Organizator : | Fundacja Run Vegan - GUT |
Data : | 2019-08-03 |
Miejsce : | Ochotnica Dolna |
Dystans : | 102 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 157 |
Wystartowało : | 135 |
Nie ukończyło : | 22 |
Ukończyło : | 113 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Luban 12km | Prz_Knur 25km | Rozwidlenie 26km | Obidowa 43km | Rzeki 1 63km | Rzeki 2 63.1km | Szczawa 1 83km | Szczawa 2 83.1km | Gorc 90km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRZĄDZIEL Dominik | 105 | ATTIQ TEAM | DZIEKANOWICE | M 33-44 | 00:00:01 | 01:16:19 | 02:26:39 | 02:32:38 | 04:08:58 | 06:14:15 | 06:15:51 | 08:27:36 | 08:28:49 | 09:17:54 | |
2 | LISAK Krzysztof | 120 | XS Energy | OTWOCK | M 33-44 | 00:00:02 | 01:27:22 | 02:44:30 | 02:51:11 | 04:40:57 | 06:59:55 | 07:05:24 | 09:24:09 | 09:27:08 | 10:22:49 | |
3 | WANTUCH Marcin | 65 | CHOJNIK | M 33-44 | 00:00:03 | 01:22:37 | 02:38:30 | 02:44:50 | 04:35:56 | 07:01:24 | 07:06:09 | 09:44:30 | 09:45:51 | 10:40:58 | ||
4 | JÓZWIAK Piotr | 92 | Kita Team | ŁÓDŹ | M 33-44 | 00:00:02 | 01:21:56 | 02:33:38 | 02:40:08 | 04:29:57 | 06:57:10 | 06:59:21 | 09:36:43 | 09:41:54 | 10:45:53 | |
5 | MYŚLIWIEC Mariusz | 147 | RADZYMIN | M 33-44 | 00:00:05 | 01:29:19 | 02:45:59 | 02:53:37 | 04:43:54 | 07:14:59 | 07:18:55 | 09:53:12 | 09:56:25 | 10:56:17 | ||
6 | MOSKALIK Tomasz | 83 | TG Sokół Zakopane | SZCZAWNICA | M 33-44 | 00:00:06 | 01:41:00 | 03:05:22 | 03:13:54 | 05:07:53 | 07:30:57 | 07:36:58 | 10:11:03 | 10:13:56 | 11:07:44 | |
7 | PASIK Tomasz | 156 | WOLSZTYN | M 33-44 | 00:00:02 | 01:27:10 | 02:43:53 | 02:50:42 | 04:39:57 | 06:59:48 | 07:05:26 | 09:41:11 | 09:45:39 | 11:08:16 | ||
8 | OBRĘBSKI Grzegorz | 33 | ASSECO ACTIVE TEAM | BYDGOSZCZ | M 33-44 | 00:00:04 | 01:30:52 | 02:56:28 | 03:05:00 | 05:04:55 | 07:42:39 | 08:01:19 | 10:49:08 | 10:52:52 | 11:54:48 | |
9 | PUCHNIARZ Mateusz | 123 | Jurne Knury | GDAŃSK | M 33-44 | 00:00:16 | 01:36:01 | 03:01:54 | 03:10:44 | 05:11:43 | 07:52:27 | 08:08:50 | 11:14:57 | 11:24:28 | 12:29:05 | |
10 | DUDA Konrad | 101 | KRAKÓW | M 33-44 | 00:00:03 | 01:32:40 | 02:56:18 | 03:04:27 | 05:04:56 | 07:53:15 | 08:13:55 | 11:06:58 | 11:22:44 | 12:29:28 | ||
11 | KISIELEWSKI Tomasz | 100 | tomitherunner SRH | KRAKÓW | M 33-44 | 00:00:08 | 01:40:31 | 03:12:00 | 03:23:03 | 05:31:51 | 08:19:16 | 08:30:49 | 11:26:52 | 11:30:12 | 12:30:07 | |
12 | RUDNICKI Michał | 32 | Asseco Active Team | NOWA WIEŚ WIELKA | M 33-44 | 00:00:04 | 01:35:40 | 03:05:08 | 03:14:22 | 05:24:55 | 08:15:59 | 08:28:45 | 11:29:34 | 11:35:01 | 12:34:40 | |
