EUCO SUSZ TRIATHLON 2016 - DYSTANS ŚREDNI

Organizator/ Organizer:
Urząd Miejski w Suszu
Data/ Date:
2016-06-26
Miejsce/ Place:
Susz
Dystans/ Distance:
113 km
Zgłoszonych/ Registered:
734
Wystartowało/ Started:
589
Nie ukończyło/ Not finished:
59
Ukończyło/ Finished:
530
Na trasie/ On track:
48

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 99,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 99km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.9km | 2km | 19.3km | 64.3km | 92km | 92.1km | 99km | 106km | 112.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | KS | KWM | MS | MWM | K18 | M18 | K25 | M25 | K30 | M30 | K35 | M35 | K40 | M40 | K45 | M45 | K50 | M50 | K55 | M55 | K60 | M60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryKara1.9kmPoz 17.3km62.3km90kmPoz 6.9km
           
1KALASZCZYŃSKI Łukasz 2KM SPORTPŁOCKM3000:27:091100:01:5200:24:5701:29:1502:09:00400:01:5700:25:42
2PODSIADŁOWSKI Michał 19TRINERGYZĄBKIM3000:33:0711200:02:1900:23:2801:25:2002:04:32300:02:1100:30:35
3NAJMOWICZ Paweł 21TRI NEGUOLSZTYNM1800:24:50400:01:5300:26:5001:34:1602:17:272100:02:2700:27:14
4PRZYMUSIŃSKI Filip 4UAM SZPOT TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM3000:24:54500:02:0500:26:5401:33:1602:16:481600:02:1100:27:59
5ADAM Kacper 3OLIMPIUS.PLCZĘSTOCHOWAM1800:26:22600:01:5400:26:3601:33:5802:15:521200:02:0300:28:24
6SPALENIAK Tomasz 10UKS TRI-TEAM RUMIADOBRZEWINOM2500:29:333300:02:2200:26:3001:33:2202:15:471100:02:1000:26:17
7AUGUSTYNIAK Krzysztof 252MKS PŁETVAL POLKOWICEPOLKOWICEM3500:26:501000:02:0700:26:3701:33:1602:15:121000:02:1200:29:51
8SIEJAKOWSKI Michał 5KTS IRONMAN/ TRI NEGUKWIDZYNM3500:28:132000:01:5700:26:2401:33:3902:15:521300:02:1000:28:30
9KONIECZNY Marcin 15NIEMANIEMOGĘ/TRIATHLONSERIESTEAMOLSZTYNM4000:32:108400:01:5900:25:1601:31:1002:13:03700:01:5800:27:37
10LIPOWSKI Marcin 467TRIATHLON SERIES TEAMWARSZAWAM3000:30:364800:02:2900:25:5201:32:1502:13:56800:02:0200:28:07
11ŁAWICKI Marcin 6MKS PŁETVAL POLKOWICELUBINM3000:26:23700:01:5900:26:3301:37:0402:18:463100:01:5700:28:40
12LIS Łukasz 17TRICLUBLUBLINM3000:24:38300:01:5200:27:2701:36:4502:19:483600:01:5900:29:57
13MAJKA Michał 20LABOSPORT TEAM/ORLIŃSCY.PLELBLĄGM3500:30:134100:02:2200:26:3601:32:4702:15:09900:02:2300:28:39
14GARDENER Jacek 31BANASZ TEAM INTERNETŁOWICZM5000:32:289000:02:1900:24:3901:30:3702:12:52600:02:2400:31:06
15AWRUK Bartosz 245NADAKTYWNI/ WAWRUK.PLBIAŁYSTOKM3000:28:101800:02:2100:26:1301:34:2102:17:262000:02:4200:30:31
16DOWBOR Maciej 27TRINERGY/AIRBIKE TRI TEAMWARSZAWAM3500:28:162200:02:1900:26:0601:34:1502:17:061800:02:2500:31:24
17RUCIŃSKI Jakub 563HOTEL CZTERY BRZOZY- BIKE U UPSOPOTM4000:32:4110300:02:3100:23:4301:28:3402:10:49500:02:2000:33:19
18DOMIRSKI Daniel 34LUFT TRI TEAM/TWOMARKKOBYŁKAM3000:30:114000:02:0400:26:1201:34:2102:18:302600:02:2100:29:01
19KLUGE Krzysztof 144ENDUROMAN ELBLĄGELBLĄGM3000:28:031700:02:3300:27:5301:36:0602:20:244400:02:0700:29:02
20PETELSKI Mateusz 30GVTGDAŃSKM3000:32:349700:02:0500:25:5601:35:3502:20:003900:02:0300:26:07
21BISKUPSKI Mariusz 26UKS TRS SUSZSUSZM4000:28:202300:02:1700:26:5001:36:0402:20:074000:02:3400:30:28
22TOMASZEWICZ Damian 499COMPLEXSPORTS PRO TEAMELBLĄGM1800:28:202400:02:3100:26:5401:35:5502:20:074100:02:0600:30:56
23KALINOWSKI Paweł 652TRINERGYWARSZAWA ŻOLIBORZM3000:28:101900:02:3000:27:5001:35:3502:20:154200:02:2600:31:23
24DUDZIŃSKI Piotr 298KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4500:29:263100:02:2300:26:4401:35:2702:21:085000:02:3900:29:16
25ZIĘBA Adam 352TRISPACEBYDGOSZCZM4000:35:0918300:02:1500:26:1601:34:1502:17:322200:02:0500:28:03
26KACZMAREK Adam 170ARKA GDYNIAGDYNIAM2500:29:052800:02:2900:27:5801:38:1502:21:595200:02:0700:29:29
27KALINOWSKI Piotr 372LEKARSKA GRUPA KOLARSKAWŁOCŁAWEKM4000:26:25800:02:1100:28:1401:38:0202:22:165800:02:2100:32:16
28SANIAWA Piotr 255TRICLUBLUBLINM3000:28:142100:02:2900:26:5201:35:5102:19:593800:02:2800:32:28
29NAGÓRSKI Kamil 593TRINERGY TEAMWARSZAWAM4000:27:331400:02:3700:27:5501:39:1502:24:287600:02:1000:29:10
WALIŃSKI Mikołaj 142PREFBUD DZIERZGOŃELBLĄGM3500:30:103900:02:1300:26:0301:34:1702:18:342800:02:3200:32:42
31WOŁOSZYK Kamil 13UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWOKOŚCIERZYNAM1800:34:1015200:02:4100:26:1301:35:2102:20:284500:02:0400:27:04
32PRUCHNIEWSKI Karol 176SZCZYTNOM3000:32:339500:02:3800:26:2601:35:5802:19:383500:02:4300:29:19
33CZUBA Adam 210SWIM-SPORT/ HAPPY TRI FRIENDSKRAKÓWM4500:35:4523300:02:3200:25:4501:33:2302:17:081900:02:2300:29:05
34PIETRYKA Grzegorz 67ROGÓŹNOM3000:30:254700:02:5700:26:5701:38:0002:23:266500:02:3200:28:35
35FAZAN Rafał 163JÓZEFOSŁAWM4500:30:495500:02:3500:27:2701:38:1702:22:085400:02:1400:30:52
36JARONIEC Adam 217BE3 CITYZEN POZNANPOZNANM3000:34:5117300:02:2600:25:4301:34:1802:17:372300:02:0600:32:22
37BIELECKI Jakub 357TRINERGY TEAMWARSZAWAM3000:32:299300:02:2800:26:3301:34:4202:18:262500:02:1600:33:54
38MIERZEJEWSKI Bartosz 100POZNAŃM3000:31:317100:02:5700:26:5401:35:4902:20:364600:02:1400:32:17
39PODSIADŁO Łukasz 5663 FLOW TRIATHLON TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM3000:33:3712200:03:0500:26:2101:35:2502:21:034900:02:2300:29:41
40DOBRZAŃSKI Bartosz 584TOMATO TRI TEAMRADOMM4000:29:583700:02:1000:27:2901:37:3502:21:325100:02:4900:33:26
41NIEGOWSKI Marcin 113TRINERGY TEAMWARSZAWAM3000:28:262500:02:2400:28:0001:39:4302:24:448300:02:2000:32:08
42SZCZUŻEWSKI Andrzej 161STRZELCE OPOLSKIEM2500:31:116300:02:3800:27:0401:38:1502:23:336600:02:4200:30:00
43OŁOWSKI Jakub 380TRI NEGUBISKUPIECM3000:35:0718200:02:1700:28:2501:38:0702:22:005300:01:5500:29:18
44SOBCZAK Marcin 157UKS TRI TEAM RUMIARUMIAM4500:32:339600:02:4000:27:2701:37:2002:23:026100:02:3600:29:57
45KORD Radosław 497SU52TR14THL0NBARCZEWOM3000:32:3610000:02:1700:26:4201:34:4802:18:503200:02:3800:35:08
46MROCZEK Marcin 343OPOLEM3500:29:233000:02:3400:28:1401:39:2502:24:408200:02:5100:32:06
47POPŁAWSKI Grzegorz 507NADAKTYWNITOŁCZEM3500:31:347300:02:3400:28:4301:39:4302:26:4411000:02:3400:28:11
SZCZOTKA Mariusz 90LABO SPORT / AT TEAMWIEPRZM4000:32:248800:02:5300:26:2201:35:4602:19:553700:03:0300:33:32
49ZAPALSKI Marek 107KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3000:31:477400:02:1900:25:5001:33:4902:16:381500:02:1200:38:54
50WIESE Anna 740WIMATRIPOZNAŃK3000:32:098300:02:0100:28:2101:39:3302:25:249200:01:5900:30:18
51ZIELIŃSKI Łukasz 231BOŻENKOWOM3000:33:5613400:02:5800:26:2101:34:5002:18:352900:02:3200:34:01
52KOWALSKA Olga 742TRINERGY TEAMWARSZAWAK2500:29:563600:01:4900:28:4901:42:0302:29:4514700:02:1200:28:29
53JĘDRZEJEWSKA Aleksandra 685UKS TRI-TEAM RUMIAWROCŁAWK2500:27:481600:01:5600:30:1901:44:0802:31:4617600:02:0000:28:55
54CHOMIK Rafał 287T2 TRIATHLON TEAMGLIWICEM3500:33:5213100:02:3300:26:3201:35:5402:20:244300:02:2400:33:14
55RADCZUK Daria 720KATOWICEK3000:27:291300:01:4700:29:2701:42:2902:29:2714100:02:0100:31:47
56WOJNAR Robert 205TORUŃM4000:37:0628100:02:2800:26:5501:36:4002:22:095600:02:4000:28:38
57KACZYŃSKI Aleksander 496NADAKTYWNIŁAPYM3000:34:0314200:02:3400:27:0701:35:2902:20:534700:03:5300:31:39
58KEMPA Tomasz 458VISLINE @@ EPICENTRUMGDYNIAM1800:31:006000:03:1100:28:1701:40:1502:26:3010900:02:4400:29:53
59JARZEMBOWICZ Maciej 317TRINERGY TEAMPIASECZNOM3000:34:4617100:02:2000:26:3901:36:4102:23:026200:02:2100:30:49
60SWINARSKI Maciej 648MOTOSYBERIA.COMGDANSKM3500:37:2829200:02:3100:25:1701:34:0202:18:553300:02:1900:32:25
61JABŁOŃSKI Jarosław 522UKS TRS SUSZZIELEŃM4000:35:3621400:02:2600:26:3301:38:1402:23:516700:02:1100:29:38
62KĘPKA Marcin 260LABOSPORT/F3TEAMGDAŃSKM355min00:34:4717200:02:3300:26:4401:34:2502:17:422400:05:0800:33:54
63KLATKA Mariusz 211TRENINGIKUNGFU.PLKATOWICEM3500:35:3220600:02:5400:26:1201:38:2602:25:569700:02:2300:28:02
64JANIAK Paweł 759TRIATHLON SIEDLCE CLUBSIEDLCEM3500:32:289200:02:1900:28:0301:42:1402:28:3912800:01:5300:29:28
65EJSMONT Krzysztof 248BYDGOSZCZM3500:34:5917800:03:1100:26:2201:37:3302:22:586000:02:2100:31:45
66CZAPIŃSKI Michał 570HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSKREDAM3000:38:1931800:03:0200:27:0401:38:1602:24:017000:02:2400:27:40
67GRYGLIK Tomasz 96RUDZICZKAM3500:33:2311800:02:1900:26:5601:37:4502:24:548700:02:3600:32:22
