FLOTA INTERNATIONAL TRIATHLON

Organizator:
Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia,Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni,Gdyńskie Centrum Sportu,Sportevo Triathlon Team
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
132
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-35+ | M-35+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMeta_plyw
0.475km
Poz Meta_row
22.5km
Poz Start_bieg
5.275km
PozCzas
netto
28.45km
Różn.
           
1SOSNOWSKI Łukasz 95ENDURE TEAMWIĘCBORKM-251M 100:09:001400:02:2100:36:57100:00:4300:16:18501:05:19.01 
2RESZKE Paweł 86UKS TRI-TEAM RUMIA - JWFWEJHEROWOM-252M 200:08:35500:02:1900:37:26200:01:2900:15:48301:05:37.32+00:00:18
3CZAPIŃSKI Michał 124EUROPEL BIKE YOU UPM-35+1M 300:09:041500:02:3800:38:23600:00:3500:15:24201:06:04.27+00:00:45
4JUŚKIW Paweł 123DYWIZJON OKRĘTÓW WSPARCIA - JW 4250GDYNIAM-35+2M 400:07:41300:02:3800:38:03300:01:3300:17:301101:07:25.93+00:02:06
5CZAJKOWSKI Paweł 17BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-35+3M 500:08:551100:02:2500:38:20500:00:4200:18:062001:08:28.71+00:03:09
6ZALEWSKI Karol 112JATRENUJERUMIAM-35+4M 600:08:49700:03:3100:38:04400:00:5200:18:092101:09:25.19+00:04:06
7KUKULSKI Karol 49AMWGDYNIAM-181M 700:07:33200:02:2600:39:431000:01:2200:18:422901:09:46.08+00:04:27
8NIKODEMIAK Jarosław 66MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMISWARZĘDZM-35+5M 800:09:051600:02:4000:40:041300:01:1000:17:431601:10:42.14+00:05:23
9TRUCHEL Jakub
ORMAN Zbigniew
BRESZKA Michał
181LAW DĘBLINDĘBLINSztafety1M 900:09:432700:02:2900:42:342200:01:3600:14:46101:11:08.15+00:05:49
10TYLEK Mateusz 119PAKA-SM-35+6M 1000:09:161900:03:0700:39:541100:01:1300:17:441701:11:14.00+00:05:54
11ZASADA Grzegorz 113UKS TRI - TEAM RUMIAPUCKM-35+7M 1100:09:272000:03:1300:39:07700:01:0800:18:202401:11:15.25+00:05:56
12BORÓWKO Łukasz
KWIATKOWSKI Szymon
KARGUL Wojciech
184FUNDACJA JEPPESENAGDAŃSKSztafety2M 1200:10:244500:02:0600:41:151600:00:4200:17:10701:11:37.95+00:06:18
13WIŚNIEWSKI Mateusz 109JEDNOSTKA WOJSKOWAGLIWICEM-253M 1300:10:284700:02:4200:41:101500:00:4000:16:40601:11:40.87+00:06:21
14OGIEGŁO Witold 67GDYNIAM-35+8M 1400:08:541000:02:5100:40:041200:03:1100:17:391401:12:39.74+00:07:20
15KACZMAREK Adam 36ARKA GDYNIAGDYNIAM-254M 1500:08:43600:02:2900:43:082800:00:5000:17:311201:12:41.24+00:07:22
16WIATROWSKI Krzysztof 108TRIWIATRAK / RUNPASSIONPLKOWALEM-35+9M 1600:10:435100:03:4100:39:42900:03:4700:15:57401:13:50.38+00:08:31
17WĘGLIŃSKI Sebastian 107ODDZIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W MIŃSKU MAZ.MIŃSK MAZOWIECKIM-35+10M 1700:09:482900:02:3300:41:241700:00:5800:19:193301:14:02.00+00:08:42