13 | STANIO Arkadiusz | 30 | Asseco Active Team | RZESZÓW | M 33-44 | 00:00:17 | 01:44:02 | 03:15:53 | 03:31:51 | 05:40:42 | 08:25:00 | 08:44:15 | 11:44:12 | 11:48:45 | 12:55:02 | |
14 | STYCZYŃSKI Grzegorz | 136 | Polski Eko Chmiel | JAWORZE | M 33-44 | 00:00:14 | 01:41:06 | 03:08:34 | 03:18:38 | 05:31:45 | 08:24:33 | 08:35:37 | 11:41:15 | 11:47:40 | 12:57:26 | |
15 | KOSECKI Krzysztof | 54 | SG | ŁOSOSINA DOLNA | M 33-44 | 00:00:24 | 01:44:35 | 03:24:33 | 03:38:28 | 05:55:35 | 09:00:11 | 09:12:06 | 12:05:51 | 12:10:54 | 13:11:07 | |
16 | KWIATKOWSKI Paweł | 87 | PISARZOWICE | M 33-44 | 00:00:10 | 01:39:33 | 03:11:35 | 03:22:48 | 05:37:49 | 08:26:25 | 08:36:02 | 11:48:43 | 11:56:57 | 13:13:56 | ||
17 | KOWALSKI Lukasz | 64 | Magneti Marelli | GIERAŁTOWICE | M 33-44 | 00:00:14 | 01:42:47 | 03:13:43 | 03:26:01 | 05:37:45 | 08:33:49 | 08:54:56 | 12:07:00 | 12:12:40 | 13:15:17 | |
18 | MAZUREK Roman | 81 | Spartanie Dzieciom | MURÓW | M 33-44 | 00:00:18 | 01:38:38 | 03:11:09 | 03:24:20 | 05:44:41 | 08:38:03 | 08:53:19 | 12:06:52 | 12:10:56 | 13:27:42 | |
19 | KLUKOSZOWSKI Marek | 67 | NOWA BIAŁA | M 33-44 | 00:00:23 | 01:47:48 | 03:29:23 | 03:40:40 | 05:54:36 | 08:53:49 | 09:03:55 | 12:13:59 | 12:22:42 | 13:35:34 | ||
20 | CIĘŻKI Konrad | 35 | Everrun | ŁÓDŹ | M 33-44 | 00:00:14 | 01:36:56 | 03:06:35 | 03:18:47 | 05:33:45 | 08:31:34 | 08:54:43 | 12:14:23 | 12:25:32 | 13:38:48 | |
21 | MIROCHA Łukasz | 144 | MUCHARZ | M 33-44 | 00:00:20 | 01:41:41 | 03:18:41 | 03:36:42 | 05:56:39 | 09:03:45 | 09:18:43 | 12:33:11 | 12:40:32 | 13:45:52 | ||
22 | KUSZEL Bartłomiej | 12 | Bai Ma Fei Ma | KATOWICE | M 33-44 | 00:00:33 | 01:48:27 | 03:26:34 | 03:37:53 | 05:56:26 | 08:57:23 | 09:05:49 | 12:29:50 | 12:33:00 | 13:48:58 | |
23 | NALAZEK Marcin | 17 | Kalenji by Decathlon | WARSZAWA | M 33-44 | 00:00:03 | 01:27:32 | 03:10:45 | 03:22:42 | 05:56:56 | 08:59:36 | 09:10:48 | 12:41:11 | 12:47:24 | 13:54:01 | |
24 | JACHYMIAK Robert | 110 | Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji Dzieci | NOWY TARG | M 33-44 | 00:00:01 | 01:40:12 | 03:23:10 | 03:31:12 | 05:57:58 | 09:22:52 | 09:34:52 | 12:53:43 | 13:00:26 | 14:00:52 | |
25 | MERKWA Wojciech | 40 | Ziomki | WARSZAWA | M 33-44 | 00:00:08 | 01:37:28 | 03:19:46 | 03:36:07 | 05:55:51 | 09:19:53 | 09:52:27 | 12:41:05 | 12:52:05 | 14:04:46 | |
