GDAŃSK - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-10-03
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 66
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 11.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu1.1km6.1km11.1km
       
1DZIEDZEWICZ Andrzej 709KGHM METRACO POLKOWICEBIAŁORUŚ, GRODNOM 30-3900:00:0400:07:1600:40:0401:12:26
2KOLASA Wojciech 723FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM 40-4900:00:0600:07:1300:40:0101:12:44
3NALEPKA Jerzy 737PITBULL WALKING - SANOKSANOKM 60+00:00:1100:07:3200:40:5201:15:03
4BOGACKI Sławek 705ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-4900:00:0500:07:1700:40:5701:15:07
5STUPNOWICZ Przemek 752FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 18-2900:00:0200:07:1800:40:5501:15:12
6ZAGAJA Janusz 765KS METRACO POLKOWICEPOKÓJM 60+00:00:1100:07:3300:41:1301:15:27
7BIK Stanisław 703KS METRACO POLKOWICELUBINM 50-5900:00:1000:08:1100:43:0101:16:49
8KOŁODZIEJCZAK Beata 724SOCHO TEAMSOCHACZEWK 40-4900:02:1700:07:2500:41:5801:16:57
9ŻYWICKI Marcin 768BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM 30-3900:00:0500:07:5700:42:5101:16:59
10LENZ Andrzej 733DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 50-5900:00:0800:07:5800:42:4701:17:47
11DREWA Marian 708GOŚCICINOM 50-5900:00:0900:08:0600:43:2101:18:06
12WARUSZEWSKI Karol 756BIEGAJĄCY TCZEWTCZEW M 30-3900:00:0400:08:1500:43:2801:18:08
13SMUS Damian 746UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM 18-2900:00:0300:07:5900:43:3201:18:13
14PIOTROWSKI Michał 740GDAŃSKM 30-3900:00:0300:08:3600:44:3801:18:58
15WYSOCKI Paweł 763AUGUSTÓWM 18-2900:00:0200:07:5800:44:1401:19:14
16AUGUŚCIK Mariusz 701NIEZRZESZONYMYSIADŁOM 50-5900:00:1000:08:1900:44:2201:19:25
17WOJCIECHOWSKI Tadeusz 760DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 60+00:00:1100:08:1600:44:0601:19:25
18SORN Łukasz 748CHODZEZKIJAMIGDYNIAM 18-2900:00:0300:08:1000:44:2801:19:28
19STOPA Joanna 750BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 18-2900:02:1500:07:4200:43:2201:19:28
20KOWALCZYK Mariusz 728GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 40-4900:00:0600:07:4900:43:3301:19:31
21BAJER Piotr 702BRAN-FROM TEAMFROMBORKM 50-5900:00:0800:07:5800:43:3201:19:31
22WESOŁOWSKI Wojciech 757GNIEZNOM 60+00:00:1200:08:1600:44:0701:19:44
23SOBKOWSKI Janusz 747SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM 60+00:00:1000:07:5300:44:0801:19:46
24JANCZYK Małgorzata 715FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 30-3900:02:1700:07:5200:43:3901:20:23
25KLIMCZEWSKI Marek 722FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 50-5900:00:0800:08:0800:43:4201:21:22
26KAZIMIERSKI Artur 769KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM 40-4900:00:0700:07:5700:44:0401:21:24
27ZAWISZA Dariusz 767BCT TEAMGDAŃSKM 40-4900:00:0700:08:2300:44:4601:21:30
28FOLWARSKI Andrzej 710GDAŃSKM 50-5900:00:0900:08:2300:45:1401:22:03
29MÓL Wioletta 735SILESIA NORDIC TEAMCZELADŹK 40-4900:02:1900:08:0500:44:3501:22:03
30STĘPIEŃ Lucyna 749KS METRACO POLKOWICELUBINK 50-5900:02:2000:08:0600:44:5001:22:03
31STEPCZYŃSKA Angelika 592THE BEST-MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNK 30-3900:02:1800:08:2100:45:0901:22:18
32SZCZODROWSKI Krzysztof 753GDAŃSKM 50-5900:00:0700:08:0400:44:4101:22:22
