GORCE ULTRA-TRAIL® 12 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
12 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
155
Wystartowało:
131
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
131
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGorc
3km
   
1UZNAŃSKI Piotr 1497Pamtrans / Euroclear Running TeamKRAKÓWM 33-4400:00:0000:20:35
2GABRYŚ Rafał 1485LKS Gorce KamienicaSZCZAWAM 3200:00:0000:22:40
3JAMIŃSKI Adam 1542NOWY TARGM 3200:00:0000:21:23
4TOKARCZYK Piotr 1452Brygada BeskidówBARCICEM 3200:00:0000:24:13
5KOCIOŁEK Witold 910KRAKÓWM 33-4400:00:0000:24:28
6CHLIPAŁA Paweł 1438KAMIENICAM 3200:00:0000:23:43
7DUDZIK Łukasz 1472Góral biegaKAMIENICAM 33-4400:00:0000:24:06
8PACHUT Jerzy 1473REBEL RUNNERS CLUBSŁOPNICEM 3200:00:0000:23:46
9PISZCZEK Stanisław 1424PRZEMYŚLM 33-4400:00:0000:24:04
10TARGOSZ Michał 1416ITMBW KrakówKRAKÓWM 33-4400:00:0000:23:52
11ADAMCZYK Martyna 1488SZYDŁOWIECK 3200:00:0000:25:07
12WILK Katarzyna 1521PLEŚNAK 33-4400:00:0000:25:54
13SZCZEPANIAK Damian 1474KAMIENICAM 33-4400:00:0000:27:27
14CZERWIAK Robert 1459Tri Starogard GdańskiSTAROGARD GDAŃSKIM 45+00:00:0000:26:12
15GÓRZKOWSKI Jacek 1440Biegacze WilgaWILGAM 45+00:00:0000:26:39
16KOZIK Adam 1482KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM 3200:00:0000:26:41
17BRZEŹNY Jan 911OCHOTNICA DOLNAM 3200:00:0000:29:05
18WÓJCIK Piotr 912OCHOTNICA DOLNAM 3200:00:0000:27:51
19ANTOS Paweł 752KRAKÓWM 3200:00:0000:28:24
20ZDROJEWSKA Alicja 1544TWDWSOPOTK 3200:00:0000:28:41
21SZLACHTOWSKI Łukasz 1469GOPR PodhaleNOWY TARGM 3200:00:0000:29:03
22BIELEC Sebastian 1504LIBERTÓWM 3200:00:0000:28:39
23ORŁOWSKI Kryspin 1527NIEPOŁOMICEM 3200:00:0000:28:56
24BIENIEK Marcin 1475Własny 👍KAMIENICAM 33-4400:00:0000:29:54
25MIROSZ Artur 1419RADOMM 45+00:00:0000:29:06
26KOWALEWSKI Dariusz 1508BYKÓWM 45+00:00:0000:30:44
27SADO Tomasz 1460KRAKÓWM 3200:00:0000:30:55
28SZUFLEWSKA Karolina 1487POLKRYS TEAMCIECHOCINEKK 3200:00:0000:31:07
29MATUŁA Natalia 1450Training by PPOŚWIĘCIMK 3200:00:0000:33:10
30BIEL Łukasz 821KATOWICEM 33-4400:00:0000:28:54
31WILKOSZ Wojciech 1526Skawina BiegaSKAWINAM 33-4400:00:0000:29:53
32WOŹNIAK Tomasz 1449ŁASKM 33-4400:00:0000:31:22
33ZYGMUNCIAK Bartek 1448WARSZAWAM 33-4400:00:0000:31:37
34WOŹNIAK Janusz 1467PORMATJEDLICZEBIEGASKOŁYSZYNM 45+00:00:0000:32:14
35KULINSKA Janina 1506PORONINK 33-4400:00:0000:32:28
36NIEWIADOMY Kazimierz 1428OCHOTNICA DOLNAM 33-4400:00:0000:33:41
37SZNAJDER Jonatan 1512DOBCZYCEM 3200:00:0000:36:03
38TUSZKIEWICZ Krzysztof 1539SZCZECINM 33-4400:00:0000:32:27
39MEDVEDKO Serhii 1447SportlifeKYIVM 3200:00:0000:33:04
40KONCA Aleksander 1406KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM 3200:00:0000:34:24
