GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 26km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 43km | 63km | 63.1km | 83km | 83.1km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
     
1GRZĄDZIEL Dominik 105ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM 33-4400:00:0101:16:1902:26:3902:32:38
2FARON Robert 125Salco Garmin TeamZALESIEM 45+00:00:0101:19:3902:30:1402:35:10
3JÓZWIAK Piotr 92Kita TeamŁÓDŹM 33-4400:00:0201:21:5602:33:3802:40:08
4WANTUCH Marcin 65CHOJNIKM 33-4400:00:0301:22:3702:38:3002:44:50
5FALANDYSZ Damian 15WPRunningPRUSZKÓWM 3200:00:0201:24:5102:41:1702:47:29
6PASIK Tomasz 156WOLSZTYNM 33-4400:00:0201:27:1002:43:5302:50:42
7LISAK Krzysztof 120XS EnergyOTWOCKM 33-4400:00:0201:27:2202:44:3002:51:11
8MYŚLIWIEC Mariusz 147RADZYMINM 33-4400:00:0501:29:1902:45:5902:53:37
9DUDA Konrad 101KRAKÓWM 33-4400:00:0301:32:4002:56:1803:04:27
10OBRĘBSKI Grzegorz 33ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM 33-4400:00:0401:30:5202:56:2803:05:00
11KAMELA Robert 23WARSZAWAM 45+00:00:0601:32:0402:58:3603:07:13
12TOKARCZYK Arkadiusz 106RYTROM 3200:00:0601:33:4803:00:1003:08:26
13ROSTAFIŃSKI Jerzy 113wasza-wysokosc.pl / MiloWARSZAWAM 3200:00:0501:34:1503:03:0903:10:20
14PUCHNIARZ Mateusz 123Jurne KnuryGDAŃSKM 33-4400:00:1601:36:0103:01:5403:10:44
15PAJOR Andrzej 90ŻMIĄCAM 3200:00:1501:35:1603:00:0603:12:12
16WITOWSKI Wiktor 95KRAKÓWM 3200:00:1501:35:1903:01:1703:12:23
17MOSKALIK Tomasz 83TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM 33-4400:00:0601:41:0003:05:2203:13:54
18FELUCH Krzysztof 108Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM 45+00:00:0801:35:2003:03:5503:14:15
19RUDNICKI Michał 32Asseco Active TeamNOWA WIEŚ WIELKAM 33-4400:00:0401:35:4003:05:0803:14:22
SZCZYGIEŁ Łukasz 7ŚLESZOWICEM 32DNF01:36:36 DNF03:06:50 DNF03:14:44 DNF
21STYCZYŃSKI Grzegorz 136Polski Eko ChmielJAWORZEM 33-4400:00:1401:41:0603:08:3403:18:38
22PYCIA Adam 11Korona Masters KrakówKRAKÓWM 45+00:00:0401:39:4803:08:4103:18:44
23CIĘŻKI Konrad 35EverrunŁÓDŹM 33-4400:00:1401:36:5603:06:3503:18:47
24ŁĘCKA Agnieszka 122Jacek Biega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK 3200:00:0901:37:1903:11:1203:19:06
25ZAWOJSKI Maciej 151WARSZAWAM 3200:00:2501:41:2503:10:3303:19:09
26CICHY Krzysztof 62Opony SerafinowskiGÓRKI WIELKIEM 45+00:00:0001:36:3403:07:1103:20:04
27FREEMAN Amy 5Darwen DashersDARWENK 33-4400:00:2001:39:3803:11:4403:22:21
28NALAZEK Marcin 17Kalenji by DecathlonWARSZAWAM 33-4400:00:0301:27:3203:10:4503:22:42
29KWIATKOWSKI Paweł 87PISARZOWICEM 33-4400:00:1001:39:3303:11:3503:22:48
30KISIELEWSKI Tomasz 100tomitherunner SRHKRAKÓWM 33-4400:00:0801:40:3103:12:0003:23:03
31SCHUSTER Martin 1CzajlandiaKRAKÓWM 3200:00:0701:39:3903:11:5303:23:41
32MAZUREK Roman 81Spartanie DzieciomMURÓWM 33-4400:00:1801:38:3803:11:0903:24:20
33CIESIELSKI Maciej 50#1512WingedHeartsTORUŃM 3200:00:2501:39:4203:15:0503:25:31
