GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 43km | 63km | 63.1km | 83km | 83.1km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Obidowa
43km
Rzeki 1
63km
Rzeki 2
63.1km
Szczawa 1
83km
Szczawa 2
83.1km
Gorc
90km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1GRZĄDZIEL Dominik 105ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM 33-441M 100:00:0101:16:1902:26:3902:32:3804:08:5806:14:1506:15:5108:27:3608:28:4909:17:5410:24:04.3010:24:05.60 6:079,8
2FARON Robert 125Salco Garmin TeamZALESIEM 45+1M 200:00:0101:19:3902:30:1402:35:1004:12:5806:23:3306:24:3908:41:4208:42:4409:35:4010:56:19.3510:56:20.80+00:32:156:269,3
3LISAK Krzysztof 120XS EnergyOTWOCKM 33-442M 300:00:0201:27:2202:44:3002:51:1104:40:5706:59:5507:05:2409:24:0909:27:0810:22:4911:41:02.5011:41:05.00+01:16:596:528.7
4FALANDYSZ Damian 15WPRunningPRUSZKÓWM 321M 400:00:0201:24:5102:41:1702:47:2904:36:5707:03:3607:08:3709:38:5109:44:1610:38:4711:48:16.5511:48:18.75+01:24:136:568.6
5WANTUCH Marcin 65CHOJNIKM 33-443M 500:00:0301:22:3702:38:3002:44:5004:35:5607:01:2407:06:0909:44:3009:45:5110:40:5811:55:26.1011:55:29.25+01:31:237:008.6
6JÓZWIAK Piotr 92Kita TeamŁÓDŹM 33-444M 600:00:0201:21:5602:33:3802:40:0804:29:5706:57:1006:59:2109:36:4309:41:5410:45:5312:08:45.9012:08:48.15+01:44:427:088.4
7MYŚLIWIEC Mariusz 147RADZYMINM 33-445M 700:00:0501:29:1902:45:5902:53:3704:43:5407:14:5907:18:5509:53:1209:56:2510:56:1712:14:30.8012:14:36.50+01:50:307:128.3
8MOSKALIK Tomasz 83TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM 33-446M 800:00:0601:41:0003:05:2203:13:5405:07:5307:30:5707:36:5810:11:0310:13:5611:07:4412:24:14.9512:24:21.60+02:00:167:178.2
9ZAWOJSKI Maciej 151WARSZAWAM 322M 900:00:2501:41:2503:10:3303:19:0905:16:3407:44:5407:49:1610:31:3010:35:2311:29:5212:55:38.2012:56:03.65+02:31:587:367.9
10PASIK Tomasz 156WOLSZTYNM 33-447M 1000:00:0201:27:1002:43:5302:50:4204:39:5706:59:4807:05:2609:41:1109:45:3911:08:1613:29:44.1013:29:46.30+03:05:407:567.6
11OBRĘBSKI Grzegorz 33ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM 33-448M 1100:00:0401:30:5202:56:2803:05:0005:04:5507:42:3908:01:1910:49:0810:52:5211:54:4813:36:51.4013:36:55.85+03:12:508:007.5
12ROSTAFIŃSKI Jerzy 113wasza-wysokosc.pl / MiloWARSZAWAM 323M 1200:00:0501:34:1503:03:0903:10:2005:19:5408:08:2508:16:5911:21:1611:27:3112:29:2113:42:56.7513:43:02.30+03:18:568:047.4
13PUCHNIARZ Mateusz 123Jurne KnuryGDAŃSKM 33-449M 1300:00:1601:36:0103:01:5403:10:4405:11:4307:52:2708:08:5011:14:5711:24:2812:29:0513:44:23.4513:44:40.35+03:20:348:047.4
14GAWĘSKI Maciej 112KW KrakówKRAKÓWM 45+2M 1400:00:1001:44:5203:22:3503:32:5205:41:4908:23:1808:32:3611:26:2511:31:2812:30:2513:51:17.0013:51:27.35+03:27:218:087.4
15DUDA Konrad 101KRAKÓWM 33-4410M 1500:00:0301:32:4002:56:1803:04:2705:04:5607:53:1508:13:5511:06:5811:22:4412:29:2813:51:45.7013:51:49.65+03:27:448:097.4
