GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
102 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 43km | 63km | 63.1km | 83km | 83.1km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Obidowa
43km
Rzeki 1
63km
Rzeki 2
63.1km
Szczawa 1
83km
Szczawa 2
83.1km
Gorc
90km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1FREEMAN Amy 5Darwen DashersDARWENK 33-441K 100:00:2001:39:3803:11:4403:22:2105:37:3908:29:0108:37:3311:32:5611:38:3112:43:5414:09:30.8014:09:51.10 8:197.2
2LEŚNIAK Anna 38Salt Runners BochniaBOCHNIAK 33-442K 200:00:0401:46:0903:21:1903:30:4205:47:5508:37:2308:42:0011:40:3711:44:2212:45:1514:10:38.8014:10:43.75+00:00:528:207.2
3ŁĘCKA Agnieszka 122Jacek Biega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK 321K 300:00:0901:37:1903:11:1203:19:0605:33:5008:31:5508:36:1611:41:0611:44:2412:57:2514:47:15.0014:47:24.85+00:37:338:416.9
4KORDECKA Anna 159WCHSZTBRZESKOK 33-443K 400:00:0901:47:4903:29:0403:40:2206:11:5009:20:5309:34:0212:49:5713:00:1214:12:1915:53:45.3015:53:55.05+01:44:039:216.4
5BRANDSTÄTTER Ingrid 71run2getherINNSBRUCKK 45+1K 500:00:0601:43:1703:23:3803:33:2005:57:5309:10:4809:19:5212:53:1112:59:0314:10:2515:55:12.4015:55:18.65+01:45:279:216.4
6MAJEWSKA Ewelina 25TYCHYK 33-444K 600:00:1501:51:1503:37:4703:49:2606:18:4409:34:0309:42:3113:08:2613:13:5114:24:1116:03:36.2016:03:51.75+01:54:009:266.4
7GNOT Katarzyna 80OPOLEK 45+2K 700:00:1701:45:0703:24:4103:38:3906:01:4209:24:0509:44:3713:13:4413:22:4514:38:3416:39:45.3016:40:02.80+02:30:119:486.1
8DYDUŁA Renata 74ITAL CAR TEAMKRAKÓWK 33-445K 800:00:2101:47:4103:35:4303:47:1506:26:3809:45:5809:52:3713:18:2513:25:1114:43:2716:44:23.6516:44:45.15+02:34:549:506.1
9BRZOZOWSKA Anna 77PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK 45+3K 900:00:3101:55:4303:51:2704:05:0507:00:2810:03:3910:07:4913:43:3013:48:4215:05:5816:58:51.9516:59:23.40+02:49:329:596
10BLASZKE Beata 128Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEK 45+4K 1000:00:3001:46:4303:36:1003:58:2606:41:2910:06:4910:22:1713:50:1913:58:1615:14:3617:04:33.2517:05:03.80+02:55:1210:026
11WILK Wiktoria 116wilkiKRAKÓWK 322K 1100:00:2601:59:5603:57:5104:14:1407:02:3310:35:2910:46:4414:32:5814:37:1115:49:0717:42:48.0517:43:14.10+03:33:2310:255.8
WOJCIECHOWSKA Klaudia 49Vege RunnersWARSZAWAK 33-44DNF01:55:51 DNF04:00:44 DNF04:19:52 DNF07:21:44 DNF DNF DNF DNF DNF12:18:01 DNF DNF DNF--
KONARSKA Aleksandra 29Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIK 32DNF02:02:00 DNF03:57:07 DNF04:17:06 DNF07:02:41 DNF10:26:16 DNF10:50:42 DNF14:48:59 DNF14:54:32 DNF DNF DNF DNF--
KUNDYS Karolina 79#WAWRZYNTEMWARSZAWAK 33-44DNF01:49:38 DNF03:54:38 DNF04:08:50 DNF07:15:53 DNF10:52:02 DNF10:56:35 DNF14:49:10 DNF14:55:36 DNF DNF DNF DNF--
OLESZEK Magdalena 43CZELADŹK 33-44DNF01:54:37 DNF03:42:15 DNF04:02:35 DNF06:35:52 DNF10:32:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 15 wynik(ów)