Organizator : | APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K |
Data : | 2022-07-24 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 T km |
Zgłoszonych : | 185 |
Wystartowało : | 172 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 172 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mundurowi - K | OPEN Kobiety | Mundurowi - M | OPEN Mężczyźni | Drużynowa
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Moment startu | 7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRZEWIECKA Justyna | 651 | DARŁOWO | OPEN Kobiety | Rycerze Króla Eryka | 2022-07-24 10:33:34 | 01:00:27 | |
2 | MILCZAREK Rafał | 652 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | Rycerze Króla Eryka | 2022-07-24 10:33:35 | 01:00:40 | |
3 | MATUSZEWSKI Marcin | 719 | GOŁĄBEK | OPEN Mężczyźni | 18 bdow team | 2022-07-24 10:30:30 | 01:01:58 | |
4 | NIEDZIAŁEK 2 Tomasz | 666 | SIEDLCE | OPEN Mężczyźni | 18 bdow team | 2022-07-24 10:30:29 | 01:01:59 | |
5 | STASIŃSKI Paweł | 657 | SZUDZIAŁOWO | OPEN Mężczyźni | 18 bdow team | 2022-07-24 10:30:29 | 01:02:00 | |
6 | NIEDZIAŁEK Tomasz | 660 | KOTUŃ | OPEN Mężczyźni | 18 bdow team | 2022-07-24 10:30:29 | 01:02:21 | |
7 | HOSTYŃSKI Adam | 744 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | CSMW | 2022-07-24 10:54:23 | 01:02:24 | |
8 | TEREFENKO Joanna | 743 | SŁUPSKA | OPEN Kobiety | CSMW | 2022-07-24 10:54:24 | 01:02:38 | |
9 | SZAREK Arkadiusz | 748 | USTKA | OPEN Mężczyźni | CSMW | 2022-07-24 10:54:24 | 01:02:42 | |
10 | LEWANDOWSKI Maciej | 723 | KOBYLNICA | OPEN Mężczyźni | HOLD THE LINE | 2022-07-24 10:30:30 | 01:04:19 | |
11 | BĄBEL Krzysztof | 635 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | HOLD THE LINE | 2022-07-24 10:30:28 | 01:04:28 | |
12 | KARCZEWSKI Adam | 633 | CHMIELNO | OPEN Mężczyźni | HOLD THE LINE | 2022-07-24 10:30:29 | 01:07:51 | |
13 | CHMIELECKI Krzysztof | 634 | OPEN Mężczyźni | HOLD THE LINE | 2022-07-24 10:30:29 | 01:07:56 | ||
14 | ELMERYCH Marek | 749 | BYDLINO | OPEN Mężczyźni | CSMW | 2022-07-24 10:54:23 | 01:08:59 | |
15 | BOKACZ Piotr | 729 | USTKA | OPEN Mężczyźni | CSMW | 2022-07-24 10:54:23 | 01:09:04 | |
16 | WILMONT Krzysztof | 727 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | CSMW | 2022-07-24 10:54:24 | 01:09:11 | |
17 | ANDRES Marcin | 724 | PRUSZCZ GDANSKI | OPEN Mężczyźni | Dziki z Trójmiasta | 2022-07-24 10:49:32 | 01:12:23 | |
18 | ROCH Mariusz | 698 | GIŻYCKO | OPEN Mężczyźni | 2BATALION | 2022-07-24 10:54:23 | 01:13:46 | |
19 | SOLIWODA Jacek | 699 | KETRZYN | OPEN Mężczyźni | 2BATALION | 2022-07-24 10:54:23 | 01:13:52 | |
20 | PIPIR Piotr | 701 | GAJEWO | OPEN Mężczyźni | 2BATALION | 2022-07-24 10:54:23 | 01:14:04 | |
21 | BOBUO Joanna | 798 | OPEN Kobiety | Dziki z Trójmiasta | 2022-07-24 10:49:32 | 01:14:17 | ||
