FLOTA INTERNATIONAL TRIATHLON

Organizator:
Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 23.175km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-35+ | M-35+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMeta_plyw
0.475km
Poz Meta_row
22.5km
Poz 
       
1SOSNOWSKI Łukasz 95ENDURE TEAMWIĘCBORKM-2500:09:001400:02:2100:36:57100:00:43
2RESZKE Paweł 86UKS TRI-TEAM RUMIA - JWFWEJHEROWOM-2500:08:35500:02:1900:37:26200:01:29
3JUŚKIW Paweł 123DYWIZJON OKRĘTÓW WSPARCIA - JW 4250GDYNIAM-35+00:07:41300:02:3800:38:03300:01:33
4CZAJKOWSKI Paweł 17BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-35+00:08:551100:02:2500:38:20500:00:42
5CZAPIŃSKI Michał 124EUROPEL BIKE YOU UPM-35+00:09:041500:02:3800:38:23600:00:35
6KUKULSKI Karol 49AMWGDYNIAM-1800:07:33200:02:2600:39:431000:01:22
7ZALEWSKI Karol 112JATRENUJERUMIAM-35+00:08:49700:03:3100:38:04400:00:52
8ZASADA Grzegorz 113UKS TRI - TEAM RUMIAPUCKM-35+00:09:272000:03:1300:39:07700:01:08
9NIKODEMIAK Jarosław 66MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMISWARZĘDZM-35+00:09:051600:02:4000:40:041300:01:10
10TYLEK Mateusz 119PAKA-SM-35+00:09:161900:03:0700:39:541100:01:13
11SŁUPEK Roksana 93TRI TEAM RUMIARUMIAK-1800:07:26100:02:1300:43:473200:00:45
12BORÓWKO Łukasz
KWIATKOWSKI Szymon
KARGUL Wojciech
184FUNDACJA JEPPESENAGDAŃSKSztafety00:10:244500:02:0600:41:151600:00:42
13WĘGLIŃSKI Sebastian 107ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W MIŃSKU MAZ.MIŃSK MAZOWIECKIM-35+00:09:482900:02:3300:41:241700:00:58
14BLUJ Mikołaj 9GDAŃSKM-2500:09:422600:03:0300:41:351800:00:35
15WIŚNIEWSKI Mateusz 109JEDNOSTKA WOJSKOWAGLIWICEM-2500:10:284700:02:4200:41:101500:00:40
16OGIEGŁO Witold 67GDYNIAM-35+00:08:541000:02:5100:40:041200:03:11
17KACZMAREK Adam 36ARKA GDYNIAGDYNIAM-2500:08:43600:02:2900:43:082800:00:50
18FREITAG Jacek 25DREAM TRI TEAMSOPOTM-2500:08:581300:02:5800:42:542700:00:36
19TOKARSKI Bartosz 102SAILORSGDYNIAM-2500:11:146400:03:3800:39:28800:01:38
20TRUCHEL Jakub
ORMAN Zbigniew
BRESZKA Michał
181LAW DĘBLINDĘBLINSztafety00:09:432700:02:2900:42:342200:01:36
21KAMIŃSKI Ireneusz 37KS ISKRA AMWGDYNIAM-35+00:10:234400:03:2500:42:071900:00:45
22DOMAGAŁA Marek 20SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-35+00:09:121700:02:4800:44:203300:00:30
23KLEKOTKO Fabian 41TRIEAGELSPOGORZEM-35+00:10:184100:03:1000:42:422400:00:55
24CZAUS Adam 18GDYNIAM-35+00:09:282200:03:3700:43:303100:00:30
25HINZ Marcin 29NOZBE TRIATHLON TEAMRUMIAM-35+00:11:357000:03:2500:41:091400:00:56
26KUŚMIEREK Adrian
SZEWCZAK Kacper
KRYSTIAN Paweł
18010 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWASztafety00:11:146500:02:0800:42:442500:01:14
27OLSZYNA Miłosz 69DORSZGDYNIAM-35+00:09:513000:03:2100:42:462600:01:22
