EUCO SUSZ TRIATHLON 2016 - DYSTANS ŚREDNI

Organizator/ Organizer:
Urząd Miejski w Suszu
Data/ Date:
2016-06-26
Miejsce/ Place:
Susz
Dystans/ Distance:
113 km
Zgłoszonych/ Registered:
734
Wystartowało/ Started:
589
Nie ukończyło/ Not finished:
59
Ukończyło/ Finished:
530
Na trasie/ On track:
48

Klasyfikacja/ Classiffication: M40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.9km | 2km | 19.3km | 64.3km | 92km | 92.1km | 99km | 106km | 112.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | KS | KWM | MS | MWM | K18 | M18 | K25 | M25 | K30 | M30 | K35 | M35 | K40 | M40 | K45 | M45 | K50 | M50 | K55 | M55 | K60 | M60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MKara1.9kmPoz 17.3km62.3km90kmPoz 6.9km13.9km20.8km20.9kmPozCzas
netto
113km
Czas
łączny
113km
Różn/ Gap
                  
1KONIECZNY Marcin 15NIEMANIEMOGĘ/TRIATHLONSERIESTEAMOLSZTYNM401M 600:32:108400:01:5900:25:1601:31:1002:13:03700:01:5800:27:3700:56:5101:26:0701:26:21704:15:31.7004:15:31.70 
2ZIĘBA Adam 352TRISPACEBYDGOSZCZM402M 1400:35:0918300:02:1500:26:1601:34:1502:17:322200:02:0500:28:0300:57:2601:27:1001:27:241004:24:25.4504:24:25.45+00:08:53
3BISKUPSKI Mariusz 26UKS TRS SUSZSUSZM403M 1800:28:202300:02:1700:26:5001:36:0402:20:074000:02:3400:30:2801:02:2701:34:4001:34:533504:28:11.9004:28:11.90+00:12:40
4NAGÓRSKI Kamil 593TRINERGY TEAMWARSZAWAM404M 2000:27:331400:02:3700:27:5501:39:1502:24:287600:02:1000:29:1001:00:0101:31:2701:31:382404:28:26.5504:28:26.55+00:12:54
5RUCIŃSKI Jakub 563HOTEL CZTERY BRZOZY- BIKE U UPSOPOTM405M 2500:32:4110300:02:3100:23:4301:28:3402:10:49500:02:2000:33:1901:09:1101:42:0401:42:228504:30:43.9504:30:43.95+00:15:12
6WOJNAR Robert 205TORUŃM406M 2800:37:0628100:02:2800:26:5501:36:4002:22:095600:02:4000:28:3800:58:2101:27:2101:27:331104:31:56.8004:31:56.80+00:16:25
7KALINOWSKI Piotr 372LEKARSKA GRUPA KOLARSKAWŁOCŁAWEKM407M 3700:26:25800:02:1100:28:1401:38:0202:22:165800:02:2100:32:1601:06:4701:42:5501:43:149204:36:27.6004:36:27.60+00:20:55
8JABŁOŃSKI Jarosław 522UKS TRS SUSZZIELEŃM408M 4300:35:3621400:02:2600:26:3301:38:1402:23:516700:02:1100:29:3801:01:1201:34:3801:34:543604:38:58.2004:38:58.20+00:23:26
9KOZŁOWSKI Daniel 331KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNM409M 4600:35:3922200:02:4800:27:3801:38:5002:25:349400:02:4500:30:1201:02:1401:34:4701:35:013804:41:47.0504:41:47.05+00:26:15
10DOBRZAŃSKI Bartosz 584TOMATO TRI TEAMRADOMM4010M 4900:29:583700:02:1000:27:2901:37:3502:21:325100:02:4900:33:2601:08:4201:45:1301:45:2910904:41:58.5004:41:58.50+00:26:26