16FELUCH Krzysztof 108Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM 45+3M 1600:00:0801:35:2003:03:5503:14:1505:24:5108:08:5008:18:3311:14:4611:18:4612:25:2113:52:01.6013:52:09.60+03:28:048:097.4
17KISIELEWSKI Tomasz 100tomitherunner SRHKRAKÓWM 33-4411M 1700:00:0801:40:3103:12:0003:23:0305:31:5108:19:1608:30:4911:26:5211:30:1212:30:0713:57:50.8513:57:58.85+03:33:538:127.3
18FREEMAN Amy 5Darwen DashersDARWENK 33-441K 100:00:2001:39:3803:11:4403:22:2105:37:3908:29:0108:37:3311:32:5611:38:3112:43:5414:09:30.8014:09:51.10+03:45:458:197.2
19LEŚNIAK Anna 38Salt Runners BochniaBOCHNIAK 33-442K 200:00:0401:46:0903:21:1903:30:4205:47:5508:37:2308:42:0011:40:3711:44:2212:45:1514:10:38.8014:10:43.75+03:46:388:207.2
20RUDNICKI Michał 32Asseco Active TeamNOWA WIEŚ WIELKAM 33-4412M 1800:00:0401:35:4003:05:0803:14:2205:24:5508:15:5908:28:4511:29:3411:35:0112:34:4014:11:59.2514:12:04.20+03:47:588:217.2
21STANIO Arkadiusz 30Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-4413M 1900:00:1701:44:0203:15:5303:31:5105:40:4208:25:0008:44:1511:44:1211:48:4512:55:0214:15:29.5014:15:47.20+03:51:418:237.2
22CICHY Krzysztof 62Opony SerafinowskiGÓRKI WIELKIEM 45+4M 2000:00:0001:36:3403:07:1103:20:0405:35:5908:30:1408:47:2412:52:1414:16:53.8014:16:53.80+03:52:488:247.1
23WITOWSKI Wiktor 95KRAKÓWM 324M 2100:00:1501:35:1903:01:1703:12:2305:24:4408:15:2108:32:2111:38:1711:47:2112:56:5414:29:02.9514:29:18.90+04:05:138:317
24PAJOR Andrzej 90ŻMIĄCAM 325M 2200:00:1501:35:1603:00:0603:12:1205:11:4408:01:2808:24:2911:30:4811:47:2012:56:5114:29:03.8014:29:18.95+04:05:138:317
25PYCIA Adam 11Korona Masters KrakówKRAKÓWM 45+5M 2300:00:0401:39:4803:08:4103:18:4405:31:5508:31:3108:43:0911:47:2411:53:5212:58:4614:29:15.5514:29:20.20+04:05:148:317
26MIŚKOWIEC Janusz 127KLIFORNIATRIDOBRAM 45+6M 2400:00:0901:41:0403:15:5103:28:2505:45:5008:30:5508:47:5711:48:4911:56:1513:04:5114:34:54.4014:35:03.65+04:10:588:347
27KOSECKI Krzysztof 54SGŁOSOSINA DOLNAM 33-4414M 2500:00:2401:44:3503:24:3303:38:2805:55:3509:00:1109:12:0612:05:5112:10:5413:11:0714:38:40.3514:39:05.00+04:14:598:367
28HOFMAŃSKI Rafał 97KOTLINM 326M 2600:00:1601:45:2203:22:2103:33:0405:45:4308:34:0808:46:1611:50:0811:55:5113:01:4014:45:28.5014:45:44.95+04:21:398:406.9
29ŁĘCKA Agnieszka 122Jacek Biega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK 321K 300:00:0901:37:1903:11:1203:19:0605:33:5008:31:5508:36:1611:41:0611:44:2412:57:2514:47:15.0014:47:24.85+04:23:198:416.9
30STYCZYŃSKI Grzegorz 136Polski Eko ChmielJAWORZEM 33-4415M 2700:00:1401:41:0603:08:3403:18:3805:31:4508:24:3308:35:3711:41:1511:47:4012:57:2614:47:12.8014:47:26.80+04:23:218:416.9
31CIESIELSKI Maciej 50#1512WingedHeartsTORUŃM 327M 2800:00:2501:39:4203:15:0503:25:3105:35:3408:31:1308:39:4811:51:3211:56:3913:07:5914:51:08.9014:51:34.55+04:27:288:446.9
32TOKARCZYK Arkadiusz 106RYTROM 328M 2900:00:0601:33:4803:00:1003:08:2605:19:5308:17:4308:27:5711:58:5012:07:1613:17:1514:55:08.3514:55:14.35+04:31:088:466.8
