GORCE ULTRA-TRAIL® 12 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
12 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
155
Wystartowało:
131
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
131
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 3km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGorc
3km
   
1UZNAŃSKI Piotr 1497Pamtrans / Euroclear Running TeamKRAKÓWM 33-4400:00:0000:20:35
2JAMIŃSKI Adam 1542NOWY TARGM 3200:00:0000:21:23
3GABRYŚ Rafał 1485LKS Gorce KamienicaSZCZAWAM 3200:00:0000:22:40
4CHLIPAŁA Paweł 1438KAMIENICAM 3200:00:0000:23:43
5PACHUT Jerzy 1473REBEL RUNNERS CLUBSŁOPNICEM 3200:00:0000:23:46
6TARGOSZ Michał 1416ITMBW KrakówKRAKÓWM 33-4400:00:0000:23:52
7PISZCZEK Stanisław 1424PRZEMYŚLM 33-4400:00:0000:24:04
8DUDZIK Łukasz 1472Góral biegaKAMIENICAM 33-4400:00:0000:24:06
9TOKARCZYK Piotr 1452Brygada BeskidówBARCICEM 3200:00:0000:24:13
10KOCIOŁEK Witold 910KRAKÓWM 33-4400:00:0000:24:28
11ADAMCZYK Martyna 1488SZYDŁOWIECK 3200:00:0000:25:07
12WILK Katarzyna 1521PLEŚNAK 33-4400:00:0000:25:54
13CZERWIAK Robert 1459Tri Starogard GdańskiSTAROGARD GDAŃSKIM 45+00:00:0000:26:12
14GÓRZKOWSKI Jacek 1440Biegacze WilgaWILGAM 45+00:00:0000:26:39
15KOZIK Adam 1482KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM 3200:00:0000:26:41
16SZCZEPANIAK Damian 1474KAMIENICAM 33-4400:00:0000:27:27
17WÓJCIK Piotr 912OCHOTNICA DOLNAM 3200:00:0000:27:51
18ANTOS Paweł 752KRAKÓWM 3200:00:0000:28:24
19BIELEC Sebastian 1504LIBERTÓWM 3200:00:0000:28:39
20ZDROJEWSKA Alicja 1544TWDWSOPOTK 3200:00:0000:28:41
21BIEL Łukasz 821KATOWICEM 33-4400:00:0000:28:54
22ORŁOWSKI Kryspin 1527NIEPOŁOMICEM 3200:00:0000:28:56
23SZLACHTOWSKI Łukasz 1469GOPR PodhaleNOWY TARGM 3200:00:0000:29:03
24BRZEŹNY Jan 911OCHOTNICA DOLNAM 3200:00:0000:29:05
25MIROSZ Artur 1419RADOMM 45+00:00:0000:29:06
26WILKOSZ Wojciech 1526Skawina BiegaSKAWINAM 33-4400:00:0000:29:53
27BIENIEK Marcin 1475Własny 👍KAMIENICAM 33-4400:00:0000:29:54
28KOWALEWSKI Dariusz 1508BYKÓWM 45+00:00:0000:30:44
29SADO Tomasz 1460KRAKÓWM 3200:00:0000:30:55
30SZUFLEWSKA Karolina 1487POLKRYS TEAMCIECHOCINEKK 3200:00:0000:31:07
31WOŹNIAK Tomasz 1449ŁASKM 33-4400:00:0000:31:22
32ZYGMUNCIAK Bartek 1448WARSZAWAM 33-4400:00:0000:31:37
33ŁUCZKA Sylwia 1533Vege RunnersTOMASZÓW MAZOWIECKIK 3200:00:0000:32:03
34WOŹNIAK Janusz 1467PORMATJEDLICZEBIEGASKOŁYSZYNM 45+00:00:0000:32:14
35TUSZKIEWICZ Krzysztof 1539SZCZECINM 33-4400:00:0000:32:27
36KULINSKA Janina 1506PORONINK 33-4400:00:0000:32:28
37MOGIŁKO Natalia 1492NOWA WIEŚK 33-4400:00:0000:32:57
38CHRYCZYK Mateusz 1529CHORZÓWM 3200:00:0000:33:03
39MEDVEDKO Serhii 1447SportlifeKYIVM 3200:00:0000:33:04