11BIESIADA Tomasz 239TRINERGYBYDGOSZCZM4011M 6400:35:3821900:03:0200:27:0801:37:5802:25:379600:02:3800:31:0601:05:4201:40:3801:40:556604:47:50.4004:47:50.40+00:32:18
12GLEBOW Krzysztof 177SPORTEVOGDAŃSKM4012M 6500:33:4212300:02:4600:27:1801:39:3002:26:5911200:02:4900:31:3801:05:2501:41:3901:41:578004:48:13.3504:48:13.35+00:32:41
13DRABOT Andrzej 395ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAM4013M 6600:35:4022300:03:0100:28:1901:39:3902:26:1410300:02:3000:31:0101:05:3501:41:3501:41:537904:49:18.1504:49:18.15+00:33:46
14ROSIŃSKI Jarosław 76F3TEAMGDAŃSKM4014M 6700:34:0714700:03:2200:27:0801:38:4802:24:498600:02:3500:33:3901:09:0501:44:1101:44:2910004:49:22.3004:49:22.30+00:33:50
15SZRAJNER Piotr 495TRIATHLON SERIES TEAMMARKIM4015M 7100:34:1415700:03:0500:30:1301:46:3702:33:5320800:02:1800:29:0901:02:3701:36:3301:36:504704:50:20.4004:50:20.40+00:34:48
16SOBUCKI Jacek 517UKS TRS SUSZSUSZM4016M 8000:34:1715800:02:3900:27:3801:38:4102:24:398000:02:3400:35:3401:11:3201:47:4501:48:0113004:52:10.2504:52:10.25+00:36:38
17PUCH Robert 339LABOSPORT TEAMELBLĄGM4017M 8200:37:0928300:02:4700:27:0001:38:3202:24:037100:02:4200:32:5701:08:3401:45:2901:45:4511004:52:26.6004:52:26.60+00:36:54
18NITSCHKE Maciej 330WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM4018M 8400:35:2519300:03:0500:27:1701:37:4502:23:246400:03:0200:32:1801:13:2001:47:5001:48:0513204:53:01.6004:53:01.60+00:37:29
19PAŁYSA Marek Negu 140TRI NEGUDAWIDY BANKOWEM4019M 9100:38:2932500:03:2300:27:3201:40:3402:28:0212000:02:5900:32:1701:06:4401:40:5101:41:046804:53:57.2004:53:57.20+00:38:25
20KOZAKIEWICZ Ryszard 540KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4020M 9200:36:5627100:03:2400:27:3601:38:2202:25:088900:03:1700:33:5201:09:0201:45:0201:45:2010804:54:05.5504:54:05.55+00:38:33
21BANACKI Sławek 218AKADEMIA TRIATHLONU LABOSPORTWARSZAWAM4021M 935min00:32:218700:02:4800:27:3501:38:3302:24:267500:02:4900:33:1001:09:3701:46:3001:51:4617104:54:10.0004:54:10.00+00:38:38
22KWIECIEŃ Arek 75TERENOWO.PLKRAKÓWM4022M 9700:37:4730300:03:3600:27:1801:40:1802:26:5611100:03:2200:33:1501:08:4201:43:2301:43:379304:55:18.1504:55:18.15+00:39:46
23WILIŃSKI Tomasz 345LABOSPORT TEAMOLSZTYNM4023M 10200:35:5024200:02:4200:27:3701:40:1502:27:0111300:02:2200:32:0101:08:5701:47:3501:47:5112704:55:46.2004:55:46.20+00:40:14
24BULA Piotr 361ZGIERZM4024M 11500:39:4838200:03:4600:25:4701:34:1602:18:332700:03:0500:35:2101:13:4401:53:2701:53:4819304:59:00.3504:59:00.35+00:43:28
