZULC Piotr 672LABOSPORT TEAMGISLAVEDM4000:34:1715900:04:0000:29:5101:47:0002:37:49267
236BRZOZOWSKI Czarek 191KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM5000:36:5727300:03:2800:29:1801:45:5802:35:44240
237BIELIŃSKI Piotr 316POWERSYSTEM/TRIATHLON TRÓJMIASTOKARTUZYM4000:42:3847000:03:0900:28:5101:43:4302:30:26158
238MÓWIŃSKI Filip 643GDAŃSKM1800:36:2625600:03:2300:29:2001:46:2302:36:29251
239KOŚCIUCZUK Łukasz 328BIEGIEMNAPOMOC.PL / LABOSPORTWARSZAWAM3500:35:4623400:03:2600:30:3301:47:3202:37:07260
240KURYJ Marek 141SIŁY POWIETRZNEKRAKÓWM3500:30:214400:02:2600:31:1001:52:3102:43:40337
241GLUZIŃSKI Kacper 683TRICEPS WARSZAWAWARSZAWAM3000:36:2925700:03:5400:30:1301:47:0402:36:10247
242FOREMSKI Sławomir 129TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM4500:39:4537900:03:5000:29:1402:33:02198
243CISOWSKI Artur 676TRIWAWAWARSZAWAM3500:36:3025800:03:2900:28:3301:45:0402:36:41254
244PAWŁOWSKI Mariusz 452JESZKOWICEM3500:37:5330600:04:0300:30:3901:45:2902:34:46215
245KLEKOTKO Fabian 311TRI EAGLES GDYNIAGDYNIAM3500:38:1231500:03:3500:29:2201:45:3002:35:05223
246ADAMCZAK Andrzej 136TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM5500:38:2532000:03:1900:30:0001:46:2102:35:15229
247KULIKOWSKI Łukasz 353WARSZAWAM3000:36:4326500:03:0400:27:5001:45:5102:37:33263
248ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 251LODZM5000:37:2829300:03:3800:29:1201:46:1302:36:18249
249JANKOWSKI Tomasz 633TRISPACEBYDGOSZCZM4000:38:4433500:03:3200:29:3101:45:0702:35:08225
250PAWIŃSKI Maciej 257KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM3000:35:2519600:04:0000:29:5401:48:0102:38:02273
251LESZCZEWICZ Waldek 114KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3500:33:1511500:02:4700:29:3501:50:1202:41:34317
252KRASUSKI Andrzej 416TRINERGYWARSZAWAM5500:39:0634600:03:5500:28:2601:45:2502:34:54220
253WARMOWSKI Seweryn 573F3TEAMGDAŃSKM3000:40:5242900:03:5900:28:4801:43:2102:33:06200
254KAPUSTA Roksana 734LEGNICAK3000:35:2820000:02:3400:29:4601:47:2202:39:56300
255BĄK Seweryn 515TRI-UNIVERSEGDAŃSKM3000:38:5134000:03:0200:29:1701:45:1602:36:05243
256WIATROWSKI Krzysztof 98TRIWIATRAKI / IRONTEAM3CITYKOWALEM3500:37:2929400:02:4200:29:3801:47:5902:37:48266
257KAC Marek 606UKS TRI-TEAM RUMIARUMIAM4000:35:1918800:03:4200:30:1701:47:2802:39:00286
258WOJDYŁA Michał 105TRICLUBWARSZAWAM3500:34:2516400:02:5100:29:4801:47:3102:40:51310
259ZADROŻNY Zbigniew 404ATP AUGUSTÓWAUGUSTÓWM4500:37:3129700:03:3300:29:4201:46:3002:37:04259
260RAKOWSKI Tomasz 664RAKU TEAMGDAŃSKM4000:35:3120400:03:5500:29:2701:47:3502:38:43280
261KALISKI Kamil 297AGROLOK SPORT TEAMGOLUB-DOBRZYŃM3000:40:2140700:02:3800:29:3701:45:1502:35:15230
262GOŹDZIEWICZ Paweł 82BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3500:44:3751600:03:2900:28:1401:41:5502:30:13156
263KUŹMIŃSKI Marcin 682AGROLOK SPORT TEAMGOLUB-DOBRZYŃM2500:35:3421100:02:4100:29:5201:48:4702:40:06302
264KAŹMIERCZAK Marcin 234KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM4000:34:1916100:03:5000:27:3401:45:3002:40:12303
265KOSTAŃSKI Andrzej 669WARSZAWAM2500:36:1525100:04:0900:29:1701:47:1402:37:58272
266SACHANBINSKI Aleksander 38AT TEAMOZIMEKM5000:41:3945100:04:1200:28:5601:43:4502:32:40191
267ZIÓŁKOWSKI Piotr 425KUŹNIA TRIATHLONUPIASECZNOM3000:38:0831300:02:5600:30:3301:47:1102:37:32262
268TOMASZEWICZ Marcin 504COMPLEXSPORTSELBLĄGM2500:42:0745900:02:5000:28:4401:43:3802:33:57209
269BOJAN Jakub 310AIRBIKE / WIRTUALNA POLSKAWARSZAWAM3000:37:0828200:03:0100:30:0301:47:2002:38:52284
270WOLSKI Michał 60WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMSŁUPSKM2500:33:2612000:02:3200:30:0001:49:1602:43:12332
271WOŻNIAK Arkadiusz 508LUBLINM4000:39:4137200:03:5100:28:0901:44:3502:35:49242
272ASZENDORF Filip 295KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3000:37:1328600:03:5500:29:3401:48:3302:38:15277
273KACPRZAK Marek 600AIRBIKEJÓZEFÓWM4500:39:2936400:03:0100:28:5401:45:5302:36:56256
274DĄBROWSKI Tomasz 477SWIMMERS MASTERS TEAMWARSZAWAM4000:39:2936300:03:3500:28:2101:45:0002:36:30252
275GOC- KOZAKIEWICZ Marta 694KWIDZYNK4000:34:5417600:02:3200:30:3701:50:0702:42:11325
276SOBAŃSKA Izabela 696DRUŻBICEK1800:39:2435800:02:4500:29:2301:46:5502:37:29261
