FINAŁ PUCHARU BIAŁORUSI NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Grodno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
158
Wystartowało:
127
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
125
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1РАДКЕВИЧ Валерий 208БГУМИНСКM45-491M 100:15:4300:31:59.00 6:239.4
2ОЛЕШКЕВИЧ Сергей 199КОРНАДЬM55-591M 200:15:4600:32:07.00+00:00:086:259.3
3SHMARLOVSKY Sergey 104ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM30-391M 300:15:5100:32:25.00+00:00:266:299.3
4ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб 128ПОРЕЧЬЕM-Jun.1M 400:16:0300:32:38.00+00:00:396:319.2
5ЯКИМОВИЧ Роман 249СОКОЛВОЛКОВЫСКM18-291M 500:16:0700:32:44.00+00:00:456:329.2
6ЕРЕМЕЙЧИК Сергей 142ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-292M 600:16:2100:32:54.00+00:00:556:349.1
7МАЛЯВКО Вячеслав 182ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-392M 700:16:1600:32:56.00+00:00:576:359.1
8КРИВОПУСТ Анджэй 170ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОM-Jun.2M 800:16:2400:33:07.00+00:01:086:379.1
9КУЛЕШ Павел 174NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM30-393M 900:16:3100:33:10.00+00:01:116:389
10VOJTEHOVSKI Aleksander 223БЕЛЛАКТВОЛКОВЫСКM45-492M 1000:16:3900:33:13.00+00:01:146:389
11ВОЛЧОК Роман 122СОКОЛВОЛКОВЫСКM45-493M 1100:16:3400:33:18.00+00:01:196:399
12МИНИАХМЕТОВ Рамил 186ГУО'ГИМНАЗИЯ№10'ГРОДНОM50-541M 1200:16:2700:33:20.00+00:01:216:409
13ШМАРЛОВСКИЙ Cergej 254ЗАДОРЛИДАM60-641M 1300:16:4300:33:32.00+00:01:336:428.9
14СКОРОХОД Александр 221ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-441M 1400:16:5100:34:10.00+00:02:116:508.8
15ВОЛОЧОК Тимур 120СОКОЛВОЛКОВЫСКM-Jun.3M 1500:16:4700:34:22.00+00:02:236:528.7
16LUCHYNOVICH Liudmila 102БГУMINSKK50-541K 100:17:0800:34:33.00+00:02:346:548.7
17ГУТНИК Алеся 134СОКОЛБРЕСТK30-391K 200:17:1200:34:36.00+00:02:376:558.7
18СКОРБ Николай 220NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM18-293M 1600:16:5900:34:39.00+00:02:406:558.7
19СЕРГЕЙ Коледа 219СПК «СВИСЛОЧЬ»ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬM-Jun.4M 1700:17:2700:34:56.00+00:02:576:598.6
20KUZICH Ihar 101БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTM40-442M 1800:17:0300:35:08.00+00:03:097:018.5
21КОСЬЯНЮК Виктория 166БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.1K 300:18:0400:35:14.00+00:03:157:028.5
22НИКИТА Мойсейчик 196СПК «СВИСЛОЧЬ»ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬM-Jun.5M 1900:17:3400:35:15.00+00:03:167:038.5
23САКУТА Борис 215ЛОКОМОТИВГРОДНОM40-443M 2000:18:0300:35:18.00+00:03:197:038.5
24БУЙНОВСКАЯ Екатерина 116NORDK START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK-Dzieci1K 400:21:1400:35:28.00+00:03:297:058.5
25СТИМБИРИС Артур 224БЕЛЛАКТВОЛКОВЫСКM30-394M 2100:17:3800:35:36.00+00:03:377:078.4
26ЛЕБЕДЕВА Ирина 179СОКОЛЛИДАK40-441K 500:17:4700:35:37.00+00:03:387:078.4
27ШЛЮХТИЦ Ярослав 246NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM-Dzieci1M 2200:17:2000:35:40.00+00:03:417:088.4
28HARITANUK Michał 258M50-542M 2300:17:1400:35:46.00+00:03:477:098.4
29ИВАН Лебецкий 155СПК «СВИСЛОЧЬ»ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬM18-294M 2400:17:4300:35:50.00+00:03:517:108.4
30БОРОВЦОВ Алексей 114NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM18-295M 2500:17:5200:35:54.00+00:03:557:108.4
