FUN SWIMRUN BYDGOSZCZ 2017

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2017-08-15
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
76
Wystartowało/ Started:
61
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
61
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Lista nagrodzonych/ List of winners: Open
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start time3km5.5kmCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1URBAŃSKI Michał 515MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20100:01:2100:18:4500:34:0300:40:27.2500:41:48.65 6:448.9
2MONCZAK Grzegorz 486ONE MAN TEAMPOZNAŃM40100:00:1100:18:4900:35:3000:40:58.4500:41:09.70+00:00:316:498.8
3OLLER Krzysztof 492MTP KORMORAN OLSZTYNOLSZTYNM16100:03:1100:20:5200:36:3100:41:06.7500:44:18.05+00:00:396:518.8
4KUBIŃSKI Jakub 478BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM30100:00:0000:20:1000:36:1000:41:32.7000:41:33.35+00:01:056:558.7
5ZACHOSZCZ Joanna 518AZS UWM OLSZTYNOLSZTYNK20100:03:1200:20:4500:41:33.2500:44:45.90+00:01:066:558.7
6DEMBIŃSKI Marek 456WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃM40200:01:4100:20:1500:36:0200:41:58.9000:43:40.15+00:01:316:598.6
7PILEWSKI Mikołaj 497BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM20200:01:3000:20:2200:36:4000:43:10.4500:44:41.00+00:02:437:118.3
8KOSIOR Michał 471KS CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM20300:02:3000:22:0500:37:4900:45:04.0000:47:34.60+00:04:367:308
9LEWANDOWSKI Igor 482K.S. CELIRONMAN S.A.ŁÓDŹM20400:01:1000:21:0400:38:0600:45:17.2500:46:28.05+00:04:507:337.9
10BARCZEWSKI Marek 443BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMTORUŃM20500:01:5000:22:4300:38:3900:45:30.5000:47:20.90+00:05:037:357.9
11FIJALKOWSKI Mateusz 458AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹŁÓDŹM20600:03:4100:22:3200:38:2200:45:36.9500:49:18.60+00:05:097:367.9
12NIENARTOWICZ Bartosz 472TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM30200:02:2100:23:0000:40:2000:46:54.7000:49:16.30+00:06:277:497.7
13BIANKOWSKI Piotr 446POLISCH EXTREME ICE SWIMMINGRUMIAM40300:02:1100:23:1100:41:2200:47:26.5000:49:37.80+00:06:597:547.6
14SKORECKI Alexander 502BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM20700:00:4100:23:2700:42:0200:48:05.7000:48:47.30+00:07:388:017.5
15OLSZEWSKI Łukasz 493BYDGOSZCZM40400:03:5100:23:2200:41:2600:49:16.4500:53:07.95+00:08:498:127.3
16OGRODOWCZYK Daria 490KS CELIRONMAN S.AŁÓDŹK20200:03:3100:24:0100:41:5100:49:37.0000:53:08.15+00:09:098:167.3
17KĘDZIERSKI Rafał 467DE-STRESSBYDGOSZCZM40500:00:5100:23:5100:42:0600:49:51.4000:50:42.80+00:09:248:187.2
18TUROWIEC Adam 513UAM TRIATHLON POZNAŃ | APPETITEFORSPORTS.COMBYDGOSZCZM40600:01:0100:23:4800:42:1600:50:05.6000:51:06.60+00:09:388:207.2
19NOWICKI Jakub 488MKS ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM16200:02:5500:24:4100:45:1000:50:44.0000:53:39.20+00:10:168:277.1
20SOKOŁOWSKA Hanna 505ANIMAL CARE COMPLEXBYDGOSZCZK50100:06:2100:25:4000:44:3300:51:19.4000:57:40.95+00:10:528:337
21OLECHNOWICZ Tomasz 491SM BUDOWLANIBYDGOSZCZM40700:10:0100:25:3700:44:0600:51:34.5501:01:36.50+00:11:078:357
22ŚLIMAKOWSKI Daniel 509MOD-X.ORGWARSZAWAM40800:05:3200:25:0700:44:2800:52:00.7500:57:32.80+00:11:338:406.9
23CHOJNACKI Jakub 451MAKSYMILIANOWOM30300:05:1100:25:0100:43:4500:52:01.8500:57:13.55+00:11:348:406.9
24CINIEWSKI Tomasz 453ZIMNA ZALEWAJKAŁÓDŹM30400:06:0100:25:1400:43:3800:52:12.2000:58:14.15+00:11:448:426.9
25SOBCZAK Witold 503KB SZAMOTUŁY/ 12 TRI.PL/ VEGE RUNNERSPOZNAŃM40900:09:0100:26:0300:43:4800:52:17.8001:01:19.60+00:11:508:436.9
26BENTKOWSKA Natalia 445WITKOWSKITEAMPRĄDOCINK20300:02:0000:26:0900:45:3700:53:04.4500:55:05.35+00:12:378:506.8
27PASCHKE Roman 496SHIPCUPGDYNIAM30500:07:3100:26:0000:45:0100:53:13.1001:00:44.95+00:12:458:526.8
28CHEBANENKO Yevhen 449MIMI TEAMALEKSANDRIJAM20800:09:5100:25:1000:45:2400:54:06.7001:03:58.30+00:13:399:016.7
