GLIWICKA DYCHA
VII PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-17
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 483
Wystartowało : 441
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 441
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 6.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startu2.5km6.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOKOT Daniel 1430RAJSPORT ACTIVEOZIMEKM-201M 100:00:012021-10-17 10:30:0500:08:4400:22:1300:34:26.8000:34:28.25 3:2617,4
2RYBIAŁEK Piotr 1294ZDZIESZOWICEM-301M 200:00:012021-10-17 10:30:0500:08:4400:22:1400:34:28.5000:34:30.15+00:00:013:2617,4
3GRZELKA Cyprian 1444MKS VICTORIA RACIBÓRZPOGRZEBIEŃM-202M 300:00:022021-10-17 10:30:0600:08:5700:22:3800:35:13.3000:35:15.45+00:00:463:3117,0
4MENDYK Przemysław 1440-BOBREKM-203M 400:00:022021-10-17 10:30:0600:08:5700:22:3800:35:21.4500:35:23.90+00:00:543:3217,0
5STRZODA Marcin 1338AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMTYCHYM-204M 500:00:022021-10-17 10:30:0600:09:1100:23:0100:35:25.0000:35:27.15+00:00:583:3216,9
6PSTRAŚ Leszek 1279POLITECHNIKA ŚLĄSKAKATOWICEM-302M 600:00:022021-10-17 10:30:0600:09:2400:23:5300:37:14.7500:37:17.45+00:02:473:4316,1
7MŁYŃCZAK Jakub 1214GVT BMC BORNGA 3SOFTGLIWICEM-205M 700:00:022021-10-17 10:30:0600:09:1400:24:0100:38:03.4000:38:06.05+00:03:363:4815,8
8KLUCZNIAK Mikołaj 1129GLIWICEM-206M 800:00:022021-10-17 10:30:0600:09:3900:24:4900:38:19.5500:38:22.50+00:03:523:4915,7
9FURMAN Dawid 1059DLA ELIZKI I MILENKIBŁAŻEJOWICEM-303M 900:00:012021-10-17 10:30:0500:09:4000:24:4500:38:29.1500:38:30.90+00:04:023:5015,6
10SOBOLEWSKI Krzysztof 1323GLIWICEM-401M 1000:00:012021-10-17 10:30:0500:09:5400:24:5600:38:51.6000:38:53.35+00:04:243:5315,4
11OCHMAN Paweł 1233FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEM-304M 1100:00:022021-10-17 10:30:0600:09:5400:25:0100:39:01.5000:39:04.05+00:04:343:5415,4
12KLIMAS Kamil 1125KATOWICEM-305M 1200:00:022021-10-17 10:30:0600:09:4600:25:1100:39:18.4000:39:20.95+00:04:513:5515,3
13DUŹNIAK Dominik 1046STEP-DANCEGLIWICEM-306M 1300:00:032021-10-17 10:30:0700:09:5400:25:1800:39:22.5000:39:25.50+00:04:553:5615,2
14KRETEK Łukasz 1154AKTYWNI LYSKILYSKIM-307M 1400:00:012021-10-17 10:30:0500:09:5500:25:1500:39:29.3500:39:31.30+00:05:023:5615,2
15WĘZIK Mikołaj 1366BYTOMM-207M 1500:00:042021-10-17 10:30:0800:10:0300:25:3400:39:36.7000:39:41.00+00:05:093:5715,2
16FALEJCZYK Mateusz 1051HOLBOX RUNNERSGLIWICEM-208M 1600:00:032021-10-17 10:30:0700:09:4900:25:1300:39:40.6000:39:44.25+00:05:133:5815,1
17STAWINOGA Janusz 1331HIRSCHVOGELZABRZEM-402M 1700:00:022021-10-17 10:30:0600:09:5300:25:1200:39:43.0500:39:45.60+00:05:163:5815,1
18SMUDA Krzysztof 1319TYCHYM-308M 1800:00:032021-10-17 10:30:0700:09:5400:25:3800:40:04.2500:40:07.60+00:05:374:0015,0
19PIOTROWSKI Łukasz 1262STRENGTHBODYRUDA ŚLĄSKAM-403M 1900:00:012021-10-17 10:30:0500:10:0800:25:5700:40:24.0000:40:25.95+00:05:574:0214,9
20CZABAŃSKI Rafał 1032RUNHOGS TYCHYGLIWICEM-404M 2000:00:042021-10-17 10:30:0800:10:2800:26:1800:40:26.6500:40:31.55+00:05:594:0214,8
21ZALEWSKI Artur 1392ZABRZEM-309M 2100:00:012021-10-17 10:30:0500:10:2700:26:1900:40:26.7500:40:28.70+00:05:594:0214,8
22FRANK Aleksander 1056KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEREŃSKA WIEŚM-209M 2200:00:042021-10-17 10:30:0800:10:2200:26:1400:40:32.0000:40:36.40+00:06:054:0314,8
23SITEK Monika 1305HUTA STARA AK-201K 100:00:032021-10-17 10:30:0700:10:0600:25:4700:40:36.9000:40:39.95+00:06:104:0314,8
24WISZYŃSKI Damian 1376CHORZÓWM-3010M 2300:00:212021-10-17 10:30:2500:10:3400:26:3100:40:37.3500:40:58.90+00:06:104:0314,8
25SNARSKI Bogdan 1320MISTRZ DWUMARATONUWARSZAWAM-405M 2400:00:032021-10-17 10:30:0700:10:2000:26:0100:40:46.9000:40:50.25+00:06:204:0414,7
26ŻŁOBIŃSKI Krzysztof 1475TYCHYM-601M 2500:00:042021-10-17 10:30:0800:10:2700:26:3000:40:57.2000:41:02.05+00:06:304:0514,7
27PRZYBYLKO Nikodem 1274THE PROSECCOSKATOWICEM-3011M 2600:00:032021-10-17 10:30:0700:09:5300:26:0700:40:59.6500:41:02.90+00:06:324:0514,6
28WRZESIEŃ Dariusz 1388FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEM-3012M 2700:00:022021-10-17 10:30:0600:10:2900:26:2400:41:03.4000:41:05.50+00:06:364:0614,6
29SUDNIK Krzysztof 1341KNURÓWM-3013M 2800:00:052021-10-17 10:30:0900:10:3000:26:2000:41:03.8500:41:09.50+00:06:374:0614,6
30MROWIEC Bernard 1217TWORKÓWM-501M 2900:00:052021-10-17 10:30:0900:10:4300:26:5100:41:24.9000:41:30.10+00:06:584:0814,5
31JADASZ Anna 1093VATTENFALL/ARKADIUSZGARDZIELEWSKI.PLGOGOLINK-301K 200:00:012021-10-17 10:30:0500:10:3000:26:4900:41:47.3000:41:49.05+00:07:204:1014,4
32STUCHLIK Magdalena 1339AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMJARZABKOWICEK-302K 300:00:032021-10-17 10:30:0700:10:2700:26:5000:41:49.2500:41:53.10+00:07:224:1014,3
33POŁOMSKI Grzegorz 1470POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYM-406M 3000:00:052021-10-17 10:30:0900:10:2000:26:4500:41:57.0500:42:02.80+00:07:304:1114,3
34PRUSKO Gabriela 1273PŁAWNIOWICEK-202K 400:00:052021-10-17 10:30:0900:11:0400:27:3300:42:22.5500:42:27.70+00:07:554:1414,2
35MORAWSKI Konrad 1448DĄBROWA GÓRNICZAM-2010M 3100:00:042021-10-17 10:30:0800:10:2800:27:0500:42:22.8000:42:27.55+00:07:564:1414,2
36HAŁKA Oliwia 1084GLIWICEK-203K 500:00:052021-10-17 10:30:0900:11:0400:27:3400:42:36.2500:42:41.35+00:08:094:1514,1
37LEGASZEWSKA Maria 1174GLIWICEK-204K 600:00:042021-10-17 10:30:0800:10:0700:26:5100:42:41.1000:42:45.85+00:08:144:1614,1
38WOJAKOWSKI Krzysztof 1380K&K RUNGLIWICEM-407M 3200:00:042021-10-17 10:30:0800:10:5100:27:3500:42:43.1000:42:47.10+00:08:164:1614,0
39ALKER Andrzej 1001ALKER RUNNING TEAMGLIWICEM-3014M 3300:00:102021-10-17 10:30:1400:10:5900:27:5900:42:55.5000:43:05.75+00:08:284:1714,0
40BLUS Marcin 1016ZABRZEM-408M 3400:00:042021-10-17 10:30:0800:10:3900:27:2900:43:07.8000:43:11.90+00:08:414:1813,9
41ZABRZEWSKI Patryk 1390KLUB BIEGACZA FARTLEKŻORYM-3015M 3500:00:062021-10-17 10:30:1000:11:1700:28:1300:43:13.5000:43:19.50+00:08:464:1913,9
42SLADEK Dawid 1316RUDA ŚLĄSKAM-3016M 3600:00:062021-10-17 10:30:1000:10:4500:27:3800:43:19.9500:43:26.65+00:08:534:1913,9
43LEWICKA Elżbieta 1177KNURÓWK-401K 700:00:022021-10-17 10:30:0600:10:5100:27:4700:43:27.8000:43:30.70+00:09:014:2013,8
44ŁYSY Łukasz 1184GLIWICEM-2011M 3700:00:172021-10-17 10:30:2100:10:5700:28:0400:43:38.0000:43:55.85+00:09:114:2113,8
45ZORAN Henryk 1406RUDA ŚLĄSKAM-502M 3800:00:052021-10-17 10:30:0900:10:5300:27:5700:43:41.1000:43:47.05+00:09:144:2213,7
46KRUPOWICZ Wiktoria 1156ANNA HALSKA COACHINGMYSŁOWICEK-205K 800:00:042021-10-17 10:30:0800:11:0000:27:5400:43:47.4000:43:51.95+00:09:204:2213,7
47DONIGIEWICZ Mariusz 1420GLIWICEM-409M 3900:00:102021-10-17 10:30:1400:11:1300:28:2500:43:57.1500:44:07.65+00:09:304:2313,7
48KNOP Szymon 1131TARNOWSKIE GÓRYM-3017M 4000:00:292021-10-17 10:30:3300:11:1500:28:2400:43:59.9500:44:29.50+00:09:334:2313,6
49CIASTO Sebastian 1483PRZEZCHLEBIEM-3018M 4100:00:042021-10-17 10:30:0800:10:3600:28:0100:44:08.0000:44:12.90+00:09:414:2413,6
50PIECUCH Agnieszka 1257INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMTARNOWSKIE GÓRYK-303K 900:00:052021-10-17 10:30:0900:10:5500:28:0000:44:13.6000:44:18.70+00:09:464:2513,6
51URBAN Jakub 1472GLIWICEM-2012M 4200:00:052021-10-17 10:30:0900:10:3700:28:2400:44:29.4500:44:34.45+00:10:024:2613,5