68BANACKI Sławek 218AKADEMIA TRIATHLONU LABOSPORTWARSZAWAM405min00:32:218700:02:4800:27:3501:38:3302:24:267500:02:4900:33:10
69RUMIŃSKI Radosław 313KWIDZYNM3000:35:3922100:03:0300:27:4601:36:5302:21:024800:02:5200:33:09
70KWIECIEŃ Krystian 2693FLOW TRIATHLON TEAMSIEWIERZM3500:33:5813600:02:3700:27:1201:35:3502:22:405900:02:3400:34:02
71SOROKHAN Andrii 620TRILEWYLVIVM4500:27:281200:02:3300:29:4701:43:4302:30:3016000:02:3700:32:49
72KREMER Tomasz 603KM SPORT IRT ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM3500:32:359800:02:3300:26:2601:37:0102:24:067200:02:5600:33:53
73SERWIŃSKI Radek 273TRINERGY TEAMWARSZAWAM3000:36:3626100:02:5100:27:4201:38:5402:24:387900:02:2800:29:57
74KOZŁOWSKI Daniel 331KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNM4000:35:3922200:02:4800:27:3801:38:5002:25:349400:02:4500:30:12
75NITSCHKE Maciej 330WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM4000:35:2519300:03:0500:27:1701:37:4502:23:246400:03:0200:32:18
76IGIELSKI Armin 278TANCIA TEAMGRUDZIĄDZM4000:31:257000:02:5300:28:2901:39:2202:26:1410200:02:2800:34:24
77SOBOLEWSKI Marcin 525UKS TRS SUSZZALEWOM3500:32:068200:02:2500:29:1801:42:3302:29:4814800:02:3500:30:33
78STADNICZENKO Stanisław 644TRICLUBWARSZAWAM3000:32:4510400:02:1700:27:4001:37:5502:24:398100:02:2800:35:40
79GLEBOW Krzysztof 177SPORTEVOGDAŃSKM4000:33:4212300:02:4600:27:1801:39:3002:26:5911200:02:4900:31:38
80ZIĘBA Marcin 167KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM355min00:31:146400:02:3300:28:0001:39:2602:26:1810500:02:4200:35:09
81BIESIADA Tomasz 239TRINERGYBYDGOSZCZM4000:35:3821900:03:0200:27:0801:37:5802:25:379600:02:3800:31:06
82KĘDZIOR Grzegorz 364WARSZAWAM3500:34:2316300:03:4100:27:3701:37:3502:22:145700:02:2600:35:34
83WACŁAWSKI Krzysztof 180ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAM5000:33:3012100:03:2100:26:3001:36:5402:24:488500:03:0100:33:41
84DRABOT Andrzej 395ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAM4000:35:4022300:03:0100:28:1901:39:3902:26:1410300:02:3000:31:01
85BUSZAN Radek 14ACTIVE DELLGDYNIAM3500:29:132900:02:1300:29:0401:41:2102:29:3514200:03:1200:34:14
86PUNPUR Marcin 666NET SYSTEMOSTRÓDAM3500:35:4623500:02:4800:27:3001:40:2202:28:5913300:02:5300:28:03
87ROSIŃSKI Jarosław 76F3TEAMGDAŃSKM4000:34:0714700:03:2200:27:0801:38:4802:24:498600:02:3500:33:39
88EPELBAUM Dariusz 120KUŹNIA TRIATHLONU / T-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAM3500:35:3721500:02:2700:25:2901:33:3802:18:393000:02:5900:38:51
89PLUTA Gniewomir 483UKS TRS SUSZSUSZM3500:30:415100:02:4000:29:0501:43:2802:31:4517500:02:1600:31:31
90JONIO Tomasz 232KUŹNIA TRIATHLONUSZELIGIM3500:34:4416900:03:0100:27:3101:38:4802:23:596900:03:0500:34:10
91WILANDT Konrad 468GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM305min00:34:0013900:02:2200:26:4701:36:0602:24:127300:07:1000:31:36
92CHMIELEWSKI Piotr 50WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAM3500:32:048000:02:3900:28:0501:40:5702:25:579800:03:1200:35:34
93ZIELIŃSKI Michał 647WARSZAWAM2500:30:144300:03:0300:29:2601:42:3502:30:0815400:02:2900:33:40
94BORCZYK Janisz 626OLIMPIUS,PLCZĘSTOCHOWAM2500:32:5710700:02:3600:25:5501:35:5602:24:468400:03:1800:35:58
95TARCZEWSKI Tomasz 168TARCZA TRIATHLON TEAMZAWIERCIEM3500:30:224500:03:4900:28:5201:43:2202:30:3716200:03:0100:31:47
96PUCH Robert 339LABOSPORT TEAMELBLĄGM4000:37:0928300:02:4700:27:0001:38:3202:24:037100:02:4200:32:57
97SOBUCKI Jacek 517UKS TRS SUSZSUSZM4000:34:1715800:02:3900:27:3801:38:4102:24:398000:02:3400:35:34
98BIRECKI Jakub 562JOJO TEAM TRIATHLONOPOLEM255min00:34:0714800:02:5600:25:5801:35:2002:22:095500:02:4900:37:51
99URBAŃSKI Rafał 629CZESTOCHOWAM3500:37:3029600:03:0401:38:1302:25:008800:03:0600:31:15
100WILIŃSKI Tomasz 345LABOSPORT TEAMOLSZTYNM4000:35:5024200:02:4200:27:3701:40:1502:27:0111300:02:2200:32:01
101SULIMA Grzegorz 559OLECKOM2500:31:106200:03:2700:28:3101:42:4102:31:2617200:02:3800:31:41
102SZABELSKA Ewelina 687KUŹNIA TRIATHLONUPIECKIK3000:34:3616700:02:1300:26:1701:38:4602:27:2311500:02:2400:33:49
103BULA Piotr 361ZGIERZM4000:39:4838200:03:4600:25:4701:34:1602:18:332700:03:0500:35:21
104PETROV Dmytro 637TRI LEVYLVIVM3000:36:2225300:04:2200:26:1301:34:5302:19:023400:03:4100:37:11
105ŁYSKANOWSKI Marcin 655AT TEAMGDAŃSKM3500:34:4416800:02:3500:28:2501:41:4502:29:2514000:02:3600:31:23
106DAGIL Aleksander 103WARSZAWAM3500:32:178600:02:2900:27:5701:41:2002:30:0615300:02:4100:33:25
KAŁUŻNY Łukasz 165TRINERGYWARSZAWAM2500:36:4726800:02:1700:25:1201:32:3402:16:291400:02:2200:43:10
108MAZUR Paweł 131AGROLOK SPORT TEAM/ UKS TRS SUSZSUSZM2500:31:577800:02:4100:29:3701:43:5902:30:2915900:02:4600:33:21
109SOSNOWSKA Aleksandra 723TRIATHLON SERIES TEAMBIAŁYSTOKK3000:29:343400:02:3000:29:5601:44:4202:33:4420700:02:2200:33:25
110KOZAKIEWICZ Ireneusz 118KWIDZYNM3500:37:4430200:02:5400:27:2701:38:1502:26:3010800:02:5700:31:31
111ZRZELSKI Michał 143SPORTEVOGDYNIAM3500:35:1718600:03:0400:27:1901:39:3302:26:2410700:03:0200:34:49
112KOZAKIEWICZ Ryszard 540KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4000:36:5627100:03:2400:27:3601:38:2202:25:088900:03:1700:33:52
113SZRAJNER Piotr 495TRIATHLON SERIES TEAMMARKIM4000:34:1415700:03:0500:30:1301:46:3702:33:5320800:02:1800:29:09
114KLEKOWIECKI Marcin 111WARSZAWAM3500:31:507600:03:3500:28:3001:43:2002:31:4917700:02:4900:32:40
115KOSTKA Andrzej 254POLKOWICEM505min00:37:1228500:03:1100:27:3201:38:1602:24:337700:07:1200:30:42
116JARECKI Grzegorz 451PROGRESS TRIATHLON TEAMELBLĄGM1800:33:0311100:02:5700:28:5301:43:0002:31:2917300:02:1500:33:19
117KOZLOWSKI Andrzej 39TRIATHLON ONTARIOMISSISSAUGAM5500:35:3621300:03:2400:27:5001:39:5002:28:2212500:03:0600:32:38
118KRZAK Robert 366AUTHOR BICYCLESGLIWICEM5000:37:5230500:03:2000:28:4601:42:3302:30:5816700:03:0300:28:00
119MISZEWSKI Mateusz 303COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDAŃSKM2500:35:1818700:03:1500:28:3801:41:4102:30:3916400:02:1500:31:52
120JĘDRYCHOWICZ Bartłomiej 408TRICLUBWARSZAWAM305min00:34:2016200:03:0300:28:2501:39:4302:27:4111700:06:1200:32:13
121KOPCEWICZ Tomasz 493STAWIGUDAM3000:35:3420900:03:2900:27:4901:39:5402:28:2212600:02:4700:33:18
122PRZEŹDZIĘK Adam 52T2 TRIATHLON TEAMGLIWICEM3000:31:236700:02:4000:28:4301:41:4302:30:4916500:02:4300:36:03
123WYGNAŃCZUK Michał 337IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIAGDYNIAM2500:31:527700:02:3500:29:0801:44:2202:31:1316900:03:1800:34:49
124LITWINIUK Krzysztof 300TRI NEGUOLSZTYNM3500:33:0211000:03:0100:28:0001:41:1602:28:5613200:02:4800:36:07
125URBAN Krzysztof 376TRICLUBWARSZAWAM3500:34:0314100:03:2100:28:1801:41:3502:29:4014500:02:4000:34:12
126CHYŁEK Wojciech 375KRAKÓWM3000:33:4712600:03:1000:27:1701:43:5302:32:4019200:03:0900:31:33
127GRZANECKI Rafał 442PIER...NIEBIEGAM:)WARSZAWAM4000:40:4442300:02:3600:27:5801:39:3602:23:586800:02:4600:34:19
128WIŚNIEWSKI Michał 214TRIATHLON TRÓJMIASTOGDAŃSKM3500:35:2519500:03:3300:28:3101:42:4602:29:2213800:02:3400:33:32
129STUDNIAK Mateusz 449GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM255min00:32:289100:02:4700:28:0701:42:2502:33:0619900:03:0400:33:13
130RYABTSEV Volodymyr 619TRILEWYLVIVM505min00:34:3216500:02:4100:26:5301:38:2502:24:237400:07:1300:35:54
131KWIECIEŃ Arek 75TERENOWO.PLKRAKÓWM4000:37:4730300:03:3600:27:1801:40:1802:26:5611100:03:2200:33:15
132CHUDEWNIAK Tomasz 199STEGNAM2500:32:3910200:03:0500:29:2001:44:2202:33:1720200:02:5700:33:09
133PAŁYSA Marek Negu 140TRI NEGUDAWIDY BANKOWEM4000:38:2932500:03:2300:27:3201:40:3402:28:0212000:02:5900:32:17
134PYKA Marek 429CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3500:41:1043600:02:3700:27:0301:37:3402:24:377800:02:3800:34:23
135GOŁAWSKI Krzysztof 654KUŹNIA TRIAHLONUSIEWIERZM3000:41:0743400:03:2500:26:2801:36:5002:23:146300:03:0600:34:41
136MAGIERŁO Bartosz 374TGMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM455min00:34:0614600:03:1200:27:5301:40:5502:27:5311800:06:3100:33:51
137PIASECKI Paweł 611CIECHANÓWM5000:35:3521200:03:1600:27:4001:39:3202:26:0910100:03:1100:37:26
138DANIELEWSKI Michał 201PMCG PIASECZNOPIASECZNOM4500:35:3020300:04:2100:27:4901:39:5702:28:0712300:03:3200:34:17
139SIECIŃSKI Emil 225UKS TRS SUSZSUSZM2500:40:0739500:02:5000:27:3601:41:1502:29:5615100:02:3300:30:26
140ROSIŃSKI Przemysław 612B4SPORTZIELONKAM3500:35:2519400:02:4300:28:0001:40:4702:28:5113100:02:4000:36:19
