GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 548
Wystartowało : 452
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 431
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA1
9km
D1
24km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOWALIK Ewelina 6046FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II K - 301K 12021-07-16 14:00:0800:57:5602:36:4103:36:22.95 6:339,2
2SZKODA Kasia 6205TATERNIKTEAMPOZNAŃSenior II K - 302K 42021-07-16 14:00:4601:04:3602:51:3600:10:0003:54:56.30+00:18:336:488,8
3GUZIK Joanna 6537NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 303K 72021-07-16 14:03:1801:02:5702:54:3104:04:27.80+00:28:047:248,1
4DEJNECKA Martyna 6103LUBARTÓWSenior II K - 304K 92021-07-16 14:00:4501:14:1203:06:3304:11:17.50+00:34:547:367,9
5KORONA-SIERADZKA Bogusława 6318WARSZAWASenior II K - 305K 102021-07-16 14:00:4301:09:4203:03:5204:11:30.50+00:35:077:377,9
6BRYCKA Anna 6330SPORTOWY UMYSŁSADKÓWSenior II K - 306K 122021-07-16 14:06:4201:12:1503:06:5204:17:38.25+00:41:157:487,7
7WALCZAK Adela 6086CURLING ŁÓDŹŁÓDŹSenior II K - 307K 132021-07-16 14:03:5401:14:3303:14:1704:22:17.95+00:45:557:567,5
8KRZACZKOWSKA Iwona 6284DZIKI WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 308K 152021-07-16 14:06:2801:11:3803:09:3804:27:25.10+00:51:028:067,4
9ANDRZEJCZAK Anna 6081NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 309K 162021-07-16 14:03:1901:12:0803:18:2004:33:12.60+00:56:498:167,2
10TKACZYK-CAŁKA Anna 6030#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II K - 3010K 222021-07-16 14:07:0201:17:1203:30:3704:49:55.45+01:13:328:476,8
11MOREVA Daria 6063TRAILRUNNINGSCHOOL.COMWROCLAWSenior II K - 3011K 232021-07-16 14:09:1601:21:4403:36:1804:51:21.75+01:14:588:496,8
12TOMASZYK Elzbieta 6298POZNAŃSenior II K - 3012K 272021-07-16 14:09:2101:20:1803:42:1104:56:48.60+01:20:258:596,7
13BORKOWSKA Justyna 6485SĘDZISŁAWSenior II K - 3013K 302021-07-16 14:00:4501:15:4003:44:2505:00:13.40+01:23:509:056,6
14DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka 6271STAY INSANE, BIEGJEMLUBLINSenior II K - 3014K 312021-07-16 14:03:2001:21:4003:29:3105:02:08.00+01:25:459:096,6
15MRÓWKA Małgorzata 6257ŁÓDŹSenior II K - 3015K 332021-07-16 14:03:5501:28:4303:50:3605:09:32.85+01:33:099:226,4
16PILC Anna 6519TARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3016K 342021-07-16 14:07:1501:18:0103:42:1405:10:55.40+01:34:329:256,4
17SUCHANEK Aleksandra 6096NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II K - 3017K 362021-07-16 14:35:5901:21:1003:49:5705:12:13.35+01:35:509:276,3
18DUROWICZ Natalia 6399NIEPRUSZEWOSenior II K - 3018K 382021-07-16 14:58:1601:21:0103:49:1205:13:29.80+01:37:069:296,3
19SZAL Małgorzata 6387TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJSenior II K - 3019K 392021-07-16 14:23:0801:21:5603:54:4505:13:50.95+01:37:289:306,3
20BAJERLEIN Sylwia 6502POZNAŃSenior II K - 3020K 422021-07-16 14:12:0801:21:2403:46:4205:15:55.90+01:39:329:346,3
21GOŁĄB Aleksandra 6045TEN CO MARCIN G.STARA BYSTRZYCASenior II K - 3021K 452021-07-16 14:13:5401:23:0903:53:2705:19:43.20+01:43:209:416,2
22BALCZYŃSKA Anna 6020PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃSenior II K - 3022K 512021-07-16 14:14:5101:27:1203:57:1205:26:43.05+01:50:209:546,1
23KUBIAK Marta 6018BIEDRUSKOSenior II K - 3023K 522021-07-16 14:03:5001:28:3804:01:1205:29:28.40+01:53:059:596,0
24OWCZARZAK Katarzyna 6011MUROWANA GOŚLINASenior II K - 3024K 532021-07-16 14:03:5001:28:3704:01:1105:29:28.60+01:53:059:596,0
25KOPROWSKA Agnieszka 6160BIEGAM U KOLESILUBAWASenior II K - 3025K 572021-07-16 14:01:2001:23:1403:58:2005:39:19.05+02:02:5610:165,8
