GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
147
Wystartowało:
146
Nie ukończyło:
24
Ukończyło:
122
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 43km | 63km | 63.1km | 83km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35lat | M 18-35 lat | K 36-44 | M 36-44 | K 45-59 | M 45-59 | K 60+ | M 60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Obidowa
43km
Rzeki 1
63km
Rzeki 2
63.1km
Szczawa
83km
Gorc
90km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1GORCZYCA Bartosz 1GRUPALUKTRANS.PLSKOŁYSZYNM 18-35 lat1M 100:00:5101:20:2602:30:5204:10:0206:05:4208:08:3108:51:5209:50:51.9009:51:43.40 5:4710,4
2KOT Rafał 2MUAY RUNNING CLUBSZCZYTNOM 36-441M 200:00:5201:21:2502:30:3104:15:2706:30:1208:45:2009:39:1810:48:11.3010:49:03.65+00:57:196:219,4
3WANTUCH Marcin 137CHOJNIKM 18-35 lat2M 300:00:5301:22:0302:38:2804:37:1107:00:1309:24:2010:18:5311:34:00.2511:34:53.75+01:43:086:488,8
4ŚCIESZKA Wojciech 13013 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM 45-591M 400:00:5201:22:2402:37:5504:40:3807:07:2809:33:2810:28:2211:39:15.2511:40:07.50+01:48:236:518,8
5MELBOURNE John 3TADWORTHM 36-442M 500:00:5301:27:2302:49:4704:49:0607:12:3609:39:2710:36:1811:47:01.5011:47:55.15+01:56:096:558,7
6KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 4WROCŁAWM 18-35 lat3M 600:00:5201:20:5102:35:2404:32:0707:03:1909:38:0310:35:3011:56:47.9511:57:40.50+02:05:567:018,5
7KOPCEWICZ Tomasz 57STAWIGUDAM 36-443M 700:00:5301:21:2302:36:3504:42:2807:15:0009:48:4110:52:5512:10:06.5512:10:59.70+02:19:147:098,4
8BORÓWKA Ryszard 15GDYNIAM 45-592M 800:00:5301:26:2602:44:5504:45:1507:15:0409:51:1510:52:5812:10:14.7012:11:07.85+02:19:227:098,4
9SZCZEPANIAK Witold 126OSTRÓW WIELKOPOLSKIM 45-593M 900:00:5401:27:5702:45:4804:45:0907:22:5410:00:1811:06:0912:20:46.5512:21:41.50+02:29:547:158,3
10WRÓBLEWSKI Robert 147LUBLINM 18-35 lat4M 1000:01:0001:27:2902:46:3504:47:1307:24:0510:07:4311:11:2312:32:14.7012:33:15.25+02:41:227:228,1
11WINIARSKA Katarzyna 5PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLK 36-441K 100:00:5201:26:4002:46:1504:47:0307:21:0410:08:3711:17:0312:39:13.2512:40:05.80+02:48:217:268,1
12STROKON Przemyslaw 119MIELECM 45-594M 1100:00:5901:25:3402:43:0504:47:3807:41:1710:25:0011:25:5412:51:18.3512:52:17.60+03:00:267:337,9
13KOMISARCZYK Anna 56SZCZECINK 18-35lat1K 200:00:5601:30:0402:55:1705:12:4807:47:5510:33:0411:37:2312:51:50.0512:52:46.55+03:00:587:347,9
14SNARSKI Bogdan 114ALBATROSYWARSZAWAM 36-444M 1200:00:5501:27:1402:47:0604:50:4807:25:2710:20:5211:30:4612:57:36.6012:58:31.70+03:06:447:377,9
15MROWCA Joanna 83SM KAMOSJAWISZÓWK 18-35lat2K 300:01:0401:36:3203:03:0605:14:1207:47:0910:36:0411:38:2512:57:54.9512:58:59.60+03:07:037:377,9