52JEZUSEK Piotr 1106GLIWICEM-4010M 4300:00:072021-10-17 10:30:1100:11:4200:29:0700:44:32.5500:44:39.70+00:10:054:2713,5
53KUCHTA Łukasz 1160PYSKOWICEM-3019M 4400:00:142021-10-17 10:30:1800:11:4000:28:4600:44:34.0500:44:48.75+00:10:074:2713,5
54SALISZ Dawid 1300HIRSCHVOGELRUDA ŚLĄSKAM-3020M 4500:00:222021-10-17 10:30:2600:11:0800:28:3300:44:53.5000:45:15.65+00:10:264:2913,4
55RUSZEL Bartek 1482GLIWICEM-4011M 4600:00:042021-10-17 10:30:0800:10:3400:28:3100:45:09.2500:45:14.05+00:10:424:3013,3
56CHEJDYS Krystian 1461GLIWICEM-3021M 4700:00:102021-10-17 10:30:1400:11:1800:29:2100:45:14.3000:45:24.65+00:10:474:3113,3
57SOŁTYSIK Tomasz 1478CHORZÓWM-4012M 4800:00:132021-10-17 10:30:1700:11:1900:28:5600:45:15.6000:45:28.75+00:10:484:3113,3
58UNGIER Łukasz 1362ELZAB ACTIVE TEAMRADZIONKÓWM-2013M 4900:00:052021-10-17 10:30:0900:11:1800:29:1100:45:15.7500:45:21.20+00:10:484:3113,3
59OLEJNICZAK Tomek 1464BYTOMM-4013M 5000:00:042021-10-17 10:30:0800:11:1900:29:0100:45:17.1500:45:21.60+00:10:504:3113,2
60SKRZYPIEC Łukasz 1484GLIWICEM-3022M 5100:00:032021-10-17 10:30:0700:11:0000:28:4900:45:19.1500:45:22.35+00:10:524:3113,2
61GŁADYSZ Leszek 1069PANIÓWKIM-4014M 5200:00:242021-10-17 10:30:2800:12:1500:29:5500:45:38.4000:46:02.45+00:11:114:3313,1
62IGNASIAK Jakub 1089ABUS CRANE SYSTEMSGLIWICEM-3023M 5300:00:152021-10-17 10:30:1900:11:5200:29:5000:45:43.5500:45:58.65+00:11:164:3413,1
63GAJDA Sebastian 1063GLIWICEM-3024M 5400:00:372021-10-17 10:30:4100:12:2800:29:5900:45:51.0500:46:28.50+00:11:244:3513,1
64SKOP Sebastian 1309STRZELCE OPOLSKIEM-3025M 5500:00:082021-10-17 10:30:1200:11:0100:28:5900:45:54.1500:46:02.55+00:11:274:3513,1
65TELEUCKA Sandra 1354KU AZS POLITECHNIKA OPOLSKA/ #SZYMITEAMJANKOWICEK-206K 1000:00:022021-10-17 10:30:0600:10:5900:29:0900:45:58.6000:46:01.25+00:11:314:3513,1
66LECH Krzysztof 1172JSBPIEKARY ŚLĄSKIEM-4015M 5600:00:032021-10-17 10:30:0700:11:5500:29:5400:46:11.3000:46:14.35+00:11:444:3713,0
67KASZOWSKI Marcin 1116KASZKI TEAMGLIWICEM-4016M 5700:00:212021-10-17 10:30:2500:12:0200:30:2300:46:25.8000:46:47.70+00:11:594:3812,9
68MIELNIK Krzysztof 1210KOZIEGŁOWYM-3026M 5800:00:052021-10-17 10:30:0900:11:4800:30:0500:46:27.6500:46:33.30+00:12:004:3812,9
69TOKARSKI Piotr 1355KATOWICEM-3027M 5900:00:122021-10-17 10:30:1600:11:4400:29:5800:46:35.5500:46:48.00+00:12:084:3912,9
70NOWAK Mateusz 1226GLIWICEM-3028M 6000:00:032021-10-17 10:30:0700:11:0200:29:4200:47:00.2000:47:03.90+00:12:334:4212,8
71DĘBOWSKI Krzysztof 1041GLIWICEM-3029M 6100:00:142021-10-17 10:30:1800:11:5100:30:1800:47:02.1000:47:16.50+00:12:354:4212,8
72NEJMAN Tadeusz 1222THE PROSECCOS41-902M-3030M 6200:00:132021-10-17 10:30:1700:11:1700:29:4600:47:10.6500:47:24.25+00:12:434:4312,7
73SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ Anna 1347GLIWICEK-304K 1100:00:092021-10-17 10:30:1300:12:0400:30:1200:47:16.6500:47:25.65+00:12:494:4312,7
74GAJEWSKI Hubert 1065KRAKÓWM-4017M 6300:00:072021-10-17 10:30:1100:11:4500:30:1100:47:39.3000:47:46.55+00:13:124:4512,6
75GMEREK Piotr 1070GLIWICEM-3031M 6400:00:092021-10-17 10:30:1300:12:0300:30:3700:47:40.9500:47:50.75+00:13:144:4612,6
76ŻMUDZIŃSKI Piotr 1409GLIWICEM-3032M 6500:00:102021-10-17 10:30:1400:12:2800:31:3100:47:50.7000:48:00.75+00:13:234:4712,5
77MADEJCZYK Tomasz 1467INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMGLIWICEM-4018M 6600:00:092021-10-17 10:30:1300:12:2800:31:3200:47:50.9500:48:00.55+00:13:244:4712,5
78PYJEK Arkadiusz 1280HUTA TEAMGRZYBOWOM-4019M 6700:00:242021-10-17 10:30:2800:12:1000:30:2500:47:56.1500:48:20.95+00:13:294:4712,5
79RAK Krzysztof 1283GLIWICEM-3033M 6800:00:262021-10-17 10:30:3000:12:4700:31:3800:48:04.1000:48:30.90+00:13:374:4812,5
80WANDZEL Piotr 1364GLIWICEM-3034M 6900:00:352021-10-17 10:30:3900:13:0500:31:4000:48:16.1000:48:51.80+00:13:494:4912,4
81ZENOWICZ Kinga 1400ATHLETICS NYSANYSAK-207K 1200:00:022021-10-17 10:30:0600:11:5600:30:4500:48:17.5000:48:20.15+00:13:504:4912,4
82KRUK Krzysztof 1155STG GLIWICEGLIWICEM-4020M 7000:00:082021-10-17 10:30:1200:12:1900:31:3500:48:32.1500:48:40.25+00:14:054:5112,4
83SZOŁTYSEK Piotr 1346PYSKOWICEM-503M 7100:00:082021-10-17 10:30:1200:12:1200:31:0900:48:33.1000:48:41.50+00:14:064:5112,4
84JASIK Grzegorz 1101STG GLIWICEGLIWICEM-4021M 7200:00:062021-10-17 10:30:1000:12:1100:31:2800:48:38.0000:48:44.85+00:14:114:5112,3
85ZIĘTEK Katarzyna 1404JAWORZNOK-305K 1300:00:152021-10-17 10:30:1900:12:1100:31:2100:48:42.0000:48:57.25+00:14:154:5212,3
86STACHOWSKI Wojciech 1428TRI&MOREGLIWICEM-4022M 7300:00:112021-10-17 10:30:1500:12:1900:31:3400:48:57.4500:49:08.65+00:14:304:5312,3
87KNOP Andrzej 1130TARNOWSKIE GÓRYM-504M 7400:00:302021-10-17 10:30:3400:12:2900:31:3600:49:21.1000:49:51.60+00:14:544:5612,2
88JACHYM Arkadiusz 1092GLIWICEM-4023M 7500:00:522021-10-17 10:30:5600:12:4600:31:4900:49:21.9500:50:14.70+00:14:554:5612,2
89BUJAK Mateusz 1022TARNOWSKIE GÓRYM-3035M 7600:00:162021-10-17 10:30:2000:12:3700:31:5700:49:23.9000:49:40.55+00:14:574:5612,1
90KWIATKOWSKI Marcin 1168ZABRZEM-3036M 7700:00:202021-10-17 10:30:2400:12:3800:31:4500:49:24.4500:49:44.45+00:14:574:5612,1
91OPANOWSKI Darek 1236GLIWICEM-505M 7800:00:132021-10-17 10:30:1700:12:2300:31:5200:49:27.8000:49:41.20+00:15:014:5612,1
92KWAŚNIOK Mariusz 1167PNIÓWM-2014M 7900:00:162021-10-17 10:30:2000:12:3700:31:5900:49:30.9000:49:47.65+00:15:044:5712,1
93BROŻYNA Przemysław 1019GLIWICEM-4024M 8000:00:502021-10-17 10:30:5400:13:3600:32:3500:49:38.8000:50:29.30+00:15:124:5712,1
94WOŹNIAKOWSKI Jan 1383OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-3037M 8100:00:222021-10-17 10:30:2600:13:4900:33:1400:49:42.8000:50:05.75+00:15:164:5812,1
95POŁOMSKA Edyta 1471POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYK-402K 1400:00:082021-10-17 10:30:1200:12:2100:31:5800:49:46.1000:49:54.30+00:15:194:5812,1
96PACAN Tomasz 1242BLEESBYTOMM-4025M 8200:00:312021-10-17 10:30:3500:12:5600:32:0700:49:48.5500:50:19.60+00:15:214:5812,0
97POLIS Maciej 1267#HUTATEAMGLIWICEM-3038M 8300:00:342021-10-17 10:30:3800:12:4100:31:5800:49:49.5500:50:24.10+00:15:224:5812,0
98BALONEK Grzegorz 1006HIRSCHVOGELBYTOMM-2015M 8400:00:202021-10-17 10:30:2400:13:5800:32:5600:49:59.9000:50:20.55+00:15:334:5912,0
99GROCHOWSKA Anna 1077GLIWICEK-306K 1500:00:132021-10-17 10:30:1700:12:5500:32:2200:50:06.5500:50:20.30+00:15:395:0012,0
100SUPIŃSKI Paweł 1342TYCHYM-3039M 8500:00:232021-10-17 10:30:2700:13:4000:33:0600:50:10.0000:50:33.40+00:15:435:0112,0
101DOBOSZ Daniel 1473GLIWICEM-4026M 8600:00:142021-10-17 10:30:1800:12:0700:31:5300:50:15.8500:50:30.50+00:15:495:0111,9
102WIATR Krystian 1367GLIWICEM-3040M 8700:00:252021-10-17 10:30:2900:12:2300:32:0400:50:26.6000:50:52.20+00:15:595:0211,9
103WEBER Tomasz 1466GLIWICEM-3041M 8800:00:182021-10-17 10:30:2200:13:1700:32:5300:50:29.2500:50:47.85+00:16:025:0211,9
104LASKOWSKI Łukasz 1171KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICEGLIWICEM-3042M 8900:00:272021-10-17 10:30:3100:12:2200:31:5700:50:33.4500:51:01.40+00:16:065:0311,9
105LIPIŃSKI Michał 1180GLIWICEM-3043M 9000:00:052021-10-17 10:30:0900:11:5800:31:5700:50:35.6000:50:41.55+00:16:085:0311,9
106NIEMIEC Sławek 1225INTERGRAFIK.PLGLIWICEK-307K 1600:00:272021-10-17 10:30:3100:13:0900:32:4100:50:37.0000:51:04.95+00:16:105:0311,9
