GDAŃSK - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-10-03
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 66
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 6.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu1.1km6.1km
      
1KOLASA Wojciech 723FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM 40-4900:00:0600:07:1300:40:01
2DZIEDZEWICZ Andrzej 709KGHM METRACO POLKOWICEBIAŁORUŚ, GRODNOM 30-3900:00:0400:07:1600:40:04
3NALEPKA Jerzy 737PITBULL WALKING - SANOKSANOKM 60+00:00:1100:07:3200:40:52
4STUPNOWICZ Przemek 752FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 18-2900:00:0200:07:1800:40:55
5BOGACKI Sławek 705ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-4900:00:0500:07:1700:40:57
6ZAGAJA Janusz 765KS METRACO POLKOWICEPOKÓJM 60+00:00:1100:07:3300:41:13
7KOŁODZIEJCZAK Beata 724SOCHO TEAMSOCHACZEWK 40-4900:02:1700:07:2500:41:58
8LENZ Andrzej 733DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 50-5900:00:0800:07:5800:42:47
9ŻYWICKI Marcin 768BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM 30-3900:00:0500:07:5700:42:51
10BIK Stanisław 703KS METRACO POLKOWICELUBINM 50-5900:00:1000:08:1100:43:01
11DREWA Marian 708GOŚCICINOM 50-5900:00:0900:08:0600:43:21
12STOPA Joanna 750BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 18-2900:02:1500:07:4200:43:22
13WARUSZEWSKI Karol 756BIEGAJĄCY TCZEWTCZEW M 30-3900:00:0400:08:1500:43:28
14SMUS Damian 746UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM 18-2900:00:0300:07:5900:43:32
15BAJER Piotr 702BRAN-FROM TEAMFROMBORKM 50-5900:00:0800:07:5800:43:32
16KOWALCZYK Mariusz 728GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 40-4900:00:0600:07:4900:43:33
17JANCZYK Małgorzata 715FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 30-3900:02:1700:07:5200:43:39
18KLIMCZEWSKI Marek 722FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 50-5900:00:0800:08:0800:43:42
19KAZIMIERSKI Artur 769KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM 40-4900:00:0700:07:5700:44:04
20WOJCIECHOWSKI Tadeusz 760DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 60+00:00:1100:08:1600:44:06
21WESOŁOWSKI Wojciech 757GNIEZNOM 60+00:00:1200:08:1600:44:07
22SOBKOWSKI Janusz 747SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM 60+00:00:1000:07:5300:44:08
23WYSOCKI Paweł 763AUGUSTÓWM 18-2900:00:0200:07:5800:44:14
24AUGUŚCIK Mariusz 701NIEZRZESZONYMYSIADŁOM 50-5900:00:1000:08:1900:44:22
25SORN Łukasz 748CHODZEZKIJAMIGDYNIAM 18-2900:00:0300:08:1000:44:28
26MÓL Wioletta 735SILESIA NORDIC TEAMCZELADŹK 40-4900:02:1900:08:0500:44:35
27PIOTROWSKI Michał 740GDAŃSKM 30-3900:00:0300:08:3600:44:38
28SZCZODROWSKI Krzysztof 753GDAŃSKM 50-5900:00:0700:08:0400:44:41
29ZAWISZA Dariusz 767BCT TEAMGDAŃSKM 40-4900:00:0700:08:2300:44:46
30STĘPIEŃ Lucyna 749KS METRACO POLKOWICELUBINK 50-5900:02:2000:08:0600:44:50
31STEPCZYŃSKA Angelika 592THE BEST-MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNK 30-3900:02:1800:08:2100:45:09