16JACHYMIAK Robert 41SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGM 36-445M 1300:00:5001:26:2602:50:4505:03:4607:53:4810:42:0911:44:3212:58:08.7512:58:59.45+03:07:167:377,9
17PTASZYŃSKI Wojciech 98FROMBORKM 45-595M 1400:01:1401:28:0702:48:2305:04:5507:53:1810:40:1911:48:2313:09:58.6013:11:12.85+03:19:067:447,7
18MERTA Przemek 79RUN OR DIENOWY TARGM 36-446M 1500:00:5301:28:0102:54:2705:15:2208:14:0110:58:4212:05:1313:20:49.7013:21:43.50+03:29:577:517,6
19TAJCHMAN Jarosław 131STAJNIA BALONARZESZÓWM 36-447M 1600:00:5501:33:2203:00:4705:16:1308:23:4811:17:5812:13:1413:20:52.8013:21:48.50+03:30:007:517,6
20OLSZAK Dariusz 89MSPORT TEAMLUBINM 18-35 lat5M 1700:00:5501:28:3902:51:1405:05:2107:59:2910:53:0012:05:1413:21:29.6513:22:25.55+03:30:377:517,6
21KOTARBA Wojciech 58TAKEDA FITKIELCEM 36-448M 1800:00:5201:36:5003:05:2005:25:0408:08:4511:01:0812:05:0913:22:05.2013:22:58.15+03:31:137:517,6
22NYCZ Marek 87NOWY TARGM 18-35 lat6M 1900:01:1101:26:1302:45:3505:03:1807:57:5910:49:0812:01:2813:22:07.8013:23:19.15+03:31:157:517,6
23MÓJTA Grzegorz 82KOŁO BIEGAKOŁOM 36-449M 2000:01:0501:35:1103:01:4505:16:0908:13:0411:01:2312:07:1513:27:31.2513:28:36.40+03:36:397:557,6
24JARMOLIŃSKI Piotr 44MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM 36-4410M 2100:00:5601:29:0102:55:1505:12:4608:02:2410:57:0012:03:4213:31:50.2513:32:46.75+03:40:587:577,5
25PETRYNA Jagoda 93NOAWROCŁAWK 18-35lat3K 400:00:5701:36:2703:06:0305:22:5908:07:3511:01:5112:11:1413:33:24.1513:34:21.45+03:42:327:587,5
26SZCZEPAŃSKI Andrzej 127ZIELONA GÓRAM 45-596M 2200:01:0101:32:3902:59:2605:09:3408:05:2011:08:1212:13:1813:34:28.2013:35:29.50+03:43:367:597,5
27BIAŁCZYK Jarosław 11SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYM 36-4411M 2300:00:5501:29:0502:52:5005:12:5408:05:3411:02:5812:13:5913:35:46.2013:36:41.80+03:44:547:597,5
28KIJEK Andrzej 51ABOVE 2000HEREFORDM 18-35 lat7M 2400:00:5201:31:3002:57:1205:13:0008:11:4111:02:1412:18:0513:44:07.4013:45:00.30+03:53:158:047,4
29RACZYC Janusz 100TARNÓWM 18-35 lat8M 2500:01:1201:29:1702:56:0005:15:0708:29:0611:29:2212:30:4313:44:29.0513:45:41.85+03:53:378:047,4
30CHLOSTA Lukasz 23HVITSTENM 36-4412M 2600:01:0001:37:2003:09:3105:25:0808:25:3311:26:5412:33:2413:50:12.1513:51:12.70+03:59:208:087,4
31TWARDOWSKI Tomasz 133STRAŻÓWM 36-4413M 2700:00:5901:28:5502:53:5405:12:4808:18:5211:17:1012:27:4113:51:10.2013:52:09.30+04:00:188:087,4
32SZELĄG Sławomir 129LISY PUSTYNIKLUCZEM 36-4414M 2800:00:5501:33:4603:00:2605:13:0108:06:0311:04:5012:12:5113:53:12.6013:54:08.50+04:02:208:107,3
33KWIATKOWSKI Przemysław 68PISARZOWICEM 18-35 lat9M 2900:00:5101:27:3102:48:1905:05:3208:11:2111:15:0012:27:4013:54:07.5513:54:59.45+04:03:158:107,3
34WADAS Grzegorz 134KRAKÓWM 36-4415M 3000:00:5801:28:1602:52:3405:14:2308:28:4511:18:4312:30:0514:00:20.4514:01:19.40+04:09:288:147,3