107KLOZA Iwona 1127NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEK-308K 1700:00:112021-10-17 10:30:1500:12:5500:32:4000:50:52.4000:51:04.15+00:16:255:0511,8
108JARZOMBEK Cezary 1100PYSKOWICEM-2016M 9100:00:382021-10-17 10:30:4200:13:1800:32:5300:50:55.3000:51:33.65+00:16:285:0511,8
109PYZIAK Zbigniew 1431CHORZÓWM-506M 9200:00:222021-10-17 10:30:2600:13:1000:32:5600:51:11.0500:51:33.95+00:16:445:0711,7
110MANDRYSZ Grzegorz 1192AKTYWNI LYSKILYSKIM-4027M 9300:00:092021-10-17 10:30:1300:12:4600:32:4200:51:12.6500:51:21.80+00:16:455:0711,7
111HERUD Tomasz 1086GLIWICKA RADA ROWEROWAGLIWICEM-3044M 9400:00:122021-10-17 10:30:1600:12:5100:33:0800:51:19.9500:51:32.80+00:16:535:0711,7
112UKLEJA Michał 1360ZBROSŁAWICEM-4028M 9500:00:352021-10-17 10:30:3900:13:1900:33:2600:51:25.4500:52:00.90+00:16:585:0811,7
112GOLEC Jarosław 1449STG GLIWICEGLIWICEM-507M 9500:00:062021-10-17 10:30:1000:12:2500:32:5100:51:25.4500:51:32.00+00:16:585:0811,7
114WRÓBLEWSKI Paweł 1387BOJKÓW TEAMGLIWICEM-3045M 9700:00:512021-10-17 10:30:5500:14:0100:33:3300:51:31.5500:52:23.45+00:17:045:0911,6
115JARZOMBEK Adam 1099JAŚKOWICEM-4029M 9800:00:382021-10-17 10:30:4200:13:1900:32:5300:51:33.1500:52:12.00+00:17:065:0911,6
116MACH Marcin 1185LIGOTA TIGERSGLIWICEM-4030M 9900:00:102021-10-17 10:30:1400:12:5200:32:5400:51:36.1000:51:46.40+00:17:095:0911,6
117ANCZOK Wojciech 1003WIESZOWAM-4031M 10000:00:172021-10-17 10:30:2100:13:5500:34:0700:51:37.2500:51:54.50+00:17:105:0911,6
118KAŁUŻA Mirosław 1112TARNOWSKIE GÓRYM-508M 10100:00:042021-10-17 10:30:0800:12:3100:32:3300:51:43.5500:51:48.15+00:17:165:1011,6
119PAWLIK Aneta 1254GLIWICEK-309K 1800:00:082021-10-17 10:30:1200:12:4200:33:1500:51:44.5000:51:53.25+00:17:175:1011,6
120ALKER Zbigniew 1002ALKER TEAMGLIWICEM-509M 10200:00:152021-10-17 10:30:1900:13:1700:32:5300:51:45.2500:52:00.25+00:17:185:1011,6
121SZULC Damian 1438ORNONTOWICEM-2017M 10300:00:392021-10-17 10:30:4300:13:3900:33:4600:51:46.8000:52:26.45+00:17:205:1011,6
122BIAŁAS Robert 1012ZABRZEM-4032M 10400:00:272021-10-17 10:30:3100:13:0100:33:0800:51:48.6000:52:16.55+00:17:215:1011,6
123GODLEWSKI Łukasz 1071HIRSCHVOGELGLIWICEM-3046M 10500:00:192021-10-17 10:30:2300:13:5900:34:0100:51:49.0000:52:08.90+00:17:225:1011,6
124PASTERNAK Zbigniew 1251OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-5010M 10600:00:212021-10-17 10:30:2500:13:5200:33:3900:51:51.3500:52:12.60+00:17:245:1111,6
125MICHALSKA Kamila 1207CZĘSTOCHOWAK-3010K 1900:00:072021-10-17 10:30:1100:13:0400:33:3200:51:51.5500:51:59.00+00:17:245:1111,6
126PROCEK Tomasz 1336GLIWICEM-2018M 10700:00:292021-10-17 10:30:3300:13:2600:33:5000:51:51.9000:52:21.60+00:17:255:1111,6
127MAZUR Krzysztof 1200OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4033M 10800:00:212021-10-17 10:30:2500:13:5200:33:3900:51:52.0000:52:13.25+00:17:255:1111,6
128GRĄBCZEWSKI Marcin 1076GLIWICEM-3047M 10900:00:332021-10-17 10:30:3700:13:2200:33:1100:51:56.7000:52:30.05+00:17:295:1111,6
129DWORACZEK Grzegorz 1047TRIDIVISIONBYTOMM-4034M 11000:00:122021-10-17 10:30:1600:13:1100:33:3100:52:02.5000:52:14.85+00:17:355:1211,5
130SKOP Rafał 1310STRZELCE OPOLSKIEM-2019M 11100:00:092021-10-17 10:30:1300:12:3200:32:3600:52:03.1000:52:13.05+00:17:365:1211,5
131RENKE Piotr 1285RYBNIKM-4035M 11200:00:112021-10-17 10:30:1500:12:5600:33:1100:52:04.2000:52:15.95+00:17:375:1211,5
132PAJER Aleksandra 1249ISTA BIEGAMYGLIWICEK-3011K 2000:00:262021-10-17 10:30:3000:13:1900:33:3600:52:04.7500:52:31.20+00:17:375:1211,5
133SERAFIN Szymon 1462GLIWICEM-2020M 11300:00:292021-10-17 10:30:3300:13:3400:33:3700:52:05.5000:52:35.15+00:17:385:1211,5
134MALCZEWSKI Jacek 1190AZS GLIWICE JUDOGLIWICEM-3048M 11400:00:182021-10-17 10:30:2200:13:0100:33:2900:52:08.5000:52:26.75+00:17:415:1211,5
135KOWALCZYK Grzegorz 1148GLIWICEM-4036M 11500:00:172021-10-17 10:30:2100:13:1700:33:1800:52:09.7500:52:27.30+00:17:425:1211,5
136WOJAKOWSKA Katarzyna 1379K&K RUNZABRZEK-403K 2100:00:032021-10-17 10:30:0700:13:1000:33:4100:52:12.3000:52:16.25+00:17:455:1311,5
137CETNAR-KLIMAS Katarzyna 1024KATOWICEK-404K 2200:00:052021-10-17 10:30:0900:13:0800:33:3100:52:23.6500:52:29.30+00:17:565:1411,5
138CIEPLIK Grzegorz 1030GLIWICEM-3049M 11600:00:132021-10-17 10:30:1700:13:1200:33:4400:52:24.3500:52:37.50+00:17:575:1411,5
139MICHOŃ Maciej 1427GLIWICEM-2021M 11700:00:292021-10-17 10:30:3300:13:5300:34:2900:52:30.4500:52:59.95+00:18:035:1511,4
140HAJOK Marek 1083GLIWICEM-4037M 11800:00:112021-10-17 10:30:1500:12:5800:33:3700:52:34.5000:52:45.95+00:18:075:1511,4
141TULCZYJEW Łukasz 1476TOSZEKM-2022M 11900:00:082021-10-17 10:30:1200:12:1700:33:2500:52:35.1500:52:43.85+00:18:085:1511,4
142BOGACKI Tomasz 1442PIEKARY ŚLĄSKIEM-3050M 12000:00:182021-10-17 10:30:2200:13:3900:34:3900:52:41.0000:52:59.80+00:18:145:1611,4
143NOWAKOWSKA Aleksandra 1229GLIWICEK-3012K 2300:00:092021-10-17 10:30:1300:13:5400:34:0600:52:48.4500:52:58.10+00:18:215:1611,4
144SADKOWSKI Robert 1297ZABRZEM-4038M 12100:00:122021-10-17 10:30:1600:12:3200:33:1500:52:50.3000:53:02.65+00:18:235:1711,4
145SIWECKI Adrian 1307CZĘSTOCHOWAM-4039M 12200:00:082021-10-17 10:30:1200:12:5700:52:57.9500:53:06.05+00:18:315:1711,3
146SZULC Sebastian 1436GLIWICEM-3051M 12300:00:402021-10-17 10:30:4400:13:3900:34:0900:53:02.9000:53:43.10+00:18:365:1811,3
147KRAWCZYK Dariusz 1152WARTKIE PIERONYŚWIĘTOCHŁOWICEM-4040M 12400:00:152021-10-17 10:30:1900:13:3500:34:2900:53:04.6500:53:20.40+00:18:375:1811,3
148SKULSKI Tomasz 1456LILA TEAMGLIWICEM-4041M 12500:00:452021-10-17 10:30:4900:13:3500:34:3700:53:05.7000:53:51.45+00:18:385:1811,3
149SKIBA Adrian 1308TARNOWSKIE GÓRYM-2023M 12600:00:402021-10-17 10:30:4400:14:2200:35:1000:53:07.9000:53:48.10+00:18:415:1811,3
150ZAPOTOCZNY Przemek 1394GLIWICEM-4042M 12700:00:162021-10-17 10:30:2000:14:0900:34:5400:53:08.5500:53:25.25+00:18:415:1811,3
151ĆWIK Paweł 1453TYCHYM-5011M 12800:00:412021-10-17 10:30:4500:13:4000:34:2300:53:10.7500:53:51.85+00:18:435:1911,3
152LEDWIG Iwona 1173MAMAX3GLIWICEK-3013K 2400:00:282021-10-17 10:30:3200:13:5100:34:2800:53:12.8500:53:41.75+00:18:465:1911,3
153JANOWSKI Michał 1097ZABRZEM-2024M 12900:00:222021-10-17 10:30:2600:13:5900:34:4700:53:14.1500:53:36.40+00:18:475:1911,3
154MASARZ Dawid 1196#HUTATEAMORZESZEM-3052M 13000:00:322021-10-17 10:30:3600:13:0900:33:4700:53:14.8000:53:47.35+00:18:485:1911,3
155KIZINIEWICZ Krzysztof 1121GLIWICEM-3053M 13100:00:492021-10-17 10:30:5300:13:4600:34:0900:53:14.9000:54:03.95+00:18:485:1911,3
156WIŚNIOWSKI Michał 1377PHOENIX WORKOUTGLIWICEM-3054M 13200:00:462021-10-17 10:30:5000:14:2900:34:4900:53:15.4500:54:01.95+00:18:485:1911,3
157FRANIA Andrzej 1445GLIWICEM-5012M 13300:00:272021-10-17 10:30:3100:13:0400:33:2000:53:26.0000:53:53.65+00:18:595:2011,2
158KELLER Patryk 1118ŚLĄZACY BIEGAJĄBYTOMM-2025M 13400:00:172021-10-17 10:30:2100:13:0700:33:5900:53:27.4000:53:44.80+00:19:005:2011,2
159NEJMAN Mateusz 1221BYTOMM-3055M 13500:00:282021-10-17 10:30:3200:13:4200:34:3200:53:27.9500:53:56.30+00:19:015:2011,2
160MICHALIK Zgonia 1205BABSKA KORBA44-100K-3014K 2500:00:182021-10-17 10:30:2200:13:1200:34:0900:53:30.0000:53:48.80+00:19:035:2111,2
161BEDNARSKI Daniel 1011BRAKGLIWICEM-3056M 13600:00:082021-10-17 10:30:1200:12:4000:33:4800:53:31.6500:53:40.55+00:19:045:2111,2
