GORCE ULTRA-TRAIL® 12 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
12 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
155
Wystartowało:
131
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
131
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuGorc
3km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1UZNAŃSKI Piotr 1497Pamtrans / Euroclear Running TeamKRAKÓWM 33-441M 100:00:0000:20:3500:52:32.4500:52:32.45 4:2213,7
2KOCIOŁEK Witold 910KRAKÓWM 33-442M 500:00:0000:24:2800:56:18.0000:56:18.00+00:03:454:4112,8
3DUDZIK Łukasz 1472Góral biegaKAMIENICAM 33-443M 700:00:0000:24:0600:56:45.1000:56:45.10+00:04:124:4312,7
4PISZCZEK Stanisław 1424PRZEMYŚLM 33-444M 900:00:0000:24:0400:58:40.9500:58:40.95+00:06:084:5312,3
5TARGOSZ Michał 1416ITMBW KrakówKRAKÓWM 33-445M 1000:00:0000:23:5200:59:58.3000:59:58.30+00:07:254:5912,0
6SZCZEPANIAK Damian 1474KAMIENICAM 33-446M 1100:00:0000:27:2701:04:24.5501:04:24.55+00:11:525:2211,2
7BIENIEK Marcin 1475Własny 👍KAMIENICAM 33-447M 2100:00:0000:29:5401:11:09.0001:11:09.00+00:18:365:5510,1
8BIEL Łukasz 821KATOWICEM 33-448M 2500:00:0000:28:5401:15:05.1001:15:05.10+00:22:326:159,6
9WILKOSZ Wojciech 1526Skawina BiegaSKAWINAM 33-449M 2600:00:0000:29:5301:15:26.8001:15:26.80+00:22:546:179,5
10WOŹNIAK Tomasz 1449ŁASKM 33-4410M 2700:00:0000:31:2201:15:41.2501:15:41.25+00:23:086:189,5
11ZYGMUNCIAK Bartek 1448WARSZAWAM 33-4411M 2800:00:0000:31:3701:17:11.0001:17:11.00+00:24:386:259,3
12NIEWIADOMY Kazimierz 1428OCHOTNICA DOLNAM 33-4412M 3000:00:0000:33:4101:19:34.2001:19:34.20+00:27:016:379,0
13TUSZKIEWICZ Krzysztof 1539SZCZECINM 33-4413M 3200:00:0000:32:2701:20:01.0001:20:01.00+00:27:286:409,0
14OLEWIŃSKI Grzegorz 1444Nauka BiegaKRAKÓWM 33-4414M 3600:00:0000:34:1401:23:04.7501:23:04.75+00:30:326:558,7
15NOWOROLNIK Dawid 14051.RODNKRAKÓWM 33-4415M 3900:00:0000:36:3401:23:48.1501:23:48.15+00:31:156:598,6
16ŁUKAWSKI Marcin 1530KRAKÓWM 33-4416M 4000:00:0000:34:0301:24:01.1001:24:01.10+00:31:287:008,6
17OKRASA Tomasz 1507OLEŚNICAM 33-4417M 4200:00:0000:35:0301:25:15.8001:25:15.80+00:32:437:068,4
18PIECZONKA Tomasz 1470KRAKÓWM 33-4418M 4500:00:0000:36:0501:26:15.6001:26:15.60+00:33:437:118,3
19STYŁA Sebastian 1503TURKAM 33-4419M 4700:00:0000:38:0401:29:00.4001:29:00.40+00:36:277:258,1
20ŻARDECKI Artur 1498KRAKÓWM 33-4420M 4900:00:0000:34:1701:30:42.4501:30:42.45+00:38:107:337,9
21KEMPKA Marcin 1520GLIWICEM 33-4421M 5100:00:0000:42:5001:35:20.2001:35:20.20+00:42:477:567,6
22NAZIM Paweł 152412 Rocznica ŚlubuSKAWINAM 33-4422M 5400:00:0000:42:0101:38:10.6001:38:10.60+00:45:388:107,3
23MIKOŁAJCZYK Grzegorz 1499KAMIENICAM 33-4423M 5500:00:0000:40:4501:41:25.7001:41:25.70+00:48:538:277,1
24BOLEK Tomasz 1532KATOWICEM 33-4424M 5600:00:0000:41:3501:41:28.4501:41:28.45+00:48:568:277,1
25SZTYLKO Michał 1494WARSZAWAM 33-4425M 5700:00:0000:41:4301:42:33.3501:42:33.35+00:50:008:327,0
26KOPEK Paweł 1476Ekipa z GromnikaGROMNIKM 33-4426M 5800:00:0000:42:3501:42:38.0501:42:38.05+00:50:058:337,0
27DACZYŃSKI Michał 1453Vege RunnersGLIWICEM 33-4427M 6100:00:0000:45:1901:47:24.1001:47:24.10+00:54:518:576,7
28BUCHMAN Sebastian 1489NOWY SĄCZM 33-4428M 6300:00:0000:41:4501:49:37.7001:49:37.70+00:57:059:086,6
29GOLEC Tomasz 1480Bart TeamGDAŃSKM 33-4429M 6600:00:0000:43:5802:03:38.1002:03:38.10+01:11:0510:185,8
30GRUDZIEŃ Paweł 1486GRUDZIĄDZM 33-4430M 6800:00:0000:53:3502:04:36.8002:04:36.80+01:12:0410:235,8
Znaleziono 30 wynik(ów)