35BĄK Adam 9KIELCEM 60+1M 3100:01:0901:35:1002:59:5705:20:5508:35:1411:35:3212:45:4814:11:26.7514:12:35.95+04:20:348:207,2
36DZIUBAŁA Karolina 32ULTRA PARA - BIEGAMY W GÓRACHWARSZAWAK 18-35lat4K 500:00:5301:38:3203:14:2205:41:3908:32:5511:36:2412:42:0214:14:25.8514:15:19.80+04:23:338:227,2
37CIENIAWSKI Piotr 25BYTOMM 36-4416M 3200:01:0201:34:4603:05:2005:30:0008:33:0911:42:4512:48:5314:21:47.4014:22:50.10+04:30:558:267,1
38SAMORAŃSKI Krzysztof 107WYMYSŁÓWM 36-4417M 3300:00:5201:33:5503:02:2105:26:2908:29:2211:29:0012:43:4514:21:47.9514:22:40.50+04:30:568:267,1
39JANERKA Marzka 42DZIABNIĘCICHORZOWK 36-442K 600:00:5501:35:2703:03:5905:25:2308:27:2311:34:2812:47:3514:28:25.9014:29:21.05+04:37:348:307,0
40MARS Maksymilian 77TRAILRUNKRAKÓWM 45-597M 3400:00:5701:38:5403:10:4905:40:1208:56:0312:05:1013:13:1314:43:15.4014:44:13.15+04:52:238:396,9
41KRASZEWSKI Mateusz 61KRAKÓWM 36-4418M 3500:01:1901:33:5703:01:5005:29:3808:45:5412:00:2413:06:3714:43:52.5014:45:11.65+04:53:008:396,9
42SWĘDZIOŁ Robert 122OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZM 45-598M 3600:01:0001:32:0903:00:2305:22:1608:40:5511:55:4013:15:5814:51:09.8014:52:10.60+05:00:178:446,9
43PYCIA Adam 99KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWM 45-599M 3700:00:5801:35:3403:03:3505:27:0408:47:1712:04:3613:20:2314:52:59.3514:53:57.70+05:02:078:456,9
44KOWALCZYK Marek 60KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM 45-5910M 3800:00:5901:31:3902:57:1705:23:3808:47:5412:05:3713:25:1314:58:15.6514:59:15.55+05:07:238:486,8
45GOSTYŃSKI Krzysztof 36KRAKÓWM 45-5911M 3900:01:0001:36:4603:07:4505:35:1508:48:0212:01:4213:21:1415:01:08.4015:02:08.70+05:10:168:506,8
46TOKARSKI Szymon 132NOWY SĄCZM 36-4419M 4000:01:0701:24:3002:48:4605:24:3708:47:2112:22:3513:42:2115:02:02.3015:03:10.10+05:11:108:506,8
47KIERNICKI Łukasz 50FUN&RUNCZUDECM 36-4420M 4100:00:5401:39:1003:14:4505:49:1309:31:3712:31:3813:37:3715:05:01.6515:05:56.50+05:14:098:526,8
48JÓZEFACIUK Marcin 47ŁÓDŹM 36-4421M 4200:01:1001:35:1303:04:2805:33:5908:41:0312:01:4413:16:5115:07:41.1515:08:51.40+05:16:498:536,7
49SWORSKI Roman 123KASTYO / VEGE RUNNERS / VEGANŁÓDŹM 36-4422M 4300:01:0201:32:4502:59:2405:26:0908:54:1312:14:2013:30:1915:09:42.5515:10:44.55+05:18:508:556,7
50STRZELCZYK Mariusz 120#DŁUGOIDALEKOGDYNIAM 18-35 lat10M 4400:01:0001:38:4203:08:3105:32:5908:58:0212:15:0613:30:1515:09:43.5515:10:44.35+05:18:518:556,7
51SZAREK Rafał 125KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 36-4423M 4500:01:2601:43:1703:13:5205:39:4609:06:0512:24:2413:38:3415:14:43.4015:16:09.40+05:23:518:586,7
52ŻYCIŃSKI Paweł 153KRAKÓWM 45-5912M 4600:01:2501:40:3203:14:5105:55:3409:10:4712:16:0313:30:2815:17:09.8015:18:34.80+05:26:178:596,7