162KONDRUSIEWICZ Michał 1437GLIWICEM-3057M 13700:00:322021-10-17 10:30:3600:14:0100:35:0600:53:34.4500:54:06.80+00:19:075:2111,2
163KOMANDER Katarzyna 1134JOMAR RUNNERSGLIWICEK-208K 2600:00:122021-10-17 10:30:1600:13:0900:34:3500:53:39.0000:53:51.75+00:19:125:2111,2
164ŚWIDLIK Piotr 1352GLIWICEM-3058M 13800:00:172021-10-17 10:30:2100:13:1500:34:1700:53:48.0500:54:05.20+00:19:215:2211,2
165MAŃKA Marcin 1193STREFA 04GLIWICEM-3059M 13900:00:462021-10-17 10:30:5000:15:2000:36:0900:53:49.2500:54:35.30+00:19:225:2211,1
166NOWAK Robert 1228ŻARKIM-3060M 14000:00:352021-10-17 10:30:3900:15:0500:36:0300:53:52.4000:54:27.55+00:19:255:2311,1
167KULA Jan 1161DECATHLON CAR GLIWICEGLIWICEM-3061M 14100:00:042021-10-17 10:30:0800:12:5300:34:0700:53:56.2000:54:00.60+00:19:295:2311,1
168POWROŹNIK Paulina 1270KATOWICEK-3015K 2700:00:292021-10-17 10:30:3300:13:2300:34:3000:53:57.1000:54:26.15+00:19:305:2311,1
169TROSKO Adam 1357LIGOTA ŁABĘDZKAM-4043M 14200:00:122021-10-17 10:30:1600:12:1900:33:3700:54:04.6000:54:17.40+00:19:375:2411,1
170WILSZ Adam 1375#PANIÓWKIRUNPANIÓWKIM-5013M 14300:00:232021-10-17 10:30:2700:14:3700:35:1800:54:05.4000:54:28.90+00:19:385:2411,1
171SKORUPSKI Paweł 1311GLIWICEM-4044M 14400:00:112021-10-17 10:30:1500:14:0500:35:2300:54:09.1000:54:20.85+00:19:425:2411,1
172KLIKS Kazimierz 1122ZABRZEM-602M 14500:00:252021-10-17 10:30:2900:14:1900:35:0700:54:11.6000:54:36.90+00:19:445:2511,1
172SKORUPSKI Łukasz 1312TYVHYM-2026M 14500:00:112021-10-17 10:30:1500:14:0600:35:2400:54:11.6000:54:22.95+00:19:445:2511,1
174PETRUS Karolina 1485KATOWICEK-3016K 2800:00:042021-10-17 10:30:0800:13:1600:34:3700:54:13.9000:54:18.75+00:19:475:2511,1
175WIERCIŃSKA Aneta 1368GLIWICEK-3017K 2900:00:192021-10-17 10:30:2300:13:4000:34:3600:54:15.4500:54:34.85+00:19:485:2511,1
176JANUSZEWSKI Paweł 1098BIEGAMBOLUBIĘ WARSZAWAWARSZAWAM-4045M 14700:00:062021-10-17 10:30:1000:13:3900:35:1600:54:18.5500:54:24.80+00:19:515:2511,0
177ZIĘBA Sabina 1403ORNONTOWICEK-3018K 3000:00:032021-10-17 10:30:0700:13:1900:34:5300:54:22.8000:54:26.30+00:19:565:2611,0
178STARCZAK Karol 1329KATOWICEM-3062M 14800:00:332021-10-17 10:30:3700:15:3000:37:3400:54:27.5000:55:00.85+00:20:005:2611,0
179KARPIŃSKA Katarzyna 1115GLIWICEK-3019K 3100:00:092021-10-17 10:30:1300:13:2600:34:2900:54:37.4000:54:46.45+00:20:105:2711,0
180SKRZYPCZYK Tomek 1313GLIWICEM-3063M 14900:00:512021-10-17 10:30:5500:14:2300:35:1800:54:46.2500:55:38.15+00:20:195:2811,0
181MICHALSKA Magdalena 1206GLIWICEK-3020K 3200:00:512021-10-17 10:30:5500:14:2100:35:1800:54:46.5000:55:38.10+00:20:195:2811,0
182LIBISZ Marcin 1178RADZIONKÓWM-3064M 15000:00:422021-10-17 10:30:4600:15:3500:37:1500:54:50.7000:55:33.35+00:20:235:2910,9
183ZAPOTOCZNA Renata 1393GLIWICEK-405K 3300:00:162021-10-17 10:30:2000:14:0900:35:0600:54:52.7500:55:09.70+00:20:255:2910,9
184LEGIEŻYŃSKI Krzysztof 1175GLIWICEM-3065M 15100:00:072021-10-17 10:30:1100:14:0000:35:3900:54:52.9500:55:00.55+00:20:265:2910,9
185MICZKA Łukasz 1208GLIWICEM-3066M 15200:00:382021-10-17 10:30:4200:13:4600:34:5500:54:53.6000:55:32.35+00:20:265:2910,9
186SKUPIEŃ Dariusz 1314#HUTATEAMGLIWICEM-3067M 15300:00:342021-10-17 10:30:3800:14:4400:36:2300:55:10.6000:55:45.30+00:20:435:3110,9
187DOBRAS Marek 1426PKO KATOWICEKATOWICEM-4046M 15400:00:122021-10-17 10:30:1600:13:2100:35:1200:55:11.2500:55:23.30+00:20:445:3110,9
188SIEWIER Damian 1304GLIWICEM-4047M 15500:00:482021-10-17 10:30:5200:14:2400:35:3500:55:11.4000:55:59.95+00:20:445:3110,9
189CZYŻ Wiola 1034ZABRZEK-3021K 3400:00:062021-10-17 10:30:1000:13:2800:34:5900:55:13.9000:55:20.45+00:20:475:3110,9
190BIELIŃSKA Kamila 1013ZABRZEK-3022K 3500:00:062021-10-17 10:30:1000:13:2800:55:14.7000:55:21.15+00:20:475:3110,9
191GAWŁOWSKI Piotr 1066GLIWICEM-2027M 15600:00:142021-10-17 10:30:1800:13:5700:35:5000:55:22.2500:55:36.45+00:20:555:3210,8
192IGNATOWICZ-DĘBSKA Katarzyna 1090THE PROSECCOSWARSZAWAK-3023K 3600:00:292021-10-17 10:30:3300:15:1600:36:4200:55:26.2000:55:55.40+00:20:595:3210,8
193ZWIERZYŃSKI Tomasz 1408GLIWICEM-3068M 15700:00:272021-10-17 10:30:3100:14:2700:36:0200:55:27.0500:55:54.20+00:21:005:3210,8
194KLOZA Mariusz 1128#HUTATEAMPYSKOWICEM-4048M 15800:00:232021-10-17 10:30:2700:14:0000:35:4700:55:35.0500:55:58.75+00:21:085:3310,8
195PAWLIK Michał 1253GLIWICEM-3069M 15900:00:142021-10-17 10:30:1800:13:5400:35:4700:55:35.9000:55:49.95+00:21:095:3310,8
196KOLASIŃSKA Monika 1463STG GLIWICEGLIWICEK-209K 3700:00:082021-10-17 10:30:1200:13:5000:35:5000:55:37.6000:55:46.35+00:21:105:3310,8
197SAK Wojciech 1298CMPSMOLNICAM-4049M 16000:00:452021-10-17 10:30:4900:15:2000:36:1000:55:38.5000:56:24.25+00:21:115:3310,8
198RYZNER Michał 1296KS SOŚNICA GLIWICEGLIWICEM-3070M 16100:01:372021-10-17 10:31:4100:14:3200:36:3100:55:46.1500:57:23.90+00:21:195:3410,8
199MIŚKIEWICZ Lucyna 1212WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEZAWIERCIEK-501K 3800:00:142021-10-17 10:30:1800:14:1900:36:2100:55:48.6500:56:02.85+00:21:215:3410,8
200PACAN Krzysztof 1243BYTOMM-4050M 16200:00:292021-10-17 10:30:3300:14:4600:36:1600:55:49.1000:56:19.05+00:21:225:3410,7
201ŚLĘCZKOWSKI Piotr 1350GIERAŁTOWICEM-3071M 16300:00:392021-10-17 10:30:4300:14:3900:36:2200:55:50.2000:56:29.85+00:21:235:3510,7
202GRUDZIŃSKI Jakub 1079GLIWICEM-2028M 16400:00:472021-10-17 10:30:5100:14:2800:36:0300:55:53.3000:56:40.35+00:21:265:3510,7
203ĆWIKŁA Grzegorz 1036GLIWICEM-5014M 16500:00:192021-10-17 10:30:2300:14:4600:36:0900:55:54.9000:56:14.50+00:21:285:3510,7
203KACZMAREK Katarzyna 1109STG GLIWICEGLIWICEK-406K 3900:00:072021-10-17 10:30:1100:13:5000:35:5100:55:54.9000:56:02.75+00:21:285:3510,7
205PIEKARZ Małgorzata 1258DRUŻYNA JEDYNKIGLIWICEK-3024K 4000:00:122021-10-17 10:30:1600:14:3000:36:1000:56:02.8000:56:15.15+00:21:365:3610,7
206SALA Nela 1299GLIWICEK-3025K 4100:00:222021-10-17 10:30:2600:13:4300:35:4400:56:07.9000:56:30.25+00:21:415:3610,7
207ANDRUSZKIEWICZ Andrzej 1004RYBNIKM-4051M 16600:00:262021-10-17 10:30:3000:14:1000:35:4700:56:10.3000:56:36.80+00:21:435:3710,7
208MROCZKOWSKI Krystian 1216HUTA ŁABĘDY S.A.GLIWICEM-2029M 16700:00:342021-10-17 10:30:3800:14:0200:36:0100:56:21.4500:56:55.60+00:21:545:3810,6
209KELLER Aneta 1119GLIWICEK-3026K 4200:00:412021-10-17 10:30:4500:14:4700:36:1000:56:27.8000:57:08.95+00:22:015:3810,6
210ZAREMBA Tadeusz 1395GLIWICEM-603M 16800:00:052021-10-17 10:30:0900:14:0500:36:0800:56:30.2000:56:35.70+00:22:035:3910,6
211OLSZOK Dawid 1234HIRSCHVOGELZABRZEM-3072M 16900:00:212021-10-17 10:30:2500:14:3300:35:5700:56:35.9000:56:57.50+00:22:095:3910,6
212OCHKOVSKYY Valeriy 1232GLIWICEM-4052M 17000:00:322021-10-17 10:30:3600:15:3600:37:2500:56:41.3500:57:14.05+00:22:145:4010,6
213ROSÓŁ Adrian 1290SHARK TOP TEAM BYTOMPIEKARY ŚLĄSKIEM-2030M 17100:00:432021-10-17 10:30:4700:14:0900:36:2000:56:44.4500:57:27.60+00:22:175:4010,6
214TUZ Dmytro 1358GLIWICEM-3073M 17200:00:452021-10-17 10:30:4900:15:4100:38:2600:56:44.5000:57:29.65+00:22:175:4010,6
215SOWA Jarosław 1327NIEZRZESZONYBĘDZINM-604M 17300:00:112021-10-17 10:30:1500:14:3400:36:3500:56:49.6000:57:01.45+00:22:225:4010,6
216PACHOLAK Patryk 1244NIEWIESZEM-2031M 17400:00:182021-10-17 10:30:2200:14:4000:36:5400:56:51.7500:57:10.55+00:22:245:4110,6
217ZENOWICZ Piotr 1401ATHLETICS NYSANYSAM-5015M 17500:00:182021-10-17 10:30:2200:14:4000:36:5400:56:51.9500:57:09.95+00:22:255:4110,6
