GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2018-08-11
Miejsce:
Gorce
Dystans:
48 km
Zgłoszonych:
258
Wystartowało:
223
Nie ukończyło:
14
Ukończyło:
209
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
PKR4
41km
Czas
netto
48km
Czas
brutto
48km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WOLSKI Jakub 496Magazyn Bieganie/Strefa PrzygódSZCZAWNICAM 321M 100:00:0301:14:5302:23:0004:31:5905:05:37.8005:05:41.75 6:229.4
2SKRZYSIŃSKI Gniewomir 443Monk Sandals TeamKORCZYNAM 33-441M 200:00:0101:22:0702:36:5104:33:0105:07:36.4505:07:38.30+00:01:566:249.4
3TERZONI Christian 473CASTELNOVO NE MONTIM 33-442M 300:00:0101:26:4102:40:4704:40:2605:11:58.8505:12:00.30+00:06:186:299.2
4FLOREK Sebastian 267NORAFSPORTGABOŃM 33-443M 400:00:0601:21:5802:40:5904:40:1805:16:25.5005:16:32.00+00:10:506:359.1
5DUDEK Jacek 258EGO POWER LABKRAKÓWM 322M 500:00:0101:18:4802:29:4004:47:1805:29:06.1005:29:07.90+00:23:266:518.8
6PERYKASZA Paweł 400NANN Running TeamKRAKÓWM 33-444M 600:00:0401:28:1102:46:2104:53:2905:30:17.3505:30:21.60+00:24:396:528.7
7CICHOREK Dariusz 243KALISZM 45+1M 700:00:0302:30:1404:42:0905:42:00.1505:42:03.30+00:36:217:078.4
8BALAZS File 523BUDAPESZTM 33-445M 800:00:1101:34:3102:58:4005:07:1905:43:21.8505:43:32.95+00:37:517:098.4
9BANIAK Marcin 209G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM 33-446M 900:00:0201:22:0902:37:0105:02:4505:43:50.0505:43:52.55+00:38:107:098.4
10PIETRUSZKA Maciej 406KRWAWE SUTY Run&BikeKRAKÓWM 33-447M 1000:00:0601:27:4702:47:5905:06:3605:50:42.9005:50:49.65+00:45:077:188.2
11KAPELAN Anna 302PKBPRZEMYŚLK 33-441K 100:00:0301:33:3103:01:2505:14:2706:00:24.6506:00:28.55+00:54:467:308
12GŁODOWSKA Kamila 272IWONICZ-ZDRÓJK 321K 200:00:0401:31:4802:59:0605:15:5206:00:34.8006:00:39.00+00:54:577:308
13LATOS Marcin 346Euroclear Running TeamWĘGRZCE WIELKIEM 323M 1100:00:1601:36:1903:02:1705:20:2206:04:07.2506:04:23.45+00:58:417:357.9
14OLSZAK Dariusz 388ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEGRĘBOCICEM 324M 1200:00:1701:38:4703:05:3405:24:5206:05:05.7506:05:23.20+00:59:417:367.9
15WALASEK Grzegorz 479biegusiem.plRYKIM 45+2M 1300:00:0402:49:5905:14:5506:05:52.8506:05:57.05+01:00:157:377.9
16MYŚLIWIEC Robert 377Wild&FreeRZESZÓWM 33-448M 1400:00:0201:26:3602:54:1905:28:2106:14:53.0006:14:55.75+01:09:147:487.7
17SIERGIEJEWICZ Grzegorz 441Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNM 33-449M 1500:00:0301:28:5702:54:2905:31:2906:18:36.6506:18:40.35+01:12:587:537.6
18BEKAS Marcin 217Runonline.plKRAKÓWM 33-4410M 1600:00:0501:36:1103:03:3705:34:4506:20:29.7506:20:35.00+01:14:537:557.6
19FAJFER Jakub 263KRAKÓWM 325M 1700:00:2801:37:5303:05:4405:33:1506:22:10.9506:22:39.40+01:16:577:577.5
20MRÓZ Rafał 375TARNÓWM 45+3M 1800:00:0901:38:5303:05:5705:42:5006:26:30.7506:26:40.55+01:20:588:037.5
21CZERWIEC Andrzej 249WARSZAWAM 33-4411M 1900:00:2903:06:0905:42:3906:26:57.7506:27:27.35+01:21:458:037.4
22TOPOROWICZ Agata 476BIELSKO-BIAŁAK 33-442K 300:00:1101:39:4303:14:2105:43:1706:28:15.5506:28:27.10+01:22:458:057.4
23JESIOLOWSKI Michal 295ZIELONKIM 33-4412M 2000:00:1001:32:2503:03:4605:45:3706:33:29.1506:33:39.60+01:27:578:117.3
24SZYMCZYK Daniel 470SevenSevenKRAKÓWM 33-4413M 2100:00:2501:44:3203:16:2305:49:2206:33:19.3506:33:44.50+01:28:028:117.3
25STANUCHIEWICZ Oskar 454CZĘSTOCHOWAM 33-4414M 2200:00:0501:31:1302:59:0105:42:4806:33:45.4006:33:51.35+01:28:098:127.3
26KUŻAJ Sławomir 341DĄBRÓWKAM 326M 2300:00:0501:43:5803:20:2005:44:4206:34:02.2506:34:07.90+01:28:268:127.3
