GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 25km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 43km | 63km | 63.1km | 83km | 83.1km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
    
1GRZĄDZIEL Dominik 105ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM 33-4400:00:0101:16:1902:26:39
2FARON Robert 125Salco Garmin TeamZALESIEM 45+00:00:0101:19:3902:30:14
3JÓZWIAK Piotr 92Kita TeamŁÓDŹM 33-4400:00:0201:21:5602:33:38
4WANTUCH Marcin 65CHOJNIKM 33-4400:00:0301:22:3702:38:30
5FALANDYSZ Damian 15WPRunningPRUSZKÓWM 3200:00:0201:24:5102:41:17
6PASIK Tomasz 156WOLSZTYNM 33-4400:00:0201:27:1002:43:53
7LISAK Krzysztof 120XS EnergyOTWOCKM 33-4400:00:0201:27:2202:44:30
8MYŚLIWIEC Mariusz 147RADZYMINM 33-4400:00:0501:29:1902:45:59
9DUDA Konrad 101KRAKÓWM 33-4400:00:0301:32:4002:56:18
10OBRĘBSKI Grzegorz 33ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM 33-4400:00:0401:30:5202:56:28
11KAMELA Robert 23WARSZAWAM 45+00:00:0601:32:0402:58:36
12PAJOR Andrzej 90ŻMIĄCAM 3200:00:1501:35:1603:00:06
13TOKARCZYK Arkadiusz 106RYTROM 3200:00:0601:33:4803:00:10
14WITOWSKI Wiktor 95KRAKÓWM 3200:00:1501:35:1903:01:17
15PUCHNIARZ Mateusz 123Jurne KnuryGDAŃSKM 33-4400:00:1601:36:0103:01:54
16ROSTAFIŃSKI Jerzy 113wasza-wysokosc.pl / MiloWARSZAWAM 3200:00:0501:34:1503:03:09
17FELUCH Krzysztof 108Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM 45+00:00:0801:35:2003:03:55
18RUDNICKI Michał 32Asseco Active TeamNOWA WIEŚ WIELKAM 33-4400:00:0401:35:4003:05:08
19MOSKALIK Tomasz 83TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM 33-4400:00:0601:41:0003:05:22
20CIĘŻKI Konrad 35EverrunŁÓDŹM 33-4400:00:1401:36:5603:06:35
SZCZYGIEŁ Łukasz 7ŚLESZOWICEM 32DNF01:36:36 DNF03:06:50 DNF
22CICHY Krzysztof 62Opony SerafinowskiGÓRKI WIELKIEM 45+00:00:0001:36:3403:07:11
23STYCZYŃSKI Grzegorz 136Polski Eko ChmielJAWORZEM 33-4400:00:1401:41:0603:08:34
24PYCIA Adam 11Korona Masters KrakówKRAKÓWM 45+00:00:0401:39:4803:08:41
25SARNA Krzysztof 46Mocni PomocniBIEŃKÓWKAM 3200:00:2201:42:4603:09:58
26ZAWOJSKI Maciej 151WARSZAWAM 3200:00:2501:41:2503:10:33
27NALAZEK Marcin 17Kalenji by DecathlonWARSZAWAM 33-4400:00:0301:27:3203:10:45
28MAZUREK Roman 81Spartanie DzieciomMURÓWM 33-4400:00:1801:38:3803:11:09
29ŁĘCKA Agnieszka 122Jacek Biega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK 3200:00:0901:37:1903:11:12
30KWIATKOWSKI Paweł 87PISARZOWICEM 33-4400:00:1001:39:3303:11:35
31FREEMAN Amy 5Darwen DashersDARWENK 33-4400:00:2001:39:3803:11:44
32SCHUSTER Martin 1CzajlandiaKRAKÓWM 3200:00:0701:39:3903:11:53
