GORCE ULTRA-TRAIL® 12 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
12 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
155
Wystartowało:
131
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
131
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuGorc
3km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1UZNAŃSKI Piotr 1497Pamtrans / Euroclear Running TeamKRAKÓWM 33-441M 100:00:0000:20:3500:52:32.4500:52:32.45 4:2213.7
2GABRYŚ Rafał 1485LKS Gorce KamienicaSZCZAWAM 321M 200:00:0000:22:4000:53:45.5500:53:45.55+00:01:134:2813.4
3JAMIŃSKI Adam 1542NOWY TARGM 322M 300:00:0000:21:2300:54:50.0500:54:50.05+00:02:174:3413.1
4TOKARCZYK Piotr 1452Brygada BeskidówBARCICEM 323M 400:00:0000:24:1300:55:03.5500:55:03.55+00:02:314:3513.1
5KOCIOŁEK Witold 910KRAKÓWM 33-442M 500:00:0000:24:2800:56:18.0000:56:18.00+00:03:454:4112.8
6CHLIPAŁA Paweł 1438KAMIENICAM 324M 600:00:0000:23:4300:56:37.2000:56:37.20+00:04:044:4312.7
7DUDZIK Łukasz 1472Góral biegaKAMIENICAM 33-443M 700:00:0000:24:0600:56:45.1000:56:45.10+00:04:124:4312.7
8PACHUT Jerzy 1473REBEL RUNNERS CLUBSŁOPNICEM 325M 800:00:0000:23:4600:57:36.6500:57:36.65+00:05:044:4812.5
9PISZCZEK Stanisław 1424PRZEMYŚLM 33-444M 900:00:0000:24:0400:58:40.9500:58:40.95+00:06:084:5312.3
10TARGOSZ Michał 1416ITMBW KrakówKRAKÓWM 33-445M 1000:00:0000:23:5200:59:58.3000:59:58.30+00:07:254:5912
11ADAMCZYK Martyna 1488SZYDŁOWIECK 321K 100:00:0000:25:0701:02:15.5001:02:15.50+00:09:435:1111.6
12WILK Katarzyna 1521PLEŚNAK 33-441K 200:00:0000:25:5401:03:37.8001:03:37.80+00:11:055:1811.3
13SZCZEPANIAK Damian 1474KAMIENICAM 33-446M 1100:00:0000:27:2701:04:24.5501:04:24.55+00:11:525:2211.2
14CZERWIAK Robert 1459Tri Starogard GdańskiSTAROGARD GDAŃSKIM 45+1M 1200:00:0000:26:1201:04:45.1501:04:45.15+00:12:125:2311.1
15GÓRZKOWSKI Jacek 1440Biegacze WilgaWILGAM 45+2M 1300:00:0000:26:3901:05:05.3001:05:05.30+00:12:325:2511.1
16KOZIK Adam 1482KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM 326M 1400:00:0000:26:4101:05:22.1001:05:22.10+00:12:495:2611
17BRZEŹNY Jan 911OCHOTNICA DOLNAM 327M 1500:00:0000:29:0501:06:43.3501:06:43.35+00:14:105:3310.8
18WÓJCIK Piotr 912OCHOTNICA DOLNAM 328M 1600:00:0000:27:5101:07:37.2001:07:37.20+00:15:045:3810.6
19ANTOS Paweł 752KRAKÓWM 329M 1700:00:0000:28:2401:07:44.1501:07:44.15+00:15:115:3810.6
20ZDROJEWSKA Alicja 1544TWDWSOPOTK 322K 300:00:0000:28:4101:09:02.4501:09:02.45+00:16:305:4510.4
21SZLACHTOWSKI Łukasz 1469GOPR PodhaleNOWY TARGM 3210M 1800:00:0000:29:0301:09:18.1001:09:18.10+00:16:455:4610.4
22BIELEC Sebastian 1504LIBERTÓWM 3211M 1900:00:0000:28:3901:09:26.0001:09:26.00+00:16:535:4710.4
23ORŁOWSKI Kryspin 1527NIEPOŁOMICEM 3212M 2000:00:0000:28:5601:11:03.3001:11:03.30+00:18:305:5510.1