31ГЕЦОЛД Максим 129ТИЕНСГРОДНОM30-395M 2600:17:5600:36:03.00+00:04:047:128.3
32АЛЕКСАНДРА Абрамчик 105БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.2K 600:18:0000:36:24.00+00:04:257:168.2
33КРАСИЕНКО Анастасия 168БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.3K 700:18:1400:36:31.00+00:04:327:188.2
33РОГОВЕНКО Александр 209NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM30-396M 2700:18:3000:36:31.00+00:04:327:188.2
35БОБРИК Алексей 111NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕТРЕЛИШКИM30-397M 2800:18:1200:36:33.00+00:04:347:188.2
36САМУЙЛИЧ Анастасия 216БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.4K 800:18:5900:36:34.00+00:04:357:188.2
37ЕВТУХ Анатолий 141ГРОДНО АЗОТГРОДНОM55-592M 2900:17:5900:36:40.00+00:04:417:208.2
38ЧУПРЕТА Юрий 241СОКОЛВОЛКОВЫСКM45-494M 3000:17:4800:36:45.00+00:04:467:218.2
39ЧЕРЕПКО Анна 240СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА'АГ. ЛУЦКОВЛЯНЫK30-392K 900:18:2200:37:02.00+00:05:037:248.1
40НАУМЕНКО Татьяна 195СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА'АГ. ЛУЦКОВЛЯНЫK30-393K 1000:18:3500:37:09.00+00:05:107:258.1
41ЯКИМОВИЧ Татьяна 250КОРЕЛИЧИK30-394K 1100:16:0000:37:15.00+00:05:167:278.1
42ВОЙТЕХОВСКАЯ Наталья 119СОКОЛВОЛКОВЫСКK45-491K 1200:19:4900:37:32.00+00:05:337:308
43ДЕМИД Екатерина 139БГУМИНСКK30-395K 1300:18:0000:37:34.00+00:05:357:308
44ГАЛУЗА Николай 125ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM65-691M 3100:19:1800:37:51.00+00:05:527:347.9
45ЛАПЦЕВИЧ Наталья 177ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK30-396K 1400:18:4200:37:58.00+00:05:597:357.9
46КУЗЬМА Валерия 173СПК 'ИМ. ДЕНЬЩИКОВА'АГ. ЛУЦКОВЛЯНЫK18-291K 1500:18:3800:38:05.00+00:06:067:377.9
47ЖАЛКОВСКАЯ Юлия 143СПК 'ИМ. ДЕНЬЩИКОВА'ГРОДНОK30-397K 1600:18:3100:38:08.00+00:06:097:377.9
48ПОДОШЕВКА Виталий 206ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM40-444M 3200:19:2200:38:20.00+00:06:217:407.8
49ЛАПЦЕВИЧ Максим 178ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM-Dzieci2M 3300:19:3800:38:32.00+00:06:337:427.8
50КЛЮЧЕНКО Архип 161ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM-Dzieci3M 3400:19:1200:38:47.00+00:06:487:457.7
51КЛЮЧЕНКО Инга 162ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK45-492K 1700:19:2000:38:58.00+00:06:597:477.7
52ОВЧАРЕНКО Геннадий 198ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM70+1M 3500:19:4300:39:01.00+00:07:027:487.7
53РЯБЦЕВ Владимир 211ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM65-692M 3600:19:1500:39:14.00+00:07:157:507.6
54САЗОН Елена 214СОКОЛВОЛКОВЫСКK30-398K 1800:19:1400:39:16.00+00:07:177:517.6
55ОРЛОВСКИЙ Сергей 201ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM50-543M 3700:19:5900:39:17.00+00:07:187:517.6
56ШЕЛЕГ Анна 243БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.5K 1900:19:2600:39:19.00+00:07:207:517.6
57ГАВРИЛОВА Яна 123NORDK START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛТШКИK-Dzieci2K 2000:19:0500:39:23.00+00:07:247:527.6
58АРЕН Сергей 108ГРОДНОM60-642M 3800:18:2000:39:26.00+00:07:277:537.6
59ЕВГЕНИЙ Ивановский 140СПК «СВИСЛОЧЬ»ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬM-Jun.6M 3900:19:4600:39:32.00+00:07:337:547.6
60ЯРОХОВИЧ Диана 251ЛОКОМОТИВГРОДНОK18-292K 2100:19:3000:39:36.00+00:07:377:557.6
61ВИКТОР Праневич 118ТИЕНСГРОДНОM30-398M 4000:19:2500:39:43.00+00:07:447:567.6
62ЗВЕРОВИЧ Елена 150ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK55-591K 2200:21:0700:39:46.00+00:07:477:577.5