27JANIK Mateusz 287TENCZYNEKM 327M 2400:00:3801:46:5803:21:4905:49:1206:33:53.5006:34:32.45+01:28:508:127.3
28MACHUL Ewa 356Dream runWARSZAWAK 33-443K 400:00:0601:43:1203:13:3405:45:2106:35:38.7506:35:44.80+01:30:038:147.3
29RYBARZ Witold 428Oświęcimski Klub KarateBRZESZCZEM 45+4M 2500:00:5401:50:5703:21:1605:52:2906:38:19.3006:39:13.65+01:33:318:177.2
30ZACHARIAS-NALICHOWSKI Tomasz 505KRAKÓWM 328M 2600:00:2901:39:5703:07:3405:49:0306:42:20.4006:42:49.45+01:37:078:227.2
31PECHATKIN Nikita 397VOKUEVA TEAMST.PETERSBURGM 329M 2700:00:0001:39:1205:45:1406:44:43.0506:44:43.05+01:39:018:257.1
32KOSOWSKI Mateusz 521ANTYLEWAKWARSZAWAM 33-4415M 2800:00:0401:36:2103:08:2705:54:5406:45:10.2506:45:14.60+01:39:328:267.1
33BERDYCHOWSKI Zygmunt 525NISKOWAM 45+5M 2900:00:0201:35:2603:13:0805:53:3206:47:07.9506:47:10.55+01:41:288:287.1
34CIRKO Arkadiusz 245Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM 33-4416M 3000:00:1801:38:5003:07:5305:54:2106:47:36.9506:47:55.55+01:42:138:297.1
35HEJZA Michał 280NAKŁO NAD NOTECIĄM 3210M 3100:00:0801:33:3303:02:4605:48:3306:48:35.1506:48:43.80+01:43:028:307
36NISZCZOT Dariusz 532GORCEM 3211M 3200:00:2301:52:2303:30:5806:06:1406:50:46.6006:51:09.80+01:45:288:337
37BILECKI Sebastian 225BIELSKO-BIAŁAM 33-4417M 3300:00:1201:47:3803:28:4206:05:1806:51:27.7506:51:40.65+01:45:588:347
38WĘGLIŃSKI Michał 485WARSZAWAM 3212M 3400:00:1701:44:3803:19:5205:59:5806:51:56.2506:52:14.05+01:46:328:347
39KOEHLER Krzysztof 316KRAKOWM 45+6M 3500:00:0201:39:4703:19:5606:04:5306:52:34.5006:52:37.10+01:46:558:357
40PŁÓCIENNICZAK Jakub 411WARSZAWAM 33-4418M 3600:00:0701:35:2403:10:4606:00:1906:53:39.5006:53:46.60+01:48:048:377
41AMANOWICZ Marek 204Running PołaniecPOŁANIECM 33-4419M 3700:00:2401:44:5403:21:4806:03:5906:53:59.4506:54:24.35+01:48:428:377
42ZALEWSKA Anna 508BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK 33-444K 500:00:4501:45:2603:19:0606:04:1306:53:44.1506:54:29.55+01:48:478:377
43MŁYNARCZYK Krzysztof 374WARSZAWAM 33-4420M 3800:00:3901:46:2703:21:3605:59:1106:55:01.2006:55:41.05+01:49:598:386.9
44RÓŻYCKI Konrad 425WARSZAWAM 45+7M 3900:00:0501:39:5503:16:1205:55:4606:55:59.9006:56:05.65+01:50:238:406.9
45VAADA Anita 524BRSEBUDAPESZTK 33-445K 600:00:1101:47:5203:28:2206:05:2606:56:08.6006:56:20.45+01:50:388:406.9
46SIENKIEWICZ Wojciech 440Orange PolskaŁÓDŹM 45+8M 4000:00:1301:44:4903:20:1606:09:1406:56:18.1006:56:31.35+01:50:498:406.9
47ZALEWSKI Bartłomiej 509BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM 33-4421M 4100:00:4501:45:2303:19:0706:04:2306:57:20.5006:58:06.20+01:52:248:416.9
48ŻAK Artur 516ze szwagremPRZEGINIAM 33-4422M 4200:00:0801:42:2003:17:0006:04:3407:04:07.7507:04:16.00+01:58:348:506.8
49ŻAK Barbara 528PRZEGINIAK 33-446K 700:00:0701:42:2803:21:3706:06:3807:04:08.1507:04:16.05+01:58:348:506.8
50ŚMIAŁEK Łukasz 4711983TARGOWISKOM 33-4423M 4300:00:0901:43:1303:16:1406:08:0507:06:17.0007:06:26.25+02:00:448:526.8
51KULAS Łukasz 339SoloBIERUŃM 33-4424M 4400:00:1701:46:2203:24:2706:14:3107:12:13.0507:12:30.85+02:06:499:006.7
52JĘCEK Maciej 296ŁÓDŹM 33-4425M 4500:00:2101:54:0403:31:4606:16:5407:12:33.5507:12:55.05+02:07:139:006.7
53DANEL Adam 252TYCHYM 33-4426M 4600:00:0801:44:0003:20:0806:21:1007:13:17.4507:13:25.50+02:07:439:016.6
54GIBAŁA Marcin 271Fundacja AuxiliumMIELECM 45+9M 4700:00:1203:20:2206:19:1107:13:52.0007:14:04.15+02:08:229:026.6
55NIEMCZEWSKI Borys 383Timebandit CorpsNIECHOBRZM 33-4427M 4800:00:0701:42:1803:22:1506:18:4907:14:40.7007:14:48.05+02:09:069:036.6
56ŁUCZAK Marcin 355run4energyPLEWISKAM 33-4428M 4900:00:0701:41:1403:16:3606:16:5407:14:46.1007:14:53.10+02:09:119:036.6