24BIENIEK Marcin 1475Własny 👍KAMIENICAM 33-447M 2100:00:0000:29:5401:11:09.0001:11:09.00+00:18:365:5510.1
25MIROSZ Artur 1419RADOMM 45+3M 2200:00:0000:29:0601:11:49.6501:11:49.65+00:19:175:5910
26KOWALEWSKI Dariusz 1508BYKÓWM 45+4M 2300:00:0000:30:4401:13:38.2001:13:38.20+00:21:056:089.8
27SADO Tomasz 1460KRAKÓWM 3213M 2400:00:0000:30:5501:13:48.0001:13:48.00+00:21:156:099.8
28SZUFLEWSKA Karolina 1487POLKRYS TEAMCIECHOCINEKK 323K 400:00:0000:31:0701:14:09.2501:14:09.25+00:21:366:109.7
29MATUŁA Natalia 1450Training by PPOŚWIĘCIMK 324K 500:00:0000:33:1001:14:38.4001:14:38.40+00:22:056:139.6
30BIEL Łukasz 821KATOWICEM 33-448M 2500:00:0000:28:5401:15:05.1001:15:05.10+00:22:326:159.6
31WILKOSZ Wojciech 1526Skawina BiegaSKAWINAM 33-449M 2600:00:0000:29:5301:15:26.8001:15:26.80+00:22:546:179.5
32WOŹNIAK Tomasz 1449ŁASKM 33-4410M 2700:00:0000:31:2201:15:41.2501:15:41.25+00:23:086:189.5
33ZYGMUNCIAK Bartek 1448WARSZAWAM 33-4411M 2800:00:0000:31:3701:17:11.0001:17:11.00+00:24:386:259.3
34WOŹNIAK Janusz 1467PORMATJEDLICZEBIEGASKOŁYSZYNM 45+5M 2900:00:0000:32:1401:17:35.4001:17:35.40+00:25:026:279.3
35ŁUCZKA Sylwia 1533Vege RunnersTOMASZÓW MAZOWIECKIK 325K 600:00:0000:32:0301:18:42.0501:18:42.05+00:26:096:339.1
36KULINSKA Janina 1506PORONINK 33-442K 700:00:0000:32:2801:18:49.9001:18:49.90+00:26:176:349.1
37NIEWIADOMY Kazimierz 1428OCHOTNICA DOLNAM 33-4412M 3000:00:0000:33:4101:19:34.2001:19:34.20+00:27:016:379
38SZNAJDER Jonatan 1512DOBCZYCEM 3214M 3100:00:0000:36:0301:19:39.6001:19:39.60+00:27:076:389
39TUSZKIEWICZ Krzysztof 1539SZCZECINM 33-4413M 3200:00:0000:32:2701:20:01.0001:20:01.00+00:27:286:409
40MEDVEDKO Serhii 1447SportlifeKYIVM 3215M 3300:00:0000:33:0401:20:02.8001:20:02.80+00:27:306:409
41KONCA Aleksander 1406KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM 3216M 3400:00:0000:34:2401:21:09.9001:21:09.90+00:28:376:458.9
42JAROCH Marcin 1510PRZEMYŚLM 3217M 3500:00:0000:33:4601:22:00.3001:22:00.30+00:29:276:508.8
43HRYC Martyna 913GRYWALDK 326K 800:00:0000:36:1001:22:21.3001:22:21.30+00:29:486:518.7
44OLEWIŃSKI Grzegorz 1444Nauka BiegaKRAKÓWM 33-4414M 3600:00:0000:34:1401:23:04.7501:23:04.75+00:30:326:558.7
45KOZIOŁ Przemysław 1501KRAKÓWM 45+6M 3700:00:0000:33:5401:23:10.4001:23:10.40+00:30:376:558.7
46CHRYCZYK Mateusz 1529CHORZÓWM 3218M 3800:00:0000:33:0301:23:28.9501:23:28.95+00:30:566:578.6
47NOWOROLNIK Dawid 14051.RODNKRAKÓWM 33-4415M 3900:00:0000:36:3401:23:48.1501:23:48.15+00:31:156:598.6
48ŁUKAWSKI Marcin 1530KRAKÓWM 33-4416M 4000:00:0000:34:0301:24:01.1001:24:01.10+00:31:287:008.6
49ŁOPUCH Robert 1543ŁABOWYM 45+7M 4100:00:0000:35:3101:24:16.3001:24:16.30+00:31:437:018.5
50MOGIŁKO Natalia 1492NOWA WIEŚK 33-443K 900:00:0000:32:5701:24:37.5501:24:37.55+00:32:057:038.5
