GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 12km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 43km | 63km | 63.1km | 83km | 83.1km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLuban
12km
   
1GRZĄDZIEL Dominik 105ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM 33-4400:00:0101:16:19
2FARON Robert 125Salco Garmin TeamZALESIEM 45+00:00:0101:19:39
3JÓZWIAK Piotr 92Kita TeamŁÓDŹM 33-4400:00:0201:21:56
4WANTUCH Marcin 65CHOJNIKM 33-4400:00:0301:22:37
5FALANDYSZ Damian 15WPRunningPRUSZKÓWM 3200:00:0201:24:51
6PASIK Tomasz 156WOLSZTYNM 33-4400:00:0201:27:10
7LISAK Krzysztof 120XS EnergyOTWOCKM 33-4400:00:0201:27:22
8NALAZEK Marcin 17Kalenji by DecathlonWARSZAWAM 33-4400:00:0301:27:32
9MYŚLIWIEC Mariusz 147RADZYMINM 33-4400:00:0501:29:19
10OBRĘBSKI Grzegorz 33ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM 33-4400:00:0401:30:52
11KAMELA Robert 23WARSZAWAM 45+00:00:0601:32:04
12DUDA Konrad 101KRAKÓWM 33-4400:00:0301:32:40
13TOKARCZYK Arkadiusz 106RYTROM 3200:00:0601:33:48
14ROSTAFIŃSKI Jerzy 113wasza-wysokosc.pl / MiloWARSZAWAM 3200:00:0501:34:15
15PAJOR Andrzej 90ŻMIĄCAM 3200:00:1501:35:16
16WITOWSKI Wiktor 95KRAKÓWM 3200:00:1501:35:19
17FELUCH Krzysztof 108Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM 45+00:00:0801:35:20
18RUDNICKI Michał 32Asseco Active TeamNOWA WIEŚ WIELKAM 33-4400:00:0401:35:40
19PUCHNIARZ Mateusz 123Jurne KnuryGDAŃSKM 33-4400:00:1601:36:01
20CICHY Krzysztof 62Opony SerafinowskiGÓRKI WIELKIEM 45+00:00:0001:36:34
SZCZYGIEŁ Łukasz 7ŚLESZOWICEM 32DNF01:36:36 DNF
22CIĘŻKI Konrad 35EverrunŁÓDŹM 33-4400:00:1401:36:56
23ŁĘCKA Agnieszka 122Jacek Biega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK 3200:00:0901:37:19
24MERKWA Wojciech 40ZiomkiWARSZAWAM 33-4400:00:0801:37:28
PAŁASZ Artur 104SIENIAWAM 32DNF01:38:20 DNF
26CISZYŃSKI Marek 21START KatowiceKATOWICEM 45+00:00:1601:38:33
27MAZUREK Roman 81Spartanie DzieciomMURÓWM 33-4400:00:1801:38:38
28KWIATKOWSKI Paweł 87PISARZOWICEM 33-4400:00:1001:39:33
29FREEMAN Amy 5Darwen DashersDARWENK 33-4400:00:2001:39:38
30SCHUSTER Martin 1CzajlandiaKRAKÓWM 3200:00:0701:39:39
31RATYŃSKI Wojciech 115DROHICZYNM 33-4400:00:1901:39:41
32CIESIELSKI Maciej 50#1512WingedHeartsTORUŃM 3200:00:2501:39:42
33PYCIA Adam 11Korona Masters KrakówKRAKÓWM 45+00:00:0401:39:48
34FEDORKO Witold 99Quieta MovereBĘDZINM 33-4400:03:0601:39:56
35JACHYMIAK Robert 110Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji DzieciNOWY TARGM 33-4400:00:0101:40:12
36KISIELEWSKI Tomasz 100tomitherunner SRHKRAKÓWM 33-4400:00:0801:40:31
37MOSKALIK Tomasz 83TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM 33-4400:00:0601:41:00
38MIŚKOWIEC Janusz 127KLIFORNIATRIDOBRAM 45+00:00:0901:41:04
39STYCZYŃSKI Grzegorz 136Polski Eko ChmielJAWORZEM 33-4400:00:1401:41:06
LEWANDOWSKI Rafał 84SPC / Veni, cucurri, viciTORUŃM 33-44DNF01:41:16 DNF
41ZAWOJSKI Maciej 151WARSZAWAM 3200:00:2501:41:25
42SZCZEPAŃSKI Jakub 88KRAKÓWM 45+00:00:0401:41:34
43MIROCHA Łukasz 144MUCHARZM 33-4400:00:2001:41:41
ZIEMBA Michal 41ZiomkiRZESZÓWM 33-44DNF01:41:48 DNF
