FITNESS WALKING

Organizator/ Organizer:
Dolina Charlotty
Data/ Date:
2018-04-28
Miejsce/ Place:
Dolina Charlotty
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
53
Wystartowało/ Started:
50
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
50
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-1Młodzież | M-1Młodzież | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SZOST Sara 332MUSZYNAK-201K 100:43:34.6000:43:35.25 7:158.3
2POBŁOCKA Bożena 339RADA MIASTALĘBORKK-501K 200:43:35.0000:43:35.40+00:00:007:158.3
3SULEJ-DĄBROWSKA Aleksandra 324MAMYRUSZAMYWARSZAWAK-301K 300:48:24.5000:48:26.05+00:04:508:047.4
4SZUDARSKI Edward 312DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-601M 100:48:25.1500:48:26.25+00:04:518:047.4
5WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 311DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-502K 400:49:05.5500:49:06.60+00:05:318:107.3
6SOBALA Justyna 316WARSZAWAK-401K 500:50:04.5000:50:08.20+00:06:328:207.2
7GRZESIAK Mikołaj 328MARIANÓWM-1Młodzież1M 200:50:20.8000:50:23.60+00:06:488:237.1
8DĄBROWSKI Aleksander 325WARSZAWAM-1Młodzież2M 300:50:16.3000:50:23.80+00:06:488:227.2
9SZUDARSKI Marek 313DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-301M 400:50:53.5500:50:56.65+00:07:218:287.1
10KRÓL Anna 343SŁAWNOK-402K 600:50:56.6000:50:58.45+00:07:238:297.1
11CZAPIEWSKI Rafał 291RUMIAM-401M 500:51:14.2000:51:15.65+00:07:408:327
12DORAWA-ZIOMEK Anna 302KOSZALINK-302K 700:53:04.2000:53:07.75+00:09:328:506.8
13SUCHODOLSKA Aleksandra 301ROSNOWOK-303K 800:53:03.5000:53:07.85+00:09:328:506.8
14MROWIEC Kasia 338RK ATHLETICSBOBROWIECK-503K 900:53:40.5000:53:43.65+00:10:088:566.7
15CZAPIEWSKA Agata 349RUMIAK-1Młodzież1K 1000:53:44.2000:53:45.05+00:10:098:576.7
16MACHŁAJ Anna 342SŁAWNOK-504K 1100:54:25.6000:54:26.30+00:10:519:046.6
17LEŚNIEWSKI Marek 330KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM-501M 600:54:35.8000:54:38.60+00:11:039:066.6
18MALINOWSKI Marcin 323MARIANÓWM-402M 700:54:43.8500:54:47.40+00:11:129:076.6
19ROMANOWICZ Monika 348KOSZALINK-304K 1200:55:42.2000:55:45.80+00:12:109:176.5
20NOREK Zdzisława 340SŁAWNOK-601K 1300:55:38.9500:55:45.80+00:12:109:166.5
21MALINOWSKA Jagoda 318LESZNOK-1Młodzież2K 1400:56:55.9500:57:00.65+00:13:259:296.3
22CZERNICHOWSKA Teresa 314DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-505K 1500:56:59.9000:57:01.75+00:13:269:306.3
23BŁASZCZYK Elwira 346KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOK-202K 1600:57:06.4500:57:09.25+00:13:349:316.3
24SETNIK Monika 303DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-403K 1700:59:34.5500:59:39.20+00:16:039:556
25SZLACHETKA Zofia 308DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-1Młodzież3K 1800:59:35.4500:59:39.45+00:16:049:556
26GOSTOMCYK Sylwia 296K-305K 1900:59:55.2501:00:01.50+00:16:269:596
27BŁASZKOWSKI Ryszard 321PĘPOWOM-502M 801:00:03.5501:00:06.50+00:16:3110:006
28WOJTUN Anna 345SŁAWNOK-506K 2001:00:18.5501:00:21.35+00:16:4610:036
29SZLACHETKA Maksymilian 306SŁUPSKM-1Młodzież3M 901:00:58.4001:01:03.15+00:17:2710:095.9
30SETNIK Piotr 307DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-1Młodzież4M 1001:01:22.0001:01:26.60+00:17:5110:135.9
31MALINOWSKA Maja 319LESZNOK-1Młodzież4K 2101:01:52.2501:01:56.25+00:18:2110:185.8
32BERNACKA Maria 344SŁAWNOK-507K 2201:02:02.8001:02:05.70+00:18:3010:205.8
33TUROWSKA Agata 310DECATHLON SŁUPSKUSTKAK-203K 2301:02:04.2001:02:09.25+00:18:3410:205.8
34SZLACHETKA Piotr 305DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-403M 1101:02:05.2001:02:10.75+00:18:3510:205.8
35SETNIK Daniel 304DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-404M 1201:02:06.2001:02:11.55+00:18:3610:215.8
36TUKENDORF Barbara 336RKATHLETICSWARSZAWAK-602K 2401:02:22.0501:02:24.05+00:18:4810:235.8
37GAŁKOWSKA Danuta 297K-404K 2501:02:16.8501:02:24.05+00:18:4810:225.8
38BŁASZKOWSKA Alicja 322PĘPOWOK-508K 2601:03:33.1001:03:35.65+00:20:0010:355.7
39RĄPALSKA Danuta 331KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOK-509K 2701:09:28.4001:09:31.05+00:25:5511:345.2
40LECH-SZAJNER Maria 341KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOK-405K 2801:09:29.6001:09:31.45+00:25:5611:355.2
41GAWLE - SAWA Joanna 333KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOK-306K 2901:09:39.5001:09:44.60+00:26:0911:365.2
42SOWIŃSKA - BODEGWIN Paulina 335KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOK-307K 3001:09:38.7001:09:44.65+00:26:0911:365.2
43WILAWER Mariusz 292KB BRYZAPOSTMINOM-201M 1301:09:38.0501:09:44.70+00:26:0911:365.2
44STĘPIEŃ Sylwia 337KB BRYZA POSTOMINOUSTKAK-308K 3101:09:39.4001:09:45.00+00:26:0911:365.2
45KOWALCZYK Paulina 293KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOK-309K 3201:09:38.2501:09:45.00+00:26:0911:365.2
46SZCZOT Iwona 334KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOK-3010K 3301:09:38.7001:09:45.30+00:26:1011:365.2
47CZAPIEWSKI Rafał 320RUMIAM-405M 1401:11:08.8501:11:16.70+00:27:4111:515.1
48DĄBROWSKA Alicja 326WARSZAWAK-1Młodzież5K 3401:11:09.7501:11:16.90+00:27:4111:515.1
49SOBCZAK-MALINOWSKA Agnieszka 317LESZNOK-406K 3501:23:44.0501:23:49.05+00:40:1313:574.3
50ZAWADZKA-GRZESIAK Anna 327MARIANÓWK-3011K 3601:23:49.2501:23:49.25+00:40:1413:584.3
Znaleziono 50 wynik(ów)