GORCE ULTRA-TRAIL® 12 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2020-08-02
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
12 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
124
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
110
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 35 | M 35 | K 36-44 | M 36-44 | K 45-59 | M 45-59 | K 60+ | M 60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolana pod Gorcem
3km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1TARASEK Wojciech 1493#ANDRZEJDLUGOSZTEAM / ELEMENO.PLSTARA WIEŚM 351M 100:00:0000:21:2400:52:45.0500:52:45.05 4:2313,6
2BACHLEDA Łukasz 1508GORĄCY POTOK TEAMLASEKM 352M 200:00:0000:22:2400:55:57.9000:55:57.90+00:03:124:3912,9
3PACHUT Jerzy 1468MUAY RUNNING TEAMSŁOPNICEM 353M 300:00:0000:22:5600:57:17.8000:57:17.80+00:04:324:4612,6
4SZCZEPANIAK Damian 1488KAMIENICAKAMIENICAM 36-441M 400:00:0000:23:4200:57:39.1500:57:39.15+00:04:544:4812,5
5TARGOSZ Michał 1494KRAKÓWM 36-442M 500:00:0000:24:1501:01:03.9001:01:03.90+00:08:185:0511,8
6STACHERSKI Łukasz 1485PRZEDBÓRZM 354M 600:00:0000:24:0301:03:29.4001:03:29.40+00:10:445:1711,3
7SIOŁA Karol 1483DRUŻYNA SZPIKUGRYWAŁDM 355M 700:00:0000:24:4801:03:45.6501:03:45.65+00:11:005:1811,3
8DULAK Katarzyna 53ŁĄCKOK 351K 100:00:0000:27:3401:07:19.9501:07:19.95+00:14:345:3610,7
9GRZYWNOWICZ Piotr 52Gorc OchotnicaOCHOTNICA DOLNAM 356M 800:00:0000:28:2701:09:23.3501:09:23.35+00:16:385:4610,4
10BOLECHOWSKA Dominika 1517K 45-591K 200:00:0000:27:5101:09:55.7501:09:55.75+00:17:105:4910,3
11ZIEMIANEK Rafał 20Gorc OchotnicaOCHOTNICA DOLNAM 357M 900:00:0000:28:2701:10:03.1001:10:03.10+00:17:185:5010,3
12KOWALSKI Łukasz 1444RODAKIM 358M 1000:00:0000:27:5101:10:36.8001:10:36.80+00:17:515:5310,2
13SZNAJDER Jarosław 1489DOBCZYCEM 45-591M 1100:00:0000:29:5101:12:12.5501:12:12.55+00:19:276:0110,0
14NIEWIADOMY Kazimierz 1462OCHOTNICA DOLNAM 36-443M 1200:00:0000:30:5601:13:37.8501:13:37.85+00:20:526:089,8
15GOLONKA Marcin 1428VICTORIA ESTATE MARCIN GOLONKAWIELICZKAM 359M 1300:00:0000:30:5001:13:42.0001:13:42.00+00:20:566:089,8
16SADO Tomasz 1477AZS AWF MASTERSKRAKÓWM 3510M 1400:00:0000:29:5501:13:50.5501:13:50.55+00:21:056:099,8
17GOŁDYN Mateusz 1430OCHOTNICA DOLNAM 3511M 1500:00:0000:27:5301:14:11.3501:14:11.35+00:21:266:109,7
18MIROSZ Artur 1460RADOMM 45-592M 1600:00:0000:28:5701:14:43.7001:14:43.70+00:21:586:139,6
19SYC Ewelina 1487SIDZINAK 352K 300:00:0000:31:5701:15:09.2501:15:09.25+00:22:246:159,6