26SAŁEK Agata 6307BIAŁOGARDSenior II K - 3026K 602021-07-16 14:01:2401:28:1404:14:0305:45:26.20+02:09:0310:285,7
27WISZNIEWICZ Agnieszka 6259RUDA ŚLĄSKASenior II K - 3027K 642021-07-16 14:06:5401:27:4804:14:5305:49:06.25+02:12:4310:345,7
28BUJALSKA Agata 6151WARSZAWASenior II K - 3028K 662021-07-16 14:13:5301:26:0504:29:4405:57:19.90+02:20:5610:495,5
29SMORAWSKA Lidia 6244TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3029K 692021-07-16 14:07:2301:25:4504:21:1705:58:57.30+02:22:3410:525,5
30RATKOWSKA Izabela 6261WARSZAWASenior II K - 3030K 702021-07-16 14:19:3801:36:1204:25:3805:59:47.70+02:23:2410:545,5
31KWIATKOWSKA Agnieszka 6224LIPIARYPOZNAŃSenior II K - 3031K 712021-07-16 14:09:3001:42:0104:35:0005:59:57.95+02:23:3510:545,5
32CZAJKA Elżbieta 6225LIPIARYPOZNAŃSenior II K - 3032K 722021-07-16 14:09:2901:42:0504:35:0405:59:59.40+02:23:3610:545,5
33CZESKA Karolina 6247LAMPART TRENINGMOSINASenior II K - 3033K 762021-07-16 14:27:2001:34:3804:29:1806:02:21.35+02:25:5810:585,5
34KOTULA Weronika 6409CHORZÓWSenior II K - 3034K 822021-07-16 14:10:0401:33:0904:33:3406:08:50.85+02:32:2711:105,4
35KLYSZCZ Monika 6505IZBICKO W BIEGUOTMICESenior II K - 3035K 842021-07-16 14:12:0801:30:2904:36:1806:10:52.40+02:34:2911:145,3
36JUSIAK Marta 6116M-FIT RAWICZRAWICZSenior II K - 3036K 872021-07-16 14:18:2901:34:1704:33:3706:14:24.70+02:38:0111:205,3
37WILCZEK Małgorzata 6302RAJSPORT ACTIVEPABIANICESenior II K - 3037K 982021-07-16 14:09:3501:40:1204:56:5106:33:08.80+02:56:4511:545,0
38STOMPEL Ewelina 6396SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 3038K 1022021-07-16 14:10:0101:35:3904:55:5506:38:41.35+03:02:1812:045,0
39KURBIEL Sylwia 6395SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 3039K 1032021-07-16 14:10:0001:35:3904:55:5506:38:42.05+03:02:1912:045,0
40BILCZEWSKA Basia 6325HEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBKRAKOWSenior II K - 3040K 1052021-07-16 14:09:2801:40:5705:00:0106:40:25.00+03:04:0212:084,9
41ZAGÓRSKA Beata 6367GOLESZÓWSenior II K - 3041K 1132021-07-16 14:09:5701:47:2005:19:4006:56:20.30+03:19:5712:364,8
42FRANCUZ Patrycja 6400SZYCESenior II K - 3042K 1152021-07-16 14:04:3001:50:4805:15:5807:04:48.55+03:28:2512:524,7
43BARTOSIEWICZ Dorota 6425POZNAŃSenior II K - 3043K 1172021-07-16 14:14:2101:43:0105:22:4807:12:26.50+03:36:0313:064,6
44GAWLAK Ewa 6168MNGCZECHOWICE DZIEDZICESenior II K - 3044K 1182021-07-16 14:32:1201:46:3005:24:4407:19:02.70+03:42:3913:184,5
45SZARMACH Olga 6208GDYNIASenior II K - 3045K 1192021-07-16 14:04:3301:43:2905:36:0707:24:37.75+03:48:1413:284,5
46STRZELCZYK Aleksandra 6375KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWASenior II K - 3046K 1202021-07-16 14:30:5501:59:1705:29:0407:39:25.15+04:03:0213:554,3
47REGULSKA Aneta 6053DRUŻYNA SZPIKUWROCLAWSenior II K - 3047K 1222021-07-16 14:06:5702:09:5305:49:5308:18:07.65+04:41:4415:054,0
48KOSTULSKA Olga 6050WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 3048K 1242021-07-16 14:03:4402:05:5205:58:0508:21:22.30+04:44:5915:113,9
Niesklasyfikowani
KACZMAREK Dorota 6131RADZIKIWROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:01:3601:22:37 DNF04:06:42 DNF DNF--
POMIANOWSKA Romana 6218WROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:07:2601:54:26 DNF05:50:24 DNF DNF--
KANTOR Martyna 6533KRAKÓWSenior II K - 302021-07-16 14:00:0500:56:55 DNF DNF DNF--
WIELOGÓRSKA Natalia 6468SIEDLCESenior II K - 302021-07-16 14:10:4901:13:58 DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKA Justyna 6412GBYWARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:50:3302:16:14 DNF DNF DNF--
Znaleziono 53 wynik(ów)