33KWIATKOWSKI Paweł 87PISARZOWICEM 33-4416M 3000:00:1001:39:3303:11:3503:22:4805:37:4908:26:2508:36:0211:48:4311:56:5713:13:5614:55:21.8014:55:32.55+04:31:268:466.8
34KWIATKOWSKI Przemyslaw 86PISARZOWICEM 329M 3100:00:1101:42:4303:15:1703:28:0505:40:4808:38:1308:53:0512:04:1012:09:5913:21:5615:11:25.4015:11:36.45+04:47:308:566.7
35KOWALSKI Lukasz 64Magneti MarelliGIERAŁTOWICEM 33-4417M 3200:00:1401:42:4703:13:4303:26:0105:37:4508:33:4908:54:5612:07:0012:12:4013:15:1715:14:33.1515:14:47.70+04:50:428:576.7
36SZCZERBAKOWICZ Kamil 114BLEDZEWM 3210M 3300:00:0901:45:4203:30:1603:42:2705:58:5008:53:5312:20:2012:22:3613:37:2215:20:59.2015:21:08.45+04:57:029:016.6
37KLUKOSZOWSKI Marek 67NOWA BIAŁAM 33-4418M 3400:00:2301:47:4803:29:2303:40:4005:54:3608:53:4909:03:5512:13:5912:22:4213:35:3415:21:03.3515:21:27.25+04:57:219:016.6
38KIEC Mateusz 142Przenosimy GóryBIERUŃM 3211M 3500:00:1901:49:0103:26:2603:41:3905:59:4009:02:4809:24:1912:41:3212:50:3313:57:4115:28:30.6515:28:50.00+05:04:449:066.6
39CIĘŻKI Konrad 35EverrunŁÓDŹM 33-4419M 3600:00:1401:36:5603:06:3503:18:4705:33:4508:31:3408:54:4312:14:2312:25:3213:38:4815:30:19.6015:30:33.70+05:06:289:076.6
40NALAZEK Marcin 17Kalenji by DecathlonWARSZAWAM 33-4420M 3700:00:0301:27:3203:10:4503:22:4205:56:5608:59:3609:10:4812:41:1112:47:2413:54:0115:31:09.5515:31:13.35+05:07:079:076.6
41MAZUREK Roman 81Spartanie DzieciomMURÓWM 33-4421M 3800:00:1801:38:3803:11:0903:24:2005:44:4108:38:0308:53:1912:06:5212:10:5613:27:4215:32:39.3515:32:57.75+05:08:529:086.6
42MIROCHA Łukasz 144MUCHARZM 33-4422M 3900:00:2001:41:4103:18:4103:36:4205:56:3909:03:4509:18:4312:33:1112:40:3213:45:5215:33:05.9515:33:26.50+05:09:209:086.6
43MATLOK Marek 124Biegaj z PileckimZABRZEM 33-4423M 4000:00:1301:45:2303:25:4303:37:2006:03:4609:19:2909:28:3212:49:5613:00:0914:12:1015:42:35.9015:42:49.40+05:18:439:146.5
44MERKWA Wojciech 40ZiomkiWARSZAWAM 33-4424M 4100:00:0801:37:2803:19:4603:36:0705:55:5109:19:5309:52:2712:41:0512:52:0514:04:4615:43:35.5015:43:43.50+05:19:379:156.5
45JACHYMIAK Robert 110Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji DzieciNOWY TARGM 33-4425M 4200:00:0101:40:1203:23:1003:31:1205:57:5809:22:5209:34:5212:53:4313:00:2614:00:5215:46:51.9515:46:53.85+05:22:489:166.5
46ASHER Iain 4Darwen DashersDARWENM 45+7M 4300:00:3801:45:5503:25:5303:35:5506:03:2109:14:0509:24:4312:49:3212:53:4714:00:1915:46:47.2015:47:25.85+05:23:209:166.5
47KUSZEL Bartłomiej 12Bai Ma Fei MaKATOWICEM 33-4426M 4400:00:3301:48:2703:26:3403:37:5305:56:2608:57:2309:05:4912:29:5012:33:0013:48:5815:49:20.7015:49:54.55+05:25:489:186.4
48KORDECKA Anna 159WCHSZTBRZESKOK 33-443K 400:00:0901:47:4903:29:0403:40:2206:11:5009:20:5309:34:0212:49:5713:00:1214:12:1915:53:45.3015:53:55.05+05:29:499:216.4
49SCHUSTER Martin 1CzajlandiaKRAKÓWM 3212M 4500:00:0701:39:3903:11:5303:23:4105:35:5208:46:3609:00:3812:40:3912:52:5114:04:3415:54:35.8015:54:43.20+05:30:379:216.4