22 | ANDRES Katarzyna | 612 | PRUSZCZ GDAŃSKI | OPEN Kobiety | Dziki z Trójmiasta | 2022-07-24 10:49:32 | 01:14:23 | |
23 | SOLIS Michał | 655 | IŁAWA | OPEN Mężczyźni | Paskudy | 2022-07-24 10:37:42 | 01:14:27 | |
24 | WIERZCHOWSKI Kamil | 700 | GIŻYCKO | OPEN Mężczyźni | 2BATALION | 2022-07-24 10:54:23 | 01:14:27 | |
25 | KUBIAK Monika | 663 | KOŁOBRZEG | OPEN Kobiety | Crossfit Kołobrzeg | 2022-07-24 11:20:29 | 01:14:30 | |
26 | DOMŻALSKI Bartosz | 656 | OSTRÓDA | OPEN Mężczyźni | Paskudy | 2022-07-24 10:37:42 | 01:14:32 | |
27 | HERMANOWSKI Piotr | 654 | POLKOWICE | OPEN Mężczyźni | Paskudy | 2022-07-24 10:37:42 | 01:14:37 | |
28 | PAWŁOWSKA Urszula | 662 | KOŁOBRZEG | OPEN Kobiety | Crossfit Kołobrzeg | 2022-07-24 11:20:29 | 01:14:37 | |
29 | JAROSZEWSKI Mateusz | 653 | OSTRÓDA | OPEN Mężczyźni | Paskudy | 2022-07-24 10:37:42 | 01:14:41 | |
30 | OTREMBA Beata | 614 | ŁĘGOWO | OPEN Kobiety | Dziki z Trójmiasta | 2022-07-24 10:49:32 | 01:14:43 | |
31 | ŻÓŁĆ Sebastian | 619 | ZBYCHOWO | OPEN Mężczyźni | Dziki z Trójmiasta | 2022-07-24 10:49:32 | 01:14:46 | |
32 | BIKOWSKI Karol | 704 | GIŻYCKO | OPEN Mężczyźni | 2BATALION | 2022-07-24 10:54:23 | 01:15:11 | |
33 | WRÓBLEWSKI Paweł | 703 | PISZ | OPEN Mężczyźni | 2BATALION | 2022-07-24 10:54:24 | 01:15:11 | |
34 | DATA Marcin | 778 | WARZENKO | OPEN Mężczyźni | GL Darłowo | 2022-07-24 10:45:54 | 01:16:29 | |
34 | SWAT Sebastian | 773 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | GL Darłowo | 2022-07-24 10:45:54 | 01:16:39 | |
36 | JUSZCZAK Jakub | 757 | WICKO | OPEN Mężczyźni | GL Darłowo | 2022-07-24 10:45:54 | 01:16:47 | |
37 | STANKOWSKI Patryk | 682 | KOŚCIERZYNA | OPEN Mężczyźni | 49Blot | 2022-07-24 11:17:11 | 01:18:01 | |
38 | DĄBEK Daniel | 680 | KIEZMARK | OPEN Mężczyźni | 49Blot | 2022-07-24 11:17:11 | 01:18:08 | |
39 | SIEMIANOWSKI Radosław | 786 | BARCZEWO | OPEN Mężczyźni | DEFENDER BARCZEWO | 2022-07-24 10:49:30 | 01:18:32 | |
40 | CYBULSKI Jakub | 681 | WIELKI KLIŃCZ | OPEN Mężczyźni | 49Blot | 2022-07-24 11:17:10 | 01:18:37 | |
41 | MAŚNIAK Łukasz | 745 | PRUSZCZ GDAŃSKI | OPEN Mężczyźni | 49Blot | 2022-07-24 11:17:11 | 01:18:42 | |
42 | SOWA Dawid | 722 | BARCZEWO | OPEN Mężczyźni | DEFENDER BARCZEWO | 2022-07-24 10:49:30 | 01:19:27 | |
43 | WĘGRODZKI Paweł | 756 | BARCZEWO | OPEN Mężczyźni | DEFENDER BARCZEWO | 2022-07-24 10:49:31 | 01:19:38 | |
44 | ŁADA Jarosław | 679 | BARCZEWO | OPEN Mężczyźni | DEFENDER BARCZEWO | 2022-07-24 10:49:31 | 01:19:43 | |
45 | DUBIELECKI Adam | 618 | BARCZEWO | OPEN Mężczyźni | DEFENDER BARCZEWO | 2022-07-24 10:49:30 | 01:19:49 | |
46 | BAKALARZ Katarzyna | 622 | DARŁOWO | OPEN Kobiety | Rycerze Króla Eryka | 2022-07-24 10:33:34 | 01:24:59 | |
47 | GODLEWSKI Michał | 696 | WĄSEWO | OPEN Mężczyźni | MF Rubinek | 2022-07-24 10:37:43 | 01:25:04 | |
48 | OLSZAR Grzegorz | 628 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | Rycerze Króla Eryka | 2022-07-24 10:33:34 | 01:25:11 | |