63ПРУСАК Светлана 207ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK40-442K 2300:19:5100:39:59.00+00:08:007:597.5
64ШЕСТАК Ульяна 245СОКОЛГ.ЛИДАK-Dzieci3K 2400:17:0000:40:04.00+00:08:058:007.5
65ЯСКЕВИЧ Виктория 252CШ№2ГРОДНОK-Dzieci4K 2500:19:3800:40:06.00+00:08:078:017.5
66ЯСКЕВИЧ Марк 253ГРОДНЕНСКОЕ ОЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Dzieci4M 4100:19:2000:40:13.00+00:08:148:027.5
67ГУЛИК Галина 132ЗВЕЗДАОСИПОВИЧИK50-542K 2600:19:4300:40:16.00+00:08:178:037.5
68ШАРШАВИЦКИЙ Анатолий 242ТИЕНСОРШАM50-544M 4200:20:4600:40:34.00+00:08:358:067.4
69ЗОРКО Татьяна 153NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТИЛИШКИK30-399K 2700:20:0400:40:36.00+00:08:378:077.4
70САВОНЯКА Эдвард 213СОКОЛГРОДНОM65-693M 4300:19:2000:40:38.00+00:08:398:077.4
71ГИНЦЕВИЧ Лилия 130СОКОЛЛИЛАK60-641K 2800:20:0800:40:46.00+00:08:478:097.4
72ЛЮДМИЛА Чеботаревич 181СПК «СВИСЛОЧЬ»ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬK18-293K 2900:20:1200:40:49.00+00:08:508:097.3
73ТОЛОЧКО Гражина 230NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK-Jun.6K 3000:20:2300:41:10.00+00:09:118:147.3
74АМАНДЖОЛОВНА Васильева Жанна 107ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬK30-3910K 3100:21:0900:41:13.00+00:09:148:147.3
75ЖИНЕЛЬ Жанна 145NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK45-493K 3200:21:2800:41:17.00+00:09:188:157.3
75САВИНА Юлия 212ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK30-3911K 3200:20:4100:41:17.00+00:09:188:157.3
77МАРКЕВИЧ Галина 183NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK50-543K 3400:20:1600:41:20.00+00:09:218:167.3
78KOTSKIJ Denis 255M30-399M 4400:20:2700:41:22.00+00:09:238:167.3
79ТРЕТЬЯК Павел 231БЕЛЛАКТВОЛКОВЫСКM40-445M 4500:23:2000:41:25.00+00:09:268:177.2
80РОМАНЧУК Егор 210NORDK START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM-Dzieci5M 4600:19:3400:41:33.00+00:09:348:187.2
81ГОРБУНОВА Мария 131ТВОЙ ХОДУФАK70+1K 3500:17:0000:41:51.00+00:09:528:227.2
82ГАТАУЛЛИНА Ирина 127ТВОЙ ХОДУФАK60-642K 3600:20:0000:41:55.00+00:09:568:237.2
83ДАРЬЯ Радыгина 138БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.7K 3700:18:1800:42:00.00+00:10:018:247.1
84БОБЕЛЬ Алина 110БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.8K 3800:20:5500:42:04.00+00:10:058:247.1
85ГАНЕВИЧ Анатолий 126СПК 'ДЕНЬЩИКОВА'ГРОДНОM40-446M 4700:20:2000:42:08.00+00:10:098:257.1
86ПЕРЕЛАЙКО Максим 205NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM-Dzieci6M 4800:21:1100:42:10.00+00:10:118:267.1
87ЗЕРКАЛЕВ Захар 152NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM-Jun.7M 4900:21:2200:42:14.00+00:10:158:267.1
88УРБАНОВИЧ Анна 234СОКОЛГРОДНОK70+2K 3900:20:0000:42:15.00+00:10:168:277.1
89КРИВОПУСТ Ирина 171ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОK40-443K 4000:20:0000:42:18.00+00:10:198:277.1
90ЗАЛОМАЙ Максим 149NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM-Dzieci7M 5000:20:1600:42:21.00+00:10:228:287.1
91МУСАЕВА Жансият 193NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТИЛИШКИK45-494K 4100:23:2000:42:30.00+00:10:318:307.1
92ШЕСТАК Татьяна 244СОКОЛЛИДАK40-444K 4200:21:1800:42:54.00+00:10:558:347
93ДАНИЛОВИЧ Александр 136СКИДЕЛЬM60-643M 5100:21:1500:43:02.00+00:11:038:367
94ПАНИНА Светлана 204ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK60-643K 4300:20:3800:43:09.00+00:11:108:377
