GORCE ULTRA-TRAIL® 12 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
12 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
155
Wystartowało:
131
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
131
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuGorc
3km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GABRYŚ Rafał 1485LKS Gorce KamienicaSZCZAWAM 321M 200:00:0000:22:4000:53:45.5500:53:45.55 4:2813.4
2JAMIŃSKI Adam 1542NOWY TARGM 322M 300:00:0000:21:2300:54:50.0500:54:50.05+00:01:044:3413.1
3TOKARCZYK Piotr 1452Brygada BeskidówBARCICEM 323M 400:00:0000:24:1300:55:03.5500:55:03.55+00:01:184:3513.1
4CHLIPAŁA Paweł 1438KAMIENICAM 324M 600:00:0000:23:4300:56:37.2000:56:37.20+00:02:514:4312.7
5PACHUT Jerzy 1473REBEL RUNNERS CLUBSŁOPNICEM 325M 800:00:0000:23:4600:57:36.6500:57:36.65+00:03:514:4812.5
6KOZIK Adam 1482KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM 326M 1400:00:0000:26:4101:05:22.1001:05:22.10+00:11:365:2611
7BRZEŹNY Jan 911OCHOTNICA DOLNAM 327M 1500:00:0000:29:0501:06:43.3501:06:43.35+00:12:575:3310.8
8WÓJCIK Piotr 912OCHOTNICA DOLNAM 328M 1600:00:0000:27:5101:07:37.2001:07:37.20+00:13:515:3810.6
9ANTOS Paweł 752KRAKÓWM 329M 1700:00:0000:28:2401:07:44.1501:07:44.15+00:13:585:3810.6
10SZLACHTOWSKI Łukasz 1469GOPR PodhaleNOWY TARGM 3210M 1800:00:0000:29:0301:09:18.1001:09:18.10+00:15:325:4610.4
11BIELEC Sebastian 1504LIBERTÓWM 3211M 1900:00:0000:28:3901:09:26.0001:09:26.00+00:15:405:4710.4
12ORŁOWSKI Kryspin 1527NIEPOŁOMICEM 3212M 2000:00:0000:28:5601:11:03.3001:11:03.30+00:17:175:5510.1
13SADO Tomasz 1460KRAKÓWM 3213M 2400:00:0000:30:5501:13:48.0001:13:48.00+00:20:026:099.8
14SZNAJDER Jonatan 1512DOBCZYCEM 3214M 3100:00:0000:36:0301:19:39.6001:19:39.60+00:25:546:389
15MEDVEDKO Serhii 1447SportlifeKYIVM 3215M 3300:00:0000:33:0401:20:02.8001:20:02.80+00:26:176:409
16KONCA Aleksander 1406KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM 3216M 3400:00:0000:34:2401:21:09.9001:21:09.90+00:27:246:458.9
17JAROCH Marcin 1510PRZEMYŚLM 3217M 3500:00:0000:33:4601:22:00.3001:22:00.30+00:28:146:508.8
18CHRYCZYK Mateusz 1529CHORZÓWM 3218M 3800:00:0000:33:0301:23:28.9501:23:28.95+00:29:436:578.6
19HOPPE Grzegorz 1511PIŁAM 3219M 4600:00:0000:36:2901:27:57.0501:27:57.05+00:34:117:198.2
20POTERALSKI Kamil 1427WARSZAWAM 3220M 4800:00:0000:37:5501:30:10.7501:30:10.75+00:36:257:308
21BARANOWSKI Adrian 1519ROZPRZAM 3221M 5000:00:0000:38:4601:33:59.2001:33:59.20+00:40:137:497.7
22DRÓŻDŻ Michał 1509WIELICZKAM 3222M 5200:00:0000:43:3901:37:57.0001:37:57.00+00:44:118:097.4
23SZEWERNIAK Marcin 1463WARSZAWAM 3223M 5300:00:0000:40:2701:38:07.2501:38:07.25+00:44:218:107.3
24PŁUCIENNIK Stanisław 1461POZNAŃM 3224M 5900:00:0000:37:4401:44:46.2501:44:46.25+00:51:008:436.9
25OLEJARZ Daniel 1437TRI4FUNPIASECZNOM 3225M 6200:00:0000:42:3701:47:28.0001:47:28.00+00:53:428:576.7
26BUDNY Piotr 1423Tytanowe DżdżowniceKATOWICEM 3226M 6400:00:0000:47:3401:54:33.2501:54:33.25+01:00:479:326.3
27BARON Julek 1545VRCGRUDZIĄDZM 3227M 6700:00:0000:53:3402:04:31.6502:04:31.65+01:10:4610:225.8
Znaleziono 27 wynik(ów)