GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 83.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 43km | 63km | 63.1km | 83km | 83.1km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Obidowa
43km
Rzeki 1
63km
Rzeki 2
63.1km
Szczawa 1
83km
Szczawa 2
83.1km
          
1GRZĄDZIEL Dominik 105ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM 33-4400:00:0101:16:1902:26:3902:32:3804:08:5806:14:1506:15:5108:27:3608:28:49
2FARON Robert 125Salco Garmin TeamZALESIEM 45+00:00:0101:19:3902:30:1402:35:1004:12:5806:23:3306:24:3908:41:4208:42:44
3LISAK Krzysztof 120XS EnergyOTWOCKM 33-4400:00:0201:27:2202:44:3002:51:1104:40:5706:59:5507:05:2409:24:0909:27:08
4JÓZWIAK Piotr 92Kita TeamŁÓDŹM 33-4400:00:0201:21:5602:33:3802:40:0804:29:5706:57:1006:59:2109:36:4309:41:54
5FALANDYSZ Damian 15WPRunningPRUSZKÓWM 3200:00:0201:24:5102:41:1702:47:2904:36:5707:03:3607:08:3709:38:5109:44:16
6PASIK Tomasz 156WOLSZTYNM 33-4400:00:0201:27:1002:43:5302:50:4204:39:5706:59:4807:05:2609:41:1109:45:39
7WANTUCH Marcin 65CHOJNIKM 33-4400:00:0301:22:3702:38:3002:44:5004:35:5607:01:2407:06:0909:44:3009:45:51
8MYŚLIWIEC Mariusz 147RADZYMINM 33-4400:00:0501:29:1902:45:5902:53:3704:43:5407:14:5907:18:5509:53:1209:56:25
9MOSKALIK Tomasz 83TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM 33-4400:00:0601:41:0003:05:2203:13:5405:07:5307:30:5707:36:5810:11:0310:13:56
10ZAWOJSKI Maciej 151WARSZAWAM 3200:00:2501:41:2503:10:3303:19:0905:16:3407:44:5407:49:1610:31:3010:35:23
11OBRĘBSKI Grzegorz 33ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM 33-4400:00:0401:30:5202:56:2803:05:0005:04:5507:42:3908:01:1910:49:0810:52:52
12FELUCH Krzysztof 108Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM 45+00:00:0801:35:2003:03:5503:14:1505:24:5108:08:5008:18:3311:14:4611:18:46
13DUDA Konrad 101KRAKÓWM 33-4400:00:0301:32:4002:56:1803:04:2705:04:5607:53:1508:13:5511:06:5811:22:44
14PUCHNIARZ Mateusz 123Jurne KnuryGDAŃSKM 33-4400:00:1601:36:0103:01:5403:10:4405:11:4307:52:2708:08:5011:14:5711:24:28
15ROSTAFIŃSKI Jerzy 113wasza-wysokosc.pl / MiloWARSZAWAM 3200:00:0501:34:1503:03:0903:10:2005:19:5408:08:2508:16:5911:21:1611:27:31
16KISIELEWSKI Tomasz 100tomitherunner SRHKRAKÓWM 33-4400:00:0801:40:3103:12:0003:23:0305:31:5108:19:1608:30:4911:26:5211:30:12
17GAWĘSKI Maciej 112KW KrakówKRAKÓWM 45+00:00:1001:44:5203:22:3503:32:5205:41:4908:23:1808:32:3611:26:2511:31:28
18RUDNICKI Michał 32Asseco Active TeamNOWA WIEŚ WIELKAM 33-4400:00:0401:35:4003:05:0803:14:2205:24:5508:15:5908:28:4511:29:3411:35:01
19FREEMAN Amy 5Darwen DashersDARWENK 33-4400:00:2001:39:3803:11:4403:22:2105:37:3908:29:0108:37:3311:32:5611:38:31
20LEŚNIAK Anna 38Salt Runners BochniaBOCHNIAK 33-4400:00:0401:46:0903:21:1903:30:4205:47:5508:37:2308:42:0011:40:3711:44:22
