FLOTA INTERNATIONAL TRIATHLON

Organizator:
Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.475km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-35+ | M-35+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMeta_plyw
0.475km
Poz 
    
1SŁUPEK Roksana 93TRI TEAM RUMIARUMIAK-1800:07:26100:02:13
2KUKULSKI Karol 49AMWGDYNIAM-1800:07:33200:02:26
3JUŚKIW Paweł 123DYWIZJON OKRĘTÓW WSPARCIA - JW 4250GDYNIAM-35+00:07:41300:02:38
4BELTER Daniel 7WEJHEROWOM-1800:08:32400:03:26
5RESZKE Paweł 86UKS TRI-TEAM RUMIA - JWFWEJHEROWOM-2500:08:35500:02:19
6KACZMAREK Adam 36ARKA GDYNIAGDYNIAM-2500:08:43600:02:29
7ZALEWSKI Karol 112JATRENUJERUMIAM-35+00:08:49700:03:31
8KRZOWSKI Karol 48LAW DĘBLINWARSZAWAM-1800:08:52800:03:18
9ZYGMUNT Marta 114PUŁK REPREZENTACYJNY WOJSKA POLSKIEGOKOŁOK-1800:08:53900:02:47
10OGIEGŁO Witold 67GDYNIAM-35+00:08:541000:02:51
11CZAJKOWSKI Paweł 17BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-35+00:08:551100:02:25
12PACZKOWSKI Maciej 72TEAM ASEGDYNIAM-2500:08:561200:03:29
13FREITAG Jacek 25DREAM TRI TEAMSOPOTM-2500:08:581300:02:58
14SOSNOWSKI Łukasz 95ENDURE TEAMWIĘCBORKM-2500:09:001400:02:21
15CZAPIŃSKI Michał 124EUROPEL BIKE YOU UPM-35+00:09:041500:02:38
16NIKODEMIAK Jarosław 66MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMISWARZĘDZM-35+00:09:051600:02:40
17DOMAGAŁA Marek 20SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-35+00:09:121700:02:48
18OGÓREK Bartosz
STEFANOWICZ Michał
SORDYL Jan
183AMWGDYNIASztafety00:09:141800:02:11
19TYLEK Mateusz 119PAKA-SM-35+00:09:161900:03:07
20ZASADA Grzegorz 113UKS TRI - TEAM RUMIAPUCKM-35+00:09:272000:03:13
21KOWALSKI Kazimierz 44AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH, WROCŁAWWROCŁAWM-35+00:09:272100:05:54
22CZAUS Adam 18GDYNIAM-35+00:09:282200:03:37
23DZIOBA Michał 23TRI DZIOBASOPOTM-35+00:09:292300:03:41
24MIKOŁAJCZAK Wojciech 64AMWGNIEZNOM-1800:09:372400:02:43
25BONIECKI Daniel 12DO RSZWARSZAWAM-35+00:09:382500:03:42
26BLUJ Mikołaj 9GDAŃSKM-2500:09:422600:03:03
27TRUCHEL Jakub
ORMAN Zbigniew
BRESZKA Michał
181LAW DĘBLINDĘBLINSztafety00:09:432700:02:29
28PERDION Paweł 75AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+00:09:432800:04:27
29WĘGLIŃSKI Sebastian 107ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W MIŃSKU MAZ.MIŃSK MAZOWIECKIM-35+00:09:482900:02:33
30OLSZYNA Miłosz 69DORSZGDYNIAM-35+00:09:513000:03:21
31KAPELA Sebastian 38AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKIEŁCZÓWM-2500:09:583200:04:52
32CHRAPKOWSKI Marcel 15WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM-35+00:09:583100:03:16
33LEWANDOWSKI Tomasz 53RCI BYGDOSZCZBYDGOSZCZM-35+00:10:003300:02:50
34RONIARSKI Adam 88UKS TRI TEAM RUMIAWEJHEROWOM-35+00:10:003400:03:16
35TYREK Patryk 105WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAMYSZKÓWM-1800:10:073500:04:19
36MARSZAŁEK Karina 59ENDURETEAMGDYNIAK-35+00:10:103600:03:50
37DADEJ Rafał 19XDREAM ENERGY PIASKIEM W RAKAGDYNIAM-35+00:10:113700:04:00
