GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
48 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
504
Wystartowało:
421
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
412
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Gorc
41km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
48km
Czas
brutto
48km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1WOLSKI Jakub 888Strefa PrzygódSZCZAWNICAM 321M 100:00:0201:10:2202:15:2502:15:4503:59:5004:30:47.4504:30:49.95 5:3810.6
2SOBCZYK Przemyslaw 896Tg Sokół ZakopaneZAKOPANEM 33-441M 200:00:0101:13:1502:19:4302:24:0204:15:4604:49:06.3004:49:07.85+00:18:176:0110
3PIECH Kacper 754ASICS FrontRunner Poland/Etapowa TriadaKRAKÓWM 322M 300:00:0101:09:2402:14:0702:15:5404:13:4804:50:07.7004:50:09.25+00:19:196:029.9
4FLOREK Sebastian 837Norafsport / Sport HGGABOŃM 33-442M 400:00:0201:15:4102:28:1602:33:5804:25:4705:00:10.3505:00:12.50+00:29:226:159.6
5TRACZ Łukasz 665www.treningfizjoterapia.pl / AquaRehRADYMNOM 33-443M 500:00:0201:20:0402:32:1502:38:2504:30:2605:05:21.2005:05:23.25+00:34:336:219.4
6ŚCIESZKA Wojciech 48513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM 45+1M 600:00:0401:21:1702:34:5902:41:1804:35:5205:05:33.6505:05:37.85+00:34:476:219.4
7PAJĄK Bartłomiej 566SMSKLIMASKIERNIEWICEM 323M 700:00:0201:22:4202:35:0502:40:0304:38:1505:15:25.2005:15:27.70+00:44:376:349.1
8CHODAKOWSKI Rafał 535OstroBiecĆMIELÓWM 33-444M 800:00:0101:21:4502:36:3302:44:3804:41:1105:15:55.2505:15:57.10+00:45:076:349.1
9MORAWSKI Przemysław 884KRAKÓWM 33-445M 900:00:0301:20:0602:32:4002:39:4004:38:4705:17:06.5005:17:10.05+00:46:206:369.1
10ORLAK Michał 684KRAKÓWM 33-446M 1000:00:0501:21:2902:35:2702:43:2904:48:1505:27:26.6505:27:32.35+00:56:426:498.8
11TOPOLSKI Marcin 694Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaJADOWNIKIM 33-447M 1100:00:0502:39:3902:46:4504:49:4105:29:26.2505:29:31.30+00:58:416:518.7
12KOCEMBA Askaniusz 852LUBAWKAM 33-448M 1200:00:0201:23:1602:38:3802:46:1004:49:3605:29:34.4005:29:37.30+00:58:476:518.7
13JANIK Mateusz 846TENCZYNEKM 324M 1300:00:1901:28:1202:48:5302:56:3304:59:4005:36:37.3005:36:57.10+01:06:077:008.6
14MAMALA Justyna 859KRAKÓWK 321K 100:00:0201:23:1202:41:3802:47:4004:50:4605:39:38.1505:39:40.80+01:08:507:048.5
15PAZDUR Mateusz 656Laser Dance SquadCHRZANÓWM 33-449M 1400:00:1601:25:3702:47:1602:54:5305:43:22.7005:43:38.85+01:12:487:098.4
16SZYMCZYK Daniel 777KRAKÓWM 33-4410M 1500:00:0801:30:2802:52:1603:00:2405:05:5405:43:49.8505:43:58.80+01:13:087:098.4
17BUJAK Krzysztof 881Kingrunner UltraKRAKÓWM 325M 1600:00:0601:25:3802:47:2602:55:1905:06:0505:44:12.1005:44:18.70+01:13:287:108.4