33KARASIEWICZ Irena 721BRAN-FROM TEAMBRANIEWOK 50-5900:02:2100:08:1900:45:1701:22:44
34KUBIACZYK Arkadiusz 7303 PLUS 1WROCŁAWM 50-5900:00:0900:08:1900:45:4401:24:18
35SARNOWSKA Wanda 744GREEN TEAMZIELONA GÓRAK 50-5900:02:2200:08:3000:46:1201:24:45
36CZYCZ Emilia 707GREEN TEAMZIELONA GORAK 60+00:02:2200:08:3100:46:1401:24:46
37JASINSKI Marian 718KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE- WŁOCZYKIJEELBLĄGM 60+00:00:1000:08:4000:46:3201:25:11
38RUSZKOWSKA Bożena 581KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 60+00:02:2300:08:3700:47:1201:25:51
39SZULC Alicja 754MOSIR MŁAWAMŁAWAK 30-3900:02:1700:08:2600:46:5601:26:12
40JUREK Tomasz 719KIJEM W LENISTWOWARSZAWAM 30-3900:00:0500:09:1700:47:5901:26:44
41WITKOWSKA Maria 759STADION ŚLĄSKIKATOWICEK 60+00:02:2200:08:3400:47:2101:26:46
42WOŹNIAK Bartłomiej 617PODWÓJNY UŚMIECHTOSZEKM 30-3900:00:0400:08:2100:47:0301:26:55
43GÓRSKA Weronika 712GOSIR OSIELSKOOSIELSKO K 18-2900:02:1600:08:4000:47:2601:26:57
44KRZESAK-JUREK Ewa 729KIJEM W LENISTWOWARSZAWAK 30-3900:02:1900:08:4600:47:4901:27:01
45MARCINKOWSKI Wojciech 734NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM 40-4900:00:0600:08:1800:47:2001:27:03
46KOMAJDA Jarek 725GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 50-5900:00:0800:08:2300:46:5601:27:15
47PYZIK-KAPSZEWICZ Angelika 741LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 18-2900:02:1600:08:4300:48:1301:27:28
48GRYGORIEVA Liudmyla 714DABROWA NORDIC TEAMLVIVK 60+00:02:2400:08:3600:47:2101:27:50
49KANIOWSKA Beata 720REGATTA NORDIC TEAMCZĘSTOCHOWAK 40-4900:02:2000:08:4400:48:1701:27:52
50ROSADZIŃSKA Natalia 743UMPLESZNOK 18-2900:02:1600:08:4600:48:1601:27:55
51JANKOWSKA Katarzyna 716MOSIR RYPINRYPINK 50-5900:02:2200:09:3000:48:5801:28:26
52ANTOSZ Marek 700BANINOM 60+00:00:0600:08:4900:48:2301:28:37
53WYŁUPSKI Zbigniew 762PATYCZAKIGRUDZIĄDZM 60+00:00:1200:08:4800:48:5001:28:43
54KOSTKA Maria 727DĄBROWA NORDIC TEAMSŁAWKÓW K 30-3900:02:1800:09:0600:49:0901:29:11
55GIBAS Sławomir 711KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 30-3900:00:0400:08:4500:48:4001:29:15
56WĘSIERSKA Barbara 758PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 60+00:02:2200:09:1400:49:0401:30:41
57JARONIEK-BEDYK Wiesława 717FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 60+00:02:2300:09:0000:50:2601:31:22
58CZAKIERT Marek 706REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 40-4900:00:0600:08:4200:49:5201:31:32
59KUCYPERA Dagmara 732DĄBROWA NORDIC TEAMBĘDZINK 40-4900:02:1900:09:0300:50:2501:31:46
60NESSEL Katarzyna 738PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 40-4900:02:1900:09:1800:50:3901:31:53
61PARYS Andrzej 739ELAKTYWNIELBLĄGM 60+00:00:1300:09:0200:50:1301:32:15
62ZAWADZKA Maria 766KS METRACO POLKOWICELUBINK 60+00:02:2400:09:1700:52:3901:35:18
63KUBIACZYK Małgorzata 7313 PLUS 1WROCŁAWK 50-5900:02:2100:09:2300:51:4901:35:30
64UKLEJEWSKA Agnieszka 755GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30-3900:02:1800:09:0900:52:0801:35:31
65STUPNOWICZ Joanna 751FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 40-4900:02:2000:09:2100:52:4801:36:05
66KORDALSKA Agata 726PATYCZAKIGRUDZIADZK 40-4900:02:2000:09:2300:53:4701:38:20
Znaleziono 66 wynik(ów)