277PISAREK Ewelina 715CENTRUM REHABILITACJI SPORTOWEJWARSZAWAK2500:36:5026900:02:2000:30:2601:49:5502:40:32309
278STĘPIEŃ Bartłomiej 464ABSOLUTE BIKES TEAM/SUPER WTP PRUSZKÓWPRUSZKÓWM3000:40:0239200:03:3300:29:4301:46:2302:36:08246
279LOSINSKI Daniel 487DAFTRACINGWARSZAWAM3000:41:5945700:02:4900:28:5001:43:5802:34:56221
280MOJSIEWICZ Sławomir 388STIRW-CKRWWARSZAWAM4000:35:4022400:03:0600:31:1001:50:2102:41:02312
281KLOMFAS Miron Lech 649TRI SPACEBYDGOSZCZM4000:38:2732200:02:2900:29:5201:47:3702:38:54285
282SWINIARSKI Jarosław 653TRI EAGLES GDYNIAGDYNIAM5500:41:2344300:03:4300:28:3101:44:1402:34:47217
283SIEMIANOWSKI Slawek 518UKS TRS SUSZSUSZM4000:34:0915100:03:2100:30:2101:49:1302:42:24327
284MAGUN Krzysztof 502DRUŻYNA BLONDYNAOLSZTYNM2500:40:3641700:04:3900:28:5501:45:1502:34:52219
285SADOWSKI Piotr 85PMCG PIASECZNOPIASECZNOM4500:38:2131900:04:3600:30:0001:48:1602:37:45265
286KORECKI Dariusz 108JÓZEFOSŁAWM4000:39:2636000:03:4500:28:3201:45:0702:37:41264
287TADLA Paweł 259NET SYSTEM TRIATHLON TEAMOSTRÓDAM3000:39:1535300:02:5200:29:1301:46:5502:38:45282
288SKURZAK Michal 73DUBLINM4000:41:2744600:03:4300:28:3301:45:4302:35:43239
289RÓŻAŃSKI Kamil 415ELBLĄGM3000:35:4823900:04:4000:30:3901:48:0102:40:29307
290ROKICKI Leszek 178ENDUROMANELBLĄGM4000:41:3745000:03:4100:29:3201:45:4502:35:46241
291GOŁEMBIEWSKI Marek 277MUKS PIĘTNASTKA/B4SPORT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:38:2832402:39:0900:03:351
GOMULEC Tomasz 281TACTICA TEAMKRAKÓWM4500:36:4426600:04:0900:30:4101:49:1602:40:27306
293DOLACINSKI Marcin 438TATA LIWIIGLOWNOM3500:41:1643900:04:4300:28:5701:44:5702:35:25235
294MRÓZ Tomasz 383JĘDRZEJÓWM4000:39:5338500:03:4900:29:3001:47:0902:37:53269
295JUST Wojciech 558MROWINOM4000:34:1315600:03:3200:30:2401:49:5202:43:53339
296SLODKI Maciej 491PTT DELTAPŁOCKM4000:39:1235100:03:3000:29:5201:48:1302:39:06289
297DEREWECKI Jarek 224TRIATHLON TRÓJMIASTOSKRZESZEWOM4000:38:4833900:03:1200:30:3001:47:0602:39:50298
298RĘBISZ Michal 575GRUTAM3000:42:5848200:02:3800:29:1101:45:1702:36:17248
299PANASIUK Paweł 370NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM3500:36:0524900:02:3800:29:1601:48:4802:43:10330
300KAŁUŻA Radosław 551BEŁCHATÓWM2500:31:256900:03:5900:31:2901:53:0302:46:32362
301BYKOWSKI Tomasz 275GKW DRAKKARGDAŃSKM3500:35:5524500:03:5900:29:5101:49:4502:42:07323
302GUTOWSKI Paweł 532UKS TRS SUSZSUSZM3500:35:4322700:03:0900:32:0301:52:3402:43:27336
303KACZMAREK Bartosz 206TRIRUNCHODZIEŻM2500:32:118500:02:5500:30:4501:52:3502:47:15369
304MAREK Andrzej 583KROSS STAFF TEAMMALBORKM3500:35:4322800:03:2600:32:2001:51:5702:43:21335
305MAJEWSKI Marek 544KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4000:40:4242000:03:4000:29:5001:46:5602:38:12276
306STAWOWY Jakub 482KROTOSZYNM2500:40:1239800:03:0200:29:1701:47:4402:39:30294
307OSIECKI Ireneusz 179COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDAŃSKM5500:38:3632900:02:5600:28:4901:46:5602:41:13313
308MARKUSZEWSKI Waldemar 519UKS TRS SUSZSUSZM4000:40:1439900:03:2500:30:3201:47:4602:39:10290
309SMANTSEROV Mykola 617TRILEWYLVIVM3500:33:4412400:03:5700:30:5501:51:4002:45:10346
310NIESPOREK Łukasz 162OLSZTYNM3000:40:0939700:04:0800:29:1901:46:2402:38:35279
311KLUSKA Piotr 427GRUPA WIRTUALNA POLSKA TRIATHLON TEAMWARSZAWAM4000:40:1540100:03:4000:29:4901:47:2202:39:04288
312WOLSKI Marcin 216WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMKRAKÓWM2500:35:0318000:03:1000:30:3701:50:4902:44:56344
313FILIPOWSKI Zdzisław 678KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4500:35:2719900:03:0900:29:3401:51:3002:44:40343
314PUŻYŃSKI Mariusz 405ATP AUGUSTÓWAUGUSTÓWM4500:41:1644000:03:2100:30:1101:46:3202:38:44281
315STAŚKIEWICZ Maciej 228AKTYWNA STRONA ŻYCIACHOLERZYNM2500:41:2144200:04:0900:29:3601:47:0402:37:56271
316ŁYSIUK Maciej 74NADAKTYWNIWARSZAWAM3000:39:1135000:02:3900:29:4501:48:5802:41:40318
317WCISŁO Wojciech 58TRINERGYWARSZAWAM3500:44:5752000:02:3000:29:3301:46:3602:36:05244
318WASILEWSKI Mirosław 195ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAM4000:40:4442400:03:3200:29:1101:46:3302:39:17292
319SARBAK Bartek 22WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWOLSZTYNM1800:34:4617000:02:5700:30:3401:50:1502:46:11357