53ZALEWSKA Kamila 150SUT - STRASZYN ULTRA TEAMPSZCZÓŁKIK 36-443K 700:01:1501:38:1403:09:2005:34:1508:41:2612:06:5413:20:0415:18:45.7015:20:01.45+05:27:539:006,7
54ŻAK Artur 152JURA TEAMPRZEGINIAM 45-5913M 4700:01:0101:37:2703:09:3205:34:2309:20:2112:41:1113:53:3515:20:53.2515:21:54.40+05:30:019:016,6
55ZAKROCZYMSKI Michal 149WARSZAWAM 45-5914M 4800:01:3701:38:1903:10:5105:50:2909:23:3712:30:4313:50:5515:30:10.0015:31:47.55+05:39:189:076,6
56OSOWSKI Wojtek 91ZACHEŁMIEM 45-5915M 4900:01:2301:39:4003:13:0205:48:5509:15:2712:30:5813:51:1315:30:23.7515:31:47.55+05:39:319:076,6
57OSTAPIŃSKI Wojtek 92OSTRESROKIPIASECZNOM 45-5916M 5000:01:0601:36:2503:13:1705:56:0409:10:1812:35:1113:53:2215:35:16.0515:36:22.10+05:44:249:106,5
58PLETI Marcin 96KRAKÓWM 45-5917M 5100:01:0401:42:0603:18:0406:08:1209:31:2012:55:5714:12:2215:35:54.3515:36:59.15+05:45:029:106,5
59OSIKA Marek 90FUNDACJA POLAND BUSINESS RUNKRAKÓWM 18-35 lat11M 5200:01:0301:42:0403:18:0106:08:0309:31:2212:55:5014:12:2115:35:55.3015:36:59.00+05:45:039:106,5
60MAŁACHOWSKI Mariusz 74RUNDOMSKORADOMSKOM 36-4424M 5300:01:1701:43:1703:16:3806:00:2209:22:3812:39:5714:02:0915:36:26.3015:37:44.20+05:45:349:106,5
61MAZUREK Roman 78SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM 36-4425M 5400:01:1301:34:2903:08:0205:44:4209:27:4112:46:4914:04:5915:38:31.3515:39:44.35+05:47:399:126,5
62RADZIK Robert 101GORLICKA GRUPA BIEGOWABIAŁA NIŻNAM 18-35 lat12M 5500:01:2601:42:5503:22:5905:51:1809:05:3012:39:0913:51:1315:39:29.6515:40:56.00+05:48:379:126,5
63BIEL Tomasz 12KATOWICEM 36-4426M 5600:01:3201:45:1203:25:2106:12:3309:32:2012:54:5714:15:2915:44:13.4515:45:46.40+05:53:219:156,5
64SYNOWIEC Adam 124KLUB BIEGACZA SUKCESŻMIGRÓDM 45-5918M 5700:01:3001:43:0003:21:5206:08:0209:36:0312:56:3414:10:0015:44:42.2015:46:13.15+05:53:509:156,5
65MAJ Grzegorz 73KIELCEM 45-5919M 5800:01:0801:38:2803:13:1205:56:1709:22:3612:43:4514:03:2215:46:08.0015:47:16.75+05:55:169:166,5
66SALWA Krzysztof 106SALCLAN-TEAMKIELCEM 36-4427M 5900:01:0701:38:3703:15:1005:56:1409:18:5212:43:4414:04:1215:46:09.1515:47:16.75+05:55:179:166,5
67DETTLAFF Patrycja 6WILD ULTRA WARRIORSNOWA IWICZNAK 36-444K 800:00:5401:43:3403:27:1506:08:3409:13:5312:44:3014:07:1915:50:09.3515:51:03.55+05:59:179:186,4
68DĄBROWA Piotr 28DECATHLONSKARŻYSKO-KAMIENNAM 18-35 lat13M 6000:00:5901:41:3903:14:4105:51:1009:26:2312:45:3114:07:2315:51:22.7515:52:22.00+06:00:309:196,4
69KOWALCZYK Marek 59ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOM 36-4428M 6100:01:1701:43:1603:16:4405:56:2409:22:3212:43:2314:07:2115:51:55.5515:53:13.45+06:01:039:196,4
70DŁUGAJ Andrzej 29MIKOŁÓWM 45-5920M 6200:00:5801:33:1603:03:0305:36:0109:09:4512:38:3514:07:2715:52:49.4015:53:47.75+06:01:579:206,4
71KOŁODZIEJ Mateusz 55KATOWICEM 36-4429M 6300:01:0301:33:3403:09:2705:56:1509:38:4512:51:1514:03:3015:54:07.6015:55:10.90+06:03:159:216,4