40MATUŁA Natalia 1450Training by PPOŚWIĘCIMK 3200:00:0000:33:10
41NIEWIADOMY Kazimierz 1428OCHOTNICA DOLNAM 33-4400:00:0000:33:41
42JAROCH Marcin 1510PRZEMYŚLM 3200:00:0000:33:46
43KOZIOŁ Przemysław 1501KRAKÓWM 45+00:00:0000:33:54
44ŁUKAWSKI Marcin 1530KRAKÓWM 33-4400:00:0000:34:03
45OLEWIŃSKI Grzegorz 1444Nauka BiegaKRAKÓWM 33-4400:00:0000:34:14
46ŻARDECKI Artur 1498KRAKÓWM 33-4400:00:0000:34:17
47KONCA Aleksander 1406KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM 3200:00:0000:34:24
48CIEŚNIK Karolina 1523GRUDZIĄDZK 3200:00:0000:35:01
49OKRASA Tomasz 1507OLEŚNICAM 33-4400:00:0000:35:03
50ŁOPUCH Robert 1543ŁABOWYM 45+00:00:0000:35:31
51AUGUSTOWSKA Izabela 1454KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK 33-4400:00:0000:36:01
52SZNAJDER Jonatan 1512DOBCZYCEM 3200:00:0000:36:03
53PIECZONKA Tomasz 1470KRAKÓWM 33-4400:00:0000:36:05
54HRYC Martyna 913GRYWALDK 3200:00:0000:36:10
55PASIK Kamila 1531WOLSZTYNK 33-4400:00:0000:36:21
56KUJAWSKA Angelika 15174 RUN PIŁAŁOBŻENICAK 33-4400:00:0000:36:29
57HOPPE Grzegorz 1511PIŁAM 3200:00:0000:36:29
58NOWOROLNIK Dawid 14051.RODNKRAKÓWM 33-4400:00:0000:36:34
59TUCHOWSKA Anna 1493LiskiSOSNOWIECK 33-4400:00:0000:36:35
60DUDA Wojciech 1505Skawina BiegaMOGILANYM 45+00:00:0000:36:43
61ZARZYCKI Piotr 1537SZCZECINM 45+00:00:0000:37:10
62MICHAŁEK Sylwia 1491Adidas Runners WarsawWARSZAWAK 3200:00:0000:37:20
63PŁUCIENNIK Stanisław 1461POZNAŃM 3200:00:0000:37:44
64POTERALSKI Kamil 1427WARSZAWAM 3200:00:0000:37:55
65STYŁA Sebastian 1503TURKAM 33-4400:00:0000:38:04
66CHROBAK Anna 1547OCHOTNICA DOLNAK 3200:00:0000:38:16
67CIERLAK Patrycja 1465KĘPNOK 3200:00:0000:38:25
68KARCZ Joanna 1484Będuska Brygada BiegowaMYSZKÓWK 33-4400:00:0000:38:42
69BARANOWSKI Adrian 1519ROZPRZAM 3200:00:0000:38:46
70WOŹNIAK Lidia 1468PORMAT JEDLICZEBIEGASKOŁYSZYNK 45+00:00:0000:39:27
71JAROSIŃSKA Paulina 1515ROZPRZAK 3200:00:0000:39:29
72CHROBAK Agnieszka 1546OCHOTNICA DOLNAK 3200:00:0000:39:54
73SZEWERNIAK Marcin 1463WARSZAWAM 3200:00:0000:40:27
74MIKOŁAJCZYK Grzegorz 1499KAMIENICAM 33-4400:00:0000:40:45
75DUCH Aleksandra 1462GRÓJECK 3200:00:0000:40:50
76SULEJA Joanna 1483SZWLASTARGARDK 45+00:00:0000:41:27
77BOLEK Tomasz 1532KATOWICEM 33-4400:00:0000:41:35
78SZTYLKO Michał 1494WARSZAWAM 33-4400:00:0000:41:43
79SIWEK Anna 1495WARSZAWAK 33-4400:00:0000:41:43
80WIECZOREK Maria 1481WARSZAWAK 3200:00:0000:41:44
81BUCHMAN Sebastian 1489NOWY SĄCZM 33-4400:00:0000:41:45
82CHMURA Jadwiga 1490DĘBICAK 33-4400:00:0000:41:48
83TERZONI Karina 1540WARSZAWAK 33-4400:00:0000:41:49
84WILK Wiola 1421Acive JuraSŁOMNIKIK 33-4400:00:0000:41:51
85ZDEB Agnieszka 1420Active JuraSŁOMNIKIK 3200:00:0000:41:52