50BIŃKOWSKI Borys 152FairTrade PolskaOBORNIKI ŚLĄSKIEM 33-4427M 4600:00:1501:52:4103:33:5903:47:5706:16:4409:39:2309:53:2113:10:4414:20:3115:54:38.2515:54:53.35+05:30:479:216.4
51KUCIA Szymon 98RecaroTARNOWIECM 3213M 4700:00:1201:42:4403:23:0803:35:2906:05:4709:34:2609:54:0513:11:1013:22:3714:34:1215:54:46.5015:54:58.50+05:30:529:216.4
52BRANDSTÄTTER Ingrid 71run2getherINNSBRUCKK 45+1K 500:00:0601:43:1703:23:3803:33:2005:57:5309:10:4809:19:5212:53:1112:59:0314:10:2515:55:12.4015:55:18.65+05:31:139:216.4
53SZCZEPAŃSKI Jakub 88KRAKÓWM 45+8M 4800:00:0401:41:3403:21:3303:35:1805:57:5509:10:1409:24:2212:52:1513:01:0014:13:0016:03:00.6016:03:04.85+05:38:599:266.4
54MAJEWSKA Ewelina 25TYCHYK 33-444K 600:00:1501:51:1503:37:4703:49:2606:18:4409:34:0309:42:3113:08:2613:13:5114:24:1116:03:36.2016:03:51.75+05:39:469:266.4
55GIBAŁA Marcin 34Fundacja AuxiliumMIELECM 45+9M 4900:00:2101:50:2503:32:2203:45:5106:08:3809:21:0309:34:5613:04:2513:14:0114:21:2916:07:06.4516:07:27.70+05:43:229:286.3
56KAMELA Robert 23WARSZAWAM 45+10M 5000:00:0601:32:0402:58:3603:07:1305:21:5308:18:0008:34:3512:18:3112:42:3514:24:3916:10:14.4016:10:21.00+05:46:159:306.3
57GĄSIOREK Przemysław 119Fastfoot Running TeamWIELICZKAM 33-4428M 5100:00:1601:46:1403:27:2803:40:2006:08:4309:25:1809:45:1913:06:3213:22:0714:33:5216:10:06.7016:10:23.35+05:46:179:306.3
58DRAGON Przemysław 137POŁANIECM 33-4429M 5200:00:0701:41:5903:25:1203:36:0306:07:5209:24:5913:13:3013:17:1514:33:4816:12:23.7016:12:30.95+05:48:259:316.3
59PIECH Michał 44ALUSTALSTUDZIENICEM 33-4430M 5300:00:0801:48:5003:34:3403:49:2906:21:5109:32:3309:44:5213:08:5213:15:2614:30:2216:15:13.3016:15:21.90+05:51:169:336.3
60GOŁĘBIOWSKI Robert 107RADOMSKOM 45+11M 5400:00:3501:53:4903:42:2203:55:1906:23:2409:35:5909:42:1613:06:5113:12:2014:27:3916:16:46.4016:17:21.40+05:53:159:346.3
61NAWROCKI Marcin 28TurbaczeWARSZAWAM 33-4431M 5500:00:2001:48:2903:28:3103:40:3406:06:3909:21:5209:36:5913:08:0513:16:0114:30:4116:20:01.8016:20:22.15+05:56:169:366.2
62ŻYWICKI Maciej 150Droga Do UltraŁÓDŹM 33-4432M 5600:00:2301:50:5603:29:2903:40:2906:06:3609:21:5509:37:0013:08:0113:15:5814:30:4316:19:59.8516:20:23.05+05:56:179:366.2
63RATYŃSKI Wojciech 115DROHICZYNM 33-4433M 5700:00:1901:39:4103:14:3203:28:1705:47:4009:01:4809:16:5312:32:3012:43:2714:04:5716:20:34.6516:20:53.75+05:56:489:366.2
64PAJĄK Wojciech 47MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM 3214M 5800:00:2201:42:5403:23:5303:41:1106:13:3709:16:2209:34:0912:50:2113:01:2714:23:5916:21:30.5016:21:52.95+05:57:479:376.2
65SARNA Krzysztof 46Mocni PomocniBIEŃKÓWKAM 3215M 5900:00:2201:42:4603:09:5803:41:0406:12:3709:15:0209:34:0812:46:0713:01:2814:21:3516:21:30.6516:21:53.05+05:57:479:376.2
66WALAWENDER Patryk 82KRAKÓWM 33-4434M 6000:00:3301:52:4503:36:5703:49:1306:14:2609:26:0009:48:1413:08:2713:18:3214:30:1816:21:40.1016:22:13.55+05:58:079:376.2