38PRENTKA Weronika 81AMWGDYNIAK-1800:10:133800:03:19
39SKUBIDA Adam 92LAW DEBLINDEBLIM-2500:10:153900:03:15
40KLEKOTKO Fabian 41TRIEAGELSPOGORZEM-35+00:10:184100:03:10
41KWIDZIŃSKI Krzysztof 51GDYNIAM-35+00:10:184000:03:33
42SEROKA Łukasz 91PELPLINM-2500:10:194200:02:59
43MAJEWSKI Krystian 57JWFGDYNIAM-35+00:10:214300:03:43
44KAMIŃSKI Ireneusz 37KS ISKRA AMWGDYNIAM-35+00:10:234400:03:25
45BORÓWKO Łukasz
KWIATKOWSKI Szymon
KARGUL Wojciech
184FUNDACJA JEPPESENAGDAŃSKSztafety00:10:244500:02:06
46MEYER-SZARY Krystian 62WWW.DOBRYADRESGDYNIA.PLGDYNIAM-2500:10:254600:03:15
47WIŚNIEWSKI Mateusz 109JEDNOSTKA WOJSKOWAGLIWICEM-2500:10:284700:02:42
48BARAMBAS Damian 5GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM-2500:10:394800:04:50
49PAWELEC Łukasz 73LAW DĘBLINRYKIM-35+00:10:404900:03:50
50BARANOWSKI Marek 6COM-DKMKOSAKOWOM-35+00:10:425000:05:51
51WIATROWSKI Krzysztof 108TRIWIATRAK / RUNPASSIONPLKOWALEM-35+00:10:435100:03:41
52SANKOWSKA Ewelina 90FUNDACJA TRZEBA MARZYĆGDYNIAK-35+00:10:455200:03:23
53PAWLAK Dezyderia 74CTSGDYNIAK-35+00:10:475300:03:53
54TUSK Paweł 103AMWGDYNIAM-2500:10:485500:02:52
55MARSZAŁEK Tomasz 60ENDURE TEAMGDYNIAM-35+00:10:485400:03:29
56KARPIŃSKI Łukasz 39KRAKÓWM-35+00:10:505600:03:02
57PERZEWSKI Eryk 76AMWGDYNIAM-1800:10:505700:05:41
58KOWALSKA Iwona 42MOSTYK-35+00:10:525800:03:43
59KRAKOWSKI Jan 45INVICTUS 3CITYGDYNIAM-2500:10:555900:03:11
60MENDYKA Kacper 61AMWGDAŃSKM-1800:10:576000:04:16
61LIPSKI Konrad 115AMWZAMOŚĆM-1800:10:596100:04:11
62CZAJKOWSKA Magdalena 16BCT TEAM GDYNIAGDYNIAK-35+00:11:006200:02:50
63MAGNUSKI Michał 56AMWMALBORKM-1800:11:036300:02:59
64TOKARSKI Bartosz 102SAILORSGDYNIAM-2500:11:146400:03:38
65KUŚMIEREK Adrian
SZEWCZAK Kacper
KRYSTIAN Paweł
18010 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWASztafety00:11:146500:02:08
66ANGOWSKI Artur 3RUMIAM-2500:11:206600:04:15
GRUSZKA Agnieszka 27GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAK-35+00:11:226700:04:45
68PRACOŃ Maciej 80GDYNIAM-35+00:11:266800:03:49
69KWIATKOWSKI Tomasz 50POGÓRZEM-35+00:11:286900:04:44
70HINZ Marcin 29NOZBE TRIATHLON TEAMRUMIAM-35+00:11:357000:03:25
71KOWALSKI Marcin 43FLOTAMOSTYM-35+00:11:377100:04:06
72KRÓLICKI Maciej 47TRI NEGUGDAŃSKM-2500:11:387200:03:24
73ANTCZAK Grzegorz 4MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMIPOZNAŃM-35+00:11:397300:05:19
74PIEPER Daniel 78WEJHEROWOM-35+00:11:427400:04:18
75ZAJMA Łukasz 111WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-1800:11:467500:04:36
76FENRYCH Piotr 24GDYNIAM-35+00:11:497700:04:31
77ANGEL Patrycja 2AMWGDYNIAK-2500:11:497600:04:35
78ADAMCZYK Mateusz 1SZCZECINM-2500:11:517800:04:19
79RENCZMIŃ Izabela 84GLINICAK-35+00:11:537900:03:52
80DRESPA Patryk 21LILI TEAMGDYNIAM-2500:11:558000:03:25
81BERLIŃSKA Natalia
MOTYL Justyna
CZERSKA Małgorzata
182WATWARSZAWASztafety00:11:578100:02:25