20WOŹNIAK Janusz 1501PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM 45-593M 1700:00:0000:31:0301:16:03.4001:16:03.40+00:23:186:209,5
21ZYGMUNCIAK Bartek 1505EDC RUNNERS FRIENDWARSZAWAM 36-444M 1800:00:0000:30:3801:18:04.2501:18:04.25+00:25:196:309,2
22BISKUP Paweł 1405ŁAGÓWM 36-445M 1900:00:0000:31:1701:18:34.6001:18:34.60+00:25:496:329,2
23GOSA Mariusz 1514KOŹMIN WIELKOPOLSKIM 45-594M 2000:00:0000:32:0301:19:01.1001:19:01.10+00:26:166:359,1
24DOBROMILSKA Agata 1422WM TRISELFKRAKOWK 353K 400:00:0000:33:0801:19:44.9001:19:44.90+00:26:596:389,0
25DANIELSKA Lidia 1421CROSSRAGEŁÓDŹK 354K 500:00:0000:33:0801:20:05.3501:20:05.35+00:27:206:409,0
26BOKSA Bartłomiej 1407KKM KALORYFERKRAKÓWM 36-446M 2100:00:0000:31:4801:21:07.0501:21:07.05+00:28:226:458,9
27OSIAL Mariusz 1176KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUPŁOŃSKM 36-447M 2200:00:0000:33:5801:21:47.6001:21:47.60+00:29:026:488,8
28SUDER Magdalena 1486KRAKOWK 355K 600:00:0000:33:2801:22:43.9501:22:43.95+00:29:586:538,7
29LUDOWSKI Paweł 1454KRAKÓWM 36-448M 2300:00:0000:33:1801:22:51.3001:22:51.30+00:30:066:548,7
30CHRYCZYK Mateusz 1506CHORZÓWM 3512M 2400:00:0000:32:2401:22:52.6501:22:52.65+00:30:076:548,7
31BACHLEDA Joanna 156K 356K 700:00:0000:34:4101:24:48.7501:24:48.75+00:32:037:048,5
32KOSUDA Paweł 1443CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWCIECHANÓWM 36-449M 2500:00:0000:35:3701:25:40.0001:25:40.00+00:32:547:088,4
33ŁACIAK Paweł 1469GDÓW PROUD RUNNERSLUTONM 45-595M 2600:00:0000:33:3901:26:11.2501:26:11.25+00:33:267:108,4
34DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 1423ŁYCZANKAK 357K 800:00:0000:33:3501:26:43.0001:26:43.00+00:33:577:138,3
35MICHAŁEK Sylwia 1457ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK 358K 900:00:0000:35:5201:26:49.2501:26:49.25+00:34:047:148,3
36WENC Tomasz 1498TARNÓWM 36-4410M 2700:00:0000:33:0001:26:55.9001:26:55.90+00:34:107:148,3
37JABŁOŃSKA Agnieszka 1434KRAKÓWK 359K 1000:00:0000:34:3201:27:57.8501:27:57.85+00:35:127:198,2
38LISIAK Mateusz 1453KRAKÓWM 3513M 2800:00:0000:33:0901:28:08.4501:28:08.45+00:35:237:208,2
39CHODKIEWICZ Anna 1413MIŃSK MAZOWIECKIK 36-441K 1100:00:0000:35:2401:28:28.5001:28:28.50+00:35:437:228,1
40MOGIŁKO Natalia 1461GRUDZIĄDZK 3510K 1200:00:0000:33:0001:29:19.3501:29:19.35+00:36:347:268,1
41SAMBORSKA Maria 1478BOLECHOWICEK 3511K 1300:00:0000:35:5101:30:58.2001:30:58.20+00:38:137:347,9