28DADEJ Rafał 19XDREAM ENERGY PIASKIEM W RAKAGDYNIAM-35+00:10:113700:04:0000:42:422300:00:37
29BELTER Daniel 7WEJHEROWOM-1800:08:32400:03:2600:44:423600:00:50
30WIATROWSKI Krzysztof 108TRIWIATRAK / RUNPASSIONPLKOWALEM-35+00:10:435100:03:4100:39:42900:03:47
31KRAKOWSKI Jan 45INVICTUS 3CITYGDYNIAM-2500:10:555900:03:1100:43:192900:00:28
32KRÓLICKI Maciej 47TRI NEGUGDAŃSKM-2500:11:387200:03:2400:42:082000:00:43
33PAWELEC Łukasz 73LAW DĘBLINRYKIM-35+00:10:404900:03:5000:43:253000:00:51
34TUSK Paweł 103AMWGDYNIAM-2500:10:485500:02:5200:44:443700:00:31
35LEWANDOWSKI Tomasz 53RCI BYGDOSZCZBYDGOSZCZM-35+00:10:003300:02:5000:45:354500:00:35
36BONIECKI Daniel 12DO RSZWARSZAWAM-35+00:09:382500:03:4200:45:204100:00:42
37KARPOWICZ Grzegorz 40DYWIZJON OKRĘTÓW PODWODNYCHMOSTYM-2500:13:189600:02:5600:42:262100:00:42
38MARSZAŁEK Tomasz 60ENDURE TEAMGDYNIAM-35+00:10:485400:03:2900:44:203400:00:45
39SEROKA Łukasz 91PELPLINM-2500:10:194200:02:5900:45:224300:00:52
40KARPIŃSKI Łukasz 39KRAKÓWM-35+00:10:505600:03:0200:45:184000:00:50
41DZIOBA Michał 23TRI DZIOBASOPOTM-35+00:09:292300:03:4100:46:105300:00:52
42MIKOŁAJCZAK Wojciech 64AMWGNIEZNOM-1800:09:372400:02:4300:46:505800:01:04
43ZYGMUNT Marta 114PUŁK REPREZENTACYJNY WOJSKA POLSKIEGOKOŁOK-1800:08:53900:02:4700:48:007000:00:55
44RONIARSKI Adam 88UKS TRI TEAM RUMIAWEJHEROWOM-35+00:10:003400:03:1600:46:245500:01:05
45OGÓREK Bartosz
STEFANOWICZ Michał
SORDYL Jan
183AMWGDYNIASztafety00:09:141800:02:1100:49:158200:00:37
46MAGNUSKI Michał 56AMWMALBORKM-1800:11:036300:02:5900:46:155400:01:00
47KWIDZIŃSKI Krzysztof 51GDYNIAM-35+00:10:184000:03:3300:46:385700:00:51
48SKUBIDA Adam 92LAW DEBLINDEBLIM-2500:10:153900:03:1500:46:365600:01:20
49TYMOSZUK Przemysław 104BANINOM-35+00:12:018400:03:5900:44:483900:00:57
50DRESPA Patryk 21LILI TEAMGDYNIAM-2500:11:558000:03:2500:45:204200:01:05
51KRZOWSKI Karol 48LAW DĘBLINWARSZAWAM-1800:08:52800:03:1800:48:537800:00:55
52PACZKOWSKI Maciej 72TEAM ASEGDYNIAM-2500:08:561200:03:2900:48:357600:01:03
53MAJEWSKI Krystian 57JWFGDYNIAM-35+00:10:214300:03:4300:47:166400:00:55
54ANGOWSKI Artur 3RUMIAM-2500:11:206600:04:1500:45:284400:01:12
55PRENTKA Weronika 81AMWGDYNIAK-1800:10:133800:03:1900:48:087100:00:58
56FENRYCH Piotr 24GDYNIAM-35+00:11:497700:04:3100:45:404800:00:40
57ROMAN Krzysztof 87FLOTABOLSZEWOM-35+00:12:218800:03:5500:45:394600:00:58
58PIEPER Daniel 78WEJHEROWOM-35+00:11:427400:04:1800:46:005000:00:56
59GRAJEK Wojciech 26SAILORSGDYNIAM-2500:12:068500:04:1200:45:404700:00:58
60KAPELA Sebastian 38AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKIEŁCZÓWM-2500:09:583200:04:5200:47:206500:01:00
61PRZEWDZIECKI Karol 82GDYNIAM-35+00:13:019400:04:2300:44:463800:01:00
62MENDYKA Kacper 61AMWGDAŃSKM-1800:10:576000:04:1600:47:086000:01:00