18GAJEWSKI Grzegorz 640Pomorze Biega i PomagaGDAŃSKM 33-4411M 1700:00:2401:24:2902:41:1502:50:3405:05:5805:44:22.0005:44:46.25+01:13:567:108.4
19FLĄDRO Daniel 790WOKOWICEM 33-4412M 1800:00:0401:24:3702:46:1902:53:4305:10:0405:51:40.1005:51:44.25+01:20:547:198.2
20CYTACKI Dawid 797RYKOwiskoPŁOCKM 33-4413M 1900:00:0601:28:0002:48:2902:56:3605:14:1005:52:13.5505:52:19.85+01:21:297:208.2
21PTASZYŃSKI Wojciech 842FROMBORKM 45+2M 2000:00:0601:26:5902:47:3502:55:4605:14:1405:52:15.9505:52:22.00+01:21:327:208.2
22KAPAON Aleksander 692Cazzo Club Running TeamSTRACHÓWKAM 326M 2100:00:0501:25:4402:47:4502:57:0505:09:5205:52:25.0505:52:30.55+01:21:407:208.2
23BUCHLA Marcin 608GT RATWROCŁAWM 45+3M 2200:00:0401:30:3902:53:4903:01:3605:14:4005:52:32.0005:52:36.75+01:21:467:208.2
24FRANCUZ Konrad 614Vege RunnersMOGILANYM 45+4M 2300:01:0001:27:4302:51:2703:00:1505:12:5105:52:20.2505:53:20.40+01:22:307:208.2
25WINIARCZYK-JADACH Beata 839KRAKÓWK 33-441K 200:00:0501:27:2102:49:3002:55:5205:09:4805:53:30.4005:53:35.45+01:22:457:218.1
26LACHOR Krzysztof 708Armia LachorówKŁODNEM 327M 2400:00:0401:23:2602:44:4702:52:1705:14:3705:55:07.5005:55:12.10+01:24:227:238.1
27ŚLIWA Arkadiusz 893#sportowakrynicaKRYNICA - ZDRÓJM 328M 2500:00:0501:27:5802:50:5802:59:3405:11:3905:56:50.7505:56:56.55+01:26:067:268.1
28KOZA Jan 775Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM 329M 2600:00:0301:23:4602:50:4203:01:5305:15:2405:58:51.9505:58:55.25+01:28:057:288
29WIKTOROWICZ Tomasz 655WARSZAWAM 45+5M 2700:00:0801:31:0402:54:0803:04:0205:19:2206:00:06.6506:00:15.05+01:29:257:308
30SARKA Bartłomiej 700RABKA-ZDRÓJM 3210M 2800:00:0901:32:0602:54:2503:04:4105:20:4906:00:12.2006:00:22.15+01:29:327:308
31BEKAS Marcin 625Runonline.plKRAKÓWM 33-4414M 2900:00:0301:31:5302:55:0503:03:3305:18:4106:01:23.0006:01:26.00+01:30:367:318
32SOKOŁOWSKI Grzegorz 698WARSZAWAM 45+6M 3000:00:0601:26:4802:52:5203:00:2005:20:2906:01:39.0006:01:45.00+01:30:557:328
33GĘBORYS Tomasz 465Górski Styl Team / Salomon ZakopaneZAKOPANEM 3211M 3100:00:1201:30:0502:52:1603:02:4405:25:1206:01:59.7006:02:11.85+01:31:217:328
34RAJTAR Zbigniew 464Rontil-CompassKRAKOWM 45+7M 3200:00:0401:32:5002:59:0703:09:0405:25:0706:02:26.0006:02:30.05+01:31:407:337.9
35BEZRUKOVAS Nerijus 873GoodlifeVILNIUSM 33-4415M 3300:00:4402:54:0503:01:5505:19:2906:03:24.0006:04:08.00+01:33:187:347.9
36KLIMA Dariusz 433KRAKÓWM 3212M 3400:00:3001:32:1302:54:1503:02:3105:19:3706:03:37.9506:04:08.10+01:33:187:347.9
37TARNOWSKI Maciej 425Koliber Team / MM PowerKRAKÓWM 33-4416M 3500:00:0301:30:2902:52:2802:59:4805:18:1606:04:21.5006:04:25.35+01:33:357:357.9