141PIOTROWSKI Michał 227LABOSPORT / AT TEAMSULEJÓWEKM4500:38:4133100:02:4800:27:5601:41:2902:29:4414600:02:5900:31:49
142CIECIERSKI Michał 117OSTROŁEKAM3500:35:4924100:03:3500:27:2401:40:2002:28:0212100:03:0200:35:38
143GIERASIMCZYK Rafał 148BIERNAT REHABILITACJA + SPORTMORĄGM1800:30:425200:02:3100:30:2601:47:1002:38:0527400:02:2600:32:26
144PUNPUR Krzysztof 229NET SYSTEM TRIATHLON TEAMOSTRÓDAM3000:34:3416600:03:0700:27:5001:41:3802:32:1018100:02:5900:33:34
145MIKA Jakub 342GDAŃSKM3000:33:2411900:02:4300:27:4501:39:5302:27:3311600:03:1600:39:35
146SZAPIEL Andrzej 609ALEGDYNIAM2500:33:0210900:03:3900:29:5401:43:3002:31:5717800:02:2700:35:30
147SZYDŁOWSKI Marcin 198MYŚLENICEM3500:39:3236700:02:3900:28:0501:42:5402:31:2017100:02:1500:31:13
148KOSMALA Michał 604LABOSPORT/ EKSTREMALNIKIELCEM3500:33:0811300:02:5600:29:0301:43:0802:32:2818700:02:3400:36:17
149KUHN Tomasz 351AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM4000:37:4930400:03:2600:28:2201:43:4202:32:2218500:03:2300:30:30
150BOŻĘCKI Marcin 513TRI UNIVERSEGDAŃSKM3000:38:4233200:02:2900:28:1701:42:2102:30:1315700:02:4500:33:23
151SZAŁKOWSKI Tomasz 610KST IRONMAN KWIDZYNSUSZM4000:35:4423000:02:4200:27:3501:38:5402:25:199000:03:4000:40:12
152MICHAŁOWSKI Marcin 247SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINM3500:34:1816000:03:2800:27:4001:40:1702:29:1613500:02:2700:38:09
153KOŁODZIEJ Sebastian 553WARSZAWAM3500:33:5213200:02:2800:28:1901:41:5402:28:4613000:03:0600:39:29
154SZCZĘSNA Małgorzata 699COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM/ TRI LADIESIŁAWA / GDYNIAK2500:34:0614500:02:3800:29:4201:46:2202:36:0624500:02:2700:32:27
155ZARZYCKI Piotr 212TRINERGYKRAKOWM3000:36:4226400:03:1700:28:1601:42:0702:30:0415200:03:3800:34:15
156NOGA Jarosław 580LABOSPORTOLSZTYNM3000:37:4430100:02:2800:27:3001:38:2802:25:279300:03:0000:39:22
157STARON Piotr 274BUDZISZEWICEM3500:35:5724600:04:0700:28:1001:44:0002:32:2318600:02:5600:32:49
158KAŁUŻNY Mikołaj 651TRINERGYWARSZAWAM3500:35:5224300:03:2400:28:2501:39:4702:28:0412200:03:0900:37:52
159GNIOT Jacek 426WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.GRUDZIĄDZM4500:42:5447900:02:2000:27:5101:38:5202:26:069900:03:3800:33:38
160KURYJ Marek 141SIŁY POWIETRZNEKRAKÓWM3500:30:214400:02:2600:31:1001:52:3102:43:4033700:02:3700:29:33
161WITKOWSKI Paweł 469SOCHACZEWM3500:37:4230000:03:2600:27:2301:41:4502:29:2513900:03:1800:34:50
162DZIERSZKO Rafał 506NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM3500:35:2619700:02:2100:26:3001:39:1802:26:1910600:03:0300:41:34
163JEDOWSKI Maciej 500UKS TRSSUSZM3500:35:3020200:03:0700:28:1801:41:2302:29:1713600:03:2900:37:28
164LEWANDOWSKI Igor 128KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM255min00:30:134200:02:5100:30:1601:46:4602:36:3625300:02:3100:36:44
165GRZANKA Antoni 440KOZIEGŁOWYM6000:39:3636900:03:4400:28:1901:43:0302:31:1417000:02:3000:31:53
166SIWIRSKI Robert 556WTTWARSZAWAM4000:37:0528000:02:5000:33:0801:46:0302:33:4220600:02:3600:32:49
167GŁĄB Andrzej 461WANIEWSKI COACHINGMALBORKM4500:36:2225400:03:0700:28:3701:44:3802:32:4819600:03:0800:33:40
168SOBECKI Filip 577KS IRONMAN SZCZECINSZCZECIN/BEZRZECZEM4000:33:4712700:02:1900:29:4001:44:2102:35:0322200:03:2600:34:31
169HUDZIEC Sebastian 660HRMAX ZORYŻORYM3500:34:0514300:03:0200:30:1101:41:5102:34:4221400:02:4700:34:31
170ŁAKOSMKI Olek 37LUFT TRI TEAMWARSZAWAM4000:33:4512500:03:0400:30:1201:46:2402:35:0822600:02:4500:34:39
171FELIŃCZAK Michał 349WWW.ICOMFORT.PLPOZNAŃM3000:30:395000:02:4000:29:1301:41:1902:31:4517400:03:1900:41:14
172JASKOWSKA Bożena 688SMASHING PĄPKINSRZESZÓWK3500:35:2619800:02:2600:28:1501:43:2302:32:3818900:02:3900:36:34
173ŚLIWIŃSKI Szczepan 576KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3000:31:016100:02:4400:29:2201:45:2502:37:0225700:03:1900:35:37
174KUBASIAK Krzysztof 453KT WATER KNIGHTSZIELONKIM4000:40:5843000:02:5400:28:5401:40:5602:28:1712400:03:1900:34:32
175FURMAŃSKI Krzysztof 531UKS TRSSUSZM4000:35:0117900:02:5900:29:4601:46:1302:34:2921200:02:4800:34:48
176DRÓŻDŻ Kamil 202KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3000:37:3829900:03:0100:28:4401:43:1102:31:1216800:02:2600:35:52
177RUTKA Radoslaw 356KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNM4000:30:445300:04:0100:29:4301:46:2502:35:2723600:04:0800:35:58
178BANACH Marcin 675IRSUTO SQUADRABYDGOSZCZM3000:37:3029500:02:2900:29:0901:45:0802:35:1322700:02:3400:32:35
179CZECH Mariusz 315UKS TRI TEAM RUMIAGDYNIAM3500:32:037900:02:4100:30:1601:46:1502:35:1723100:02:4600:37:35
180MINUTH Łukasz 53LOTOS RUNNING TEAMGDYNIAM3000:33:1311400:03:2600:28:5101:44:3402:34:1221000:02:3500:37:00
TEMPSKI Patryk 190DRUŻYNA TVNBYDGOSZCZM3000:30:364900:02:5800:29:5701:47:0902:38:5028300:03:1000:34:52
182MAŁEK Piotr 334ZAWIERCIEM3500:37:0427900:05:5400:28:1901:41:1002:27:5511900:04:4200:34:56
183STAWIARZ Paweł 335ELBLĄGM4000:32:4610500:03:2500:29:4301:43:5302:32:4319400:03:0900:38:35
184KOSTECKI Krzysztof 333LESSSWARSZAWAM3000:34:1115300:02:4700:29:1201:44:5402:35:2423400:02:1700:36:00
185LETNIOWSKI Maciej 173MASTERLEASE SPORT TEAMKOWALEM4500:33:2211700:03:2900:29:0101:44:4802:34:3921300:03:0300:36:12
186TOMASZEWSKI Jarosław 393KS DELFINGDYNIAM4000:39:0434400:03:2600:28:0401:41:4202:30:3516100:03:2600:34:16
187ŚWIĄTEK Jarosław 623SIDORTEAMKATOWICEM4500:34:0214000:02:5400:28:1901:41:3102:29:2213700:03:2800:41:02
188BINDER Piotr 54OTK RZEŹNIKWARSZAWAM355min00:35:4723700:03:2400:28:3401:40:5102:29:5114900:07:2700:34:25
189WIATROWSKI Krzysztof 98TRIWIATRAKI / IRONTEAM3CITYKOWALEM3500:37:2929400:02:4200:29:3801:47:5902:37:4826600:02:2600:30:43
190CHODYNA Monika 719TRI NEGUOLSZTYNK1800:26:38900:02:0300:30:3401:50:1102:42:2532800:02:3100:37:51
191KUSKOWSKI Marek 650LABOSPORTTEAMGOŁDAPM3500:40:0239100:02:5400:30:2101:44:1302:32:4619500:02:5800:32:55
192KRUPIŃSKI Mateusz 369BYDGOSZCZM3000:37:1728700:03:1600:29:0901:43:4102:33:1920300:02:4600:34:58
193ŚLIWKA Piotr 358SPORTEVOKRAŚNIKM3500:38:0431100:02:3700:28:4501:42:5302:30:5016600:03:1700:36:50
194PISAREK Ewelina 715CENTRUM REHABILITACJI SPORTOWEJWARSZAWAK2500:36:5026900:02:2000:30:2601:49:5502:40:3230900:02:2700:29:31
195SKUPIEŃ Konrad 226ŁÓDŹM4000:39:5238400:03:3200:29:2401:44:0002:32:2118400:02:5300:33:04
196SURDYN Damian 109WARSZAWAM4000:37:3629800:03:0100:28:5301:43:1602:32:3518800:02:5800:35:39
197KOŁODKO Juliusz 318NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM3500:36:4626700:03:0000:27:4101:42:0402:33:3720500:02:4700:35:51
198CICHECKI Arkadiusz 35AT TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5500:32:258900:03:0000:30:0801:46:2902:39:1829300:02:5800:34:35
199AUGUSTYNIAK Mariusz 591UKS TRS SUSZSUSZM4000:38:4533700:03:2501:43:4202:32:3819000:02:3900:34:55
200KOZAKOWSKI Wiktor 595TRINERGY / AIRBIKEWARSZAWAM3500:39:1735400:02:3900:27:0301:41:0102:28:3712700:02:4700:39:04
201PATALON Piotr 97ORKAMASTERS IŁAWABRATIANM4500:36:3326000:02:5300:28:1701:43:0802:33:3620400:02:4600:36:43
202CZAJKA Maciej 394NADAKTYWNISOKÓŁKAM2500:31:246800:02:4500:29:4701:46:3802:37:5527000:03:3200:36:59
203MISZEWSKI Krzysztof 338COMPLEXSPORTSGDAŃSKM3500:39:0734700:03:5300:28:1901:43:3602:32:5719700:02:5100:33:48
204SZULC Piotr 672LABOSPORT TEAMGISLAVEDM4000:34:1715900:04:0000:29:5101:47:0002:37:4926700:03:1300:33:23
205GOC Wojciech 185KWIDZYNM4500:39:3236800:03:3900:27:2401:41:0502:32:0317900:02:5700:34:34
206WOLSKI Michał 60WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMSŁUPSKM2500:33:2612000:02:3200:30:0001:49:1602:43:1233200:02:4700:30:56
207KAPUSTA Roksana 734LEGNICAK3000:35:2820000:02:3400:29:4601:47:2202:39:5630000:02:2500:32:32
208LEMKE Krzysztof 446GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM355min00:37:2028900:02:3400:27:0001:38:3102:26:0710000:06:4200:40:12
209BEBELSKI Rafał 84KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3500:30:585800:02:4300:30:1001:49:3802:41:5332100:02:3500:34:54
210DWORAK Paweł 657NON IRONWARSZAWAM4000:35:4222600:03:0700:29:1301:45:2602:35:1422800:02:5900:36:03
211BIELARSKI Karol 184TRINERGY TEAMWARSZAWAM3000:39:4037100:03:2200:27:3601:39:4702:27:2111400:03:0300:39:51
212WITKOWSKI Damian 290KS KROTOSZKROTOSZYNM3500:37:1028400:04:0000:30:2101:44:4402:33:0920100:03:0200:35:59