49 | PŁOSKI Krzysztof | 627 | BOBOLIN | OPEN Mężczyźni | Rycerze Króla Eryka | 2022-07-24 10:33:35 | 01:25:15 | |
50 | POZORSKI Maciej | 695 | SZUMOWO | OPEN Mężczyźni | MF Rubinek | 2022-07-24 10:37:43 | 01:25:16 | |
51 | KULESZA Mateusz | 697 | OSTRÓW MAZOWIECKA | OPEN Mężczyźni | MF Rubinek | 2022-07-24 10:37:43 | 01:25:23 | |
52 | GRUDZIŃSKI Mateusz | 777 | OSTRÓW MAZOWIECKA | OPEN Mężczyźni | MF Rubinek | 2022-07-24 10:37:43 | 01:25:28 | |
53 | WOLKIEWICZ Mateusz | 710 | LANGENHAGEN | OPEN Mężczyźni | Rycerze Króla Eryka | 2022-07-24 10:33:34 | 01:25:39 | |
54 | KONIECZNY Krzysztof | 640 | LOTYŃ | OPEN Mężczyźni | Rycerze Króla Eryka | 2022-07-24 10:33:34 | 01:25:46 | |
55 | KACPRZAK Karol | 632 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | Rycerze Króla Eryka | 2022-07-24 10:33:34 | 01:25:51 | |
56 | KOBIAŁKA Michał | 641 | LOTYŃ | OPEN Mężczyźni | Rycerze Króla Eryka | 2022-07-24 10:33:34 | 01:26:01 | |
56 | BAKALARZ Adam | 621 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | Rycerze Króla Eryka | 2022-07-24 10:33:34 | 01:26:10 | |
58 | CHMIELEWSKI Łukasz | 782 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | Rycerze Króla Eryka 2 | 2022-07-24 10:33:35 | 01:26:17 | |
59 | KOWALCZYK Patryk | 754 | PIŁA | OPEN Mężczyźni | Bezbożne Ladacznice | 2022-07-24 11:22:42 | 01:30:52 | |
60 | SZULC Karol | 755 | PIŁA | OPEN Mężczyźni | Bezbożne Ladacznice | 2022-07-24 11:22:43 | 01:31:03 | |
61 | DYKTY Filip | 691 | POSTOMINO | OPEN Mężczyźni | Dziki Team | 2022-07-24 11:01:21 | 01:38:06 | |
62 | DREWNIAK Tomasz | 683 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | Dziki Team | 2022-07-24 11:01:21 | 01:38:11 | |
63 | KURP Kamil | 685 | POTĘGOWO | OPEN Mężczyźni | Dziki Team | 2022-07-24 11:01:21 | 01:38:14 | |
64 | STRUGAŁA Daniel | 688 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | Dziki Team | 2022-07-24 11:01:21 | 01:38:23 | |
65 | MILCZAREK Robert | 689 | KREPA SLUPSKA | OPEN Mężczyźni | Dziki Team | 2022-07-24 11:01:21 | 01:38:27 | |
66 | KULINSKI Mateusz | 686 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | Dziki Team | 2022-07-24 11:01:21 | 01:38:41 | |
67 | WÒJCIK Patryk | 690 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | Dziki Team | 2022-07-24 11:01:21 | 01:38:51 | |
68 | KOSTRZEWA Paweł | 684 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | Dziki Team | 2022-07-24 11:01:20 | 01:38:52 | |
69 | CESAK Adam | 687 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | Dziki Team | 2022-07-24 11:01:21 | 01:38:54 | |
70 | RZEPPA Filip | 709 | GDAŃSK | OPEN Mężczyźni | SB GYM Gdynia | 2022-07-24 11:17:12 | 01:43:49 | |
71 | BUJALSKA Sylwia | 707 | GDYNIA | OPEN Kobiety | SB GYM Gdynia | 2022-07-24 11:17:11 | 01:44:09 | |
72 | WOJEWÓDZKI Stanisław | 714 | GDYNIA | OPEN Mężczyźni | SB GYM Gdynia | 2022-07-24 11:17:12 | 01:44:16 | |
