FLOTA INTERNATIONAL TRIATHLON

Organizator:
Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-35+ | M-35+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMeta_plyw
0.475km
Poz Meta_row
22.5km
Poz Start_bieg
5.275km
PozCzas
netto
28.45km
Różn.
           
1SOSNOWSKI Łukasz 95ENDURE TEAMWIĘCBORKM-251M 100:09:001400:02:2100:36:57100:00:4300:16:18501:05:19.01 
2RESZKE Paweł 86UKS TRI-TEAM RUMIA - JWFWEJHEROWOM-252M 200:08:35500:02:1900:37:26200:01:2900:15:48301:05:37.32+00:00:18
3WIŚNIEWSKI Mateusz 109JEDNOSTKA WOJSKOWAGLIWICEM-253M 1300:10:284700:02:4200:41:101500:00:4000:16:40601:11:40.87+00:06:21
4KACZMAREK Adam 36ARKA GDYNIAGDYNIAM-254M 1500:08:43600:02:2900:43:082800:00:5000:17:311201:12:41.24+00:07:22
5BLUJ Mikołaj 9GDAŃSKM-255M 1800:09:422600:03:0300:41:351800:00:3500:19:313701:14:26.81+00:09:07
6TOKARSKI Bartosz 102SAILORSGDYNIAM-256M 1900:11:146400:03:3800:39:28800:01:3800:18:412801:14:39.02+00:09:20
7FREITAG Jacek 25DREAM TRI TEAMSOPOTM-257M 2200:08:581300:02:5800:42:542700:00:3600:20:205101:15:46.67+00:10:27
8TUSK Paweł 103AMWGDYNIAM-258M 2900:10:485500:02:5200:44:443700:00:3100:18:192301:17:14.78+00:11:55
9KRAKOWSKI Jan 45INVICTUS 3CITYGDYNIAM-259M 3000:10:555900:03:1100:43:192900:00:2800:19:253501:17:18.98+00:11:59
10KRÓLICKI Maciej 47TRI NEGUGDAŃSKM-2510M 3100:11:387200:03:2400:42:082000:00:4300:19:303601:17:23.71+00:12:04
11KARPOWICZ Grzegorz 40DYWIZJON OKRĘTÓW PODWODNYCHMOSTYM-2511M 3400:13:189600:02:5600:42:262100:00:4200:19:013101:18:23.98+00:13:04
12SEROKA Łukasz 91PELPLINM-2512M 3500:10:194200:02:5900:45:224300:00:5200:18:543001:18:26.03+00:13:07
13PACZKOWSKI Maciej 72TEAM ASEGDYNIAM-2513M 4700:08:561200:03:2900:48:357600:01:0300:19:504001:21:53.52+00:16:34
14DRESPA Patryk 21LILI TEAMGDYNIAM-2514M 4900:11:558000:03:2500:45:204200:01:0500:20:164901:22:01.35+00:16:42
15SKUBIDA Adam 92LAW DEBLINDEBLIM-2515M 5000:10:153900:03:1500:46:365600:01:2000:20:425901:22:08.20+00:16:49
16ANGOWSKI Artur 3RUMIAM-2516M 5700:11:206600:04:1500:45:284400:01:1200:21:567901:24:11.30+00:18:52
17KAPELA Sebastian 38AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKIEŁCZÓWM-2517M 5800:09:583200:04:5200:47:206500:01:0000:21:086501:24:18.46+00:18:59
18GRAJEK Wojciech 26SAILORSGDYNIAM-2518M 6200:12:068500:04:1200:45:404700:00:5800:22:038401:24:59.52+00:19:40
19ADAMCZYK Mateusz 1SZCZECINM-2519M 6300:11:517800:04:1900:47:306600:01:2000:20:345701:25:34.10+00:20:15
20KACPRZAK Dominik 3410 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWAM-2520M 6800:14:3111100:03:5700:46:045100:00:5700:20:576301:26:26.67+00:21:07
21MEYER-SZARY Krystian 62WWW.DOBRYADRESGDYNIA.PLGDYNIAM-2521M 7500:10:254600:03:1500:51:409400:01:0800:22:038301:28:31.20+00:23:12
22BŁASZCZYK Adrian 10AMWGDYNIAM-2522M 7600:12:559300:06:0500:47:406900:01:0200:21:227101:29:04.28+00:23:45
23DUDCZAK Maciej 22AMWAA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-2523M 8700:14:4211500:05:3500:50:238900:01:1000:23:5210001:35:42.84+00:30:23
24BARAMBAS Damian 5GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM-2524M 9400:10:394800:04:5000:56:2011100:01:2600:27:4911601:41:04.77+00:35:45
25PRZYBYSZ Marcin 83AMWGDYNIAM-2525M 9900:14:0710800:03:2301:03:2711600:01:2900:24:2410301:46:50.75+00:41:31
Znaleziono 25 wynik(ów)