213BIELIŃSKI Piotr 316POWERSYSTEM/TRIATHLON TRÓJMIASTOKARTUZYM4000:42:3847000:03:0900:28:5101:43:4302:30:2615800:02:5100:34:22
214JESION Ireneusz 241LUBINM4500:36:0424800:03:2800:28:1801:44:2702:32:1418300:03:1700:38:29
215BRZOZOWSKI Czarek 191KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM5000:36:5727300:03:2800:29:1801:45:5802:35:4424000:02:5300:34:33
216JARMOSZ Maciej 680DANONEWARSZAWAM3000:38:4533600:03:0700:28:1501:41:0302:28:4212900:03:4800:39:27
217PAWŁOWSKI Mariusz 452JESZKOWICEM3500:37:5330600:04:0300:30:3901:45:2902:34:4621500:03:3400:33:43
218LIS Paweł 237COMPLEXSPORTSGDAŃSKM3500:30:495600:03:2800:31:1701:50:1202:41:1931500:03:3100:35:01
219TRZASKA Przemysław 514TRI UNIVERSEGDAŃSKM3000:34:5517700:02:2600:27:3401:39:3902:34:1821100:04:1900:38:24
220FRIEDRICH Arek 360TRI NEGUOLSZTYNM3500:38:4433400:03:3800:27:5701:39:3302:25:369500:03:2800:43:06
221STĘPIEŃ Bartłomiej 464ABSOLUTE BIKES TEAM/SUPER WTP PRUSZKÓWPRUSZKÓWM3000:40:0239200:03:3300:29:4301:46:2302:36:0824600:02:2000:32:32
222LEJMAN Adam 546WARSZAWAM4500:35:2319100:03:0500:29:2601:45:4202:34:5021800:02:5700:38:43
223GWIZDAŁA Karol 183SPORTEVOGDAŃSKM3000:31:497500:02:5800:27:5801:42:2502:32:4119300:03:0900:44:29
224ZYNTEK Bartłomiej 51SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM4000:36:5227000:03:1300:29:1101:45:5002:35:3223700:03:2100:36:16
225MACIEJEWSKI Karol 92PRO RUN WROCŁAWNADOLICE WIELKIEM3000:39:2836200:02:4700:27:4901:41:4002:29:3714300:02:5300:40:30
226ZAWISTOWSKI Piotr 55PROGRESS TRIATHLON TEAMWARSZAWAM3000:35:4423100:05:1900:29:1001:45:2202:34:4621600:03:5900:35:29
227MAGUN Krzysztof 502DRUŻYNA BLONDYNAOLSZTYNM2500:40:3641700:04:3900:28:5501:45:1502:34:5221900:04:1600:30:56
228JANKOWSKI Tomasz 633TRISPACEBYDGOSZCZM4000:38:4433500:03:3200:29:3101:45:0702:35:0822500:02:5900:35:10
229RAKOWSKI Tomasz 664RAKU TEAMGDAŃSKM4000:35:3120400:03:5500:29:2701:47:3502:38:4328000:03:1200:34:24
230ADAMCZAK Andrzej 136TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM5500:38:2532000:03:1900:30:0001:46:2102:35:1522900:03:1400:35:34
231PERGOŁ Bogusław 33GDAŃSKM4000:32:309400:03:2800:33:4901:50:2302:39:4429700:02:5500:37:26
232KLEKOTKO Fabian 311TRI EAGLES GDYNIAGDYNIAM3500:38:1231500:03:3500:29:2201:45:3002:35:0522300:02:4100:36:33
233KACPRZAK Marek 600AIRBIKEJÓZEFÓWM4500:39:2936400:03:0100:28:5401:45:5302:36:5625600:02:4000:34:09
234MÓWIŃSKI Filip 643GDAŃSKM1800:36:2625600:03:2300:29:2001:46:2302:36:2925100:02:4200:37:17
235WOLSKI Dariusz 126KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4500:35:4222500:03:2300:28:5001:45:4702:35:0722400:02:4400:39:26
236FOREMSKI Sławomir 129TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM4500:39:4537900:03:5000:29:1402:33:0219800:03:0600:36:40
237GOC- KOZAKIEWICZ Marta 694KWIDZYNK4000:34:5417600:02:3200:30:3701:50:0702:42:1132500:02:3000:34:36
238BĄK Seweryn 515TRI-UNIVERSEGDAŃSKM3000:38:5134000:03:0200:29:1701:45:1602:36:0524300:03:0300:35:46
239PRUCHNIEWSKI Sławomir 473ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAM3500:35:5324400:02:5800:28:3201:45:2602:37:0325800:02:1200:38:42
240TOMASZEWICZ Marcin 504COMPLEXSPORTSELBLĄGM2500:42:0745900:02:5000:28:4401:43:3802:33:5720900:02:3100:35:25
241KUDYK Jan 419ORKA MASTERS IŁAWAIŁAWAM4500:38:3833000:03:2300:28:1601:42:1002:29:5215000:03:1200:41:56
242LESZCZEWICZ Waldek 114KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3500:33:1511500:02:4700:29:3501:50:1202:41:3431700:03:1200:36:20
243ANDRZEJCZYK Sebastian 122TRINERGYWARSZAWAM4000:34:5317500:02:4600:28:1401:42:2802:30:3916300:03:0600:45:50
244KOŚCIUCZUK Łukasz 328BIEGIEMNAPOMOC.PL / LABOSPORTWARSZAWAM3500:35:4623400:03:2600:30:3301:47:3202:37:0726000:03:0900:37:57
245CISOWSKI Artur 676TRIWAWAWARSZAWAM3500:36:3025800:03:2900:28:3301:45:0402:36:4125400:02:5500:38:04
246HOPPE Mateusz 512SKŻ SOPOTGDAŃSKM2500:32:359900:02:3700:28:2901:42:0402:29:3814400:02:4600:50:05
247MAJEWSKI Marek 544KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4000:40:4242000:03:4000:29:5001:46:5602:38:1227600:03:0600:32:13
248ROKICKI Leszek 178ENDUROMANELBLĄGM4000:41:3745000:03:4100:29:3201:45:4502:35:4624100:03:2300:33:43
249MOJSIEWICZ Sławomir 388STIRW-CKRWWARSZAWAM4000:35:4022400:03:0600:31:1001:50:2102:41:0231200:02:5000:35:43
250ZIELEŃ Michał 91SPORTEVOGDAŃSKM4500:35:2018900:04:2100:27:2701:43:4402:35:4023800:04:1700:38:58
251LOSINSKI Daniel 487DAFTRACINGWARSZAWAM3000:41:5945700:02:4900:28:5001:43:5802:34:5622100:02:4400:36:17
252SOBAŃSKA Izabela 696DRUŻBICEK1800:39:2435800:02:4500:29:2301:46:5502:37:2926100:02:5400:36:14
253KRASUSKI Andrzej 416TRINERGYWARSZAWAM5500:39:0634600:03:5500:28:2601:45:2502:34:5422000:03:2800:37:34
254WOLSKI Marcin 216WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMKRAKÓWM2500:35:0318000:03:1000:30:3701:50:4902:44:5634400:02:2600:33:39
255POMORSKA Joanna 733WARSZAWAK3500:38:3032600:02:5700:30:4401:51:2002:43:4133800:02:2000:32:15
256PAWIŃSKI Maciej 257KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM3000:35:2519600:04:0000:29:5401:48:0102:38:0227300:03:4100:38:42
257WARMOWSKI Seweryn 573F3TEAMGDAŃSKM3000:40:5242900:03:5900:28:4801:43:2102:33:0620000:03:0600:38:48
258GAWROŃSKI Roman 667ZALASEWOM3500:35:3220700:03:2800:29:1301:46:0402:36:4425500:04:2800:39:41
259KLOMFAS Miron Lech 649TRI SPACEBYDGOSZCZM4000:38:2732200:02:2900:29:5201:47:3702:38:5428500:02:4100:37:26
260ASZENDORF Filip 295KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3000:37:1328600:03:5500:29:3401:48:3302:38:1527700:02:5700:37:43
261BOJAN Jakub 310AIRBIKE / WIRTUALNA POLSKAWARSZAWAM3000:37:0828200:03:0100:30:0301:47:2002:38:5228400:03:1300:37:51
262DEREWECKI Jarek 224TRIATHLON TRÓJMIASTOSKRZESZEWOM4000:38:4833900:03:1200:30:3001:47:0602:39:5029800:03:0700:35:15
263KUŹMIŃSKI Marcin 682AGROLOK SPORT TEAMGOLUB-DOBRZYŃM2500:35:3421100:02:4100:29:5201:48:4702:40:0630200:02:4600:39:24
264STAŚKIEWICZ Maciej 228AKTYWNA STRONA ŻYCIACHOLERZYNM2500:41:2144200:04:0900:29:3601:47:0402:37:5627100:02:5100:34:27
265KALISKI Kamil 297AGROLOK SPORT TEAMGOLUB-DOBRZYŃM3000:40:2140700:02:3800:29:3701:45:1502:35:1523000:02:5200:39:41
266KOWALEWSKA Dorota 739TRIBOARSOLSZTYNK2500:35:3922000:02:4500:32:2001:54:2102:46:5836700:02:2600:33:00
267ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 251LODZM5000:37:2829300:03:3800:29:1201:46:1302:36:1824900:03:5900:39:33
268WOJDYŁA Michał 105TRICLUBWARSZAWAM3500:34:2516400:02:5100:29:4801:47:3102:40:5131000:04:0700:38:44
269ŻURAD Łukasz 631EUCO TEAMLEGNICAM3000:45:1252300:03:5100:29:5701:47:3902:38:0727500:02:1900:31:36
ZAJK Radosław 65REDAM3000:41:0543300:03:0000:31:0201:51:1102:43:2033400:03:1200:30:33
271ZADROŻNY Zbigniew 404ATP AUGUSTÓWAUGUSTÓWM4500:37:3129700:03:3300:29:4201:46:3002:37:0425900:02:5300:40:12
272SLODKI Maciej 491PTT DELTAPŁOCKM4000:39:1235100:03:3000:29:5201:48:1302:39:0628900:03:2100:36:20
273SACHANBINSKI Aleksander 38AT TEAMOZIMEKM5000:41:3945100:04:1200:28:5601:43:4502:32:4019100:03:3500:39:23
274GUTOWSKI Paweł 532UKS TRS SUSZSUSZM3500:35:4322700:03:0900:32:0301:52:3402:43:2733600:03:0400:36:17
275SWINIARSKI Jarosław 653TRI EAGLES GDYNIAGDYNIAM5500:41:2344300:03:4300:28:3101:44:1402:34:4721700:03:2300:38:39
276GOŹDZIEWICZ Paweł 82BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3500:44:3751600:03:2900:28:1401:41:5502:30:1315600:03:0800:40:30
GOMULEC Tomasz 281TACTICA TEAMKRAKÓWM4500:36:4426600:04:0900:30:4101:49:1602:40:2730600:03:2900:37:09
278WOŻNIAK Arkadiusz 508LUBLINM4000:39:4137200:03:5100:28:0901:44:3502:35:4924200:04:1300:38:34
279SADOWSKI Piotr 85PMCG PIASECZNOPIASECZNOM4500:38:2131900:04:3600:30:0001:48:1602:37:4526500:03:4000:37:57
280SKURZAK Michal 73DUBLINM4000:41:2744600:03:4300:28:3301:45:4302:35:4323900:04:0000:37:29
281WCISŁO Wojciech 58TRINERGYWARSZAWAM3500:44:5752000:02:3000:29:3301:46:3602:36:0524400:03:0200:35:51
282SIEMIANOWSKI Slawek 518UKS TRS SUSZSUSZM4000:34:0915100:03:2100:30:2101:49:1302:42:2432700:03:1900:39:30
283RĘBISZ Michal 575GRUTAM3000:42:5848200:02:3800:29:1101:45:1702:36:1724800:02:5300:37:58
284RUTKOWSKI Paweł 646TRI NEGUOLSZTYNM355min00:32:3810100:02:4700:28:4001:44:0102:35:2223200:05:5000:46:07