95ХАРИТОНЮК Людмила 238NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK50-544K 4400:21:3300:43:17.00+00:11:188:396.9
96ЗАБОЛОЦКАЯ Галина 146СПК 'ИМ. ДЕНЬЩИКОВА'АГ. ЛУЦКОВЛЯНЫK50-545K 4500:21:5100:43:33.00+00:11:348:426.9
97ЛАВРИНЕНКО Татьяна 175'ТВОЙ ХОД'УФАK60-644K 4600:22:3000:43:37.00+00:11:388:436.9
98ТАРАС Мария 225NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK-Dzieci5K 4700:21:1100:43:44.00+00:11:458:446.9
99ТАТЬЯНА Карпало 226СПК «СВИСЛОЧЬ»ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬK18-294K 4800:22:0000:43:54.00+00:11:558:466.8
100МЕКЕКО Нина 184СПК 'ИМ. ДЕНЬЩИКОВА'АГ. ЛУЦКОВЛЯНЫK55-592K 4900:22:5500:43:55.00+00:11:568:476.8
101ВОЛЧКЕВИЧ Вероника 121СОКОЛГРОДНОK70+3K 5000:22:1200:43:57.00+00:11:588:476.8
102ЮСУПОВА Венира 248'ТВОЙ ХОД'УФАK55-593K 5100:19:2000:44:01.00+00:12:028:486.8
103КАРАМЫШЕВА Эльвира 157ТВОЙ ХОДУФАK55-594K 5200:23:4300:44:27.00+00:12:288:536.7
104ВАСИЛЬЕВА Надежда 117'ТВОЙ ХОД'УФАK65-691K 5300:23:4000:44:30.00+00:12:318:546.7
105БАБИЧ Наталья 109ТИЕНСОРШАK65-692K 5400:23:2500:44:46.00+00:12:478:576.7
105СМУРАГА Константина 222NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK60-645K 5400:22:0500:44:46.00+00:12:478:576.7
107ДАНИК Елизавета 135СОКОЛВОЛКОВЫСКK30-3912K 5600:22:5300:44:51.00+00:12:528:586.7
108ЗАЛОМАЙ Надежда 148NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK30-3913K 5700:22:3800:44:56.00+00:12:578:596.7
109МУРТАЗИН Амир 191'ТВОЙ ХОД'УФАM60-644M 5200:22:0800:44:59.00+00:13:008:596.7
110ОХОТНИК Светлана 202СПК 'ИМ. ДЕНЬЩИКОВА'АГ. ЛУЦКОВЛЯНЫK50-546K 5800:22:3200:45:20.00+00:13:219:046.6
111СВЕТЛАНА Трасковская 218СПК «СВИСЛОЧЬ»ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬK30-3914K 5900:23:0300:45:54.00+00:13:559:106.5
112УРБАНОВИЧ Мария 233СОКОЛГРОДНОK65-693K 6000:24:1500:46:00.00+00:14:019:126.5
113МУФТАХОВА Танзиля 194ТВОЙ ХОДУФАK60-646K 6100:23:0600:46:02.00+00:14:039:126.5
114БОГДАНОВИЧ Валерия 112NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK-Dzieci6K 6200:22:0300:46:21.00+00:14:229:166.5
115ОРЕЩЕНКО Анна 200NORDK START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТИЛИШКИK-Dzieci7K 6300:22:2700:46:24.00+00:14:259:166.5
116ДАРАГАЧ Галина 137'ТВОЙ ХОД'УФАK65-694K 6400:24:4200:46:47.00+00:14:489:216.4
117ЛОКИТЬ Казимир 180СОКОЛГРОДНОM70+2M 5300:23:4800:47:33.00+00:15:349:306.3
118ТОЛОЧКО Татьяна 229NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИK30-3915K 6500:24:1400:47:35.00+00:15:369:316.3
119КРУПСКАЯ Любовь 172ТВОЙ ХОДУФАK65-695K 6600:24:3900:47:37.00+00:15:389:316.3
120МУРТАЗИНА Любовь 192'ТВОЙ ХОД'УФАK55-595K 6700:25:0400:47:44.00+00:15:459:326.3
121УСИК Тамара 235ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИK55-596K 6800:25:0900:48:26.00+00:16:279:416.2
122КИБИЛДА Марина 159СПК 'ИМ. ДЕНЬЩИКОВА'АГР. ЛУЦКОВЛЯНЫK55-597K 6900:26:0400:50:44.00+00:18:4510:085.9
123BODA Anna 256K55-598K 7000:26:3800:51:13.00+00:19:1410:145.9
124КРИВОПУСТ Ядвига 169ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОK65-696K 7100:27:1400:52:55.00+00:20:5610:355.7
125СВЕКЛА Зигмунд 217NORDIK STARS ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ. ВЕРТЕЛИШКИM-Jun.8M 5400:24:5500:54:04.00+00:22:0510:485.5
126LUTIKOWA Olga 257K55-599K 7200:34:36+00:18:5313:504.3
DNCЖАННА Васильева 144СПК «СВИСЛОЧЬ»ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬK30-3900:33:39--
Znaleziono 127 wynik(ów)