72BUDZICH Wojciech 18TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM 45-5921M 6400:01:0801:38:1403:10:1005:49:1409:19:3112:54:3114:13:5215:56:59.9015:58:08.50+06:06:089:226,4
73KURKOWSKI Lukasz 65SEDZISZOWM 36-4430M 6500:01:1101:46:1403:25:4906:07:4709:45:1413:07:0314:23:3315:57:29.7515:58:40.95+06:06:379:236,4
74PIENIĄDZ Bartłomiej 95MISIU Z BUSZUKRAKÓWM 36-4431M 6600:01:1101:43:5503:25:4806:07:3709:45:1313:06:5614:23:3015:57:29.9015:58:40.90+06:06:389:236,4
75PŁODZICKI Tomek 97IŁAWA BIEGAIŁAWAM 36-4432M 6700:01:1401:49:0103:35:1906:18:5509:49:3213:24:4514:35:4216:05:23.6516:06:38.50+06:14:319:276,3
76KWIATKOWSKI Paweł 67VICTORIAPISARZOWICEM 18-35 lat14M 6800:00:5401:31:0202:55:4205:15:1808:50:1212:29:3513:52:2916:07:46.3516:08:40.45+06:16:549:296,3
77DUDEK Łukasz 31RZESZÓWM 18-35 lat15M 6900:01:1901:38:4003:15:3806:07:5009:46:5413:07:0114:22:3716:08:55.2516:10:14.40+06:18:039:296,3
78GOŁĘBIOWSKI Robert 35BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOM 45-5922M 7000:01:1201:48:0003:33:3206:22:0509:45:4013:06:2614:25:4416:09:10.4516:10:22.65+06:18:189:306,3
79MARCHEWKA Joanna 76CZERNICHÓWK 36-445K 900:00:5701:44:0603:25:4006:08:4209:40:2313:06:3314:34:4416:09:27.3016:10:24.30+06:18:359:306,3
80BAWEŁKIEWICZ Bronisław 8NIEMODLINM 45-5923M 7100:01:0201:33:5003:01:0405:27:3909:04:3912:47:1914:16:1416:21:40.1516:22:43.10+06:30:489:376,2
81JANGAS Andrzej 43KOŹMINEKM 45-5924M 7200:01:0801:42:1503:25:0906:07:5409:43:2613:10:0214:34:3016:23:10.1516:24:18.60+06:32:189:386,2
82KWIECIEŃ Arek 69VEGE RUNNERSKRAKÓWM 36-4433M 7300:01:0701:45:3303:33:0506:22:0509:57:2913:23:0114:41:0916:23:27.2016:24:34.80+06:32:359:386,2
83SUPEŁ Jacek 121NIEZRZESZONYWROCŁAWM 45-5925M 7400:01:0501:40:2403:24:3506:28:0210:15:0313:40:3314:57:2716:23:31.5016:24:36.75+06:32:399:386,2
84JÜRGENS Ralf Thorsten 481. FC UNION BERLIN E.V.BRIESELANGM 45-5926M 7500:00:5601:47:1303:28:2806:08:2509:21:3713:00:2414:19:3316:26:15.3016:27:11.30+06:35:239:406,2
85FILIPEK Przemysław 33KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 36-4434M 7600:01:2501:43:5903:21:2706:07:4809:56:2713:29:4814:53:4816:26:58.0016:28:23.05+06:36:069:406,2
86BODZEK Bartłomiej 14TARNÓWM 18-35 lat16M 7700:01:0701:46:0703:34:3706:22:1710:11:5213:31:3414:48:5716:27:34.6516:28:41.85+06:36:429:406,2
87ROJEK Maciej 103ATKRAKÓWM 18-35 lat17M 7800:00:5401:41:3403:21:0706:13:0509:50:2313:30:0814:48:2816:31:57.5016:32:52.00+06:41:059:436,2
88DRAGON Przemysław 30POŁANIECM 36-4435M 7900:00:5701:39:2403:19:2806:13:0509:44:4013:32:3414:53:3316:33:35.8516:34:33.75+06:42:439:446,2
89LADRA Ryszard 70KRAKÓWM 36-4436M 8000:01:2201:53:0003:40:1906:28:3210:09:1813:40:1415:04:1316:35:33.1016:36:55.70+06:44:419:456,1
