GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 43km | 63km | 63.1km | 83km | 83.1km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Obidowa
43km
Rzeki 1
63km
Rzeki 2
63.1km
Szczawa 1
83km
Szczawa 2
83.1km
Gorc
90km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1FALANDYSZ Damian 15WPRunningPRUSZKÓWM 321M 400:00:0201:24:5102:41:1702:47:2904:36:5707:03:3607:08:3709:38:5109:44:1610:38:4711:48:16.5511:48:18.75 6:568.6
2ZAWOJSKI Maciej 151WARSZAWAM 322M 900:00:2501:41:2503:10:3303:19:0905:16:3407:44:5407:49:1610:31:3010:35:2311:29:5212:55:38.2012:56:03.65+01:07:447:367.9
3ROSTAFIŃSKI Jerzy 113wasza-wysokosc.pl / MiloWARSZAWAM 323M 1200:00:0501:34:1503:03:0903:10:2005:19:5408:08:2508:16:5911:21:1611:27:3112:29:2113:42:56.7513:43:02.30+01:54:438:047.4
4WITOWSKI Wiktor 95KRAKÓWM 324M 2100:00:1501:35:1903:01:1703:12:2305:24:4408:15:2108:32:2111:38:1711:47:2112:56:5414:29:02.9514:29:18.90+02:41:008:317
5PAJOR Andrzej 90ŻMIĄCAM 325M 2200:00:1501:35:1603:00:0603:12:1205:11:4408:01:2808:24:2911:30:4811:47:2012:56:5114:29:03.8014:29:18.95+02:41:008:317
6HOFMAŃSKI Rafał 97KOTLINM 326M 2600:00:1601:45:2203:22:2103:33:0405:45:4308:34:0808:46:1611:50:0811:55:5113:01:4014:45:28.5014:45:44.95+02:57:268:406.9
7CIESIELSKI Maciej 50#1512WingedHeartsTORUŃM 327M 2800:00:2501:39:4203:15:0503:25:3105:35:3408:31:1308:39:4811:51:3211:56:3913:07:5914:51:08.9014:51:34.55+03:03:158:446.9
8TOKARCZYK Arkadiusz 106RYTROM 328M 2900:00:0601:33:4803:00:1003:08:2605:19:5308:17:4308:27:5711:58:5012:07:1613:17:1514:55:08.3514:55:14.35+03:06:558:466.8
9KWIATKOWSKI Przemyslaw 86PISARZOWICEM 329M 3100:00:1101:42:4303:15:1703:28:0505:40:4808:38:1308:53:0512:04:1012:09:5913:21:5615:11:25.4015:11:36.45+03:23:178:566.7
10SZCZERBAKOWICZ Kamil 114BLEDZEWM 3210M 3300:00:0901:45:4203:30:1603:42:2705:58:5008:53:5312:20:2012:22:3613:37:2215:20:59.2015:21:08.45+03:32:499:016.6
11KIEC Mateusz 142Przenosimy GóryBIERUŃM 3211M 3500:00:1901:49:0103:26:2603:41:3905:59:4009:02:4809:24:1912:41:3212:50:3313:57:4115:28:30.6515:28:50.00+03:40:319:066.6
12SCHUSTER Martin 1CzajlandiaKRAKÓWM 3212M 4500:00:0701:39:3903:11:5303:23:4105:35:5208:46:3609:00:3812:40:3912:52:5114:04:3415:54:35.8015:54:43.20+04:06:249:216.4
13KUCIA Szymon 98RecaroTARNOWIECM 3213M 4700:00:1201:42:4403:23:0803:35:2906:05:4709:34:2609:54:0513:11:1013:22:3714:34:1215:54:46.5015:54:58.50+04:06:399:216.4
14PAJĄK Wojciech 47MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM 3214M 5800:00:2201:42:5403:23:5303:41:1106:13:3709:16:2209:34:0912:50:2113:01:2714:23:5916:21:30.5016:21:52.95+04:33:349:376.2
15SARNA Krzysztof 46Mocni PomocniBIEŃKÓWKAM 3215M 5900:00:2201:42:4603:09:5803:41:0406:12:3709:15:0209:34:0812:46:0713:01:2814:21:3516:21:30.6516:21:53.05+04:33:349:376.2
16BOROWIECKI Łukasz 146KRAKÓWM 3216M 6600:00:2901:51:3903:41:2704:03:2206:27:3013:31:3813:41:0714:48:4216:32:07.5516:32:36.95+04:44:189:436.2
17MAZUR Paweł 103ŁĄCKOM 3217M 9800:00:0801:42:0503:30:4103:45:2406:20:5110:05:5710:21:3514:14:2114:24:2715:41:0317:45:06.1517:45:14.45+05:56:5510:265.7
SZCZYGIEŁ Łukasz 7ŚLESZOWICEM 32DNF01:36:36 DNF03:06:50 DNF03:14:44 DNF05:25:55 DNF08:49:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAŁASZ Artur 104SIENIAWAM 32DNF01:38:20 DNF03:16:37 DNF03:35:25 DNF06:42:56 DNF10:31:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACICZAK Damian 158M 32DNF02:08:48 DNF04:26:02 DNF04:50:53 DNF08:30:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 20 wynik(ów)