GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data/ Date:
2018-08-11
Miejsce/ Place:
Gorce
Dystans/ Distance:
102 km
Zgłoszonych/ Registered:
101
Wystartowało/ Started:
83
Nie ukończyło/ Not finished:
7
Ukończyło/ Finished:
76
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 12km | 25km | 43km | 63km | 83km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MPKR1 Lubań
12km
PK1 Prz. Knurowska
25km
PK2 Obidowa
43km
PK3 Rzeki
63km
PK4 Szczawa
83km
PKR5
90km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1BRITTON Robbie 100NORTH NORFOLK BEACH RUNNERSM 321M 101:14:2802:23:2004:13:1806:13:1208:25:0109:16:0010:24:26.0510:24:27.90 6:079,8
2JENDRYCH Artur 38BIEGAJACY ŚWIDNIKŚWIDNIKM 322M 201:23:1602:39:3004:29:1707:00:1909:30:3410:27:5311:46:49.6011:46:51.70+01:22:236:558,7
3PASIK Tomasz 101WOLSZTYNM 33-441M 301:28:2002:51:2905:01:1607:32:4110:13:5311:13:3412:35:36.5512:35:39.70+02:11:117:248,1
4HORACZY Krzysztof 371973BIAŁYSTOKM 45+1M 401:25:1702:46:4004:52:1707:25:2710:14:0711:16:5412:39:26.8012:39:28.90+02:15:017:268,1
5CIURASZKIEWICZ Konrad 17OLKUSZM 33-442M 501:26:1702:46:3804:53:1707:25:3210:16:1011:17:0512:40:36.8512:40:39.05+02:16:117:278
6MAZUREK Robert 60LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINM 33-443M 601:31:1402:55:1205:02:1406:29:5810:22:0311:26:5812:54:18.0012:54:23.45+02:29:557:357,9
7PLISZKA Bartosz 72OLA TEAMOSTROŁĘKAM 45+2M 701:33:1403:00:5205:11:1607:50:5410:30:1511:30:2212:56:42.8512:56:46.65+02:32:187:367,9
8WINIARSKA Katarzyna 94PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK 33-441K 101:26:1602:50:4504:59:1607:33:1210:16:5611:22:4312:57:10.8012:57:14.10+02:32:467:377,9
9HAJDUK Piotr 36KRAKÓWM 323M 801:28:1502:53:4005:11:1507:39:4710:34:0911:35:0113:03:55.2013:03:59.60+02:39:317:417,8
10SZCZYGIEŁ Łukasz 86ŚLESZOWICEM 324M 901:42:1303:09:5505:16:1307:49:2310:41:2711:47:1213:10:59.7013:11:06.45+02:46:387:457,7
11ŁĘŻNIAK Aleksander 52MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM 325M 1001:38:1003:09:4905:22:1007:54:1910:46:5211:52:1013:11:03.7013:11:12.80+02:46:447:457,7
12ZAJKOWSKI Jaroslaw 96POROSŁYM 33-444M 1101:32:1802:57:5905:16:1807:59:0810:39:2311:40:4213:11:49.6513:11:50.80+02:47:227:457,7
13GERVASONI Stefano 30ARTZIA ASDCAGLIARIM 33-445M 1201:32:1102:56:1805:03:1107:39:2910:34:3911:42:2613:16:41.2013:16:49.75+02:52:217:487,7
14DEFECIŃSKI Radosław 23LUNATYCYTUSZYNM 45+3M 1301:33:0602:57:2405:15:1207:49:1810:49:1611:53:4613:16:54.9013:17:02.20+02:52:347:487,7
15ŻAK Robert 98WIELISZEW HERON TEAMJACHRANKAM 45+4M 1401:31:1602:58:3205:15:1607:54:4010:57:4412:02:4213:26:37.1513:26:40.15+03:02:127:547,6
16GAWĘSKI Maciej 29KW KRAKÓWKRAKÓWM 45+5M 1501:36:1503:06:1105:20:1507:56:4010:54:5911:59:3313:30:53.3013:30:57.85+03:06:297:567,5
17WANTUCH Marcin 90CHOJNIKM 33-446M 1601:29:1602:51:3905:05:1607:48:3610:46:0311:44:5513:33:53.1013:33:56.25+03:09:287:587,5
18BEREZOWSKA Patrycja 102WIELISZEWK 33-442K 201:33:0003:00:5105:12:1507:50:4910:48:3311:52:5413:34:10.5013:34:15.35+03:09:477:587,5