63KOWALSKI Kazimierz 44AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH, WROCŁAWWROCŁAWM-35+00:09:272100:05:5400:47:126200:00:53
64ORZEŁ Arkadiusz 70WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-1800:14:3211200:03:3400:44:343500:00:49
65PERDION Paweł 75AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+00:09:432800:04:2700:48:307300:00:56
66PERZEWSKI Eryk 76AMWGDYNIAM-1800:10:505700:05:4100:46:095200:00:56
67POZAŃSKI Tomasz 79PSIEBIEGI.PLGDYNIAM-35+00:13:5310400:03:1600:45:584900:01:10
68KWIATKOWSKI Tomasz 50POGÓRZEM-35+00:11:286900:04:4400:46:585900:01:10
69CZAJKOWSKA Magdalena 16BCT TEAM GDYNIAGDYNIAK-35+00:11:006200:02:5000:49:508700:00:59
70LIPSKI Konrad 115AMWZAMOŚĆM-1800:10:596100:04:1100:48:307400:01:06
71ADAMCZYK Mateusz 1SZCZECINM-2500:11:517800:04:1900:47:306600:01:20
72RESZKA Witek 85IRONTEAM3CITYGDAŃSKM-35+00:12:379200:03:5800:47:156300:01:10
73ANTCZAK Grzegorz 4MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMIPOZNAŃM-35+00:11:397300:05:1900:47:126100:01:12
74KACPRZAK Dominik 3410 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWAM-2500:14:3111100:03:5700:46:045100:00:57
75KOWALSKI Marcin 43FLOTAMOSTYM-35+00:11:377100:04:0600:48:497700:00:57
76JELIŃSKI Arkadiusz 33IRONTEAM3CITYCIEPLEWOM-35+00:12:128600:04:5300:47:326700:00:52
77KOWALSKA Iwona 42MOSTYK-35+00:10:525800:03:4300:49:508500:01:04
78MARSZAŁEK Karina 59ENDURETEAMGDYNIAK-35+00:10:103600:03:5000:50:409100:01:12
79MUDŹ Anna 65CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK-2500:12:188700:03:4600:49:018100:01:05
80SAGAŁA Adam 8910 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWIELGOLAS DUCHNOWSKIM-35+00:13:5310300:03:4700:47:396800:01:03
81MEYER-SZARY Krystian 62WWW.DOBRYADRESGDYNIA.PLGDYNIAM-2500:10:254600:03:1500:51:409400:01:08
82PAWLAK Dezyderia 74CTSGDYNIAK-35+00:10:475300:03:5300:51:419500:00:45
83JAGUŚ Łukasz 30GDYNIAM-35+00:13:5510500:04:1500:48:157200:01:06
84BŁASZCZYK Adrian 10AMWGDYNIAM-2500:12:559300:06:0500:47:406900:01:02
85SANKOWSKA Ewelina 90FUNDACJA TRZEBA MARZYĆGDYNIAK-35+00:10:455200:03:2300:52:329600:01:19
86BERLIŃSKA Natalia
MOTYL Justyna
CZERSKA Małgorzata
182WATWARSZAWASztafety00:11:578100:02:2500:53:1410000:00:39
87BOGALECKI Marek 11SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-35+00:13:439800:03:2400:49:438400:01:25
88KACPRZAK Marcin 35GDAŃSKM-35+00:12:018300:03:3900:51:349300:01:16
89MALECKA Agata 58SOBCZAKTEAMGDYNIAK-2500:13:029500:03:5400:50:158800:01:19
90WASILEWSKI Paweł 106AWLWROCŁAWM-35+00:12:329000:05:3600:49:328300:01:16
91ZAJMA Łukasz 111WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-1800:11:467500:04:3600:51:189200:01:21
92STANISZEWSKI Jacek 96SANIGDYNIAM-35+00:13:5010000:04:5400:48:568000:01:21