73 | LANDI Kuba | 708 | GDYNIA | OPEN Mężczyźni | SB GYM Gdynia | 2022-07-24 11:17:12 | 01:45:08 | |
74 | WOJEWÓDZKI Przemysław | 713 | GDYNIA | OPEN Mężczyźni | SB GYM Gdynia | 2022-07-24 11:17:12 | 01:45:17 | |
75 | WRZOS Bartosz | 665 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | JW4724 | 2022-07-24 10:45:55 | 01:46:57 | |
76 | BIELECKI Marcin | 753 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | Kalektycy Darłowo | 2022-07-24 11:20:28 | 01:46:58 | |
77 | GLIWA Aleksandra | 661 | CEWICE | OPEN Kobiety | Ekipa z URSUSA | 2022-07-24 10:45:56 | 01:46:59 | |
78 | GLIWA Szymon | 678 | CZARNA DĄBRÓWKA | OPEN Mężczyźni | Ekipa z URSUSA | 2022-07-24 10:45:57 | 01:47:02 | |
79 | CZERNIEJEWSKI Paweł | 750 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | Kalektycy Darłowo | 2022-07-24 11:20:27 | 01:47:02 | |
80 | CEBULA Krystian | 747 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | Kalektycy Darłowo | 2022-07-24 11:20:27 | 01:47:12 | |
81 | GLIWA Przemysław | 664 | CEWICE | OPEN Mężczyźni | Ekipa z URSUSA | 2022-07-24 10:45:56 | 01:47:22 | |
82 | RYBARCZYK Michał | 770 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | Kalektycy Darłowo | 2022-07-24 11:20:27 | 01:47:39 | |
83 | SKWIERZ Agata | 774 | SŁUPSK | OPEN Kobiety | Kalektycy Darłowo | 2022-07-24 11:20:28 | 01:47:39 | |
84 | ROSTOWSKI Szymon | 785 | ŁOSINO | OPEN Mężczyźni | Kalektycy Darłowo | 2022-07-24 11:20:27 | 01:47:46 | |
85 | KOBIELA Mateusz | 752 | DARŁOWO | OPEN Mężczyźni | Kalektycy Darłowo | 2022-07-24 11:20:28 | 01:47:53 | |
86 | ROSTOWSKI Daniel | 784 | ŁOSINO | OPEN Mężczyźni | Kalektycy Darłowo | 2022-07-24 11:20:27 | 01:48:09 | |
87 | KOBUS Piotr | 746 | NOWE BIELICE | OPEN Mężczyźni | Kalektycy Darłowo | 2022-07-24 11:20:27 | 01:48:14 | |
88 | WILK Maciej | 659 | GDYNIA | OPEN Mężczyźni | STEP BRO TEAM | 2022-07-24 11:45:35 | 01:51:26 | |
89 | WASILUK Krystian | 658 | GDYNIA | OPEN Mężczyźni | STEP BRO TEAM | 2022-07-24 11:45:35 | 01:51:29 | |
90 | POŁYNIAK Katarzyna | 711 | KAŹMIERZ | OPEN Kobiety | Hyże Norki i Rosomak | 2022-07-24 10:54:24 | 01:51:54 | |
91 | PETRYKOWSKA Martyna | 712 | MIŁOMŁYN | OPEN Kobiety | Hyże Norki i Rosomak | 2022-07-24 10:54:24 | 01:52:09 | |
92 | SOLA Marcin | 717 | POZNAŃ | OPEN Mężczyźni | Hyże Norki i Rosomak | 2022-07-24 10:54:25 | 01:52:13 | |
93 | SIKORKA Magdalena | 718 | POZNAŃ | OPEN Kobiety | Hyże Norki i Rosomak | 2022-07-24 10:54:24 | 01:52:43 | |
94 | FRANCZUK Piotr | 623 | RUCIANE NIDA | OPEN Mężczyźni | Mazurskie Świry | 2022-07-24 10:37:43 | 01:53:43 | |
95 | SIECZKA Anna | 626 | SKARŻYSKO-KAMIENNA | OPEN Kobiety | Mazurskie Świry | 2022-07-24 10:37:43 | 01:53:43 | |
96 | BOŻKO Katarzyna | 728 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | OPEN Kobiety | ZMECH I PRZYJACIELE | 2022-07-24 11:20:29 | 01:53:51 | |
