FLOTA INTERNATIONAL TRIATHLON

Organizator:
Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-35+ | M-35+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMeta_plyw
0.475km
Poz Meta_row
22.5km
Poz Start_bieg
5.275km
PozCzas
netto
28.45km
Różn.
           
1SŁUPEK Roksana 93TRI TEAM RUMIARUMIAK-181K 100:07:26100:02:1300:43:473200:00:4500:17:22801:11:33.20 
2ZYGMUNT Marta 114PUŁK REPREZENTACYJNY WOJSKA POLSKIEGOKOŁOK-182K 200:08:53900:02:4700:48:007000:00:5500:23:5810101:24:33.42+00:13:00
3PRENTKA Weronika 81AMWGDYNIAK-183K 300:10:133800:03:1900:48:087100:00:5800:23:249601:26:02.60+00:14:29
4CZAJKOWSKA Magdalena 16BCT TEAM GDYNIAGDYNIAK-35+1K 400:11:006200:02:5000:49:508700:00:5900:21:447701:26:23.66+00:14:50
5MUDŹ Anna 65CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK-251K 500:12:188700:03:4600:49:018100:01:0500:20:154801:26:25.52+00:14:52
6KOWALSKA Iwona 42MOSTYK-35+2K 600:10:525800:03:4300:49:508500:01:0400:21:337301:27:02.41+00:15:29
7BERLIŃSKA Natalia
MOTYL Justyna
CZERSKA Małgorzata
182WATWARSZAWASztafety5K 700:11:578100:02:2500:53:1410000:00:3900:20:255301:28:40.70+00:17:07
8PAWLAK Dezyderia 74CTSGDYNIAK-35+3K 800:10:475300:03:5300:51:419500:00:4500:22:088601:29:14.18+00:17:40
9MARSZAŁEK Karina 59ENDURETEAMGDYNIAK-35+4K 900:10:103600:03:5000:50:409100:01:1200:24:4010401:30:32.59+00:18:59
10SANKOWSKA Ewelina 90FUNDACJA TRZEBA MARZYĆGDYNIAK-35+5K 1000:10:455200:03:2300:52:329600:01:1900:22:369001:30:35.77+00:19:02
11MALECKA Agata 58SOBCZAKTEAMGDYNIAK-252K 1100:13:029500:03:5400:50:158800:01:1900:22:208801:30:50.02+00:19:16
12ANGEL Patrycja 2AMWGDYNIAK-253K 1200:11:497600:04:3500:50:309000:04:5200:20:144701:32:00.22+00:20:27
13BISKUP Joanna 8WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNASZCZECINK-184K 1300:11:588200:03:4201:00:0011500:01:1400:22:409201:39:34.52+00:28:01
14RENCZMIŃ Izabela 84GLINICAK-35+6K 1400:11:537900:03:5200:55:5511000:01:1000:27:0611101:39:56.77+00:28:23
15ŚLIWIŃSKA Małgorzata 1008 FLOTYLLA OBRONY WYBRZEŻAŚWINOUJŚCIEK-35+7K 1500:13:5110200:04:4900:55:1010500:01:2800:24:4710501:40:05.54+00:28:32
16JELIŃSKA Gosia 32IRONTEAM3CITYCIEPLEWOK-35+8K 1600:14:0010600:06:3800:55:5010900:01:0000:32:4612001:50:14.45+00:38:41
17ŚWITOŃSKA Aleksandra 101GDYNIAK-35+9K 1700:13:439700:05:0301:03:5411700:01:0600:31:4211901:55:28.64+00:43:55
GRUSZKA Agnieszka 27GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAK-35+00:11:226700:04:45 DNF
Znaleziono 18 wynik(ów)