18BLUJ Mikołaj 9GDAŃSKM-255M 1800:09:422600:03:0300:41:351800:00:3500:19:313701:14:26.81+00:09:07
19TOKARSKI Bartosz 102SAILORSGDYNIAM-256M 1900:11:146400:03:3800:39:28800:01:3800:18:412801:14:39.02+00:09:20
20KUŚMIEREK Adrian
SZEWCZAK Kacper
KRYSTIAN Paweł
18010 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWASztafety3M 2000:11:146500:02:0800:42:442500:01:1400:17:291001:14:49.91+00:09:30
21KLEKOTKO Fabian 41TRIEAGELSPOGORZEM-35+11M 2100:10:184100:03:1000:42:422400:00:5500:18:292701:15:34.79+00:10:15
22FREITAG Jacek 25DREAM TRI TEAMSOPOTM-257M 2200:08:581300:02:5800:42:542700:00:3600:20:205101:15:46.67+00:10:27
23DADEJ Rafał 19XDREAM ENERGY PIASKIEM W RAKAGDYNIAM-35+12M 2300:10:113700:04:0000:42:422300:00:3700:18:272601:15:57.78+00:10:38
24HINZ Marcin 29NOZBE TRIATHLON TEAMRUMIAM-35+13M 2400:11:357000:03:2500:41:091400:00:5600:19:223401:16:27.08+00:11:08
25DOMAGAŁA Marek 20SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-35+14M 2500:09:121700:02:4800:44:203300:00:3000:19:534101:16:43.89+00:11:24
26KAMIŃSKI Ireneusz 37KS ISKRA AMWGDYNIAM-35+15M 2600:10:234400:03:2500:42:071900:00:4500:20:195001:16:59.41+00:11:40
27CZAUS Adam 18GDYNIAM-35+16M 2700:09:282200:03:3700:43:303100:00:3000:20:004301:17:05.82+00:11:46
28LEWANDOWSKI Tomasz 53RCI BYGDOSZCZBYDGOSZCZM-35+17M 2800:10:003300:02:5000:45:354500:00:3500:18:132201:17:13.76+00:11:54
29TUSK Paweł 103AMWGDYNIAM-258M 2900:10:485500:02:5200:44:443700:00:3100:18:192301:17:14.78+00:11:55
30KRAKOWSKI Jan 45INVICTUS 3CITYGDYNIAM-259M 3000:10:555900:03:1100:43:192900:00:2800:19:253501:17:18.98+00:11:59
31KRÓLICKI Maciej 47TRI NEGUGDAŃSKM-2510M 3100:11:387200:03:2400:42:082000:00:4300:19:303601:17:23.71+00:12:04
32KARPIŃSKI Łukasz 39KRAKÓWM-35+18M 3200:10:505600:03:0200:45:184000:00:5000:17:361301:17:36.48+00:12:17
33BONIECKI Daniel 12DO RSZWARSZAWAM-35+19M 3300:09:382500:03:4200:45:204100:00:4200:18:232501:17:45.00+00:12:25
34KARPOWICZ Grzegorz 40DYWIZJON OKRĘTÓW PODWODNYCHMOSTYM-2511M 3400:13:189600:02:5600:42:262100:00:4200:19:013101:18:23.98+00:13:04
35SEROKA Łukasz 91PELPLINM-2512M 3500:10:194200:02:5900:45:224300:00:5200:18:543001:18:26.03+00:13:07
36OGÓREK Bartosz
STEFANOWICZ Michał
SORDYL Jan
183AMWGDYNIASztafety4M 3600:09:141800:02:1100:49:158200:00:3700:17:401501:18:57.97+00:13:38
37PAWELEC Łukasz 73LAW DĘBLINRYKIM-35+20M 3700:10:404900:03:5000:43:253000:00:5100:20:134601:18:59.70+00:13:40
38OLSZYNA Miłosz 69DORSZGDYNIAM-35+21M 3800:09:513000:03:2100:42:462600:01:2200:21:417601:19:01.38+00:13:42
39BELTER Daniel 7WEJHEROWOM-182M 3900:08:32400:03:2600:44:423600:00:5000:22:158701:19:45.44+00:14:26