33KISIELEWSKI Tomasz 100tomitherunner SRHKRAKÓWM 33-4400:00:0801:40:3103:12:00
34FEDORKO Witold 99Quieta MovereBĘDZINM 33-4400:03:0601:39:5603:13:39
35KOWALSKI Lukasz 64Magneti MarelliGIERAŁTOWICEM 33-4400:00:1401:42:4703:13:43
36RATYŃSKI Wojciech 115DROHICZYNM 33-4400:00:1901:39:4103:14:32
37CIESIELSKI Maciej 50#1512WingedHeartsTORUŃM 3200:00:2501:39:4203:15:05
38KWIATKOWSKI Przemyslaw 86PISARZOWICEM 3200:00:1101:42:4303:15:17
39MIŚKOWIEC Janusz 127KLIFORNIATRIDOBRAM 45+00:00:0901:41:0403:15:51
40STANIO Arkadiusz 30Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-4400:00:1701:44:0203:15:53
PAŁASZ Artur 104SIENIAWAM 32DNF01:38:20 DNF03:16:37 DNF
42MIROCHA Łukasz 144MUCHARZM 33-4400:00:2001:41:4103:18:41
43CISZYŃSKI Marek 21START KatowiceKATOWICEM 45+00:00:1601:38:3303:19:17
44PITAS Andrzej 155BIEGI W ROGOŻNIKUROGOŹNIKM 33-4400:00:0601:44:0103:19:27
45MERKWA Wojciech 40ZiomkiWARSZAWAM 33-4400:00:0801:37:2803:19:46
ZIEMBA Michal 41ZiomkiRZESZÓWM 33-44DNF01:41:48 DNF03:19:51 DNF
47FLIŚNIK Mirek 139PKS Galopująca SoczewicaGRODZISK MAZOWIECKIM 33-4400:00:3101:43:2303:20:36
48LEŚNIAK Anna 38Salt Runners BochniaBOCHNIAK 33-4400:00:0401:46:0903:21:19
49SZCZEPAŃSKI Jakub 88KRAKÓWM 45+00:00:0401:41:3403:21:33
50HOFMAŃSKI Rafał 97KOTLINM 3200:00:1601:45:2203:22:21
51GAWĘSKI Maciej 112KW KrakówKRAKÓWM 45+00:00:1001:44:5203:22:35
52PŁUCIENNIK Krzysztof 133POZNAŃM 45+00:00:2401:45:0603:22:59
53KUCIA Szymon 98RecaroTARNOWIECM 3200:00:1201:42:4403:23:08
54JACHYMIAK Robert 110Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji DzieciNOWY TARGM 33-4400:00:0101:40:1203:23:10
55BRANDSTÄTTER Ingrid 71run2getherINNSBRUCKK 45+00:00:0601:43:1703:23:38
56PAJĄK Wojciech 47MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM 3200:00:2201:42:5403:23:53
57NĘDZUSIAK Dariusz 93Polkrys TeamALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 45+00:00:2401:46:5803:24:20
58KOSECKI Krzysztof 54SGŁOSOSINA DOLNAM 33-4400:00:2401:44:3503:24:33
59GNOT Katarzyna 80OPOLEK 45+00:00:1701:45:0703:24:41
60DRAGON Przemysław 137POŁANIECM 33-4400:00:0701:41:5903:25:12
61MATLOK Marek 124Biegaj z PileckimZABRZEM 33-4400:00:1301:45:2303:25:43
62ASHER Iain 4Darwen DashersDARWENM 45+00:00:3801:45:5503:25:53
63KIEC Mateusz 142Przenosimy GóryBIERUŃM 3200:00:1901:49:0103:26:26
64KUSZEL Bartłomiej 12Bai Ma Fei MaKATOWICEM 33-4400:00:3301:48:2703:26:34
BANAŚ Maciej 145KRAKÓWM 33-44DNF01:50:12 DNF03:26:40 DNF
66KOCOT Sebastian 19SOSNOWIECM 33-4400:00:2501:47:2203:27:04
67FOLUSIAK Marcin 22KATOWICEM 45+00:00:2601:47:1903:27:05
68ZABRZEWSKI Patryk 42Jastrzębski Klub WysokogórskiŻORYM 33-4400:00:2301:45:2003:27:12