97 | SZCZEPKOWSKA Iwona | 624 | RUCIANE NIDA | OPEN Kobiety | Mazurskie Świry | 2022-07-24 10:37:43 | 01:54:07 | |
98 | PANASIŃSKA Weronika | 740 | KURZNIE | OPEN Kobiety | ZMECH I PRZYJACIELE | 2022-07-24 11:20:28 | 01:54:11 | |
99 | ALBIŃSKA Anna | 625 | BIAŁA PISKA | OPEN Kobiety | Mazurskie Świry | 2022-07-24 10:37:43 | 01:54:24 | |
100 | ZIELIŃSKA Danuta | 613 | USTKA | OPEN Kobiety | USB Ustka | 2022-07-24 10:41:34 | 01:54:35 | |
101 | KORNILUK Paweł | 742 | USTKA | OPEN Mężczyźni | USB Ustka | 2022-07-24 10:41:33 | 01:54:43 | |
102 | KOCEJKO Marek | 799 | OPEN Mężczyźni | USB Ustka | 2022-07-24 10:41:35 | 01:55:00 | ||
103 | ĆWIGOŃ-KARBOWSKA Marta | 642 | USTKA | OPEN Kobiety | USB Ustka | 2022-07-24 10:41:35 | 01:55:01 | |
104 | PRZEWROCKI Andrzej | 715 | USTKA | OPEN Mężczyźni | USB Ustka | 2022-07-24 10:41:34 | 01:55:05 | |
105 | MATUKIEWICZ Kacper | 720 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | ZMECH I PRZYJACIELE | 2022-07-24 11:20:29 | 01:55:05 | |
106 | CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata | 692 | USTKA | OPEN Kobiety | USB Ustka | 2022-07-24 10:41:34 | 01:55:22 | |
107 | HORDEJUK Dorota | 705 | USTKA | OPEN Kobiety | USB Ustka | 2022-07-24 10:41:33 | 01:55:27 | |
108 | KAMIENIECKI Rafał | 615 | USTKA | OPEN Mężczyźni | USB Ustka | 2022-07-24 10:41:34 | 01:55:32 | |
109 | WALUŚ Szczepan | 751 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | ZMECH I PRZYJACIELE | 2022-07-24 11:20:29 | 01:55:32 | |
110 | SKUZA Grzegorz | 772 | KOBYLNICA | OPEN Mężczyźni | ZMECH I PRZYJACIELE | 2022-07-24 11:20:28 | 01:55:39 | |
111 | KONIECZNY Piotr | 601 | INOWROCŁAW | OPEN Mężczyźni | USB Ustka | 2022-07-24 10:41:34 | 01:55:40 | |
112 | WOŹNIAK Sebastian | 725 | GRUDZIĄDZ | OPEN Mężczyźni | MiTuPolej | 2022-07-24 10:41:34 | 01:56:00 | |
113 | BRYKOWSKA Teresa | 638 | PABIANICE | OPEN Kobiety | Ada Team | 2022-07-24 10:33:36 | 01:56:26 | |
114 | STRĄK Anna | 783 | USTKA | OPEN Kobiety | ELITARNA GRUPA BALTO | 2022-07-24 10:58:12 | 01:56:27 | |
115 | RASZEWSKA Beata | 677 | STRZELINO | OPEN Kobiety | BALTO | 2022-07-24 10:58:12 | 01:56:32 | |
116 | DUDEK-BALCER Honorata | 610 | PIŁA | OPEN Kobiety | Zadyszka Team | 2022-07-24 10:49:33 | 01:56:34 | |
117 | BARTOSZKO Jacek | 676 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | BALTO | 2022-07-24 10:58:12 | 01:56:40 | |
118 | PRZYTARSKI Michał | 639 | STRYKÓW | OPEN Mężczyźni | Ada Team | 2022-07-24 10:33:36 | 01:56:42 | |
119 | BRYKOWSKI Andrzej | 637 | PABIANICE | OPEN Mężczyźni | Ada Team | 2022-07-24 10:33:35 | 01:56:43 | |
120 | GAJEWSKA Aneta | 672 | USTKA | OPEN Kobiety | BALTO | 2022-07-24 10:58:12 | 01:56:50 | |
121 | GAJEWSKI Kacper | 674 | USTKA | OPEN Mężczyźni | BALTO | 2022-07-24 10:58:12 | 01:56:54 | |
122 | GAJEWSKI Bogusław | 673 | USTKA | OPEN Mężczyźni | BALTO | 2022-07-24 10:58:12 | 01:57:09 | |