320CHAJĘCKI Karol 139F3TEAMGDAŃSKM4000:40:4942700:05:1500:29:2901:46:4202:37:53268
321KROMKOWSKI Maciej 460TARNOWSKIE GÓRYM3500:39:4137400:05:0500:30:1401:49:0002:39:16291
322MASEWICZ Łukasz 267WARSZAWAM3500:33:5313300:04:5400:30:1901:49:3202:45:22350
323KLEPACZKO Jakub 124GDAŃSKM4500:39:1835500:03:1000:30:4501:49:3502:41:43319
324STAJSZCZYK Marcin 40AT TEAM/LABOSPORT TEAMBIELSKO-BIAŁAM4500:40:2140900:04:0100:29:1801:48:0102:39:51299
325PANEK Wojtek 481UKS TRS SUSZSUSZM3500:36:3225900:03:4400:31:1401:51:0802:44:06341
326KIMBER Radosław 418CIECHANÓWM3500:42:4747600:02:4400:29:2001:46:3502:39:02287
327GÓRSKI Wojciech 520TRS SUSZSUSZM3500:40:2841400:02:4800:29:5301:49:3702:41:27316
328BRZEZIŃSKI Łukasz 470KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM2500:39:1435200:04:1700:30:3801:48:1902:41:14314
329MASTALERZ Karol 466GDYNIAM3000:41:1844100:03:5200:28:4601:47:4502:39:40296
330MAMCARZ Jarosław 193TCZEWM4500:30:475400:03:2900:31:5501:55:2702:50:46413
331RYBAK Przemysław 153PUŁAWSKA GRUPA TRIATHLONOWAPUŁAWYM3000:41:4645400:03:4000:29:1301:46:2802:39:37295
332WARGACKA Paulina 727KOŁOK1800:27:341500:02:3200:32:5501:57:2902:54:58454
333POMORSKA Joanna 733WARSZAWAK3500:38:3032600:02:5700:30:4401:51:2002:43:41338
334KAPICA Sławomir 386KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNM4000:38:1131400:04:4400:30:2801:48:3802:42:21326
335LISIUS Tomasz 363GDAŃSKM5000:40:3641800:03:4200:29:5001:48:3302:40:59311
336KULKA Irek 390COMPLEXSPORTGDYNIAM4500:38:4433300:04:2600:30:3501:50:2602:42:10324
337KOWALEWSKA Dorota 739TRIBOARSOLSZTYNK2500:35:3922000:02:4500:32:2001:54:2102:46:58367
338SZLYK Maciej 494INOWROCLAWM4000:35:3721600:04:0100:29:4401:50:2602:45:58355
339ZWIERZCHOWSKI Maciej 56KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3500:36:5727200:04:0200:31:2301:53:2102:45:19348
340DĘBIEC Ewa 722COMPLEXSPORTSGDAŃSKK3000:39:4437700:03:2100:30:4501:49:5302:43:17333
341MIERZEJEWSKA Dobrochna 697TRINERGYWARSZAWAK3000:33:5913700:02:2500:31:4701:55:0502:50:00404
342ROMAŃSKI Michał 220PIASTÓWM3500:40:4642600:03:4700:30:3801:48:5002:42:01322
343KAPUSNIAK Tomasz 670TAK DLA TRANSPLANTACJIBYDGOSZCZM4000:39:0134300:03:4700:29:4101:52:4902:44:03340
344TRAPP Michał 428GDAŃSKM3500:36:5927400:04:0000:31:2101:51:5402:46:09356
345ŻURAD Łukasz 631EUCO TEAMLEGNICAM3000:45:1252300:03:5100:29:5701:47:3902:38:07275
ZAJK Radosław 65REDAM3000:41:0543300:03:0000:31:0201:51:1102:43:20334
347MICHALSKI Jakub 471KOSZALINM4000:34:1315500:04:4800:31:2901:52:3002:48:27384
348HINZ Marcin 250IRONFACTORY.PLRUMIAM3000:43:3549600:03:2400:30:0901:49:4902:40:30308
349DALEWSKI Alek 125WARSZAWAM3000:40:3141500:04:2000:29:5201:49:0002:42:59329
350CHYŁKOWSKI Marcin 565CYTRINOWI BIEGACZEMICHAŁOWICEM4000:40:2541300:02:1900:31:3001:53:1702:45:17347
351ROST Zbyszek 456GDAŃSKM3000:42:4947800:03:3200:30:4301:49:4602:41:48320
352NOWAK Daniel 441KP PSP SZTUMCZERNINM4000:44:0451100:03:4800:30:2801:50:0202:40:21304
353PASZEK Przemysław 433TYCHYM3000:37:1928800:03:3900:31:2101:52:3402:47:28372
354KOWALEWSKI Piotr 296WARSZAWAM3000:37:5630700:03:4400:31:0501:51:3002:46:58366
355PAWLAK Dariusz 378LABOSPORT TEAMŁÓDŹM4500:41:3044800:04:0000:31:0001:51:5602:43:11331
356BURNECKI Artur 268HAJNOWKAM3500:36:3726300:04:3000:31:3001:54:0702:47:41375
357ŻESŁAWSKI Robert 560VICTORIA ZAWIERCIEZAWIERICEM4000:34:0514400:03:0700:31:5801:55:0002:51:51427
358NOWAKOWSKI Rafał 83KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4000:35:1318400:04:0200:31:1701:54:2302:49:48401
359LANGOWSKI Piotr 538UKS TRS SUSZSUSZM4000:35:3821800:02:4000:30:5701:51:1102:50:46412
360SEKRECKI Michał 505UAM TRIATHLON POZNAŃ MASTERSPOZNAŃM2500:39:3737000:03:2800:30:5701:51:5002:46:12358
361OLEKSÓW Piotr 624GDAŃSKM4000:39:2335700:04:0900:30:4901:50:5402:45:50354
362KULESZA Mariusz 476COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDAŃSKM3500:38:0030900:03:2400:32:0101:54:0002:48:05381
363MICHALSKI Arek 270ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAM4500:36:1725200:04:0000:31:3901:52:3302:49:18392
364SOBOLEWSKI Michał 450OPYPYM3500:39:4638000:03:4100:31:2701:52:0902:46:13359