34KOWALSKI Lukasz 64Magneti MarelliGIERAŁTOWICEM 33-4400:00:1401:42:4703:13:4303:26:01
35KWIATKOWSKI Przemyslaw 86PISARZOWICEM 3200:00:1101:42:4303:15:1703:28:05
36RATYŃSKI Wojciech 115DROHICZYNM 33-4400:00:1901:39:4103:14:3203:28:17
37MIŚKOWIEC Janusz 127KLIFORNIATRIDOBRAM 45+00:00:0901:41:0403:15:5103:28:25
38FEDORKO Witold 99Quieta MovereBĘDZINM 33-4400:03:0601:39:5603:13:3903:28:43
39LEŚNIAK Anna 38Salt Runners BochniaBOCHNIAK 33-4400:00:0401:46:0903:21:1903:30:42
40JACHYMIAK Robert 110Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji DzieciNOWY TARGM 33-4400:00:0101:40:1203:23:1003:31:12
41PITAS Andrzej 155BIEGI W ROGOŻNIKUROGOŹNIKM 33-4400:00:0601:44:0103:19:2703:31:22
42STANIO Arkadiusz 30Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-4400:00:1701:44:0203:15:5303:31:51
43FLIŚNIK Mirek 139PKS Galopująca SoczewicaGRODZISK MAZOWIECKIM 33-4400:00:3101:43:2303:20:3603:32:08
44GAWĘSKI Maciej 112KW KrakówKRAKÓWM 45+00:00:1001:44:5203:22:3503:32:52
45HOFMAŃSKI Rafał 97KOTLINM 3200:00:1601:45:2203:22:2103:33:04
46BRANDSTÄTTER Ingrid 71run2getherINNSBRUCKK 45+00:00:0601:43:1703:23:3803:33:20
47SZCZEPAŃSKI Jakub 88KRAKÓWM 45+00:00:0401:41:3403:21:3303:35:18
PAŁASZ Artur 104SIENIAWAM 32DNF01:38:20 DNF03:16:37 DNF03:35:25 DNF
49KUCIA Szymon 98RecaroTARNOWIECM 3200:00:1201:42:4403:23:0803:35:29
50ASHER Iain 4Darwen DashersDARWENM 45+00:00:3801:45:5503:25:5303:35:55
51DRAGON Przemysław 137POŁANIECM 33-4400:00:0701:41:5903:25:1203:36:03
52MERKWA Wojciech 40ZiomkiWARSZAWAM 33-4400:00:0801:37:2803:19:4603:36:07
ZIEMBA Michal 41ZiomkiRZESZÓWM 33-44DNF01:41:48 DNF03:19:51 DNF03:36:13 DNF
54MIROCHA Łukasz 144MUCHARZM 33-4400:00:2001:41:4103:18:4103:36:42
55MATLOK Marek 124Biegaj z PileckimZABRZEM 33-4400:00:1301:45:2303:25:4303:37:20
56NĘDZUSIAK Dariusz 93Polkrys TeamALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 45+00:00:2401:46:5803:24:2003:37:43
57KUSZEL Bartłomiej 12Bai Ma Fei MaKATOWICEM 33-4400:00:3301:48:2703:26:3403:37:53
58CISZYŃSKI Marek 21START KatowiceKATOWICEM 45+00:00:1601:38:3303:19:1703:38:05
59KOSECKI Krzysztof 54SGŁOSOSINA DOLNAM 33-4400:00:2401:44:3503:24:3303:38:28
60GNOT Katarzyna 80OPOLEK 45+00:00:1701:45:0703:24:4103:38:39
BANAŚ Maciej 145KRAKÓWM 33-44DNF01:50:12 DNF03:26:40 DNF03:38:56 DNF
62KONARSKI Maciej 24Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM 33-4400:00:1501:49:3303:28:5503:39:25
63PŁUCIENNIK Krzysztof 133POZNAŃM 45+00:00:2401:45:0603:22:5903:39:35
64ZABRZEWSKI Patryk 42Jastrzębski Klub WysokogórskiŻORYM 33-4400:00:2301:45:2003:27:1203:39:41
65GĄSIOREK Przemysław 119Fastfoot Running TeamWIELICZKAM 33-4400:00:1601:46:1403:27:2803:40:20
66KORDECKA Anna 159WCHSZTBRZESKOK 33-4400:00:0901:47:4903:29:0403:40:22
67ŻYWICKI Maciej 150Droga Do UltraŁÓDŹM 33-4400:00:2301:50:5603:29:2903:40:29
68NAWROCKI Marcin 28TurbaczeWARSZAWAM 33-4400:00:2001:48:2903:28:3103:40:34
