GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 43km | 63km | 63.1km | 83km | 83.1km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Obidowa
43km
Rzeki 1
63km
Rzeki 2
63.1km
Szczawa 1
83km
Szczawa 2
83.1km
Gorc
90km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1FARON Robert 125Salco Garmin TeamZALESIEM 45+1M 200:00:0101:19:3902:30:1402:35:1004:12:5806:23:3306:24:3908:41:4208:42:4409:35:4010:56:19.3510:56:20.80 6:269,3
2GAWĘSKI Maciej 112KW KrakówKRAKÓWM 45+2M 1400:00:1001:44:5203:22:3503:32:5205:41:4908:23:1808:32:3611:26:2511:31:2812:30:2513:51:17.0013:51:27.35+02:55:068:087.4
3FELUCH Krzysztof 108Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM 45+3M 1600:00:0801:35:2003:03:5503:14:1505:24:5108:08:5008:18:3311:14:4611:18:4612:25:2113:52:01.6013:52:09.60+02:55:488:097.4
4CICHY Krzysztof 62Opony SerafinowskiGÓRKI WIELKIEM 45+4M 2000:00:0001:36:3403:07:1103:20:0405:35:5908:30:1408:47:2412:52:1414:16:53.8014:16:53.80+03:20:338:247.1
5PYCIA Adam 11Korona Masters KrakówKRAKÓWM 45+5M 2300:00:0401:39:4803:08:4103:18:4405:31:5508:31:3108:43:0911:47:2411:53:5212:58:4614:29:15.5514:29:20.20+03:32:598:317
6MIŚKOWIEC Janusz 127KLIFORNIATRIDOBRAM 45+6M 2400:00:0901:41:0403:15:5103:28:2505:45:5008:30:5508:47:5711:48:4911:56:1513:04:5114:34:54.4014:35:03.65+03:38:428:347
7ASHER Iain 4Darwen DashersDARWENM 45+7M 4300:00:3801:45:5503:25:5303:35:5506:03:2109:14:0509:24:4312:49:3212:53:4714:00:1915:46:47.2015:47:25.85+04:51:059:166.5
8SZCZEPAŃSKI Jakub 88KRAKÓWM 45+8M 4800:00:0401:41:3403:21:3303:35:1805:57:5509:10:1409:24:2212:52:1513:01:0014:13:0016:03:00.6016:03:04.85+05:06:449:266.4
9GIBAŁA Marcin 34Fundacja AuxiliumMIELECM 45+9M 4900:00:2101:50:2503:32:2203:45:5106:08:3809:21:0309:34:5613:04:2513:14:0114:21:2916:07:06.4516:07:27.70+05:11:069:286.3
10KAMELA Robert 23WARSZAWAM 45+10M 5000:00:0601:32:0402:58:3603:07:1305:21:5308:18:0008:34:3512:18:3112:42:3514:24:3916:10:14.4016:10:21.00+05:14:009:306.3
11GOŁĘBIOWSKI Robert 107RADOMSKOM 45+11M 5400:00:3501:53:4903:42:2203:55:1906:23:2409:35:5909:42:1613:06:5113:12:2014:27:3916:16:46.4016:17:21.40+05:21:009:346.3
12NĘDZUSIAK Dariusz 93Polkrys TeamALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 45+12M 6100:00:2401:46:5803:24:2003:37:4305:59:3509:15:4909:40:0613:08:1813:15:0014:24:0416:27:26.1516:27:50.20+05:31:299:406.2
13GŁOWACKI Mariusz 9Active JuraKRAKÓWM 45+13M 6400:00:3001:54:1603:47:3204:02:5206:36:2909:50:5310:13:0813:27:0713:40:4914:48:3816:29:03.0016:29:33.85+05:33:139:416.2
14DOMAGAŁA Remigiusz 89KRAKÓWM 45+14M 6500:00:1201:46:4403:34:2203:48:0606:21:4709:45:0709:55:1813:26:0513:29:4514:41:0216:30:34.4016:30:47.35+05:34:269:426.2
15CISZYŃSKI Marek 21START KatowiceKATOWICEM 45+15M 6900:00:1601:38:3303:19:1703:38:0506:05:4309:31:0309:51:1613:18:1613:31:3214:39:5116:39:39.1016:39:55.20+05:43:349:486.1
16PŁUCIENNIK Krzysztof 133POZNAŃM 45+16M 7100:00:2401:45:0603:22:5903:39:3506:01:3509:24:0809:44:3213:13:3813:22:4014:38:2416:39:39.6516:40:03.90+05:43:439:486.1