67NĘDZUSIAK Dariusz 93Polkrys TeamALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 45+12M 6100:00:2401:46:5803:24:2003:37:4305:59:3509:15:4909:40:0613:08:1813:15:0014:24:0416:27:26.1516:27:50.20+06:03:449:406.2
68PIETRZYKOWSKI Artur 138RUSIECM 33-4435M 6200:00:3301:54:2103:41:5603:59:4306:31:2609:40:5709:59:0413:13:3213:28:3114:38:3016:27:21.5016:27:54.75+06:03:499:406.2
69BORUSIŃSKI Piotr 154SŁUPSKM 33-4436M 6300:00:2601:48:3703:31:0003:42:3606:11:3309:39:3009:57:2913:35:0013:40:2814:48:5016:28:41.4516:29:07.95+06:05:029:416.2
70GŁOWACKI Mariusz 9Active JuraKRAKÓWM 45+13M 6400:00:3001:54:1603:47:3204:02:5206:36:2909:50:5310:13:0813:27:0713:40:4914:48:3816:29:03.0016:29:33.85+06:05:289:416.2
71DOMAGAŁA Remigiusz 89KRAKÓWM 45+14M 6500:00:1201:46:4403:34:2203:48:0606:21:4709:45:0709:55:1813:26:0513:29:4514:41:0216:30:34.4016:30:47.35+06:06:419:426.2
72BOROWIECKI Łukasz 146KRAKÓWM 3216M 6600:00:2901:51:3903:41:2704:03:2206:27:3013:31:3813:41:0714:48:4216:32:07.5516:32:36.95+06:08:319:436.2
73ZATORSKI Marcin 111Krejzi Tim BłonieBŁONIEM 33-4437M 6700:00:0001:51:0403:37:1903:49:1906:22:5909:48:0910:07:0413:26:3714:49:0416:33:13.9016:33:13.90+06:09:089:446.2
74PAPAŁA Edward 37MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4438M 6800:00:3601:50:2303:30:0203:46:5006:08:2309:36:0409:58:5713:26:1113:35:1214:39:4716:34:39.1516:35:15.75+06:11:109:456.2
75CISZYŃSKI Marek 21START KatowiceKATOWICEM 45+15M 6900:00:1601:38:3303:19:1703:38:0506:05:4309:31:0309:51:1613:18:1613:31:3214:39:5116:39:39.1016:39:55.20+06:15:499:486.1
76RACZYC Janusz 27TARNÓWM 33-4439M 7000:00:1601:44:3303:36:3803:50:3706:33:4309:54:3510:14:4113:52:3913:59:2115:04:3716:39:46.3016:40:02.65+06:15:579:486.1
77GNOT Katarzyna 80OPOLEK 45+2K 700:00:1701:45:0703:24:4103:38:3906:01:4209:24:0509:44:3713:13:4413:22:4514:38:3416:39:45.3016:40:02.80+06:15:579:486.1
78PŁUCIENNIK Krzysztof 133POZNAŃM 45+16M 7100:00:2401:45:0603:22:5903:39:3506:01:3509:24:0809:44:3213:13:3813:22:4014:38:2416:39:39.6516:40:03.90+06:15:589:486.1
79DYDUŁA Renata 74ITAL CAR TEAMKRAKÓWK 33-445K 800:00:2101:47:4103:35:4303:47:1506:26:3809:45:5809:52:3713:18:2513:25:1114:43:2716:44:23.6516:44:45.15+06:20:399:506.1
80ZABRZEWSKI Patryk 42Jastrzębski Klub WysokogórskiŻORYM 33-4440M 7200:00:2301:45:2003:27:1203:39:4106:11:3609:25:5509:53:1613:18:2213:25:0914:43:2116:44:28.5016:44:52.20+06:20:469:506.1
81KONARSKI Maciej 24Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM 33-4441M 7300:00:1501:49:3303:28:5503:39:2505:55:4409:13:4609:30:4113:04:4813:08:3014:29:0516:44:54.3016:45:10.25+06:21:049:516.1
82FOLUSIAK Marcin 22KATOWICEM 45+17M 7400:00:2601:47:1903:27:0503:43:1106:05:3309:18:4309:33:2713:07:4713:21:0514:36:3216:44:45.4016:45:11.75+06:21:069:516.1
83KOCOT Sebastian 19SOSNOWIECM 33-4442M 7500:00:2501:47:2203:27:0403:42:3406:05:3409:18:5109:33:0313:07:4713:21:0514:36:4116:44:48.4516:45:14.20+06:21:089:516.1