57TUCHOŁKA Marta 520Poco Loco Adventure TeamKROBIAK 33-447K 800:00:0901:46:2403:27:5806:21:2107:15:38.9007:15:47.90+02:10:069:046.6
58BROZEK Aleksander 232ElectroluxPĘKOWICEM 33-4429M 5000:00:2401:49:5303:29:3406:20:0507:15:55.7007:16:20.30+02:10:389:046.6
59ĆWIKŁA Krzysztof 251MALAWAM 45+10M 5100:00:1001:49:1303:30:4906:19:4807:19:06.4007:19:16.55+02:13:349:086.6
60ZORAN Henryk 513RUDA ŚLĄSKAM 45+11M 5200:00:2101:57:5603:42:2006:27:2007:20:31.2507:20:52.65+02:15:109:106.5
61BĘBEN Robert 221OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 45+12M 5300:00:4501:54:3203:35:1406:28:3607:21:27.1007:22:12.80+02:16:319:116.5
62KĄSIEL Paweł 304WROCŁAWM 33-4430M 5400:00:3001:53:2103:31:5806:30:0107:23:09.1007:23:39.95+02:17:589:136.5
63RAKOWSKA Magdalena 419Drużyna TVNWARSZAWAK 45+1K 900:00:3601:47:0403:27:3906:25:3807:23:16.7007:23:53.05+02:18:119:146.5
64RACUŁT Piotr 416KRAKÓWM 3213M 5500:00:3301:49:5203:30:4906:27:1207:23:56.1507:24:29.55+02:18:479:146.5
65PAWŁOWSKI Robert 396Vege RunnersCHODZIEŻM 33-4431M 5600:00:2701:53:0403:38:2206:31:4507:24:12.0507:24:39.95+02:18:589:156.5
66ADAMCZYK Janusz 200GRÓDEK NAD DUNAJCEMM 45+13M 5700:00:3301:47:2003:28:0606:29:1407:24:25.9007:24:59.35+02:19:179:156.5
67WOZNIAK Wojciech 497BETTER THEN A THOUSANDPOZNANM 45+14M 5800:00:0901:47:0703:30:2306:29:5907:25:50.8007:26:00.00+02:20:189:176.5
68WIERZBICKI Tomasz 487BOGUCHWAŁAM 33-4432M 5900:00:4601:50:0603:35:0306:33:3007:26:14.6507:27:00.95+02:21:199:176.5
69SOBOLEWSKI Dariusz 449Vege runnersPOZNAŃM 45+15M 6000:00:5401:52:4303:33:1806:33:1007:26:07.7007:27:02.15+02:21:209:176.5
70LARBES Fayçal 345YERRESM 33-4433M 6100:00:4701:58:3003:33:5206:38:5707:26:54.9507:27:42.90+02:22:019:186.4
71ZAJĄC Paweł 506100hrmax TeamJEDLNIA LETNISKOM 33-4434M 6200:00:1501:41:2703:18:2106:19:3807:30:38.3007:30:53.65+02:25:119:236.4
72FALKOWSKI Piotr 529KG Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 45+16M 6300:00:1201:47:1703:29:0806:36:3507:32:34.9507:32:47.75+02:27:069:256.4
73KŁOŚ Artur 311LUBLINM 3214M 6400:00:2402:00:3703:35:4206:36:2907:32:23.7007:32:48.45+02:27:069:256.4
74TOMCZYK Krzysztof 475Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM 33-4435M 6500:00:4403:35:0306:38:1307:32:34.2507:33:19.00+02:27:379:256.4
75KRZYWICKI Paweł 530M 45+17M 6600:00:4501:52:0803:41:2606:44:2207:35:00.9007:35:46.85+02:30:059:286.3
76BYLICA Paulina 236PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWK 33-448K 1000:00:3201:56:0703:43:5706:38:1307:35:43.6007:36:16.15+02:30:349:296.3
77KRZEMIŃSKI Bartosz 334Run PasjaBYDGOSZCZM 33-4436M 6700:00:1101:44:4003:28:4906:36:2907:36:41.4007:36:52.50+02:31:109:306.3
78PĘKAŁA Aleksandra 401Run PasjaBYDGOSZCZK 33-449K 1100:00:1001:52:5103:32:3106:36:3307:36:41.8007:36:52.55+02:31:109:306.3
79BŁACHNO Marcin 226KRAKÓWM 33-4437M 6800:00:4403:44:5306:48:2207:36:41.7507:37:26.50+02:31:449:306.3
80TOURDANOV Ingrid 493GRONINGENK 322K 1200:00:0501:54:2303:35:1806:40:3407:37:46.0507:37:51.80+02:32:109:326.3
81KACZMAREK Piotr 299SKAWINAM 33-4438M 6900:00:0601:46:2003:35:3006:42:5007:38:39.3507:38:46.15+02:33:049:336.3
82ŁAKOMY Waldemar 353Bukowski Klub BiegaczaBUKM 45+18M 7000:00:0801:50:1503:41:1106:42:5207:43:17.8507:43:26.10+02:37:449:396.2
83MISZCZAK Kornel 371KLECZA DOLNAM 3215M 7100:00:4201:58:1403:38:0806:46:0107:43:43.6507:44:26.55+02:38:449:396.2
84WIERZBICKA Joanna 486BOGUCHWAŁAK 33-4410K 1300:00:4701:50:1103:35:0506:39:1607:45:30.4507:46:17.50+02:40:359:416.2