69GĄSIOREK Przemysław 119Fastfoot Running TeamWIELICZKAM 33-4400:00:1601:46:1403:27:28
LEWANDOWSKI Rafał 84SPC / Veni, cucurri, viciTORUŃM 33-44DNF01:41:16 DNF03:28:29 DNF
71NAWROCKI Marcin 28TurbaczeWARSZAWAM 33-4400:00:2001:48:2903:28:31
72KONARSKI Maciej 24Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM 33-4400:00:1501:49:3303:28:55
73KORDECKA Anna 159WCHSZTBRZESKOK 33-4400:00:0901:47:4903:29:04
74KLUKOSZOWSKI Marek 67NOWA BIAŁAM 33-4400:00:2301:47:4803:29:23
75KONDRAK Piotr 143Vege RunnersWARSZAWAM 45+00:00:2801:45:5503:29:23
76ŻYWICKI Maciej 150Droga Do UltraŁÓDŹM 33-4400:00:2301:50:5603:29:29
77PAPAŁA Edward 37MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4400:00:3601:50:2303:30:02
78SZCZERBAKOWICZ Kamil 114BLEDZEWM 3200:00:0901:45:4203:30:16
79MAZUR Paweł 103ŁĄCKOM 3200:00:0801:42:0503:30:41
80BORUSIŃSKI Piotr 154SŁUPSKM 33-4400:00:2601:48:3703:31:00
81GIBAŁA Marcin 34Fundacja AuxiliumMIELECM 45+00:00:2101:50:2503:32:22
82BIŃKOWSKI Borys 152FairTrade PolskaOBORNIKI ŚLĄSKIEM 33-4400:00:1501:52:4103:33:59
83STANGIERSKI Adam 157POZNANM 33-4400:00:3601:50:1703:34:14
84DOMAGAŁA Remigiusz 89KRAKÓWM 45+00:00:1201:46:4403:34:22
85PIECH Michał 44ALUSTALSTUDZIENICEM 33-4400:00:0801:48:5003:34:34
86BĄK Adam 13KIELCEM 45+00:00:1001:48:5803:34:35
87ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 6Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM 45+00:00:2701:45:0003:34:36
88MAZUR Grzegorz 2Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM 45+00:00:2701:48:0603:34:41
MAKOS Adam 57SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 45+DNF01:50:55 DNF03:34:44 DNF
90SUDER Michał 61WARSZAWAM 33-4400:00:1301:54:2403:35:40
91ŻYRA Grzegorz 66BezNapinyWARSZAWAM 33-4400:00:1401:54:1903:35:40
92DYDUŁA Renata 74ITAL CAR TEAMKRAKÓWK 33-4400:00:2101:47:4103:35:43
93BLASZKE Beata 128Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEK 45+00:00:3001:46:4303:36:10
94DACZYŃSKI Michał 10Vege RunnersGLIWICEM 33-4400:00:3001:46:4703:36:13
95RACZYC Janusz 27TARNÓWM 33-4400:00:1601:44:3303:36:38
96WALAWENDER Patryk 82KRAKÓWM 33-4400:00:3301:52:4503:36:57
97ZATORSKI Marcin 111Krejzi Tim BłonieBŁONIEM 33-4400:00:0001:51:0403:37:19
STRĘCIWILK Tomasz 73Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZM 33-44DNF01:52:14 DNF03:37:32 DNF
99BARON Jacek 102vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:2301:52:1203:37:37
100MAJEWSKA Ewelina 25TYCHYK 33-4400:00:1501:51:1503:37:47
101MAŁKOWSKI Bogdan 14Stowarzyszenie Sportowe FENIKSMURÓWM 45+00:00:2801:48:1603:38:11
