FLOTA INTERNATIONAL TRIATHLON

Organizator:
Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 23.075km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-35+ | M-35+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMeta_plyw
0.475km
Poz Meta_row
22.5km
Poz
      
1SOSNOWSKI Łukasz 95ENDURE TEAMWIĘCBORKM-2500:09:001400:02:2100:36:571
2RESZKE Paweł 86UKS TRI-TEAM RUMIA - JWFWEJHEROWOM-2500:08:35500:02:1900:37:262
3JUŚKIW Paweł 123DYWIZJON OKRĘTÓW WSPARCIA - JW 4250GDYNIAM-35+00:07:41300:02:3800:38:033
4CZAJKOWSKI Paweł 17BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-35+00:08:551100:02:2500:38:205
5KUKULSKI Karol 49AMWGDYNIAM-1800:07:33200:02:2600:39:4310
6CZAPIŃSKI Michał 124EUROPEL BIKE YOU UPM-35+00:09:041500:02:3800:38:236
7ZALEWSKI Karol 112JATRENUJERUMIAM-35+00:08:49700:03:3100:38:044
8ZASADA Grzegorz 113UKS TRI - TEAM RUMIAPUCKM-35+00:09:272000:03:1300:39:077
9NIKODEMIAK Jarosław 66MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMISWARZĘDZM-35+00:09:051600:02:4000:40:0413
10OGIEGŁO Witold 67GDYNIAM-35+00:08:541000:02:5100:40:0412
11TYLEK Mateusz 119PAKA-SM-35+00:09:161900:03:0700:39:5411
12SŁUPEK Roksana 93TRI TEAM RUMIARUMIAK-1800:07:26100:02:1300:43:4732
13BORÓWKO Łukasz
KWIATKOWSKI Szymon
KARGUL Wojciech
184FUNDACJA JEPPESENAGDAŃSKSztafety00:10:244500:02:0600:41:1516
14WĘGLIŃSKI Sebastian 107ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W MIŃSKU MAZ.MIŃSK MAZOWIECKIM-35+00:09:482900:02:3300:41:2417
15WIATROWSKI Krzysztof 108TRIWIATRAK / RUNPASSIONPLKOWALEM-35+00:10:435100:03:4100:39:429
16WIŚNIEWSKI Mateusz 109JEDNOSTKA WOJSKOWAGLIWICEM-2500:10:284700:02:4200:41:1015
17KACZMAREK Adam 36ARKA GDYNIAGDYNIAM-2500:08:43600:02:2900:43:0828
18BLUJ Mikołaj 9GDAŃSKM-2500:09:422600:03:0300:41:3518
19TOKARSKI Bartosz 102SAILORSGDYNIAM-2500:11:146400:03:3800:39:288
20TRUCHEL Jakub
ORMAN Zbigniew
BRESZKA Michał
181LAW DĘBLINDĘBLINSztafety00:09:432700:02:2900:42:3422
21FREITAG Jacek 25DREAM TRI TEAMSOPOTM-2500:08:581300:02:5800:42:5427
22KAMIŃSKI Ireneusz 37KS ISKRA AMWGDYNIAM-35+00:10:234400:03:2500:42:0719
23OLSZYNA Miłosz 69DORSZGDYNIAM-35+00:09:513000:03:2100:42:4626
24KUŚMIEREK Adrian
SZEWCZAK Kacper
KRYSTIAN Paweł
18010 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWASztafety00:11:146500:02:0800:42:4425
25HINZ Marcin 29NOZBE TRIATHLON TEAMRUMIAM-35+00:11:357000:03:2500:41:0914
26KLEKOTKO Fabian 41TRIEAGELSPOGORZEM-35+00:10:184100:03:1000:42:4224
27DOMAGAŁA Marek 20SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-35+00:09:121700:02:4800:44:2033
28CZAUS Adam 18GDYNIAM-35+00:09:282200:03:3700:43:3031
29BELTER Daniel 7WEJHEROWOM-1800:08:32400:03:2600:44:4236
30DADEJ Rafał 19XDREAM ENERGY PIASKIEM W RAKAGDYNIAM-35+00:10:113700:04:0000:42:4223
31KRÓLICKI Maciej 47TRI NEGUGDAŃSKM-2500:11:387200:03:2400:42:0820
32KRAKOWSKI Jan 45INVICTUS 3CITYGDYNIAM-2500:10:555900:03:1100:43:1929
33PAWELEC Łukasz 73LAW DĘBLINRYKIM-35+00:10:404900:03:5000:43:2530
34TUSK Paweł 103AMWGDYNIAM-2500:10:485500:02:5200:44:4437
35LEWANDOWSKI Tomasz 53RCI BYGDOSZCZBYDGOSZCZM-35+00:10:003300:02:5000:45:3545
36MARSZAŁEK Tomasz 60ENDURE TEAMGDYNIAM-35+00:10:485400:03:2900:44:2034
37BONIECKI Daniel 12DO RSZWARSZAWAM-35+00:09:382500:03:4200:45:2041
38KARPOWICZ Grzegorz 40DYWIZJON OKRĘTÓW PODWODNYCHMOSTYM-2500:13:189600:02:5600:42:2621