25FURMAŃSKI Krzysztof 531UKS TRSSUSZM4025M 11600:35:0117900:02:5900:29:4601:46:1302:34:2921200:02:4800:34:4801:10:2301:44:3901:44:5210405:00:09.4005:00:09.40+00:44:37
26GRZANECKI Rafał 442PIER...NIEBIEGAM:)WARSZAWAM4026M 11800:40:4442300:02:3600:27:5801:39:3602:23:586800:02:4600:34:1901:12:0201:50:1501:50:3116305:00:35.4505:00:35.45+00:45:03
27TOMASZEWSKI Jarosław 393KS DELFINGDYNIAM4027M 11900:39:0434400:03:2600:28:0401:41:4202:30:3516100:03:2600:34:1601:10:0601:44:1501:44:3010105:01:01.3005:01:01.30+00:45:29
28KUHN Tomasz 351AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM4028M 12400:37:4930400:03:2600:28:2201:43:4202:32:2218500:03:2300:30:3001:08:5601:44:4501:45:0310705:02:03.0505:02:03.05+00:46:31
29SZULC Piotr 672LABOSPORT TEAMGISLAVEDM4029M 12500:34:1715900:04:0000:29:5101:47:0002:37:4926700:03:1300:33:2301:08:4001:42:3601:42:529005:02:11.7505:02:11.75+00:46:40
30GOŁEMBIEWSKI Marek 277MUKS PIĘTNASTKA/B4SPORT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4030M 12700:38:2832402:39:0900:03:35105:02:25.0005:02:25.00+00:46:53
31SIWIRSKI Robert 556WTTWARSZAWAM4031M 13000:37:0528000:02:5000:33:0801:46:0302:33:4220600:02:3600:32:4901:08:4701:46:1901:46:3611505:02:49.5505:02:49.55+00:47:17
32KUBASIAK Krzysztof 453KT WATER KNIGHTSZIELONKIM4032M 14300:40:5843000:02:5400:28:5401:40:5602:28:1712400:03:1900:34:3201:11:5001:48:5101:49:0314905:04:31.6005:04:31.60+00:48:59
33SOBECKI Filip 577KS IRONMAN SZCZECINSZCZECIN/BEZRZECZEM4033M 14600:33:4712700:02:1900:29:4001:44:2102:35:0322200:03:2600:34:3101:11:1601:50:0101:50:2216105:04:57.4505:04:57.45+00:49:25
34MAJEWSKI Marek 544KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4034M 15200:40:4242000:03:4000:29:5001:46:5602:38:1227600:03:0600:32:1301:05:5801:40:1301:40:256405:06:05.0005:06:05.00+00:50:33
35AUGUSTYNIAK Mariusz 591UKS TRS SUSZSUSZM4035M 15400:38:4533700:03:2501:43:4202:32:3819000:02:3900:34:5501:11:4801:48:3301:48:4814405:06:15.2005:06:15.20+00:50:43
36IGIELSKI Armin 278TANCIA TEAMGRUDZIĄDZM4036M 15900:31:257000:02:5300:28:2901:39:2202:26:1410200:02:2800:34:2401:14:5302:03:4202:04:0331305:07:03.0005:07:03.00+00:51:31
37SURDYN Damian 109WARSZAWAM4037M 16400:37:3629800:03:0100:28:5301:43:1602:32:3518800:02:5800:35:3901:12:3601:51:4201:52:0017305:08:10.8005:08:10.80+00:52:39
38RAKOWSKI Tomasz 664RAKU TEAMGDAŃSKM4038M 18100:35:3120400:03:5500:29:2701:47:3502:38:4328000:03:1200:34:2401:11:3401:51:0601:51:2316905:12:44.1505:12:44.15+00:57:12
39RUTKA Radoslaw 356KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNM4039M 18200:30:445300:04:0100:29:4301:46:2502:35:2723600:04:0800:35:5801:15:3301:58:0501:58:2825105:12:48.1505:12:48.15+00:57:16