90BRZOZOWSKI Armand 17PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICAKRASNYSTAWM 45-5927M 8100:01:2101:50:4403:34:3206:27:4109:58:0513:32:4214:55:3116:44:03.9516:45:25.90+06:53:129:506,1
91BRZOZOWSKA Anna 16PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICAKRASNYSTAWK 45-591K 1000:01:2101:50:4003:34:3006:27:3409:58:0313:32:4114:55:2816:44:04.0516:45:25.80+06:53:129:506,1
92ODOLIŃSKI Jacek 88OSTRÓDAM 45-5928M 8200:01:0201:46:1903:27:1406:06:3609:48:1613:18:3714:54:0916:44:27.3516:45:29.65+06:53:359:506,1
93BUSZ Jacek 19OSTRRZESZOWM 36-4437M 8300:00:5501:29:4903:00:2305:37:5109:29:5713:15:2614:50:3216:47:10.0516:48:05.85+06:56:189:526,1
94BIŃKOWSKI Borys 13FAIRTRADEOBORNIKI ŚLĄSKIEM 36-4438M 8400:01:0501:46:0803:27:2806:23:4610:13:4613:34:2614:52:4616:52:15.0016:53:20.65+07:01:239:556,0
95KROCZYŃSKI Sławomir 62KOŁOBRZEGM 45-5929M 8500:01:1201:41:0803:22:0706:08:2409:54:3913:19:2014:49:0516:54:43.1016:55:55.80+07:03:519:566,0
96SŁOMOWICZ Jarosław 112WAŁBRZYCHM 45-5930M 8600:00:5501:39:1703:33:1006:22:4009:59:3613:33:5314:57:3916:56:08.2516:57:03.35+07:05:169:576,0
97SZEFER Maciej 128VICTORIA ŻYTNOŻYTNOM 36-4439M 8700:01:1301:48:0403:33:4706:23:3010:01:1914:00:0715:24:3317:00:06.5017:01:19.50+07:09:1410:006,0
98WARDAK Ewa 138IMPULS KOMORÓWKOMORÓWK 36-446K 1100:00:0001:49:4003:44:4906:39:2410:11:2313:40:2915:02:2217:00:51.6517:00:51.65+07:09:5910:006,0
99WĘGIEL Bogdan 141BOLECHOWICEM 45-5931M 8800:01:2001:49:0903:32:5506:33:0810:24:2213:56:0815:20:5117:01:27.4017:02:47.60+07:10:3510:006,0
100SIWIEC Stanisław 109RZESZÓWM 60+2M 8900:00:5801:43:1503:27:4606:22:5410:08:0513:41:4515:05:0017:02:51.9517:03:50.05+07:12:0010:016,0
101LESZCZYŃSKI Krzysztof 71BO ŻONA KAZAŁA...BIAŁYSTOKM 36-4440M 9000:01:2301:52:1903:42:4806:28:2110:11:3113:49:0915:16:3717:03:19.2517:04:42.45+07:12:2710:016,0
102WAWROWSKI Mariusz 140VINCIWAYKRAKÓWM 45-5932M 9100:01:2801:45:1803:32:2206:21:2710:04:3313:35:1415:05:0717:11:17.1517:12:46.05+07:20:2510:065,9
103GRALA Maria 37RZOZÓWK 36-447K 1200:01:1701:48:2903:32:3806:25:4110:11:5013:54:0215:15:3817:15:57.4017:17:14.60+07:25:0510:095,9
104CYRKLER Rafał 26SĄ WOLNIEJSIOSTRÓDAM 36-4441M 9200:01:1001:50:0803:34:5606:25:5210:19:4813:54:3015:20:2517:16:07.7017:17:18.45+07:25:1510:095,9
105CAPUTA Wojtek 21LESZNOM 45-5933M 9300:00:5701:36:0103:02:4105:19:4510:36:5014:01:2815:28:2317:16:31.2517:17:28.65+07:25:3910:095,9
106SENDEROWSKI Jakub 108FC REKINKRAKÓWM 36-4442M 9400:01:2803:44:3907:02:0010:39:1614:05:5515:33:5517:19:03.9517:20:32.55+07:28:1210:115,9
107ŁUGOWSKI Marek 72SZCZECINM 45-5934M 9500:01:1801:41:4503:20:3506:08:0610:14:0014:10:4415:33:5717:19:14.0017:20:32.70+07:28:2210:115,9
108SMOŁA Grzegorz 113APTEKI ZDROWE CENYSTANIĄTKIM 36-4443M 9600:01:1801:42:4603:26:1809:58:5413:34:1915:05:2417:20:27.8517:21:46.65+07:29:3510:125,9