21ŁĘCKA Agnieszka 122Jacek Biega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK 3200:00:0901:37:1903:11:1203:19:0605:33:5008:31:5508:36:1611:41:0611:44:24
22PAJOR Andrzej 90ŻMIĄCAM 3200:00:1501:35:1603:00:0603:12:1205:11:4408:01:2808:24:2911:30:4811:47:20
23WITOWSKI Wiktor 95KRAKÓWM 3200:00:1501:35:1903:01:1703:12:2305:24:4408:15:2108:32:2111:38:1711:47:21
24STYCZYŃSKI Grzegorz 136Polski Eko ChmielJAWORZEM 33-4400:00:1401:41:0603:08:3403:18:3805:31:4508:24:3308:35:3711:41:1511:47:40
25STANIO Arkadiusz 30Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-4400:00:1701:44:0203:15:5303:31:5105:40:4208:25:0008:44:1511:44:1211:48:45
26PYCIA Adam 11Korona Masters KrakówKRAKÓWM 45+00:00:0401:39:4803:08:4103:18:4405:31:5508:31:3108:43:0911:47:2411:53:52
27HOFMAŃSKI Rafał 97KOTLINM 3200:00:1601:45:2203:22:2103:33:0405:45:4308:34:0808:46:1611:50:0811:55:51
28MIŚKOWIEC Janusz 127KLIFORNIATRIDOBRAM 45+00:00:0901:41:0403:15:5103:28:2505:45:5008:30:5508:47:5711:48:4911:56:15
29CIESIELSKI Maciej 50#1512WingedHeartsTORUŃM 3200:00:2501:39:4203:15:0503:25:3105:35:3408:31:1308:39:4811:51:3211:56:39
30KWIATKOWSKI Paweł 87PISARZOWICEM 33-4400:00:1001:39:3303:11:3503:22:4805:37:4908:26:2508:36:0211:48:4311:56:57
31TOKARCZYK Arkadiusz 106RYTROM 3200:00:0601:33:4803:00:1003:08:2605:19:5308:17:4308:27:5711:58:5012:07:16
32KWIATKOWSKI Przemyslaw 86PISARZOWICEM 3200:00:1101:42:4303:15:1703:28:0505:40:4808:38:1308:53:0512:04:1012:09:59
33KOSECKI Krzysztof 54SGŁOSOSINA DOLNAM 33-4400:00:2401:44:3503:24:3303:38:2805:55:3509:00:1109:12:0612:05:5112:10:54
34MAZUREK Roman 81Spartanie DzieciomMURÓWM 33-4400:00:1801:38:3803:11:0903:24:2005:44:4108:38:0308:53:1912:06:5212:10:56
35KOWALSKI Lukasz 64Magneti MarelliGIERAŁTOWICEM 33-4400:00:1401:42:4703:13:4303:26:0105:37:4508:33:4908:54:5612:07:0012:12:40
36SZCZERBAKOWICZ Kamil 114BLEDZEWM 3200:00:0901:45:4203:30:1603:42:2705:58:5008:53:5312:20:2012:22:36
37KLUKOSZOWSKI Marek 67NOWA BIAŁAM 33-4400:00:2301:47:4803:29:2303:40:4005:54:3608:53:4909:03:5512:13:5912:22:42
38CIĘŻKI Konrad 35EverrunŁÓDŹM 33-4400:00:1401:36:5603:06:3503:18:4705:33:4508:31:3408:54:4312:14:2312:25:32
39KUSZEL Bartłomiej 12Bai Ma Fei MaKATOWICEM 33-4400:00:3301:48:2703:26:3403:37:5305:56:2608:57:2309:05:4912:29:5012:33:00
40MIROCHA Łukasz 144MUCHARZM 33-4400:00:2001:41:4103:18:4103:36:4205:56:3909:03:4509:18:4312:33:1112:40:32
41KAMELA Robert 23WARSZAWAM 45+00:00:0601:32:0402:58:3603:07:1305:21:5308:18:0008:34:3512:18:3112:42:35
42RATYŃSKI Wojciech 115DROHICZYNM 33-4400:00:1901:39:4103:14:3203:28:1705:47:4009:01:4809:16:5312:32:3012:43:27
43NALAZEK Marcin 17Kalenji by DecathlonWARSZAWAM 33-4400:00:0301:27:3203:10:4503:22:4205:56:5608:59:3609:10:4812:41:1112:47:24
44KIEC Mateusz 142Przenosimy GóryBIERUŃM 3200:00:1901:49:0103:26:2603:41:3905:59:4009:02:4809:24:1912:41:3212:50:33