285PANASIUK Paweł 370NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM3500:36:0524900:02:3800:29:1601:48:4802:43:1033000:02:4000:38:15
286ZIÓŁKOWSKI Piotr 425KUŹNIA TRIATHLONUPIASECZNOM3000:38:0831300:02:5600:30:3301:47:1102:37:3226200:04:1800:39:57
287TADLA Paweł 259NET SYSTEM TRIATHLON TEAMOSTRÓDAM3000:39:1535300:02:5200:29:1301:46:5502:38:4528200:02:2700:39:54
288KULIKOWSKI Łukasz 353WARSZAWAM3000:36:4326500:03:0400:27:5001:45:5102:37:3326300:03:3900:42:26
289KAŁUŻA Radosław 551BEŁCHATÓWM2500:31:256900:03:5900:31:2901:53:0302:46:3236200:03:2300:38:15
290KIMBER Radosław 418CIECHANÓWM3500:42:4747600:02:4400:29:2001:46:3502:39:0228700:02:5400:36:21
291KACZMAREK Bartosz 206TRIRUNCHODZIEŻM2500:32:118500:02:5500:30:4501:52:3502:47:1536900:03:0100:38:30
292FILIPOWSKI Zdzisław 678KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4500:35:2719900:03:0900:29:3401:51:3002:44:4034300:03:0200:37:44
293SZUL Daniel 523UKS-TRS SUSZSUSZM3000:37:2029000:02:5700:27:2801:38:4402:29:1413400:03:0400:51:27
294MARKUSZEWSKI Waldemar 519UKS TRS SUSZSUSZM4000:40:1439900:03:2500:30:3201:47:4602:39:1029000:03:0100:38:13
295BYKOWSKI Tomasz 275GKW DRAKKARGDAŃSKM3500:35:5524500:03:5900:29:5101:49:4502:42:0732300:04:0900:37:54
296NOWICKI Bartosz 569RENEGAT INOWROCŁAWINOWROCŁAWM2500:34:1215400:03:1900:30:2601:47:2402:36:2825000:03:0500:47:10
297DALEWSKI Alek 125WARSZAWAM3000:40:3141500:04:2000:29:5201:49:0002:42:5932900:03:1200:33:14
298MRÓZ Tomasz 383JĘDRZEJÓWM4000:39:5338500:03:4900:29:3001:47:0902:37:5326900:03:1800:39:39
299DĘBIEC Ewa 722COMPLEXSPORTSGDAŃSKK3000:39:4437700:03:2100:30:4501:49:5302:43:1733300:02:5200:35:26
300LISIUS Tomasz 363GDAŃSKM5000:40:3641800:03:4200:29:5001:48:3302:40:5931100:03:1100:36:13
301SMANTSEROV Mykola 617TRILEWYLVIVM3500:33:4412400:03:5700:30:5501:51:4002:45:1034600:03:5900:38:01
302KLUSKA Piotr 427GRUPA WIRTUALNA POLSKA TRIATHLON TEAMWARSZAWAM4000:40:1540100:03:4000:29:4901:47:2202:39:0428800:03:1200:38:48
303GÓRSKI Wojciech 520TRS SUSZSUSZM3500:40:2841400:02:4800:29:5301:49:3702:41:2731600:03:0100:37:27
304RAJCZYBA Adam 280WROCŁAWM1800:39:5338600:03:0500:31:1501:51:3302:48:0538200:02:3300:31:36
305TRAPP Michał 428GDAŃSKM3500:36:5927400:04:0000:31:2101:51:5402:46:0935600:03:0100:35:05
306NIESPOREK Łukasz 162OLSZTYNM3000:40:0939700:04:0800:29:1901:46:2402:38:3527900:03:3400:38:52
307STAJSZCZYK Marcin 40AT TEAM/LABOSPORT TEAMBIELSKO-BIAŁAM4500:40:2140900:04:0100:29:1801:48:0102:39:5129900:03:2800:37:39
308MIERZEJEWSKA Dobrochna 697TRINERGYWARSZAWAK3000:33:5913700:02:2500:31:4701:55:0502:50:0040400:02:5000:36:10
309HINZ Marcin 250IRONFACTORY.PLRUMIAM3000:43:3549600:03:2400:30:0901:49:4902:40:3030800:02:2700:35:30
310KOSTAŃSKI Andrzej 669WARSZAWAM2500:36:1525100:04:0900:29:1701:47:1402:37:5827200:04:4000:42:30
311DĄBROWSKI Tomasz 477SWIMMERS MASTERS TEAMWARSZAWAM4000:39:2936300:03:3500:28:2101:45:0002:36:3025200:04:0900:42:03
312STAWOWY Jakub 482KROTOSZYNM2500:40:1239800:03:0200:29:1701:47:4402:39:3029400:03:3100:39:49
313KAC Marek 606UKS TRI-TEAM RUMIARUMIAM4000:35:1918800:03:4200:30:1701:47:2802:39:0028600:03:0800:44:56
314MASTALERZ Karol 466GDYNIAM3000:41:1844100:03:5200:28:4601:47:4502:39:4029600:02:5900:38:20
315CHYŁKOWSKI Marcin 565CYTRINOWI BIEGACZEMICHAŁOWICEM4000:40:2541300:02:1900:31:3001:53:1702:45:1734700:02:4600:35:26
316BRZEZIŃSKI Łukasz 470KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM2500:39:1435200:04:1700:30:3801:48:1902:41:1431400:02:2300:39:06
317RÓŻAŃSKI Kamil 415ELBLĄGM3000:35:4823900:04:4000:30:3901:48:0102:40:2930700:04:1400:41:12
318JUST Wojciech 558MROWINOM4000:34:1315600:03:3200:30:2401:49:5202:43:5333900:04:4300:40:07
319FILBRANDT Wojciech 152SPORTEVOGDAŃSKM3500:42:4947700:03:1300:30:1901:49:5702:44:0834200:04:1200:32:43
320GLUZIŃSKI Kacper 683TRICEPS WARSZAWAWARSZAWAM3000:36:2925700:03:5400:30:1301:47:0402:36:1024700:02:5400:47:50
321SIEROCKI Paweł 448KP PSP SZTUMKOŚLINKAM3000:46:3854100:03:3800:30:0301:48:2002:40:2530500:03:0800:33:29
322KROMKOWSKI Maciej 460TARNOWSKIE GÓRYM3500:39:4137400:05:0500:30:1401:49:0002:39:1629100:03:5500:39:29
323OSIECKI Ireneusz 179COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDAŃSKM5500:38:3632900:02:5600:28:4901:46:5602:41:1331300:04:1400:40:27
324ZWIERZCHOWSKI Maciej 56KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3500:36:5727200:04:0200:31:2301:53:2102:45:1934800:03:4100:37:30
325PUŻYŃSKI Mariusz 405ATP AUGUSTÓWAUGUSTÓWM4500:41:1644000:03:2100:30:1101:46:3202:38:4428100:03:2800:41:01
326PANEK Wojtek 481UKS TRS SUSZSUSZM3500:36:3225900:03:4400:31:1401:51:0802:44:0634100:03:3900:40:00
327MAMCARZ Jarosław 193TCZEWM4500:30:475400:03:2900:31:5501:55:2702:50:4641300:03:4400:39:20
328RYBAK Przemysław 153PUŁAWSKA GRUPA TRIATHLONOWAPUŁAWYM3000:41:4645400:03:4000:29:1301:46:2802:39:3729500:05:1000:38:00
329KALINOWSKI Krzysztof 233F3TEAM / RWS GROUPGDAŃSKM4000:31:206500:03:3400:29:1301:47:0602:38:2227800:05:1000:50:10
330MASEWICZ Łukasz 267WARSZAWAM3500:33:5313300:04:5400:30:1901:49:3202:45:2235000:04:5700:39:31
331KULESZA Mariusz 476COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDAŃSKM3500:38:0030900:03:2400:32:0101:54:0002:48:0538100:04:4700:34:37
332WASILEWSKI Mirosław 195ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAM4000:40:4442400:03:3200:29:1101:46:3302:39:1729200:04:0200:41:20
333JEDRZEJCZYK Piotr 186PIASECZNOM4000:43:4450000:03:4700:30:5301:51:2402:45:0234500:03:3800:33:03
334KOWALEWSKI Piotr 296WARSZAWAM3000:37:5630700:03:4400:31:0501:51:3002:46:5836600:02:4400:38:18
335TREDER Wiesław 285SUPRAGRZYBNOM4000:46:2853800:03:1500:30:4701:49:2302:40:0330100:03:3400:36:34
336KULKA Irek 390COMPLEXSPORTGDYNIAM4500:38:4433300:04:2600:30:3501:50:2602:42:1032400:03:5900:40:49
337SARBAK Bartek 22WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWOLSZTYNM1800:34:4617000:02:5700:30:3401:50:1502:46:1135700:03:5400:42:26
338KRZESAK Adam 439TRINERGYPIASTÓWM4000:38:0030800:03:1400:32:4901:56:0502:49:4840200:02:4200:36:34
339KULA Damian 194AT TEAMKRAKÓWM3500:40:5142800:03:0800:31:1901:53:3202:46:5936800:03:2300:35:58
340ROST Zbyszek 456GDAŃSKM3000:42:4947800:03:3200:30:4301:49:4602:41:4832000:03:1700:38:59
341ŻESŁAWSKI Robert 560VICTORIA ZAWIERCIEZAWIERICEM4000:34:0514400:03:0700:31:5801:55:0002:51:5142700:02:4500:38:45
342BŁAŻEJCZYK Jack 127WARSZAWAM4000:40:0939600:05:3400:32:0301:55:2202:48:4238800:03:5900:32:20
343KARCZEWSKI Przemysław 119TRICLUBWARSZAWAM3500:39:4337500:03:0500:32:0701:54:4502:49:3339500:03:3200:35:03
344WILK Cezary 488WARSZAWAM3000:43:3649700:03:5500:31:5001:53:4702:47:4437700:03:1200:32:36
345WARGACKA Paulina 727KOŁOK1800:27:341500:02:3200:32:5501:57:2902:54:5845400:02:5600:43:03
346CELMER Piotr 398TRIWAWAWARSZAWAM4000:42:1146000:03:3900:31:4001:53:0702:46:5136500:03:4600:34:44
347SZLYK Maciej 494INOWROCLAWM4000:35:3721600:04:0100:29:4401:50:2602:45:5835500:03:2600:42:14
348RADCZUK Marcin 132F3TEAMTUCHOMM3500:33:0010800:02:4900:51:0602:07:2002:56:4847100:02:4100:36:03
349KOWALSKI Grzegorz 147PMCG PIASECZNOPIASECZNOM4500:44:3651500:04:5200:31:0101:52:4902:45:2435100:03:3600:32:53
350ŁYSIUK Maciej 74NADAKTYWNIWARSZAWAM3000:39:1135000:02:3900:29:4501:48:5802:41:4031800:04:0600:44:02
351DOLACINSKI Marcin 438TATA LIWIIGLOWNOM3500:41:1643900:04:4300:28:5701:44:5702:35:2523500:05:4700:44:52
352ROMAŃSKI Michał 220PIASTÓWM3500:40:4642600:03:4700:30:3801:48:5002:42:0132200:03:5400:41:44
353GUDANIEC Radosław 326TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM5000:35:2119000:03:4200:30:3601:53:4602:51:2642300:03:2800:38:41
354KAPUSNIAK Tomasz 670TAK DLA TRANSPLANTACJIBYDGOSZCZM4000:39:0134300:03:4700:29:4101:52:4902:44:0334000:04:1400:41:48
355DAJCZER Rafał 189AT TEAMWARSZAWAM3500:38:5634100:04:1700:31:1301:56:0002:50:3341100:03:3100:35:58
356POCHYLSKI Przemysław 265ZGRUPKA TEAMLUBOŃM4000:38:2832300:03:2200:30:2401:54:1402:49:4539800:03:3700:38:06
357BURNECKI Artur 268HAJNOWKAM3500:36:3726300:04:3000:31:3001:54:0702:47:4137500:03:5100:41:03
358SEKRECKI Michał 505UAM TRIATHLON POZNAŃ MASTERSPOZNAŃM2500:39:3737000:03:2800:30:5701:51:5002:46:1235800:03:5000:40:41
359PASZEK Przemysław 433TYCHYM3000:37:1928800:03:3900:31:2101:52:3402:47:2837200:04:2800:40:56
360MICHALSKI Jakub 471KOSZALINM4000:34:1315500:04:4800:31:2901:52:3002:48:2738400:04:0600:42:23