39SEROKA Łukasz 91PELPLINM-2500:10:194200:02:5900:45:2243
40KARPIŃSKI Łukasz 39KRAKÓWM-35+00:10:505600:03:0200:45:1840
41MIKOŁAJCZAK Wojciech 64AMWGNIEZNOM-1800:09:372400:02:4300:46:5058
42DZIOBA Michał 23TRI DZIOBASOPOTM-35+00:09:292300:03:4100:46:1053
43RONIARSKI Adam 88UKS TRI TEAM RUMIAWEJHEROWOM-35+00:10:003400:03:1600:46:2455
44ZYGMUNT Marta 114PUŁK REPREZENTACYJNY WOJSKA POLSKIEGOKOŁOK-1800:08:53900:02:4700:48:0070
45SKUBIDA Adam 92LAW DEBLINDEBLIM-2500:10:153900:03:1500:46:3656
46MAGNUSKI Michał 56AMWMALBORKM-1800:11:036300:02:5900:46:1554
47KWIDZIŃSKI Krzysztof 51GDYNIAM-35+00:10:184000:03:3300:46:3857
48OGÓREK Bartosz
STEFANOWICZ Michał
SORDYL Jan
183AMWGDYNIASztafety00:09:141800:02:1100:49:1582
49DRESPA Patryk 21LILI TEAMGDYNIAM-2500:11:558000:03:2500:45:2042
50TYMOSZUK Przemysław 104BANINOM-35+00:12:018400:03:5900:44:4839
51PACZKOWSKI Maciej 72TEAM ASEGDYNIAM-2500:08:561200:03:2900:48:3576
52KRZOWSKI Karol 48LAW DĘBLINWARSZAWAM-1800:08:52800:03:1800:48:5378
53ANGOWSKI Artur 3RUMIAM-2500:11:206600:04:1500:45:2844
54MAJEWSKI Krystian 57JWFGDYNIAM-35+00:10:214300:03:4300:47:1664
55PRENTKA Weronika 81AMWGDYNIAK-1800:10:133800:03:1900:48:0871
56ROMAN Krzysztof 87FLOTABOLSZEWOM-35+00:12:218800:03:5500:45:3946
57GRAJEK Wojciech 26SAILORSGDYNIAM-2500:12:068500:04:1200:45:4047
58FENRYCH Piotr 24GDYNIAM-35+00:11:497700:04:3100:45:4048
59PIEPER Daniel 78WEJHEROWOM-35+00:11:427400:04:1800:46:0050
60KAPELA Sebastian 38AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKIEŁCZÓWM-2500:09:583200:04:5200:47:2065
61PRZEWDZIECKI Karol 82GDYNIAM-35+00:13:019400:04:2300:44:4638
62MENDYKA Kacper 61AMWGDAŃSKM-1800:10:576000:04:1600:47:0860
63KOWALSKI Kazimierz 44AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH, WROCŁAWWROCŁAWM-35+00:09:272100:05:5400:47:1262
64PERDION Paweł 75AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+00:09:432800:04:2700:48:3073
65ORZEŁ Arkadiusz 70WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-1800:14:3211200:03:3400:44:3435
66PERZEWSKI Eryk 76AMWGDYNIAM-1800:10:505700:05:4100:46:0952
67POZAŃSKI Tomasz 79PSIEBIEGI.PLGDYNIAM-35+00:13:5310400:03:1600:45:5849
68KWIATKOWSKI Tomasz 50POGÓRZEM-35+00:11:286900:04:4400:46:5859
69ADAMCZYK Mateusz 1SZCZECINM-2500:11:517800:04:1900:47:3066
70CZAJKOWSKA Magdalena 16BCT TEAM GDYNIAGDYNIAK-35+00:11:006200:02:5000:49:5087
71LIPSKI Konrad 115AMWZAMOŚĆM-1800:10:596100:04:1100:48:3074
72RESZKA Witek 85IRONTEAM3CITYGDAŃSKM-35+00:12:379200:03:5800:47:1563
73ANTCZAK Grzegorz 4MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMIPOZNAŃM-35+00:11:397300:05:1900:47:1261
74KOWALSKA Iwona 42MOSTYK-35+00:10:525800:03:4300:49:5085
75KACPRZAK Dominik 3410 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWAM-2500:14:3111100:03:5700:46:0451
76KOWALSKI Marcin 43FLOTAMOSTYM-35+00:11:377100:04:0600:48:4977
77JELIŃSKI Arkadiusz 33IRONTEAM3CITYCIEPLEWOM-35+00:12:128600:04:5300:47:3267
78MARSZAŁEK Karina 59ENDURETEAMGDYNIAK-35+00:10:103600:03:5000:50:4091
79MUDŹ Anna 65CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK-2500:12:188700:03:4600:49:0181
80SAGAŁA Adam 8910 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWIELGOLAS DUCHNOWSKIM-35+00:13:5310300:03:4700:47:3968
81MEYER-SZARY Krystian 62WWW.DOBRYADRESGDYNIA.PLGDYNIAM-2500:10:254600:03:1500:51:4094
82PAWLAK Dezyderia 74CTSGDYNIAK-35+00:10:475300:03:5300:51:4195
