EUCO SUSZ TRIATHLON 2016 - DYSTANS ŚREDNI
Organizator : Urząd Miejski w Suszu
Data : 2016-06-26
Miejsce : Susz
Dystans : 113 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 734
Wystartowało : 589
Nie ukończyło : 59
Ukończyło : 530
Na trasie : 48
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.9km | 2km | 19.3km | 64.3km | 92km | 92.1km | 99km | 106km | 112.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | KS | KWM | MS | MWM | K18 | M18 | K25 | M25 | K30 | M30 | K35 | M35 | K40 | M40 | K45 | M45 | K50 | M50 | K55 | M55 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKara1.9kmPoz 17.3km62.3km90kmPoz 6.9km13.9km20.8km20.9kmPozCzas
netto
113km
Czas
łączny
113km
Różn.
                  
1ADAM Kacper 3Olimpius.PLCZĘSTOCHOWAM181M 200:26:22600:01:5400:26:3601:33:5802:15:521200:02:0300:28:2400:57:0301:25:1501:25:31504:11:42.4004:11:42.40 
2NAJMOWICZ Paweł 21Tri NEGUOLSZTYNM182M 300:24:50400:01:5300:26:5001:34:1602:17:272100:02:2700:27:1400:56:2401:25:2301:25:39604:12:16.3004:12:16.30+00:00:33
3TOMASZEWICZ Damian 499CompleXsports Pro TeamELBLĄGM183M 2400:28:202400:02:3100:26:5401:35:5502:20:074100:02:0600:30:5601:03:5201:37:1101:37:275104:30:31.5004:30:31.50+00:18:49
4WOŁOSZYK Kamil 13UKS Olimpijczyk SkorzewoKOŚCIERZYNAM184M 2600:34:1015200:02:4100:26:1301:35:2102:20:284500:02:0400:27:0400:56:1901:26:2401:31:372304:31:00.0004:31:00.00+00:19:17
5KEMPA Tomasz 458VISLINE @@ EPICENTRUMGDYNIAM185M 4000:31:006000:03:1100:28:1701:40:1502:26:3010900:02:4400:29:5301:01:2301:33:3501:33:513204:37:16.2504:37:16.25+00:25:33
6GIERASIMCZYK Rafał 148Biernat Rehabilitacja + SportMORĄGM186M 9900:30:425200:02:3100:30:2601:47:1002:38:0527400:02:2600:32:2601:06:4201:41:2301:41:397704:55:23.1004:55:23.10+00:43:40
7JARECKI Grzegorz 451Progress Triathlon TeamELBLĄGM187M 10700:33:0311100:02:5700:28:5301:43:0002:31:2917300:02:1500:33:1901:08:5501:47:4701:48:0112904:57:45.9504:57:45.95+00:46:03
8RAJCZYBA Adam 280WROCŁAWM188M 17300:39:5338600:03:0500:31:1501:51:3302:48:0538200:02:3300:31:3601:04:0501:36:4001:36:524805:10:28.5005:10:28.50+00:58:46
9MÓWIŃSKI Filip 643GDAŃSKM189M 24500:36:2625600:03:2300:29:2001:46:2302:36:2925100:02:4200:37:1701:20:2002:05:1902:05:3933305:24:39.3505:24:39.35+01:12:56
10BASIŃSKI Łukasz 656JACEWOM1810M 28800:47:4755100:03:1300:33:3701:56:0402:49:5940300:02:5100:33:1101:08:4501:47:5201:48:1113405:32:01.4505:32:01.45+01:20:19
11SARBAK Bartek 22Wolsztyńska Akademia BiegowaWOLSZTYNM1811M 30100:34:4617000:02:5700:30:3401:50:1502:46:1135700:03:5400:42:2601:24:0902:06:1502:06:3534305:34:23.4005:34:23.40+01:22:41
12GREMBSKI Maciej 12Agrolok Sport Team / CSGT GłogówGŁOGÓWM1812M 51300:23:50100:01:4500:26:1801:33:18+
13KĄDZIELEWSKI Damian 221Fundacja Studencka 'Młodzi Młodym' 4336ŚWIDNIKM1813M 52200:40:0339300:05:3100:40:47+00:31:29
Znaleziono 13 wynik(ów)