40ŁAKOSMKI Olek 37LUFT TRI TEAMWARSZAWAM4040M 18600:33:4512500:03:0400:30:1201:46:2402:35:0822600:02:4500:34:3901:14:5001:58:1701:58:3025205:13:12.3505:13:12.35+00:57:40
41ROKICKI Leszek 178ENDUROMANELBLĄGM4041M 19400:41:3745000:03:4100:29:3201:45:4502:35:4624100:03:2300:33:4301:11:5801:50:0801:50:2015905:14:47.6505:14:47.65+00:59:15
42JANKOWSKI Tomasz 633TRISPACEBYDGOSZCZM4042M 19900:38:4433500:03:3200:29:3101:45:0702:35:0822500:02:5900:35:1001:13:3701:54:4201:54:5721005:15:20.6005:15:20.60+00:59:48
43BIELIŃSKI Piotr 316POWERSYSTEM/TRIATHLON TRÓJMIASTOKARTUZYM4043M 20600:42:3847000:03:0900:28:5101:43:4302:30:2615800:02:5100:34:2201:17:1101:57:2301:57:4124105:16:45.7505:16:45.75+01:01:14
44ZYNTEK Bartłomiej 51SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM4044M 20800:36:5227000:03:1300:29:1101:45:5002:35:3223700:03:2100:36:1601:16:5901:57:5201:58:1424605:17:12.2005:17:12.20+01:01:40
45SLODKI Maciej 491PTT DELTAPŁOCKM4045M 21100:39:1235100:03:3000:29:5201:48:1302:39:0628900:03:2100:36:2001:14:2501:52:2001:52:3818005:17:47.6505:17:47.65+01:02:15
46MOJSIEWICZ Sławomir 388STIRW-CKRWWARSZAWAM4046M 21200:35:4022400:03:0600:31:1001:50:2102:41:0231200:02:5000:35:4301:15:1101:55:0101:55:1521205:17:53.9505:17:53.95+01:02:22
47STAWIARZ Paweł 335ELBLĄGM4047M 21300:32:4610500:03:2500:29:4301:43:5302:32:4319400:03:0900:38:3501:22:2702:05:3902:05:5733605:18:00.1005:18:00.10+01:02:28
48JEDRZEJCZYK Piotr 186PIASECZNOM4048M 21600:43:4450000:03:4700:30:5301:51:2402:45:0234500:03:3800:33:0301:07:0901:42:2801:42:458805:18:56.1505:18:56.15+01:03:24
49SZAŁKOWSKI Tomasz 610KST IRONMAN KWIDZYNSUSZM4049M 21700:35:4423000:02:4200:27:3501:38:5402:25:199000:03:4000:40:1201:25:2802:11:2402:11:4339505:19:08.3505:19:08.35+01:03:36
50DEREWECKI Jarek 224TRIATHLON TRÓJMIASTOSKRZESZEWOM4050M 21800:38:4833900:03:1200:30:3001:47:0602:39:5029800:03:0700:35:1501:15:1401:54:0201:54:2320105:19:20.5505:19:20.55+01:03:48
51SKUPIEŃ Konrad 226ŁÓDŹM4051M 22000:39:5238400:03:3200:29:2401:44:0002:32:2118400:02:5300:33:0401:12:5602:00:4502:01:0328005:19:41.6005:19:41.60+01:04:09
52PERGOŁ Bogusław 33GDAŃSKM4052M 22700:32:309400:03:2800:33:4901:50:2302:39:4429700:02:5500:37:2601:20:2802:03:0102:03:1930505:21:56.0505:21:56.05+01:06:24
53DWORAK Paweł 657NON IRONWARSZAWAM4053M 23000:35:4222600:03:0700:29:1301:45:2602:35:1422800:02:5900:36:0301:20:3902:04:4202:05:1932705:22:21.7505:22:21.75+01:06:50