84STANGIERSKI Adam 157POZNANM 33-4443M 7600:00:3601:50:1703:34:1403:57:5306:32:2310:07:0910:25:5313:40:0913:54:1615:02:3716:51:23.4016:52:00.25+06:27:549:546.1
85FEDORKO Witold 99Quieta MovereBĘDZINM 33-4444M 7700:03:0601:39:5603:13:3903:28:4305:51:5309:03:2009:47:2313:11:4813:38:5214:49:0816:53:18.3516:56:25.25+06:32:199:566
86SUDER Michał 61WARSZAWAM 33-4445M 7800:00:1301:54:2403:35:4003:55:3106:30:4609:55:5210:13:2313:41:4313:48:4215:05:0216:57:31.9516:57:45.35+06:33:399:586
87ŻYRA Grzegorz 66BezNapinyWARSZAWAM 33-4446M 7900:00:1401:54:1903:35:4003:55:2806:30:4509:55:5210:13:1813:41:4413:48:4115:04:5716:57:32.1016:57:46.55+06:33:409:586
88FLIŚNIK Mirek 139PKS Galopująca SoczewicaGRODZISK MAZOWIECKIM 33-4447M 8000:00:3101:43:2303:20:3603:32:0806:04:2809:36:5910:07:5413:43:3413:48:4115:06:0716:58:52.0516:59:23.15+06:35:179:596
89BRZOZOWSKA Anna 77PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK 45+3K 900:00:3101:55:4303:51:2704:05:0507:00:2810:03:3910:07:4913:43:3013:48:4215:05:5816:58:51.9516:59:23.40+06:35:179:596
90MAŁECKI Sebastian 135Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM 33-4448M 8100:00:1401:55:3703:45:4004:00:5606:31:4509:49:5710:11:0613:51:0714:00:3115:12:3517:03:53.5517:04:07.70+06:40:0210:026
91BARON Jacek 102vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4449M 8200:00:2301:52:1203:37:3703:49:4706:17:3609:48:4013:18:3013:44:1314:56:0517:04:02.6017:04:26.50+06:40:2010:026
92BLASZKE Beata 128Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEK 45+4K 1000:00:3001:46:4303:36:1003:58:2606:41:2910:06:4910:22:1713:50:1913:58:1615:14:3617:04:33.2517:05:03.80+06:40:5810:026
93DACZYŃSKI Michał 10Vege RunnersGLIWICEM 33-4450M 8300:00:3001:46:4703:36:1303:58:2306:41:2910:06:5310:22:1913:50:1913:58:1815:14:3817:04:34.6517:05:04.70+06:40:5910:026
94CHWIŁKA Daniel 31Asseco Active TeamŁOCHOWOM 33-4451M 8400:00:0501:51:4303:40:2503:51:1006:25:5409:48:2309:56:3913:32:0713:41:0714:56:2017:05:26.3017:05:31.85+06:41:2610:036
95OSZCZĘDA Krzysztof 85ŻORYM 45+18M 8500:00:1701:55:5503:48:1704:01:4506:38:4210:08:3410:19:4313:55:4614:05:4515:18:5917:19:36.9017:19:54.15+06:55:4810:115.9
96MAZUR Grzegorz 2Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM 45+19M 8600:00:2701:48:0603:34:4103:49:3606:33:3210:03:1810:18:1613:55:3514:01:3715:13:1117:26:13.8017:26:40.90+07:02:3510:155.8
97ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 6Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM 45+20M 8700:00:2701:45:0003:34:3603:49:3806:33:3210:04:5710:18:1813:56:0614:01:3715:12:3817:26:13.4017:26:41.30+07:02:3510:155.8
98SZLACHTOWSKI Andrzej 132NOWY TARGM 45+21M 8800:00:0301:48:3703:41:0503:54:1206:37:5610:16:3010:28:4814:07:4314:16:0615:23:1117:26:59.1517:27:02.90+07:02:5710:155.8
99BĄK Adam 13KIELCEM 45+22M 8900:00:1001:48:5803:34:3503:48:3006:18:4910:09:2210:26:4713:57:2214:14:2215:24:0417:26:56.1017:27:06.75+07:03:0110:155.8
