GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 548
Wystartowało : 452
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 431
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA1
9km
D1
24km
Czas
netto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DESSAUER Wioletta 6100-LUBARTÓWMasters K - 401K 32021-07-16 14:01:0301:04:3602:53:5003:53:56.35 7:058,5
2DZIETCZYK Sylwia 6310AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOMasters K - 402K 52021-07-16 14:06:5301:09:5902:59:2404:00:09.35+00:06:137:168,2
3WINIARCZYK-JADACH Beata 6496TG SOKÓŁ ZAKOPANEKRAKÓWMasters K - 403K 62021-07-16 14:00:0901:05:2002:56:4204:00:45.15+00:06:487:178,2
4LULIS Anna 6420SOBAS TEAMWROCŁAWMasters K - 404K 82021-07-16 14:00:1001:04:2802:58:4204:08:24.35+00:14:287:318,0
5ŁOMNICKA Barbara 6484MKS SIECHNICEWROCŁAWMasters K - 405K 112021-07-16 14:00:2001:09:2103:06:0204:15:43.00+00:21:467:447,7
6PARZYCH Katarzyna 6217RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters K - 406K 142021-07-16 14:01:5201:16:0503:12:5304:22:28.55+00:28:327:577,5
7FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 6167WROCŁAWMasters K - 407K 172021-07-16 14:20:4801:10:4803:23:0504:40:59.05+00:47:028:307,0
8MRUGAŁA Monika 6346EUROVENT ATHLETICSWĘGRYMasters K - 408K 192021-07-16 14:00:4901:11:5403:24:5504:45:18.10+00:51:218:386,9
9SIELIWONIK Anita 6115WARSZAWAMasters K - 409K 242021-07-16 14:13:5601:20:2203:37:3104:53:25.40+00:59:298:536,7
10MADEJ Anna 6351VEGE RUNNERSKATOWICEMasters K - 4010K 252021-07-16 14:03:2101:19:4303:33:5804:54:16.00+01:00:198:556,7
11GARCZYŃSKA Ania 6133KATOWICEMasters K - 4011K 282021-07-16 14:04:2901:20:4303:36:4504:58:21.45+01:04:259:026,6
12WIERZBIŃSKA Edyta 6470ULTRADZICZKI I ULTRALISICZKIPIASECZNOMasters K - 4012K 432021-07-16 14:09:1401:24:5003:50:1505:16:01.85+01:22:059:346,3
13GIDASZEWSKA Jolanta 6501NESSILESZNOMasters K - 4013K 442021-07-16 14:03:3601:28:5303:55:4005:18:14.10+01:24:179:386,2
14GRABARCZYK Ilona 6035LESZNOMasters K - 4014K 472021-07-16 14:01:3001:24:3903:56:2305:20:49.90+01:26:539:436,2
15CHUDA Aneta 6017WROCLAWMasters K - 4015K 482021-07-16 14:06:2801:29:1604:01:3405:23:05.85+01:29:099:476,1
16NOWAK Marta 6183DŁUGOŁĘKAMasters K - 4016K 502021-07-16 14:06:4901:25:5103:56:4105:25:24.85+01:31:289:516,1
17DOLECKA Elżbieta 6380NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 4017K 542021-07-16 14:03:2101:25:0304:02:3205:30:50.45+01:36:5410:016,0
18STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 6515TIM JEST TIMOZIMEKMasters K - 4018K 562021-07-16 14:00:5101:24:0304:07:1405:38:50.25+01:44:5310:165,8
19GAWRON Monika 6411MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 4019K 592021-07-16 14:00:1701:25:3404:16:0605:43:13.75+01:49:1710:245,8
20BIADAŁA Paulina 6445POZNAŃMasters K - 4020K 612021-07-16 14:04:0601:28:1704:17:2305:46:08.65+01:52:1210:295,7
21KULCZYKOWSKA Julita 6089CHOMIKI Z KOPYTEMJEZIERZYCE KOŚCIELNEMasters K - 4021K 632021-07-16 14:12:0701:30:0004:16:2605:47:10.60+01:53:1410:315,7
22TYMBOROWSKA - WIEDRO Małgorzata 6531WKURW_TEAMZAGNANSKMasters K - 4022K 652021-07-16 14:00:3001:30:3404:17:1605:55:22.70+02:01:2610:465,6
23KRZESZEWSKA Dorota 6223PIŁAMasters K - 4023K 672021-07-16 14:01:5501:29:3904:29:4005:58:48.45+02:04:5210:525,5
24KUKLA-KOWALSKA Alicja 6057BIEGAM BO NIE LUBIELUSÓWKOMasters K - 4024K 682021-07-16 14:06:5201:30:1204:24:5005:58:57.25+02:05:0010:525,5
