GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 43km | 63km | 63.1km | 83km | 83.1km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Obidowa
43km
Rzeki 1
63km
Rzeki 2
63.1km
Szczawa 1
83km
Szczawa 2
83.1km
Gorc
90km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1GRZĄDZIEL Dominik 105ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM 33-441M 100:00:0101:16:1902:26:3902:32:3804:08:5806:14:1506:15:5108:27:3608:28:4909:17:5410:24:04.3010:24:05.60 6:079,8
2LISAK Krzysztof 120XS EnergyOTWOCKM 33-442M 300:00:0201:27:2202:44:3002:51:1104:40:5706:59:5507:05:2409:24:0909:27:0810:22:4911:41:02.5011:41:05.00+01:16:596:528.7
3WANTUCH Marcin 65CHOJNIKM 33-443M 500:00:0301:22:3702:38:3002:44:5004:35:5607:01:2407:06:0909:44:3009:45:5110:40:5811:55:26.1011:55:29.25+01:31:237:008.6
4JÓZWIAK Piotr 92Kita TeamŁÓDŹM 33-444M 600:00:0201:21:5602:33:3802:40:0804:29:5706:57:1006:59:2109:36:4309:41:5410:45:5312:08:45.9012:08:48.15+01:44:427:088.4
5MYŚLIWIEC Mariusz 147RADZYMINM 33-445M 700:00:0501:29:1902:45:5902:53:3704:43:5407:14:5907:18:5509:53:1209:56:2510:56:1712:14:30.8012:14:36.50+01:50:307:128.3
6MOSKALIK Tomasz 83TG Sokół ZakopaneSZCZAWNICAM 33-446M 800:00:0601:41:0003:05:2203:13:5405:07:5307:30:5707:36:5810:11:0310:13:5611:07:4412:24:14.9512:24:21.60+02:00:167:178.2
7PASIK Tomasz 156WOLSZTYNM 33-447M 1000:00:0201:27:1002:43:5302:50:4204:39:5706:59:4807:05:2609:41:1109:45:3911:08:1613:29:44.1013:29:46.30+03:05:407:567.6
8OBRĘBSKI Grzegorz 33ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM 33-448M 1100:00:0401:30:5202:56:2803:05:0005:04:5507:42:3908:01:1910:49:0810:52:5211:54:4813:36:51.4013:36:55.85+03:12:508:007.5
9PUCHNIARZ Mateusz 123Jurne KnuryGDAŃSKM 33-449M 1300:00:1601:36:0103:01:5403:10:4405:11:4307:52:2708:08:5011:14:5711:24:2812:29:0513:44:23.4513:44:40.35+03:20:348:047.4
10DUDA Konrad 101KRAKÓWM 33-4410M 1500:00:0301:32:4002:56:1803:04:2705:04:5607:53:1508:13:5511:06:5811:22:4412:29:2813:51:45.7013:51:49.65+03:27:448:097.4
11KISIELEWSKI Tomasz 100tomitherunner SRHKRAKÓWM 33-4411M 1700:00:0801:40:3103:12:0003:23:0305:31:5108:19:1608:30:4911:26:5211:30:1212:30:0713:57:50.8513:57:58.85+03:33:538:127.3
12RUDNICKI Michał 32Asseco Active TeamNOWA WIEŚ WIELKAM 33-4412M 1800:00:0401:35:4003:05:0803:14:2205:24:5508:15:5908:28:4511:29:3411:35:0112:34:4014:11:59.2514:12:04.20+03:47:588:217.2
13STANIO Arkadiusz 30Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-4413M 1900:00:1701:44:0203:15:5303:31:5105:40:4208:25:0008:44:1511:44:1211:48:4512:55:0214:15:29.5014:15:47.20+03:51:418:237.2
14KOSECKI Krzysztof 54SGŁOSOSINA DOLNAM 33-4414M 2500:00:2401:44:3503:24:3303:38:2805:55:3509:00:1109:12:0612:05:5112:10:5413:11:0714:38:40.3514:39:05.00+04:14:598:367
15STYCZYŃSKI Grzegorz 136Polski Eko ChmielJAWORZEM 33-4415M 2700:00:1401:41:0603:08:3403:18:3805:31:4508:24:3308:35:3711:41:1511:47:4012:57:2614:47:12.8014:47:26.80+04:23:218:416.9
