GDAŃSK - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-10-03
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 66
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 1.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu1.1km
     
1KOLASA Wojciech 723FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM 40-4900:00:0600:07:13
2DZIEDZEWICZ Andrzej 709KGHM METRACO POLKOWICEBIAŁORUŚ, GRODNOM 30-3900:00:0400:07:16
3BOGACKI Sławek 705ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-4900:00:0500:07:17
4STUPNOWICZ Przemek 752FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 18-2900:00:0200:07:18
5KOŁODZIEJCZAK Beata 724SOCHO TEAMSOCHACZEWK 40-4900:02:1700:07:25
6NALEPKA Jerzy 737PITBULL WALKING - SANOKSANOKM 60+00:00:1100:07:32
7ZAGAJA Janusz 765KS METRACO POLKOWICEPOKÓJM 60+00:00:1100:07:33
8STOPA Joanna 750BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 18-2900:02:1500:07:42
9KOWALCZYK Mariusz 728GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 40-4900:00:0600:07:49
10JANCZYK Małgorzata 715FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 30-3900:02:1700:07:52
11SOBKOWSKI Janusz 747SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM 60+00:00:1000:07:53
12ŻYWICKI Marcin 768BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM 30-3900:00:0500:07:57
13KAZIMIERSKI Artur 769KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM 40-4900:00:0700:07:57
14WYSOCKI Paweł 763AUGUSTÓWM 18-2900:00:0200:07:58
15BAJER Piotr 702BRAN-FROM TEAMFROMBORKM 50-5900:00:0800:07:58
16LENZ Andrzej 733DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 50-5900:00:0800:07:58
17SMUS Damian 746UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM 18-2900:00:0300:07:59
18SZCZODROWSKI Krzysztof 753GDAŃSKM 50-5900:00:0700:08:04
19MÓL Wioletta 735SILESIA NORDIC TEAMCZELADŹK 40-4900:02:1900:08:05
20DREWA Marian 708GOŚCICINOM 50-5900:00:0900:08:06
21STĘPIEŃ Lucyna 749KS METRACO POLKOWICELUBINK 50-5900:02:2000:08:06
22KLIMCZEWSKI Marek 722FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 50-5900:00:0800:08:08
23SORN Łukasz 748CHODZEZKIJAMIGDYNIAM 18-2900:00:0300:08:10
24BIK Stanisław 703KS METRACO POLKOWICELUBINM 50-5900:00:1000:08:11
25WARUSZEWSKI Karol 756BIEGAJĄCY TCZEWTCZEW M 30-3900:00:0400:08:15
26WOJCIECHOWSKI Tadeusz 760DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 60+00:00:1100:08:16
27WESOŁOWSKI Wojciech 757GNIEZNOM 60+00:00:1200:08:16
28MARCINKOWSKI Wojciech 734NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM 40-4900:00:0600:08:18
29KUBIACZYK Arkadiusz 7303 PLUS 1WROCŁAWM 50-5900:00:0900:08:19
30AUGUŚCIK Mariusz 701NIEZRZESZONYMYSIADŁOM 50-5900:00:1000:08:19
31KARASIEWICZ Irena 721BRAN-FROM TEAMBRANIEWOK 50-5900:02:2100:08:19
32WOŹNIAK Bartłomiej 617PODWÓJNY UŚMIECHTOSZEKM 30-3900:00:0400:08:21
33STEPCZYŃSKA Angelika 592THE BEST-MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNK 30-3900:02:1800:08:21
34ZAWISZA Dariusz 767BCT TEAMGDAŃSKM 40-4900:00:0700:08:23
35KOMAJDA Jarek 725GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 50-5900:00:0800:08:23
36FOLWARSKI Andrzej 710GDAŃSKM 50-5900:00:0900:08:23
37SZULC Alicja 754MOSIR MŁAWAMŁAWAK 30-3900:02:1700:08:26
38SARNOWSKA Wanda 744GREEN TEAMZIELONA GÓRAK 50-5900:02:2200:08:30
39CZYCZ Emilia 707GREEN TEAMZIELONA GORAK 60+00:02:2200:08:31
40WITKOWSKA Maria 759STADION ŚLĄSKIKATOWICEK 60+00:02:2200:08:34
41PIOTROWSKI Michał 740GDAŃSKM 30-3900:00:0300:08:36
42GRYGORIEVA Liudmyla 714DABROWA NORDIC TEAMLVIVK 60+00:02:2400:08:36
43RUSZKOWSKA Bożena 581KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 60+00:02:2300:08:37
44JASINSKI Marian 718KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE- WŁOCZYKIJEELBLĄGM 60+00:00:1000:08:40
45GÓRSKA Weronika 712GOSIR OSIELSKOOSIELSKO K 18-2900:02:1600:08:40
46CZAKIERT Marek 706REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 40-4900:00:0600:08:42
47PYZIK-KAPSZEWICZ Angelika 741LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 18-2900:02:1600:08:43
48KANIOWSKA Beata 720REGATTA NORDIC TEAMCZĘSTOCHOWAK 40-4900:02:2000:08:44
49GIBAS Sławomir 711KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 30-3900:00:0400:08:45
50ROSADZIŃSKA Natalia 743UMPLESZNOK 18-2900:02:1600:08:46
51KRZESAK-JUREK Ewa 729KIJEM W LENISTWOWARSZAWAK 30-3900:02:1900:08:46
52WYŁUPSKI Zbigniew 762PATYCZAKIGRUDZIĄDZM 60+00:00:1200:08:48
53ANTOSZ Marek 700BANINOM 60+00:00:0600:08:49
54JARONIEK-BEDYK Wiesława 717FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 60+00:02:2300:09:00
55PARYS Andrzej 739ELAKTYWNIELBLĄGM 60+00:00:1300:09:02
56KUCYPERA Dagmara 732DĄBROWA NORDIC TEAMBĘDZINK 40-4900:02:1900:09:03
57KOSTKA Maria 727DĄBROWA NORDIC TEAMSŁAWKÓW K 30-3900:02:1800:09:06
58UKLEJEWSKA Agnieszka 755GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30-3900:02:1800:09:09
59WĘSIERSKA Barbara 758PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 60+00:02:2200:09:14
60JUREK Tomasz 719KIJEM W LENISTWOWARSZAWAM 30-3900:00:0500:09:17
61ZAWADZKA Maria 766KS METRACO POLKOWICELUBINK 60+00:02:2400:09:17
62NESSEL Katarzyna 738PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 40-4900:02:1900:09:18
63STUPNOWICZ Joanna 751FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 40-4900:02:2000:09:21
64KORDALSKA Agata 726PATYCZAKIGRUDZIADZK 40-4900:02:2000:09:23
65KUBIACZYK Małgorzata 7313 PLUS 1WROCŁAWK 50-5900:02:2100:09:23
66JANKOWSKA Katarzyna 716MOSIR RYPINRYPINK 50-5900:02:2200:09:30
Znaleziono 66 wynik(ów)