26 | RATYŃSKI Wojciech | 115 | DROHICZYN | M 33-44 | 00:00:19 | 01:39:41 | 03:14:32 | 03:28:17 | 05:47:40 | 09:01:48 | 09:16:53 | 12:32:30 | 12:43:27 | 14:04:57 | ||
27 | MATLOK Marek | 124 | Biegaj z Pileckim | ZABRZE | M 33-44 | 00:00:13 | 01:45:23 | 03:25:43 | 03:37:20 | 06:03:46 | 09:19:29 | 09:28:32 | 12:49:56 | 13:00:09 | 14:12:10 | |
28 | BIŃKOWSKI Borys | 152 | FairTrade Polska | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M 33-44 | 00:00:15 | 01:52:41 | 03:33:59 | 03:47:57 | 06:16:44 | 09:39:23 | 09:53:21 | 13:10:44 | 14:20:31 | ||
29 | KONARSKI Maciej | 24 | Mielony Chrupek | PODKOWA LEŚNA | M 33-44 | 00:00:15 | 01:49:33 | 03:28:55 | 03:39:25 | 05:55:44 | 09:13:46 | 09:30:41 | 13:04:48 | 13:08:30 | 14:29:05 | |
30 | WALAWENDER Patryk | 82 | KRAKÓW | M 33-44 | 00:00:33 | 01:52:45 | 03:36:57 | 03:49:13 | 06:14:26 | 09:26:00 | 09:48:14 | 13:08:27 | 13:18:32 | 14:30:18 | ||
31 | PIECH Michał | 44 | ALUSTAL | STUDZIENICE | M 33-44 | 00:00:08 | 01:48:50 | 03:34:34 | 03:49:29 | 06:21:51 | 09:32:33 | 09:44:52 | 13:08:52 | 13:15:26 | 14:30:22 | |
32 | NAWROCKI Marcin | 28 | Turbacze | WARSZAWA | M 33-44 | 00:00:20 | 01:48:29 | 03:28:31 | 03:40:34 | 06:06:39 | 09:21:52 | 09:36:59 | 13:08:05 | 13:16:01 | 14:30:41 | |
33 | ŻYWICKI Maciej | 150 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | M 33-44 | 00:00:23 | 01:50:56 | 03:29:29 | 03:40:29 | 06:06:36 | 09:21:55 | 09:37:00 | 13:08:01 | 13:15:58 | 14:30:43 | |
34 | DRAGON Przemysław | 137 | POŁANIEC | M 33-44 | 00:00:07 | 01:41:59 | 03:25:12 | 03:36:03 | 06:07:52 | 09:24:59 | 13:13:30 | 13:17:15 | 14:33:48 | |||
35 | GĄSIOREK Przemysław | 119 | Fastfoot Running Team | WIELICZKA | M 33-44 | 00:00:16 | 01:46:14 | 03:27:28 | 03:40:20 | 06:08:43 | 09:25:18 | 09:45:19 | 13:06:32 | 13:22:07 | 14:33:52 | |
36 | KOCOT Sebastian | 19 | SOSNOWIEC | M 33-44 | 00:00:25 | 01:47:22 | 03:27:04 | 03:42:34 | 06:05:34 | 09:18:51 | 09:33:03 | 13:07:47 | 13:21:05 | 14:36:41 | ||
37 | PIETRZYKOWSKI Artur | 138 | RUSIEC | M 33-44 | 00:00:33 | 01:54:21 | 03:41:56 | 03:59:43 | 06:31:26 | 09:40:57 | 09:59:04 | 13:13:32 | 13:28:31 | 14:38:30 | ||
38 | PAPAŁA Edward | 37 | MIASTECZKO ŚLĄSKIE | M 33-44 | 00:00:36 | 01:50:23 | 03:30:02 | 03:46:50 | 06:08:23 | 09:36:04 | 09:58:57 | 13:26:11 | 13:35:12 | 14:39:47 | ||
39 | ZABRZEWSKI Patryk | 42 | Jastrzębski Klub Wysokogórski | ŻORY | M 33-44 | 00:00:23 | 01:45:20 | 03:27:12 | 03:39:41 | 06:11:36 | 09:25:55 | 09:53:16 | 13:18:22 | 13:25:09 | 14:43:21 | |