69KLUKOSZOWSKI Marek 67NOWA BIAŁAM 33-4400:00:2301:47:4803:29:2303:40:40
70SARNA Krzysztof 46Mocni PomocniBIEŃKÓWKAM 3200:00:2201:42:4603:09:5803:41:04
71PAJĄK Wojciech 47MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM 3200:00:2201:42:5403:23:5303:41:11
72KIEC Mateusz 142Przenosimy GóryBIERUŃM 3200:00:1901:49:0103:26:2603:41:39
73SZCZERBAKOWICZ Kamil 114BLEDZEWM 3200:00:0901:45:4203:30:1603:42:27
74KOCOT Sebastian 19SOSNOWIECM 33-4400:00:2501:47:2203:27:0403:42:34
75BORUSIŃSKI Piotr 154SŁUPSKM 33-4400:00:2601:48:3703:31:0003:42:36
76FOLUSIAK Marcin 22KATOWICEM 45+00:00:2601:47:1903:27:0503:43:11
LEWANDOWSKI Rafał 84SPC / Veni, cucurri, viciTORUŃM 33-44DNF01:41:16 DNF03:28:29 DNF03:44:21 DNF
78MAZUR Paweł 103ŁĄCKOM 3200:00:0801:42:0503:30:4103:45:24
79KONDRAK Piotr 143Vege RunnersWARSZAWAM 45+00:00:2801:45:5503:29:2303:45:50
80GIBAŁA Marcin 34Fundacja AuxiliumMIELECM 45+00:00:2101:50:2503:32:2203:45:51
81PAPAŁA Edward 37MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4400:00:3601:50:2303:30:0203:46:50
82DYDUŁA Renata 74ITAL CAR TEAMKRAKÓWK 33-4400:00:2101:47:4103:35:4303:47:15
83BIŃKOWSKI Borys 152FairTrade PolskaOBORNIKI ŚLĄSKIEM 33-4400:00:1501:52:4103:33:5903:47:57
84DOMAGAŁA Remigiusz 89KRAKÓWM 45+00:00:1201:46:4403:34:2203:48:06
85BĄK Adam 13KIELCEM 45+00:00:1001:48:5803:34:3503:48:30
86WALAWENDER Patryk 82KRAKÓWM 33-4400:00:3301:52:4503:36:5703:49:13
87ZATORSKI Marcin 111Krejzi Tim BłonieBŁONIEM 33-4400:00:0001:51:0403:37:1903:49:19
88MAJEWSKA Ewelina 25TYCHYK 33-4400:00:1501:51:1503:37:4703:49:26
89PIECH Michał 44ALUSTALSTUDZIENICEM 33-4400:00:0801:48:5003:34:3403:49:29
90MAZUR Grzegorz 2Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM 45+00:00:2701:48:0603:34:4103:49:36
91ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 6Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM 45+00:00:2701:45:0003:34:3603:49:38
92BARON Jacek 102vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:2301:52:1203:37:3703:49:47
STRĘCIWILK Tomasz 73Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZM 33-44DNF01:52:14 DNF03:37:32 DNF03:49:52 DNF
94RACZYC Janusz 27TARNÓWM 33-4400:00:1601:44:3303:36:3803:50:37
95CHWIŁKA Daniel 31Asseco Active TeamŁOCHOWOM 33-4400:00:0501:51:4303:40:2503:51:10
96JANECKI Przemysław 121Trening BiegaczaWARSZAWAM 33-4400:00:2001:48:5203:39:5203:52:42
97DUMAN Matej 96BRATISLAVAM 33-4400:00:1801:47:3203:40:2703:52:56
MAKOS Adam 57SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 45+DNF01:50:55 DNF03:34:44 DNF03:53:04 DNF
99GRUBAREK Dariusz 131SZAFLARYM 45+00:00:0401:49:1003:41:0803:54:08
100SZLACHTOWSKI Andrzej 132NOWY TARGM 45+00:00:0301:48:3703:41:0503:54:12
101GOŁĘBIOWSKI Robert 107RADOMSKOM 45+00:00:3501:53:4903:42:2203:55:19
102ŻYRA Grzegorz 66BezNapinyWARSZAWAM 33-4400:00:1401:54:1903:35:4003:55:28
103SUDER Michał 61WARSZAWAM 33-4400:00:1301:54:2403:35:4003:55:31