32FOLWARSKI Andrzej 710GDAŃSKM 50-5900:00:0900:08:2300:45:14
33KARASIEWICZ Irena 721BRAN-FROM TEAMBRANIEWOK 50-5900:02:2100:08:1900:45:17
34KUBIACZYK Arkadiusz 7303 PLUS 1WROCŁAWM 50-5900:00:0900:08:1900:45:44
35SARNOWSKA Wanda 744GREEN TEAMZIELONA GÓRAK 50-5900:02:2200:08:3000:46:12
36CZYCZ Emilia 707GREEN TEAMZIELONA GORAK 60+00:02:2200:08:3100:46:14
37JASINSKI Marian 718KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE- WŁOCZYKIJEELBLĄGM 60+00:00:1000:08:4000:46:32
38KOMAJDA Jarek 725GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 50-5900:00:0800:08:2300:46:56
39SZULC Alicja 754MOSIR MŁAWAMŁAWAK 30-3900:02:1700:08:2600:46:56
40WOŹNIAK Bartłomiej 617PODWÓJNY UŚMIECHTOSZEKM 30-3900:00:0400:08:2100:47:03
41RUSZKOWSKA Bożena 581KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 60+00:02:2300:08:3700:47:12
42MARCINKOWSKI Wojciech 734NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM 40-4900:00:0600:08:1800:47:20
43WITKOWSKA Maria 759STADION ŚLĄSKIKATOWICEK 60+00:02:2200:08:3400:47:21
44GRYGORIEVA Liudmyla 714DABROWA NORDIC TEAMLVIVK 60+00:02:2400:08:3600:47:21
45GÓRSKA Weronika 712GOSIR OSIELSKOOSIELSKO K 18-2900:02:1600:08:4000:47:26
46KRZESAK-JUREK Ewa 729KIJEM W LENISTWOWARSZAWAK 30-3900:02:1900:08:4600:47:49
47JUREK Tomasz 719KIJEM W LENISTWOWARSZAWAM 30-3900:00:0500:09:1700:47:59
48PYZIK-KAPSZEWICZ Angelika 741LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 18-2900:02:1600:08:4300:48:13
49ROSADZIŃSKA Natalia 743UMPLESZNOK 18-2900:02:1600:08:4600:48:16
50KANIOWSKA Beata 720REGATTA NORDIC TEAMCZĘSTOCHOWAK 40-4900:02:2000:08:4400:48:17
51ANTOSZ Marek 700BANINOM 60+00:00:0600:08:4900:48:23
52GIBAS Sławomir 711KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 30-3900:00:0400:08:4500:48:40
53WYŁUPSKI Zbigniew 762PATYCZAKIGRUDZIĄDZM 60+00:00:1200:08:4800:48:50
54JANKOWSKA Katarzyna 716MOSIR RYPINRYPINK 50-5900:02:2200:09:3000:48:58
55WĘSIERSKA Barbara 758PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 60+00:02:2200:09:1400:49:04
56KOSTKA Maria 727DĄBROWA NORDIC TEAMSŁAWKÓW K 30-3900:02:1800:09:0600:49:09
57CZAKIERT Marek 706REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 40-4900:00:0600:08:4200:49:52
58PARYS Andrzej 739ELAKTYWNIELBLĄGM 60+00:00:1300:09:0200:50:13
59KUCYPERA Dagmara 732DĄBROWA NORDIC TEAMBĘDZINK 40-4900:02:1900:09:0300:50:25
60JARONIEK-BEDYK Wiesława 717FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 60+00:02:2300:09:0000:50:26
61NESSEL Katarzyna 738PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 40-4900:02:1900:09:1800:50:39
62KUBIACZYK Małgorzata 7313 PLUS 1WROCŁAWK 50-5900:02:2100:09:2300:51:49
63UKLEJEWSKA Agnieszka 755GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30-3900:02:1800:09:0900:52:08
64ZAWADZKA Maria 766KS METRACO POLKOWICELUBINK 60+00:02:2400:09:1700:52:39
65STUPNOWICZ Joanna 751FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 40-4900:02:2000:09:2100:52:48
66KORDALSKA Agata 726PATYCZAKIGRUDZIADZK 40-4900:02:2000:09:2300:53:47
Znaleziono 66 wynik(ów)