Organizator : | Fundacja Run Vegan - GUT |
Data : | 2021-07-31 |
Miejsce : | Ochotnica Dolna |
Dystans : | 102 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 131 |
Wystartowało : | 119 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 100 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Luban 12km | Prz_Knur 25km | Obidowa 43km | Rzeki 2 63.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJNAROWSKI Piotr | 123 | ŁĄCKO | M 45-59 | 00:00:03 | 01:19:48 | 02:33:29 | 04:27:18 | 06:46:54 | ||
2 | ŚCIESZKA Wojciech | 109 | 13 ELT KRAKÓW-BALICE | KRAKÓW | M 45-59 | 00:00:03 | 01:24:49 | 02:43:42 | 04:48:57 | 07:06:29 | |
3 | PAWLUŚ Mirosław | 79 | JSC JASŁO | JASŁO | M 45-59 | 00:00:08 | 01:31:44 | 02:54:52 | 05:13:21 | 07:52:13 | |
4 | TARNOWSKI Maciej | 110 | MM POWER / KOLIBER TEAM | KRAKÓW | M 45-59 | 00:00:19 | 01:36:11 | 03:01:20 | 05:22:53 | 08:14:13 | |
5 | CEBULA Leszek | 8 | KRAKÓW | M 45-59 | 00:00:07 | 01:39:25 | 03:05:56 | 05:28:43 | 08:15:31 | ||
6 | KIJANKA Artur | 39 | ZIELONKI | M 45-59 | 00:00:04 | 01:27:53 | 02:53:17 | 05:22:10 | 08:17:29 | ||
7 | FUCZIK Maciej | 20 | BIELSKO-BIAŁA | M 45-59 | 00:00:05 | 01:35:37 | 03:15:54 | 05:47:21 | 08:27:22 | ||
8 | MUSZYŃSKI Maciej | 66 | MM POWER/KOLIBER TEAM | KRAKÓW | M 45-59 | 00:00:18 | 01:36:17 | 03:01:16 | 05:28:20 | 08:34:51 | |
9 | OLESZAK Piotr | 72 | OLKUSZBIEGA | OLKUSZ | M 45-59 | 00:00:03 | 01:35:57 | 03:06:56 | 05:37:11 | 08:46:14 | |
10 | PYCIA Adam | 88 | KORONA MASTERS KRAKÓW | KRAKÓW | M 45-59 | 00:00:06 | 01:44:26 | 03:16:22 | 05:43:39 | 08:46:50 | |
11 | KOWALCZYK Marek | 45 | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | CIECHANÓW | M 45-59 | 00:00:07 | 01:37:22 | 03:10:02 | 05:42:14 | 08:57:13 | |
12 | BRYNDZA Krzysztof | 7 | MAKÓW PODHALAŃSKI | M 45-59 | 00:00:22 | 01:42:49 | 03:16:13 | 05:46:02 | 09:04:52 | ||
13 | DUBINSKAS Arunas | 16 | VILNIUS | M 45-59 | 00:00:17 | 01:45:28 | 03:29:09 | 06:00:45 | 09:12:37 | ||
14 | ROŻNOWSKI Dariusz | 93 | WARSZAWA | M 45-59 | 00:00:15 | 01:44:06 | 03:22:18 | 06:00:41 | 09:14:53 | ||
15 | ŻYCIŃSKI Paweł | 129 | KRAKÓW | M 45-59 | 00:00:08 | 01:40:51 | 03:21:00 | 06:00:37 | 09:19:44 | ||
16 | STRZYGOCKI Maciej | 104 | BLACK DEVILS | ŻARY | M 45-59 | 00:00:05 | 01:43:33 | 03:26:58 | 05:59:42 | 09:34:34 | |
17 | KOWALCZYK Rafał | 46 | LUBLIN | M 45-59 | 00:00:03 | 01:32:28 | 03:08:50 | 06:13:02 | 09:52:33 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