40MIKOŁAJCZAK Wojciech 64AMWGNIEZNOM-183M 4000:09:372400:02:4300:46:505800:01:0400:19:544201:20:08.30+00:14:49
41MAJEWSKI Krystian 57JWFGDYNIAM-35+22M 4100:10:214300:03:4300:47:166400:00:5500:18:011901:20:16.95+00:14:57
42DZIOBA Michał 23TRI DZIOBASOPOTM-35+23M 4200:09:292300:03:4100:46:105300:00:5200:20:305501:20:42.57+00:15:23
43PERDION Paweł 75AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+24M 4300:09:432800:04:2700:48:307300:00:5600:17:22901:20:58.38+00:15:39
44MARSZAŁEK Tomasz 60ENDURE TEAMGDYNIAM-35+25M 4400:10:485400:03:2900:44:203400:00:4500:21:598001:21:21.02+00:16:02
45KRZOWSKI Karol 48LAW DĘBLINWARSZAWAM-184M 4500:08:52800:03:1800:48:537800:00:5500:19:383801:21:36.28+00:16:17
46RONIARSKI Adam 88UKS TRI TEAM RUMIAWEJHEROWOM-35+26M 4600:10:003400:03:1600:46:245500:01:0500:20:546201:21:39.94+00:16:20
47PACZKOWSKI Maciej 72TEAM ASEGDYNIAM-2513M 4700:08:561200:03:2900:48:357600:01:0300:19:504001:21:53.52+00:16:34
48TYMOSZUK Przemysław 104BANINOM-35+27M 4800:12:018400:03:5900:44:483900:00:5700:20:114501:21:56.74+00:16:37
49DRESPA Patryk 21LILI TEAMGDYNIAM-2514M 4900:11:558000:03:2500:45:204200:01:0500:20:164901:22:01.35+00:16:42
50SKUBIDA Adam 92LAW DEBLINDEBLIM-2515M 5000:10:153900:03:1500:46:365600:01:2000:20:425901:22:08.20+00:16:49
51KWIDZIŃSKI Krzysztof 51GDYNIAM-35+28M 5100:10:184000:03:3300:46:385700:00:5100:21:116701:22:31.44+00:17:12
52MENDYKA Kacper 61AMWGDAŃSKM-185M 5200:10:576000:04:1600:47:086000:01:0000:19:183201:22:39.14+00:17:20
53MAGNUSKI Michał 56AMWMALBORKM-186M 5300:11:036300:02:5900:46:155400:01:0000:21:377501:22:54.43+00:17:35
54PIEPER Daniel 78WEJHEROWOM-35+29M 5400:11:427400:04:1800:46:005000:00:5600:20:405801:23:36.54+00:18:17
55ROMAN Krzysztof 87FLOTABOLSZEWOM-35+30M 5500:12:218800:03:5500:45:394600:00:5800:20:546101:23:47.10+00:18:28
56POZAŃSKI Tomasz 79PSIEBIEGI.PLGDYNIAM-35+31M 5600:13:5310400:03:1600:45:584900:01:1000:19:473901:24:04.27+00:18:45
57ANGOWSKI Artur 3RUMIAM-2516M 5700:11:206600:04:1500:45:284400:01:1200:21:567901:24:11.30+00:18:52
58KAPELA Sebastian 38AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHKIEŁCZÓWM-2517M 5800:09:583200:04:5200:47:206500:01:0000:21:086501:24:18.46+00:18:59
59FENRYCH Piotr 24GDYNIAM-35+32M 5900:11:497700:04:3100:45:404800:00:4000:22:018201:24:41.84+00:19:22
60PRZEWDZIECKI Karol 82GDYNIAM-35+33M 6000:13:019400:04:2300:44:463800:01:0000:21:327201:24:42.50+00:19:23
61ORZEŁ Arkadiusz 70WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-187M 6100:14:3211200:03:3400:44:343500:00:4900:21:166901:24:45.19+00:19:26
62GRAJEK Wojciech 26SAILORSGDYNIAM-2518M 6200:12:068500:04:1200:45:404700:00:5800:22:038401:24:59.52+00:19:40