51OKRASA Tomasz 1507OLEŚNICAM 33-4417M 4200:00:0000:35:0301:25:15.8001:25:15.80+00:32:437:068.4
52ZARZYCKI Piotr 1537SZCZECINM 45+8M 4300:00:0000:37:1001:25:32.3001:25:32.30+00:32:597:078.4
53DUDA Wojciech 1505Skawina BiegaMOGILANYM 45+9M 4400:00:0000:36:4301:25:40.7501:25:40.75+00:33:087:088.4
54PIECZONKA Tomasz 1470KRAKÓWM 33-4418M 4500:00:0000:36:0501:26:15.6001:26:15.60+00:33:437:118.3
55PASIK Kamila 1531WOLSZTYNK 33-444K 1000:00:0000:36:2101:26:37.2501:26:37.25+00:34:047:138.3
56AUGUSTOWSKA Izabela 1454KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK 33-445K 1100:00:0000:36:0101:27:44.0001:27:44.00+00:35:117:188.2
57TUCHOWSKA Anna 1493LiskiSOSNOWIECK 33-446K 1200:00:0000:36:3501:27:51.7001:27:51.70+00:35:197:198.2
58KUJAWSKA Angelika 15174 RUN PIŁAŁOBŻENICAK 33-447K 1300:00:0000:36:2901:27:56.8001:27:56.80+00:35:247:198.2
59HOPPE Grzegorz 1511PIŁAM 3219M 4600:00:0000:36:2901:27:57.0501:27:57.05+00:35:247:198.2
60CIEŚNIK Karolina 1523GRUDZIĄDZK 327K 1400:00:0000:35:0101:28:19.1001:28:19.10+00:35:467:218.2
61STYŁA Sebastian 1503TURKAM 33-4419M 4700:00:0000:38:0401:29:00.4001:29:00.40+00:36:277:258.1
62MICHAŁEK Sylwia 1491Adidas Runners WarsawWARSZAWAK 328K 1500:00:0000:37:2001:29:25.6501:29:25.65+00:36:537:278.1
63POTERALSKI Kamil 1427WARSZAWAM 3220M 4800:00:0000:37:5501:30:10.7501:30:10.75+00:37:387:308
64ŻARDECKI Artur 1498KRAKÓWM 33-4420M 4900:00:0000:34:1701:30:42.4501:30:42.45+00:38:107:337.9
65KARCZ Joanna 1484Będuska Brygada BiegowaMYSZKÓWK 33-448K 1600:00:0000:38:4201:31:03.0001:31:03.00+00:38:307:357.9
66BARANOWSKI Adrian 1519ROZPRZAM 3221M 5000:00:0000:38:4601:33:59.2001:33:59.20+00:41:267:497.7
67JAROSIŃSKA Paulina 1515ROZPRZAK 329K 1700:00:0000:39:2901:34:12.6001:34:12.60+00:41:407:517.6
68CHLIPAŁA Agata 1328OCHOTNICA DOLNAK 33-449K 1800:00:0001:34:17.5001:34:17.50+00:41:454:4212.7
69KEMPKA Marcin 1520GLIWICEM 33-4421M 5100:00:0000:42:5001:35:20.2001:35:20.20+00:42:477:567.6
69SKIBA Katarzyna 1516ZDUŃSKA WOLAK 33-4410K 1900:00:0000:42:5101:35:20.2001:35:20.20+00:42:477:567.6
71CIERLAK Patrycja 1465KĘPNOK 3210K 2000:00:0000:38:2501:36:15.2501:36:15.25+00:43:428:017.5
72DRÓŻDŻ Michał 1509WIELICZKAM 3222M 5200:00:0000:43:3901:37:57.0001:37:57.00+00:45:248:097.4
73CHROBAK Anna 1547OCHOTNICA DOLNAK 3211K 2100:00:0000:38:1601:37:57.1501:37:57.15+00:45:248:097.4
74SZEWERNIAK Marcin 1463WARSZAWAM 3223M 5300:00:0000:40:2701:38:07.2501:38:07.25+00:45:348:107.3
75DUCH Aleksandra 1462GRÓJECK 3212K 2200:00:0000:40:5001:38:07.6501:38:07.65+00:45:358:107.3
76NAZIM Agnieszka 152512 Rocznica ŚlubuSKAWINAK 33-4411K 2300:00:0000:42:0101:38:08.7001:38:08.70+00:45:368:107.3
77NAZIM Paweł 152412 Rocznica ŚlubuSKAWINAM 33-4422M 5400:00:0000:42:0101:38:10.6001:38:10.60+00:45:388:107.3
