Organizator : | Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-06-29 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 28.45 km |
Zgłoszonych : | 132 |
Wystartowało : | 121 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 120 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Meta_plyw 0.475km | Poz | Meta_row 22.5km | Poz | Meta_bieg 5.275km | Poz | Czas netto 28.45km | Różnica w czasie | |||
1 | SŁUPEK Roksana | 93 | TRI TEAM RUMIA | RUMIA | K-18 | 1 | K 1 | 00:07:26 | 1 | 00:02:13 | 00:43:47 | 32 | 00:00:45 | 00:17:22 | 8 | 01:11:33.20 | |||
2 | ZYGMUNT Marta | 114 | PUŁK REPREZENTACYJNY WOJSKA POLSKIEGO | KOŁO | K-18 | 2 | K 2 | 00:08:53 | 9 | 00:02:47 | 00:48:00 | 70 | 00:00:55 | 00:23:58 | 101 | 01:24:33.42 | +00:13:00 (15.4%) | ||
3 | PRENTKA Weronika | 81 | AMW | GDYNIA | K-18 | 3 | K 3 | 00:10:13 | 38 | 00:03:19 | 00:48:08 | 71 | 00:00:58 | 00:23:24 | 96 | 01:26:02.60 | +00:14:29 (16.8%) | ||
4 | CZAJKOWSKA Magdalena | 16 | BCT TEAM GDYNIA | GDYNIA | K-35+ | 1 | K 4 | 00:11:00 | 62 | 00:02:50 | 00:49:50 | 87 | 00:00:59 | 00:21:44 | 77 | 01:26:23.66 | +00:14:50 (17.2%) | ||
5 | MUDŹ Anna | 65 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | K-25 | 1 | K 5 | 00:12:18 | 87 | 00:03:46 | 00:49:01 | 81 | 00:01:05 | 00:20:15 | 48 | 01:26:25.52 | +00:14:52 (17.2%) | ||
6 | KOWALSKA Iwona | 42 | MOSTY | K-35+ | 2 | K 6 | 00:10:52 | 58 | 00:03:43 | 00:49:50 | 85 | 00:01:04 | 00:21:33 | 73 | 01:27:02.41 | +00:15:29 (17.8%) | |||
7 | BERLIŃSKA Natalia MOTYL Justyna CZERSKA Małgorzata | 182 | WAT | WARSZAWA | Sztafety | 5 | K 7 | 00:11:57 | 81 | 00:02:25 | 00:53:14 | 100 | 00:00:39 | 00:20:25 | 53 | 01:28:40.70 | +00:17:07 (19.3%) | ||
8 | PAWLAK Dezyderia | 74 | CTS | GDYNIA | K-35+ | 3 | K 8 | 00:10:47 | 53 | 00:03:53 | 00:51:41 | 95 | 00:00:45 | 00:22:08 | 86 | 01:29:14.18 | +00:17:40 (19.8%) | ||
9 | MARSZAŁEK Karina | 59 | ENDURETEAM | GDYNIA | K-35+ | 4 | K 9 | 00:10:10 | 36 | 00:03:50 | 00:50:40 | 91 | 00:01:12 | 00:24:40 | 104 | 01:30:32.59 | +00:18:59 (21.0%) | ||
10 | SANKOWSKA Ewelina | 90 | FUNDACJA TRZEBA MARZYĆ | GDYNIA | K-35+ | 5 | K 10 | 00:10:45 | 52 | 00:03:23 | 00:52:32 | 96 | 00:01:19 | 00:22:36 | 90 | 01:30:35.77 | +00:19:02 (21.0%) | ||
11 | MALECKA Agata | 58 | SOBCZAKTEAM | GDYNIA | K-25 | 2 | K 11 | 00:13:02 | 95 | 00:03:54 | 00:50:15 | 88 | 00:01:19 | 00:22:20 | 88 | 01:30:50.02 | +00:19:16 (21.2%) | ||
12 | ANGEL Patrycja | 2 | AMW | GDYNIA | K-25 | 3 | K 12 | 00:11:49 | 76 | 00:04:35 | 00:50:30 | 90 | 00:04:52 | 00:20:14 | 47 | 01:32:00.22 | +00:20:27 (22.2%) | ||
13 | BISKUP Joanna | 8 | WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA | SZCZECIN | K-18 | 4 | K 13 | 00:11:58 | 82 | 00:03:42 | 01:00:00 | 115 | 00:01:14 | 00:22:40 | 92 | 01:39:34.52 | +00:28:01 (28.1%) | ||
14 | RENCZMIŃ Izabela | 84 | GLINICA | K-35+ | 6 | K 14 | 00:11:53 | 79 | 00:03:52 | 00:55:55 | 110 | 00:01:10 | 00:27:06 | 111 | 01:39:56.77 | +00:28:23 (28.4%) | |||
15 | ŚLIWIŃSKA Małgorzata | 100 | 8 FLOTYLLA OBRONY WYBRZEŻA | ŚWINOUJŚCIE | K-35+ | 7 | K 15 | 00:13:51 | 102 | 00:04:49 | 00:55:10 | 105 | 00:01:28 | 00:24:47 | 105 | 01:40:05.54 | +00:28:32 (28.5%) | ||
16 | JELIŃSKA Gosia | 32 | IRONTEAM3CITY | CIEPLEWO | K-35+ | 8 | K 16 | 00:14:00 | 106 | 00:06:38 | 00:55:50 | 109 | 00:01:00 | 00:32:46 | 120 | 01:50:14.45 | +00:38:41 (35.1%) | ||
17 | ŚWITOŃSKA Aleksandra | 101 | GDYNIA | K-35+ | 9 | K 17 | 00:13:43 | 97 | 00:05:03 | 01:03:54 | 117 | 00:01:06 | 00:31:42 | 119 | 01:55:28.64 | +00:43:55 (38.0%) | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||||
GRUSZKA Agnieszka | 27 | GDYNIA SPORT TEAM | GDYNIA | K-35+ | 00:11:22 | 67 | 00:04:45 | DNF |
Znaleziono 18 wynik(ów)