218MATUSEK Anna 1198ZABRZEK-2010K 4300:00:362021-10-17 10:30:4000:14:1800:36:1400:56:58.2500:57:34.80+00:22:315:4110,5
219KOSIDŁOWSKA Ewelina 1143BRAKZABRZEK-2011K 4400:00:302021-10-17 10:30:3400:14:3800:37:1900:57:00.4500:57:31.30+00:22:335:4210,5
220SZYMURA Grzegorz 1349#HUTATEAMPYSKOWICEM-3074M 17600:00:312021-10-17 10:30:3500:14:2400:36:3400:57:01.3000:57:33.15+00:22:345:4210,5
221ŁYSIAK Magdalena 1418GLIWICEK-3027K 4500:00:062021-10-17 10:30:1000:14:1200:36:3600:57:01.8000:57:08.15+00:22:355:4210,5
222KUNOWSKA Małgorzata 1410GLIWICEK-3028K 4600:00:102021-10-17 10:30:1400:14:3200:36:5100:57:05.7500:57:15.75+00:22:385:4210,5
223MIKULSKI Przemek 1443GLIWICEM-3075M 17700:00:452021-10-17 10:30:4900:15:4100:38:2600:57:08.3000:57:53.30+00:22:415:4210,5
224WRÓBEL Paweł 1386CHORZÓWM-4053M 17800:00:452021-10-17 10:30:4900:15:0300:37:1500:57:09.7000:57:54.80+00:22:425:4210,5
225WRÓBEL Michał 1385ZAWIERCIEM-4054M 17900:00:452021-10-17 10:30:4900:15:0200:37:1600:57:09.8000:57:54.80+00:22:435:4210,5
226MAKUCH Damian 1189#HUTATEAMPYSKOWICEM-3076M 18000:00:332021-10-17 10:30:3700:15:0700:37:0900:57:11.1500:57:44.95+00:22:445:4310,5
227MAZANOWSKI Janusz 1199GLIWICEM-3077M 18100:00:252021-10-17 10:30:2900:15:2700:37:4000:57:19.6500:57:45.55+00:22:525:4310,5
228SOSADA Nicol 1326ISTA BIEGAMYZBROSŁAWICEK-2012K 4700:00:162021-10-17 10:30:2000:14:1600:36:4200:57:22.5000:57:38.85+00:22:555:4410,5
229PSIUK Piotr 1277ZABRZEM-3078M 18200:00:192021-10-17 10:30:2300:14:1700:36:2900:57:23.5500:57:43.30+00:22:565:4410,5
230KUCHTA Katarzyna 1159NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEK-3029K 4800:00:152021-10-17 10:30:1900:14:1600:36:3800:57:24.2000:57:40.05+00:22:575:4410,5
231RASZKOWSKI Adam 1284#HUTATEAMGLIWICEM-3079M 18300:00:212021-10-17 10:30:2500:14:3900:37:0800:57:29.2500:57:50.25+00:23:025:4410,4
232FOLEK Mateusz 1054#HUTATEAMPYSKOWICEM-3080M 18400:00:332021-10-17 10:30:3700:14:2200:37:0900:57:31.5500:58:04.70+00:23:045:4510,4
233SMOŁA Mieczysław 1318GLIWICEM-605M 18500:00:052021-10-17 10:30:0900:14:5200:36:3300:57:32.0500:57:37.10+00:23:055:4510,4
234KOTLARSKA Anna 1146GLIWICEK-407K 4900:00:252021-10-17 10:30:2900:15:2800:37:4100:57:33.9500:57:59.15+00:23:075:4510,4
235PAJOR Izabela 1250GLIWICEK-3030K 5000:00:042021-10-17 10:30:0800:14:1100:57:35.3500:57:40.05+00:23:085:4510,4
236GUNIA Krystian 1081GLIWICEM-606M 18600:00:212021-10-17 10:30:2500:14:1800:36:3200:57:44.5000:58:06.15+00:23:175:4610,4
237ORLICKI Ireneusz 1237#HUTATEAMGLIWICEM-4055M 18700:00:322021-10-17 10:30:3600:15:0900:37:2200:57:47.5500:58:20.40+00:23:205:4610,4
238SELIGA Paweł 1301BIEGAJ Z TRENERAMI GLIWICEGLIWICEM-3081M 18800:00:072021-10-17 10:30:1100:14:0400:36:2900:57:50.1500:57:57.45+00:23:235:4710,4
239BALCER Weronika 1005JOMAR RUNNERSGLIWICEK-3031K 5100:00:122021-10-17 10:30:1600:14:1200:36:4700:57:51.8500:58:04.35+00:23:255:4710,4
240PAWELAK Szymon 1460BLACHOWNIAM-2032M 18900:00:302021-10-17 10:30:3400:14:5000:37:0200:57:55.8000:58:26.05+00:23:295:4710,4
241ULIASZ Krzysztof 1361OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4056M 19000:00:212021-10-17 10:30:2500:15:1900:38:3500:57:58.4000:58:19.45+00:23:315:4710,4
242PETEJA-ĆWIK Aleksandra 1256TYCHYK-502K 5200:00:402021-10-17 10:30:4400:14:4900:37:2900:58:02.1500:58:43.00+00:23:355:4810,3
243OSOWSKA Katarzyna 1240GLIWICEK-408K 5300:00:282021-10-17 10:30:3200:15:0500:37:3600:58:02.7500:58:31.35+00:23:355:4810,3
244DYLSKI Jacek 1048GLIWICEM-3082M 19100:00:442021-10-17 10:30:4800:15:0400:37:2000:58:03.5500:58:47.60+00:23:365:4810,3
245ZUKOWSKA Bogusia 1407KRAKOWK-3032K 5400:00:332021-10-17 10:30:3700:15:3000:37:3400:58:03.9000:58:37.15+00:23:375:4810,3
246ZYGMAŃSKI Piotr 1432GLIWICEM-4057M 19200:00:472021-10-17 10:30:5100:14:3700:36:5500:58:04.7000:58:52.55+00:23:375:4810,3
247ORZAŻEWSKI Marek 1239HIRSCHVOGELBYTOMM-3083M 19300:00:212021-10-17 10:30:2500:15:1800:38:3400:58:04.8500:58:26.60+00:23:385:4810,3
248LIPIŃSKA Anita 1179GLIWICEK-3033K 5500:00:322021-10-17 10:30:3600:15:2200:37:3400:58:05.8000:58:38.05+00:23:395:4810,3
249PIERONKIEWICZ Kamil 1260GLIWICEM-3084M 19400:00:352021-10-17 10:30:3900:14:4500:37:3400:58:09.4500:58:44.50+00:23:425:4810,3
250WARECKI Wojciech 1450PIEKARY ŚLĄSKIEM-4058M 19500:00:042021-10-17 10:30:0800:13:3300:36:4400:58:11.3500:58:15.50+00:23:445:4910,3
251WIERCIŃSKI Robert 1369GLIWICEM-4059M 19600:00:202021-10-17 10:30:2400:15:1200:37:5000:58:12.2000:58:32.40+00:23:455:4910,3
252PNIEWSKI Kamil 1265GLIWICEM-3085M 19700:00:202021-10-17 10:30:2400:15:0800:38:2200:58:15.0500:58:35.55+00:23:485:4910,3
253ROLNIK Tomasz 1287GLIWICEM-3086M 19800:00:482021-10-17 10:30:5200:14:4100:37:0800:58:19.5000:59:08.25+00:23:525:4910,3
254MEKIER Alicja 1202ZBROSŁAWICEK-3034K 5600:00:442021-10-17 10:30:4800:15:4500:38:1600:58:24.4000:59:08.45+00:23:575:5010,3
255WOŹNIAK Mariusz 1413SOSNOWIECM-4060M 19900:00:502021-10-17 10:30:5400:14:5900:37:3700:58:26.8500:59:16.85+00:24:005:5010,3
256NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 1230GLIWICKA GRUPA BIEGACZYGLIWICEK-409K 5700:00:182021-10-17 10:30:2200:14:3400:37:0600:58:27.0000:58:45.90+00:24:005:5010,3
257NIEMIEC Rafał 1224INTERGRAFIK POLSKAZABRZEM-4061M 20000:00:282021-10-17 10:30:3200:15:0400:37:3900:58:27.1500:58:55.40+00:24:005:5010,3
258BAŁAJ Anna 1007GLIWICEK-3035K 5800:00:472021-10-17 10:30:5100:16:2900:58:31.1000:59:18.25+00:24:045:5110,3
259PASZKOWSKI Waldemar 1252PYSKOWICEM-5016M 20100:00:122021-10-17 10:30:1600:13:2000:36:2100:58:38.5500:58:51.20+00:24:115:5110,2
260LENCZYK Mariusz 1176GLIWICEM-2033M 20200:00:302021-10-17 10:30:3400:14:4700:37:2200:58:38.6500:59:08.75+00:24:115:5110,2
261FURMAN Michał 1060GLIWICEM-2034M 20300:00:332021-10-17 10:30:3700:15:2800:37:1700:58:48.8000:59:22.60+00:24:225:5210,2
262WILKOŃ Artur 1373#HUTATEAMGLIWICEM-4062M 20400:00:242021-10-17 10:30:2800:14:4900:37:3300:58:49.6000:59:13.90+00:24:225:5210,2
263KOCYBIK Natalia 1133THE PROSECCOSBYTOMK-3036K 5900:00:282021-10-17 10:30:3200:15:1700:38:3000:58:50.1500:59:19.05+00:24:235:5310,2
264NEJMAN Joanna 144141-902K-3037K 6000:00:282021-10-17 10:30:3200:15:1700:38:3000:58:50.5000:59:19.15+00:24:235:5310,2
265KOŁAKOWSKI Tomasz 1459PKO KATOWICEKATOWICEM-2035M 20500:00:442021-10-17 10:30:4800:15:4100:39:0000:58:51.5500:59:36.40+00:24:245:5310,2
266GÓRSKI Jakub 1073HUTATEAMKLESZCZÓWM-2036M 20600:00:312021-10-17 10:30:3500:15:4500:38:5800:58:52.4500:59:24.00+00:24:255:5310,2
267JANAS Piotr 1480GLIWICEM-5017M 20700:00:312021-10-17 10:30:3500:15:0500:38:1700:58:55.5500:59:27.40+00:24:285:5310,2
268WOJTKIEWICZ Marzena 1381GLIWICEK-4010K 6100:00:382021-10-17 10:30:4200:16:1400:39:1700:59:01.2500:59:40.00+00:24:345:5410,2
269KOWACZ Adrian 1147#HUTATEAMKLESZCZÓWM-3087M 20800:00:322021-10-17 10:30:3600:16:3000:39:5200:59:05.7500:59:38.45+00:24:385:5410,2
270ŚMIERTKA Grzegorz 1351#HUTATEAMTARNOWSKIE GÓRYM-3088M 20900:00:0000:15:4300:40:4100:59:09.1500:59:09.15+00:24:425:5410,1
271PRZYBYŁA Krystian 1276HAŻLACHM-3089M 21000:00:432021-10-17 10:30:4700:16:0500:38:5700:59:09.3000:59:52.55+00:24:425:5410,1
272LIS Aleksandra 1181GLIWICEK-2013K 6200:00:132021-10-17 10:30:1700:14:2800:37:5200:59:10.1000:59:23.40+00:24:435:5510,1