63ADAMCZYK Mateusz 1SZCZECINM-2519M 6300:11:517800:04:1900:47:306600:01:2000:20:345701:25:34.10+00:20:15
64PERZEWSKI Eryk 76AMWGDYNIAM-188M 6400:10:505700:05:4100:46:095200:00:5600:22:218901:25:57.50+00:20:38
65RESZKA Witek 85IRONTEAM3CITYGDAŃSKM-35+34M 6500:12:379200:03:5800:47:156300:01:1000:21:086601:26:08.24+00:20:49
66KOWALSKI Kazimierz 44AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH, WROCŁAWWROCŁAWM-35+35M 6600:09:272100:05:5400:47:126200:00:5300:22:479301:26:13.11+00:20:54
67ANTCZAK Grzegorz 4MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMIPOZNAŃM-35+36M 6700:11:397300:05:1900:47:126100:01:1200:21:026401:26:24.59+00:21:05
68KACPRZAK Dominik 3410 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWAM-2520M 6800:14:3111100:03:5700:46:045100:00:5700:20:576301:26:26.67+00:21:07
69SAGAŁA Adam 8910 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWIELGOLAS DUCHNOWSKIM-35+37M 6900:13:5310300:03:4700:47:396800:01:0300:20:044401:26:26.71+00:21:07
70KOWALSKI Marcin 43FLOTAMOSTYM-35+38M 7000:11:377100:04:0600:48:497700:00:5700:21:166801:26:45.03+00:21:26
71JELIŃSKI Arkadiusz 33IRONTEAM3CITYCIEPLEWOM-35+39M 7100:12:128600:04:5300:47:326700:00:5200:21:217001:26:50.49+00:21:31
72LIPSKI Konrad 115AMWZAMOŚĆM-189M 7200:10:596100:04:1100:48:307400:01:0600:22:058501:26:51.54+00:21:32
73ZAJMA Łukasz 111WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWARSZAWAM-1810M 7300:11:467500:04:3600:51:189200:01:2100:17:581801:26:59.38+00:21:40
74KWIATKOWSKI Tomasz 50POGÓRZEM-35+40M 7400:11:286900:04:4400:46:585900:01:1000:23:139501:27:33.99+00:22:14
75MEYER-SZARY Krystian 62WWW.DOBRYADRESGDYNIA.PLGDYNIAM-2521M 7500:10:254600:03:1500:51:409400:01:0800:22:038301:28:31.20+00:23:12
76BŁASZCZYK Adrian 10AMWGDYNIAM-2522M 7600:12:559300:06:0500:47:406900:01:0200:21:227101:29:04.28+00:23:45
77JAGUŚ Łukasz 30GDYNIAM-35+41M 7700:13:5510500:04:1500:48:157200:01:0600:21:557801:29:26.34+00:24:07
78MAŚLAK Radosław 125BIEGAMYRAZEM /3.FOGDYNIAM-35+42M 7800:14:4111400:04:2800:48:567900:00:5900:20:315601:29:35.76+00:24:16
79CHRAPKOWSKI Marcel 15WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM-35+43M 7900:09:583100:03:1600:54:2610200:01:2400:20:426001:29:46.57+00:24:27
80KACPRZAK Marcin 35GDAŃSKM-35+44M 8000:12:018300:03:3900:51:349300:01:1600:21:357401:30:05.85+00:24:46
81PEDROV Nikolay 116NAVAL ACADEMYVARNAM-1811M 8100:14:1110900:05:2400:48:337500:01:1600:22:549401:32:18.57+00:26:59
82TYREK Patryk 105WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAMYSZKÓWM-1812M 8200:10:073500:04:1900:56:3911300:01:0700:20:245201:32:36.76+00:27:17
