EUCO SUSZ TRIATHLON 2016 - DYSTANS ŚREDNI

Organizator/ Organizer:
Urząd Miejski w Suszu
Data/ Date:
2016-06-26
Miejsce/ Place:
Susz
Dystans/ Distance:
113 km
Zgłoszonych/ Registered:
734
Wystartowało/ Started:
589
Nie ukończyło/ Not finished:
59
Ukończyło/ Finished:
530
Na trasie/ On track:
48

Klasyfikacja/ Classiffication: M50

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.9km | 2km | 19.3km | 64.3km | 92km | 92.1km | 99km | 106km | 112.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | KS | KWM | MS | MWM | K18 | M18 | K25 | M25 | K30 | M30 | K35 | M35 | K40 | M40 | K45 | M45 | K50 | M50 | K55 | M55 | K60 | M60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MKara1.9kmPoz 17.3km62.3km90kmPoz 6.9km13.9km20.8km20.9kmPozCzas
netto
113km
Czas
łączny
113km
Różn/ Gap
                  
1GARDENER Jacek 31BANASZ TEAM INTERNETŁOWICZM501M 1600:32:289000:02:1900:24:3901:30:3702:12:52600:02:2400:31:0601:03:1801:35:1001:35:284104:25:31.3504:25:31.35 
2KRZAK Robert 366AUTHOR BICYCLESGLIWICEM502M 5400:37:5230500:03:2000:28:4601:42:3302:30:5816700:03:0300:28:0000:57:4701:29:0201:29:151404:44:28.8004:44:28.80+00:18:57
3WACŁAWSKI Krzysztof 180ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAM503M 8100:33:3012100:03:2100:26:3001:36:5402:24:488500:03:0100:33:4101:11:3401:47:2801:47:4512504:52:25.3004:52:25.30+00:26:53
4KOSTKA Andrzej 254POLKOWICEM504M 885min00:37:1228500:03:1100:27:3201:38:1602:24:337700:07:1200:30:4201:05:1401:41:0901:41:287504:53:36.6504:53:36.65+00:28:05
5RYABTSEV Volodymyr 619TRILEWYLVIVM505M 1475min00:34:3216500:02:4100:26:5301:38:2502:24:237400:07:1300:35:5401:15:0501:55:5101:56:1122205:05:00.4005:05:00.40+00:39:29
6PIASECKI Paweł 611CIECHANÓWM506M 15700:35:3521200:03:1600:27:4001:39:3202:26:0910100:03:1100:37:2601:18:2101:58:0901:58:2624905:06:37.5505:06:37.55+00:41:06
7BRZOZOWSKI Czarek 191KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM507M 17600:36:5727300:03:2800:29:1801:45:5802:35:4424000:02:5300:34:3301:12:4001:52:2801:52:4518105:11:47.4505:11:47.45+00:46:16
8LISIUS Tomasz 363GDAŃSKM508M 24200:40:3641800:03:4200:29:5001:48:3302:40:5931100:03:1100:36:1301:16:0401:55:2301:55:3821805:24:06.7505:24:06.75+00:58:35
9ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 251LODZM509M 24300:37:2829300:03:3800:29:1201:46:1302:36:1824900:03:5900:39:3301:20:4102:02:3202:02:5929905:24:22.7005:24:22.70+00:58:51
10SACHANBINSKI Aleksander 38AT TEAMOZIMEKM5010M 28000:41:3945100:04:1200:28:5601:43:4502:32:4019100:03:3500:39:2301:23:2702:07:5902:08:1935905:30:25.3505:30:25.35+01:04:54
11MEIER Markus 188MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM5011M 33200:40:4242100:03:0900:31:3701:54:5002:50:3040900:03:1100:37:3301:22:0802:06:0302:06:1833805:43:50.7505:43:50.75+01:18:19