273HERUD Sandra 1087GLIWICKA RADA ROWEROWAGLIWICEK-3038K 6300:00:132021-10-17 10:30:1700:14:5900:38:0900:59:12.9000:59:26.25+00:24:465:5510,1
274LANGE Marcin 1169WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEZAWIERCIEM-3090M 21100:00:152021-10-17 10:30:1900:14:5000:38:0200:59:13.4500:59:29.15+00:24:465:5510,1
275BEMŚ Emilia 1422GLIWICEK-3039K 6400:00:302021-10-17 10:30:3400:16:1400:39:3300:59:16.5500:59:47.45+00:24:495:5510,1
276ĆWIOK Barbara 1037#PANIOWKIRUNPANIÓWKIK-4011K 6500:00:182021-10-17 10:30:2200:15:0900:37:5600:59:17.4500:59:35.45+00:24:505:5510,1
277WOJTKIEWICZ Marta 1382GLIWICEK-2014K 6600:00:392021-10-17 10:30:4300:16:1100:38:4600:59:20.7500:59:59.75+00:24:535:5610,1
278MAGURNO Franco 1481KATOWICEM-4063M 21200:00:432021-10-17 10:30:4700:15:3800:38:5200:59:21.9001:00:05.35+00:24:555:5610,1
279SNOCHOWSKI Mirek 1321SZOMBIERKI CHODZĄ I BIEGAJĄBYTOMM-5018M 21300:00:212021-10-17 10:30:2500:15:1000:38:4800:59:32.1000:59:54.05+00:25:055:5710,1
280MIŚKIEWICZ Andrzej 1211WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEZAWIERCIEM-5019M 21400:00:142021-10-17 10:30:1800:15:0900:38:3300:59:32.2000:59:46.70+00:25:055:5710,1
281ZAKLIŃSKA Kasia 1391GLIWICEK-4012K 6700:00:492021-10-17 10:30:5300:15:5800:39:0600:59:34.5501:00:24.05+00:25:075:5710,1
282STASIK Mirosław 1330HUTATEAMPYSKOWICEM-4064M 21500:00:362021-10-17 10:30:4000:16:0600:39:4800:59:45.0001:00:21.40+00:25:185:5810,0
283WARYSZAK Joanna 1365BAKALOVEGLIWICEK-3040K 6800:00:102021-10-17 10:30:1400:15:0300:38:2900:59:46.6000:59:57.55+00:25:195:5810,0
284FILIPCZYK Anna 1052KATOWICEK-3041K 6900:00:292021-10-17 10:30:3300:15:2800:38:4300:59:47.8501:00:17.40+00:25:215:5810,0
285POWAŁKA Piotr 1269SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM-4065M 21600:00:412021-10-17 10:30:4500:16:0200:39:2200:59:48.2001:00:29.45+00:25:215:5810,0
286GRABIAŃSKA Katarzyna 1074KATOWICEK-3042K 7000:00:462021-10-17 10:30:5000:15:4800:39:1400:59:48.4001:00:34.90+00:25:215:5810,0
287SMOLARCZYK Michał 1479GLIWICEM-4066M 21700:00:412021-10-17 10:30:4500:16:0300:39:2200:59:48.7001:00:29.85+00:25:215:5810,0
288MAĆKÓW Klaudia 1187STROBICEK-2015K 7100:00:272021-10-17 10:30:3100:14:5800:38:3000:59:51.4501:00:18.80+00:25:245:5910,0
289JURETKO Adam 1107CHORZÓWM-4067M 21800:00:272021-10-17 10:30:3100:14:5700:38:2700:59:53.1501:00:20.50+00:25:265:5910,0
290KOPER Tomasz 1140GLIWICEM-3091M 21900:00:112021-10-17 10:30:1500:14:3400:37:5901:00:02.5001:00:13.95+00:25:356:0010,0
291KLIMASARA Małgorzata 1439GLIWICEK-3043K 7200:00:102021-10-17 10:30:1400:14:5500:38:3001:00:13.0501:00:23.95+00:25:466:0110,0
292JAWORSKI Marcin 1105BĘDZINM-4068M 22000:00:462021-10-17 10:30:5000:14:4100:37:5701:00:14.2001:01:00.60+00:25:476:0110,0
293DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 1049OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4069M 22100:00:372021-10-17 10:30:4100:16:0200:39:4101:00:27.0001:01:04.75+00:26:006:029,9
294WIETRZYCKI Zenon 1372GLIWICEM-607M 22200:00:172021-10-17 10:30:2100:14:3300:38:2101:00:27.0501:00:44.90+00:26:006:029,9
295GRZEGORCZYK Monika 1080NIGHT RUNNERS ZABRZERUDA ŚLĄSKAK-4013K 7300:00:372021-10-17 10:30:4100:16:0200:39:4101:00:27.5001:01:04.85+00:26:006:029,9
296MASTALSKA Marzena 1197OPEL ACTIVE TEAMZABRZEK-3044K 7400:00:372021-10-17 10:30:4100:16:0201:00:27.8501:01:04.90+00:26:016:029,9
297KACZMARZYK Arkadiusz 1110GLIWICEM-3092M 22300:00:482021-10-17 10:30:5200:15:4900:39:3501:00:39.7501:01:27.90+00:26:126:039,9
298POLOCZEK Adam 1423PKO KATOWICEKATOWICEM-4070M 22400:00:442021-10-17 10:30:4800:15:4000:39:0101:00:48.1001:01:32.75+00:26:216:049,9
299DROZD Marcin 1421PKO KATOWICETYCHYM-4071M 22500:00:432021-10-17 10:30:4700:15:4200:39:0101:00:49.0501:01:32.95+00:26:226:049,9
300KRAWIEC Agnieszka 1153ZABRZEK-4014K 7500:00:192021-10-17 10:30:2300:15:3600:39:0501:00:51.8001:01:11.20+00:26:256:059,9
301PSIUK-MAKSYMOWICZ Krzysztof 1278POLITECHNIKA ŚLĄSKAGLIWICEM-4072M 22600:00:392021-10-17 10:30:4300:14:3900:37:4401:00:52.1001:01:31.55+00:26:256:059,9
302SONDEJ Tomasz 1325#HUTATEAMGLIWICEM-4073M 22700:00:302021-10-17 10:30:3400:15:1300:38:4401:00:57.7001:01:28.50+00:26:306:059,8
303STANEK Natalia 1328GLIWICEK-3045K 7600:00:362021-10-17 10:30:4000:14:5900:38:4501:01:00.0501:01:36.35+00:26:336:069,8
304SZARZYŃSKA-GRYCHNIK Jolanta 1343ZBROSŁAWICEK-503K 7700:00:162021-10-17 10:30:2000:14:5200:39:0601:01:04.3501:01:20.90+00:26:376:069,8
305SZNAJDER Anna 1419PANIÓWKIK-3046K 7800:01:152021-10-17 10:31:1900:15:0000:39:1101:01:07.6001:02:22.95+00:26:406:069,8
306CZERNACHOWSKI Marek 1033STARY HANGARTARNOWSKIE GÓRYM-5020M 22800:00:302021-10-17 10:30:3400:16:0800:39:5001:01:09.2501:01:39.40+00:26:426:069,8
306KULPIŃSKA Anna 1163START HANGARGLIWICEK-4015K 7900:00:302021-10-17 10:30:3400:16:0700:39:5101:01:09.2501:01:39.70+00:26:426:069,8
306RYTEL Jakub 1295BYTOMM-3093M 22800:00:352021-10-17 10:30:3900:16:2400:41:0401:01:09.2501:01:44.25+00:26:426:069,8
309RADLIŃSKI Wojciech 1282GIERAŁTOWICEM-4074M 23000:00:142021-10-17 10:30:1800:15:1700:38:5101:01:11.4501:01:26.25+00:26:446:079,8
310ZEGARTOWSKI Grzegorz 1397GLIWICEM-4075M 23100:00:292021-10-17 10:30:3300:15:2000:38:5601:01:12.4001:01:42.10+00:26:456:079,8
311KRAJEWSKA Katarzyna 1151BOJKÓW TEAMGLIWICEK-3047K 8000:00:512021-10-17 10:30:5500:15:5201:01:13.5501:02:05.05+00:26:466:079,8
312NOWOCIN Patrycja 1231GLIWICEK-2016K 8100:00:152021-10-17 10:30:1900:13:4600:37:2101:01:18.2501:01:33.85+00:26:516:079,8
313STELMASZCZYK Dawid 1334BEERTEAMBYTOMM-2037M 23200:00:312021-10-17 10:30:3500:16:3900:40:5601:01:22.2001:01:54.05+00:26:556:089,8
314KAŁUSKA Magdalena 1111JAWORZNOK-3048K 8200:00:202021-10-17 10:30:2400:16:0900:40:2401:01:32.3001:01:52.65+00:27:056:099,8
315DYCHA Bartosz 1457WROCŁAWM-3094M 23300:00:352021-10-17 10:30:3900:17:0300:41:4701:01:37.2501:02:13.05+00:27:106:099,7
316POLOCZEK Mateusz 1268OST TEAMDZIEWKOWICEM-2038M 23400:00:372021-10-17 10:30:4100:16:0500:39:0901:01:41.7001:02:19.45+00:27:146:109,7
317DRABIK Marek 1044GLIWICEM-4076M 23500:00:412021-10-17 10:30:4500:15:5401:01:45.4501:02:27.00+00:27:186:109,7
318PRZYBYLSKI Paweł 1275OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-3095M 23600:00:202021-10-17 10:30:2400:15:2000:38:5601:01:57.1501:02:17.15+00:27:306:119,7
319GRAMŚ Bogumił 1075NEXTEER RUNNERSGLIWICEM-3096M 23700:00:462021-10-17 10:30:5000:15:4700:41:0201:02:06.9001:02:53.65+00:27:406:129,7
320ROŻEK Mariola 1291#HUTATEAMGLIWICEK-3049K 8300:00:162021-10-17 10:30:2000:15:3500:39:5601:02:09.2501:02:25.65+00:27:426:129,7
321CHODURA Juli 1027STARY HANGAR GLIWICESTANICAK-2017K 8400:00:302021-10-17 10:30:3400:16:0700:39:5101:02:09.4001:02:40.10+00:27:426:129,7
322ROŻEK Rafał 1292GLIWICEM-4077M 23800:00:162021-10-17 10:30:2000:15:3600:39:5601:02:09.5501:02:25.95+00:27:426:129,7
323HAWLICKA Ania 1455LILA TEAMGLIWICEK-4016K 8500:00:432021-10-17 10:30:4700:15:1300:39:0001:02:10.8501:02:54.10+00:27:446:139,7
324FURMANEK Grzegorz 1061BEERTEAMGLIWICEM-2039M 23900:00:322021-10-17 10:30:3600:16:3900:40:5501:02:12.9001:02:45.35+00:27:466:139,6
325CHĘCIŃSKI Tomasz 1026GLIWICEM-4078M 24000:00:382021-10-17 10:30:4200:16:1600:40:1001:02:15.6001:02:53.95+00:27:486:139,6
326KWAŚNIEWSKA Ola 1166BANDA Z POŁUDNIAGLIWICEK-3050K 8600:00:352021-10-17 10:30:3900:16:3900:40:5501:02:15.8501:02:50.90+00:27:496:139,6