365TREDER Wiesław 285SUPRAGRZYBNOM4000:46:2853800:03:1500:30:4701:49:2302:40:03301
366OBIEDZIŃSKA Aleksandra 721KTS IRONMANKWIDZYNK3500:35:4322900:02:5900:31:4601:55:0202:51:08419
367MACZYNSKI Czeslaw 659MCBIKEPLOCKM6000:51:0457400:03:2600:29:3801:45:3002:35:23233
368SYKULSKI Maciek 572TRIKOTTAWARSZAWAM3000:35:4723800:02:5100:29:3801:51:3402:51:26422
369FILBRANDT Wojciech 152SPORTEVOGDAŃSKM3500:42:4947700:03:1300:30:1901:49:5702:44:08342
370SIKORSKI Ludwik 43KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3500:34:0815000:04:1800:31:0601:55:0202:51:58429
371GUDANIEC Radosław 326TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM5000:35:2119000:03:4200:30:3601:53:4602:51:26423
372KALISKI Tomasz 607AGROLOK SPORT TEAMGOLUB-DOBRZYŃM3000:36:3626200:03:3300:31:3901:54:3902:50:28407
373SIEROCKI Paweł 448KP PSP SZTUMKOŚLINKAM3000:46:3854100:03:3800:30:0301:48:2002:40:25305
374ADAMOWICZ Piotr 116F3TEAMGDAŃSKM4000:37:0427800:03:2200:29:4901:53:2102:50:22406
375LEMPEK Daniel 387ORKAMASTERS IŁAWALUBAWAM3000:39:4738100:04:4700:30:2802:46:18360
376KULA Damian 194AT TEAMKRAKÓWM3500:40:5142800:03:0800:31:1901:53:3202:46:59368
377KRZESAK Adam 439TRINERGYPIASTÓWM4000:38:0030800:03:1400:32:4901:56:0502:49:48402
378RAJCZYBA Adam 280WROCŁAWM1800:39:5338600:03:0500:31:1501:51:3302:48:05382
379GEYDEROWICZ Jarek 197WARSZAWAM4000:35:2920100:04:5100:32:4101:56:1502:50:47415
380PIECZARA Krzysztof 421KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM3500:40:5943100:02:4600:30:3801:52:1202:47:25370
381MARUSZCZAK Mateusz 534WARSZAWAM3000:39:3136600:04:1100:30:4001:52:3702:47:41376
382TURCZYŃSKI Łukasz 110GETRESPONSEGDAŃSKM3000:40:2241000:03:3600:30:5501:50:2702:47:28371
383SZCZYGŁOWSKI Piotr 242KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3500:34:0714900:03:2500:30:3201:54:1102:54:00447
384POCHYLSKI Przemysław 265ZGRUPKA TEAMLUBOŃM4000:38:2832300:03:2200:30:2401:54:1402:49:45398
385LEWANDOWSKI Marcin 72GDYNIA / IŁAWAM3000:33:1811600:03:0400:31:2501:56:0702:55:16459
386SAJ Sławomir 159OSTROŁĘKAM4500:38:3432800:05:2800:32:0301:54:3702:47:41374
387WACŁAWSKI Bartosz 307ORKAMASTERS IŁAWAWARSZAWAM2500:35:3120500:04:1200:31:1001:51:5302:52:22433
388KARCZEWSKI Przemysław 119TRICLUBWARSZAWAM3500:39:4337500:03:0500:32:0701:54:4502:49:33395
389JEDRZEJCZYK Piotr 186PIASECZNOM4000:43:4450000:03:4700:30:5301:51:2402:45:02345
390RADCZUK Marcin 132F3TEAMTUCHOMM3500:33:0010800:02:4900:51:0602:07:2002:56:48471
391CELMER Piotr 398TRIWAWAWARSZAWAM4000:42:1146000:03:3900:31:4001:53:0702:46:51365
392GUZIK Leszek 608LABOSPORT TEAMJAWORZEM5000:39:0734800:03:5700:32:0001:54:5202:49:45399
393KOZŁOWSKI Bogdan 291TRI NEGUDYWITYM4000:43:0948900:04:2100:31:1101:51:1202:45:20349
394CHOJNOWSKI Andrzej 182IŁAWAM4500:39:1935600:03:4800:31:5101:54:0802:49:46400
395KUKLIŃSKI Paweł 213F3TEAMGDAŃSKM3000:41:1243800:03:2600:32:0201:54:2102:48:40387
396DAJCZER Rafał 189AT TEAMWARSZAWAM3500:38:5634100:04:1700:31:1301:56:0002:50:33411
397KOWALSKI Łukasz 244COMPLEXSPORTSGDYNIAM3500:43:1049000:04:0200:31:0101:51:2202:46:38364
398FABISIEWICZ Paweł 350STARA WIEŚM3500:43:3449500:04:4100:30:5301:51:5602:45:37352
399URBANOWICZ Kamil 200JÓZEFOSŁAWM3500:39:5838800:04:0200:31:1501:53:5102:50:03405
400MALISZEWSKI Jerzy 256WARSZAWAM5000:38:2632100:04:1100:32:4401:55:5202:51:36425
401DĄBROWSKI Krzysztof 472KJ CREWPŁOCKM3000:35:0718100:05:3300:31:0601:54:3302:53:35444
402TOMASZEK Artur 379LUFT TRI TEAMWARSZAWAM4500:41:2344400:03:3000:31:3901:55:1102:49:26394
403MEIER Markus 188MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM5000:40:4242100:03:0900:31:3701:54:5002:50:30409
404WALASEK Ewa 698ACCENTUREWARSZAWAK3000:40:0038900:03:0600:32:1501:56:4702:51:16421
405SOBOTA Agata 692COMPLEXSPORTSPRUSZCZ GDAŃSKIK2500:45:3852800:03:0400:30:3801:51:3202:45:41353
406BŁAŻEJCZYK Jack 127WARSZAWAM4000:40:0939600:05:3400:32:0301:55:2202:48:42388
407MASALSKI Wojciech 443PIER...NIEBIEGAM:)SIRVIS.PL BEST TRI CAMP NAD JEZIOREMM4500:42:4547400:04:1200:31:2301:51:5802:47:38373
408SUCHORZ Krzysztof 459KASZEBEGDYNIAM4500:40:2040600:03:4700:29:3901:51:1602:50:32410
409JAMKA Jarosław 627WARSZAWAM4500:41:2944700:04:3700:31:5401:54:1302:48:33386