25MARCINIAK Anna 6467LEGNICAMasters K - 4025K 732021-07-16 14:06:2301:34:3004:23:2506:00:49.50+02:06:5310:565,5
26GRANECKA Monika 6543DZIK KOMANDOŁÓDŹMasters K - 4026K 742021-07-16 14:04:0001:25:2904:25:2906:01:36.25+02:07:3910:575,5
27ŚMIECHOWSKA Małgorzata 6539RZECZMasters K - 4027K 752021-07-16 14:03:4501:30:1704:19:2606:01:53.85+02:07:5710:575,5
28BOŻKIEWICZ Patrycja 6233PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAMasters K - 4028K 772021-07-16 14:07:3101:33:4104:28:2606:05:38.35+02:11:4211:045,4
29KOŃ Aleksandra 6407EKIPA LIPALIPAMasters K - 4029K 782021-07-16 14:09:0901:37:1204:41:4706:06:17.25+02:12:2011:055,4
30ZIEMKOWSKA Monika 6323ŻARÓWMasters K - 4030K 832021-07-16 14:04:0501:38:2104:38:3506:10:00.05+02:16:0311:125,4
31OCHNIO Ewa 6021DALEKA DROGABOLESŁAWIECMasters K - 4031K 852021-07-16 14:01:0901:37:0304:24:4506:11:11.55+02:17:1511:145,3
32LEKS-MASZKOWSKA Ryszarda 6435OBORYGENILUBNÓWMasters K - 4032K 892021-07-16 14:09:5401:32:3404:55:0106:16:14.20+02:22:1711:245,3
33WYSMOLINSKA Karolina 6430BIERNATKIMasters K - 4033K 902021-07-16 14:09:3301:36:5404:35:2006:17:42.00+02:23:4511:265,2
34HORODYŃSKA Mirosława 6541Kotwica BrzegKARŁOWICEMasters K - 4034K 912021-07-16 14:03:4501:38:2804:50:1706:18:35.80+02:24:3911:285,2
35WILGUS-KUBICA Katarzyna 6404WISŁA WIELKAMasters K - 4035K 922021-07-16 14:00:5401:36:5104:42:5306:18:45.65+02:24:4911:285,2
36KOCZOROWSKA Anna 6427TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters K - 4036K 932021-07-16 14:42:2301:38:2304:38:1006:19:20.10+02:25:2311:295,2
37WOŁOWIEC Bożena 6495GŁOWNOMasters K - 4037K 942021-07-16 14:01:0801:36:4104:34:2406:20:57.40+02:27:0111:325,2
38BURDAJEWICZ Magdalena 6480MOSINAMasters K - 4038K 952021-07-16 14:04:4601:36:2404:38:0406:29:05.40+02:35:0911:475,1
39KONCA Beata 6016KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters K - 4039K 962021-07-16 14:09:5101:43:4304:58:4206:29:16.75+02:35:2011:475,1
40BIAŁEK Kamila 6453ŁÓDŹMasters K - 4040K 992021-07-16 14:10:0801:33:3005:02:4306:33:10.25+02:39:1311:545,0
41ŁUSIAK Ewa 6000ŁÓDŹMasters K - 4041K 1002021-07-16 14:09:3401:40:1304:56:5406:33:29.60+02:39:3311:555,0
42SAŁAMACHA Izabela 6187MAMY BIEGAMYWARSZAWAMasters K - 4042K 1012021-07-16 14:06:2901:35:4505:00:4006:35:30.30+02:41:3311:595,0
43MROZIŃSKA Renata 6240ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4043K 1042021-07-16 14:09:2301:33:0804:58:1406:39:48.45+02:45:5212:065,0
44KOBIERECKA Monika 6146GRODZIECMasters K - 4044K 1062021-07-16 14:01:0701:36:0105:02:1906:47:10.40+02:53:1412:204,9
45PĘCKA Beata 6143SOSNOWIECMasters K - 4045K 1072021-07-16 14:06:5501:37:4404:50:5006:47:10.75+02:53:1412:204,9
46PLASZCZAK Bogumiła 6175PIEKIELNIE ZGRANITULCEMasters K - 4046K 1082021-07-16 14:07:3001:38:1405:06:0006:48:16.50+02:54:2012:224,8
47DADAŚ Elżbieta 6043BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 4047K 1092021-07-16 14:00:1201:44:5205:01:4906:48:52.50+02:54:5612:234,8
48GRACZYK Magdalena 6094TULCEMasters K - 4048K 1112021-07-16 14:16:4201:53:0205:19:1106:48:58.00+02:55:0112:234,8
49KACZMAREK Monika 6087NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 4049K 1162021-07-16 14:06:2401:48:3105:23:3807:05:38.20+03:11:4112:534,7
Niesklasyfikowani
MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 6408ZBROSŁAWICEMasters K - 402021-07-16 14:04:4401:33:43 DNF19:32:41 DNF DNF--
RAPACZ-TOPIŁKO Anna 6210MASTERS ARTŁODYGOWICEMasters K - 402021-07-16 14:12:0501:31:24 DNF DNF DNF--
Znaleziono 51 wynik(ów)