85HERBICH-SAR Violetta 281FUDU & Co. Sport teamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4411K 1400:00:1001:46:4003:34:2306:39:4807:46:06.7007:46:17.65+02:40:359:426.2
86PIECZARA Błażej 404JAWORZNOM 33-4439M 7200:00:1501:47:0403:34:5506:48:0807:47:05.9507:47:21.70+02:41:399:436.2
87PASIERBIŃSKI Piotr 394TriPasikKANIEM 45+19M 7300:00:1601:46:3703:31:3406:45:1307:48:14.0007:48:30.15+02:42:489:456.2
88KMITA Krzysztof 312KRAKÓWM 33-4440M 7400:00:1901:49:3303:31:3306:38:0407:49:03.6007:49:23.15+02:43:419:466.1
89NAWARA Katarzyna 381WĘGRZCEK 323K 1500:00:1201:53:0003:41:0906:46:0407:50:29.9507:50:42.10+02:45:009:486.1
90WOJTACZKA Witold 494Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAM 3216M 7500:00:2801:52:4003:41:1406:52:2907:51:34.7007:52:03.10+02:46:219:496.1
91SZYMANIAK Filip 466BYTOMM 3217M 7600:00:2301:52:0503:34:2206:42:4007:52:13.9007:52:37.10+02:46:559:506.1
92BORKWSKA Aneta 230Ultra SrultraSTOCZEKK 324K 1600:00:2101:58:2503:46:1306:50:4607:56:05.6007:56:26.65+02:50:449:556
93KIRILENKO Aneta 306MARKIK 33-4412K 1700:00:1301:54:3003:47:2906:58:1407:56:38.8007:56:52.35+02:51:109:556
94KIRILENKO Marcin 305MARKIM 33-4441M 7700:00:1301:54:5303:47:3306:58:1707:56:38.8007:56:52.35+02:51:109:556
95MICHALCZEWSKA Marzena 363ŁÓDŹK 33-4413K 1800:00:1701:52:2303:47:3206:57:1707:57:19.7507:57:37.25+02:51:559:566
96BIEL Lukasz 222Mr.WARSAWM 33-4442M 7800:00:0701:52:3503:36:2806:58:1007:59:36.6007:59:44.00+02:54:029:596
97MATULA Bartlomiej 361Przebiegli UnisławUNISŁAWM 33-4443M 7900:00:4401:58:2103:41:3906:47:5007:59:49.8508:00:33.85+02:54:529:596
98LIPIŃSKI Michał 348UNISŁAWM 33-4444M 8000:00:4401:58:1803:41:3806:47:4507:59:50.2508:00:34.25+02:54:529:596
99CYMBORSKA Jolanta 247Warsaw Run ClubWARSZAWAK 33-4414K 1900:00:3002:01:1003:58:3307:11:0608:04:43.7008:05:14.10+02:59:3210:055.9
100SOKOŁOWSKA Adriana 450Vege RunnersCHODZIEŻK 325K 2000:00:2902:03:4403:56:2107:10:1708:06:20.8008:06:49.95+03:01:0810:075.9
101ODOLIŃSKI Jacek 387Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM 45+20M 8100:00:2602:02:0704:04:2806:59:1408:06:39.0008:07:05.65+03:01:2310:085.9
102SZARY Marek 463TRZEBOWNISKOM 33-4445M 8200:00:5001:59:3903:51:0807:05:4108:07:13.4008:08:03.85+03:02:2210:095.9
103LENART-KŁOŚ Katarzyna 347LUBLINK 326K 2100:00:2602:00:4503:46:0006:58:5308:08:16.6508:08:43.60+03:03:0110:105.9
104KRYPEL Tomasz 332RZESZÓWM 33-4446M 8300:00:5001:59:3103:51:1107:06:0308:08:24.5008:09:15.10+03:03:3310:105.9
105URIBE ABARCA Juan Manuel 478KRAKOWM 3218M 8400:00:2201:59:0303:55:5107:10:2708:10:17.8008:10:40.55+03:04:5810:125.9
106KOZIOŁ Piotr 329Fundacja OD-WAGAKRAKÓWM 33-4447M 8500:00:3402:03:4103:52:5007:06:4308:11:11.7508:11:46.55+03:06:0410:145.9
107KACZMAREK Grzegorz 298TICONMUROWANA GOŚLINAM 45+21M 8600:00:1901:47:0303:38:4206:54:3608:12:27.9508:12:47.65+03:07:0510:155.8
108CZAPIEWSKI Maciej 248KRAKÓWM 33-4448M 8700:00:4901:51:3003:41:1907:11:1708:13:04.0008:13:53.80+03:08:1210:165.8
109SUWAŁA Anna 461RADOMK 33-4415K 2200:00:1401:53:4003:49:4007:12:3808:15:45.9508:16:00.65+03:10:1810:195.8
110DUDEK Michał 257Biegusiem.plRADOMM 33-4449M 8800:00:1401:53:4503:49:4107:12:4608:15:47.0008:16:01.00+03:10:1910:195.8
111GMAJ Daniel 273GRÓJECM 33-4450M 8900:00:5202:00:1103:54:4707:16:1808:15:10.5008:16:03.45+03:10:2110:185.8
112KRUPA Anna 526Husiaria Race TeamWIERZCHOWICEK 327K 2300:00:1004:02:4807:20:0708:16:42.2508:16:52.65+03:11:1010:205.8
113CHMARA Rafał 240AMBARBYDGOSZCZM 33-4451M 9000:00:4901:52:0003:41:5607:04:0008:22:09.5008:22:59.45+03:17:1710:275.7
114GNIADKOWSKI Paweł 274odjechani.comKRAKÓWM 33-4452M 9100:00:4802:02:1004:00:0407:20:1108:24:36.8508:25:24.95+03:19:4310:305.7