410LEŚNIEWSKI Jarek 492TRINERGYWARSZAWAM4000:38:0731200:04:1200:32:5701:57:1602:52:24434
411PASEK Tomasz 41EKOMOTEL&PARKPINOKIOWIELICZKAM3000:38:1431600:04:0000:30:3901:55:4602:52:31435
412HANAJCZYK Michał 312KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM2500:42:4247300:03:3900:31:1901:53:0902:48:31385
413KOWALSKI Grzegorz 147PMCG PIASECZNOPIASECZNOM4500:44:3651500:04:5200:31:0101:52:4902:45:24351
414ZAURSKI Piotr 677OSTROŁĘKAM4500:42:2546600:03:4200:32:0201:53:2002:49:06391
415WILK Cezary 488WARSZAWAM3000:43:3649700:03:5500:31:5001:53:4702:47:44377
416KARWACKI Paweł 635SOLANOBYDGOSZCZM3500:44:0351000:03:1100:31:0501:54:3702:48:08383
417MAJKOWSKI Michał 445WARSZAWAM4000:41:4145200:03:1600:31:4001:54:2302:50:29408
418ROŚ Piotr 571OLSZTYNM3000:40:1740200:04:3700:32:0101:55:0202:50:47414
419KALETA Marcin 263TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM4500:45:3252600:03:3300:30:5601:51:3702:46:38363
420BOROWICZ Adam 409POZNAŃM3000:31:327200:03:4300:31:3101:58:4103:00:31491
421KOWALCZYK Magdalena 693SPORTEVOGDAŃSKK2500:45:3952900:03:4600:30:1301:52:3902:46:26361
422CYBULSKI Konrad 121KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.KUTNOM4000:41:1143700:03:4900:31:4101:55:0402:51:05417
423ŚWIĄTEK Wojciech 222ŁÓDŹM2500:36:0625000:03:3000:34:2402:01:1102:56:43469
424STRZELCZYK Piotr 325OXYGENWARSZAWAM5000:39:4137300:04:4400:30:4701:54:4502:51:54428
425LIPSKI Dariusz 253LUBARTÓWBIEGA.PLLUBARTÓWM5000:44:0150900:04:2400:30:4901:51:3702:47:57380
426CHODA Michał 240TRINERGYWARSZAWAM2500:43:4750200:03:0200:32:3901:54:3302:49:44397
427MARCINIAK Joanna 717COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDYNIAK3000:40:2040500:02:4300:31:1501:55:2802:53:32443
428MIŚ Waldemar 57BPH RUNNERS TEAMGDAŃSKM4000:39:0934900:04:1900:32:0901:56:2702:53:12440
429WIELGUS Agnieszka 732ATC CARGO TEAMGDYNIAK3000:40:2241100:03:5800:32:1501:56:3902:52:45437
430WIERZBICKI Artur 410KĘDZIERZYN-KOŹLEM4500:40:4342200:03:2600:32:4601:57:2402:52:59439
431RYBAKOWSKI Darek 175IRONTEAM3CITYGDAŃSKM4000:39:0634500:03:4400:31:4701:55:2202:54:26451
432LEWANDOWSKA Ewa 728ŁÓDŹK5500:43:2449200:05:0700:31:3901:54:2702:48:50390
433KĘPIŃSKI Henryk 336KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBELCHATÓWM6000:41:5945600:05:4300:31:3601:55:4402:49:42396
434BRZUZY Tomasz 294LOTOS TEAMGDAŃSKM3500:35:4523200:03:5400:31:4901:57:4402:57:46480
435KLIMOWSKI Przemysław 80MAM TRI ELBLĄG TEAMELBLĄGM3500:40:0639400:03:4100:31:3201:57:1602:53:43445
436PAWEŁCZYK Kacper 99KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.PABIANICEM2500:38:1731700:04:1200:32:2301:57:5402:55:01456
437GÓRSKI Marian 489KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKASOLEC KUJAWSKIM5500:38:3232700:04:5700:31:5401:58:0202:54:15449
438DIETRICH Krzysztof 510TRIATHLON SERIES TEAM / SPORTOWY JEŻ PORANNYGDYNIAM3500:43:0848800:04:0900:32:1601:55:5602:51:13420
439HALAGARDA Krzysztof 554PDKKRAKÓWM2500:47:0954700:03:3800:30:3701:51:5002:47:48378
440GUDANIEC Dorota 716TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK5500:33:5713500:03:2700:33:2902:03:1703:01:15496
441TOŁWIŃSKI Bogusław 524MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGM4500:34:0013800:03:0000:34:1602:03:0703:01:45501
442GAPIŃSKI Kamil 630LABOSPORT TEAMPŁOCKM3000:39:2535900:03:1700:34:0702:00:3602:56:05466
443POKORSKI Marek 203REDKNEEWARSZAWAM4500:35:3721700:02:4300:28:1002:06:5803:00:39492
444NOLL Dariusz 112TRIUNLIMITEDOSTROŁĘKAM4000:42:2246500:03:5300:32:0201:56:1902:52:47438
445PUDLAK Iza 738UKS TRS SUSZKOŁODZIEJEK3500:40:2140800:03:4300:33:0701:59:1902:55:00455
446MARKOWICZ Grzegorz 324LTT / AT TEAMWROCLAWM5000:42:5548000:03:3800:32:3101:57:0102:52:36436
447REKOWSKI Norbert 355EUCOCARLEGNICAM3000:42:5948300:04:0900:32:2701:53:3602:52:03430
448DOMŻALSKI Łukasz 516TRI UNIVERSEOLSZTYNM2500:44:3551400:03:3600:32:0601:56:2902:51:27424
449MIŚKIEWICZ Marek 89TRICLUBLUBLINM5000:40:3941900:03:5200:32:4201:59:0502:55:15458
450WOLF Magdalena 705KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNK3500:43:0048500:04:0100:33:2301:56:4702:53:12441
451MASTALERZ Paweł 48COLEX RACING TEAMPOZNAŃM3500:43:5850600:04:0300:29:3501:53:1902:52:16431
452DE GROOT Jan 115PIASECZNOM4500:41:4445300:02:5600:32:1201:58:2302:55:55464