45MERKWA Wojciech 40ZiomkiWARSZAWAM 33-4400:00:0801:37:2803:19:4603:36:0705:55:5109:19:5309:52:2712:41:0512:52:05
46SCHUSTER Martin 1CzajlandiaKRAKÓWM 3200:00:0701:39:3903:11:5303:23:4105:35:5208:46:3609:00:3812:40:3912:52:51
47ASHER Iain 4Darwen DashersDARWENM 45+00:00:3801:45:5503:25:5303:35:5506:03:2109:14:0509:24:4312:49:3212:53:47
48BRANDSTÄTTER Ingrid 71run2getherINNSBRUCKK 45+00:00:0601:43:1703:23:3803:33:2005:57:5309:10:4809:19:5212:53:1112:59:03
49MATLOK Marek 124Biegaj z PileckimZABRZEM 33-4400:00:1301:45:2303:25:4303:37:2006:03:4609:19:2909:28:3212:49:5613:00:09
50KORDECKA Anna 159WCHSZTBRZESKOK 33-4400:00:0901:47:4903:29:0403:40:2206:11:5009:20:5309:34:0212:49:5713:00:12
51JACHYMIAK Robert 110Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji DzieciNOWY TARGM 33-4400:00:0101:40:1203:23:1003:31:1205:57:5809:22:5209:34:5212:53:4313:00:26
52SZCZEPAŃSKI Jakub 88KRAKÓWM 45+00:00:0401:41:3403:21:3303:35:1805:57:5509:10:1409:24:2212:52:1513:01:00
53PAJĄK Wojciech 47MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM 3200:00:2201:42:5403:23:5303:41:1106:13:3709:16:2209:34:0912:50:2113:01:27
54SARNA Krzysztof 46Mocni PomocniBIEŃKÓWKAM 3200:00:2201:42:4603:09:5803:41:0406:12:3709:15:0209:34:0812:46:0713:01:28
55KONARSKI Maciej 24Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM 33-4400:00:1501:49:3303:28:5503:39:2505:55:4409:13:4609:30:4113:04:4813:08:30
56GOŁĘBIOWSKI Robert 107RADOMSKOM 45+00:00:3501:53:4903:42:2203:55:1906:23:2409:35:5909:42:1613:06:5113:12:20
57MAJEWSKA Ewelina 25TYCHYK 33-4400:00:1501:51:1503:37:4703:49:2606:18:4409:34:0309:42:3113:08:2613:13:51
58GIBAŁA Marcin 34Fundacja AuxiliumMIELECM 45+00:00:2101:50:2503:32:2203:45:5106:08:3809:21:0309:34:5613:04:2513:14:01
59NĘDZUSIAK Dariusz 93Polkrys TeamALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 45+00:00:2401:46:5803:24:2003:37:4305:59:3509:15:4909:40:0613:08:1813:15:00
60PIECH Michał 44ALUSTALSTUDZIENICEM 33-4400:00:0801:48:5003:34:3403:49:2906:21:5109:32:3309:44:5213:08:5213:15:26
61ŻYWICKI Maciej 150Droga Do UltraŁÓDŹM 33-4400:00:2301:50:5603:29:2903:40:2906:06:3609:21:5509:37:0013:08:0113:15:58
62NAWROCKI Marcin 28TurbaczeWARSZAWAM 33-4400:00:2001:48:2903:28:3103:40:3406:06:3909:21:5209:36:5913:08:0513:16:01
63DRAGON Przemysław 137POŁANIECM 33-4400:00:0701:41:5903:25:1203:36:0306:07:5209:24:5913:13:3013:17:15
64WALAWENDER Patryk 82KRAKÓWM 33-4400:00:3301:52:4503:36:5703:49:1306:14:2609:26:0009:48:1413:08:2713:18:32
65KOCOT Sebastian 19SOSNOWIECM 33-4400:00:2501:47:2203:27:0403:42:3406:05:3409:18:5109:33:0313:07:4713:21:05
66FOLUSIAK Marcin 22KATOWICEM 45+00:00:2601:47:1903:27:0503:43:1106:05:3309:18:4309:33:2713:07:4713:21:05
67GĄSIOREK Przemysław 119Fastfoot Running TeamWIELICZKAM 33-4400:00:1601:46:1403:27:2803:40:2006:08:4309:25:1809:45:1913:06:3213:22:07