54SKURZAK Michal 73DUBLINM4054M 23800:41:2744600:03:4300:28:3301:45:4302:35:4323900:04:0000:37:2901:17:5001:58:1601:58:3525305:23:28.5005:23:28.50+01:07:56
55KLOMFAS Miron Lech 649TRI SPACEBYDGOSZCZM4055M 24600:38:2732200:02:2900:29:5201:47:3702:38:5428500:02:4100:37:2601:22:4402:02:2302:02:4029405:25:11.2005:25:11.20+01:09:39
56BŁAŻEJCZYK Jack 127WARSZAWAM4056M 25500:40:0939600:05:3400:32:0301:55:2202:48:4238800:03:5900:32:2001:07:4201:48:1301:48:3414005:26:58.7505:26:58.75+01:11:27
57CELMER Piotr 398TRIWAWAWARSZAWAM4057M 26100:42:1146000:03:3900:31:4001:53:0702:46:5136500:03:4600:34:4401:13:2401:51:2301:51:4317005:28:10.6505:28:10.65+01:12:38
58SIEMIANOWSKI Slawek 518UKS TRS SUSZSUSZM4058M 26200:34:0915100:03:2100:30:2101:49:1302:42:2432700:03:1900:39:3001:21:4102:04:5902:05:2632905:28:39.7005:28:39.70+01:13:08
59CHYŁKOWSKI Marcin 565CYTRINOWI BIEGACZEMICHAŁOWICEM4059M 26400:40:2541300:02:1900:31:3001:53:1702:45:1734700:02:4600:35:2601:15:4501:57:4001:57:5524205:28:42.9005:28:42.90+01:13:11
60WOŻNIAK Arkadiusz 508LUBLINM4060M 26900:39:4137200:03:5100:28:0901:44:3502:35:4924200:04:1300:38:3401:20:5102:05:2302:05:3733205:29:11.0005:29:11.00+01:13:39
61MAJKOWSKI Michał 445WARSZAWAM4061M 27200:41:4145200:03:1600:31:4001:54:2302:50:2940800:03:3600:35:0901:12:5201:50:3001:50:4516505:29:47.8005:29:47.80+01:14:16
62ŻESŁAWSKI Robert 560VICTORIA ZAWIERCIEZAWIERICEM4062M 27600:34:0514400:03:0700:31:5801:55:0002:51:5142700:02:4500:38:4501:19:2501:58:1301:58:2625005:30:14.0505:30:14.05+01:14:42
63WASILEWSKI Mirosław 195ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAM4063M 28100:40:4442400:03:3200:29:1101:46:3302:39:1729200:04:0200:41:2001:22:3502:03:0102:03:1930405:30:54.6505:30:54.65+01:15:22
64MRÓZ Tomasz 383JĘDRZEJÓWM4064M 28300:39:5338500:03:4900:29:3001:47:0902:37:5326900:03:1800:39:3901:23:3802:06:0402:06:2333905:31:16.0505:31:16.05+01:15:44
65TREDER Wiesław 285SUPRAGRZYBNOM4065M 28400:46:2853800:03:1500:30:4701:49:2302:40:0330100:03:3400:36:3401:17:4801:57:5501:58:1724705:31:37.3505:31:37.35+01:16:05
66KAC Marek 606UKS TRI-TEAM RUMIARUMIAM4066M 29000:35:1918800:03:4200:30:1701:47:2802:39:0028600:03:0800:44:5601:28:5802:11:0902:11:2639405:32:35.4005:32:35.40+01:17:03
67MARKUSZEWSKI Waldemar 519UKS TRS SUSZSUSZM4067M 29600:40:1439900:03:2500:30:3201:47:4602:39:1029000:03:0100:38:1301:19:4902:07:0602:07:2435205:33:14.3005:33:14.30+01:17:42
68JUST Wojciech 558MROWINOM4068M 30500:34:1315600:03:3200:30:2401:49:5202:43:5333900:04:4300:40:0701:24:0502:08:3202:08:4636605:35:07.4005:35:07.40+01:19:35
