GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 548
Wystartowało : 452
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 431
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 24km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuA1
9km
D1
24km
    
1SZYMAŃSKI Paweł 6042FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0800:54:4702:10:09
2HLAVATÍK Jan 6120JUMP SPORT FRÝDEK-MÍSTEK // KURACJUSZE Z WROCLAWIAFRÝDEK-MÍSTEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:20:1400:49:5802:14:49
3MIESZCZAK Marcin 6423BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0400:49:2002:17:53
4LULIS Dawid 6055ALTRA TEAM REDWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:51:3902:20:47
5JAKUBOWSKI Martin 6200HLK-92HELSINGBORGSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1600:54:0902:24:02
6ZARZYCKI Maciej 6191DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:49:2002:24:22
7DUDA Karol 6056PCH SPORT TEAMPIESZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0600:50:2002:25:12
8STREIT Dawid 6009BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:53:3602:27:32
9SZKOŁA Wojciech 6109NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0800:56:1002:32:51
10KSIĄŻKIEWICZ Piotr 6489CITY TRAIL TEAMWĄGROWIECSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0700:54:1702:33:36
11WOJSŁAW Bartłomiej 6230GLKS MARCINOWICEBIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0600:53:4702:36:08
12SIERADZKI Krzysztof 6303PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0700:55:4802:37:45
13BRZĄKALSKI Krzysiek 6044PŁOCKSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1500:56:1502:38:03
14RAZIM Mateus 6289ZABRZESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5200:59:1202:38:46
15SABAT Kamil 6008140MINUT.PLKOTOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0501:00:0202:39:00
16LISEK Andrzej 6112LISEKPOZNANSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:1701:00:5102:39:11
17KURA Patryk 6060BĘDZINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0400:57:2602:42:13
18RASZKOWSKI Piotr 6269ŚLĘZAK TEAM | PIOTRBIEGACZ.PLGDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2501:01:3102:47:28
19BOCZEK Leszek 6391ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKASenior II M - 30 2021-07-16 14:22:0701:00:5302:49:36
20STACHOWIAK Łukasz 6402STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2300:57:4802:50:09
21SUDOLSKI Jacek 6157GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2901:02:5402:50:10
22NOWACKI Mateusz 6068PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3101:01:0002:52:08
23RESZKA Marek 6064#NIBYBIEGACZLUBLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:2201:06:0302:54:00
24PACEK Tomasz 6390FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5201:04:1702:55:52
25MOSIOŁEK Przemysław 6442SKARŻYSKO-KAMIENNASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5101:04:0602:57:00
26OWCZARZAK Tomasz 6482MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:4901:06:1502:57:02
27MOLIK Jakub 6364STR POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0801:05:2802:57:15
28DĘBEK Łukasz 6280RYKISenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2401:06:5002:59:10
29TOMASZKIEWICZ Wojciech 6161RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 2021-07-16 14:14:5701:07:4102:59:36
30STOŃ Wojciech 6432KORZONEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3901:09:0302:59:47
31MAT Kamil 6433ZĄBKISenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3901:09:0102:59:47
32WOJNAROWICZ Paweł 6135WILKSZYNSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1101:05:1603:00:06
33WALCZAK Patryk 6306KONINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3001:00:1403:00:30
34SŁOCIAK Rafał 6285RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI TEAMOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:58:1701:06:2203:01:24
35GLANOWSKI Marek 6098BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1801:00:5603:02:44
36MADOŃ Rafał 6075POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:0901:04:2403:03:07
37KARGUL Tomasz 6164ŚWOWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0701:04:2903:04:30
38ŚMIECHOWSKI Michał 6444PANTHERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3501:04:0503:05:03
39CHODOROWSKI Krzysztof 6270PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3101:05:5403:05:42
40LACHOWSKI Robert 6172ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:1801:07:4803:06:50
41CZAPIGA Grzegorz 6150TECE INDUSTRIALBORÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3201:05:4203:07:02
42DEMKOWSKI Marcin 6384WROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1701:09:2603:07:55
43KNEBLOCH Kasper 6085DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5801:11:1303:09:45
44BEDNAREK Bartłomiej 6041MKS SIECHNICERADWANICESenior II M - 30 2021-07-16 14:10:5901:04:1703:11:35
45MAKOWSKI Jarosław 6184STAY INSANELUBLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2001:10:2003:11:45
46WANAT Mateusz 6178PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3801:05:1003:12:10
47GAŁECKI Robert 6352KIEŁCZÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:5001:06:1503:13:19