82BISKUP Joanna 8WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNASZCZECINK-1800:11:588200:03:42
83TYMOSZUK Przemysław 104BANINOM-35+00:12:018400:03:59
84KACPRZAK Marcin 35GDAŃSKM-35+00:12:018300:03:39
85GRAJEK Wojciech 26SAILORSGDYNIAM-2500:12:068500:04:12
86JELIŃSKI Arkadiusz 33IRONTEAM3CITYCIEPLEWOM-35+00:12:128600:04:53
87MUDŹ Anna 65CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK-2500:12:188700:03:46
88ROMAN Krzysztof 87FLOTABOLSZEWOM-35+00:12:218800:03:55
89GNIECH Maciej 122GDYNIAM-35+00:12:248900:06:23
90WASILEWSKI Paweł 106AWLWROCŁAWM-35+00:12:329000:05:36
91KRASUSKI Robert 46NIE ZRZESZONYWARSZAWAM-35+00:12:369100:04:23
92RESZKA Witek 85IRONTEAM3CITYGDAŃSKM-35+00:12:379200:03:58
93BŁASZCZYK Adrian 10AMWGDYNIAM-2500:12:559300:06:05
94PRZEWDZIECKI Karol 82GDYNIAM-35+00:13:019400:04:23
95MALECKA Agata 58SOBCZAKTEAMGDYNIAK-2500:13:029500:03:54
96KARPOWICZ Grzegorz 40DYWIZJON OKRĘTÓW PODWODNYCHMOSTYM-2500:13:189600:02:56
97BOGALECKI Marek 11SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-35+00:13:439800:03:24
98ŚWITOŃSKA Aleksandra 101GDYNIAK-35+00:13:439700:05:03
99ALEKSANDROV Tilomir 117VARNAM-1800:13:489900:05:00
100STANISZEWSKI Jacek 96SANIGDYNIAM-35+00:13:5010000:04:54
101ŚLIWIŃSKA Małgorzata 1008 FLOTYLLA OBRONY WYBRZEŻAŚWINOUJŚCIEK-35+00:13:5110200:04:49
102PAŁUCZAK Arkadiusz
NOWAK Mateusz
DYRCZ Emil
185PAKA-SSztafety00:13:5110100:02:49
103POZAŃSKI Tomasz 79PSIEBIEGI.PLGDYNIAM-35+00:13:5310400:03:16
104SAGAŁA Adam 8910 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWIELGOLAS DUCHNOWSKIM-35+00:13:5310300:03:47
105JAGUŚ Łukasz 30GDYNIAM-35+00:13:5510500:04:15
106JELIŃSKA Gosia 32IRONTEAM3CITYCIEPLEWOK-35+00:14:0010600:06:38
107OSTROWSKI Dariusz 71AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+00:14:0110700:04:49
108PRZYBYSZ Marcin 83AMWGDYNIAM-2500:14:0710800:03:23
109PEDROV Nikolay 116NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:14:1110900:05:24
110MICHALEC Wojciech 63STREET RUN RADOMRADOMM-35+00:14:2811000:05:38
111KACPRZAK Dominik 3410 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWAM-2500:14:3111100:03:57
112ORZEŁ Arkadiusz 70WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-1800:14:3211200:03:34
113BRYK Sylwester 14PRACUSIELUBLINIECM-35+00:14:3711300:05:05
114MAŚLAK Radosław 125BIEGAMYRAZEM /3.FOGDYNIAM-35+00:14:4111400:04:28
115DUDCZAK Maciej 22AMWAA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-2500:14:4211500:05:35
116AL-MANSOUR Jarrah
AL-AMARI Mubarak
AL-DHUBAIBI Dhubaibi
186AMWGDYNIASztafety00:15:3611600:03:34
117LISZEWSKI Tomasz 54FRANKE FS POLANDGDYNIAM-35+00:15:4011700:03:46
118STOJAK Krzysztof 97FLOTAOSICEM-35+00:17:1411800:05:02
119STAMOV Giorgi 121NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:17:1411900:06:33
120NIKOLOV Nikola 120NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:22:2012000:03:28
121TROCHEV Pencho 118NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:22:5312100:05:45
Znaleziono 121 wynik(ów)