12GUDANIEC Radosław 326TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM5012M 33300:35:2119000:03:4200:30:3601:53:4602:51:2642300:03:2800:38:4101:22:1502:10:1402:10:3138405:44:28.2005:44:28.20+01:18:56
13MARKOWICZ Grzegorz 324LTT / AT TEAMWROCLAWM5013M 35400:42:5548000:03:3800:32:3101:57:0102:52:3643600:04:5100:40:3701:22:1502:04:1302:04:3231605:48:32.9005:48:32.90+01:23:01
14WROTEK Mirosław 78ENTRE TEAM.PLWARSZAWAM5014M 35600:43:1949100:04:1000:32:2301:58:2402:55:4146200:03:4300:38:5601:20:3402:02:1202:02:2429205:49:17.7005:49:17.70+01:23:46
15GUZIK Leszek 608LABOSPORT TEAMJAWORZEM5015M 35800:39:0734800:03:5700:32:0001:54:5202:49:4539900:03:5700:40:3501:25:5702:12:2802:12:4840405:49:34.2005:49:34.20+01:24:02
16MALISZEWSKI Jerzy 256WARSZAWAM5016M 38400:38:2632100:04:1100:32:4401:55:5202:51:3642500:03:3000:43:0401:29:3902:18:3902:19:0144105:56:44.4005:56:44.40+01:31:13
17MIŚKIEWICZ Marek 89TRICLUBLUBLINM5017M 39500:40:3941900:03:5200:32:4201:59:0502:55:1545800:04:2100:42:0301:28:3202:14:5302:15:1441905:59:21.7005:59:21.70+01:33:50
18STRZELCZYK Piotr 325OXYGENWARSZAWAM5018M 40400:39:4137300:04:4400:30:4701:54:4502:51:5442800:04:0600:44:5801:34:4702:23:4602:24:0447206:04:29.7506:04:29.75+01:38:58
19LIPSKI Dariusz 253LUBARTÓWBIEGA.PLLUBARTÓWM5019M 41600:44:0150900:04:2400:30:4901:51:3702:47:5738000:05:1900:43:4101:38:3802:29:2402:29:4748806:11:28.2006:11:28.20+01:45:56
20FRĄTCZAK Grzegorz 417VEOLIADOBRA NOWINYM5020M 42400:40:3241600:04:3000:33:3202:00:1702:57:3747900:07:2600:47:3201:36:3402:22:5502:23:1646706:13:21.7506:13:21.75+01:47:50
21URBANIAK Wiesław 284KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM5021M 44400:42:1946300:06:4000:37:0202:12:2903:15:0155500:05:1300:43:0701:29:4002:14:5902:15:1842106:24:31.0506:24:31.05+01:58:59
22PĘDOWSKI Wojciech 365OK! SPORTGLIWICEM5022M 44900:45:3552700:04:2900:35:2902:05:0703:00:5249400:05:2500:44:1201:33:5202:29:0002:29:2348606:25:44.9006:25:44.90+02:00:13
23CZERNIAK Artur 599GDAŃSKM5023M 45900:47:1754800:05:5100:35:5702:06:4403:08:5953900:07:5700:42:2701:29:3002:22:0802:22:2445706:32:28.7006:32:28.70+02:06:57
24WIERZBINSKI Marcin 93IRONMAN CSSZCZECINM5024M 47700:31:005900:05:3500:37:3102:13:1003:15:3455600:06:1700:59:4902:04:3203:07:0603:07:2852807:05:54.0007:05:54.00+02:40:22
25PUPKA Artur 36GVT/ AT TEAMLIGOTA PIEKNAM5025M 50600:40:1540000:03:2400:31:4401:58:1902:58:3748200:04:24+00:56:37
26SICIŃSKI Dariusz 622KS GÓRNIK WAŁBRZYCHTUCHOLAM5026M 50800:37:0327600:03:2800:34:1102:09:4303:23:5356500:09:42+01:24:03
27FIGURSKI Cezary 642UKS G-8 BIELANYWARSZAWAM5027M 51600:29:373500:02:3700:29:4201:42:13+00:09:03
CIESZYNSKI Jacek 463LABOSPORTRYNARZEWOM5000:33:4812900:02:4300:26:3401:37:0802:25:229100:03:30 DNF DNF
Znaleziono 28 wynik(ów)