453OLENDER Paweł 455TRUCHT MRĄGOWOWARSZAWAM3500:43:4049900:03:0300:33:3001:56:4802:53:53446
454CNOTA Janusz 104SPORTEVOGDYNIAM6000:43:5950700:05:5500:31:2801:55:1502:51:00416
455BASIŃSKI Łukasz 656JACEWOM1800:47:4755100:03:1300:33:3701:56:0402:49:59403
456DEMBICKI Marcin 340COMPLEXSPORTGDYNIAM3500:39:4337600:03:3600:33:1002:00:2102:58:37484
457KLIMAS Marek 684BARCZEWOM5500:43:4550100:03:4900:32:2501:56:0702:54:39452
458BYCHOWSKI Piotr 130WARSZAWAM3500:34:5217400:05:4400:32:2001:57:5603:01:37499
459PUPKA Artur 36GVT/ AT TEAMLIGOTA PIEKNAM5000:40:1540000:03:2400:31:4401:58:1902:58:37482
460PLESS Wojciech 530PIAST ŁASINSZEMBRUK 50M4000:45:5753300:04:3700:32:4701:56:2902:51:44426
461WACŁAWSKI Grzegorz 332ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAM5500:42:1546100:04:4400:32:3401:56:2302:55:25460
462FRĄTCZAK Grzegorz 417VEOLIADOBRA NOWINYM5000:40:3241600:04:3000:33:3202:00:1702:57:37479
463TOMYSLAK Piotr 478POZNAŃM4500:36:2525500:03:5300:32:0501:59:4803:02:25503
464RUTECKI Wojtek 71JÓZEFOSŁAWM3500:47:5755300:03:4400:32:4301:56:2602:51:08418
465KALINOWSKI Grzegorz 594GVTWROCŁAWM4000:50:4757100:03:3100:32:0701:54:5802:48:45389
466MRÓZ Marek 474PASJA CZYNI WOLNYM / BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MARMALBORKM4000:42:3046800:03:5800:33:2201:58:4902:56:38468
467WEISS Damian 536SMĘTOWOM4000:45:0752100:03:3700:31:4701:56:3602:54:23450
468KOCUR Rafał 625AT TEAMGÓRKI MAŁEM4000:42:4647500:03:3800:32:5301:59:3302:56:44470
469WROTEK Mirosław 78ENTRE TEAM.PLWARSZAWAM5000:43:1949100:04:1000:32:2301:58:2402:55:41462
470ZIELONY Daniel 354ALAUDSTARA WIEŚM4000:48:2555500:05:2900:31:4901:54:0902:49:21393
471SZULC Leszek 615SMETOWOM3500:43:3849800:03:5600:33:3401:59:4402:56:01465
472ABRAM Przemysław 95POLSKI KLUB MTBNOWA IWICZNAM4500:51:4957700:04:0400:31:0001:52:5902:47:50379
473LESZCZYŃSKI Cezary 192THE ULTIMATE INCANTATIONGDAŃSKM4500:35:2519200:04:1700:33:5302:04:2103:04:05511
474ŻUKOWSKA Barbara 730LUBLINK4500:42:2846700:04:2600:32:5401:58:5702:57:02474
475LISICKI Marek 498KB ARTURÓWEK ŁÓDŹŁÓDŹM5500:43:2949400:04:1600:33:1801:59:5302:56:13467
476KROUPA Luiza 743WARSZAWAK4500:40:0139000:02:5600:34:5902:03:1103:01:19498
477RAJCZYBA Małgorzata 709AT TEAMWROCŁAWK5000:45:3052500:03:3200:32:4701:59:0302:55:15457
478PORCZYK Paweł 304SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWESKIERNIEWICEM3500:42:1846200:04:4300:32:1401:59:1502:57:31477
479OLCZAK Anna 690TRICLUBWARSZAWAK3000:41:2444500:03:4600:33:1301:58:2002:59:28486
480MICHAŁOWSKI Radosław 391RADZIO TRIMELBLĄGM4000:43:2749300:05:4700:32:1401:58:1402:55:41461
481FLISIKOWSKI Szymon 46SPORTEVOGDYNIAM3000:42:4247200:02:4100:33:2802:00:5502:59:50488
482WÓJCIK Łukasz 138OTT PABIANICEPABIANICEM3000:48:5855900:04:0000:32:0501:55:1402:52:22432
483KRAMER Rafał 585BIEGIEM RADOMRADOMM4500:40:1840400:05:3700:33:3002:01:1103:00:05490
484GÓRNIAK Łukasz 329STYRZYNIECM3500:42:5748100:06:3400:33:5301:58:5502:56:49472
485DOROCHOWICZ Sławomir 423AT TEAM / DOROCH.PLGDYNIAM4500:39:4938300:03:2900:34:0302:03:2603:03:09508
486HIRSZ Kamil Adam 238KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM4000:39:4437800:04:4900:33:2102:01:4003:01:59502
487ZALEWSKI Marcin 529GDAŃSKM4000:44:5151900:04:4900:31:4301:58:4202:56:55473
488SUSKI Sławomir 160F3TEAMGDAŃSKM4500:41:0243200:04:5800:33:3002:01:1603:01:17497
489LENGIEWICZ Jakub 64OTK RZEŹNIKWARSZAWAM3500:46:0453600:04:2000:33:3501:59:4602:57:34478
490TWARDY Michał 166GDAŃSKM4500:46:5854400:03:5900:32:2401:59:0902:57:03475
491BENTKOWSKA Natalia 731PRĄDOCINK1800:39:2636100:04:0700:34:5902:05:4403:04:29515
492SMĘTKIEWICZ Aleksandra 726KT WATER KNIGHTS / SBO SHELLKRAKÓWK2500:40:4542500:03:4200:34:0402:04:3403:03:39510
493HOJNOWSKI Paweł 135F3TEAMGDAŃSKM4000:50:4857200:03:5700:33:3001:58:2002:53:22442
494SOBCZAK Marcin 88TRI DREAM TEAMWARSZAWAM4000:43:0748700:03:5600:31:2201:57:4803:01:06495
495CIEŚLAK Michał 509SOPOTM3500:39:3036500:03:4400:32:5602:02:1303:04:56517
496CZECHOWSKA-MADEJ Katarzyna 707MIŁEK TRIATLON TEAMIWANOWICEK3500:40:1740300:03:4700:33:3402:03:5703:05:09521
497KOLKA Zbigniew 243TOP BRAMY HORMANNGRZYBNOM5500:46:3353900:03:4800:34:1002:00:4102:58:52485