83WASILEWSKI Paweł 106AWLWROCŁAWM-35+45M 8300:12:329000:05:3600:49:328300:01:1600:23:419901:32:37.50+00:27:18
84BOGALECKI Marek 11SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-35+46M 8400:13:439800:03:2400:49:438400:01:2500:26:1010901:34:25.74+00:29:06
85BARANOWSKI Marek 6COM-DKMKOSAKOWOM-35+47M 8500:10:425000:05:5100:53:1710100:01:1700:23:319701:34:38.10+00:29:19
86OSTROWSKI Dariusz 71AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-35+48M 8600:14:0110700:04:4900:49:508600:01:1800:25:1610601:35:14.51+00:29:55
87DUDCZAK Maciej 22AMWAA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-2523M 8700:14:4211500:05:3500:50:238900:01:1000:23:5210001:35:42.84+00:30:23
88STANISZEWSKI Jacek 96SANIGDYNIAM-35+49M 8800:13:5010000:04:5400:48:568000:01:2100:26:4911001:35:50.83+00:30:31
89KRASUSKI Robert 46NIE ZRZESZONYWARSZAWAM-35+50M 8900:12:369100:04:2300:53:019800:01:2000:25:3010701:36:50.58+00:31:31
90PRACOŃ Maciej 80GDYNIAM-35+51M 9000:11:266800:03:4900:52:509700:01:1900:27:3911501:37:03.56+00:31:44
91STOJAK Krzysztof 97FLOTAOSICEM-35+52M 9100:17:1411800:05:0200:55:2410800:01:2400:20:275401:39:31.19+00:34:12
92BRYK Sylwester 14PRACUSIELUBLINIECM-35+53M 9200:14:3711300:05:0500:56:2811200:01:0900:22:379101:39:56.83+00:34:37
93LISZEWSKI Tomasz 54FRANKE FS POLANDGDYNIAM-35+54M 9300:15:4011700:03:4600:55:1410600:01:2800:24:1510201:40:23.88+00:35:04
94BARAMBAS Damian 5GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM-2524M 9400:10:394800:04:5000:56:2011100:01:2600:27:4911601:41:04.77+00:35:45
95GNIECH Maciej 122GDYNIAM-35+55M 9500:12:248900:06:2300:55:1610700:01:1500:25:5310801:41:11.55+00:35:52
96MICHALEC Wojciech 63STREET RUN RADOMRADOMM-35+56M 9600:14:2811000:05:3800:54:5410400:01:0800:27:3211401:43:40.62+00:38:21
97ALEKSANDROV Tilomir 117VARNAM-1813M 9700:13:489900:05:0000:56:5211400:01:1400:27:0711201:44:01.33+00:38:42
98NIKOLOV Nikola 120NAVAL ACADEMYVARNAM-1814M 9800:22:2012000:03:2800:54:5210300:00:5800:23:319801:45:09.57+00:39:50
99PRZYBYSZ Marcin 83AMWGDYNIAM-2525M 9900:14:0710800:03:2301:03:2711600:01:2900:24:2410301:46:50.75+00:41:31
100TROCHEV Pencho 118NAVAL ACADEMYVARNAM-1815M 10000:22:5312100:05:4500:53:029900:01:0900:27:0811301:49:57.82+00:44:38
101PAŁUCZAK Arkadiusz
NOWAK Mateusz
DYRCZ Emil
185PAKA-SSztafety6M 10100:13:5110100:02:4901:05:3011800:01:0700:29:0211801:52:19.87+00:47:00
102AL-MANSOUR Jarrah
AL-AMARI Mubarak
AL-DHUBAIBI Dhubaibi
186AMWGDYNIASztafety7M 10200:15:3611600:03:3401:15:3012000:01:0000:22:008101:57:40.00+00:52:20
103STAMOV Giorgi 121NAVAL ACADEMYVARNAM-1816M 10300:17:1411900:06:3301:08:5311900:00:5500:27:5611702:01:31.17+00:56:12
Znaleziono 103 wynik(ów)