42JANIAK Agnieszka 1435VEGAN RUNNERSDĘBNIAŁKI KALISKIEK 3512K 1400:00:0000:36:1901:31:18.4001:31:18.40+00:38:337:367,9
43TOL Kamil 1515WBUNIECM 3514M 2900:00:0000:31:2400:15:0001:31:42.0001:31:42.00+00:38:566:239,4
44BARNAŚ Joanna 1516OCHOTNICA DOLNAK 3513K 1500:00:0000:34:0601:32:35.4001:32:35.40+00:39:507:427,8
45PRUCIA Piotr 1470KRAKÓWM 3515M 3000:00:0000:33:2501:34:02.3501:34:02.35+00:41:177:507,7
46SOSZYŃSKI Krzysztof 1484WARSZAWAM 45-596M 3100:00:0000:39:1901:34:23.0001:34:23.00+00:41:377:517,6
47SIOŁA Franciszek 1482DĄBROWA GÓRNICZAM 60+1M 3200:00:0000:37:4401:34:30.2501:34:30.25+00:41:457:527,6
48CZERWIŃSKI Jarosław 1419CZERWONAKM 60+2M 3300:00:0000:39:4201:34:46.5501:34:46.55+00:42:017:537,6
49ŁUCZKA Sylwia 1455VEGE RUNNERSTOMASZÓW MAZOWIECKIK 3514K 1600:00:0000:33:0600:15:0001:36:35.0001:36:35.00+00:43:496:478,8
50ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI Marek 1492ŁÓDŹM 36-4411M 3400:00:0000:36:5401:36:43.2001:36:43.20+00:43:588:037,4
51BERNAT Rafał 1404WARSZAWAM 3516M 3500:00:0000:36:0501:36:46.6501:36:46.65+00:44:018:037,4
52RESZKA Łukasz 1474ŚWIDNIKM 36-4412M 3600:00:0000:39:4801:36:53.4001:36:53.40+00:44:088:047,4
53HRYC Martyna 1433SALCO GARMIN TEAM JUNIORGRYWAŁDK 3515K 1700:00:0000:32:3100:15:0001:37:40.0001:37:40.00+00:44:546:538,7
54GULBINOWICZ Renata 1512KREKOLEK 36-442K 1800:00:0000:40:0901:37:44.9501:37:44.95+00:44:598:087,4
55GULBROWICZ Dariusz 1513KREKOLEM 36-4413M 3700:00:0000:40:0901:37:46.0501:37:46.05+00:45:018:087,4
56GRZELIŃSKA Klaudia 1431KRAKÓWK 3516K 1900:00:0000:40:0701:37:49.1501:37:49.15+00:45:048:097,4
57ŚWIĄTKIEWICZ Maciej 1491WARSZAWAM 3517M 3800:00:0000:40:3601:38:09.2001:38:09.20+00:45:248:107,3
58URBANIAK Żaneta 1496WARSZAWAK 3517K 2000:00:0000:38:2801:38:26.2001:38:26.20+00:45:418:127,3
59RICOUR Patrice 1510KRAKÓWM 45-597M 3900:00:0000:37:4201:39:25.0001:39:25.00+00:46:398:177,2
60KUREK Szymon 1449ŚWIETLIKOWOBIELSKO-BIAŁAM 3518M 4000:00:0000:38:4001:39:26.6501:39:26.65+00:46:418:177,2
61BUCZEK Joanna 1410OCHOTNICA GÓRNAK 3518K 2100:00:0000:38:1301:39:41.2501:39:41.25+00:46:568:187,2
62TOKARCZYK Anna 1495OCHOTNICA DOLNAK 3519K 2200:00:0000:41:4401:40:15.8501:40:15.85+00:47:308:217,2
63NOWAK Paulina 1464KRAKÓWK 3520K 2300:00:0000:37:5201:40:33.6001:40:33.60+00:47:488:227,2
64GOŁDYN Agata 1429OCHOTNICA DOLNAK 36-443K 2400:00:0000:39:1701:41:16.2501:41:16.25+00:48:318:267,1