19KRZOSEK Michał 45LUBLINM 33-447M 1701:31:1402:55:0705:02:1407:44:4111:01:1212:09:2613:55:24.8013:55:30.15+03:31:028:117,3
20SZUBA Maciej 89LUBLINM 33-448M 1801:40:1203:07:2905:28:1208:22:1711:22:5312:31:3214:01:51.5014:01:58.85+03:37:308:157,3
21FAJGER Janusz 2734BKPANC ŻAGAŃŻAGAŃM 45+6M 1901:36:0203:06:5305:26:0208:09:3411:16:4012:26:4114:01:49.0014:02:06.70+03:37:388:157,3
22WOJNA Jacek 95CHORZÓWM 33-449M 2001:33:0503:00:4205:16:0508:06:2711:19:2712:34:0914:03:02.5014:03:17.00+03:38:498:157,3
23PYCIA Adam 75KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWM 45+7M 2101:35:1703:03:1905:23:1708:13:5411:29:2212:37:2214:12:45.4514:12:48.35+03:48:208:217,2
24BORRACCI Tommaso 15LA FONTANINAFIRENZEM 33-4410M 2201:35:1103:10:0505:42:1108:27:2711:35:3412:39:0114:13:38.4514:13:46.65+03:49:188:227,2
25LENCZOWSKI Kuba 49IRON DRAGON TRIATHLON / DOBRENARTY.PLKRAKÓWM 45+8M 2301:36:1503:10:2105:29:1508:16:2911:40:5412:56:2914:32:16.7514:32:20.80+04:07:528:337
26SOSNOWSKI Michał 81PGB SPORTOWA PACZKACHORZÓWM 45+9M 2401:38:0403:10:1205:36:0408:32:5411:47:1512:58:1614:36:04.4514:36:19.50+04:11:518:357
27GRYGIEL Marek 34JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM 33-4411M 2501:43:3203:16:1205:45:3208:36:2111:54:5413:19:0314:44:21.6514:45:09.60+04:20:418:406,9
28KOMAR Krzysztof 41KUNÓWM 45+10M 2601:41:5803:16:0605:48:5808:48:1511:56:4813:07:0914:49:25.6514:49:47.50+04:25:198:436,9
29KRASNOPOLSKI Piotr 43TRIATHLON TRÓJMIASTOGDAŃSKM 33-4412M 2701:39:4203:09:1805:26:4208:15:5311:40:1312:56:0314:56:58.1014:57:35.15+04:33:078:476,8
30MICHALIK Paweł 61LIMANOWA FORRESTLIMANOWAM 326M 2801:39:1503:15:4805:44:1508:42:0412:00:1513:12:3514:59:16.1514:59:20.55+04:34:528:486,8
31DAJEK Łukasz 20CHROBOTYM 33-4413M 2901:42:3803:14:4505:34:3808:26:0611:51:2613:09:0414:59:01.4014:59:43.30+04:35:158:486,8
32FLORCZAK Maciej 28MTB4FUNGORZÓW WLKP.M 45+11M 3001:46:5903:18:5805:50:4008:53:3512:27:1113:35:2315:08:52.2015:09:31.40+04:45:038:546,7
33KURCZYK Tomasz 47KOSMDRYM 33-4414M 3101:41:1303:22:5606:10:1309:03:3512:27:4513:35:3915:09:25.7015:09:32.15+04:45:048:546,7
34KRZEMIEŃ Paweł 44UŚMIECHNIĘTY GRABARZMYŚLENICEM 33-4415M 3201:44:3503:21:5805:48:5408:41:2812:08:5413:21:0315:10:23.3015:10:49.25+04:46:218:556,7
35KUKUŁA Maciej 46KRAKÓWM 327M 3303:41:2106:13:5607:41:4012:33:5513:44:1715:17:02.3515:17:26.05+04:52:588:596,7
36SAMBOR Mariusz 78WUJEK BIEGAKATOWICEM 33-4416M 3403:19:1605:56:1208:56:5712:33:5613:52:3415:19:34.1515:19:41.80+04:55:139:006,7
37LACHOR Krzysztof 48ARMIA LACHORÓWKŁODNEM 328M 3501:38:1503:15:4905:45:1508:44:2212:41:4814:06:5515:21:39.0515:21:43.55+04:57:159:026,6
38NOGALSKI Wojciech 65LIBERTÓWM 33-4417M 3601:49:5903:30:5606:10:3709:13:0912:33:3213:41:4715:24:27.2015:25:09.55+05:00:419:036,6
39STYKOWSKI Sławomir 83MIŚKIWARSZAWAM 33-4418M 3701:41:1703:14:2405:44:1708:54:1612:33:5813:51:5415:30:32.4515:30:34.95+05:06:079:076,6
40NOWAK Marcin 66KRAKÓWM 33-4419M 3801:51:3103:35:3906:09:3509:15:2812:51:2513:59:2415:43:22.9015:44:07.35+05:19:399:146,5