361PAWLAK Dariusz 378LABOSPORT TEAMŁÓDŹM4500:41:3044800:04:0000:31:0001:51:5602:43:1133100:04:0400:41:23
362MAJKOWSKI Michał 445WARSZAWAM4000:41:4145200:03:1600:31:4001:54:2302:50:2940800:03:3600:35:09
363PASEK Tomasz 41EKOMOTEL&PARKPINOKIOWIELICZKAM3000:38:1431600:04:0000:30:3901:55:4602:52:3143500:04:5200:34:49
364MACZYNSKI Czeslaw 659MCBIKEPLOCKM6000:51:0457400:03:2600:29:3801:45:3002:35:2323300:03:2100:41:25
365SOBOLEWSKI Michał 450OPYPYM3500:39:4638000:03:4100:31:2701:52:0902:46:1335900:04:1300:40:47
366LEMPEK Daniel 387ORKAMASTERS IŁAWALUBAWAM3000:39:4738100:04:4700:30:2802:46:1836000:03:4000:40:13
367KAPICA Sławomir 386KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNM4000:38:1131400:04:4400:30:2801:48:3802:42:2132600:00:1000:49:30
368KOZŁOWSKI Bogdan 291TRI NEGUDYWITYM4000:43:0948900:04:2100:31:1101:51:1202:45:2034900:03:5900:38:11
369MEIER Markus 188MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM5000:40:4242100:03:0900:31:3701:54:5002:50:3040900:03:1100:37:33
370OBIEDZIŃSKA Aleksandra 721KTS IRONMANKWIDZYNK3500:35:4322900:02:5900:31:4601:55:0202:51:0841900:03:5600:41:20
371PIECZARA Krzysztof 421KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM3500:40:5943100:02:4600:30:3801:52:1202:47:2537000:03:1400:40:52
372MARCINIAK Joanna 717COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDYNIAK3000:40:2040500:02:4300:31:1501:55:2802:53:3244300:02:1900:36:28
373KUKLIŃSKI Paweł 213F3TEAMGDAŃSKM3000:41:1243800:03:2600:32:0201:54:2102:48:4038700:03:0500:39:01
374NOWAKOWSKI Rafał 83KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4000:35:1318400:04:0200:31:1701:54:2302:49:4840100:03:5900:42:40
375LEWANDOWSKI Marcin 72GDYNIA / IŁAWAM3000:33:1811600:03:0400:31:2501:56:0702:55:1645900:03:2300:40:48
376CYBULSKI Konrad 121KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.KUTNOM4000:41:1143700:03:4900:31:4101:55:0402:51:0541700:03:1900:36:28
377KLIMOWSKI Przemysław 80MAM TRI ELBLĄG TEAMELBLĄGM3500:40:0639400:03:4100:31:3201:57:1602:53:4344500:03:1700:35:32
378FABISIEWICZ Paweł 350STARA WIEŚM3500:43:3449500:04:4100:30:5301:51:5602:45:3735200:03:2800:38:59
379MICHALSKI Arek 270ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAM4500:36:1725200:04:0000:31:3901:52:3302:49:1839200:03:2200:43:50
380GAPIŃSKI Kamil 630LABOSPORT TEAMPŁOCKM3000:39:2535900:03:1700:34:0702:00:3602:56:0546600:03:3700:34:32
381BASIŃSKI Łukasz 656JACEWOM1800:47:4755100:03:1300:33:3701:56:0402:49:5940300:02:5100:33:11
382SOBOTA Agata 692COMPLEXSPORTSPRUSZCZ GDAŃSKIK2500:45:3852800:03:0400:30:3801:51:3202:45:4135300:03:1600:39:23
383KOWALSKI Łukasz 244COMPLEXSPORTSGDYNIAM3500:43:1049000:04:0200:31:0101:51:2202:46:3836400:03:5100:39:40
384GUZIK Leszek 608LABOSPORT TEAMJAWORZEM5000:39:0734800:03:5700:32:0001:54:5202:49:4539900:03:5700:40:35
385HANAJCZYK Michał 312KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM2500:42:4247300:03:3900:31:1901:53:0902:48:3138500:04:4700:37:45
386CHAJĘCKI Karol 139F3TEAMGDAŃSKM4000:40:4942700:05:1500:29:2901:46:4202:37:5326800:05:5700:47:35
387GEYDEROWICZ Jarek 197WARSZAWAM4000:35:2920100:04:5100:32:4101:56:1502:50:4741500:03:3200:42:51
388MAREK Andrzej 583KROSS STAFF TEAMMALBORKM3500:35:4322800:03:2600:32:2001:51:5702:43:2133500:04:1400:50:55
389GÓRSKI Marian 489KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKASOLEC KUJAWSKIM5500:38:3232700:04:5700:31:5401:58:0202:54:1544900:04:4400:35:13
390NOWAK Daniel 441KP PSP SZTUMCZERNINM4000:44:0451100:03:4800:30:2801:50:0202:40:2130400:04:2400:45:17
391ADAMOWICZ Piotr 116F3TEAMGDAŃSKM4000:37:0427800:03:2200:29:4901:53:2102:50:2240600:04:3100:42:39
392URBANOWICZ Kamil 200JÓZEFOSŁAWM3500:39:5838800:04:0200:31:1501:53:5102:50:0340500:05:1800:38:42
393WIERZBICKI Artur 410KĘDZIERZYN-KOŹLEM4500:40:4342200:03:2600:32:4601:57:2402:52:5943900:04:0000:37:10
394PAWEŁCZYK Kacper 99KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.PABIANICEM2500:38:1731700:04:1200:32:2301:57:5402:55:0145600:03:1500:37:48
395TOMASZEK Artur 379LUFT TRI TEAMWARSZAWAM4500:41:2344400:03:3000:31:3901:55:1102:49:2639400:03:4000:40:46
396KĘPIŃSKI Henryk 336KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBELCHATÓWM6000:41:5945600:05:4300:31:3601:55:4402:49:4239600:04:2500:37:06
397OLEKSÓW Piotr 624GDAŃSKM4000:39:2335700:04:0900:30:4901:50:5402:45:5035400:04:3100:45:19
398CHODA Michał 240TRINERGYWARSZAWAM2500:43:4750200:03:0200:32:3901:54:3302:49:4439700:03:0700:39:37
399WIELGUS Agnieszka 732ATC CARGO TEAMGDYNIAK3000:40:2241100:03:5800:32:1501:56:3902:52:4543700:02:5200:39:27
400KALETA Marcin 263TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM4500:45:3252600:03:3300:30:5601:51:3702:46:3836300:03:2200:40:21
401JAMKA Jarosław 627WARSZAWAM4500:41:2944700:04:3700:31:5401:54:1302:48:3338600:04:4400:40:07
402WOLF Magdalena 705KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNK3500:43:0048500:04:0100:33:2301:56:4702:53:1244100:04:0700:35:14
403MARUSZCZAK Mateusz 534WARSZAWAM3000:39:3136600:04:1100:30:4001:52:3702:47:4137600:04:0700:44:07
404SZULC Leszek 615SMETOWOM3500:43:3849800:03:5600:33:3401:59:4402:56:0146500:03:3300:32:55
405LEWANDOWSKA Ewa 728ŁÓDŹK5500:43:2449200:05:0700:31:3901:54:2702:48:5039000:03:4800:39:00
406SIKORSKI Ludwik 43KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3500:34:0815000:04:1800:31:0601:55:0202:51:5842900:04:0500:46:04
407KAŹMIERCZAK Marcin 234KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM4000:34:1916100:03:5000:27:3401:45:3002:40:1230300:05:4400:56:29
408MALISZEWSKI Jerzy 256WARSZAWAM5000:38:2632100:04:1100:32:4401:55:5202:51:3642500:03:3000:43:04
409WALASEK Ewa 698ACCENTUREWARSZAWAK3000:40:0038900:03:0600:32:1501:56:4702:51:1642100:03:0200:43:24
410KORECKI Dariusz 108JÓZEFOSŁAWM4000:39:2636000:03:4500:28:3201:45:0702:37:4126400:03:4100:56:36
411DZIENIECKI Maciej 261VOLKSWAGEN POZNAŃPOZNAŃM4000:35:1718503:06:07
412DE GROOT Jan 115PIASECZNOM4500:41:4445300:02:5600:32:1201:58:2302:55:5546400:02:5900:37:43
413MIŚ Waldemar 57BPH RUNNERS TEAMGDAŃSKM4000:39:0934900:04:1900:32:0901:56:2702:53:1244000:03:4300:41:02
414LESZCZYŃSKI Cezary 192THE ULTIMATE INCANTATIONGDAŃSKM4500:35:2519200:04:1700:33:5302:04:2103:04:0551100:04:3700:33:31
415KOWALCZYK Magdalena 693SPORTEVOGDAŃSKK2500:45:3952900:03:4600:30:1301:52:3902:46:2636100:03:0100:43:18
416KOCUR Rafał 625AT TEAMGÓRKI MAŁEM4000:42:4647500:03:3800:32:5301:59:3302:56:4447000:03:1300:36:05
417ŚWIĄTEK Wojciech 222ŁÓDŹM2500:36:0625000:03:3000:34:2402:01:1102:56:4346900:03:5300:42:17
418CHOJNOWSKI Andrzej 182IŁAWAM4500:39:1935600:03:4800:31:5101:54:0802:49:4640000:03:4100:46:08
419BRZUZY Tomasz 294LOTOS TEAMGDAŃSKM3500:35:4523200:03:5400:31:4901:57:4402:57:4648000:05:2800:39:59
420ZAURSKI Piotr 677OSTROŁĘKAM4500:42:2546600:03:4200:32:0201:53:2002:49:0639100:04:4100:43:14
421RYBAKOWSKI Darek 175IRONTEAM3CITYGDAŃSKM4000:39:0634500:03:4400:31:4701:55:2202:54:2645100:04:1600:41:49
422KLEPACZKO Jakub 124GDAŃSKM4500:39:1835500:03:1000:30:4501:49:3502:41:4331900:03:5500:55:18
423GUDANIEC Dorota 716TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK5500:33:5713500:03:2700:33:2902:03:1703:01:1549600:02:5500:41:51
424KALINOWSKI Grzegorz 594GVTWROCŁAWM4000:50:4757100:03:3100:32:0701:54:5802:48:4538900:02:5600:37:31
425HALAGARDA Krzysztof 554PDKKRAKÓWM2500:47:0954700:03:3800:30:3701:51:5002:47:4837800:05:1100:39:56
426PUDLAK Iza 738UKS TRS SUSZKOŁODZIEJEK3500:40:2140800:03:4300:33:0701:59:1902:55:0045500:03:4200:41:22
427PLESS Wojciech 530PIAST ŁASINSZEMBRUK 50M4000:45:5753300:04:3700:32:4701:56:2902:51:4442600:04:0100:37:58
428SYKULSKI Maciek 572TRIKOTTAWARSZAWAM3000:35:4723800:02:5100:29:3801:51:3402:51:2642200:03:3600:50:45
429MARKOWICZ Grzegorz 324LTT / AT TEAMWROCLAWM5000:42:5548000:03:3800:32:3101:57:0102:52:3643600:04:5100:40:37
430PORCZYK Paweł 304SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWESKIERNIEWICEM3500:42:1846200:04:4300:32:1401:59:1502:57:3147700:03:4800:36:21
431SAJ Sławomir 159OSTROŁĘKAM4500:38:3432800:05:2800:32:0301:54:3702:47:4137400:05:2700:47:41
432DOMŻALSKI Łukasz 516TRI UNIVERSEOLSZTYNM2500:44:3551400:03:3600:32:0601:56:2902:51:2742400:03:3200:41:45
433MRÓZ Marek 474PASJA CZYNI WOLNYM / BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MARMALBORKM4000:42:3046800:03:5800:33:2201:58:4902:56:3846800:03:2200:38:27