17FOLUSIAK Marcin 22KATOWICEM 45+17M 7400:00:2601:47:1903:27:0503:43:1106:05:3309:18:4309:33:2713:07:4713:21:0514:36:3216:44:45.4016:45:11.75+05:48:509:516.1
18OSZCZĘDA Krzysztof 85ŻORYM 45+18M 8500:00:1701:55:5503:48:1704:01:4506:38:4210:08:3410:19:4313:55:4614:05:4515:18:5917:19:36.9017:19:54.15+06:23:3310:115.9
19MAZUR Grzegorz 2Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM 45+19M 8600:00:2701:48:0603:34:4103:49:3606:33:3210:03:1810:18:1613:55:3514:01:3715:13:1117:26:13.8017:26:40.90+06:30:2010:155.8
20ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 6Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM 45+20M 8700:00:2701:45:0003:34:3603:49:3806:33:3210:04:5710:18:1813:56:0614:01:3715:12:3817:26:13.4017:26:41.30+06:30:2010:155.8
21SZLACHTOWSKI Andrzej 132NOWY TARGM 45+21M 8800:00:0301:48:3703:41:0503:54:1206:37:5610:16:3010:28:4814:07:4314:16:0615:23:1117:26:59.1517:27:02.90+06:30:4210:155.8
22BĄK Adam 13KIELCEM 45+22M 8900:00:1001:48:5803:34:3503:48:3006:18:4910:09:2210:26:4713:57:2214:14:2215:24:0417:26:56.1017:27:06.75+06:30:4510:155.8
23GRUBAREK Dariusz 131SZAFLARYM 45+23M 9000:00:0401:49:1003:41:0803:54:0806:37:5510:16:2610:28:4514:07:4214:16:0615:23:0717:27:03.8517:27:08.70+06:30:4710:155.8
24KONDRAK Piotr 143Vege RunnersWARSZAWAM 45+24M 9300:00:2801:45:5503:29:2303:45:5006:23:3110:16:0910:48:5614:15:4714:31:0115:42:2717:35:18.1017:35:46.60+06:39:2510:205.8
25MAŁKOWSKI Bogdan 14Stowarzyszenie Sportowe FENIKSMURÓWM 45+25M 9600:00:2801:48:1603:38:1103:55:4706:34:3110:10:0510:38:0814:15:3914:28:0615:44:5617:42:42.2017:43:10.25+06:46:4910:255.8
26BĘDŹKOWSKI Marek 134Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM 45+26M 10000:00:2001:54:2903:49:4904:04:1106:41:3910:20:4110:37:1614:21:5114:27:4815:47:4017:56:01.7017:56:22.15+07:00:0110:325.7
DALAR Levent 72The Honey Badger AthleticsISTANBULM 45+DNF02:00:09 DNF03:58:43 DNF04:11:45 DNF07:03:38 DNF10:55:04 DNF11:04:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MALUNG Jarosław 52Nadleśnictwo ŚwieradówOLSZYNAM 45+DNF02:01:04 DNF04:04:43 DNF04:34:29 DNF07:38:22 DNF10:42:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRZOZOWSKI Armand 76PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWM 45+DNF01:55:45 DNF03:51:29 DNF04:05:16 DNF07:00:28 DNF10:44:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAKOS Adam 57SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 45+DNF01:50:55 DNF03:34:44 DNF03:53:04 DNF06:41:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRONA Sławomir 8Znikający punktGDYNIAM 45+DNF01:52:59 DNF03:47:22 DNF04:03:17 DNF07:08:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PODLEWSKI Wojciech 59KS SportivaTARNÓWM 45+DNF02:00:27 DNF03:59:23 DNF04:17:46 DNF07:14:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZUBA Robert 75Orange PolskaPUSZCZYKOWOM 45+DNF02:07:46 DNF04:12:26 DNF04:35:32 DNF07:41:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)