68KUCIA Szymon 98RecaroTARNOWIECM 3200:00:1201:42:4403:23:0803:35:2906:05:4709:34:2609:54:0513:11:1013:22:37
69PŁUCIENNIK Krzysztof 133POZNAŃM 45+00:00:2401:45:0603:22:5903:39:3506:01:3509:24:0809:44:3213:13:3813:22:40
70GNOT Katarzyna 80OPOLEK 45+00:00:1701:45:0703:24:4103:38:3906:01:4209:24:0509:44:3713:13:4413:22:45
71ZABRZEWSKI Patryk 42Jastrzębski Klub WysokogórskiŻORYM 33-4400:00:2301:45:2003:27:1203:39:4106:11:3609:25:5509:53:1613:18:2213:25:09
72DYDUŁA Renata 74ITAL CAR TEAMKRAKÓWK 33-4400:00:2101:47:4103:35:4303:47:1506:26:3809:45:5809:52:3713:18:2513:25:11
73PIETRZYKOWSKI Artur 138RUSIECM 33-4400:00:3301:54:2103:41:5603:59:4306:31:2609:40:5709:59:0413:13:3213:28:31
74DOMAGAŁA Remigiusz 89KRAKÓWM 45+00:00:1201:46:4403:34:2203:48:0606:21:4709:45:0709:55:1813:26:0513:29:45
75CISZYŃSKI Marek 21START KatowiceKATOWICEM 45+00:00:1601:38:3303:19:1703:38:0506:05:4309:31:0309:51:1613:18:1613:31:32
76PAPAŁA Edward 37MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4400:00:3601:50:2303:30:0203:46:5006:08:2309:36:0409:58:5713:26:1113:35:12
77FEDORKO Witold 99Quieta MovereBĘDZINM 33-4400:03:0601:39:5603:13:3903:28:4305:51:5309:03:2009:47:2313:11:4813:38:52
78BORUSIŃSKI Piotr 154SŁUPSKM 33-4400:00:2601:48:3703:31:0003:42:3606:11:3309:39:3009:57:2913:35:0013:40:28
79GŁOWACKI Mariusz 9Active JuraKRAKÓWM 45+00:00:3001:54:1603:47:3204:02:5206:36:2909:50:5310:13:0813:27:0713:40:49
80CHWIŁKA Daniel 31Asseco Active TeamŁOCHOWOM 33-4400:00:0501:51:4303:40:2503:51:1006:25:5409:48:2309:56:3913:32:0713:41:07
81BOROWIECKI Łukasz 146KRAKÓWM 3200:00:2901:51:3903:41:2704:03:2206:27:3013:31:3813:41:07
STRĘCIWILK Tomasz 73Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZM 33-44DNF01:52:14 DNF03:37:32 DNF03:49:52 DNF06:17:36 DNF09:37:21 DNF09:48:43 DNF13:36:32 DNF13:43:22 DNF
83BARON Jacek 102vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:2301:52:1203:37:3703:49:4706:17:3609:48:4013:18:3013:44:13
84ŻYRA Grzegorz 66BezNapinyWARSZAWAM 33-4400:00:1401:54:1903:35:4003:55:2806:30:4509:55:5210:13:1813:41:4413:48:41
85FLIŚNIK Mirek 139PKS Galopująca SoczewicaGRODZISK MAZOWIECKIM 33-4400:00:3101:43:2303:20:3603:32:0806:04:2809:36:5910:07:5413:43:3413:48:41
86SUDER Michał 61WARSZAWAM 33-4400:00:1301:54:2403:35:4003:55:3106:30:4609:55:5210:13:2313:41:4313:48:42
87BRZOZOWSKA Anna 77PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK 45+00:00:3101:55:4303:51:2704:05:0507:00:2810:03:3910:07:4913:43:3013:48:42
88STANGIERSKI Adam 157POZNANM 33-4400:00:3601:50:1703:34:1403:57:5306:32:2310:07:0910:25:5313:40:0913:54:16
89BLASZKE Beata 128Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEK 45+00:00:3001:46:4303:36:1003:58:2606:41:2910:06:4910:22:1713:50:1913:58:16
90DACZYŃSKI Michał 10Vege RunnersGLIWICEM 33-4400:00:3001:46:4703:36:1303:58:2306:41:2910:06:5310:22:1913:50:1913:58:18