48KOTYRBA Tomasz 6236KATOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:41:5201:08:4303:13:55
49BURA Krystian 6248#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3501:12:3803:14:56
50BUŁAWA Szczepan 6525NOWY WIŚNICZSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2301:06:5403:16:33
51MICHALEWSKI Paweł 6421OPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1301:10:1103:16:45
52HEJZNER Arek 6152GDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 14:28:3101:07:4103:16:54
53PRZYSIWEK Patryk 6356POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:36:0001:09:3903:17:38
54MARGASIŃSKI Michał 6114KAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1301:05:5103:18:15
55APANOV Andrey 6292WROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:10:0501:14:4003:18:23
56ŁYSIAK Bartek 6245DĄBRÓWKASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0801:11:1603:20:18
57KOMAR Krystian 6273POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0201:16:4403:21:05
58PILAREK Wojciech 6319WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:29:4501:13:4003:21:14
59BŁASZCZAK Łukasz 6486WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:5901:15:5703:21:36
60MIROSHNYCHENKO Ruslan 6264WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:36:3301:10:3003:24:55
61KOKOTT Marcin 6332140MINUT.PLSMOLECSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5901:08:4203:25:18
62BUDYNEK Tadeusz 6478ALVO RACING TEAMDĄBROWASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:4001:13:1803:27:46
63POŁEĆ Leszek 6176SBRT WROCŁAWBISKUPICESenior II M - 30 2021-07-16 14:09:4801:14:5103:31:14
64GIL Maciej 6013VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1101:14:3803:32:18
65MAŃKOWSKI Tomasz 6125WOJOWNICY WÓDYWITASZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0901:15:5003:32:25
66MADERA Michał 6276LECIMY TUTAJWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4001:11:5203:33:03
67ZIEWIEC Marcin 6122WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:4701:12:5103:33:11
68ARENDT Michał 6492GDYNIASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2901:15:1803:33:38
69PIĄTKIEWICZ Łukasz 6079MARCIN ŚWIERC TEAMRADZISZÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2301:18:0503:34:07
70DRAŃKO Piotr 6326KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:2801:16:2703:35:20
71MAJKOWSKI Jacek 6084WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:3901:21:1603:35:21
72WRÓBLEWSKI Wojciech 6491WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:24:0801:11:5703:35:31
73NALEPKA Grzegorz 6355KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3401:18:1803:35:36
74ANDRZEJCZAK Łukasz 6082NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:1901:13:5003:35:54
75BURA Tomasz 6275KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1501:15:2603:37:56
76JARZĄBEK Michał 6155MRUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:4001:13:5103:38:46
77ROJEK Mateusz 6354KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3401:18:0803:39:49
78CEBULSKI Łukasz 6237OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3001:16:3303:40:01
79STASIAK Łukasz 6074WATAHA ‐ ŁĄCZY NAS BIEGANIELUBINSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3801:19:4403:40:09
80FELEDZIAK Wojciech 6202GOSTYŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:20:5901:15:4003:41:00
81MAKAREWICZ Wiktor Makarewicz 6010WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:18:4701:20:1703:41:19
82STĘPNOWSKI Jakub 6365MEDIDESKLEGIONOWOSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:1501:22:5703:42:22
83ŚMICHURSKI Krzysztof 6099FIZJOTERAPIA BIEGACZAROKIETNICASenior II M - 30 2021-07-16 14:01:1001:15:3603:43:53
84BLACHA Krzysztof 6532TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0701:15:0603:44:08
85SZUMIATO Jakub 6177PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:16:5901:19:1703:44:18
86KUCHARCZYK Kamil 6465TRI NOT TO DIEPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:27:1001:19:5403:44:37
87LIPIŃSKI Oskar 6128WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:18:2701:14:5203:45:39
88NIKOLAJUK Robert 6014OLSZTYNSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2301:25:4603:47:14
89LAZAROWICZ Krzysztof 6294PACZKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:45:3501:17:2203:48:02
90WILCZEK Rafał 6538Klub Biegacza JurandSZCZYTNOSenior II M - 30 2021-07-16 14:12:1101:16:0103:49:10
91MITIS Marek 6022KRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)Senior II M - 30 2021-07-16 14:18:2801:24:4303:49:57
92WÓJCIAK Łukasz 6090UMAWIANIENABIEGANIETEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:24:2401:19:1503:50:15
93GIEŁAŻYS Tomek 6274KONESERZY WADOWICKICH KREMÓWEK - SEKCJA 2137KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:33:0801:23:0503:50:15
94SYCHOWSKI Dawid 6129TOMASZÓW BOLESŁAWIECKISenior II M - 30 2021-07-16 14:10:4701:20:5103:50:30
95GACH Marcin 6382DELTAKOMANDO HARDCOROWEGO BOBRABYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 2021-07-16 14:13:5501:17:4803:50:45
96SAJEWICZ Piotr 6194TURBINA BAŁAKOWOWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3301:18:5303:50:46
97ŻEŁOBOWSKI Przemysław 6350BUŁKA Z PASZTETEM I KAKAŁOKĄTY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:01:2501:17:1303:51:46