115ZAWISZA Joanna 511Vege RunnersKRAKÓWK 45+2K 2400:00:4601:59:1403:55:1607:14:4108:24:48.6508:25:34.80+03:19:5310:315.7
116HALEK Przemek 279WILKOWICEM 33-4453M 9200:00:4801:57:1803:58:2707:14:2508:24:46.8008:25:35.65+03:19:5310:305.7
117POLIŃSKA Magdalena 412Socios SilesiaKATOWICEK 33-4416K 2500:00:1901:59:1203:55:1607:25:5208:25:21.1508:25:40.50+03:19:5810:315.7
118RADOMSKI Kuba 417Przegląd SportowyWOŁOMINM 3219M 9300:00:2001:54:4803:53:2907:16:2808:25:27.9508:25:48.15+03:20:0610:315.7
119SŁAWIŃSKI Patryk 445POGORZELM 33-4454M 9400:00:0501:54:3103:46:1907:23:5908:29:42.7508:29:47.90+03:24:0610:375.7
120ADAMOWICZ Magdalena 201KĄKOLEWNICAK 328K 2600:00:4302:06:0404:01:3007:27:2608:29:33.4508:30:16.80+03:24:3510:365.7
121JANOWSKA Katarzyna 527Fizjo ZdrowieWARSZAWAK 33-4417K 2700:00:0501:56:4303:45:5907:18:5108:30:17.0008:30:22.05+03:24:4010:375.6
122REGULSKA Monika 421albatrosyWARSZAWAK 329K 2800:00:3202:01:4104:00:5507:19:2408:30:43.1508:31:15.80+03:25:3410:385.6
123NAPIERALSKA Natalia 379MIASTECZKO ŚLĄSKIEK 33-4418K 2900:00:4702:00:3203:53:3007:19:2408:31:36.3008:32:23.65+03:26:4110:395.6
124NAPIERALSKI Michał 380MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4455M 9500:00:4702:00:3803:53:2907:19:2708:31:37.0508:32:24.05+03:26:4210:395.6
125KULER Bartosz 340PGB Sportowa PaczkaWIELICZKAM 3220M 9600:00:5701:49:1103:40:5207:19:3408:32:25.0008:33:22.15+03:27:4010:405.6
126DRABIK Jacek 255KRAKÓWM 45+22M 9700:00:0901:59:1903:52:5607:30:1608:34:17.2508:34:26.50+03:28:4410:425.6
127STRĘCIWILK Tomasz 460Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 33-4456M 9800:00:3602:07:5503:59:4407:30:3408:34:33.8508:35:10.70+03:29:2810:435.6
128CHWISTEK Maciej 242KRAKÓWM 33-4457M 9900:00:1402:01:2204:03:1207:27:5808:37:51.7008:38:05.75+03:32:2410:475.6
129JACHYMSKI Ignacy 284ŁÓDŹM 3221M 10000:00:1902:03:4504:08:0407:28:0608:40:20.2008:40:39.40+03:34:5710:505.5
130GRYGORUK Marek 276Vegan Yoga Białostocka Sekta BiegaczyBIELSK PODLASKIM 45+23M 10100:00:4001:59:3403:58:4007:30:4208:41:03.0008:41:43.45+03:36:0110:515.5
131KOTUSIEWICZ Ewa 327Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4419K 3000:00:3302:13:0604:10:1507:42:1508:42:51.0008:43:24.65+03:37:4210:535.5
132WACH Grzegorz 522LUBLINM 33-4458M 10200:00:5202:06:0604:01:0307:42:5908:42:36.3008:43:29.05+03:37:4710:535.5
133SERĘGA Anna 436Wkurw_teamBOLĘCINK 33-4420K 3100:00:2902:19:4804:21:0107:45:2408:47:12.1008:47:41.70+03:41:5910:595.5
134BORC Marzanna 229Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK 45+3K 3200:00:2502:10:2104:03:1907:35:3608:48:00.6008:48:26.00+03:42:4411:005.5
135CHELKOWSKI Henryk 238Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIADZM 33-4459M 10300:00:2502:10:2604:03:1807:35:5208:48:00.7508:48:26.15+03:42:4411:005.5
136JANOWSKA Ula 289GRUDZIĄDZK 33-4421K 3300:00:2402:10:2904:03:2107:35:5708:48:01.6508:48:26.25+03:42:4411:005.5
137SWĘDZIOŁ Monika 462W pogoni za duchemSOSNOWIECK 33-4422K 3400:00:2302:10:3404:14:0807:45:1208:49:15.3008:49:39.15+03:43:5711:015.4
138PIEKARCZYK Michał 405Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM 3222M 10400:00:5001:59:5503:51:0207:28:1608:52:56.6508:53:47.20+03:48:0511:065.4
139SOBIESKI Jan 448Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM 3223M 10500:00:4902:00:0203:53:1007:28:1308:52:57.8508:53:47.65+03:48:0511:065.4
140SAMBORSKI Bartosz 434Wkurw_teamWARSZAWAM 33-4460M 10600:00:2902:01:0303:54:0807:31:4108:53:26.3508:53:56.25+03:48:1411:065.4
