FLOTA INTERNATIONAL TRIATHLON

Organizator:
Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-35+ | M-35+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1FENRYCH Piotr 24GDYNIAM-35+
2CZAPIŃSKI Michał 124EUROPEL BIKE YOU UPM-35+
3SOSNOWSKI Łukasz 95ENDURE TEAMWIĘCBORKM-25
4RESZKE Paweł 86UKS TRI-TEAM RUMIA - JWFWEJHEROWOM-25
5JUŚKIW Paweł 123DYWIZJON OKRĘTÓW WSPARCIA - JW 4250GDYNIAM-35+
6CZAJKOWSKI Paweł 17BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-35+
7KUKULSKI Karol 49AMWGDYNIAM-18
8NIKODEMIAK Jarosław 66MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMISWARZĘDZM-35+
9TRUCHEL Jakub
ORMAN Zbigniew
BRESZKA Michał
181LAW DĘBLINDĘBLINSztafety
10TYLEK Mateusz 119PAKA-SM-35+
11ZALEWSKI Karol 112JATRENUJERUMIAM-35+
12ZASADA Grzegorz 113UKS TRI - TEAM RUMIAPUCKM-35+
13SŁUPEK Roksana 93TRI TEAM RUMIARUMIAK-18
14BORÓWKO Łukasz
KWIATKOWSKI Szymon
KARGUL Wojciech
184FUNDACJA JEPPESENAGDAŃSKSztafety
15WIŚNIEWSKI Mateusz 109JEDNOSTKA WOJSKOWAGLIWICEM-25
16OGIEGŁO Witold 67GDYNIAM-35+
17KACZMAREK Adam 36ARKA GDYNIAGDYNIAM-25
18WIATROWSKI Krzysztof 108TRIWIATRAK / RUNPASSIONPLKOWALEM-35+
19WĘGLIŃSKI Sebastian 107ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W MIŃSKU MAZ.MIŃSK MAZOWIECKIM-35+
20BLUJ Mikołaj 9GDAŃSKM-25
21TOKARSKI Bartosz 102SAILORSGDYNIAM-25
22KUŚMIEREK Adrian
SZEWCZAK Kacper
KRYSTIAN Paweł
18010 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWASztafety
23KLEKOTKO Fabian 41TRIEAGELSPOGORZEM-35+
24FREITAG Jacek 25DREAM TRI TEAMSOPOTM-25
25DADEJ Rafał 19XDREAM ENERGY PIASKIEM W RAKAGDYNIAM-35+
26DOMAGAŁA Marek 20SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-35+
27CZAUS Adam 18GDYNIAM-35+
28LEWANDOWSKI Tomasz 53RCI BYGDOSZCZBYDGOSZCZM-35+
29TUSK Paweł 103AMWGDYNIAM-25
30KRAKOWSKI Jan 45INVICTUS 3CITYGDYNIAM-25
31KAMIŃSKI Ireneusz 37KS ISKRA AMWGDYNIAM-35+
32HINZ Marcin 29NOZBE TRIATHLON TEAMRUMIAM-35+
33KRÓLICKI Maciej 47TRI NEGUGDAŃSKM-25
34KARPIŃSKI Łukasz 39KRAKÓWM-35+
35BONIECKI Daniel 12DO RSZWARSZAWAM-35+
36KARPOWICZ Grzegorz 40DYWIZJON OKRĘTÓW PODWODNYCHMOSTYM-25
37SEROKA Łukasz 91PELPLINM-25
38OGÓREK Bartosz
STEFANOWICZ Michał
SORDYL Jan
183AMWGDYNIASztafety
39PAWELEC Łukasz 73LAW DĘBLINRYKIM-35+
40OLSZYNA Miłosz 69DORSZGDYNIAM-35+
41MIKOŁAJCZAK Wojciech 64AMWGNIEZNOM-18
42BELTER Daniel 7WEJHEROWOM-18
43MAJEWSKI Krystian 57JWFGDYNIAM-35+
44DZIOBA Michał 23TRI DZIOBASOPOTM-35+
45PERDION Paweł 75AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+
46MARSZAŁEK Tomasz 60ENDURE TEAMGDYNIAM-35+
47KRZOWSKI Karol 48LAW DĘBLINWARSZAWAM-18
48RONIARSKI Adam 88UKS TRI TEAM RUMIAWEJHEROWOM-35+
49PACZKOWSKI Maciej 72TEAM ASEGDYNIAM-25
50TYMOSZUK Przemysław 104BANINOM-35+
51DRESPA Patryk 21LILI TEAMGDYNIAM-25
52SKUBIDA Adam 92LAW DEBLINDEBLIM-25
53KWIDZIŃSKI Krzysztof 51GDYNIAM-35+
54MENDYKA Kacper 61AMWGDAŃSKM-18
55MAGNUSKI Michał 56AMWMALBORKM-18
56PIEPER Daniel 78WEJHEROWOM-35+
57ROMAN Krzysztof 87FLOTABOLSZEWOM-35+
58POZAŃSKI Tomasz 79PSIEBIEGI.PLGDYNIAM-35+
59ANGOWSKI Artur 3RUMIAM-25
60KAPELA Sebastian 38AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKIEŁCZÓWM-25
61ZYGMUNT Marta 114PUŁK REPREZENTACYJNY WOJSKA POLSKIEGOKOŁOK-18
62PRZEWDZIECKI Karol 82GDYNIAM-35+