100GRUBAREK Dariusz 131SZAFLARYM 45+23M 9000:00:0401:49:1003:41:0803:54:0806:37:5510:16:2610:28:4514:07:4214:16:0615:23:0717:27:03.8517:27:08.70+07:03:0310:155.8
101PIENIĄDZ Bartłomiej 3Misiu z buszuKRAKÓWM 33-4452M 9100:00:2701:52:4703:39:5004:03:1106:35:3210:18:4010:38:1914:18:0514:24:3815:44:3117:28:50.0517:29:17.65+07:05:1210:165.8
102JANECKI Przemysław 121Trening BiegaczaWARSZAWAM 33-4453M 9200:00:2001:48:5203:39:5203:52:4206:36:3910:22:1410:43:2214:22:1814:32:0515:45:1717:34:59.1017:35:19.35+07:11:1310:205.8
103KONDRAK Piotr 143Vege RunnersWARSZAWAM 45+24M 9300:00:2801:45:5503:29:2303:45:5006:23:3110:16:0910:48:5614:15:4714:31:0115:42:2717:35:18.1017:35:46.60+07:11:4110:205.8
104DUMAN Matej 96BRATISLAVAM 33-4454M 9400:00:1801:47:3203:40:2703:52:5606:36:4110:31:2210:46:1214:33:0114:36:5615:42:3217:38:27.8517:38:46.55+07:14:4010:225.8
105PITAS Andrzej 155BIEGI W ROGOŻNIKUROGOŹNIKM 33-4455M 9500:00:0601:44:0103:19:2703:31:2206:14:5309:50:5317:39:33.4517:39:40.00+07:15:3410:235.8
106MAŁKOWSKI Bogdan 14Stowarzyszenie Sportowe FENIKSMURÓWM 45+25M 9600:00:2801:48:1603:38:1103:55:4706:34:3110:10:0510:38:0814:15:3914:28:0615:44:5617:42:42.2017:43:10.25+07:19:0410:255.8
107WILK Wiktoria 116wilkiKRAKÓWK 322K 1100:00:2601:59:5603:57:5104:14:1407:02:3310:35:2910:46:4414:32:5814:37:1115:49:0717:42:48.0517:43:14.10+07:19:0810:255.8
108WILK Krzysztof 117KRAKÓWM 33-4456M 9700:00:2701:59:5903:57:5104:14:0707:00:3210:30:2210:46:4714:32:5914:37:1115:49:2717:42:51.6517:43:19.05+07:19:1310:255.8
109MAZUR Paweł 103ŁĄCKOM 3217M 9800:00:0801:42:0503:30:4103:45:2406:20:5110:05:5710:21:3514:14:2114:24:2715:41:0317:45:06.1517:45:14.45+07:21:0810:265.7
110SMOŁA Grzegorz 109APTEKI ZDROWE CENYKŁAJM 33-4457M 9900:00:1601:54:4103:47:4504:04:2206:44:4310:25:3510:54:2214:38:4014:50:4816:01:5517:54:53.7517:55:10.10+07:31:0410:325.7
111BĘDŹKOWSKI Marek 134Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM 45+26M 10000:00:2001:54:2903:49:4904:04:1106:41:3910:20:4110:37:1614:21:5114:27:4815:47:4017:56:01.7017:56:22.15+07:32:1610:325.7
Przekroczony limit czasu: 18:00:00
112CZECHOWSKI Konrad 16WARSZAWAM 33-4458M 10100:00:3102:07:5304:12:1104:23:1407:25:2810:59:5414:53:4115:00:0416:16:1418:21:22.6018:21:54.55+07:57:4810:475.6
113RULAK Jerzy 51WARSZAWAM 33-4459M 10200:00:0501:55:4003:52:4604:08:4907:15:5410:50:0714:38:5014:44:4316:02:0118:22:10.1018:22:15.35+07:58:0910:485.6
WOJCIECHOWSKA Klaudia 49Vege RunnersWARSZAWAK 33-44DNF01:55:51 DNF04:00:44 DNF04:19:52 DNF07:21:44 DNF DNF DNF DNF DNF12:18:01 DNF DNF DNF--
STRĘCIWILK Tomasz 73Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZM 33-44DNF01:52:14 DNF03:37:32 DNF03:49:52 DNF06:17:36 DNF09:37:21 DNF09:48:43 DNF13:36:32 DNF13:43:22 DNF DNF DNF DNF--
KONARSKA Aleksandra 29Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIK 32DNF02:02:00 DNF03:57:07 DNF04:17:06 DNF07:02:41 DNF10:26:16 DNF10:50:42 DNF14:48:59 DNF14:54:32 DNF DNF DNF DNF--