MIROSŁAW Ernest | 64 | LEŚNIK MARATON GÓRSKI | KRAKÓW | M 45-59 | DNF | 01:42:20 DNF | 03:20:48 DNF | 06:11:43 DNF | 09:52:56 DNF | ||
19 | LESIAK Filip | 53 | SKAWINA BIEGA | SKAWINA | M 45-59 | 00:00:15 | 01:51:04 | 03:34:49 | 06:19:51 | 09:56:21 | |
20 | TUTAJ Krzysztof | 114 | MILÓWKA TEAM | ZBYLITOWSKA GÓRA | M 45-59 | 00:00:09 | 01:45:17 | 03:33:58 | 06:15:54 | 09:56:59 | |
21 | KOCOŃ Mariusz | 41 | KLINIKA ZDROWIA I URODY IM. CZ.WOŚKO | OPOLE | M 45-59 | 00:00:24 | 01:48:45 | 03:32:58 | 06:36:11 | 10:18:53 | |
22 | ŁUC Grzegorz | 56 | YIENU | OTWOCK | M 45-59 | 00:00:04 | 01:51:01 | 03:38:22 | 06:36:28 | 10:26:47 | |
23 | LADRA Ryszard | 52 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | M 45-59 | 00:00:19 | 01:56:30 | 03:44:17 | 06:27:23 | 10:34:44 | |
24 | GASIECKI Andrzej | 24 | PIASKOWY DZIADEK | SZCZECIN | M 45-59 | 00:00:17 | 01:51:12 | 03:37:07 | 06:44:28 | 10:51:20 | |
25 | NOWICKI Artur | 70 | SPORTCZESNA RUNNING TEAM | BARGŁY | M 45-59 | 00:00:19 | 01:49:47 | 03:37:43 | 06:52:23 | 11:09:08 | |
ŻÓŁTEK Piotr | 128 | RABCZAŃSKA GRUPA BIEGOWA | RABKA-ZDRÓJ | M 45-59 | DNF | 01:56:12 DNF | 03:57:21 DNF | 07:07:25 DNF | 11:12:50 DNF | ||
Przekroczony limit czasu: 19:00:00 | |||||||||||
27 | WIDŁAK Janusz | 120 | WARSZAWA | M 45-59 | 00:00:12 | 01:59:18 | 03:51:15 | 07:05:34 | 11:16:14 | ||
28 | MAŁKOWSKI Bogdan | 60 | SPARTANIE DZIECIOM | MURÓW | M 45-59 | 00:00:15 | 01:47:23 | 03:41:20 | 06:52:45 | 11:18:25 | |
29 | SIKORA Grzegorz | 99 | MCBIEGACZE | KSIĄŻENICE | M 45-59 | 00:00:12 | 02:05:42 | 04:03:53 | 07:10:13 | 11:30:36 | |
30 | OLSZEWSKI Rafał | 74 | WARSZAWA | M 45-59 | 00:00:18 | 02:11:04 | 04:09:17 | 07:39:13 | 11:49:19 | ||
31 | ŁYDZIŃSKI Rafał | 58 | WARSZAWA | M 45-59 | 00:00:08 | 01:58:06 | 04:02:05 | 07:39:23 | 11:52:30 | ||
32 | CELIŃSKI Tomasz | 9 | TUPTUŚ OTWOCK | OTWOCK | M 45-59 | 00:00:10 | 01:54:41 | 04:01:48 | 07:20:54 | 11:53:02 | |
JACHYMIAK Robert | 150 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | NOWY TARG | M 45-59 | DNF | 01:26:56 DNF | 02:47:52 DNF | 04:59:33 DNF | DNF | ||
PRYJMA Tomasz | 87 | FUNEXSPORTS.PL | WARSZAWA | M 45-59 | DNF | 01:54:55 DNF | 04:04:27 DNF | DNF | DNF | ||
JOZEFIAK Jakub | 36 | NOWY SĄCZ | M 45-59 | DNF | 01:51:40 DNF | 03:47:36 DNF | 06:57:54 DNF | DNF |
Znaleziono 35 wynik(ów)