41JAROCH Marcin 1510PRZEMYŚLM 3200:00:0000:33:46
42HRYC Martyna 913GRYWALDK 3200:00:0000:36:10
43KOZIOŁ Przemysław 1501KRAKÓWM 45+00:00:0000:33:54
44CHRYCZYK Mateusz 1529CHORZÓWM 3200:00:0000:33:03
45NOWOROLNIK Dawid 14051.RODNKRAKÓWM 33-4400:00:0000:36:34
46ŁOPUCH Robert 1543ŁABOWYM 45+00:00:0000:35:31
47MOGIŁKO Natalia 1492NOWA WIEŚK 33-4400:00:0000:32:57
48OKRASA Tomasz 1507OLEŚNICAM 33-4400:00:0000:35:03
49ZARZYCKI Piotr 1537SZCZECINM 45+00:00:0000:37:10
50DUDA Wojciech 1505Skawina BiegaMOGILANYM 45+00:00:0000:36:43
51PIECZONKA Tomasz 1470KRAKÓWM 33-4400:00:0000:36:05
52AUGUSTOWSKA Izabela 1454KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK 33-4400:00:0000:36:01
53TUCHOWSKA Anna 1493LiskiSOSNOWIECK 33-4400:00:0000:36:35
54KUJAWSKA Angelika 15174 RUN PIŁAŁOBŻENICAK 33-4400:00:0000:36:29
55HOPPE Grzegorz 1511PIŁAM 3200:00:0000:36:29
56CIEŚNIK Karolina 1523GRUDZIĄDZK 3200:00:0000:35:01
57STYŁA Sebastian 1503TURKAM 33-4400:00:0000:38:04
58MICHAŁEK Sylwia 1491Adidas Runners WarsawWARSZAWAK 3200:00:0000:37:20
59POTERALSKI Kamil 1427WARSZAWAM 3200:00:0000:37:55
60ŁUKAWSKI Marcin 1530KRAKÓWM 33-4400:00:0000:34:03
61ŻARDECKI Artur 1498KRAKÓWM 33-4400:00:0000:34:17
62KARCZ Joanna 1484Będuska Brygada BiegowaMYSZKÓWK 33-4400:00:0000:38:42
63BARANOWSKI Adrian 1519ROZPRZAM 3200:00:0000:38:46
64JAROSIŃSKA Paulina 1515ROZPRZAK 3200:00:0000:39:29
65SKIBA Katarzyna 1516ZDUŃSKA WOLAK 33-4400:00:0000:42:51
65KEMPKA Marcin 1520GLIWICEM 33-4400:00:0000:42:50
67CIERLAK Patrycja 1465KĘPNOK 3200:00:0000:38:25
68ŁUCZKA Sylwia 1533Vege RunnersTOMASZÓW MAZOWIECKIK 3200:00:0000:32:03
69PASIK Kamila 1531WOLSZTYNK 33-4400:00:0000:36:21
70DRÓŻDŻ Michał 1509WIELICZKAM 3200:00:0000:43:39
71CHROBAK Anna 1547OCHOTNICA DOLNAK 3200:00:0000:38:16
72SZEWERNIAK Marcin 1463WARSZAWAM 3200:00:0000:40:27
73DUCH Aleksandra 1462GRÓJECK 3200:00:0000:40:50
74NAZIM Agnieszka 152512 Rocznica ŚlubuSKAWINAK 33-4400:00:0000:42:01
75NAZIM Paweł 152412 Rocznica ŚlubuSKAWINAM 33-4400:00:0000:42:01
76WILK Wiola 1421Acive JuraSŁOMNIKIK 33-4400:00:0000:41:51
77ZDEB Agnieszka 1420Active JuraSŁOMNIKIK 3200:00:0000:41:52
78WOŹNIAK Lidia 1468PORMAT JEDLICZEBIEGASKOŁYSZYNK 45+00:00:0000:39:27
79MIKOŁAJCZYK Grzegorz 1499KAMIENICAM 33-4400:00:0000:40:45
80BOLEK Tomasz 1532KATOWICEM 33-4400:00:0000:41:35
81CHROBAK Agnieszka 1546OCHOTNICA DOLNAK 3200:00:0000:39:54
82SZTYLKO Michał 1494WARSZAWAM 33-4400:00:0000:41:43
83KOPEK Paweł 1476Ekipa z GromnikaGROMNIKM 33-4400:00:0000:42:35
84SIWEK Anna 1495WARSZAWAK 33-4400:00:0000:41:43
85KOPEK Agnieszka 1477GROMNIKK 33-4400:00:0000:42:32