141JANAS Michał 286Fundacja Wsparcia Ratownictwa RKWARSZAWAM 33-4461M 10700:00:5101:51:2203:47:1507:32:5508:53:27.6508:54:19.25+03:48:3711:065.4
142KRÓL Łukasz 331KONSTANCIN-JEZIORNAM 3224M 10800:00:2201:57:1704:06:4707:40:0508:54:44.0508:55:06.50+03:49:2411:085.4
143SAKOWSKA Aneta 431DROZDOWOK 33-4423K 3500:00:3801:55:5603:45:5407:28:5708:55:52.8508:56:30.90+03:50:4911:095.4
144DZIEDZIC Paweł 261PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 33-4462M 10900:00:2201:56:1504:09:4407:42:4808:56:08.1508:56:30.90+03:50:4911:105.4
145PŁAŻYŃSKI Bartosz 410W pogoni za duchemSOSNOWIECM 33-4463M 11000:00:2202:15:4704:17:3107:53:4808:56:51.4508:57:14.10+03:51:3211:115.4
146ZIELIŃSKA Iwona 512Biegaj z GłowąGDAŃSKK 33-4424K 3600:00:2501:59:5404:02:3607:45:3808:57:54.1508:58:19.25+03:52:3711:125.4
147WIŚNIEWSKI Janusz 490Para w BieguWARSZAWAM 33-4464M 11100:00:3502:13:3504:14:1107:51:0008:58:35.7508:59:10.75+03:53:2911:135.3
148WIŚNIEWSKA Agnieszka 489Para w BieguWARSZAWAK 33-4425K 3700:00:3502:17:1204:20:5407:51:0708:58:34.9508:59:10.85+03:53:2911:135.3
149PECHATKINA Liuda 398VOKUEVA TEAMSAINT-PETERSBURGK 3210K 3800:00:0002:05:4004:06:3907:42:5209:00:05.0009:00:05.00+03:54:2311:155.3
150POŁOMSKI Andrzej 413GMRiP Grupa Mundurowych, Rodzin i PrzyjaciółTĘGOBORZEM 45+24M 11200:00:0002:04:0704:17:0107:49:2309:02:51.1009:02:51.10+03:57:0911:185.3
151TOKARSKI Rafał 474KRAKÓWM 33-4465M 11300:00:2001:59:3304:02:0207:49:5809:05:14.7009:05:35.10+03:59:5311:215.3
152KWASEK Kazek 342Eskadra KrakówBIBICEM 33-4466M 11400:00:2301:58:4704:06:0507:55:5009:10:55.8509:11:19.15+04:05:3711:285.2
153KRYSIAK Filip 333VEGE RUNNERSWARSZAWAM 33-4467M 11500:00:3602:16:0204:14:0207:51:0209:14:30.0509:15:06.25+04:09:2411:335.2
154STASZEWSKA Sylwia 455POTASZEK 45+4K 3900:00:3902:09:3604:18:1807:59:2809:14:43.7509:15:23.25+04:09:4111:335.2
155SŁAWIŃSKI Kazimierz 444KIELCEM 33-4468M 11600:00:4402:10:3204:18:5707:48:1809:14:39.9509:15:24.25+04:09:4211:335.2
156BAŁAGA Marcin 208Kto dogoni psa?KRAKÓWM 45+25M 11700:00:2702:10:0604:22:0408:07:5809:14:57.4009:15:24.70+04:09:4211:335.2
157KOCIOŁEK Zbyszek 315WOŁÓWM 45+26M 11800:00:2702:02:0104:19:1208:10:4109:15:50.3009:16:17.75+04:10:3611:345.2
158BUNSCH Iga 234KRAKOWK 33-4426K 4000:00:1701:59:2103:59:5807:51:1109:20:03.7009:20:21.10+04:14:3911:405.1
159MIĘDZIK Tomasz 369KRAKÓWM 33-4469M 11900:00:1801:59:1603:59:5507:51:5609:20:03.0009:20:21.35+04:14:3911:405.1
160BELDOWSKA Beata 218Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 45+5K 4100:00:3502:13:2904:22:3608:12:5209:20:18.2509:20:53.25+04:15:1111:405.1
161FALKOWSKI Łukasz 264Vadain Running ClubPOGÓRZEM 33-4470M 12000:00:3802:16:1704:30:1607:59:0709:21:07.2009:21:45.75+04:16:0411:415.1
162BARON Jacek 213vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4471M 12100:00:3702:02:5203:57:0007:25:2509:21:08.9509:21:46.20+04:16:0411:415.1
163JANOTA Marcin 288CREADISKRAKÓWM 3225M 12200:00:4702:08:2204:11:2508:01:2809:21:19.3009:22:06.30+04:16:2411:415.1
164PIWKO Anna 409Rozbiegamy To Miasto Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEK 33-4427K 4200:00:1002:11:3804:15:4207:56:5709:25:42.4509:25:52.85+04:20:1111:475.1
165KNUROWSKI Marcin 313PRZEDMOŚCIEM 45+27M 12300:00:3102:06:1904:06:5407:56:4409:25:22.4509:25:53.90+04:20:1211:465.1
166WAROWNY Piotr 483RYKIM 33-4472M 12400:00:1201:58:0803:57:3207:48:2409:29:07.9509:29:20.80+04:23:3911:515.1
167ŻACZEK Anna 515Biegusiem. plRYKIK 45+6K 4300:00:1603:57:2907:48:2909:29:04.5509:29:21.10+04:23:3911:515.1
168NIEWIAROWSKI Jarosław 384Biegiem po PiwoŁÓDŹM 33-4473M 12500:00:2002:12:2404:27:1008:14:2109:30:41.6009:31:02.40+04:25:2011:535