78WILK Wiola 1421Acive JuraSŁOMNIKIK 33-4412K 2400:00:0000:41:5101:38:18.2501:38:18.25+00:45:458:117.3
79ZDEB Agnieszka 1420Active JuraSŁOMNIKIK 3213K 2500:00:0000:41:5201:38:21.6501:38:21.65+00:45:498:117.3
80WOŹNIAK Lidia 1468PORMAT JEDLICZEBIEGASKOŁYSZYNK 45+1K 2600:00:0000:39:2701:38:38.3501:38:38.35+00:46:058:137.3
81POTERALSKA Julia 1426WARSZAWAK 3214K 2700:00:0000:42:1101:41:13.9001:41:13.90+00:48:418:267.1
82MIKOŁAJCZYK Grzegorz 1499KAMIENICAM 33-4423M 5500:00:0000:40:4501:41:25.7001:41:25.70+00:48:538:277.1
83BOLEK Tomasz 1532KATOWICEM 33-4424M 5600:00:0000:41:3501:41:28.4501:41:28.45+00:48:568:277.1
84CHROBAK Agnieszka 1546OCHOTNICA DOLNAK 3215K 2800:00:0000:39:5401:42:02.4001:42:02.40+00:49:298:307.1
85SZTYLKO Michał 1494WARSZAWAM 33-4425M 5700:00:0000:41:4301:42:33.3501:42:33.35+00:50:008:327
86KOPEK Paweł 1476Ekipa z GromnikaGROMNIKM 33-4426M 5800:00:0000:42:3501:42:38.0501:42:38.05+00:50:058:337
87SIWEK Anna 1495WARSZAWAK 33-4413K 2900:00:0000:41:4301:42:44.8501:42:44.85+00:50:128:337
88KOPEK Agnieszka 1477GROMNIKK 33-4414K 3000:00:0000:42:3201:43:11.9001:43:11.90+00:50:398:357
89PŁUCIENNIK Stanisław 1461POZNAŃM 3224M 5900:00:0000:37:4401:44:46.2501:44:46.25+00:52:138:436.9
90JASKULSKI Bartosz 1415ŁOCHOWOM 45+10M 6000:00:0000:42:2601:45:02.7501:45:02.75+00:52:308:456.9
91POTERALSKA Alina 1425WARSZAWAK 45+2K 3100:00:0000:42:0901:45:49.6501:45:49.65+00:53:178:496.8
92RUSNAK Karina 1538OCHOTNICA DOLNAK 3216K 3200:00:0000:45:5201:45:51.4501:45:51.45+00:53:198:496.8
93WOJCIECHOWSKA Lena 1441TreningBiegacza.plWARSZAWAK 33-4415K 3300:00:0000:43:3201:46:10.1501:46:10.15+00:53:378:506.8
94STYCZYŃSKA Ksenia 1534TulkaJAWORZEK 33-4416K 3400:00:0000:43:2401:46:10.4001:46:10.40+00:53:378:506.8
95WIECZOREK Maria 1481WARSZAWAK 3217K 3500:00:0000:41:4401:46:13.4501:46:13.45+00:53:418:516.8
96PANKIEWICZ Katarzyna 1400GLIWICEK 45+3K 3600:00:0000:45:2001:47:23.4501:47:23.45+00:54:518:566.7
97DACZYŃSKI Michał 1453Vege RunnersGLIWICEM 33-4427M 6100:00:0000:45:1901:47:24.1001:47:24.10+00:54:518:576.7
98OLEJARZ Daniel 1437TRI4FUNPIASECZNOM 3225M 6200:00:0000:42:3701:47:28.0001:47:28.00+00:54:558:576.7
99ŚWIERCZYŃSKA Barbara 1478WARSZAWAK 3218K 3700:00:0000:43:4701:47:47.4501:47:47.45+00:55:158:586.7
100ŁAZUKA Klaudia 1514TYCHYK 3219K 3800:00:0000:42:1401:47:54.0501:47:54.05+00:55:218:596.7
101BLIMKE-DEREŃ Dalia 1513TYCHYK 33-4417K 3900:00:0000:42:1401:47:54.4001:47:54.40+00:55:218:596.7
102KLEPACKA Barbara 1535Drużyna ParkudziejMUROWANA GOŚLINAK 45+4K 4000:00:0000:44:1701:48:49.6001:48:49.60+00:56:179:046.6
103BUCHMAN Sebastian 1489NOWY SĄCZM 33-4428M 6300:00:0000:41:4501:49:37.7001:49:37.70+00:57:059:086.6
104CHMURA Jadwiga 1490DĘBICAK 33-4418K 4100:00:0000:41:4801:49:38.2501:49:38.25+00:57:059:086.6