29KOWALSKA Iwona 474WYMIATACZEMOSTYK30100:04:2100:26:2800:45:5400:54:11.3500:58:32.90+00:13:449:016.6
30ŁUCZAK Paweł 484KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM401000:06:4100:26:4900:45:3200:54:29.6501:01:11.05+00:14:029:056.6
31GACKOWSKI Jarek 459TRISTYLE.PLBYDGOSZCZM401100:02:5100:27:1200:46:1500:54:32.9500:57:24.55+00:14:059:056.6
32BANAŚ Adrian 442KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20900:04:5100:25:4600:46:1200:54:55.2000:59:46.40+00:14:279:096.6
33OGRODNIK Bogusław 489POLISH OGRODNIK TEAMWROCŁAWM50100:00:3000:25:5400:47:5000:55:09.2000:55:40.00+00:14:419:116.5
34SADECKI Karol 500CB 163CHEŁMNOM201000:05:2100:26:4400:45:5800:55:27.3001:00:48.75+00:15:009:146.5
35ALSKI Łukasz 441BYDGOSZCZM30600:05:5200:26:1500:46:3300:55:40.3001:01:32.40+00:15:139:166.5
36DANIELSKI Maciej 455BYDGOSZCZM201100:05:0100:28:0200:49:1600:57:16.1001:02:17.95+00:16:489:326.3
37TYMA Mateusz 514UTP BYDGOSZCZBYDGOSZCZM201200:08:1100:28:2700:47:2500:57:46.3001:05:57.80+00:17:199:376.2
38CHMIELEWICZ Paweł 450BYDGOSZCZM30700:09:2100:27:4300:57:56.6001:07:18.40+00:17:299:396.2
39MAŁKIŃSKI Józef 485BYDGOSZCZM60100:04:4100:27:4400:48:2100:57:58.3001:02:40.10+00:17:319:396.2
40NIEREBIŃSKI Tomasz 487BYDGOSZCZM401200:06:3100:28:3400:49:5800:59:05.6001:05:36.95+00:18:389:506.1
41SOBOWIEC Szymon 504SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZM401300:04:1100:28:3500:50:0000:59:11.3001:03:22.75+00:18:449:516.1
42DRABJEWSKI Paweł 457TKKF WODNIK WIĘCBORKŚMIŁOWOM30800:08:3100:28:5600:49:4201:00:01.2001:08:32.95+00:19:3310:006
43KOWALSKI Marcin 475WYMIATACZEMOSTYM30900:04:3000:28:3100:50:3601:00:40.2501:05:11.20+00:20:1310:065.9
44TACIAK Dawid 510NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM301000:06:5100:29:1700:50:2801:01:31.1501:08:22.95+00:21:0310:155.9
45SZYDŁO Agata 508RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONUWROCŁAWK40100:07:0100:30:0900:52:3901:01:50.6501:08:52.55+00:21:2310:185.8
46KLIMKIEWICZ Dariusz 468TRISPACEPRZYŁĘKIM401400:02:4000:29:1601:02:29.8001:05:10.65+00:22:0210:255.8
47BOŁTUĆ Małgorzata 448POLISH OGRODNIK TEAMWROCŁAWK30200:00:2000:29:5800:53:1601:02:36.5501:02:57.15+00:22:0910:265.7
48BARTNIK Mieczysław 444BYDGOSZCZM50200:04:0100:31:1900:54:4401:02:52.5501:06:54.10+00:22:2510:285.7
49BIENIAS Paulina 447OZORKÓWK20400:06:1100:30:1200:52:1601:03:13.5501:09:25.00+00:22:4610:325.7
50JANKOWSKI Łukasz 463JTEAMBYDGOSZCZM301100:08:0100:29:1600:52:3801:03:45.8501:11:47.65+00:23:1810:375.6
51GRACZYKOWSKI Andrzej 460BYDGOSZCZM401500:09:3100:30:4100:54:2701:04:41.4001:14:13.30+00:24:1410:475.6
52KRASICKI Michał 477TKKF WODNIK WIĘCBORKWITUNIAM301200:08:4100:32:5600:56:0301:06:14.7501:14:56.35+00:25:4711:025.4
53WIĘCIELEWSKA Joanna 516BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK30300:07:1100:31:3600:54:5601:06:44.5501:13:56.35+00:26:1711:075.4
54STAJNIAK Michał 506SMASHING PĄPKINSWARSZAWAM201300:05:4100:31:0100:53:5501:07:06.4001:12:48.20+00:26:3911:115.4
55KWIATOŃ Michał 480BYDGOSZCZM201400:09:1100:31:5700:55:3201:08:23.6001:17:35.55+00:27:5611:245.3
56JARZEMSKI Marcin 464BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM301300:07:4100:32:2400:58:1701:08:32.7501:16:14.55+00:28:0511:255.3
57RAKOWSKI Piotr 498BYDGOSKIE REGIONALNE KOŁO STOWARZYSZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJBYDGOSZCZM60200:08:5200:34:2600:57:3701:09:23.9001:18:15.90+00:28:5611:335.2
58WIŚNIEWSKI Włodzimierz 517SPCBYDGOSZCZM50300:09:4100:32:5201:09:39.7001:19:21.45+00:29:1211:365.2
59STARZYŃSKI Piotr 507KANCELARIA ADWOKACKA SAPERE AUDEKĘTRZYNM301400:07:5200:31:5500:56:1901:09:41.0501:17:33.10+00:29:1311:365.2
60JASTRZĄB Michal 465BYDGOSZCZM401600:07:2100:31:4000:56:1501:10:25.8501:17:47.50+00:29:5811:445.1
61GRZECHOWIAK Krzysztof 461ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM301500:08:2100:33:5100:58:1301:11:36.5001:19:58.05+00:31:0911:565
Znaleziono 61 wynik(ów)