86NAZIM Agnieszka 152512 Rocznica ŚlubuSKAWINAK 33-4400:00:0000:42:01
87NAZIM Paweł 152412 Rocznica ŚlubuSKAWINAM 33-4400:00:0000:42:01
88POTERALSKA Alina 1425WARSZAWAK 45+00:00:0000:42:09
89POTERALSKA Julia 1426WARSZAWAK 3200:00:0000:42:11
90ŁAZUKA Klaudia 1514TYCHYK 3200:00:0000:42:14
91BLIMKE-DEREŃ Dalia 1513TYCHYK 33-4400:00:0000:42:14
92JASKULSKI Bartosz 1415ŁOCHOWOM 45+00:00:0000:42:26
93KOPEK Agnieszka 1477GROMNIKK 33-4400:00:0000:42:32
94KOPEK Paweł 1476Ekipa z GromnikaGROMNIKM 33-4400:00:0000:42:35
95OLEJARZ Daniel 1437TRI4FUNPIASECZNOM 3200:00:0000:42:37
96KEMPKA Marcin 1520GLIWICEM 33-4400:00:0000:42:50
96SKIBA Katarzyna 1516ZDUŃSKA WOLAK 33-4400:00:0000:42:51
98STYCZYŃSKA Ksenia 1534TulkaJAWORZEK 33-4400:00:0000:43:24
99WOJCIECHOWSKA Lena 1441TreningBiegacza.plWARSZAWAK 33-4400:00:0000:43:32
100DRÓŻDŻ Michał 1509WIELICZKAM 3200:00:0000:43:39
101ŚWIERCZYŃSKA Barbara 1478WARSZAWAK 3200:00:0000:43:47
102GOLEC Iwona 1479GDANSKK 33-4400:00:0000:43:57
103GOLEC Tomasz 1480Bart TeamGDAŃSKM 33-4400:00:0000:43:58
104KRZYWICKI Leszek 1429SUWAŁKIM 45+00:00:0000:44:08
105JEDRZEJCZYK Agata 1464KRAKÓWK 33-4400:00:0000:44:10
106DADAŚ Elżbieta 1436Night Runners GliwiceGLIWICEK 33-4400:00:0000:44:11
107KLEPACKA Barbara 1535Drużyna ParkudziejMUROWANA GOŚLINAK 45+00:00:0000:44:17
108OSTROWSKA Marlena 1522MIŃSK MAZOWIECKIK 33-4400:00:0000:44:33
109KRUGLOVA Anna 1502MOSCOWK 45+00:00:0000:45:12
110DACZYŃSKI Michał 1453Vege RunnersGLIWICEM 33-4400:00:0000:45:19
111PANKIEWICZ Katarzyna 1400GLIWICEK 45+00:00:0000:45:20
112MIKA Olga 1412KRAKÓWK 45+00:00:0000:45:35
113RUSNAK Karina 1538OCHOTNICA DOLNAK 3200:00:0000:45:52
114BUCZEK Anna 1435KRAKÓWK 3200:00:0000:45:53
115NOWAK Izabela 1456RYKOwiskoPŁOCKK 45+00:00:0000:46:08
116BIEL Agnieszka 1457KATOWICEK 33-4400:00:0000:47:02
117WESOŁOWSKA Agnieszka 1422MYSŁOWICEK 3200:00:0000:47:33
118BUDNY Piotr 1423Tytanowe DżdżowniceKATOWICEM 3200:00:0000:47:34
119WASIK Natalia 1528EDC RunnersWARSZAWAK 3200:00:0000:48:27
120SEWERYN Natalia 1466Magneti Marelli PolandSOSNOWIECK 3200:00:0000:50:44
121WOŁEK Kasia 1401Nauka BiegaKRAKÓWK 33-4400:00:0000:50:45
122ZHANG Wanjun 1409Bai Ma Fei MaKATOWICEK 3200:00:0000:53:31
123BARON Julek 1545VRCGRUDZIĄDZM 3200:00:0000:53:34
124GRUDZIEŃ Paweł 1486GRUDZIĄDZM 33-4400:00:0000:53:35
125WROTKOWSKA Barbara 1471WARSZAWAK 33-4400:00:0000:54:37
126RUSNAK Elżbieta 1541OCHOTNICA DOLNAK 45+00:00:0001:02:23
127CHRYCZYK Agata 1536OCHOTNICA DOLNAK 33-4400:00:0001:02:25
128OBSZYŃSKA Izabela 1414BIELSKK 33-4400:00:0001:21:36
129PRZYBYŁA Dorota 1404PŁOCKK 33-4400:00:0001:21:41
130CHLIPAŁA Agata 1328OCHOTNICA DOLNAK 33-4400:00:00
131KWIATKOWSKA Karolina 1549WARSZAWAK 3200:00:00
Znaleziono 131 wynik(ów)