434TOŁWIŃSKI Bogusław 524MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGM4500:34:0013800:03:0000:34:1602:03:0703:01:4550100:03:3300:42:53
435HOJNOWSKI Paweł 135F3TEAMGDAŃSKM4000:50:4857200:03:5700:33:3001:58:2002:53:2244200:03:3300:33:35
436LIPSKI Dariusz 253LUBARTÓWBIEGA.PLLUBARTÓWM5000:44:0150900:04:2400:30:4901:51:3702:47:5738000:05:1900:43:41
437STRZELCZYK Piotr 325OXYGENWARSZAWAM5000:39:4137300:04:4400:30:4701:54:4502:51:5442800:04:0600:44:58
438KALISKI Tomasz 607AGROLOK SPORT TEAMGOLUB-DOBRZYŃM3000:36:3626200:03:3300:31:3901:54:3902:50:2840700:03:3200:51:17
439LISICKI Marek 498KB ARTURÓWEK ŁÓDŹŁÓDŹM5500:43:2949400:04:1600:33:1801:59:5302:56:1346700:04:0600:37:26
440LEŚNIEWSKI Jarek 492TRINERGYWARSZAWAM4000:38:0731200:04:1200:32:5701:57:1602:52:2443400:03:5900:47:02
441WROTEK Mirosław 78ENTRE TEAM.PLWARSZAWAM5000:43:1949100:04:1000:32:2301:58:2402:55:4146200:03:4300:38:56
442POKORSKI Marek 203REDKNEEWARSZAWAM4500:35:3721700:02:4300:28:1002:06:5803:00:3949200:05:0600:41:45
443BOROWICZ Adam 409POZNAŃM3000:31:327200:03:4300:31:3101:58:4103:00:3149100:04:1800:45:49
444MIŚKIEWICZ Marek 89TRICLUBLUBLINM5000:40:3941900:03:5200:32:4201:59:0502:55:1545800:04:2100:42:03
445OLCZAK Anna 690TRICLUBWARSZAWAK3000:41:2444500:03:4600:33:1301:58:2002:59:2848600:03:1200:38:20
446RAJCZYBA Małgorzata 709AT TEAMWROCŁAWK5000:45:3052500:03:3200:32:4701:59:0302:55:1545700:03:0900:38:47
447MASALSKI Wojciech 443PIER...NIEBIEGAM:)SIRVIS.PL BEST TRI CAMP NAD JEZIOREMM4500:42:4547400:04:1200:31:2301:51:5802:47:3837300:05:0400:47:26
448WACŁAWSKI Bartosz 307ORKAMASTERS IŁAWAWARSZAWAM2500:35:3120500:04:1200:31:1001:51:5302:52:2243300:04:5900:50:57
449KRAMER Rafał 585BIEGIEM RADOMRADOMM4500:40:1840400:05:3700:33:3002:01:1103:00:0549000:05:0200:37:13
450KARWACKI Paweł 635SOLANOBYDGOSZCZM3500:44:0351000:03:1100:31:0501:54:3702:48:0838300:03:1800:49:37
451KROUPA Luiza 743WARSZAWAK4500:40:0139000:02:5600:34:5902:03:1103:01:1949800:02:5700:41:23
452CNOTA Janusz 104SPORTEVOGDYNIAM6000:43:5950700:05:5500:31:2801:55:1502:51:0041600:04:3600:43:06
453DEMBICKI Marcin 340COMPLEXSPORTGDYNIAM3500:39:4337600:03:3600:33:1002:00:2102:58:3748400:03:5900:42:50
454BENTKOWSKA Natalia 731PRĄDOCINK1800:39:2636100:04:0700:34:5902:05:4403:04:2951500:02:4900:38:17
455OLENDER Paweł 455TRUCHT MRĄGOWOWARSZAWAM3500:43:4049900:03:0300:33:3001:56:4802:53:5344600:03:5800:45:06
456CZECHOWSKA-MADEJ Katarzyna 707MIŁEK TRIATLON TEAMIWANOWICEK3500:40:1740300:03:4700:33:3402:03:5703:05:0952100:02:5100:37:36
457MICHAŁOWSKI Radosław 391RADZIO TRIMELBLĄGM4000:43:2749300:05:4700:32:1401:58:1402:55:4146100:04:3100:40:36
458TURCZYŃSKI Łukasz 110GETRESPONSEGDAŃSKM3000:40:2241000:03:3600:30:5501:50:2702:47:2837100:04:5400:54:43
459NOLL Dariusz 112TRIUNLIMITEDOSTROŁĘKAM4000:42:2246500:03:5300:32:0201:56:1902:52:4743800:05:1600:46:58
460ROŚ Piotr 571OLSZTYNM3000:40:1740200:04:3700:32:0101:55:0202:50:4741400:05:1700:51:03
461LENGIEWICZ Jakub 64OTK RZEŹNIKWARSZAWAM3500:46:0453600:04:2000:33:3501:59:4602:57:3447800:04:0000:40:15
462PANCEWICZ Piotr 411RUNNERSWALDEDARŁOWOM3500:49:3256100:06:1700:33:2702:00:1202:57:5548100:04:2000:34:15
463SMĘTKIEWICZ Aleksandra 726KT WATER KNIGHTS / SBO SHELLKRAKÓWK2500:40:4542500:03:4200:34:0402:04:3403:03:3951000:04:0200:40:42
464SAFRANOW Marcin 377MOTOSYBERIA.COMGDAŃSKM3500:42:2046400:04:2700:31:3402:00:4303:04:5951900:04:0800:36:56
465GARDECKI Paweł 134NET SYSTEM TRIATHLON TEAMOSTRÓDAM2500:55:1058400:03:0500:32:3501:57:1402:54:4545300:02:4400:37:07
466TWARDY Michał 166GDAŃSKM4500:46:5854400:03:5900:32:2401:59:0902:57:0347500:04:3000:40:28
467REKOWSKI Norbert 355EUCOCARLEGNICAM3000:42:5948300:04:0900:32:2701:53:3602:52:0343000:05:4500:48:05
468ŻUKOWSKA Barbara 730LUBLINK4500:42:2846700:04:2600:32:5401:58:5702:57:0247400:03:3500:45:47
469SUSKI Sławomir 160F3TEAMGDAŃSKM4500:41:0243200:04:5800:33:3002:01:1603:01:1749700:04:0700:42:04
470ŁASZKIEWICZ Tadeusz 145MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM6000:50:1356600:03:3100:34:5202:03:5203:01:4050000:03:5000:34:15
471ABRAM Przemysław 95POLSKI KLUB MTBNOWA IWICZNAM4500:51:4957700:04:0400:31:0001:52:5902:47:5037900:03:5900:45:51
472ZIMIŃSKI Zdzisław 156WARSZAWAM5500:41:4845500:07:0300:33:0202:01:4003:04:1051300:05:3000:35:20
473BONIEWSKI Kamil 486GLINOJECKM3000:46:4454200:02:5100:34:3202:03:5203:05:3352400:03:0200:36:01
474ZALEWSKI Marcin 529GDAŃSKM4000:44:5151900:04:4900:31:4301:58:4202:56:5547300:04:2200:43:57
475JARECKA Beata 703KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:43:5450500:03:1600:34:3602:06:0803:06:0352600:03:1500:38:41
476WEISS Damian 536SMĘTOWOM4000:45:0752100:03:3700:31:4701:56:3602:54:2345000:03:0200:49:16
477TOMYSLAK Piotr 478POZNAŃM4500:36:2525500:03:5300:32:0501:59:4803:02:2550300:03:4800:49:03
478FLISIKOWSKI Szymon 46SPORTEVOGDYNIAM3000:42:4247200:02:4100:33:2802:00:5502:59:5048800:03:3300:46:58
479SZCZYGŁOWSKI Piotr 242KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3500:34:0714900:03:2500:30:3201:54:1102:54:0044700:04:3801:00:04
480DOMARADZKI Wojciech 171ZGRUPKA LUBOŃPOZNAŃM3000:32:5610600:03:1900:30:1902:21:4103:21:5056300:03:1700:35:05
481PRZYBYŁKOWICZ Jacek 204BSLWARSZAWAM4000:47:0054500:04:0500:33:1801:59:5102:59:5448900:03:4300:41:59
482GÓRNIAK Łukasz 329STYRZYNIECM3500:42:5748100:06:3400:33:5301:58:5502:56:4947200:06:0400:44:50
483GĄSIOROWSKI Michał 432F3TEAMGDAŃSKM3000:44:5051700:02:5600:33:5002:02:4003:04:2051400:03:3600:41:49
484FRĄTCZAK Grzegorz 417VEOLIADOBRA NOWINYM5000:40:3241600:04:3000:33:3202:00:1702:57:3747900:07:2600:47:32
485KOLKA Zbigniew 243TOP BRAMY HORMANNGRZYBNOM5500:46:3353900:03:4800:34:1002:00:4102:58:5248500:03:3200:45:08
486KORWIEL Rafał 561TEAM KOPEĆOSTRÓDAM3000:50:3156900:03:1600:34:0102:02:4703:06:5953000:05:0100:32:10
487PŁAWIAK Wojciech 578KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3000:42:0645800:04:3000:35:0602:05:3403:05:0052000:04:4600:41:35
488ZIELONY Daniel 354ALAUDSTARA WIEŚM4000:48:2555500:05:2900:31:4901:54:0902:49:2139300:05:3600:49:12
489MASTALERZ Paweł 48COLEX RACING TEAMPOZNAŃM3500:43:5850600:04:0300:29:3501:53:1902:52:1643100:05:2100:52:27
490WACŁAWSKI Grzegorz 332ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAM5500:42:1546100:04:4400:32:3401:56:2302:55:2546000:05:2800:50:18
491DOROCHOWICZ Sławomir 423AT TEAM / DOROCH.PLGDYNIAM4500:39:4938300:03:2900:34:0302:03:2603:03:0950800:03:3200:48:51
492BIELIK Robert 347JÓZEFÓWM4500:56:1058600:04:2500:33:0401:59:5302:55:5146300:05:2800:37:42
493DZIOBIAK Robert 101TRINERGYWARSZAWAM3500:43:0548600:04:4900:33:1302:02:0403:02:4450500:04:5200:44:15
494KOŁCZYŃSKA Marta 725KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹK3000:48:3055600:03:4800:34:4602:04:4203:03:1450900:02:5700:41:17
495BYCHOWSKI Piotr 130WARSZAWAM3500:34:5217400:05:4400:32:2001:57:5603:01:3749900:07:0600:50:35
496STAWICKI Grzegorz 392PAWŁOWICEM4500:51:0257300:04:2800:34:0902:03:4003:02:5150700:02:5900:38:46
497HIRSZ Kamil Adam 238KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM4000:39:4437800:04:4900:33:2102:01:4003:01:5950200:05:2400:48:25
498PĘDOWSKI Wojciech 365OK! SPORTGLIWICEM5000:45:3552700:04:2900:35:2902:05:0703:00:5249400:05:2500:44:12
499BIERNACKI Piotr 362PBRN@WP.PLPIASECZNOM3500:49:2656000:04:0300:33:0702:03:0803:02:4050400:04:2300:40:02
500DĄBROWSKI Krzysztof 472KJ CREWPŁOCKM3000:35:0718100:05:3300:31:0601:54:3302:53:3544400:04:4601:02:24
501DIETRICH Krzysztof 510TRIATHLON SERIES TEAM / SPORTOWY JEŻ PORANNYGDYNIAM3500:43:0848800:04:0900:32:1601:55:5602:51:1342000:05:3800:57:19
502HADAŚ Krzysztof 465CSWLĄD. POZNAŃPLEWISKAM4500:45:0852200:05:3000:36:5302:09:5603:08:1053500:04:2500:38:32
SIBIŃSKI Marcin 479HTFLUTOMIERSKM4000:42:3246903:03:4900:04:22200:00:0400:51:22
504KOKOTEK Maciej 293KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM3500:44:5051800:05:2500:36:5702:10:1903:13:4955000:04:2100:33:58
505TOMASZEWSKI Wojciech 661KWIDZYNM4500:45:4653100:05:1300:33:3502:01:0403:00:5249300:05:2700:45:47
506BŁAŻUK Jaroslaw 665BPH RUNNERS TEAMGDYNIAM3500:56:3958700:05:1900:32:3101:56:2902:54:0644800:05:2200:41:41
507URBAŃCZYK Marcin 219TRINERGYNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3500:43:5050400:05:0500:33:3102:03:3603:04:5951800:04:1900:44:56