123 | RYBAK Łukasz | 636 | DUSZNIKI-ZDROJ | OPEN Mężczyźni | Ada Team | 2022-07-24 10:33:36 | 01:57:12 | |
124 | GAJEWSKI Patryk | 675 | USTKA | OPEN Mężczyźni | BALTO | 2022-07-24 10:58:11 | 01:57:18 | |
124 | RYCYK Krzysztof | 706 | USTKA | OPEN Mężczyźni | BALTO | 2022-07-24 10:58:12 | 01:57:29 | |
126 | ZIARNIK Karolina | 611 | PIŁA | OPEN Kobiety | Zadyszka Team | 2022-07-24 10:49:33 | 01:57:47 | |
127 | NOGOWSKA Joanna | 693 | PIŁA | OPEN Kobiety | Zadyszka Team | 2022-07-24 10:49:31 | 01:58:45 | |
128 | JANUCHOWSKA Katarzyna | 731 | PIŁA | OPEN Kobiety | Zadyszka Team | 2022-07-24 10:49:31 | 01:58:51 | |
129 | GŁOWIŃSKA Ewa | 616 | GDAŃSK | OPEN Kobiety | CrossFit Stocznia | 2022-07-24 11:25:56 | 01:58:52 | |
130 | KAŹMIERSKI Krzysztof | 604 | CHODZIEŻ | OPEN Mężczyźni | Zadyszka Team | 2022-07-24 10:49:32 | 01:58:55 | |
131 | KOŹLIKOWSKA Magdalena | 603 | PIASECZNO | OPEN Kobiety | Zadyszka Team | 2022-07-24 10:49:31 | 01:59:04 | |
132 | NOWACZYK Michal | 602 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | Zadyszka Team | 2022-07-24 10:49:33 | 01:59:21 | |
133 | ORDYSZEWSKA Anna | 617 | GDAŃSK | OPEN Kobiety | CrossFit Stocznia | 2022-07-24 11:25:56 | 01:59:39 | |
134 | SZTANGA Magdalena | 606 | GDAŃSK | OPEN Kobiety | CrossFit Stocznia | 2022-07-24 11:25:56 | 01:59:51 | |
135 | JEGLIŃSKI Jarosław | 609 | GDAŃSK | OPEN Mężczyźni | CrossFit Stocznia | 2022-07-24 11:25:56 | 01:59:58 | |
136 | KREFT Patryk | 605 | GDAŃSK | OPEN Mężczyźni | CrossFit Stocznia | 2022-07-24 11:25:56 | 01:59:59 | |
137 | KORZENIOWSKA Karolina | 716 | GDANSK | OPEN Kobiety | CrossFit Stocznia | 2022-07-24 11:25:56 | 02:00:01 | |
138 | GRZECHNIK Radosław | 643 | JÓZEFÓW | OPEN Mężczyźni | Sharks | 2022-07-24 11:05:06 | 02:00:21 | |
139 | KOZAK Agnieszka | 646 | WARSZAWA | OPEN Kobiety | Sharks | 2022-07-24 11:05:06 | 02:00:25 | |
140 | HAPAT Marcin | 648 | LEGIONOWO | OPEN Mężczyźni | Sharks | 2022-07-24 11:05:06 | 02:00:25 | |
141 | JANKOWSKI Krzysztof | 645 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | Sharks | 2022-07-24 11:05:07 | 02:00:47 | |
142 | JAŚKIEWICZ Tomasz | 649 | CZĘSTOCHOWA | OPEN Mężczyźni | Sharks | 2022-07-24 11:05:06 | 02:00:53 | |
143 | KOCABA Agnieszka | 647 | WARSZAWA | OPEN Kobiety | Sharks | 2022-07-24 11:05:07 | 02:00:55 | |
144 | MASŁOWSKI Rafał | 644 | BRAMKI | OPEN Mężczyźni | Sharks | 2022-07-24 11:05:07 | 02:00:55 | |
145 | RĄCZKA Joanna | 775 | WARSZAWA | OPEN Kobiety | Sharks | 2022-07-24 11:05:06 | 02:01:54 | |
146 | RĄCZKA Konrad | 776 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | sharks1 | 2022-07-24 11:05:07 | 02:02:03 | |
147 | WLAZŁA Klaudia | 736 | SŁUPSK | OPEN Kobiety | SOMSIAD ZŁODZIEJ | 2022-07-24 10:41:35 | 02:02:47 | |
148 | CHOJNOWSKI Adam | 738 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | SOMSIAD ZŁODZIEJ | 2022-07-24 10:41:36 | 02:02:54 | |