40 | BORUSIŃSKI Piotr | 154 | SŁUPSK | M 33-44 | 00:00:26 | 01:48:37 | 03:31:00 | 03:42:36 | 06:11:33 | 09:39:30 | 09:57:29 | 13:35:00 | 13:40:28 | 14:48:50 | ||
41 | ZATORSKI Marcin | 111 | Krejzi Tim Błonie | BŁONIE | M 33-44 | 00:00:00 | 01:51:04 | 03:37:19 | 03:49:19 | 06:22:59 | 09:48:09 | 10:07:04 | 13:26:37 | 14:49:04 | ||
42 | FEDORKO Witold | 99 | Quieta Movere | BĘDZIN | M 33-44 | 00:03:06 | 01:39:56 | 03:13:39 | 03:28:43 | 05:51:53 | 09:03:20 | 09:47:23 | 13:11:48 | 13:38:52 | 14:49:08 | |
43 | BARON Jacek | 102 | vadain running club | GRUDZIĄDZ | M 33-44 | 00:00:23 | 01:52:12 | 03:37:37 | 03:49:47 | 06:17:36 | 09:48:40 | 13:18:30 | 13:44:13 | 14:56:05 | ||
44 | CHWIŁKA Daniel | 31 | Asseco Active Team | ŁOCHOWO | M 33-44 | 00:00:05 | 01:51:43 | 03:40:25 | 03:51:10 | 06:25:54 | 09:48:23 | 09:56:39 | 13:32:07 | 13:41:07 | 14:56:20 | |
45 | STANGIERSKI Adam | 157 | POZNAN | M 33-44 | 00:00:36 | 01:50:17 | 03:34:14 | 03:57:53 | 06:32:23 | 10:07:09 | 10:25:53 | 13:40:09 | 13:54:16 | 15:02:37 | ||
46 | RACZYC Janusz | 27 | TARNÓW | M 33-44 | 00:00:16 | 01:44:33 | 03:36:38 | 03:50:37 | 06:33:43 | 09:54:35 | 10:14:41 | 13:52:39 | 13:59:21 | 15:04:37 | ||
47 | ŻYRA Grzegorz | 66 | BezNapiny | WARSZAWA | M 33-44 | 00:00:14 | 01:54:19 | 03:35:40 | 03:55:28 | 06:30:45 | 09:55:52 | 10:13:18 | 13:41:44 | 13:48:41 | 15:04:57 | |
48 | SUDER Michał | 61 | WARSZAWA | M 33-44 | 00:00:13 | 01:54:24 | 03:35:40 | 03:55:31 | 06:30:46 | 09:55:52 | 10:13:23 | 13:41:43 | 13:48:42 | 15:05:02 | ||
49 | FLIŚNIK Mirek | 139 | PKS Galopująca Soczewica | GRODZISK MAZOWIECKI | M 33-44 | 00:00:31 | 01:43:23 | 03:20:36 | 03:32:08 | 06:04:28 | 09:36:59 | 10:07:54 | 13:43:34 | 13:48:41 | 15:06:07 | |
50 | MAŁECKI Sebastian | 135 | Klub Biegacza T2/4 | OSIEK N/WISŁĄ | M 33-44 | 00:00:14 | 01:55:37 | 03:45:40 | 04:00:56 | 06:31:45 | 09:49:57 | 10:11:06 | 13:51:07 | 14:00:31 | 15:12:35 | |
51 | DACZYŃSKI Michał | 10 | Vege Runners | GLIWICE | M 33-44 | 00:00:30 | 01:46:47 | 03:36:13 | 03:58:23 | 06:41:29 | 10:06:53 | 10:22:19 | 13:50:19 | 13:58:18 | 15:14:38 | |
52 | DUMAN Matej | 96 | BRATISLAVA | M 33-44 | 00:00:18 | 01:47:32 | 03:40:27 | 03:52:56 | 06:36:41 | 10:31:22 | 10:46:12 | 14:33:01 | 14:36:56 | 15:42:32 | ||
53 | PIENIĄDZ Bartłomiej | 3 | Misiu z buszu | KRAKÓW | M 33-44 | 00:00:27 | 01:52:47 | 03:39:50 | 04:03:11 | 06:35:32 | 10:18:40 | 10:38:19 | 14:18:05 | 14:24:38 | 15:44:31 | |