508GÓRNIEWICZ Marcin 480MBANKWARSZAWAM3500:51:2957600:04:1300:33:4802:00:4202:59:3848700:05:4900:43:00
509SALIŃSKI Michał 430TRAKTOR TEAMKWIDZYNM3000:44:1851200:03:4100:33:3102:03:1903:08:3353700:03:4300:44:15
510ZUJKIEWICZ Tomasz 323LABOSPORTOTWOCKM3500:46:3754000:03:5900:34:4602:05:3603:05:2352300:06:1000:42:25
511ŚWIERCZEWSKA Monika 704KUŹNIA TRIATHONUWARSZAWAK2500:44:2551300:03:3600:36:0502:09:3803:12:4654700:03:5900:39:51
512KLIMAS Marek 684BARCZEWOM5500:43:4550100:03:4900:32:2501:56:0702:54:3945200:04:1300:58:39
513CZEKIRDA Paweł 149LEŻAJSKM3500:47:0754600:04:5500:34:4402:06:1703:09:2554100:04:2600:39:24
514DĄBROWSKA Katarzyna 741HW TRI TEAMPASECZNOK2500:50:2456800:03:3800:36:2202:09:1803:08:0653400:04:0700:39:20
515LEMIESZEK Grzegorz 154ŁÓDZI RUNNING TEAMŁÓDŹM5500:54:5558300:04:3800:33:4602:00:2002:58:3748300:04:5600:42:35
516SZCZEPŁEK Jasiek 341AT TEAMWARSZAWAM3000:46:0853700:04:3800:34:5202:05:5803:06:2452800:06:0100:43:48
517ZAURSKI Paweł 215TRIUNLIMITEDDZBENINM4000:49:4856200:05:0000:34:4802:06:4403:05:2352200:05:0100:41:58
518WIECHNA Krzysztof 437ŁÓDŹM3500:48:1855400:06:1700:32:3401:58:2102:57:0547600:06:4100:48:55
519BRULIŃSKI Krzysztof 403WARSZAWAM4000:38:4733800:05:3000:33:5402:04:0303:06:1852700:04:0800:53:10
520MIELNIK Paweł 539UAM TRIATHLONPOZNAŃM5500:46:5154300:05:4300:36:1402:09:0503:08:2053600:05:4500:42:04
521JAMROŻ Robert 272KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM3500:48:3655800:05:1800:35:5702:05:1903:04:0751200:05:3200:45:58
522KWIATKOWSKA Agnieszka 701ELBLĄGK4000:42:4047100:05:1800:36:2302:12:1003:18:2156100:04:3700:38:55
523WÓJCIK Łukasz 138OTT PABIANICEPABIANICEM3000:48:5855900:04:0000:32:0501:55:1402:52:2243200:03:5001:00:42
524CZURAJ Jakub 306MOTEL POD DĘBEMWIELICZKAM4500:30:043800:04:5500:38:4802:33:4403:33:1856800:05:3600:36:10
525FURMAŃSKA Kaśka 711DRUŻYNA TVNWARSZAWAK4500:43:5950800:04:1000:34:4702:07:3803:11:5754400:02:5900:46:59
526IMIOŁEK Adam 420WARSZAWAM4000:45:5653200:05:4800:36:0702:09:2403:09:1454000:04:5600:44:15
527SZURKOWSKI Andrzej 258UROVITA TEAMKATOWICEM5500:47:5655200:04:3600:35:4102:06:2003:04:3151600:05:3400:48:26
528SMOLARCZYK Adam 236BIZON DZIERŻĄŻNOGDAŃSKM3000:38:5934200:04:0000:33:4602:03:0203:08:3853800:04:1200:55:33
529URBANIAK Wiesław 284KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM5000:42:1946300:06:4000:37:0202:12:2903:15:0155500:05:1300:43:07
530CZERNIAK Artur 599GDAŃSKM5000:47:1754800:05:5100:35:5702:06:4403:08:5953900:07:5700:42:27
531ŁUĆ Paweł 344BIAŁA PODLASKAM3500:41:3244900:05:2200:34:5402:05:1403:07:4053200:06:3800:51:36
532SZUCA Zbigniew 579IRONTEAM3CITYGDAŃSKM4000:43:0048400:04:5000:36:5402:13:3503:17:2855900:03:4900:44:20
533FALKOWSKI Maciej 292BANK BPH RUNNERS TEAMSTARA WIESM3000:43:4950300:05:4000:37:0802:13:2503:17:4556000:04:2900:41:45
534RUTKA Katrzyna 713KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNK4500:45:2152400:03:4200:37:0402:13:1703:15:3955700:04:1000:45:17
535WOJDA Dorota 735COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDAŃSKK4500:54:0158000:03:4400:34:2302:04:3803:06:4352900:03:3800:46:57
536KAMINSKA-SZULC Joanna 712LABOSPORTGISLAVEDK4000:50:0056300:03:4600:36:1102:10:5403:14:3655300:03:5300:43:07
537HIRT Tomasz 308CB163BYDGOSZCZM3000:41:0743500:04:2200:34:1503:14:2455100:04:5500:50:42
538KUZA Daria 691SPORTEVOGDAŃSKK3001:07:0058900:03:3400:36:3702:07:3803:05:5152500:02:3500:36:43
539WOJCIECHOWSKI Adam 44SESCOM SPORT TEAMGDAŃSKM4500:48:3155700:04:2200:35:0202:05:5403:07:3553100:04:2300:51:10
540ATRASZKIEWICZ Magda 700F3TEAMGDAŃSKK4000:53:0357800:04:4300:34:2502:06:3403:11:3054300:04:4300:44:14
541WIERZBINSKI Marcin 93IRONMAN CSSZCZECINM5000:31:005900:05:3500:37:3102:13:1003:15:3455600:06:1700:59:49
542BERNATOWICZ Waldemar 396MIETKÓW TRIATHLON TEAMWROCŁAWM3500:59:5358800:04:2200:35:5102:04:1603:02:5150600:04:4400:46:33
543DOŁOWY Paweł 172WARSZAWAM3500:46:0253500:04:5300:36:3802:08:2703:12:2654600:05:3800:50:31
544WÓJCIK Damian 640DARŁOWOM4500:50:0156400:05:3700:36:0902:12:5003:19:1456200:05:0000:39:45
545BLUJ Roman 174GDYNIAM5500:50:3657000:04:3000:34:2802:09:0603:12:1054500:05:3300:47:46
546PANKOWSKA Katarzyna 706ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAK3000:46:0153400:03:3500:37:4302:11:1403:14:3355200:03:5900:53:03
547BOLEWSKI Adam 70SPORTEVOKARTUZYM3500:55:3258500:04:3300:33:4202:07:0103:11:2154200:05:4100:45:39
548SACEWICZ Monika 746LADOSPORTWARSZAWAK4000:47:2755000:03:1200:39:0902:20:3303:26:2556600:02:4600:44:34
549JELSKI Michał 663KTS IRONMAN KWIDZYNSUSZM3500:38:0231000:05:0700:34:3502:10:4803:14:5455400:05:1801:02:56
550WIŚNIEWSKI Witold 106SPORTEVOGDAŃSKM4500:45:4253000:05:0300:36:5802:11:4703:13:4454900:05:1100:57:28
551KAJRUKSZTO Maciej 102ARCADIS TEAMŻYRARDÓWM3000:54:0958100:04:5000:36:0702:10:5503:15:3955800:04:3000:50:09
552KRAWCZYK Radosław 401WARSZAWAM4500:50:2456700:04:5200:35:1202:05:5003:08:0453300:05:0001:05:01
553MIENIK Tomasz 348GDYNIAM4500:54:5358200:06:4200:36:2202:14:1103:22:5156400:05:2400:47:16
554SZYMBORSKA Dota 686ONEGINETATOPAWARSZAWAK3500:50:0956500:05:1800:42:5102:30:2403:36:5757000:04:3900:46:15
555LE GUERN Bertrand 598JANUSZEWOM4500:53:2557900:06:0500:36:3302:20:5103:32:0756700:06:2700:58:55
556SICIŃSKI Dariusz 622KS GÓRNIK WAŁBRZYCHTUCHOLAM5000:37:0327600:03:2800:34:1102:09:4303:23:5356500:09:42
557NAJMOWICZ Sebastian 7TRI NEGU / ROWERYSPORTOWYOLSZTYNM2500:24:13200:01:5800:27:43
558SOBCZAK Marcin 88TRI DREAM TEAMWARSZAWAM4000:43:0748700:03:5600:31:2201:57:4803:01:06495
559LANGOWSKI Piotr 538UKS TRS SUSZSUSZM4000:35:3821800:02:4000:30:5701:51:1102:50:4641200:05:12
560CZAJKOWSKI Piotr 681AGROLOK SPORT TEAMSZYCHOWO 27M2500:37:2329100:02:29
561RUTECKI Wojtek 71JÓZEFOSŁAWM3500:47:5755300:03:4400:32:4301:56:2602:51:0841800:04:29
562PUPKA Artur 36GVT/ AT TEAMLIGOTA PIEKNAM5000:40:1540000:03:2400:31:4401:58:1902:58:3748200:04:24
563KĄDZIELEWSKI Damian 221FUNDACJA STUDENCKA 'MŁODZI MŁODYM' 4336ŚWIDNIKM1800:40:0339300:05:3100:40:47
564SUCHORZ Krzysztof 459KASZEBEGDYNIAM4500:40:2040600:03:4700:29:3901:51:1602:50:3241000:03:38
565GROSZEWSKI Radoslaw 668ROWERYSPORTOWY TRI NEGUOLSZTYNM4000:35:4924000:03:2700:28:34
566MARKOWSKI Marek 62LABOSPORT TEAM / ULIMATE PETARDA SQUAD TEAM LUBINLUBINM3500:28:312600:02:1900:26:3801:34:33
567BUTNY Rafał 373GDYNIAM3500:30:535700:02:1400:27:0201:38:0802:26:18104
568CIEŚLAK Michał 509SOPOTM3500:39:3036500:03:4400:32:5602:02:1303:04:56517
569OSIŃSKI Michał 319TRUSKAWM4000:36:03247
570LIGENZA Kamil 288ZGIERZM2500:35:34210
571GREMBSKI Maciej 12AGROLOK SPORT TEAM / CSGT GŁOGÓWGŁOGÓWM1800:23:50100:01:4500:26:1801:33:18
572SZELIGA Wojtek 69MYSŁOWICEM4500:32:058100:02:5600:28:4901:38:48
573PILARCZYK Krzysztof 602TRINERGYWARSZAWAM3000:37:0127500:02:3700:28:0101:41:5602:32:1018200:03:28
574ZYCH Bartek 289TRIENERGYWARSZAWAM4000:35:3320800:03:0000:25:26
575FIJAŁKOWSKI Tomasz 264NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM3500:28:522700:03:2900:29:2201:42:0702:30:0915500:03:17
576DĄBROWSKI Dariusz 24LUFT TRI TEAM / ILABO SPORTPIASECZNOM4000:30:254600:02:33
577KOPER Maciej 541KUŹNIA TRIATHLONULEGIONOWOM3000:51:1357500:05:3200:39:47
578JANIK Przemysław 309TRICLUBWARSZAWAM3500:35:4723600:02:2400:25:5001:33:2902:16:5917
579ZWIERZCHOWSKI Andrzej 249TGMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:33:48128
580GOŁEMBIEWSKI Marek 277MUKS PIĘTNASTKA/B4SPORT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:38:2832402:39:0900:03:351
581JAKOWICZ Agnieszka 745LABOSPORTOTWOCKK4000:40:2341200:03:4000:34:3702:10:3403:13:37548
582FIGURSKI Cezary 642UKS G-8 BIELANYWARSZAWAM5000:29:373500:02:3700:29:4201:42:13
583URBAŃSKA Ewa 710TRISPACE / ATOSBYDGOSZCZK4000:39:5538700:02:3700:29:4301:47:27
584SARNOWSKI Zbyszek 613UKS TRS SUSZSUSZM405min00:33:5113000:03:2100:29:2101:42:5102:32:0618000:06:34
MIZIARSKI Paweł 382TORUS TRIATHLON TEAMREDAM2500:29:303200:02:20
CZAJA Jakub 8ALEGDAŃSKM3500:31:2166
PALIWODA Wiktor 77KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM3000:37:03277
CIESZYNSKI Jacek 463LABOSPORTRYNARZEWOM5000:33:4812900:02:4300:26:3401:37:0802:25:229100:03:30
ZAURSKI Marcin 679OSTROŁĘKAM6000:47:2354900:05:1900:38:4302:23:4503:33:2656900:08:23
Znaleziono 589 wynik(ów)