149 | KAMIŃSKI Marcin | 733 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | SOMSIAD ZŁODZIEJ | 2022-07-24 10:41:35 | 02:03:00 | |
150 | SUROWIEC Mariusz | 732 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | SOMSIAD ZŁODZIEJ | 2022-07-24 10:41:37 | 02:03:18 | |
151 | STERNIŃSKI Robert | 739 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | SOMSIAD ZŁODZIEJ | 2022-07-24 10:41:36 | 02:03:27 | |
152 | KAMIŃSKA Monika | 734 | SŁUPSK | OPEN Kobiety | SOMSIAD ZŁODZIEJ | 2022-07-24 10:41:38 | 02:03:41 | |
153 | UMAŃSKI Mateusz | 737 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | SOMSIAD ZŁODZIEJ | 2022-07-24 10:41:37 | 02:03:47 | |
154 | JACH Magdalena | 670 | SŁUPSK | OPEN Kobiety | Trzy Fale team | 2022-07-24 10:33:34 | 02:04:14 | |
155 | KUBICA Agnieszka | 669 | SŁUPSK | OPEN Kobiety | Trzy Fale team | 2022-07-24 10:33:33 | 02:04:25 | |
156 | GOEBEL Karolina | 668 | SŁUPSK | OPEN Kobiety | Trzy Fale team | 2022-07-24 10:33:34 | 02:04:28 | |
157 | KAMIŃSKI Witold | 671 | KRĘPA SŁUPSKA | OPEN Mężczyźni | Trzy Fale team | 2022-07-24 10:33:34 | 02:04:52 | |
158 | KUŹMICZ Adam | 762 | WICKO | OPEN Mężczyźni | Polipack Team GWE | 2022-07-24 11:22:42 | 02:11:56 | |
159 | MARCZYŃSKI Adam | 767 | GOŚCICINO | OPEN Mężczyźni | Polipack Team GWE | 2022-07-24 11:22:43 | 02:12:40 | |
160 | NACZK Leonard | 771 | LĘBORK | OPEN Mężczyźni | Polipack Team GWE II | 2022-07-24 11:22:43 | 02:12:41 | |
161 | KWIDZIŃSKA Emilia | 779 | GOŚCICINO | OPEN Kobiety | Polipack Team GWE II | 2022-07-24 11:22:42 | 02:13:00 | |
162 | NACZK Wiktoria | 768 | LĘBORK | OPEN Kobiety | Polipack Team GWE II | 2022-07-24 11:22:42 | 02:13:15 | |
163 | BAŁUT Nikodem | 766 | OPEN Mężczyźni | Polipack Team GWE | 2022-07-24 11:22:42 | 02:13:22 | ||
164 | KUŹMICZ Magdalena | 761 | MASZEWKO | OPEN Kobiety | Polipack Team GWE | 2022-07-24 11:22:43 | 02:14:46 | |
165 | KRÓLIKOWSKA Krystyna | 763 | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | OPEN Kobiety | Polipack Team GWE | 2022-07-24 11:22:43 | 02:15:04 | |
166 | BARZOWSKA Monika | 769 | GOWINO | OPEN Kobiety | Polipack Team GWE II | 2022-07-24 11:22:42 | 02:15:19 | |
167 | LEJKOWSKA Mirela | 758 | GOWINO | OPEN Kobiety | Polipack Team GWE | 2022-07-24 11:22:42 | 02:15:27 | |
168 | LEJKOWSKI Łukasz | 759 | GOWINO | OPEN Mężczyźni | Polipack Team GWE | 2022-07-24 11:22:42 | 02:15:38 | |
169 | WENDT Jarosław | 760 | SASINO | OPEN Mężczyźni | Polipack Team GWE | 2022-07-24 11:22:43 | 02:15:41 | |
170 | POLAK Jarosław | 600 | KOŚCIERZYNA | OPEN Mężczyźni | Dziki z Trójmiasta | 2022-07-24 10:49:31 | ||
171 | ŻÓŁĆ Beata | 620 | ZBYCHOWO | OPEN Kobiety | Dziki z Trójmiasta | 2022-07-24 10:49:32 | ||
172 | CICHAŁA Damian | 694 | SŁUPSK | OPEN Mężczyźni | Dziki Team | 2022-07-24 11:01:20 |
Znaleziono 172 wynik(ów)