45DRAGON Przemysław 137POŁANIECM 33-4400:00:0701:41:59
46MAZUR Paweł 103ŁĄCKOM 3200:00:0801:42:05
47KWIATKOWSKI Przemyslaw 86PISARZOWICEM 3200:00:1101:42:43
48KUCIA Szymon 98RecaroTARNOWIECM 3200:00:1201:42:44
49SARNA Krzysztof 46Mocni PomocniBIEŃKÓWKAM 3200:00:2201:42:46
50KOWALSKI Lukasz 64Magneti MarelliGIERAŁTOWICEM 33-4400:00:1401:42:47
51PAJĄK Wojciech 47MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM 3200:00:2201:42:54
52BRANDSTÄTTER Ingrid 71run2getherINNSBRUCKK 45+00:00:0601:43:17
53FLIŚNIK Mirek 139PKS Galopująca SoczewicaGRODZISK MAZOWIECKIM 33-4400:00:3101:43:23
54PITAS Andrzej 155BIEGI W ROGOŻNIKUROGOŹNIKM 33-4400:00:0601:44:01
55STANIO Arkadiusz 30Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-4400:00:1701:44:02
56RACZYC Janusz 27TARNÓWM 33-4400:00:1601:44:33
57KOSECKI Krzysztof 54SGŁOSOSINA DOLNAM 33-4400:00:2401:44:35
58GAWĘSKI Maciej 112KW KrakówKRAKÓWM 45+00:00:1001:44:52
59ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 6Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM 45+00:00:2701:45:00
60PŁUCIENNIK Krzysztof 133POZNAŃM 45+00:00:2401:45:06
61GNOT Katarzyna 80OPOLEK 45+00:00:1701:45:07
62ZABRZEWSKI Patryk 42Jastrzębski Klub WysokogórskiŻORYM 33-4400:00:2301:45:20
63HOFMAŃSKI Rafał 97KOTLINM 3200:00:1601:45:22
64MATLOK Marek 124Biegaj z PileckimZABRZEM 33-4400:00:1301:45:23
65SZCZERBAKOWICZ Kamil 114BLEDZEWM 3200:00:0901:45:42
66KONDRAK Piotr 143Vege RunnersWARSZAWAM 45+00:00:2801:45:55
67ASHER Iain 4Darwen DashersDARWENM 45+00:00:3801:45:55
68LEŚNIAK Anna 38Salt Runners BochniaBOCHNIAK 33-4400:00:0401:46:09
69GĄSIOREK Przemysław 119Fastfoot Running TeamWIELICZKAM 33-4400:00:1601:46:14
70BLASZKE Beata 128Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEK 45+00:00:3001:46:43
71DOMAGAŁA Remigiusz 89KRAKÓWM 45+00:00:1201:46:44
72DACZYŃSKI Michał 10Vege RunnersGLIWICEM 33-4400:00:3001:46:47
73NĘDZUSIAK Dariusz 93Polkrys TeamALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 45+00:00:2401:46:58
74FOLUSIAK Marcin 22KATOWICEM 45+00:00:2601:47:19
75KOCOT Sebastian 19SOSNOWIECM 33-4400:00:2501:47:22
76DUMAN Matej 96BRATISLAVAM 33-4400:00:1801:47:32
77DYDUŁA Renata 74ITAL CAR TEAMKRAKÓWK 33-4400:00:2101:47:41
78KLUKOSZOWSKI Marek 67NOWA BIAŁAM 33-4400:00:2301:47:48
79KORDECKA Anna 159WCHSZTBRZESKOK 33-4400:00:0901:47:49
80MAZUR Grzegorz 2Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM 45+00:00:2701:48:06
81MAŁKOWSKI Bogdan 14Stowarzyszenie Sportowe FENIKSMURÓWM 45+00:00:2801:48:16
82KUSZEL Bartłomiej 12Bai Ma Fei MaKATOWICEM 33-4400:00:3301:48:27
83NAWROCKI Marcin 28TurbaczeWARSZAWAM 33-4400:00:2001:48:29
84SZLACHTOWSKI Andrzej 132NOWY TARGM 45+00:00:0301:48:37
85BORUSIŃSKI Piotr 154SŁUPSKM 33-4400:00:2601:48:37
86PIECH Michał 44ALUSTALSTUDZIENICEM 33-4400:00:0801:48:50
87JANECKI Przemysław 121Trening BiegaczaWARSZAWAM 33-4400:00:2001:48:52
88BĄK Adam 13KIELCEM 45+00:00:1001:48:58
89KIEC Mateusz 142Przenosimy GóryBIERUŃM 3200:00:1901:49:01
90GRUBAREK Dariusz 131SZAFLARYM 45+00:00:0401:49:10