65LIGĘZA Anna 110Gorc OchotnicaOCHOTNICA DOLNAK 36-444K 2500:00:0000:39:1701:41:16.4001:41:16.40+00:48:318:267,1
66HOFF Emilia 1432FIT FABRICŁÓDŹK 45-592K 2600:00:0000:39:5201:42:06.6001:42:06.60+00:49:218:307,1
67CZERWIŃSKA Arleta 1418CZERWONAKK 60+1K 2700:00:0000:41:2101:42:12.6501:42:12.65+00:49:278:317,0
68BOKSA Anna 1406KKM KALORYFERKRAKÓWK 36-445K 2800:00:0000:41:5001:43:08.5501:43:08.55+00:50:238:357,0
69NIZIOŁ Wojciech 1463FIZJO_PROKRAKÓWM 3519M 4100:00:0000:37:1601:43:57.1001:43:57.10+00:51:128:396,9
70VERDUIN Caroline 1497HAAG ATLETIEKDEN HAAGK 3521K 2900:00:0000:34:2400:15:0001:44:33.0001:44:33.00+00:51:477:278,0
71CZARNECKA - LADRA Anita 1417KRAKÓWK 36-446K 3000:00:0000:42:0001:45:13.3001:45:13.30+00:52:288:466,8
72PĘCIAK Katarzyna 1511KRAKÓWK 3522K 3100:00:0000:39:0401:45:46.3501:45:46.35+00:53:018:486,8
73WOŹNIAK Lidia 1502PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK 45-593K 3200:00:0000:42:4001:49:59.0501:49:59.05+00:57:149:096,5
74OSTROWSKA Marlena 1467MIŃSK MAZOWIECKIK 36-447K 3300:00:0000:42:5701:50:00.2001:50:00.20+00:57:159:106,5
75BEDNARSKI Waldemar 1403RUCHLIWI ŚWIŃSKA NOGAZDUŃSKA WOLAM 36-4414M 4200:00:0000:36:4600:15:0001:50:54.0001:50:54.00+00:58:087:597,5
76KASPRYK Jolanta 1439WARSZAWAK 36-448K 3400:00:0000:41:4001:51:36.2501:51:36.25+00:58:519:186,5
77PTAK Arkadiusz 1471CRAZY BIRDSWILKSZYNM 36-4415M 4300:00:0000:41:3901:51:36.3501:51:36.35+00:58:519:186,5
78KŁAPYTA Katarzyna 1441STRYSZAWAK 3523K 3500:00:0000:41:5801:52:05.5001:52:05.50+00:59:209:206,4
79JÓZEFOWICZ Maciej 1438VEGE RUNNERSWARSZAWAM 36-4416M 4400:00:0000:39:0701:52:41.3501:52:41.35+00:59:569:236,4
80JANISZEWSKI Andrzej 1436SKARŻYSKO-KAMIENNAM 60+3M 4500:00:0000:39:0801:53:07.9501:53:07.95+01:00:229:256,4
81KASZUBA Ryszard 1440KLUB SPORTOWY PRESTIGERZESZÓWM 60+4M 4600:00:0000:41:3701:53:40.3501:53:40.35+01:00:559:286,3
82GALIŃSKA Aldona 1427TOMASZÓW MAZOWIECKIK 3524K 3600:00:0000:46:4201:53:45.8001:53:45.80+01:01:009:286,3
83OSIKA Kamila 1466PROBALANSKRAKÓWK 3525K 3700:00:0000:44:1701:54:02.9001:54:02.90+01:01:179:306,3
84KSIĄŻEK Natalia 1445KRAKÓWK 3526K 3800:00:0000:48:1301:55:20.8501:55:20.85+01:02:359:366,2
85RELIGA Liliana 1473WARSZAWAK 3527K 3900:00:0000:43:0201:55:23.7001:55:23.70+01:02:389:366,2
86DAGIEL Janusz 1420WARSZAWAM 3520M 4700:00:0000:43:0401:55:24.2001:55:24.20+01:02:399:376,2
87BARANOWSKI Adrian 1402ROZPRZAM 3521M 4800:00:0000:42:1001:57:11.6001:57:11.60+01:04:269:456,1