41MATUSIAK Michał 59ROWERY MAŁGOŚKAPOZNAŃM 33-4420M 3901:49:0603:28:0805:58:0609:05:1412:42:1813:59:5115:49:08.6015:49:22.05+05:24:549:186,4
42GOŁĄB Łukasz 33WARSZAWAM 33-4421M 4001:50:2803:32:3706:09:0009:12:1712:51:1414:07:2915:50:58.3515:51:17.55+05:26:499:196,4
43NURZYŃSKI Michał 99SKARŻYSKO KAMIENNEM 45+12M 4101:48:3003:31:1206:08:1109:10:5712:47:1714:10:1415:52:08.3515:52:17.15+05:27:499:206,4
44GRZYBOWSKI Maciek 35ACTI-VITBYDGOSZCZM 329M 4201:41:1003:19:2305:54:1008:56:5212:35:3913:59:4715:52:53.8015:53:03.60+05:28:359:206,4
45ORYBKIEWICZ Bartłomiej 67NEPTUN LUBLINLUBLINM 3210M 4301:34:0703:10:3405:56:0709:05:0312:41:5714:08:4615:54:26.9515:54:39.80+05:30:119:216,4
46NAZAREWICZ Artur 63(OB)LEŚNI BIEGACZENIEPOŁOMICE/KRAKÓWM 33-4422M 4401:34:1403:06:5505:34:1408:41:4212:31:3713:49:3915:57:15.8015:57:21.35+05:32:539:236,4
47SKRZYPEK Sylwia 80KRAKÓWK 33-443K 301:48:1103:28:1006:07:1909:14:3312:56:4014:10:0815:57:31.9515:57:31.95+05:33:049:236,4
48GŁÓD Michał 32POZOR VLAK!ELBLĄGM 33-4423M 4501:47:5503:30:2506:08:5909:16:1612:56:2514:08:4015:57:49.9015:58:10.35+05:33:429:236,4
49SZCZOTKA Łukasz 85CISIECM 33-4424M 4601:52:5303:33:4306:19:5809:26:0813:07:2314:22:2216:08:30.8516:08:52.35+05:44:249:296,3
50MART Mariusz 58ORT ŁOMIANKIŁOMIANKIM 45+13M 4701:46:4903:35:3006:27:1007:36:4013:18:3614:28:3916:13:22.0016:13:31.20+05:49:039:326,3
51MALEC Mariusz 56STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM 45+14M 4801:54:3403:41:1906:20:0709:26:2613:20:4214:31:2416:17:07.8016:17:19.95+05:52:529:346,3
52PIOTROWSKI Maciej 70RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM 33-4425M 4901:44:1403:26:5606:10:1409:25:4013:14:2814:36:4216:25:26.1516:25:32.00+06:01:049:396,2
53SZEFER Maciej 87VICTORIA ŻYTNOŻYTNOM 33-4426M 5002:04:1603:49:3006:38:2909:52:5813:21:5814:45:5716:25:03.5516:25:54.45+06:01:269:396,2
54SZEREMETA Andrzej 88PZU SPORT TEAMWARSZAWAM 45+15M 5101:46:2703:32:1606:09:1009:19:0613:01:3114:20:2516:30:51.8016:31:01.05+06:06:339:426,2
55KIERUK Arkadiusz 22BIEGACZE W RADOMSKUM 33-4427M 5202:00:3603:40:1506:18:2809:33:5813:21:5814:45:4116:42:31.1516:43:23.05+06:18:559:496,1
56ZIELIŃSKI Marek 97KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 3211M 5301:47:1803:30:0906:14:1209:17:3813:11:3414:44:2016:45:31.3516:45:38.45+06:21:109:516,1
57KLARA Marek 40BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABRZANAM 33-4428M 5401:54:1103:41:1406:20:5109:37:4213:22:5714:45:1816:53:15.4016:53:43.65+06:29:159:566
58CEBULA Mariusz 16WWW.SPORTICUKRZYCA.PLRUDA ŚLĄSKAM 45+16M 5501:44:1303:24:4506:08:1309:32:5713:23:2014:47:0116:53:38.2016:53:44.40+06:29:169:566
59PIENIĄDZ Bartłomiej 69MISIU Z BUSZUKRAKÓWM 33-4429M 5602:01:4204:01:2106:47:1609:59:4613:45:5015:13:0316:56:07.6516:56:11.25+06:31:439:576
60PLEWNIAK Jerzy 7140-LATEK TYCHYTYCHYM 45+17M 5701:55:5703:45:5006:44:3209:59:0713:45:0815:12:2216:55:24.1516:56:11.60+06:31:439:576
61DOMIN Tomasz 24SEVENCOINS.PLKRAKOWM 33-4430M 5801:49:4303:34:5706:18:0509:26:0213:13:1414:34:5616:57:19.5516:57:34.30+06:33:069:586