109WASILEWSKI Marcin 139BIEGOSTACJAZIELONA GÓRAM 18-35 lat18M 9700:01:0101:43:2503:17:0406:00:4210:02:2513:35:2115:02:0517:20:45.5517:21:46.95+07:29:5310:125,9
110ROŻKO Sebastian 104GRYFINOM 36-4444M 9800:01:2001:50:0103:43:5706:53:3710:26:3914:03:4715:20:0917:23:46.6517:25:07.30+07:32:5410:135,9
111KUŚMIERCZYK Piotr 66RADOMSKOM 36-4445M 9900:01:1301:48:0103:33:2906:23:4210:13:1414:02:4115:24:4517:28:54.1517:30:07.95+07:38:0210:175,8
112RATAJCZAK Dariusz 102HERNIK TEAMDOLSKM 45-5935M 10000:01:1301:48:4503:40:2406:33:0510:12:5214:05:2015:26:0817:29:16.4517:30:29.65+07:38:2410:175,8
113JANECKI Przemysław 151WARSZAWAM 36-4446M 10100:01:1201:48:1303:43:0906:46:3210:30:4514:10:5415:37:2317:29:17.6017:30:29.75+07:38:2510:175,8
114MYŚLIŃSKI Marcin 85WARSZAWAM 18-35 lat19M 10200:01:3401:45:1803:26:1606:21:4610:08:1814:03:5915:25:2617:29:32.2017:31:06.70+07:38:4010:175,8
115KANIEWSKI Ireneusz 49PRUSZKÓWM 36-4447M 10300:01:2101:47:3203:33:0406:28:2810:07:5313:58:3815:20:5517:30:10.1017:31:31.45+07:39:1810:175,8
116WILKOS Marcin 144UCHANIEM 45-5936M 10400:01:3101:53:3703:50:2507:02:0410:51:4613:39:1215:08:0617:31:03.2517:32:34.35+07:40:1110:185,8
117GNOT Katarzyna 34OPOLEK 45-592K 1300:01:1601:49:5803:35:3106:32:5710:10:3613:55:3615:26:2817:34:00.4017:35:16.80+07:43:0810:205,8
118CHOMICZ Tomasz 24JAĆWINGOWIE ZAPOMNIANI WOJOWNICYSUWAŁKIM 36-4448M 10500:01:0701:48:2203:38:1806:37:0810:51:5414:21:5215:37:1317:40:12.3517:41:19.65+07:49:2010:235,8
119MAŁKOWSKI Bogdan 75SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM 45-5937M 10600:01:1601:46:2303:35:3806:46:4110:33:5814:16:2915:50:4117:41:06.9017:42:23.80+07:50:1510:245,8
120GRZESZAK Rafał 38DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM 45-5938M 10700:01:0401:45:0003:35:1506:35:2110:40:4714:40:0816:07:4017:51:54.7517:52:59.20+08:01:0210:305,7
121BĘDŹKOWSKI Marek 10MORSY OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM 45-5939M 10800:01:1501:52:5603:47:4510:45:1814:23:2315:44:1500:15:0017:56:08.0017:57:24.00+08:05:1610:245,8
Przekroczony limit czasu: 18:00:00
122WILK Magdalena 143ULTRAPOŚLADACH.PL/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK 36-448K 1400:00:5701:53:0803:55:0807:07:2010:54:3714:46:0416:26:1818:41:13.2518:42:11.00+08:50:2110:595,5
GONCZARENKO Jarosław 155RADKÓWM 36-44DNF01:21:53 DNF02:37:27 DNF04:35:24 DNF DNF07:07:49 DNF10:03:48 DNF DNF DNF DNF--
WAJDA Robert 135KOTÓRZ MAŁYM 36-44DNF01:34:08 DNF03:00:52 DNF05:26:57 DNF DNF09:23:15 DNF12:45:29 DNF DNF DNF DNF--
STAWSKI Dariusz 118BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM 60+DNF01:46:41 DNF03:37:34 DNF06:38:06 DNF DNF10:29:49 DNF13:14:06 DNF DNF DNF DNF--