102PIENIĄDZ Bartłomiej 3Misiu z buszuKRAKÓWM 33-4400:00:2701:52:4703:39:50
103JANECKI Przemysław 121Trening BiegaczaWARSZAWAM 33-4400:00:2001:48:5203:39:52
104CHWIŁKA Daniel 31Asseco Active TeamŁOCHOWOM 33-4400:00:0501:51:4303:40:25
105DUMAN Matej 96BRATISLAVAM 33-4400:00:1801:47:3203:40:27
106SZLACHTOWSKI Andrzej 132NOWY TARGM 45+00:00:0301:48:3703:41:05
107GRUBAREK Dariusz 131SZAFLARYM 45+00:00:0401:49:1003:41:08
108BOROWIECKI Łukasz 146KRAKÓWM 3200:00:2901:51:3903:41:27
109PIETRZYKOWSKI Artur 138RUSIECM 33-4400:00:3301:54:2103:41:56
OLESZEK Magdalena 43CZELADŹK 33-44DNF01:54:37 DNF03:42:15 DNF
111GOŁĘBIOWSKI Robert 107RADOMSKOM 45+00:00:3501:53:4903:42:22
KUBACKI Sebastian 58STAL NIEWIADÓWWARSZAWAM 33-44DNF01:55:43 DNF03:43:56 DNF
113MAŁECKI Sebastian 135Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM 33-4400:00:1401:55:3703:45:40
WRONA Sławomir 8Znikający punktGDYNIAM 45+DNF01:52:59 DNF03:47:22 DNF
115GŁOWACKI Mariusz 9Active JuraKRAKÓWM 45+00:00:3001:54:1603:47:32
116SMOŁA Grzegorz 109APTEKI ZDROWE CENYKŁAJM 33-4400:00:1601:54:4103:47:45
117OSZCZĘDA Krzysztof 85ŻORYM 45+00:00:1701:55:5503:48:17
118BĘDŹKOWSKI Marek 134Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM 45+00:00:2001:54:2903:49:49
119BRZOZOWSKA Anna 77PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK 45+00:00:3101:55:4303:51:27
BRZOZOWSKI Armand 76PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWM 45+DNF01:55:45 DNF03:51:29 DNF
CZUBIEL Konrad 78PKS Galopująca SoczewicaPOZNAŃM 33-44DNF01:55:55 DNF03:51:29 DNF
Przekroczony limit czasu: 18:00:00
122RULAK Jerzy 51WARSZAWAM 33-4400:00:0501:55:4003:52:46
KUNDYS Karolina 79#WAWRZYNTEMWARSZAWAK 33-44DNF01:49:38 DNF03:54:38 DNF
KAWALEC Bernard 36Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-44DNF DNF03:54:55 DNF
KONARSKA Aleksandra 29Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIK 32DNF02:02:00 DNF03:57:07 DNF
126WILK Wiktoria 116wilkiKRAKÓWK 3200:00:2601:59:5603:57:51
127WILK Krzysztof 117KRAKÓWM 33-4400:00:2701:59:5903:57:51
DALAR Levent 72The Honey Badger AthleticsISTANBULM 45+DNF02:00:09 DNF03:58:43 DNF
PODLEWSKI Wojciech 59KS SportivaTARNÓWM 45+DNF02:00:27 DNF03:59:23 DNF
WOJCIECHOWSKA Klaudia 49Vege RunnersWARSZAWAK 33-44DNF01:55:51 DNF04:00:44 DNF
MALUNG Jarosław 52Nadleśnictwo ŚwieradówOLSZYNAM 45+DNF02:01:04 DNF04:04:43 DNF
132CZECHOWSKI Konrad 16WARSZAWAM 33-4400:00:3102:07:5304:12:11
CZUBA Robert 75Orange PolskaPUSZCZYKOWOM 45+DNF02:07:46 DNF04:12:26 DNF
SKIBA Mirosław 20RACIECOWICEM 33-44DNF02:08:26 DNF04:25:47 DNF
KACICZAK Damian 158M 32DNF02:08:48 DNF04:26:02 DNF
Znaleziono 135 wynik(ów)