69POCHYLSKI Przemysław 265ZGRUPKA TEAMLUBOŃM4069M 30700:38:2832300:03:2200:30:2401:54:1402:49:4539800:03:3700:38:0601:18:1702:00:3102:00:4927505:36:01.7005:36:01.70+01:20:30
70KLUSKA Piotr 427GRUPA WIRTUALNA POLSKA TRIATHLON TEAMWARSZAWAM4070M 30800:40:1540100:03:4000:29:4901:47:2202:39:0428800:03:1200:38:4801:24:0302:09:4102:09:5637805:36:07.7505:36:07.75+01:20:36
71KRZESAK Adam 439TRINERGYPIASTÓWM4071M 31400:38:0030800:03:1400:32:4901:56:0502:49:4840200:02:4200:36:3401:16:3202:03:0702:03:2930605:37:13.2505:37:13.25+01:21:41
72DĄBROWSKI Tomasz 477SWIMMERS MASTERS TEAMWARSZAWAM4072M 31700:39:2936300:03:3500:28:2101:45:0002:36:3025200:04:0900:42:0301:28:3002:15:3302:15:5042405:39:33.4505:39:33.45+01:24:01
73KAPUSNIAK Tomasz 670TAK DLA TRANSPLANTACJIBYDGOSZCZM4073M 31800:39:0134300:03:4700:29:4101:52:4902:44:0334000:04:1400:41:4801:23:5702:08:0902:08:3236205:39:37.8005:39:37.80+01:24:06
74KOZŁOWSKI Bogdan 291TRI NEGUDYWITYM4074M 32300:43:0948900:04:2100:31:1101:51:1202:45:2034900:03:5900:38:1101:19:5602:04:3202:04:5231905:41:41.6005:41:41.60+01:26:09
75KALINOWSKI Grzegorz 594GVTWROCŁAWM4075M 33000:50:4757100:03:3100:32:0701:54:5802:48:4538900:02:5600:37:3101:18:0901:57:3101:57:4123905:43:40.6505:43:40.65+01:28:08
76NOWAKOWSKI Rafał 83KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM4076M 33700:35:1318400:04:0200:31:1701:54:2302:49:4840100:03:5900:42:4001:28:3302:12:2702:12:4340105:45:45.3005:45:45.30+01:30:13
77SZLYK Maciej 494INOWROCLAWM4077M 33800:35:3721600:04:0100:29:4401:50:2602:45:5835500:03:2600:42:1401:28:0202:16:3802:16:5843005:46:00.3505:46:00.35+01:30:28
78ADAMOWICZ Piotr 116F3TEAMGDAŃSKM4078M 34100:37:0427800:03:2200:29:4901:53:2102:50:2240600:04:3100:42:3901:25:5402:10:5302:11:0839305:46:27.5505:46:27.55+01:30:55
79DZIENIECKI Maciej 261VOLKSWAGEN POZNAŃPOZNAŃM4079M 34200:35:1718503:06:0705:46:31.7005:46:31.70+01:31:00
80CYBULSKI Konrad 121KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.KUTNOM4080M 34600:41:1143700:03:4900:31:4101:55:0402:51:0541700:03:1900:36:2801:20:2102:07:2402:07:4535605:47:09.3505:47:09.35+01:31:37
81MIŚ Waldemar 57BPH RUNNERS TEAMGDAŃSKM4081M 35200:39:0934900:04:1900:32:0901:56:2702:53:1244000:03:4300:41:0201:24:4302:07:2902:08:0135805:48:24.9505:48:24.95+01:32:53
82KOCUR Rafał 625AT TEAMGÓRKI MAŁEM4082M 35500:42:4647500:03:3800:32:5301:59:3302:56:4447000:03:1300:36:0501:16:2902:01:5602:02:1529105:48:36.5505:48:36.55+01:33:04
83MICHALSKI Jakub 471KOSZALINM4083M 35900:34:1315500:04:4800:31:2901:52:3002:48:2738400:04:0600:42:2301:29:2202:18:1002:18:2543905:49:59.9505:49:59.95+01:34:28