16KWIATKOWSKI Paweł 87PISARZOWICEM 33-4416M 3000:00:1001:39:3303:11:3503:22:4805:37:4908:26:2508:36:0211:48:4311:56:5713:13:5614:55:21.8014:55:32.55+04:31:268:466.8
17KOWALSKI Lukasz 64Magneti MarelliGIERAŁTOWICEM 33-4417M 3200:00:1401:42:4703:13:4303:26:0105:37:4508:33:4908:54:5612:07:0012:12:4013:15:1715:14:33.1515:14:47.70+04:50:428:576.7
18KLUKOSZOWSKI Marek 67NOWA BIAŁAM 33-4418M 3400:00:2301:47:4803:29:2303:40:4005:54:3608:53:4909:03:5512:13:5912:22:4213:35:3415:21:03.3515:21:27.25+04:57:219:016.6
19CIĘŻKI Konrad 35EverrunŁÓDŹM 33-4419M 3600:00:1401:36:5603:06:3503:18:4705:33:4508:31:3408:54:4312:14:2312:25:3213:38:4815:30:19.6015:30:33.70+05:06:289:076.6
20NALAZEK Marcin 17Kalenji by DecathlonWARSZAWAM 33-4420M 3700:00:0301:27:3203:10:4503:22:4205:56:5608:59:3609:10:4812:41:1112:47:2413:54:0115:31:09.5515:31:13.35+05:07:079:076.6
21MAZUREK Roman 81Spartanie DzieciomMURÓWM 33-4421M 3800:00:1801:38:3803:11:0903:24:2005:44:4108:38:0308:53:1912:06:5212:10:5613:27:4215:32:39.3515:32:57.75+05:08:529:086.6
22MIROCHA Łukasz 144MUCHARZM 33-4422M 3900:00:2001:41:4103:18:4103:36:4205:56:3909:03:4509:18:4312:33:1112:40:3213:45:5215:33:05.9515:33:26.50+05:09:209:086.6
23MATLOK Marek 124Biegaj z PileckimZABRZEM 33-4423M 4000:00:1301:45:2303:25:4303:37:2006:03:4609:19:2909:28:3212:49:5613:00:0914:12:1015:42:35.9015:42:49.40+05:18:439:146.5
24MERKWA Wojciech 40ZiomkiWARSZAWAM 33-4424M 4100:00:0801:37:2803:19:4603:36:0705:55:5109:19:5309:52:2712:41:0512:52:0514:04:4615:43:35.5015:43:43.50+05:19:379:156.5
25JACHYMIAK Robert 110Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji DzieciNOWY TARGM 33-4425M 4200:00:0101:40:1203:23:1003:31:1205:57:5809:22:5209:34:5212:53:4313:00:2614:00:5215:46:51.9515:46:53.85+05:22:489:166.5
26KUSZEL Bartłomiej 12Bai Ma Fei MaKATOWICEM 33-4426M 4400:00:3301:48:2703:26:3403:37:5305:56:2608:57:2309:05:4912:29:5012:33:0013:48:5815:49:20.7015:49:54.55+05:25:489:186.4
27BIŃKOWSKI Borys 152FairTrade PolskaOBORNIKI ŚLĄSKIEM 33-4427M 4600:00:1501:52:4103:33:5903:47:5706:16:4409:39:2309:53:2113:10:4414:20:3115:54:38.2515:54:53.35+05:30:479:216.4
28GĄSIOREK Przemysław 119Fastfoot Running TeamWIELICZKAM 33-4428M 5100:00:1601:46:1403:27:2803:40:2006:08:4309:25:1809:45:1913:06:3213:22:0714:33:5216:10:06.7016:10:23.35+05:46:179:306.3
29DRAGON Przemysław 137POŁANIECM 33-4429M 5200:00:0701:41:5903:25:1203:36:0306:07:5209:24:5913:13:3013:17:1514:33:4816:12:23.7016:12:30.95+05:48:259:316.3
30PIECH Michał 44ALUSTALSTUDZIENICEM 33-4430M 5300:00:0801:48:5003:34:3403:49:2906:21:5109:32:3309:44:5213:08:5213:15:2614:30:2216:15:13.3016:15:21.90+05:51:169:336.3
31NAWROCKI Marcin 28TurbaczeWARSZAWAM 33-4431M 5500:00:2001:48:2903:28:3103:40:3406:06:3909:21:5209:36:5913:08:0513:16:0114:30:4116:20:01.8016:20:22.15+05:56:169:366.2
32ŻYWICKI Maciej 150Droga Do UltraŁÓDŹM 33-4432M 5600:00:2301:50:5603:29:2903:40:2906:06:3609:21:5509:37:0013:08:0113:15:5814:30:4316:19:59.8516:20:23.05+05:56:179:366.2
