Organizator : | Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-06-29 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 28.45 km |
Zgłoszonych : | 132 |
Wystartowało : | 121 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 120 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | |||||
1 | FENRYCH Piotr | 24 | GDYNIA | M-35+ | |||||||
2 | CZAPIŃSKI Michał | 124 | EUROPEL BIKE YOU UP | M-35+ | |||||||
3 | JUŚKIW Paweł | 123 | DYWIZJON OKRĘTÓW WSPARCIA - JW 4250 | GDYNIA | M-35+ | ||||||
4 | CZAJKOWSKI Paweł | 17 | BCT TEAM GDYNIA | GDYNIA | M-35+ | ||||||
5 | NIKODEMIAK Jarosław | 66 | MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMI | SWARZĘDZ | M-35+ | ||||||
6 | TYLEK Mateusz | 119 | PAKA-S | M-35+ | |||||||
7 | ZALEWSKI Karol | 112 | JATRENUJE | RUMIA | M-35+ | ||||||
8 | ZASADA Grzegorz | 113 | UKS TRI - TEAM RUMIA | PUCK | M-35+ | ||||||
9 | OGIEGŁO Witold | 67 | GDYNIA | M-35+ | |||||||
10 | WIATROWSKI Krzysztof | 108 | TRIWIATRAK / RUNPASSIONPL | KOWALE | M-35+ | ||||||
11 | WĘGLIŃSKI Sebastian | 107 | ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W MIŃSKU MAZ. | MIŃSK MAZOWIECKI | M-35+ | ||||||
12 | KLEKOTKO Fabian | 41 | TRIEAGELS | POGORZE | M-35+ | ||||||
13 | DADEJ Rafał | 19 | XDREAM ENERGY PIASKIEM W RAKA | GDYNIA | M-35+ | ||||||
14 | DOMAGAŁA Marek | 20 | SMARUJ NA TRENING | GDAŃSK | M-35+ | ||||||
15 | CZAUS Adam | 18 | GDYNIA | M-35+ | |||||||
16 | LEWANDOWSKI Tomasz | 53 | RCI BYGDOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-35+ | ||||||
17 | KAMIŃSKI Ireneusz | 37 | KS ISKRA AMW | GDYNIA | M-35+ | ||||||
18 | HINZ Marcin | 29 | NOZBE TRIATHLON TEAM | RUMIA | M-35+ | ||||||
19 | KARPIŃSKI Łukasz | 39 | KRAKÓW | M-35+ | |||||||
20 | BONIECKI Daniel | 12 | DO RSZ | WARSZAWA | M-35+ | ||||||
21 | PAWELEC Łukasz | 73 | LAW DĘBLIN | RYKI | M-35+ | ||||||
22 | OLSZYNA Miłosz | 69 | DORSZ | GDYNIA | M-35+ | ||||||
23 | MAJEWSKI Krystian | 57 | JWF | GDYNIA | M-35+ | ||||||
24 | DZIOBA Michał | 23 | TRI DZIOBA | SOPOT | M-35+ | ||||||
25 | PERDION Paweł | 75 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | WROCŁAW | M-35+ | ||||||
26 | MARSZAŁEK Tomasz | 60 | ENDURE TEAM | GDYNIA | M-35+ | ||||||
27 | RONIARSKI Adam | 88 | UKS TRI TEAM RUMIA | WEJHEROWO | M-35+ | ||||||
28 | TYMOSZUK Przemysław | 104 | BANINO | M-35+ | |||||||
29 | KWIDZIŃSKI Krzysztof | 51 | GDYNIA | M-35+ | |||||||
30 | PIEPER Daniel | 78 | WEJHEROWO | M-35+ | |||||||
31 | ROMAN Krzysztof | 87 | FLOTA | BOLSZEWO | M-35+ | ||||||
32 | POZAŃSKI Tomasz | 79 | PSIEBIEGI.PL | GDYNIA | M-35+ | ||||||
33 | PRZEWDZIECKI Karol | 82 | GDYNIA | M-35+ | |||||||
34 | RESZKA Witek | 85 | IRONTEAM3CITY | GDAŃSK | M-35+ | ||||||
35 | KOWALSKI Kazimierz | 44 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH, WROCŁAW | WROCŁAW | M-35+ | ||||||
36 | ANTCZAK Grzegorz | 4 | MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMI | POZNAŃ | M-35+ | ||||||
37 | SAGAŁA Adam | 89 | 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY | WIELGOLAS DUCHNOWSKI | M-35+ | ||||||
38 | KOWALSKI Marcin | 43 | FLOTA | MOSTY | M-35+ | ||||||
39 | JELIŃSKI Arkadiusz | 33 | IRONTEAM3CITY | CIEPLEWO | M-35+ | ||||||
40 | KWIATKOWSKI Tomasz | 50 | POGÓRZE | M-35+ | |||||||
41 | JAGUŚ Łukasz | 30 | GDYNIA | M-35+ | |||||||
42 | MAŚLAK Radosław | 125 | BIEGAMYRAZEM /3.FO | GDYNIA | M-35+ | ||||||
43 | CHRAPKOWSKI Marcel | 15 | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM | WŁOCŁAWEK | M-35+ | ||||||
44 | KACPRZAK Marcin | 35 | GDAŃSK | M-35+ | |||||||
45 | WASILEWSKI Paweł | 106 | AWL | WROCŁAW | M-35+ | ||||||
46 | BOGALECKI Marek | 11 | SAFE SPORT TEAM | GDAŃSK | M-35+ | ||||||
47 | BARANOWSKI Marek | 6 | COM-DKM | KOSAKOWO | M-35+ | ||||||
48 | OSTROWSKI Dariusz | 71 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | WROCŁAW | M-35+ | ||||||
49 | STANISZEWSKI Jacek | 96 | SANI | GDYNIA | M-35+ | ||||||
50 | KRASUSKI Robert | 46 | NIE ZRZESZONY | WARSZAWA | M-35+ | ||||||
51 | PRACOŃ Maciej | 80 | GDYNIA | M-35+ | |||||||
52 | STOJAK Krzysztof | 97 | FLOTA | OSICE | M-35+ | ||||||
53 | BRYK Sylwester | 14 | PRACUSIE | LUBLINIEC | M-35+ | ||||||
54 | LISZEWSKI Tomasz | 54 | FRANKE FS POLAND | GDYNIA | M-35+ | ||||||
55 | GNIECH Maciej | 122 | GDYNIA | M-35+ | |||||||
56 | MICHALEC Wojciech | 63 | STREET RUN RADOM | RADOM | M-35+ |
Znaleziono 56 wynik(ów)