84MRÓZ Marek 474PASJA CZYNI WOLNYM / BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MARMALBORKM4084M 36700:42:3046800:03:5800:33:2201:58:4902:56:3846800:03:2200:38:2701:20:4202:04:5902:05:1632605:51:44.7505:51:44.75+01:36:13
85PLESS Wojciech 530PIAST ŁASINSZEMBRUK 50M4085M 36800:45:5753300:04:3700:32:4701:56:2902:51:4442600:04:0100:37:5801:20:4502:05:3902:05:5533505:52:14.0005:52:14.00+01:36:42
86HOJNOWSKI Paweł 135F3TEAMGDAŃSKM4086M 37000:50:4857200:03:5700:33:3001:58:2002:53:2244200:03:3300:33:3501:13:5002:00:2302:00:4027305:52:20.0505:52:20.05+01:36:48
87NOWAK Daniel 441KP PSP SZTUMCZERNINM4087M 38100:44:0451100:03:4800:30:2801:50:0202:40:2130400:04:2400:45:1701:33:5902:22:5602:23:1646605:55:53.9505:55:53.95+01:40:22
88RYBAKOWSKI Darek 175IRONTEAM3CITYGDAŃSKM4088M 38300:39:0634500:03:4400:31:4701:55:2202:54:2645100:04:1600:41:4901:28:1002:14:4202:15:0641605:56:38.4005:56:38.40+01:41:06
89CHAJĘCKI Karol 139F3TEAMGDAŃSKM4089M 38700:40:4942700:05:1500:29:2901:46:4202:37:5326800:05:5700:47:3501:38:0102:26:5702:27:1848005:57:12.0005:57:12.00+01:41:40
90GEYDEROWICZ Jarek 197WARSZAWAM4090M 38900:35:2920100:04:5100:32:4101:56:1502:50:4741500:03:3200:42:5101:34:1202:22:2902:22:4946005:57:28.3005:57:28.30+01:41:56
91KAŹMIERCZAK Marcin 234KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM4091M 39200:34:1916100:03:5000:27:3401:45:3002:40:1230300:05:4400:56:2901:42:1902:33:5602:34:1950205:58:24.4005:58:24.40+01:42:52
92MICHAŁOWSKI Radosław 391RADZIO TRIMELBLĄGM4092M 40200:43:2749300:05:4700:32:1401:58:1402:55:4146100:04:3100:40:3601:28:0302:14:1102:14:2741106:03:53.3506:03:53.35+01:48:21
93PRZYBYŁKOWICZ Jacek 204BSLWARSZAWAM4093M 40500:47:0054500:04:0500:33:1801:59:5102:59:5448900:03:4300:41:5901:25:2202:09:3902:09:5737906:04:39.7006:04:39.70+01:49:08
94OLEKSÓW Piotr 624GDAŃSKM4094M 41300:39:2335700:04:0900:30:4901:50:5402:45:5035400:04:3100:45:1901:41:4602:35:4402:36:0450506:09:57.2506:09:57.25+01:54:25
95ZALEWSKI Marcin 529GDAŃSKM4095M 41400:44:5151900:04:4900:31:4301:58:4202:56:5547300:04:2200:43:5701:31:3002:19:3802:19:5844606:10:55.0506:10:55.05+01:55:23
96WEISS Damian 536SMĘTOWOM4096M 42300:45:0752100:03:3700:31:4701:56:3602:54:2345000:03:0200:49:1601:38:1102:26:5102:27:1247906:13:21.7506:13:21.75+01:57:50
97LEŚNIEWSKI Jarek 492TRINERGYWARSZAWAM4097M 42500:38:0731200:04:1200:32:5701:57:1602:52:2443400:03:5900:47:0201:41:3702:34:4702:35:0350406:13:45.0506:13:45.05+01:58:13
98NOLL Dariusz 112TRIUNLIMITEDOSTROŁĘKAM4098M 42800:42:2246500:03:5300:32:0201:56:1902:52:4743800:05:1600:46:5801:37:5902:30:2802:30:4849006:15:06.0506:15:06.05+01:59:34
