FLOTA INTERNATIONAL TRIATHLON

Organizator:
Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-35+ | M-35+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMeta_plyw
0.475km
Poz Meta_row
22.5km
Poz Start_bieg
5.275km
PozCzas
netto
28.45km
Różn.
           
1CZAPIŃSKI Michał 124EUROPEL BIKE YOU UPM-35+1M 300:09:041500:02:3800:38:23600:00:3500:15:24201:06:04.27 
2JUŚKIW Paweł 123DYWIZJON OKRĘTÓW WSPARCIA - JW 4250GDYNIAM-35+2M 400:07:41300:02:3800:38:03300:01:3300:17:301101:07:25.93+00:01:21
3CZAJKOWSKI Paweł 17BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-35+3M 500:08:551100:02:2500:38:20500:00:4200:18:062001:08:28.71+00:02:24
4ZALEWSKI Karol 112JATRENUJERUMIAM-35+4M 600:08:49700:03:3100:38:04400:00:5200:18:092101:09:25.19+00:03:20
5NIKODEMIAK Jarosław 66MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMISWARZĘDZM-35+5M 800:09:051600:02:4000:40:041300:01:1000:17:431601:10:42.14+00:04:37
6TYLEK Mateusz 119PAKA-SM-35+6M 1000:09:161900:03:0700:39:541100:01:1300:17:441701:11:14.00+00:05:09
7ZASADA Grzegorz 113UKS TRI - TEAM RUMIAPUCKM-35+7M 1100:09:272000:03:1300:39:07700:01:0800:18:202401:11:15.25+00:05:10
8OGIEGŁO Witold 67GDYNIAM-35+8M 1400:08:541000:02:5100:40:041200:03:1100:17:391401:12:39.74+00:06:35
9WIATROWSKI Krzysztof 108TRIWIATRAK / RUNPASSIONPLKOWALEM-35+9M 1600:10:435100:03:4100:39:42900:03:4700:15:57401:13:50.38+00:07:46
10WĘGLIŃSKI Sebastian 107ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W MIŃSKU MAZ.MIŃSK MAZOWIECKIM-35+10M 1700:09:482900:02:3300:41:241700:00:5800:19:193301:14:02.00+00:07:57
11KLEKOTKO Fabian 41TRIEAGELSPOGORZEM-35+11M 2100:10:184100:03:1000:42:422400:00:5500:18:292701:15:34.79+00:09:30
12DADEJ Rafał 19XDREAM ENERGY PIASKIEM W RAKAGDYNIAM-35+12M 2300:10:113700:04:0000:42:422300:00:3700:18:272601:15:57.78+00:09:53
13HINZ Marcin 29NOZBE TRIATHLON TEAMRUMIAM-35+13M 2400:11:357000:03:2500:41:091400:00:5600:19:223401:16:27.08+00:10:22
14DOMAGAŁA Marek 20SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-35+14M 2500:09:121700:02:4800:44:203300:00:3000:19:534101:16:43.89+00:10:39
15KAMIŃSKI Ireneusz 37KS ISKRA AMWGDYNIAM-35+15M 2600:10:234400:03:2500:42:071900:00:4500:20:195001:16:59.41+00:10:55
16CZAUS Adam 18GDYNIAM-35+16M 2700:09:282200:03:3700:43:303100:00:3000:20:004301:17:05.82+00:11:01
17LEWANDOWSKI Tomasz 53RCI BYGDOSZCZBYDGOSZCZM-35+17M 2800:10:003300:02:5000:45:354500:00:3500:18:132201:17:13.76+00:11:09
18KARPIŃSKI Łukasz 39KRAKÓWM-35+18M 3200:10:505600:03:0200:45:184000:00:5000:17:361301:17:36.48+00:11:32
19BONIECKI Daniel 12DO RSZWARSZAWAM-35+19M 3300:09:382500:03:4200:45:204100:00:4200:18:232501:17:45.00+00:11:40
20PAWELEC Łukasz 73LAW DĘBLINRYKIM-35+20M 3700:10:404900:03:5000:43:253000:00:5100:20:134601:18:59.70+00:12:55
21OLSZYNA Miłosz 69DORSZGDYNIAM-35+21M 3800:09:513000:03:2100:42:462600:01:2200:21:417601:19:01.38+00:12:57
22MAJEWSKI Krystian 57JWFGDYNIAM-35+22M 4100:10:214300:03:4300:47:166400:00:5500:18:011901:20:16.95+00:14:12
23DZIOBA Michał 23TRI DZIOBASOPOTM-35+23M 4200:09:292300:03:4100:46:105300:00:5200:20:305501:20:42.57+00:14:38
24PERDION Paweł 75AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+24M 4300:09:432800:04:2700:48:307300:00:5600:17:22901:20:58.38+00:14:54
25MARSZAŁEK Tomasz 60ENDURE TEAMGDYNIAM-35+25M 4400:10:485400:03:2900:44:203400:00:4500:21:598001:21:21.02+00:15:16
26RONIARSKI Adam 88UKS TRI TEAM RUMIAWEJHEROWOM-35+26M 4600:10:003400:03:1600:46:245500:01:0500:20:546201:21:39.94+00:15:35
27TYMOSZUK Przemysław 104BANINOM-35+27M 4800:12:018400:03:5900:44:483900:00:5700:20:114501:21:56.74+00:15:52