KUNDYS Karolina 79#WAWRZYNTEMWARSZAWAK 33-44DNF01:49:38 DNF03:54:38 DNF04:08:50 DNF07:15:53 DNF10:52:02 DNF10:56:35 DNF14:49:10 DNF14:55:36 DNF DNF DNF DNF--
DALAR Levent 72The Honey Badger AthleticsISTANBULM 45+DNF02:00:09 DNF03:58:43 DNF04:11:45 DNF07:03:38 DNF10:55:04 DNF11:04:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZYGIEŁ Łukasz 7ŚLESZOWICEM 32DNF01:36:36 DNF03:06:50 DNF03:14:44 DNF05:25:55 DNF08:49:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIEMBA Michal 41ZiomkiRZESZÓWM 33-44DNF01:41:48 DNF03:19:51 DNF03:36:13 DNF05:57:52 DNF09:24:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Rafał 84SPC / Veni, cucurri, viciTORUŃM 33-44DNF01:41:16 DNF03:28:29 DNF03:44:21 DNF06:23:47 DNF10:28:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAŁASZ Artur 104SIENIAWAM 32DNF01:38:20 DNF03:16:37 DNF03:35:25 DNF06:42:56 DNF10:31:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLESZEK Magdalena 43CZELADŹK 33-44DNF01:54:37 DNF03:42:15 DNF04:02:35 DNF06:35:52 DNF10:32:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MALUNG Jarosław 52Nadleśnictwo ŚwieradówOLSZYNAM 45+DNF02:01:04 DNF04:04:43 DNF04:34:29 DNF07:38:22 DNF10:42:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRZOZOWSKI Armand 76PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWM 45+DNF01:55:45 DNF03:51:29 DNF04:05:16 DNF07:00:28 DNF10:44:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBACKI Sebastian 58STAL NIEWIADÓWWARSZAWAM 33-44DNF01:55:43 DNF03:43:56 DNF03:58:35 DNF06:51:22 DNF10:51:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWALEC Bernard 36Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-44DNF DNF03:54:55 DNF04:09:39 DNF07:08:51 DNF10:59:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BANAŚ Maciej 145KRAKÓWM 33-44DNF01:50:12 DNF03:26:40 DNF03:38:56 DNF06:16:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAKOS Adam 57SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 45+DNF01:50:55 DNF03:34:44 DNF03:53:04 DNF06:41:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZUBIEL Konrad 78PKS Galopująca SoczewicaPOZNAŃM 33-44DNF01:55:55 DNF03:51:29 DNF04:05:17 DNF07:02:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRONA Sławomir 8Znikający punktGDYNIAM 45+DNF01:52:59 DNF03:47:22 DNF04:03:17 DNF07:08:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PODLEWSKI Wojciech 59KS SportivaTARNÓWM 45+DNF02:00:27 DNF03:59:23 DNF04:17:46 DNF07:14:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZUBA Robert 75Orange PolskaPUSZCZYKOWOM 45+DNF02:07:46 DNF04:12:26 DNF04:35:32 DNF07:41:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKIBA Mirosław 20RACIECOWICEM 33-44DNF02:08:26 DNF04:25:47 DNF04:50:49 DNF08:30:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACICZAK Damian 158M 32DNF02:08:48 DNF04:26:02 DNF04:50:53 DNF08:30:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 135 wynik(ów)