327SZULCEK Dorota 1417ZABRZEK-3051K 8700:00:422021-10-17 10:30:4600:16:3300:40:5701:02:27.1001:03:09.45+00:28:006:149,6
328SZULCEK Arkadiusz 1411GLIWICEM-3097M 24100:00:422021-10-17 10:30:4600:16:3300:40:5701:02:27.5001:03:09.75+00:28:006:149,6
329KULIK Katarzyna 1162GLIWICEK-3052K 8800:00:092021-10-17 10:30:1300:15:2100:39:5601:02:29.2001:02:38.40+00:28:026:149,6
330SOKOŁOWSKI Łukasz 1324GLIWICEM-3098M 24200:00:102021-10-17 10:30:1400:15:1700:40:0301:02:31.0501:02:41.25+00:28:046:159,6
331ROSIŃSKI Sławomir 1289BYTOMM-5021M 24300:00:402021-10-17 10:30:4400:15:4400:40:0201:02:36.3501:03:17.00+00:28:096:159,6
332CHĘCIŃSKA Agnieszka 1025GLIWICEK-4017K 8900:00:392021-10-17 10:30:4300:16:1500:40:2201:02:38.1001:03:17.75+00:28:116:159,6
333KAPTACZ Magdalena 1114GLIWICEK-4018K 9000:00:182021-10-17 10:30:2200:15:2900:39:5301:02:40.3001:02:58.35+00:28:136:169,6
334JAKUBIEC Łukasz 1094GLIWICEM-3099M 24400:00:472021-10-17 10:30:5100:15:5800:39:4701:02:46.2501:03:34.00+00:28:196:169,6
335ROSIŃSKA Katarzyna 1288ZABRZEK-4019K 9100:00:352021-10-17 10:30:3900:16:3700:40:5401:02:47.5501:03:23.05+00:28:206:169,6
336STELLMACH Ewa 1333ZABRZEK-504K 9200:00:182021-10-17 10:30:2200:15:2800:40:1301:02:49.0001:03:07.30+00:28:226:169,6
337GÓRA Marek 1072TARNOWSKIE GÓRYM-5022M 24500:00:092021-10-17 10:30:1300:15:4900:40:5801:02:53.4501:03:02.95+00:28:266:179,5
338KACZOR Angelika 1435KRAKÓWK-2018K 9300:00:482021-10-17 10:30:5200:15:5800:40:1801:02:58.8501:03:47.60+00:28:326:179,5
339MICZKA Justyna 1209GLIWICEK-4020K 9400:00:382021-10-17 10:30:4200:16:1900:40:4001:02:59.4001:03:38.10+00:28:326:179,5
340PACZKOWSKI Jacek 1246ZABRZEM-5023M 24600:00:402021-10-17 10:30:4400:16:0100:40:2401:03:08.1001:03:48.30+00:28:416:189,5
341PAJĄK Aleksandra 1248GLIWICEK-4021K 9500:00:262021-10-17 10:30:3000:15:4501:03:14.2001:03:41.00+00:28:476:199,5
342KRAJEWSKI Adam 1451OASIS SPORT TEAMGLIWICEM-4079M 24700:00:232021-10-17 10:30:2700:15:4600:40:1801:03:16.1501:03:39.20+00:28:496:199,5
343GOŃKA Monika 1452BANDA Z POŁUDNIAGLIWICEK-4022K 9600:00:222021-10-17 10:30:2600:15:4500:40:1701:03:16.5501:03:39.40+00:28:496:199,5
344TOWAREK Agnieszka 1356GLIWICEK-4023K 9700:00:222021-10-17 10:30:2600:16:0900:40:3201:03:23.7501:03:46.10+00:28:566:209,5
345OPANOWSKA Anna 1235-GLIWICEK-4024K 9800:00:132021-10-17 10:30:1700:15:3500:40:3101:03:27.7001:03:41.00+00:29:006:209,5
346STELMASZCZYK Iwona 1335BEERTEAMPANIÓWKIK-4025K 9900:00:162021-10-17 10:30:2000:16:2800:41:1201:03:33.9001:03:50.05+00:29:076:219,4
347RÓŻOWSKA Sabina 1293KOZŁÓWK-3053K 10000:00:412021-10-17 10:30:4500:16:1500:40:5701:03:37.2501:04:19.20+00:29:106:219,4
348JANIK Sylwia 1095WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEZAWIERCIEK-3054K 10100:00:142021-10-17 10:30:1800:15:5100:40:4101:03:42.1501:03:56.85+00:29:156:229,4
349FOJCIK Ryszard 1053GLIWICEM-5024M 24800:00:342021-10-17 10:30:3800:16:3000:41:0401:03:44.5501:04:18.80+00:29:176:229,4
350MOKRZYCKA Justyna 1215KB ORŁY Z KNUROWAKNURÒWK-3055K 10200:00:082021-10-17 10:30:1200:16:0400:40:5301:03:57.8501:04:06.40+00:29:316:239,4
351KUWAK Bogdan 1165WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEMYSZKÓWM-5025M 24900:00:162021-10-17 10:30:2000:15:5400:41:2001:04:00.8001:04:16.85+00:29:346:249,4
352KUWAK Anna 1164WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIEMYSZKÓWK-4026K 10300:00:152021-10-17 10:30:1900:15:5500:41:2001:04:01.5001:04:16.90+00:29:346:249,4
353JASTRZĘBSKI Michał 1103GLIWICEM-4080M 25000:00:452021-10-17 10:30:4900:16:2100:41:1901:04:06.3501:04:51.95+00:29:396:249,4
354HILASZEK Marzena 1088GLIWICEK-4027K 10400:00:412021-10-17 10:30:4500:16:1100:41:1501:04:19.1001:05:00.85+00:29:526:259,3
355DZIEDZIC Dominik 1050GLIWICEM-30100M 25100:00:492021-10-17 10:30:5300:16:1000:41:2001:04:19.4501:05:09.15+00:29:526:259,3
356PACZOSKA KOTTMANN Dorota 1247GLIWICEK-3056K 10500:00:172021-10-17 10:30:2100:15:3500:40:3401:04:32.3001:04:49.35+00:30:056:279,3
357MAREK Robert 1194GLIWICEM-4081M 25200:00:432021-10-17 10:30:4700:16:0100:41:1001:04:33.2501:05:16.60+00:30:066:279,3
358FRANKIEWICZ Marzena 1057GLIWICEK-3057K 10600:00:392021-10-17 10:30:4300:16:5200:42:0001:04:34.2501:05:14.15+00:30:076:279,3
359CZYŻYKOWSKI Marcin 1035TELMART RUN CLUBŚWIĘTOCHŁOWICEM-4082M 25300:00:392021-10-17 10:30:4300:16:5300:42:0001:04:34.8501:05:14.30+00:30:086:279,3
360GIERCZYCKI Michał 1068CHRZĄSZCZE CHRABĄSZCZEGLIWICEM-30101M 25400:00:252021-10-17 10:30:2900:17:1500:42:2401:04:35.9001:05:01.10+00:30:096:279,3
361SOBCZYK Patryk 1322CZESTOCHOWAM-30102M 25500:00:212021-10-17 10:30:2500:15:1700:41:0301:04:51.9501:05:13.10+00:30:256:299,3
362MADEJA Aleksandra 1465MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK-4028K 10700:00:312021-10-17 10:30:3500:16:4600:42:1201:04:52.0501:05:23.60+00:30:256:299,2
363NOWAK Ewa 1227GLIWICEK-505K 10800:00:252021-10-17 10:30:2900:16:0200:41:1701:04:52.4501:05:17.65+00:30:256:299,2
364WIERZBICA Adrian 1371WILCZAM-4083M 25600:00:372021-10-17 10:30:4100:16:3800:42:2301:04:53.2001:05:30.35+00:30:266:299,2
365WIERZBICA Kasia 1370WILCZAK-4029K 10900:00:372021-10-17 10:30:4100:16:3700:42:2401:04:55.7001:05:32.85+00:30:286:299,2
366SERWATKA Angelika 1302KOBIETY WATAHYZABRZEK-3058K 11000:00:192021-10-17 10:30:2300:15:5600:41:2501:05:09.5501:05:28.65+00:30:426:309,2
367WILSZ Ewa 1374#PANIOWKIRUNPANIÓWKIK-4030K 11100:00:182021-10-17 10:30:2200:16:3400:42:1601:05:18.3501:05:37.15+00:30:516:319,2
368KLIKS Andrzej 1123SOSNOWIECM-4084M 25700:00:242021-10-17 10:30:2800:16:3300:42:1701:05:26.1501:05:50.45+00:30:596:329,2
369KLIKS Stanisław 1124ZABRZEM-608M 25800:00:242021-10-17 10:30:2800:16:3300:42:1701:05:26.3001:05:50.75+00:30:596:329,2
370ORZAŻEWSKA Elżbieta 1238SOŚNICOWICEK-506K 11200:00:132021-10-17 10:30:1700:15:4900:41:2301:05:30.4001:05:44.05+00:31:036:339,2
371KOPIEC-KRUPA Beata 1142ZABRZEK-507K 11300:00:242021-10-17 10:30:2800:16:2700:42:0601:05:41.0501:06:05.70+00:31:146:349,1
372OSTROWSKA Justyna 1241GLIWICEK-3059K 11400:00:352021-10-17 10:30:3900:16:4000:42:0201:05:47.7001:06:23.00+00:31:206:349,1
373MACURA Marcin 1186ZABRZEM-30103M 25900:00:192021-10-17 10:30:2300:15:5100:42:1401:05:55.7001:06:15.40+00:31:286:359,1
374JANOSZKA Julia 1096ŚLĄZACY BIEGAJĄZABRZEK-2019K 11500:00:172021-10-17 10:30:2100:16:4500:42:4001:06:01.5001:06:18.75+00:31:346:369,1
375BIEŃKOWSKI Paweł 1014KNURÓWM-30104M 26000:00:472021-10-17 10:30:5100:17:3800:43:5401:06:09.6001:06:57.35+00:31:426:369,1
376TYŃSKI Michał 1359KRZYKÓWM-4085M 26100:00:342021-10-17 10:30:3800:17:0300:43:1701:06:16.4001:06:50.85+00:31:496:379,1
377GAJEWSKA Izabela 1064GLIWICEK-508K 11600:00:402021-10-17 10:30:4400:17:4100:43:3101:06:25.4501:07:05.95+00:31:586:389,0
378STACHOWSKA Aleksandra 1429TRI&MOREGLIWICEK-4031K 11700:00:292021-10-17 10:30:3300:15:4400:41:2701:06:26.0501:06:55.05+00:31:596:389,0
379SZELĄG Iwona 1344GLIWICEK-3060K 11800:00:362021-10-17 10:30:4000:17:5000:43:3101:06:32.5001:07:09.05+00:32:056:399,0
380KAWECKA-KUŻDŻAŁ Agnieszka 1117GLIWICEK-4032K 11900:00:472021-10-17 10:30:5100:17:1900:43:3101:06:35.4501:07:22.70+00:32:086:399,0
381KUBICA Bożena 1158ZABIEGANI NAUCZYCIELEORNONTOWICEK-509K 12000:00:182021-10-17 10:30:2200:16:4100:42:3801:06:37.8001:06:56.05+00:32:116:399,0
382BOGUSZ Jarosław 1018WARSAW RUNNERSWARSZAWAM-5026M 26200:00:272021-10-17 10:30:3100:16:1400:42:0501:06:52.2001:07:19.55+00:32:256:419,0