91RACZYC Janusz 27TARNÓWM 33-4400:00:1601:44:3303:36:3803:50:3706:33:4309:54:3510:14:4113:52:3913:59:21
92MAŁECKI Sebastian 135Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM 33-4400:00:1401:55:3703:45:4004:00:5606:31:4509:49:5710:11:0613:51:0714:00:31
93MAZUR Grzegorz 2Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM 45+00:00:2701:48:0603:34:4103:49:3606:33:3210:03:1810:18:1613:55:3514:01:37
94ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 6Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM 45+00:00:2701:45:0003:34:3603:49:3806:33:3210:04:5710:18:1813:56:0614:01:37
95OSZCZĘDA Krzysztof 85ŻORYM 45+00:00:1701:55:5503:48:1704:01:4506:38:4210:08:3410:19:4313:55:4614:05:45
96BĄK Adam 13KIELCEM 45+00:00:1001:48:5803:34:3503:48:3006:18:4910:09:2210:26:4713:57:2214:14:22
97SZLACHTOWSKI Andrzej 132NOWY TARGM 45+00:00:0301:48:3703:41:0503:54:1206:37:5610:16:3010:28:4814:07:4314:16:06
98GRUBAREK Dariusz 131SZAFLARYM 45+00:00:0401:49:1003:41:0803:54:0806:37:5510:16:2610:28:4514:07:4214:16:06
99MAZUR Paweł 103ŁĄCKOM 3200:00:0801:42:0503:30:4103:45:2406:20:5110:05:5710:21:3514:14:2114:24:27
100PIENIĄDZ Bartłomiej 3Misiu z buszuKRAKÓWM 33-4400:00:2701:52:4703:39:5004:03:1106:35:3210:18:4010:38:1914:18:0514:24:38
101BĘDŹKOWSKI Marek 134Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM 45+00:00:2001:54:2903:49:4904:04:1106:41:3910:20:4110:37:1614:21:5114:27:48
102MAŁKOWSKI Bogdan 14Stowarzyszenie Sportowe FENIKSMURÓWM 45+00:00:2801:48:1603:38:1103:55:4706:34:3110:10:0510:38:0814:15:3914:28:06
103KONDRAK Piotr 143Vege RunnersWARSZAWAM 45+00:00:2801:45:5503:29:2303:45:5006:23:3110:16:0910:48:5614:15:4714:31:01
104JANECKI Przemysław 121Trening BiegaczaWARSZAWAM 33-4400:00:2001:48:5203:39:5203:52:4206:36:3910:22:1410:43:2214:22:1814:32:05
105DUMAN Matej 96BRATISLAVAM 33-4400:00:1801:47:3203:40:2703:52:5606:36:4110:31:2210:46:1214:33:0114:36:56
106WILK Wiktoria 116wilkiKRAKÓWK 3200:00:2601:59:5603:57:5104:14:1407:02:3310:35:2910:46:4414:32:5814:37:11
107WILK Krzysztof 117KRAKÓWM 33-4400:00:2701:59:5903:57:5104:14:0707:00:3210:30:2210:46:4714:32:5914:37:11
Przekroczony limit czasu: 18:00:00
108RULAK Jerzy 51WARSZAWAM 33-4400:00:0501:55:4003:52:4604:08:4907:15:5410:50:0714:38:5014:44:43
109SMOŁA Grzegorz 109APTEKI ZDROWE CENYKŁAJM 33-4400:00:1601:54:4103:47:4504:04:2206:44:4310:25:3510:54:2214:38:4014:50:48
KONARSKA Aleksandra 29Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIK 32DNF02:02:00 DNF03:57:07 DNF04:17:06 DNF07:02:41 DNF10:26:16 DNF10:50:42 DNF14:48:59 DNF14:54:32 DNF
KUNDYS Karolina 79#WAWRZYNTEMWARSZAWAK 33-44DNF01:49:38 DNF03:54:38 DNF04:08:50 DNF07:15:53 DNF10:52:02 DNF10:56:35 DNF14:49:10 DNF14:55:36 DNF
112CZECHOWSKI Konrad 16WARSZAWAM 33-4400:00:3102:07:5304:12:1104:23:1407:25:2810:59:5414:53:4115:00:04