63ORZEŁ Arkadiusz 70WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-18
64GRAJEK Wojciech 26SAILORSGDYNIAM-25
65ADAMCZYK Mateusz 1SZCZECINM-25
66PERZEWSKI Eryk 76AMWGDYNIAM-18
67PRENTKA Weronika 81AMWGDYNIAK-18
68RESZKA Witek 85IRONTEAM3CITYGDAŃSKM-35+
69KOWALSKI Kazimierz 44AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH, WROCŁAWWROCŁAWM-35+
70CZAJKOWSKA Magdalena 16BCT TEAM GDYNIAGDYNIAK-35+
71ANTCZAK Grzegorz 4MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMIPOZNAŃM-35+
72MUDŹ Anna 65CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK-25
73KACPRZAK Dominik 3410 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWAM-25
74SAGAŁA Adam 8910 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWIELGOLAS DUCHNOWSKIM-35+
75KOWALSKI Marcin 43FLOTAMOSTYM-35+
76JELIŃSKI Arkadiusz 33IRONTEAM3CITYCIEPLEWOM-35+
77LIPSKI Konrad 115AMWZAMOŚĆM-18
78ZAJMA Łukasz 111WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-18
79KOWALSKA Iwona 42MOSTYK-35+
80KWIATKOWSKI Tomasz 50POGÓRZEM-35+
81MEYER-SZARY Krystian 62WWW.DOBRYADRESGDYNIA.PLGDYNIAM-25
82BERLIŃSKA Natalia
MOTYL Justyna
CZERSKA Małgorzata
182WATWARSZAWASztafety
83BŁASZCZYK Adrian 10AMWGDYNIAM-25
84PAWLAK Dezyderia 74CTSGDYNIAK-35+
85JAGUŚ Łukasz 30GDYNIAM-35+
86MAŚLAK Radosław 125BIEGAMYRAZEM /3.FOGDYNIAM-35+
87CHRAPKOWSKI Marcel 15WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM-35+
88KACPRZAK Marcin 35GDAŃSKM-35+
89MARSZAŁEK Karina 59ENDURETEAMGDYNIAK-35+
90SANKOWSKA Ewelina 90FUNDACJA TRZEBA MARZYĆGDYNIAK-35+
91MALECKA Agata 58SOBCZAKTEAMGDYNIAK-25
92ANGEL Patrycja 2AMWGDYNIAK-25
93PEDROV Nikolay 116NAVAL ACADEMYVARNAM-18
94TYREK Patryk 105WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAMYSZKÓWM-18
95WASILEWSKI Paweł 106AWLWROCŁAWM-35+
96BOGALECKI Marek 11SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-35+
97BARANOWSKI Marek 6COM-DKMKOSAKOWOM-35+
98OSTROWSKI Dariusz 71AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+
99DUDCZAK Maciej 22AMWAA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-25
100STANISZEWSKI Jacek 96SANIGDYNIAM-35+
101KRASUSKI Robert 46NIE ZRZESZONYWARSZAWAM-35+
102PRACOŃ Maciej 80GDYNIAM-35+
103STOJAK Krzysztof 97FLOTAOSICEM-35+
104BISKUP Joanna 8WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNASZCZECINK-18
105RENCZMIŃ Izabela 84GLINICAK-35+
106BRYK Sylwester 14PRACUSIELUBLINIECM-35+
107ŚLIWIŃSKA Małgorzata 1008 FLOTYLLA OBRONY WYBRZEŻAŚWINOUJŚCIEK-35+
108LISZEWSKI Tomasz 54FRANKE FS POLANDGDYNIAM-35+
109BARAMBAS Damian 5GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM-25
110GNIECH Maciej 122GDYNIAM-35+
111MICHALEC Wojciech 63STREET RUN RADOMRADOMM-35+
112ALEKSANDROV Tilomir 117VARNAM-18
113NIKOLOV Nikola 120NAVAL ACADEMYVARNAM-18
114PRZYBYSZ Marcin 83AMWGDYNIAM-25
115TROCHEV Pencho 118NAVAL ACADEMYVARNAM-18
116JELIŃSKA Gosia 32IRONTEAM3CITYCIEPLEWOK-35+
117PAŁUCZAK Arkadiusz
NOWAK Mateusz
DYRCZ Emil
185PAKA-SSztafety
118ŚWITOŃSKA Aleksandra 101GDYNIAK-35+
119AL-MANSOUR Jarrah
AL-AMARI Mubarak
AL-DHUBAIBI Dhubaibi
186AMWGDYNIASztafety
120STAMOV Giorgi 121NAVAL ACADEMYVARNAM-18
GRUSZKA Agnieszka 27GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAK-35+
Znaleziono 121 wynik(ów)