FLOTA INTERNATIONAL TRIATHLON

Organizator:
Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-35+ | M-35+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMeta_plyw
0.475km
Poz Meta_row
22.5km
Poz Start_bieg
5.275km
PozCzas
netto
28.45km
Różn.
           
1KUKULSKI Karol 49AMWGDYNIAM-181M 700:07:33200:02:2600:39:431000:01:2200:18:422901:09:46.08 
2BELTER Daniel 7WEJHEROWOM-182M 3900:08:32400:03:2600:44:423600:00:5000:22:158701:19:45.44+00:09:59
3MIKOŁAJCZAK Wojciech 64AMWGNIEZNOM-183M 4000:09:372400:02:4300:46:505800:01:0400:19:544201:20:08.30+00:10:22
4KRZOWSKI Karol 48LAW DĘBLINWARSZAWAM-184M 4500:08:52800:03:1800:48:537800:00:5500:19:383801:21:36.28+00:11:50
5MENDYKA Kacper 61AMWGDAŃSKM-185M 5200:10:576000:04:1600:47:086000:01:0000:19:183201:22:39.14+00:12:53
6MAGNUSKI Michał 56AMWMALBORKM-186M 5300:11:036300:02:5900:46:155400:01:0000:21:377501:22:54.43+00:13:08
7ORZEŁ Arkadiusz 70WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-187M 6100:14:3211200:03:3400:44:343500:00:4900:21:166901:24:45.19+00:14:59
8PERZEWSKI Eryk 76AMWGDYNIAM-188M 6400:10:505700:05:4100:46:095200:00:5600:22:218901:25:57.50+00:16:11
9LIPSKI Konrad 115AMWZAMOŚĆM-189M 7200:10:596100:04:1100:48:307400:01:0600:22:058501:26:51.54+00:17:05
10ZAJMA Łukasz 111WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-1810M 7300:11:467500:04:3600:51:189200:01:2100:17:581801:26:59.38+00:17:13
11PEDROV Nikolay 116NAVAL ACADEMYVARNAM-1811M 8100:14:1110900:05:2400:48:337500:01:1600:22:549401:32:18.57+00:22:32
12TYREK Patryk 105WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAMYSZKÓWM-1812M 8200:10:073500:04:1900:56:3911300:01:0700:20:245201:32:36.76+00:22:50
13ALEKSANDROV Tilomir 117VARNAM-1813M 9700:13:489900:05:0000:56:5211400:01:1400:27:0711201:44:01.33+00:34:15
14NIKOLOV Nikola 120NAVAL ACADEMYVARNAM-1814M 9800:22:2012000:03:2800:54:5210300:00:5800:23:319801:45:09.57+00:35:23
15TROCHEV Pencho 118NAVAL ACADEMYVARNAM-1815M 10000:22:5312100:05:4500:53:029900:01:0900:27:0811301:49:57.82+00:40:11
16STAMOV Giorgi 121NAVAL ACADEMYVARNAM-1816M 10300:17:1411900:06:3301:08:5311900:00:5500:27:5611702:01:31.17+00:51:45
Znaleziono 16 wynik(ów)