98PORZYCKI Tomasz 6353KRAKOWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2401:21:4903:52:03
99MIŚTALSKI Damian 6249BYTOMSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:4801:18:3403:52:05
100OLEJNIK Marcin 6520DZINKOWY DZIABĄG TEAMŻERNIKI WROCŁAWSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4301:19:1703:52:23
101DUDA Dariusz 6102MIRAZ RACE TEAMPYSKOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1401:19:4203:53:06
102SKŁADANOWSKI Marek 6166WŁOCŁAWEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:2401:22:0103:53:13
103RYCHLEWICZ Tomasz 6170WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:13:5401:17:2303:54:34
104WAWRZYNIAK Krystian 6279OKB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0101:21:4603:55:04
105GRĘBA Damian 6256NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II M - 30 2021-07-16 14:06:3401:24:5103:55:50
106JASIŃSKI Daniel 6226ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4401:14:2003:55:57
107LECH Grzegorz 6033KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0101:21:4503:56:12
108KONIECZNY Przemysław 6327POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:27:0601:19:5203:56:25
109LESIŃSKI Piotr 6417ATOS RACING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:5101:27:1203:56:40
110PONIATOWSKI Seweryn 6065TROPEM ULTRAWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:17:1401:22:5204:01:02
111RADOMSKI Bartosz 6398POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:58:1601:21:0304:01:29
112GRUNTOWSKI Mateusz 6536NIEMO ADVENTURENIEMODLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:1001:27:1604:02:47
113MAZAN Wojciech 6069NYSASenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1301:27:4704:03:16
114JURSKI Szymon 6181KAZIKIWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:38:3701:26:2304:05:47
115MSZYCA Maciej 6222WOLA GOŁKOWSKASenior II M - 30 2021-07-16 14:38:2901:26:3204:05:56
116ODZIMKOWSKI Marcin 6199MROWINYSenior II M - 30 2021-07-16 14:29:3301:25:2604:07:29
117JOPA Maciej 6097KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:3201:22:5604:09:59
118WRÓBLEWSKI Witold 6483ZŁOTORYJASenior II M - 30 2021-07-16 14:24:0901:17:0304:18:55
119BURMISTRZ Bartosz 6246TARNOWO PODGÓRNE BIEGASIEROSŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:2301:25:4604:21:17
120ZARZECZNY Radosław 6003JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:22:1001:35:0304:21:41
121ZBOROWSKI Norbert 6394GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:5101:20:3204:22:41
122PTASZYŃSKI Marcin 6311POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:0801:27:4104:23:58
123KACZMAREK Maciej 6091TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:2701:27:4904:24:37
124JAGODZIŃSKI Hubert 6255DZIK KOMANDOMOSZCZENICASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5701:21:0504:25:31
125KACZMAREK Łukasz 6379DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5601:10:2404:25:34
126KOWALCZYK Marcin 6317WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:3901:36:1504:25:39
127PIETRZAK Krzysztof 6266BIEGAMBOLUBIĘ GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:12:0201:37:5304:28:05
128GAWLAK Robert 6169MNG / RYTM CZ-DZCZECHOWICE-DZIEDZICESenior II M - 30 2021-07-16 14:46:1001:28:1104:30:26
129WORONOWICZ Karol 6312POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:0901:32:2904:30:50
130HATAŁA Tomasz 6076BARCAWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2001:27:4804:31:48
131KRAWCZYK Krystian 6258SZCZAWNO ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-16 14:41:2301:27:0004:31:49
132BARTKOWIAK Piotr 6117M-FIT RAWICZRAWICZSenior II M - 30 2021-07-16 14:18:3001:34:1904:34:21
133SKORUPSKI Szymon 6110KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:25:4001:22:4904:35:43
134SZURKOWSKI Michał 6476GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:50:3001:37:3004:42:46
135PATYRA Łukasz 6136GOMINDWROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:4801:32:1104:43:13
136IWIŃSKI Marcin 6337WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:16:4001:35:2404:47:39
137BIS Marcin 6267GORZÓW WLKP.Senior II M - 30 2021-07-16 14:12:0201:37:5804:51:05
138WRONISZEWSKI Łukasz 65231ON1 TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2501:32:1204:51:57
139MAŁECKI Kamil 6049SIEDLCESenior II M - 30 2021-07-16 14:34:2001:29:0804:58:36
140CHYLIŃSKI Bartosz 6497ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:10:0801:33:3205:02:43
141GRUDNIEWSKI Jakub 6138WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:25:4301:36:5405:04:19
142CHORĄŻY Łukasz 6179CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:12:0301:38:2405:06:05
143MAŃKOWSKI Bartosz 6507KUCHNIAMANKOWSKIEGO.PLJASTROWIESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1901:37:1205:06:08
144STRZELCZYK Paweł 6376CC 1916WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:30:5501:59:1705:48:30
Niesklasyfikowani
BROŃSKI Krzysztof 6238MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2701:18:08 DNF DNF
GULA Tomasz 6419GBYWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:50:3402:16:04 DNF DNF
POMIANOWSKI Szymon 6219KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4101:17:17 DNF DNF
Znaleziono 147 wynik(ów)