83JAGUŚ Łukasz 30GDYNIAM-35+00:13:5510500:04:1500:48:1572
84BŁASZCZYK Adrian 10AMWGDYNIAM-2500:12:559300:06:0500:47:4069
85SANKOWSKA Ewelina 90FUNDACJA TRZEBA MARZYĆGDYNIAK-35+00:10:455200:03:2300:52:3296
86BOGALECKI Marek 11SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-35+00:13:439800:03:2400:49:4384
87ANGEL Patrycja 2AMWGDYNIAK-2500:11:497600:04:3500:50:3090
88MALECKA Agata 58SOBCZAKTEAMGDYNIAK-2500:13:029500:03:5400:50:1588
89KACPRZAK Marcin 35GDAŃSKM-35+00:12:018300:03:3900:51:3493
90BERLIŃSKA Natalia
MOTYL Justyna
CZERSKA Małgorzata
182WATWARSZAWASztafety00:11:578100:02:2500:53:14100
91ZAJMA Łukasz 111WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-1800:11:467500:04:3600:51:1892
92CHRAPKOWSKI Marcel 15WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM-35+00:09:583100:03:1600:54:26102
93WASILEWSKI Paweł 106AWLWROCŁAWM-35+00:12:329000:05:3600:49:3283
94STANISZEWSKI Jacek 96SANIGDYNIAM-35+00:13:5010000:04:5400:48:5680
95MAŚLAK Radosław 125BIEGAMYRAZEM /3.FOGDYNIAM-35+00:14:4111400:04:2800:48:5679
96PRACOŃ Maciej 80GDYNIAM-35+00:11:266800:03:4900:52:5097
97PEDROV Nikolay 116NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:14:1110900:05:2400:48:3375
98OSTROWSKI Dariusz 71AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+00:14:0110700:04:4900:49:5086
99BARANOWSKI Marek 6COM-DKMKOSAKOWOM-35+00:10:425000:05:5100:53:17101
100KRASUSKI Robert 46NIE ZRZESZONYWARSZAWAM-35+00:12:369100:04:2300:53:0198
101DUDCZAK Maciej 22AMWAA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-2500:14:4211500:05:3500:50:2389
102TYREK Patryk 105WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAMYSZKÓWM-1800:10:073500:04:1900:56:39113
103RENCZMIŃ Izabela 84GLINICAK-35+00:11:537900:03:5200:55:55110
104BARAMBAS Damian 5GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM-2500:10:394800:04:5000:56:20111
105ŚLIWIŃSKA Małgorzata 1008 FLOTYLLA OBRONY WYBRZEŻAŚWINOUJŚCIEK-35+00:13:5110200:04:4900:55:10105
106GNIECH Maciej 122GDYNIAM-35+00:12:248900:06:2300:55:16107
107LISZEWSKI Tomasz 54FRANKE FS POLANDGDYNIAM-35+00:15:4011700:03:4600:55:14106
108MICHALEC Wojciech 63STREET RUN RADOMRADOMM-35+00:14:2811000:05:3800:54:54104
109BISKUP Joanna 8WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNASZCZECINK-1800:11:588200:03:4201:00:00115
110ALEKSANDROV Tilomir 117VARNAM-1800:13:489900:05:0000:56:52114
111BRYK Sylwester 14PRACUSIELUBLINIECM-35+00:14:3711300:05:0500:56:28112
112JELIŃSKA Gosia 32IRONTEAM3CITYCIEPLEWOK-35+00:14:0010600:06:3800:55:50109
113STOJAK Krzysztof 97FLOTAOSICEM-35+00:17:1411800:05:0200:55:24108
114NIKOLOV Nikola 120NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:22:2012000:03:2800:54:52103
115PRZYBYSZ Marcin 83AMWGDYNIAM-2500:14:0710800:03:2301:03:27116
116TROCHEV Pencho 118NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:22:5312100:05:4500:53:0299
117PAŁUCZAK Arkadiusz
NOWAK Mateusz
DYRCZ Emil
185PAKA-SSztafety00:13:5110100:02:4901:05:30118
118ŚWITOŃSKA Aleksandra 101GDYNIAK-35+00:13:439700:05:0301:03:54117
119STAMOV Giorgi 121NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:17:1411900:06:3301:08:53119
120AL-MANSOUR Jarrah
AL-AMARI Mubarak
AL-DHUBAIBI Dhubaibi
186AMWGDYNIASztafety00:15:3611600:03:3401:15:30120
GRUSZKA Agnieszka 27GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAK-35+00:11:226700:04:45
Znaleziono 121 wynik(ów)