87JAROSIŃSKA Paulina 1437ROZPRZAK 3528K 4000:00:0000:42:1401:57:11.6001:57:11.60+01:04:269:456,1
89CHARMUSZKO Monika 1411WARSZAWAK 36-449K 4100:00:0000:44:1301:58:33.5001:58:33.50+01:05:489:526,1
90REGUŁA Klaudia 1472KATOWICEK 3529K 4200:00:0000:45:1902:00:52.8002:00:52.80+01:08:0710:046,0
91RÓŻAŃSKI Janusz 1475GDYNIAM 3522M 4900:00:0000:43:0002:01:31.0502:01:31.05+01:08:4610:075,9
92SZYMAŃSKI Michał 1490BYDGOSZCZM 36-4417M 5000:00:0000:44:4802:01:53.7002:01:53.70+01:09:0810:095,9
93KUBAS Marlena 1446KRAKÓWK 3530K 4300:00:0000:48:5402:03:06.1002:03:06.10+01:10:2110:155,8
94BOROWIEC-RÓŻYCKA Magdalena 1408BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK 36-4410K 4400:00:0000:49:2902:05:59.2502:05:59.25+01:13:1410:295,7
95OKOŃSKA-ŚWIĄTKOWSKA Lidia 1465ŁÓDŹK 36-4411K 4500:00:0000:46:1302:06:27.2502:06:27.25+01:13:4210:325,7
96KUBASIAK Magdalena 1447STRYSZAWAK 3531K 4600:00:0000:41:5900:15:0002:07:00.0002:07:00.00+01:14:149:206,4
97FIJAŁKOWSKA Karolina 1425ŚWIDNIKK 3532K 4700:00:0000:49:2902:07:33.8502:07:33.85+01:14:4810:375,6
98DZIUBAŁA Ilona 1424POPÓWK 45-594K 4800:00:0000:51:0002:09:58.3002:09:58.30+01:17:1310:495,5
99TUREK Kamila 1509WROCŁAWK 3533K 4900:00:0000:50:5902:09:59.1002:09:59.10+01:17:1410:495,5
100SIGER Julia 1480ŁODŹK 3534K 5000:00:0000:44:1602:10:10.3502:10:10.35+01:17:2510:505,5
100SIGER Adam 1481FUNDACJA UDARU MÓZGUŁÓDŹM 45-598M 5100:00:0000:44:1602:10:10.3502:10:10.35+01:17:2510:505,5
102MICHAŁOWSKI Maciej 1458ŚWIDNIKM 36-4418M 5200:00:0000:49:3100:15:0002:21:46.0002:21:46.00+01:29:0010:335,7
103SZNAJDROWSKA Marta 1507CHEŁMNOK 3535K 5100:00:0001:00:2202:23:11.8002:23:11.80+01:30:2611:555,0
104ZABROCKI Andrzej 1504BIAŁYSTOKM 45-599M 5300:00:0000:53:4602:25:11.8002:25:11.80+01:32:2612:055,0
105ZABROCKA Jolanta 1503BIAŁYSTOKK 45-595K 5200:00:0000:53:4802:25:12.4002:25:12.40+01:32:2712:065,0
106KUBKA Adam 1448FUNDACJA UDARU MÓZGUŁÓDŹM 60+5M 5400:00:0000:41:0102:28:06.5002:28:06.50+01:35:2112:204,9
107KOŁECZEK Aleksandra 1442VEGE RUNNERSWARSZAWAK 3536K 5300:00:0000:51:3002:31:34.8002:31:34.80+01:38:4912:374,8
108WOŁOSIEWICZ Jarosław 1499BIAŁYSTOKM 60+6M 5500:00:0001:08:2403:18:49.3003:18:49.30+02:26:0416:343,6
109WOŁOSIEWICZ Teresa 1500BIAŁYSTOKK 60+2K 5400:00:0001:08:1303:18:49.4003:18:49.40+02:26:0416:343,6
110LIMAN Andrzej 1452PODLASIAKIBIAŁYSTOKM 45-5910M 5600:00:0001:08:2003:18:49.7503:18:49.75+02:26:0416:343,6
JAMIŃSKI Adam 1401NOWY TARGM 35DNF00:19:59 DNF DNF DNF--
Znaleziono 111 wynik(ów)