33RATYŃSKI Wojciech 115DROHICZYNM 33-4433M 5700:00:1901:39:4103:14:3203:28:1705:47:4009:01:4809:16:5312:32:3012:43:2714:04:5716:20:34.6516:20:53.75+05:56:489:366.2
34WALAWENDER Patryk 82KRAKÓWM 33-4434M 6000:00:3301:52:4503:36:5703:49:1306:14:2609:26:0009:48:1413:08:2713:18:3214:30:1816:21:40.1016:22:13.55+05:58:079:376.2
35PIETRZYKOWSKI Artur 138RUSIECM 33-4435M 6200:00:3301:54:2103:41:5603:59:4306:31:2609:40:5709:59:0413:13:3213:28:3114:38:3016:27:21.5016:27:54.75+06:03:499:406.2
36BORUSIŃSKI Piotr 154SŁUPSKM 33-4436M 6300:00:2601:48:3703:31:0003:42:3606:11:3309:39:3009:57:2913:35:0013:40:2814:48:5016:28:41.4516:29:07.95+06:05:029:416.2
37ZATORSKI Marcin 111Krejzi Tim BłonieBŁONIEM 33-4437M 6700:00:0001:51:0403:37:1903:49:1906:22:5909:48:0910:07:0413:26:3714:49:0416:33:13.9016:33:13.90+06:09:089:446.2
38PAPAŁA Edward 37MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4438M 6800:00:3601:50:2303:30:0203:46:5006:08:2309:36:0409:58:5713:26:1113:35:1214:39:4716:34:39.1516:35:15.75+06:11:109:456.2
39RACZYC Janusz 27TARNÓWM 33-4439M 7000:00:1601:44:3303:36:3803:50:3706:33:4309:54:3510:14:4113:52:3913:59:2115:04:3716:39:46.3016:40:02.65+06:15:579:486.1
40ZABRZEWSKI Patryk 42Jastrzębski Klub WysokogórskiŻORYM 33-4440M 7200:00:2301:45:2003:27:1203:39:4106:11:3609:25:5509:53:1613:18:2213:25:0914:43:2116:44:28.5016:44:52.20+06:20:469:506.1
41KONARSKI Maciej 24Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM 33-4441M 7300:00:1501:49:3303:28:5503:39:2505:55:4409:13:4609:30:4113:04:4813:08:3014:29:0516:44:54.3016:45:10.25+06:21:049:516.1
42KOCOT Sebastian 19SOSNOWIECM 33-4442M 7500:00:2501:47:2203:27:0403:42:3406:05:3409:18:5109:33:0313:07:4713:21:0514:36:4116:44:48.4516:45:14.20+06:21:089:516.1
43STANGIERSKI Adam 157POZNANM 33-4443M 7600:00:3601:50:1703:34:1403:57:5306:32:2310:07:0910:25:5313:40:0913:54:1615:02:3716:51:23.4016:52:00.25+06:27:549:546.1
44FEDORKO Witold 99Quieta MovereBĘDZINM 33-4444M 7700:03:0601:39:5603:13:3903:28:4305:51:5309:03:2009:47:2313:11:4813:38:5214:49:0816:53:18.3516:56:25.25+06:32:199:566
45SUDER Michał 61WARSZAWAM 33-4445M 7800:00:1301:54:2403:35:4003:55:3106:30:4609:55:5210:13:2313:41:4313:48:4215:05:0216:57:31.9516:57:45.35+06:33:399:586
46ŻYRA Grzegorz 66BezNapinyWARSZAWAM 33-4446M 7900:00:1401:54:1903:35:4003:55:2806:30:4509:55:5210:13:1813:41:4413:48:4115:04:5716:57:32.1016:57:46.55+06:33:409:586
47FLIŚNIK Mirek 139PKS Galopująca SoczewicaGRODZISK MAZOWIECKIM 33-4447M 8000:00:3101:43:2303:20:3603:32:0806:04:2809:36:5910:07:5413:43:3413:48:4115:06:0716:58:52.0516:59:23.15+06:35:179:596
48MAŁECKI Sebastian 135Klub Biegacza T2/4OSIEK N/WISŁĄM 33-4448M 8100:00:1401:55:3703:45:4004:00:5606:31:4509:49:5710:11:0613:51:0714:00:3115:12:3517:03:53.5517:04:07.70+06:40:0210:026
49BARON Jacek 102vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4449M 8200:00:2301:52:1203:37:3703:49:4706:17:3609:48:4013:18:3013:44:1314:56:0517:04:02.6017:04:26.50+06:40:2010:026