54 | JANECKI Przemysław | 121 | Trening Biegacza | WARSZAWA | M 33-44 | 00:00:20 | 01:48:52 | 03:39:52 | 03:52:42 | 06:36:39 | 10:22:14 | 10:43:22 | 14:22:18 | 14:32:05 | 15:45:17 | |
55 | WILK Krzysztof | 117 | KRAKÓW | M 33-44 | 00:00:27 | 01:59:59 | 03:57:51 | 04:14:07 | 07:00:32 | 10:30:22 | 10:46:47 | 14:32:59 | 14:37:11 | 15:49:27 | ||
56 | SMOŁA Grzegorz | 109 | APTEKI ZDROWE CENY | KŁAJ | M 33-44 | 00:00:16 | 01:54:41 | 03:47:45 | 04:04:22 | 06:44:43 | 10:25:35 | 10:54:22 | 14:38:40 | 14:50:48 | 16:01:55 | |
Przekroczony limit czasu: 18:00:00 | ||||||||||||||||
57 | RULAK Jerzy | 51 | WARSZAWA | M 33-44 | 00:00:05 | 01:55:40 | 03:52:46 | 04:08:49 | 07:15:54 | 10:50:07 | 14:38:50 | 14:44:43 | 16:02:01 | |||
58 | CZECHOWSKI Konrad | 16 | WARSZAWA | M 33-44 | 00:00:31 | 02:07:53 | 04:12:11 | 04:23:14 | 07:25:28 | 10:59:54 | 14:53:41 | 15:00:04 | 16:16:14 | |||
59 | PITAS Andrzej | 155 | BIEGI W ROGOŻNIKU | ROGOŹNIK | M 33-44 | 00:00:06 | 01:44:01 | 03:19:27 | 03:31:22 | 06:14:53 | 09:50:53 | |||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
ZIEMBA Michal | 41 | Ziomki | RZESZÓW | M 33-44 | DNF | 01:41:48 DNF | 03:19:51 DNF | 03:36:13 DNF | 05:57:52 DNF | 09:24:39 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
CZUBIEL Konrad | 78 | PKS Galopująca Soczewica | POZNAŃ | M 33-44 | DNF | 01:55:55 DNF | 03:51:29 DNF | 04:05:17 DNF | 07:02:27 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
LEWANDOWSKI Rafał | 84 | SPC / Veni, cucurri, vici | TORUŃ | M 33-44 | DNF | 01:41:16 DNF | 03:28:29 DNF | 03:44:21 DNF | 06:23:47 DNF | 10:28:04 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KUBACKI Sebastian | 58 | STAL NIEWIADÓW | WARSZAWA | M 33-44 | DNF | 01:55:43 DNF | 03:43:56 DNF | 03:58:35 DNF | 06:51:22 DNF | 10:51:07 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SKIBA Mirosław | 20 | RACIECOWICE | M 33-44 | DNF | 02:08:26 DNF | 04:25:47 DNF | 04:50:49 DNF | 08:30:47 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
KAWALEC Bernard | 36 | Asseco Active Team | RZESZÓW | M 33-44 | DNF | DNF | 03:54:55 DNF | 04:09:39 DNF | 07:08:51 DNF | 10:59:53 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
BANAŚ Maciej | 145 | KRAKÓW | M 33-44 | DNF | 01:50:12 DNF | 03:26:40 DNF | 03:38:56 DNF | 06:16:22 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
STRĘCIWILK Tomasz | 73 | Wtorkowy Trening | GRUDZIĄDZ | M 33-44 | DNF | 01:52:14 DNF | 03:37:32 DNF | 03:49:52 DNF | 06:17:36 DNF | 09:37:21 DNF | 09:48:43 DNF | 13:36:32 DNF | 13:43:22 DNF | DNF |
Znaleziono 67 wynik(ów)