28KWIDZIŃSKI Krzysztof 51GDYNIAM-35+28M 5100:10:184000:03:3300:46:385700:00:5100:21:116701:22:31.44+00:16:27
29PIEPER Daniel 78WEJHEROWOM-35+29M 5400:11:427400:04:1800:46:005000:00:5600:20:405801:23:36.54+00:17:32
30ROMAN Krzysztof 87FLOTABOLSZEWOM-35+30M 5500:12:218800:03:5500:45:394600:00:5800:20:546101:23:47.10+00:17:42
31POZAŃSKI Tomasz 79PSIEBIEGI.PLGDYNIAM-35+31M 5600:13:5310400:03:1600:45:584900:01:1000:19:473901:24:04.27+00:18:00
32FENRYCH Piotr 24GDYNIAM-35+32M 5900:11:497700:04:3100:45:404800:00:4000:22:018201:24:41.84+00:18:37
33PRZEWDZIECKI Karol 82GDYNIAM-35+33M 6000:13:019400:04:2300:44:463800:01:0000:21:327201:24:42.50+00:18:38
34RESZKA Witek 85IRONTEAM3CITYGDAŃSKM-35+34M 6500:12:379200:03:5800:47:156300:01:1000:21:086601:26:08.24+00:20:03
35KOWALSKI Kazimierz 44AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH, WROCŁAWWROCŁAWM-35+35M 6600:09:272100:05:5400:47:126200:00:5300:22:479301:26:13.11+00:20:08
36ANTCZAK Grzegorz 4MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMIPOZNAŃM-35+36M 6700:11:397300:05:1900:47:126100:01:1200:21:026401:26:24.59+00:20:20
37SAGAŁA Adam 8910 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWIELGOLAS DUCHNOWSKIM-35+37M 6900:13:5310300:03:4700:47:396800:01:0300:20:044401:26:26.71+00:20:22
38KOWALSKI Marcin 43FLOTAMOSTYM-35+38M 7000:11:377100:04:0600:48:497700:00:5700:21:166801:26:45.03+00:20:40
39JELIŃSKI Arkadiusz 33IRONTEAM3CITYCIEPLEWOM-35+39M 7100:12:128600:04:5300:47:326700:00:5200:21:217001:26:50.49+00:20:46
40KWIATKOWSKI Tomasz 50POGÓRZEM-35+40M 7400:11:286900:04:4400:46:585900:01:1000:23:139501:27:33.99+00:21:29
41JAGUŚ Łukasz 30GDYNIAM-35+41M 7700:13:5510500:04:1500:48:157200:01:0600:21:557801:29:26.34+00:23:22
42MAŚLAK Radosław 125BIEGAMYRAZEM /3.FOGDYNIAM-35+42M 7800:14:4111400:04:2800:48:567900:00:5900:20:315601:29:35.76+00:23:31
43CHRAPKOWSKI Marcel 15WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM-35+43M 7900:09:583100:03:1600:54:2610200:01:2400:20:426001:29:46.57+00:23:42
44KACPRZAK Marcin 35GDAŃSKM-35+44M 8000:12:018300:03:3900:51:349300:01:1600:21:357401:30:05.85+00:24:01
45WASILEWSKI Paweł 106AWLWROCŁAWM-35+45M 8300:12:329000:05:3600:49:328300:01:1600:23:419901:32:37.50+00:26:33
46BOGALECKI Marek 11SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-35+46M 8400:13:439800:03:2400:49:438400:01:2500:26:1010901:34:25.74+00:28:21
47BARANOWSKI Marek 6COM-DKMKOSAKOWOM-35+47M 8500:10:425000:05:5100:53:1710100:01:1700:23:319701:34:38.10+00:28:33
48OSTROWSKI Dariusz 71AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+48M 8600:14:0110700:04:4900:49:508600:01:1800:25:1610601:35:14.51+00:29:10
49STANISZEWSKI Jacek 96SANIGDYNIAM-35+49M 8800:13:5010000:04:5400:48:568000:01:2100:26:4911001:35:50.83+00:29:46
50KRASUSKI Robert 46NIE ZRZESZONYWARSZAWAM-35+50M 8900:12:369100:04:2300:53:019800:01:2000:25:3010701:36:50.58+00:30:46
51PRACOŃ Maciej 80GDYNIAM-35+51M 9000:11:266800:03:4900:52:509700:01:1900:27:3911501:37:03.56+00:30:59
52STOJAK Krzysztof 97FLOTAOSICEM-35+52M 9100:17:1411800:05:0200:55:2410800:01:2400:20:275401:39:31.19+00:33:26
53BRYK Sylwester 14PRACUSIELUBLINIECM-35+53M 9200:14:3711300:05:0500:56:2811200:01:0900:22:379101:39:56.83+00:33:52
54LISZEWSKI Tomasz 54FRANKE FS POLANDGDYNIAM-35+54M 9300:15:4011700:03:4600:55:1410600:01:2800:24:1510201:40:23.88+00:34:19
55GNIECH Maciej 122GDYNIAM-35+55M 9500:12:248900:06:2300:55:1610700:01:1500:25:5310801:41:11.55+00:35:07
56MICHALEC Wojciech 63STREET RUN RADOMRADOMM-35+56M 9600:14:2811000:05:3800:54:5410400:01:0800:27:3211401:43:40.62+00:37:36
Znaleziono 56 wynik(ów)