WALASZKOWSKA Dominika 136BIESYGOŚCICINOK 36-44DNF01:47:01 DNF03:34:12 DNF06:27:33 DNF DNF10:23:21 DNF14:19:31 DNF DNF DNF DNF--
MINIUR Jacek 80KIELCEM 45-59DNF01:49:06 DNF03:38:32 DNF06:33:15 DNF DNF10:32:08 DNF14:19:58 DNF DNF DNF DNF--
KOBIEC Elżbieta 54LESZCZYNY 48K 36-44DNF01:49:04 DNF03:38:31 DNF06:33:19 DNF DNF10:32:06 DNF14:20:00 DNF DNF DNF DNF--
TOURDANOW Ingrid 154GRONINGENK 18-35latDNF01:53:06 DNF03:39:12 DNF06:27:34 DNF DNF10:49:10 DNF14:55:46 DNF DNF DNF DNF--
WIECZOREK Kamil 142BIELSKO-BIAŁAM 18-35 latDNF01:41:46 DNF03:23:28 DNF06:22:11 DNF DNF10:48:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
JASIŃSKI Piotr 45BEŁCHATÓWM 18-35 latDNF01:28:44 DNF02:47:36 DNF05:05:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘCEK Maciej 46ŁÓDŹM 18-35 latDNF01:30:42 DNF02:54:32 DNF05:09:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBOL Tomasz 115KATOWICEM 36-44DNF01:27:30 DNF02:54:51 DNF05:11:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Grzegorz 117WARSZAWAM 45-59DNF01:31:15 DNF03:01:57 DNF05:33:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSZYŃSKI Artur 148LISKISOSNOWIECM 36-44DNF01:44:02 DNF03:33:07 DNF06:33:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZULAK Maciej 27MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM 18-35 latDNF01:47:24 DNF03:34:31 DNF06:34:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RULAK Jerzy 105WARSZAWAM 36-44DNF01:54:52 DNF03:47:18 DNF06:53:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NALAZEK Marcin 86WARSZAWAM 36-44DNF01:44:50 DNF03:38:58 DNF06:54:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIEKAROWICZ Magdalena 94TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWYPRACE DUŻEK 45-59DNF01:59:48 DNF04:03:40 DNF07:08:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CELIŃSKI Tomasz 22TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKM 45-59DNF02:07:39 DNF04:02:04 DNF07:12:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GUZEK Agnieszka 39ZIELONKAK 45-59DNF02:01:35 DNF04:03:36 DNF07:14:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁAWIŃSKI Patryk 111TUPTUŚ OTWOCKPOGORZELM 36-44DNF01:54:49 DNF03:55:02 DNF08:53:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBLIN Szymon 64TWARDORZECZKAM 18-35 latDNF01:38:28 DNF03:18:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MISIAK Anna 81TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK 18-35latDNF02:14:32 DNF04:36:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Artur 116TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM 45-59DNF02:14:26 DNF04:44:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
M-SKI Bartosz 84SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W SZCZECINIESTARGARDM 36-44DNF01:43:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 146 wynik(ów)