86PŁUCIENNIK Stanisław 1461POZNAŃM 3200:00:0000:37:44
87JASKULSKI Bartosz 1415ŁOCHOWOM 45+00:00:0000:42:26
88POTERALSKA Alina 1425WARSZAWAK 45+00:00:0000:42:09
89RUSNAK Karina 1538OCHOTNICA DOLNAK 3200:00:0000:45:52
90WOJCIECHOWSKA Lena 1441TreningBiegacza.plWARSZAWAK 33-4400:00:0000:43:32
91STYCZYŃSKA Ksenia 1534TulkaJAWORZEK 33-4400:00:0000:43:24
92PANKIEWICZ Katarzyna 1400GLIWICEK 45+00:00:0000:45:20
93DACZYŃSKI Michał 1453Vege RunnersGLIWICEM 33-4400:00:0000:45:19
94OLEJARZ Daniel 1437TRI4FUNPIASECZNOM 3200:00:0000:42:37
95ŚWIERCZYŃSKA Barbara 1478WARSZAWAK 3200:00:0000:43:47
96ŁAZUKA Klaudia 1514TYCHYK 3200:00:0000:42:14
97BLIMKE-DEREŃ Dalia 1513TYCHYK 33-4400:00:0000:42:14
98KLEPACKA Barbara 1535Drużyna ParkudziejMUROWANA GOŚLINAK 45+00:00:0000:44:17
99BUCHMAN Sebastian 1489NOWY SĄCZM 33-4400:00:0000:41:45
100CHMURA Jadwiga 1490DĘBICAK 33-4400:00:0000:41:48
101TERZONI Karina 1540WARSZAWAK 33-4400:00:0000:41:49
102OSTROWSKA Marlena 1522MIŃSK MAZOWIECKIK 33-4400:00:0000:44:33
103JEDRZEJCZYK Agata 1464KRAKÓWK 33-4400:00:0000:44:10
104POTERALSKA Julia 1426WARSZAWAK 3200:00:0000:42:11
105KRUGLOVA Anna 1502MOSCOWK 45+00:00:0000:45:12
106BIEL Agnieszka 1457KATOWICEK 33-4400:00:0000:47:02
107DADAŚ Elżbieta 1436Night Runners GliwiceGLIWICEK 33-4400:00:0000:44:11
108BUDNY Piotr 1423Tytanowe DżdżowniceKATOWICEM 3200:00:0000:47:34
109WESOŁOWSKA Agnieszka 1422MYSŁOWICEK 3200:00:0000:47:33
110KRZYWICKI Leszek 1429SUWAŁKIM 45+00:00:0000:44:08
111MIKA Olga 1412KRAKÓWK 45+00:00:0000:45:35
112NOWAK Izabela 1456RYKOwiskoPŁOCKK 45+00:00:0000:46:08
113WIECZOREK Maria 1481WARSZAWAK 3200:00:0000:41:44
114OLEWIŃSKI Grzegorz 1444Nauka BiegaKRAKÓWM 33-4400:00:0000:34:14
115SULEJA Joanna 1483SZWLASTARGARDK 45+00:00:0000:41:27
116BUCZEK Anna 1435KRAKÓWK 3200:00:0000:45:53
117WOŁEK Kasia 1401Nauka BiegaKRAKÓWK 33-4400:00:0000:50:45
118SEWERYN Natalia 1466Magneti Marelli PolandSOSNOWIECK 3200:00:0000:50:44
119GOLEC Iwona 1479GDANSKK 33-4400:00:0000:43:57
120GOLEC Tomasz 1480Bart TeamGDAŃSKM 33-4400:00:0000:43:58
121BARON Julek 1545VRCGRUDZIĄDZM 3200:00:0000:53:34
122ZHANG Wanjun 1409Bai Ma Fei MaKATOWICEK 3200:00:0000:53:31
123WROTKOWSKA Barbara 1471WARSZAWAK 33-4400:00:0000:54:37
124WASIK Natalia 1528EDC RunnersWARSZAWAK 3200:00:0000:48:27
125CHLIPAŁA Agata 1328OCHOTNICA DOLNAK 33-4400:00:00
126GRUDZIEŃ Paweł 1486GRUDZIĄDZM 33-4400:00:0000:53:35
127KWIATKOWSKA Karolina 1549WARSZAWAK 3200:00:00
128PRZYBYŁA Dorota 1404PŁOCKK 33-4400:00:0001:21:41
129OBSZYŃSKA Izabela 1414BIELSKK 33-4400:00:0001:21:36
130CHRYCZYK Agata 1536OCHOTNICA DOLNAK 33-4400:00:0001:02:25
131RUSNAK Elżbieta 1541OCHOTNICA DOLNAK 45+00:00:0001:02:23
Znaleziono 131 wynik(ów)