99ZAURSKI Paweł 215TRIUNLIMITEDDZBENINM4099M 43300:49:4856200:05:0000:34:4802:06:4403:05:2352200:05:0100:41:5801:26:2902:12:2602:12:5340506:18:05.1506:18:05.15+02:02:33
100HIRSZ Kamil Adam 238KLUB SPORTOWY CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM40100M 44700:39:4437800:04:4900:33:2102:01:4003:01:5950200:05:2400:48:2501:42:0702:33:1202:33:3149806:25:27.3506:25:27.35+02:09:55
101SZUCA Zbigniew 579IRONTEAM3CITYGDAŃSKM40101M 45200:43:0048400:04:5000:36:5402:13:3503:17:2855900:03:4900:44:2001:31:5502:17:2802:17:4243606:26:49.1006:26:49.10+02:11:17
102ZIELONY Daniel 354ALAUDSTARA WIEŚM40102M 45300:48:2555500:05:2900:31:4901:54:0902:49:2139300:05:3600:49:1201:41:5202:37:4102:37:5951006:26:50.9506:26:50.95+02:11:19
103IMIOŁEK Adam 420WARSZAWAM40103M 46600:45:5653200:05:4800:36:0702:09:2403:09:1454000:04:5600:44:1501:35:3002:28:3802:29:0348506:34:57.2006:34:57.20+02:19:25
104BRULIŃSKI Krzysztof 403WARSZAWAM40104M 46900:38:4733800:05:3000:33:5402:04:0303:06:1852700:04:0800:53:1001:48:5002:43:5602:44:1051906:38:53.5006:38:53.50+02:23:21
105ANDRZEJCZYK Sebastian 122TRINERGYWARSZAWAM40105M 48700:34:5317500:02:4600:28:1401:42:2802:30:3916300:03:0600:45:50+00:40:27
106KALINOWSKI Krzysztof 233F3TEAM / RWS GROUPGDAŃSKM40106M 49200:31:206500:03:3400:29:1301:47:0602:38:2227800:05:1000:50:10+00:51:49
107KAPICA Sławomir 386KTS IRONMAN KWIDZYNKWIDZYNM40107M 49300:38:1131400:04:4400:30:2801:48:3802:42:2132600:00:1000:49:30+00:58:09
108KORECKI Dariusz 108JÓZEFOSŁAWM40108M 49500:39:2636000:03:4500:28:3201:45:0702:37:4126400:03:4100:56:36+01:04:22
109SARNOWSKI Zbyszek 613UKS TRS SUSZSUSZM40109M 5035min00:33:5113000:03:2100:29:2101:42:5102:32:0618000:06:34+00:26:42
110LANGOWSKI Piotr 538UKS TRS SUSZSUSZM40110M 50400:35:3821800:02:4000:30:5701:51:1102:50:4641200:05:12+00:45:06
111SOBCZAK Marcin 88TRI DREAM TEAMWARSZAWAM40111M 51100:43:0748700:03:5600:31:2201:57:4803:01:06495+01:00:57
112OSIŃSKI Michał 319TRUSKAWM40112M 51800:36:03247+00:18:17
113ZYCH Bartek 289TRIENERGYWARSZAWAM40113M 52000:35:3320800:03:0000:25:26+00:04:34
114GROSZEWSKI Radoslaw 668ROWERYSPORTOWY TRI NEGUOLSZTYNM40114M 52100:35:4924000:03:2700:28:34+00:08:25
115DĄBROWSKI Dariusz 24LUFT TRI TEAM / ILABO SPORTPIASECZNOM40115M 52400:30:254600:02:33+
SIBIŃSKI Marcin 479HTFLUTOMIERSKM4000:42:3246903:03:4900:04:22200:00:0400:51:2200:53:051 DNF DNF
SZCZOTKA Mariusz 90LABO SPORT / AT TEAMWIEPRZM4000:32:248800:02:5300:26:2201:35:4602:19:553700:03:0300:33:32 DNF DNF
Znaleziono 117 wynik(ów)