104MAŁKOWSKI Bogdan 14Stowarzyszenie Sportowe FENIKSMURÓWM 45+00:00:2801:48:1603:38:1103:55:47
105STANGIERSKI Adam 157POZNANM 33-4400:00:3601:50:1703:34:1403:57:53
106DACZYŃSKI Michał 10Vege RunnersGLIWICEM 33-4400:00:3001:46:4703:36:1303:58:23
107BLASZKE Beata 128Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEK 45+00:00:3001:46:4303:36:1003:58:26
KUBACKI Sebastian 58STAL NIEWIADÓWWARSZAWAM 33-44DNF01:55:43 DNF03:43:56 DNF03:58:35 DNF
109PIETRZYKOWSKI Artur 138RUSIECM 33-4400:00:3301:54:2103:41:5603:59:43
110MAŁECKI Sebastian 135Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM 33-4400:00:1401:55:3703:45:4004:00:56
111OSZCZĘDA Krzysztof 85ŻORYM 45+00:00:1701:55:5503:48:1704:01:45
OLESZEK Magdalena 43CZELADŹK 33-44DNF01:54:37 DNF03:42:15 DNF04:02:35 DNF
113GŁOWACKI Mariusz 9Active JuraKRAKÓWM 45+00:00:3001:54:1603:47:3204:02:52
114PIENIĄDZ Bartłomiej 3Misiu z buszuKRAKÓWM 33-4400:00:2701:52:4703:39:5004:03:11
WRONA Sławomir 8Znikający punktGDYNIAM 45+DNF01:52:59 DNF03:47:22 DNF04:03:17 DNF
116BOROWIECKI Łukasz 146KRAKÓWM 3200:00:2901:51:3903:41:2704:03:22
117BĘDŹKOWSKI Marek 134Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM 45+00:00:2001:54:2903:49:4904:04:11
118SMOŁA Grzegorz 109APTEKI ZDROWE CENYKŁAJM 33-4400:00:1601:54:4103:47:4504:04:22
119BRZOZOWSKA Anna 77PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK 45+00:00:3101:55:4303:51:2704:05:05
BRZOZOWSKI Armand 76PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWM 45+DNF01:55:45 DNF03:51:29 DNF04:05:16 DNF
CZUBIEL Konrad 78PKS Galopująca SoczewicaPOZNAŃM 33-44DNF01:55:55 DNF03:51:29 DNF04:05:17 DNF
Przekroczony limit czasu: 18:00:00
122RULAK Jerzy 51WARSZAWAM 33-4400:00:0501:55:4003:52:4604:08:49
KUNDYS Karolina 79#WAWRZYNTEMWARSZAWAK 33-44DNF01:49:38 DNF03:54:38 DNF04:08:50 DNF
KAWALEC Bernard 36Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-44DNF DNF03:54:55 DNF04:09:39 DNF
DALAR Levent 72The Honey Badger AthleticsISTANBULM 45+DNF02:00:09 DNF03:58:43 DNF04:11:45 DNF
126WILK Krzysztof 117KRAKÓWM 33-4400:00:2701:59:5903:57:5104:14:07
127WILK Wiktoria 116wilkiKRAKÓWK 3200:00:2601:59:5603:57:5104:14:14
KONARSKA Aleksandra 29Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIK 32DNF02:02:00 DNF03:57:07 DNF04:17:06 DNF
PODLEWSKI Wojciech 59KS SportivaTARNÓWM 45+DNF02:00:27 DNF03:59:23 DNF04:17:46 DNF
WOJCIECHOWSKA Klaudia 49Vege RunnersWARSZAWAK 33-44DNF01:55:51 DNF04:00:44 DNF04:19:52 DNF
131CZECHOWSKI Konrad 16WARSZAWAM 33-4400:00:3102:07:5304:12:1104:23:14
MALUNG Jarosław 52Nadleśnictwo ŚwieradówOLSZYNAM 45+DNF02:01:04 DNF04:04:43 DNF04:34:29 DNF
CZUBA Robert 75Orange PolskaPUSZCZYKOWOM 45+DNF02:07:46 DNF04:12:26 DNF04:35:32 DNF
SKIBA Mirosław 20RACIECOWICEM 33-44DNF02:08:26 DNF04:25:47 DNF04:50:49 DNF
KACICZAK Damian 158M 32DNF02:08:48 DNF04:26:02 DNF04:50:53 DNF
Znaleziono 135 wynik(ów)