498BRULIŃSKI Krzysztof 403WARSZAWAM4000:38:4733800:05:3000:33:5402:04:0303:06:18527
499DZIOBIAK Robert 101TRINERGYWARSZAWAM3500:43:0548600:04:4900:33:1302:02:0403:02:44505
SIBIŃSKI Marcin 479HTFLUTOMIERSKM4000:42:3246903:03:4900:04:222
501PĘDOWSKI Wojciech 365OK! SPORTGLIWICEM5000:45:3552700:04:2900:35:2902:05:0703:00:52494
502PRZYBYŁKOWICZ Jacek 204BSLWARSZAWAM4000:47:0054500:04:0500:33:1801:59:5102:59:54489
503PŁAWIAK Wojciech 578KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3000:42:0645800:04:3000:35:0602:05:3403:05:00520
504SMOLARCZYK Adam 236BIZON DZIERŻĄŻNOGDAŃSKM3000:38:5934200:04:0000:33:4602:03:0203:08:38538
505WIECHNA Krzysztof 437ŁÓDŹM3500:48:1855400:06:1700:32:3401:58:2102:57:05476
506SAFRANOW Marcin 377MOTOSYBERIA.COMGDAŃSKM3500:42:2046400:04:2700:31:3402:00:4303:04:59519
507TOMASZEWSKI Wojciech 661KWIDZYNM4500:45:4653100:05:1300:33:3502:01:0403:00:52493
508GĄSIOROWSKI Michał 432F3TEAMGDAŃSKM3000:44:5051700:02:5600:33:5002:02:4003:04:20514
509WIERZBINSKI Marcin 93IRONMAN CSSZCZECINM5000:31:005900:05:3500:37:3102:13:1003:15:34556
510GARDECKI Paweł 134NET SYSTEM TRIATHLON TEAMOSTRÓDAM2500:55:1058400:03:0500:32:3501:57:1402:54:45453
511ZIMIŃSKI Zdzisław 156WARSZAWAM5500:41:4845500:07:0300:33:0202:01:4003:04:10513
512JARECKA Beata 703KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:43:5450500:03:1600:34:3602:06:0803:06:03526
513PANCEWICZ Piotr 411RUNNERSWALDEDARŁOWOM3500:49:3256100:06:1700:33:2702:00:1202:57:55481
514URBAŃCZYK Marcin 219TRINERGYNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3500:43:5050400:05:0500:33:3102:03:3603:04:59518
515ŁUĆ Paweł 344BIAŁA PODLASKAM3500:41:3244900:05:2200:34:5402:05:1403:07:40532
516BONIEWSKI Kamil 486GLINOJECKM3000:46:4454200:02:5100:34:3202:03:5203:05:33524
517GÓRNIEWICZ Marcin 480MBANKWARSZAWAM3500:51:2957600:04:1300:33:4802:00:4202:59:38487
518ŁASZKIEWICZ Tadeusz 145MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM6000:50:1356600:03:3100:34:5202:03:5203:01:40500
519KOŁCZYŃSKA Marta 725KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹK3000:48:3055600:03:4800:34:4602:04:4203:03:14509
520ZUJKIEWICZ Tomasz 323LABOSPORTOTWOCKM3500:46:3754000:03:5900:34:4602:05:3603:05:23523
521BŁAŻUK Jaroslaw 665BPH RUNNERS TEAMGDYNIAM3500:56:3958700:05:1900:32:3101:56:2902:54:06448
522BIERNACKI Piotr 362PBRN@WP.PLPIASECZNOM3500:49:2656000:04:0300:33:0702:03:0803:02:40504
523BIELIK Robert 347JÓZEFÓWM4500:56:1058600:04:2500:33:0401:59:5302:55:51463
524SALIŃSKI Michał 430TRAKTOR TEAMKWIDZYNM3000:44:1851200:03:4100:33:3102:03:1903:08:33537
525SZURKOWSKI Andrzej 258UROVITA TEAMKATOWICEM5500:47:5655200:04:3600:35:4102:06:2003:04:31516
526SZCZEPŁEK Jasiek 341AT TEAMWARSZAWAM3000:46:0853700:04:3800:34:5202:05:5803:06:24528
527JAKOWICZ Agnieszka 745LABOSPORTOTWOCKK4000:40:2341200:03:4000:34:3702:10:3403:13:37548
528JAMROŻ Robert 272KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3500:48:3655800:05:1800:35:5702:05:1903:04:07512
529JELSKI Michał 663KTS IRONMAN KWIDZYNSUSZM3500:38:0231000:05:0700:34:3502:10:4803:14:54554
530DOMARADZKI Wojciech 171ZGRUPKA LUBOŃPOZNAŃM3000:32:5610600:03:1900:30:1902:21:4103:21:50563
531LEMIESZEK Grzegorz 154ŁÓDZI RUNNING TEAMŁÓDŹM5500:54:5558300:04:3800:33:4602:00:2002:58:37483
532STAWICKI Grzegorz 392PAWŁOWICEM4500:51:0257300:04:2800:34:0902:03:4003:02:51507
533HADAŚ Krzysztof 465CSWLĄD. POZNAŃPLEWISKAM4500:45:0852200:05:3000:36:5302:09:5603:08:10535
534HIRT Tomasz 308CB163BYDGOSZCZM3000:41:0743500:04:2200:34:1503:14:24551
535FURMAŃSKA Kaśka 711DRUŻYNA TVNWARSZAWAK4500:43:5950800:04:1000:34:4702:07:3803:11:57544
536ZAURSKI Paweł 215TRIUNLIMITEDDZBENINM4000:49:4856200:05:0000:34:4802:06:4403:05:23522
537WOJCIECHOWSKI Adam 44SESCOM SPORT TEAMGDAŃSKM4500:48:3155700:04:2200:35:0202:05:5403:07:35531
538KORWIEL Rafał 561TEAM KOPEĆOSTRÓDAM3000:50:3156900:03:1600:34:0102:02:4703:06:59530
539ŚWIERCZEWSKA Monika 704KUŹNIA TRIATHONUWARSZAWAK2500:44:2551300:03:3600:36:0502:09:3803:12:46547
540MIELNIK Paweł 539UAM TRIATHLONPOZNAŃM5500:46:5154300:05:4300:36:1402:09:0503:08:20536
541IMIOŁEK Adam 420WARSZAWAM4000:45:5653200:05:4800:36:0702:09:2403:09:14540