91KONARSKI Maciej 24Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM 33-4400:00:1501:49:33
KUNDYS Karolina 79#WAWRZYNTEMWARSZAWAK 33-44DNF01:49:38 DNF
BANAŚ Maciej 145KRAKÓWM 33-44DNF01:50:12 DNF
94STANGIERSKI Adam 157POZNANM 33-4400:00:3601:50:17
95PAPAŁA Edward 37MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4400:00:3601:50:23
96GIBAŁA Marcin 34Fundacja AuxiliumMIELECM 45+00:00:2101:50:25
MAKOS Adam 57SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 45+DNF01:50:55 DNF
98ŻYWICKI Maciej 150Droga Do UltraŁÓDŹM 33-4400:00:2301:50:56
99ZATORSKI Marcin 111Krejzi Tim BłonieBŁONIEM 33-4400:00:0001:51:04
100MAJEWSKA Ewelina 25TYCHYK 33-4400:00:1501:51:15
101BOROWIECKI Łukasz 146KRAKÓWM 3200:00:2901:51:39
102CHWIŁKA Daniel 31Asseco Active TeamŁOCHOWOM 33-4400:00:0501:51:43
103BARON Jacek 102vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:2301:52:12
STRĘCIWILK Tomasz 73Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZM 33-44DNF01:52:14 DNF
105BIŃKOWSKI Borys 152FairTrade PolskaOBORNIKI ŚLĄSKIEM 33-4400:00:1501:52:41
106WALAWENDER Patryk 82KRAKÓWM 33-4400:00:3301:52:45
107PIENIĄDZ Bartłomiej 3Misiu z buszuKRAKÓWM 33-4400:00:2701:52:47
WRONA Sławomir 8Znikający punktGDYNIAM 45+DNF01:52:59 DNF
109GOŁĘBIOWSKI Robert 107RADOMSKOM 45+00:00:3501:53:49
110GŁOWACKI Mariusz 9Active JuraKRAKÓWM 45+00:00:3001:54:16
111ŻYRA Grzegorz 66BezNapinyWARSZAWAM 33-4400:00:1401:54:19
112PIETRZYKOWSKI Artur 138RUSIECM 33-4400:00:3301:54:21
113SUDER Michał 61WARSZAWAM 33-4400:00:1301:54:24
114BĘDŹKOWSKI Marek 134Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM 45+00:00:2001:54:29
OLESZEK Magdalena 43CZELADŹK 33-44DNF01:54:37 DNF
116SMOŁA Grzegorz 109APTEKI ZDROWE CENYKŁAJM 33-4400:00:1601:54:41
117MAŁECKI Sebastian 135Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM 33-4400:00:1401:55:37
Przekroczony limit czasu: 18:00:00
118RULAK Jerzy 51WARSZAWAM 33-4400:00:0501:55:40
119BRZOZOWSKA Anna 77PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK 45+00:00:3101:55:43
KUBACKI Sebastian 58STAL NIEWIADÓWWARSZAWAM 33-44DNF01:55:43 DNF
BRZOZOWSKI Armand 76PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWM 45+DNF01:55:45 DNF
WOJCIECHOWSKA Klaudia 49Vege RunnersWARSZAWAK 33-44DNF01:55:51 DNF
123OSZCZĘDA Krzysztof 85ŻORYM 45+00:00:1701:55:55
CZUBIEL Konrad 78PKS Galopująca SoczewicaPOZNAŃM 33-44DNF01:55:55 DNF
125WILK Wiktoria 116wilkiKRAKÓWK 3200:00:2601:59:56
126WILK Krzysztof 117KRAKÓWM 33-4400:00:2701:59:59
DALAR Levent 72The Honey Badger AthleticsISTANBULM 45+DNF02:00:09 DNF
PODLEWSKI Wojciech 59KS SportivaTARNÓWM 45+DNF02:00:27 DNF
MALUNG Jarosław 52Nadleśnictwo ŚwieradówOLSZYNAM 45+DNF02:01:04 DNF
KONARSKA Aleksandra 29Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIK 32DNF02:02:00 DNF
CZUBA Robert 75Orange PolskaPUSZCZYKOWOM 45+DNF02:07:46 DNF
132CZECHOWSKI Konrad 16WARSZAWAM 33-4400:00:3102:07:53
SKIBA Mirosław 20RACIECOWICEM 33-44DNF02:08:26 DNF
KACICZAK Damian 158M 32DNF02:08:48 DNF
KAWALEC Bernard 36Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-44DNF DNF
Znaleziono 135 wynik(ów)