113CICHY Krzysztof 62Opony SerafinowskiGÓRKI WIELKIEM 45+00:00:0001:36:3403:07:1103:20:0405:35:5908:30:1408:47:24
114ZATORSKI Marcin 111Krejzi Tim BłonieBŁONIEM 33-4400:00:0001:51:0403:37:1903:49:1906:22:5909:48:0910:07:0413:26:37
115PITAS Andrzej 155BIEGI W ROGOŻNIKUROGOŹNIKM 33-4400:00:0601:44:0103:19:2703:31:2206:14:5309:50:53
116BIŃKOWSKI Borys 152FairTrade PolskaOBORNIKI ŚLĄSKIEM 33-4400:00:1501:52:4103:33:5903:47:5706:16:4409:39:2309:53:2113:10:44
SZCZYGIEŁ Łukasz 7ŚLESZOWICEM 32DNF01:36:36 DNF03:06:50 DNF03:14:44 DNF05:25:55 DNF08:49:42 DNF DNF DNF DNF
WRONA Sławomir 8Znikający punktGDYNIAM 45+DNF01:52:59 DNF03:47:22 DNF04:03:17 DNF07:08:31 DNF DNF DNF DNF DNF
ZIEMBA Michal 41ZiomkiRZESZÓWM 33-44DNF01:41:48 DNF03:19:51 DNF03:36:13 DNF05:57:52 DNF09:24:39 DNF DNF DNF DNF
OLESZEK Magdalena 43CZELADŹK 33-44DNF01:54:37 DNF03:42:15 DNF04:02:35 DNF06:35:52 DNF10:32:05 DNF DNF DNF DNF
BRZOZOWSKI Armand 76PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWM 45+DNF01:55:45 DNF03:51:29 DNF04:05:16 DNF07:00:28 DNF10:44:56 DNF DNF DNF DNF
CZUBIEL Konrad 78PKS Galopująca SoczewicaPOZNAŃM 33-44DNF01:55:55 DNF03:51:29 DNF04:05:17 DNF07:02:27 DNF DNF DNF DNF DNF
LEWANDOWSKI Rafał 84SPC / Veni, cucurri, viciTORUŃM 33-44DNF01:41:16 DNF03:28:29 DNF03:44:21 DNF06:23:47 DNF10:28:04 DNF DNF DNF DNF
PAŁASZ Artur 104SIENIAWAM 32DNF01:38:20 DNF03:16:37 DNF03:35:25 DNF06:42:56 DNF10:31:43 DNF DNF DNF DNF
MAKOS Adam 57SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 45+DNF01:50:55 DNF03:34:44 DNF03:53:04 DNF06:41:37 DNF DNF DNF DNF DNF
PODLEWSKI Wojciech 59KS SportivaTARNÓWM 45+DNF02:00:27 DNF03:59:23 DNF04:17:46 DNF07:14:32 DNF DNF DNF DNF DNF
KUBACKI Sebastian 58STAL NIEWIADÓWWARSZAWAM 33-44DNF01:55:43 DNF03:43:56 DNF03:58:35 DNF06:51:22 DNF10:51:07 DNF DNF DNF DNF
WOJCIECHOWSKA Klaudia 49Vege RunnersWARSZAWAK 33-44DNF01:55:51 DNF04:00:44 DNF04:19:52 DNF07:21:44 DNF DNF DNF DNF DNF
MALUNG Jarosław 52Nadleśnictwo ŚwieradówOLSZYNAM 45+DNF02:01:04 DNF04:04:43 DNF04:34:29 DNF07:38:22 DNF10:42:30 DNF DNF DNF DNF
SKIBA Mirosław 20RACIECOWICEM 33-44DNF02:08:26 DNF04:25:47 DNF04:50:49 DNF08:30:47 DNF DNF DNF DNF DNF
KACICZAK Damian 158M 32DNF02:08:48 DNF04:26:02 DNF04:50:53 DNF08:30:47 DNF DNF DNF DNF DNF
CZUBA Robert 75Orange PolskaPUSZCZYKOWOM 45+DNF02:07:46 DNF04:12:26 DNF04:35:32 DNF07:41:47 DNF DNF DNF DNF DNF
DALAR Levent 72The Honey Badger AthleticsISTANBULM 45+DNF02:00:09 DNF03:58:43 DNF04:11:45 DNF07:03:38 DNF10:55:04 DNF11:04:10 DNF DNF DNF
KAWALEC Bernard 36Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-44DNF DNF03:54:55 DNF04:09:39 DNF07:08:51 DNF10:59:53 DNF DNF DNF DNF
BANAŚ Maciej 145KRAKÓWM 33-44DNF01:50:12 DNF03:26:40 DNF03:38:56 DNF06:16:22 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 135 wynik(ów)