62DZIOPA Dariusz 26URODZENI BIEGACZESOSNOWIECM 33-4431M 5901:46:3903:28:4605:47:1408:56:1412:42:3814:08:4917:02:55.5017:03:00.65+06:38:3210:016
63SENDEROWSKI Jakub 79FC REKINJAWORZNOM 33-4432M 6003:28:0106:32:0810:01:2113:51:0015:12:4317:07:17.8017:07:28.90+06:43:0110:046
64DAMBRINE Edouard 21LYONM 33-4433M 6101:36:1603:14:2305:58:1609:23:0413:21:5814:51:2817:28:26.7517:28:30.70+07:04:0210:165,8
65BORC Piotr 14AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM 45+18M 6203:41:1906:34:0410:09:2313:44:5315:13:0017:35:45.5517:36:00.55+07:11:3210:215,8
66PURWIN Piotr 74GRUDZIĄDZM 45+19M 6301:58:3103:39:5506:30:0210:09:2413:44:5215:14:1017:35:43.4517:36:00.85+07:11:3210:215,8
67LIPIŃSKI Ireneusz 51GRUDZIĄDZM 45+20M 6401:58:2103:41:1806:34:0310:09:2813:44:5115:14:3717:35:44.2517:36:00.85+07:11:3210:215,8
68ŁUC Grzegorz 53YIENUOTWOCKM 33-4434M 6501:47:2603:40:5106:33:1310:10:5414:18:2615:50:0117:49:17.3017:49:23.80+07:24:5510:285,7
69POWROŹNA Mariola 73NIGHT RUNNERS ŚLĄSKKATOWICEK 33-444K 402:03:4604:09:0707:10:1010:35:2414:27:5315:50:0117:51:08.1517:51:17.25+07:26:4910:305,7
70PASZKIEWICZ Maciej 68MUROWANA GOŚLINAM 45+21M 6602:04:5004:04:3206:57:1310:34:4314:32:5615:51:1817:53:35.3017:53:41.50+07:29:1310:315,7
71WIERA Bogusław 91MIEDŹNAM 33-4435M 6702:00:3403:57:1806:45:3810:28:3114:39:1216:15:3517:53:11.5517:53:53.35+07:29:2510:315,7
72RACZYC Janusz 76GWARANTO RAPTARNÓWM 3212M 6801:53:3803:45:4306:54:5110:45:1614:28:5517:55:31.1517:55:59.60+07:31:3110:325,7
73CYNIAK Marek 19EVERRUNŁÓDŹM 45+22M 6901:48:5803:38:4606:38:0710:14:5714:10:0918:00:14.1518:00:26.50+07:35:5810:355,7
74GINTER Grzegorz 31AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM 33-4436M 7002:01:3803:59:3707:06:0710:36:3414:37:1116:04:3318:02:38.3018:02:50.55+07:38:2210:365,7
Przekroczony limit czasu: 18:10:00
75CYGAN Karol 18POLSKA NA SZCZYCIEWOLA PĘKOSZEWSKAM 3213M 7101:49:5803:48:4506:45:4410:37:1514:35:0516:00:4019:08:54.5019:09:29.90+08:45:0211:155,3
MAŁKOWSKI Bogdan 57STOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKSMURÓWM 45+02:01:33 DNF04:11:25 DNF07:33:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJKUT Andrzej 55KS HARPAGANYCHMIELÓWM 33-4401:48:23 DNF03:19:47 DNF05:44:42 DNF08:26:54 DNF12:17:20 DNF DNF DNF DNF--
NIEKRASZ Krzysztof 64BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM 45+01:35:51 DNF03:02:08 DNF05:14:51 DNF08:19:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
KONFEDERAK Tomasz 42TWORÓGM 33-4401:41:14 DNF03:25:13 DNF06:17:14 DNF10:06:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
BONDARCZUK Igor 13MUROWANA GOŚLINAM 45+01:57:19 DNF03:52:08 DNF07:05:27 DNF10:48:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
WILKOS Marcin 93UCHANIEM 33-4401:58:38 DNF03:58:11 DNF07:08:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MADEJ Mirosław 54KRAKÓWM 45+02:06:46 DNF04:10:14 DNF07:43:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAJEWSKI Artur 103KRAKÓWM 33-4402:10:26 DNF04:38:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 83 wynik(ów)