93MAŚLAK Radosław 125BIEGAMYRAZEM /3.FOGDYNIAM-35+00:14:4111400:04:2800:48:567900:00:59
94CHRAPKOWSKI Marcel 15WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM-35+00:09:583100:03:1600:54:2610200:01:24
95PEDROV Nikolay 116NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:14:1110900:05:2400:48:337500:01:16
96PRACOŃ Maciej 80GDYNIAM-35+00:11:266800:03:4900:52:509700:01:19
97OSTROWSKI Dariusz 71AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+00:14:0110700:04:4900:49:508600:01:18
98BARANOWSKI Marek 6COM-DKMKOSAKOWOM-35+00:10:425000:05:5100:53:1710100:01:17
99KRASUSKI Robert 46NIE ZRZESZONYWARSZAWAM-35+00:12:369100:04:2300:53:019800:01:20
100ANGEL Patrycja 2AMWGDYNIAK-2500:11:497600:04:3500:50:309000:04:52
101DUDCZAK Maciej 22AMWAA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-2500:14:4211500:05:3500:50:238900:01:10
102TYREK Patryk 105WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAMYSZKÓWM-1800:10:073500:04:1900:56:3911300:01:07
103RENCZMIŃ Izabela 84GLINICAK-35+00:11:537900:03:5200:55:5511000:01:10
104BARAMBAS Damian 5GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM-2500:10:394800:04:5000:56:2011100:01:26
105ŚLIWIŃSKA Małgorzata 1008 FLOTYLLA OBRONY WYBRZEŻAŚWINOUJŚCIEK-35+00:13:5110200:04:4900:55:1010500:01:28
106GNIECH Maciej 122GDYNIAM-35+00:12:248900:06:2300:55:1610700:01:15
107LISZEWSKI Tomasz 54FRANKE FS POLANDGDYNIAM-35+00:15:4011700:03:4600:55:1410600:01:28
108MICHALEC Wojciech 63STREET RUN RADOMRADOMM-35+00:14:2811000:05:3800:54:5410400:01:08
109BISKUP Joanna 8WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNASZCZECINK-1800:11:588200:03:4201:00:0011500:01:14
110ALEKSANDROV Tilomir 117VARNAM-1800:13:489900:05:0000:56:5211400:01:14
111BRYK Sylwester 14PRACUSIELUBLINIECM-35+00:14:3711300:05:0500:56:2811200:01:09
112JELIŃSKA Gosia 32IRONTEAM3CITYCIEPLEWOK-35+00:14:0010600:06:3800:55:5010900:01:00
113STOJAK Krzysztof 97FLOTAOSICEM-35+00:17:1411800:05:0200:55:2410800:01:24
114NIKOLOV Nikola 120NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:22:2012000:03:2800:54:5210300:00:58
115PRZYBYSZ Marcin 83AMWGDYNIAM-2500:14:0710800:03:2301:03:2711600:01:29
116TROCHEV Pencho 118NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:22:5312100:05:4500:53:029900:01:09
117PAŁUCZAK Arkadiusz
NOWAK Mateusz
DYRCZ Emil
185PAKA-SSztafety00:13:5110100:02:4901:05:3011800:01:07
118ŚWITOŃSKA Aleksandra 101GDYNIAK-35+00:13:439700:05:0301:03:5411700:01:06
119STAMOV Giorgi 121NAVAL ACADEMYVARNAM-1800:17:1411900:06:3301:08:5311900:00:55
120AL-MANSOUR Jarrah
AL-AMARI Mubarak
AL-DHUBAIBI Dhubaibi
186AMWGDYNIASztafety00:15:3611600:03:3401:15:3012000:01:00
GRUSZKA Agnieszka 27GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAK-35+00:11:226700:04:45
Znaleziono 121 wynik(ów)