542CZEKIRDA Paweł 149LEŻAJSKM3500:47:0754600:04:5500:34:4402:06:1703:09:25541
543CZERNIAK Artur 599GDAŃSKM5000:47:1754800:05:5100:35:5702:06:4403:08:59539
544DĄBROWSKA Katarzyna 741HW TRI TEAMPASECZNOK2500:50:2456800:03:3800:36:2202:09:1803:08:06534
545KRAWCZYK Radosław 401WARSZAWAM4500:50:2456700:04:5200:35:1202:05:5003:08:04533
546DOŁOWY Paweł 172WARSZAWAM3500:46:0253500:04:5300:36:3802:08:2703:12:26546
547URBANIAK Wiesław 284KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM5000:42:1946300:06:4000:37:0202:12:2903:15:01555
548KOKOTEK Maciej 293KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM3500:44:5051800:05:2500:36:5702:10:1903:13:49550
549PANKOWSKA Katarzyna 706ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAK3000:46:0153400:03:3500:37:4302:11:1403:14:33552
550SICIŃSKI Dariusz 622KS GÓRNIK WAŁBRZYCHTUCHOLAM5000:37:0327600:03:2800:34:1102:09:4303:23:53565
551WOJDA Dorota 735COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDAŃSKK4500:54:0158000:03:4400:34:2302:04:3803:06:43529
552WIŚNIEWSKI Witold 106SPORTEVOGDAŃSKM4500:45:4253000:05:0300:36:5802:11:4703:13:44549
553RUTKA Katrzyna 713KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNK4500:45:2152400:03:4200:37:0402:13:1703:15:39557
554SZUCA Zbigniew 579IRONTEAM3CITYGDAŃSKM4000:43:0048400:04:5000:36:5402:13:3503:17:28559
555KWIATKOWSKA Agnieszka 701ELBLĄGK4000:42:4047100:05:1800:36:2302:12:1003:18:21561
556BERNATOWICZ Waldemar 396MIETKÓW TRIATHLON TEAMWROCŁAWM3500:59:5358800:04:2200:35:5102:04:1603:02:51506
557FALKOWSKI Maciej 292BANK BPH RUNNERS TEAMSTARA WIESM3000:43:4950300:05:4000:37:0802:13:2503:17:45560
558BLUJ Roman 174GDYNIAM5500:50:3657000:04:3000:34:2802:09:0603:12:10545
559CZURAJ Jakub 306MOTEL POD DĘBEMWIELICZKAM4500:30:043800:04:5500:38:4802:33:4403:33:18568
560KAMINSKA-SZULC Joanna 712LABOSPORTGISLAVEDK4000:50:0056300:03:4600:36:1102:10:5403:14:36553
561ATRASZKIEWICZ Magda 700F3TEAMGDAŃSKK4000:53:0357800:04:4300:34:2502:06:3403:11:30543
562BOLEWSKI Adam 70SPORTEVOKARTUZYM3500:55:3258500:04:3300:33:4202:07:0103:11:21542
563KAJRUKSZTO Maciej 102ARCADIS TEAMŻYRARDÓWM3000:54:0958100:04:5000:36:0702:10:5503:15:39558
564WÓJCIK Damian 640DARŁOWOM4500:50:0156400:05:3700:36:0902:12:5003:19:14562
565KUZA Daria 691SPORTEVOGDAŃSKK3001:07:0058900:03:3400:36:3702:07:3803:05:51525
566SACEWICZ Monika 746LADOSPORTWARSZAWAK4000:47:2755000:03:1200:39:0902:20:3303:26:25566
567MIENIK Tomasz 348GDYNIAM4500:54:5358200:06:4200:36:2202:14:1103:22:51564
ZAURSKI Marcin 679OSTROŁĘKAM6000:47:2354900:05:1900:38:4302:23:4503:33:26569
569LE GUERN Bertrand 598JANUSZEWOM4500:53:2557900:06:0500:36:3302:20:5103:32:07567
570SZYMBORSKA Dota 686ONEGINETATOPAWARSZAWAK3500:50:0956500:05:1800:42:5102:30:2403:36:57570
571NAJMOWICZ Sebastian 7TRI NEGU / ROWERYSPORTOWYOLSZTYNM2500:24:13200:01:5800:27:43
572CZAJKOWSKI Piotr 681AGROLOK SPORT TEAMSZYCHOWO 27M2500:37:2329100:02:29
573KĄDZIELEWSKI Damian 221FUNDACJA STUDENCKA 'MŁODZI MŁODYM' 4336ŚWIDNIKM1800:40:0339300:05:3100:40:47
574DZIENIECKI Maciej 261VOLKSWAGEN POZNAŃPOZNAŃM4000:35:1718503:06:07
575GROSZEWSKI Radoslaw 668ROWERYSPORTOWY TRI NEGUOLSZTYNM4000:35:4924000:03:2700:28:34
576MARKOWSKI Marek 62LABOSPORT TEAM / ULIMATE PETARDA SQUAD TEAM LUBINLUBINM3500:28:312600:02:1900:26:3801:34:33
577OSIŃSKI Michał 319TRUSKAWM4000:36:03247
578LIGENZA Kamil 288ZGIERZM2500:35:34210
579GREMBSKI Maciej 12AGROLOK SPORT TEAM / CSGT GŁOGÓWGŁOGÓWM1800:23:50100:01:4500:26:1801:33:18
580SZELIGA Wojtek 69MYSŁOWICEM4500:32:058100:02:5600:28:4901:38:48
581ZYCH Bartek 289TRIENERGYWARSZAWAM4000:35:3320800:03:0000:25:26
582DĄBROWSKI Dariusz 24LUFT TRI TEAM / ILABO SPORTPIASECZNOM4000:30:254600:02:33
583KOPER Maciej 541KUŹNIA TRIATHLONULEGIONOWOM3000:51:1357500:05:3200:39:47
584ZWIERZCHOWSKI Andrzej 249TGMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:33:48128
585FIGURSKI Cezary 642UKS G-8 BIELANYWARSZAWAM5000:29:373500:02:3700:29:4201:42:13
586URBAŃSKA Ewa 710TRISPACE / ATOSBYDGOSZCZK4000:39:5538700:02:3700:29:4301:47:27
MIZIARSKI Paweł 382TORUS TRIATHLON TEAMREDAM2500:29:303200:02:20
CZAJA Jakub 8ALEGDAŃSKM3500:31:2166
PALIWODA Wiktor 77KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM3000:37:03277
Znaleziono 589 wynik(ów)