105TERZONI Karina 1540WARSZAWAK 33-4419K 4200:00:0000:41:4901:49:51.1501:49:51.15+00:57:189:096.6
106OSTROWSKA Marlena 1522MIŃSK MAZOWIECKIK 33-4420K 4300:00:0000:44:3301:50:03.7501:50:03.75+00:57:319:106.5
107JEDRZEJCZYK Agata 1464KRAKÓWK 33-4421K 4400:00:0000:44:1001:51:03.9001:51:03.90+00:58:319:156.5
108KRUGLOVA Anna 1502MOSCOWK 45+5K 4500:00:0000:45:1201:52:05.9001:52:05.90+00:59:339:206.4
109BIEL Agnieszka 1457KATOWICEK 33-4422K 4600:00:0000:47:0201:52:14.1501:52:14.15+00:59:419:216.4
110DADAŚ Elżbieta 1436Night Runners GliwiceGLIWICEK 33-4423K 4700:00:0000:44:1101:54:20.4501:54:20.45+01:01:489:316.3
111BUDNY Piotr 1423Tytanowe DżdżowniceKATOWICEM 3226M 6400:00:0000:47:3401:54:33.2501:54:33.25+01:02:009:326.3
112WESOŁOWSKA Agnieszka 1422MYSŁOWICEK 3220K 4800:00:0000:47:3301:54:35.6501:54:35.65+01:02:039:326.3
113KRZYWICKI Leszek 1429SUWAŁKIM 45+11M 6500:00:0000:44:0801:54:47.7001:54:47.70+01:02:159:336.3
114MIKA Olga 1412KRAKÓWK 45+6K 4900:00:0000:45:3501:55:15.9001:55:15.90+01:02:439:366.2
115NOWAK Izabela 1456RYKOwiskoPŁOCKK 45+7K 5000:00:0000:46:0801:55:20.6501:55:20.65+01:02:489:366.2
116SULEJA Joanna 1483SZWLASTARGARDK 45+8K 5100:00:0000:41:2701:58:33.6501:58:33.65+01:06:019:526.1
117BUCZEK Anna 1435KRAKÓWK 3221K 5200:00:0000:45:5302:01:02.8002:01:02.80+01:08:3010:055.9
118WOŁEK Kasia 1401Nauka BiegaKRAKÓWK 33-4424K 5300:00:0000:50:4502:01:09.8002:01:09.80+01:08:3710:055.9
119SEWERYN Natalia 1466Magneti Marelli PolandSOSNOWIECK 3222K 5400:00:0000:50:4402:02:06.4502:02:06.45+01:09:3410:105.9
120GOLEC Iwona 1479GDANSKK 33-4425K 5500:00:0000:43:5702:03:36.9502:03:36.95+01:11:0410:185.8
121GOLEC Tomasz 1480Bart TeamGDAŃSKM 33-4429M 6600:00:0000:43:5802:03:38.1002:03:38.10+01:11:0510:185.8
122BARON Julek 1545VRCGRUDZIĄDZM 3227M 6700:00:0000:53:3402:04:31.6502:04:31.65+01:11:5910:225.8
123GRUDZIEŃ Paweł 1486GRUDZIĄDZM 33-4430M 6800:00:0000:53:3502:04:36.8002:04:36.80+01:12:0410:235.8
124ZHANG Wanjun 1409Bai Ma Fei MaKATOWICEK 3223K 5600:00:0000:53:3102:07:40.0002:07:40.00+01:15:0710:385.6
125WROTKOWSKA Barbara 1471WARSZAWAK 33-4426K 5700:00:0000:54:3702:13:47.5002:13:47.50+01:21:1511:085.4
126CHRYCZYK Agata 1536OCHOTNICA DOLNAK 33-4427K 5800:00:0001:02:2502:18:09.5002:18:09.50+01:25:3711:305.2
127WASIK Natalia 1528EDC RunnersWARSZAWAK 3224K 5900:00:0000:48:2702:19:31.8502:19:31.85+01:26:5911:375.2
128RUSNAK Elżbieta 1541OCHOTNICA DOLNAK 45+9K 6000:00:0001:02:2302:22:59.3502:22:59.35+01:30:2611:545
129KWIATKOWSKA Karolina 1549WARSZAWAK 3225K 6100:00:0002:55:48.4502:55:48.45+02:03:1614:394.1
130PRZYBYŁA Dorota 1404PŁOCKK 33-4428K 6200:00:0001:21:4103:18:06.0503:18:06.05+02:25:3316:303.6
131OBSZYŃSKA Izabela 1414BIELSKK 33-4429K 6300:00:0001:21:3603:18:06.7003:18:06.70+02:25:3416:303.6
Znaleziono 131 wynik(ów)