169PURWIN Beata 415GRUDZIĄDZK 45+7K 4400:00:2602:13:0304:23:5108:18:3209:36:18.3509:36:44.70+04:31:0212:005
170SOKOŁOWSKA Agnieszka 451wkurw_teamSTARACHOWICEK 33-4428K 4500:00:4602:11:2604:21:2508:21:2809:36:37.8009:37:24.55+04:31:4212:005
171KOMBAROVA Olga 320ZĄBKIK 3211K 4600:00:4302:10:0004:14:0708:11:2509:39:39.0009:40:22.05+04:34:4012:045
172ŻAK Oliwia 517Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK 33-4429K 4700:00:2702:11:5104:21:0808:20:1609:41:45.7009:42:13.25+04:36:3112:075
173JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 291GÓRA KALWARIAK 33-4430K 4800:00:2702:11:5604:21:0708:20:5409:41:46.2009:42:13.35+04:36:3112:075
174SZYMAŃSKI Mariusz 467ROKITNO SZLACHECKIEM 33-4474M 12600:00:1502:12:3904:29:2008:28:2109:44:12.4509:44:28.00+04:38:4612:104.9
175JASTRZĘBSKI Artur 293Sky RunnerŁAZYM 3226M 12700:00:1602:26:0804:40:3008:28:1609:44:15.3009:44:31.35+04:38:4912:104.9
176KOTLICKA Beata 326Fudu&Co.Sport teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-4431K 4900:00:3402:13:5804:23:5508:21:3609:45:10.8509:45:45.35+04:40:0312:114.9
177PISULIŃSKA Ewa 408KRAKÓWK 3212K 5000:00:2602:16:2404:25:1908:23:1909:46:39.9009:47:06.75+04:41:2512:134.9
178WÓJKOWSKI Kamil 500Pro-Run Wrocław/Razem Trenujemy SportŁÓDŹM 33-4475M 12800:00:1902:09:1904:34:0008:37:3509:50:59.6509:51:19.50+04:45:3712:184.9
179STODULSKI Krzysztof 458Kutno BiegaMIECZYSŁAWÓWM 33-4476M 12900:00:1902:09:1704:34:0208:37:3809:51:01.7509:51:20.95+04:45:3912:184.9
180CZERWONKA Zbigniew 250Eskadra WroclawWROCLAWM 33-4477M 13000:00:4002:14:5604:37:5708:32:3609:53:35.4009:54:16.05+04:48:3412:224.9
181JUREK Jarosław 297KS FlorianLIMANOWAM 33-4478M 13100:00:2602:02:5304:22:1508:27:4009:53:57.3009:54:23.55+04:48:4112:224.8
182PAWŁOWSKA-JUREK Paulina 395KS FlorianLIMANOWAK 33-4432K 5100:00:1902:17:1304:37:0208:36:0809:54:04.6009:54:23.80+04:48:4212:224.8
183IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 2831976GRODZIECK 33-4433K 5200:00:2302:15:1504:35:1508:34:5909:54:34.8509:54:58.65+04:49:1612:234.8
184OLSZEWSKI Hubert 389KRAKÓWM 33-4479M 13200:00:5302:15:1304:34:0008:42:5909:54:26.1509:55:19.30+04:49:3712:234.8
185BOROWIECKI Piotr 231KRAKÓWM 45+28M 13300:00:4702:15:4204:31:3508:38:0209:56:08.2509:56:55.30+04:51:1312:254.8
186FEDEROWICZ Grzegorz 265Wataha Grupa TreningowaWROCŁAWM 33-4480M 13400:00:4002:12:5704:33:3608:39:0609:56:59.8509:57:39.90+04:51:5812:264.8
187LITWINEK Marek 350WW TEAMLUBARTÓWM 33-4481M 13500:00:3002:09:5804:17:4908:43:1309:58:31.5009:59:02.10+04:53:2012:284.8
188WILLIS Alan 488WARSZAWAM 33-4482M 13600:00:4002:04:3604:02:2308:22:3109:58:23.3009:59:03.35+04:53:2112:274.8
189WÓJCIK Monika 499KRAKÓWK 33-4434K 5300:00:5302:13:5604:36:2108:53:2009:59:03.1009:59:57.05+04:54:1512:284.8
190SALONI-SADOWSKA Maria 433SN KLASYKWARSZAWAK 45+8K 5400:00:4102:16:2604:33:2808:31:1409:59:19.0510:00:00.35+04:54:1812:294.8
191MICHALSKA Anna 367obozybiegowe.plWARSZAWAK 45+9K 5500:00:4102:15:5004:33:2608:31:3409:59:21.9510:00:03.65+04:54:2112:294.8
192ALAJOUTSI Jukka 202Vertical WormTAMPEREM 45+29M 13700:00:3102:10:0804:35:4308:34:5409:59:37.7010:00:08.90+04:54:2712:294.8
193KORZENIOWSKA Joanna 323UMCS BiegaLUBLINK 33-4435K 5600:00:2902:16:5504:34:4708:49:0009:59:55.2010:00:24.35+04:54:4212:294.8
194IWANIEC Ewa 282WARSZAWAK 33-4436K 5700:00:3102:21:3904:37:3008:51:5209:59:58.5010:00:29.95+04:54:4812:294.8
195ŁABĘCKA Agata 352WARSZAWAK 33-4437K 5800:00:3202:22:0104:37:3308:51:5909:59:58.1010:00:30.75+04:54:4912:294.8