383STEPOWANY Marta 1337BOJKÓW TEAMGLIWICEK-3061K 12100:00:512021-10-17 10:30:5500:16:2800:43:1301:07:04.3001:07:55.35+00:32:376:428,9
384MAZUR Paweł 1201GLIWICEM-2040M 26300:00:352021-10-17 10:30:3900:17:0400:43:2201:07:26.0001:08:01.80+00:32:596:448,9
385MALINOWSKI Przemek 1191RYBNIKM-4086M 26400:00:112021-10-17 10:30:1500:17:0100:43:4201:07:28.6501:07:39.80+00:33:016:448,9
386KRZYK Jarosław 1157TYCHYM-4087M 26500:00:112021-10-17 10:30:1500:17:0100:43:4201:07:28.8501:07:40.30+00:33:026:448,9
387WROŃSKI Marcin 1384WOJKOWICEM-4088M 26600:00:0000:17:4200:43:4101:07:39.3501:07:39.35+00:33:126:458,9
388NAFALSKA Anna 1220BERLINK-3062K 12200:00:332021-10-17 10:30:3700:16:2800:42:4101:07:57.3501:08:30.60+00:33:306:478,8
389KOPEC-BRUDEK Magdalena 1139GLIWICEK-3063K 12300:00:412021-10-17 10:30:4500:17:2700:43:5101:08:01.0001:08:42.30+00:33:346:488,8
390BOGACZ Jagoda 1017GLIWICEK-4033K 12400:00:092021-10-17 10:30:1300:16:2100:43:4701:08:19.9001:08:29.50+00:33:536:498,8
391ROJEK Michał 1286GLIWICEM-4089M 26700:00:472021-10-17 10:30:5100:16:5600:43:4701:08:41.2001:09:29.05+00:34:146:528,7
392SZYMOS Damian 1348RYWAL GLIWICEGLIWICEM-30105M 26800:00:312021-10-17 10:30:3500:16:3000:43:1601:08:56.3001:09:27.50+00:34:296:538,7
393ŁUKASZEWSKI Piotr 1183GLIWICEM-4090M 26900:00:382021-10-17 10:30:4200:17:0000:44:0501:09:08.0501:09:46.20+00:34:416:548,7
394ŁUKASZEWSKA Justyna 1182GLIWICEK-4034K 12500:00:382021-10-17 10:30:4200:16:5900:44:0701:09:08.1501:09:46.35+00:34:416:548,7
395SLUZALEK Małgorzata 1317TRI&MOREGLIWICEK-4035K 12600:00:232021-10-17 10:30:2700:17:2900:44:5401:09:15.4001:09:39.20+00:34:486:558,7
396JASTO Sławomir 1102KNURÓWM-4091M 27000:00:382021-10-17 10:30:4200:17:3900:45:0201:09:26.9501:10:05.30+00:35:006:568,6
397PŁOSKONKA Tomasz 1263KATOWICEM-30106M 27100:00:392021-10-17 10:30:4300:16:3800:43:4301:09:43.8501:10:23.15+00:35:176:588,6
398NĘDZA Ryszard 1223HIRSCHVOGELGLIWICEM-5027M 27200:00:212021-10-17 10:30:2500:16:2800:44:3301:09:58.7001:10:20.05+00:35:316:598,6
399KOCYAN Małgorzata 1132GLIWICEK-601K 12700:00:422021-10-17 10:30:4600:17:0600:44:0101:10:10.7001:10:53.65+00:35:437:018,6
400HABRAJSKI Michał 1082GLIWICEM-4092M 27300:00:162021-10-17 10:30:2000:16:4600:44:3201:10:14.1001:10:30.35+00:35:477:018,5
401MALEC Marek 1433GLIWICEM-2041M 27400:00:472021-10-17 10:30:5100:16:0700:44:1001:10:15.3501:11:02.65+00:35:487:018,5
402DUDRA Piotr 1045#HUTATEAMGLIWICEM-2042M 27500:00:322021-10-17 10:30:3600:16:3100:44:3601:10:19.4001:10:52.05+00:35:527:018,5
403POŹNIAK-BOKŁAK Halina 1271GLIWICEK-602K 12800:00:242021-10-17 10:30:2800:16:4500:44:0001:10:42.7001:11:06.85+00:36:157:048,5
404PIETRASZEK Ewa 1261KOBIETY WATAHYCHORZÓWK-5010K 12900:00:182021-10-17 10:30:2200:17:0700:45:0401:10:48.4501:11:07.40+00:36:217:048,5
405KOPER Dorota 1141GLIWICEK-3064K 13000:00:282021-10-17 10:30:3200:17:2200:45:1101:11:11.4001:11:40.35+00:36:447:078,4
406JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1424GLIWICEK-4036K 13100:00:282021-10-17 10:30:3200:18:1300:45:5301:11:14.0001:11:42.25+00:36:477:078,4
407DUDZICZ Barbara 1425GLIWICEK-4037K 13200:00:282021-10-17 10:30:3200:17:5600:45:5301:11:15.7501:11:44.10+00:36:487:078,4
408PŁUCIENNIK Agnieszka 1264ZICHERKI41-500K-4038K 13300:00:502021-10-17 10:30:5400:17:2800:45:2601:11:28.0501:12:18.05+00:37:017:088,4
409FRYDRYCH Przemysław 1058KEMPER TEAMGLIWICEM-30107M 27600:00:262021-10-17 10:30:3000:17:3000:45:4701:11:38.3501:12:04.55+00:37:117:098,4
410SZENDZIELORZ Marek 1345KEMPER TEAMGLIWICEM-4093M 27700:00:262021-10-17 10:30:3000:17:3000:45:4801:11:38.7501:12:04.85+00:37:117:098,4
411MĘDRALA Jacek 1203ABUS CRANE SYSTEMS POLSKAGLIWICEM-4094M 27800:00:252021-10-17 10:30:2900:17:3100:45:4801:11:38.9001:12:04.70+00:37:127:098,4
412BĄK-DRABIK Katarzyna 1010GLIWICEK-4039K 13400:00:422021-10-17 10:30:4600:17:5900:46:4001:11:56.9001:12:39.70+00:37:307:118,3
413FRANCZYK Kinga 1055FUNDACJA TOŚKA I PRZYJACIELEGLIWICEK-4040K 13500:00:422021-10-17 10:30:4600:17:5900:46:4001:11:57.0501:12:39.70+00:37:307:118,3
414WIELGUS Karolina 1468GLIWICEK-2020K 13600:00:452021-10-17 10:30:4900:17:5300:45:4201:12:38.6501:13:23.80+00:38:117:158,3
415ELWIRSKA-OSIŃSKA Alicja 1446PYSKOWICEK-3065K 13700:00:0001:12:41.3501:12:41.35+00:38:147:168,3
416PRYMAS Krystian 1454GLIWICEM-30108M 27900:00:212021-10-17 10:30:2500:17:4100:46:4501:12:49.6001:13:11.20+00:38:227:168,2
417JAWORSKA-PRYMAS Karolina 1104GLIWICEK-2021K 13800:00:202021-10-17 10:30:2400:17:4300:46:4601:12:50.7001:13:11.40+00:38:237:178,2
418KUCZERA-KULAGA Magdalenakulaga 1412KATOWICEK-4041K 13900:00:252021-10-17 10:30:2900:17:1100:46:2901:13:12.8501:13:38.65+00:38:467:198,2
419BRIANSKA-KORDECKA Aleksandra 1447KATOWICEK-4042K 14000:00:242021-10-17 10:30:2800:17:1200:46:3001:13:13.6501:13:38.55+00:38:467:198,2
420KOZACZKIEWICZ Helena 1150KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWK-603K 14100:00:082021-10-17 10:30:1200:17:5000:46:5801:13:40.7001:13:49.10+00:39:137:228,1
421WYLEŻOŁ Marek 1389ZABRZEM-5028M 28000:00:172021-10-17 10:30:2100:17:4300:47:1901:14:18.6001:14:36.45+00:39:517:258,1
422MAĆKÓW Małgorzata 1188STROBICEK-2022K 14200:00:262021-10-17 10:30:3000:17:0700:46:1901:14:34.6501:15:01.15+00:40:077:278,0
423GROSS Teresa 1078FIS-SST TEAMBYTOMK-4043K 14300:00:182021-10-17 10:30:2200:18:1600:47:4301:14:50.8501:15:09.15+00:40:247:298,0
424MRÓWKA Ilona 1218GLIWICEK-5011K 14400:00:132021-10-17 10:30:1700:17:2100:46:3201:14:52.4001:15:05.75+00:40:257:298,0
425SIEDLECKI Lesław 1303GLIWICEM-609M 28100:00:312021-10-17 10:30:3500:19:2100:48:2601:14:54.1001:15:25.30+00:40:277:298,0
426HOMIŃSKA Krystyna 1458GLIWICEK-5012K 14500:00:262021-10-17 10:30:3000:17:5700:46:4601:15:07.5001:15:34.25+00:40:407:308,0
427ZEGZUŁA Jakub 1399#HUTATEAMGLIWICEM-2043M 28200:00:272021-10-17 10:30:3100:21:1300:53:1601:22:04.1501:22:31.60+00:47:378:127,3
428MICHALIK Honorata 1204GLIWICEK-3066K 14600:00:312021-10-17 10:30:3500:19:4700:52:4601:23:46.9501:24:18.90+00:49:208:227,2
429KONDRATIEVA Anna 1138BIELSKO BIAŁAK-2023K 14700:00:442021-10-17 10:30:4800:20:3701:24:00.2501:24:44.75+00:49:338:247,1
430ZEGZUŁA Łukasz 1398#HUTATEAMGLIWICEM-4095M 28300:00:262021-10-17 10:30:3000:25:3801:04:3901:37:54.6001:38:20.80+01:03:279:476,1
431GABOR Aleksandra 1062CHORZÓWK-3067K 14800:00:502021-10-17 10:30:5400:27:0101:08:0801:45:58.2501:46:49.15+01:11:3110:355,7
Niesklasyfikowani
DNCCHOLEWA Magdalena 102844-117K-4000:00:0000:09:0500:30:59.3500:30:59.350:0019,4
DNCBLASZCZYK Paulina 1015GLIWICEK-3000:00:0000:09:5100:31:26.9500:31:26.950:0019,1
DNCPIEKIEŁKO Jakub 1259KĘTYM-3000:00:0000:10:5300:31:27.6500:31:27.650:0019,1
DNCHANDZLIK Artur 1085KĘTYM-4000:00:0000:10:5300:31:28.1000:31:28.100:0019,1
DNCDEMBOWSKA Bożena 1040BOGUCHWAŁOWICEK-4000:00:0000:09:5800:31:38.1000:31:38.100:0019,0
DNCPRZYDACZ Aleksandra 1474ZABRZEK-3000:00:0000:11:1300:32:22.3500:32:22.350:0018,5
DNCMARKOWSKA Sylwia 1195GLIWICEK-3000:00:0000:37:56.2500:37:56.250:0015,8
DNCKLOWAN-SIUDA Katarzyna 1126MYSŁOWICEK-4000:00:0000:39:02.7500:39:02.750:0015,4
DNCSIUDA Daniel 1306MYSŁOWICEM-4000:00:0000:39:02.8500:39:02.850:0015,4
DNCCHOLEWA Tomasz 1029GLIWICEM-4000:00:0000:25:2500:39:26.1000:39:26.100:0015,2
Znaleziono 441 wynik(ów)