50DACZYŃSKI Michał 10Vege RunnersGLIWICEM 33-4450M 8300:00:3001:46:4703:36:1303:58:2306:41:2910:06:5310:22:1913:50:1913:58:1815:14:3817:04:34.6517:05:04.70+06:40:5910:026
51CHWIŁKA Daniel 31Asseco Active TeamŁOCHOWOM 33-4451M 8400:00:0501:51:4303:40:2503:51:1006:25:5409:48:2309:56:3913:32:0713:41:0714:56:2017:05:26.3017:05:31.85+06:41:2610:036
52PIENIĄDZ Bartłomiej 3Misiu z buszuKRAKÓWM 33-4452M 9100:00:2701:52:4703:39:5004:03:1106:35:3210:18:4010:38:1914:18:0514:24:3815:44:3117:28:50.0517:29:17.65+07:05:1210:165.8
53JANECKI Przemysław 121Trening BiegaczaWARSZAWAM 33-4453M 9200:00:2001:48:5203:39:5203:52:4206:36:3910:22:1410:43:2214:22:1814:32:0515:45:1717:34:59.1017:35:19.35+07:11:1310:205.8
54DUMAN Matej 96BRATISLAVAM 33-4454M 9400:00:1801:47:3203:40:2703:52:5606:36:4110:31:2210:46:1214:33:0114:36:5615:42:3217:38:27.8517:38:46.55+07:14:4010:225.8
55PITAS Andrzej 155BIEGI W ROGOŻNIKUROGOŹNIKM 33-4455M 9500:00:0601:44:0103:19:2703:31:2206:14:5309:50:5317:39:33.4517:39:40.00+07:15:3410:235.8
56WILK Krzysztof 117KRAKÓWM 33-4456M 9700:00:2701:59:5903:57:5104:14:0707:00:3210:30:2210:46:4714:32:5914:37:1115:49:2717:42:51.6517:43:19.05+07:19:1310:255.8
57SMOŁA Grzegorz 109APTEKI ZDROWE CENYKŁAJM 33-4457M 9900:00:1601:54:4103:47:4504:04:2206:44:4310:25:3510:54:2214:38:4014:50:4816:01:5517:54:53.7517:55:10.10+07:31:0410:325.7
Przekroczony limit czasu: 18:00:00
58CZECHOWSKI Konrad 16WARSZAWAM 33-4458M 10100:00:3102:07:5304:12:1104:23:1407:25:2810:59:5414:53:4115:00:0416:16:1418:21:22.6018:21:54.55+07:57:4810:475.6
59RULAK Jerzy 51WARSZAWAM 33-4459M 10200:00:0501:55:4003:52:4604:08:4907:15:5410:50:0714:38:5014:44:4316:02:0118:22:10.1018:22:15.35+07:58:0910:485.6
STRĘCIWILK Tomasz 73Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZM 33-44DNF01:52:14 DNF03:37:32 DNF03:49:52 DNF06:17:36 DNF09:37:21 DNF09:48:43 DNF13:36:32 DNF13:43:22 DNF DNF DNF DNF--
ZIEMBA Michal 41ZiomkiRZESZÓWM 33-44DNF01:41:48 DNF03:19:51 DNF03:36:13 DNF05:57:52 DNF09:24:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Rafał 84SPC / Veni, cucurri, viciTORUŃM 33-44DNF01:41:16 DNF03:28:29 DNF03:44:21 DNF06:23:47 DNF10:28:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBACKI Sebastian 58STAL NIEWIADÓWWARSZAWAM 33-44DNF01:55:43 DNF03:43:56 DNF03:58:35 DNF06:51:22 DNF10:51:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWALEC Bernard 36Asseco Active TeamRZESZÓWM 33-44DNF DNF03:54:55 DNF04:09:39 DNF07:08:51 DNF10:59:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BANAŚ Maciej 145KRAKÓWM 33-44DNF01:50:12 DNF03:26:40 DNF03:38:56 DNF06:16:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZUBIEL Konrad 78PKS Galopująca SoczewicaPOZNAŃM 33-44DNF01:55:55 DNF03:51:29 DNF04:05:17 DNF07:02:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKIBA Mirosław 20RACIECOWICEM 33-44DNF02:08:26 DNF04:25:47 DNF04:50:49 DNF08:30:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 67 wynik(ów)