196SMORĄGIEWICZ Marcin 447WARSZAWAM 33-4483M 13800:00:3102:21:5604:38:5408:51:4810:00:44.0010:01:15.55+04:55:3312:304.8
197MYSZKOWSKI Paweł 376Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAM 33-4484M 13900:00:2502:19:3904:35:4108:59:4010:01:35.8510:02:01.55+04:56:1912:324.8
198DZIKOŃ Małgorzata 262Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAK 33-4438K 5900:00:2502:19:5804:35:4008:59:3410:01:36.4510:02:01.85+04:56:2012:324.8
199KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 310Unlimited sport and lifeKRAK WK 45+10K 6000:00:5302:13:5104:36:1708:53:1710:03:32.4010:04:26.15+04:58:4412:344.8
Przekroczony limit czasu: 10:10:00
200SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 442Vege RunnersŁÓDŹK 33-4439K 6100:00:1602:14:3904:47:4808:54:1110:11:16.3510:11:32.40+05:05:5012:444.7
201KUCZEK Katarzyna 338PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 33-4440K 6200:00:1902:22:0604:40:2608:54:1210:11:18.3010:11:38.20+05:05:5612:444.7
202KAŃTOCH Cezary 300SIEMONIAM 45+30M 14000:00:0402:13:3904:39:1608:57:5010:24:02.6510:24:06.90+05:18:257:258.1
203SZYMCZAK Katarzyna 469KALISZK 45+11K 6300:00:2102:41:2205:12:1809:17:3810:43:45.2510:44:06.30+05:38:247:397.8
204SZYMCZAK Tomasz 468KALISZM 45+31M 14100:00:2302:40:3505:12:1209:17:4210:43:43.2010:44:07.05+05:38:257:397.8
205MAZANOWSKA Ewa 362Run Pasja BydgoszczBYDGOSZCZK 33-4441K 6400:00:1202:32:0604:59:3009:23:5911:13:57.1511:14:09.75+06:08:2814:024.3
206RUDNICKA Agata 426WARSZAWAK 45+12K 6500:00:3202:22:1204:52:4009:33:3511:22:56.7011:23:29.05+06:17:4714:134.2
207LOSOR Andrzej 351PRÓSZKÓWM 33-4485M 14200:00:2602:12:0004:48:2109:43:2411:32:23.5011:32:50.35+06:27:0814:254.2
208WÓJTOWICZ Paweł 501Lublin BiegaLUBLINM 33-4486M 14300:00:2902:21:0805:02:3809:36:0411:34:45.3011:35:15.25+06:29:3314:284.1
DQPIECHA Artur 403Hercog Running TeamWARSZAWAM 33-44DQ01:22:19 DQ02:41:11 DQ DQ DQ05:10:54.15 DQ DQ--
WITKOWSKI Radosław 491Klub Wysokogórski GliwiceŁAZISKA GÓRNEM 32DNF01:31:57 DNF03:10:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
LEWCZUK Norbert 531ŁOSICEM 33-44DNF01:48:59 DNF03:48:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
CEBULA Paweł 237CREADISKRAKÓWM 32DNF02:08:25 DNF04:11:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARON Kasia 214vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-44DNF02:16:33 DNF04:31:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOCHNAK Jan 227KRAKÓWM 33-44DNF02:19:07 DNF04:45:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOŁHUN Adam 253RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 33-44DNF02:31:47 DNF04:59:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZELER Joanna 464Silesiamarathon Team/Biegajaca z psamiWARSZAWAK 45+DNF02:35:25 DNF05:00:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
FURGAŁ-ŻUREK Joanna 270NAUKABIEGAKRAKOWK 33-44DNF02:39:27 DNF05:14:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
WRONA Sylwester 503KRAKOWM 33-44DNF01:59:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ODOLIŃSKA Agnieszka 386OSTRÓDAK 45+DNF02:02:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LABURDA Kinga 343Eskadra KrakówKRAKÓWK 33-44DNF02:12:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARPINSKA Nina 303BLIŻYNK 33-44DNF02:49:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BEŁDOWSKI Sławomir 219FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 45+DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FREJ Marcin 269Zabiegani.TVWARSZAWAM 32DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 223 wynik(ów)