38KALITA Damian 639KRAKÓWM 33-4417M 3600:00:4201:31:5902:53:1703:02:4705:22:1506:03:43.6506:04:26.55+01:33:367:347.9
39SWORSKI Roman 564Vegan & Vege Runners / KastyoŁÓDŹM 33-4418M 3700:00:0301:25:0202:45:4302:53:1505:25:2606:04:44.0006:04:47.45+01:33:577:357.9
40SAJAK Kamil 771ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCEM 3213M 3800:00:0201:30:1203:01:4903:08:5505:25:1506:06:18.5006:06:20.90+01:35:307:377.9
41DZIEDZIC Witold 683Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM 33-4419M 3900:00:1901:32:5002:53:2303:00:5905:23:0706:06:41.7006:07:00.95+01:36:117:387.9
42TELUS Mateusz 835SKWIERZYNAM 3214M 4000:00:0601:27:3402:49:4403:00:2205:26:1606:07:50.9506:07:57.75+01:37:077:397.8
43JANISZEWSKI Piotr 675NOWY TARGM 3215M 4100:00:1601:34:2603:01:5603:11:3005:25:4506:07:53.9006:08:10.45+01:37:207:397.8
44SAMORAŃSKI Krzysztof 685Muay Runing TeamWYMYSŁÓWM 33-4420M 4200:00:0301:34:2203:00:0603:08:3405:26:1606:08:53.3006:08:56.85+01:38:067:417.8
45RYBACKI Mateusz 701STARY WIŚNICZM 3216M 4300:00:0201:23:0502:46:0302:53:2505:25:4506:09:18.8006:09:21.70+01:38:317:417.8
46KRYSA Roman 590KRAKÓWM 33-4421M 4400:00:4601:38:3503:06:3903:18:4105:34:5606:15:06.9506:15:53.30+01:45:037:487.7
47PIETRZAK Jacek 783ŁÓDŹM 45+8M 4500:00:0401:32:0802:59:0303:08:5605:31:0706:16:09.0506:16:13.10+01:45:237:507.7
48TUŁAZA Jan 822Klub Biegacza T2/4TORUŃM 45+9M 4600:00:0201:32:0502:59:1203:07:2505:38:4806:16:26.0006:16:28.40+01:45:387:507.7
49KOT Krzysztof 802RZESZÓWM 33-4422M 4700:00:2401:35:4903:01:5103:10:1905:30:5706:16:25.8506:16:50.00+01:46:007:507.7
50GOLAS Grażyna 869DudyczRunGDYNIAK 33-442K 300:00:1001:41:5803:17:3903:25:4905:39:0906:16:41.4006:16:51.45+01:46:017:507.6
51TEISTER Wojciech 477T. G. Sokół Zakopane /Górski Bieg FrassatiegoTYCHYM 33-4423M 4800:00:0501:34:1003:00:2603:12:4005:35:2906:18:09.6006:18:15.45+01:47:257:527.6
52GRADZI Dariusz 849Krakowska Izba AdwokackaKRAKÓWM 33-4424M 4900:00:1301:32:5303:00:2803:10:4206:18:56.0506:19:09.20+01:48:197:537.6
53BARTOSZ Marek 702Ultra Trail MałopolskaKRAKÓWM 33-4425M 5000:00:0601:33:2503:03:2703:12:5105:38:2606:19:27.7006:19:34.60+01:48:447:547.6
54FRYSIAK Artur 606Wieluń Ultra i nie tylkoWIELUŃM 45+10M 5100:00:1001:34:2203:04:2503:13:1905:39:0506:19:36.8506:19:47.20+01:48:577:547.6
55MUSZYŃSKI Maciej 772MMPower/Koliber TeamKRAKÓWM 45+11M 5200:00:0301:27:3402:58:0003:05:5205:36:1906:22:44.7506:22:48.10+01:51:587:587.5
56DANIELAK Michał 619ROŻNO-PARCELEM 33-4426M 5300:00:3601:31:2902:55:1903:03:1005:36:3806:23:08.0506:23:44.65+01:52:547:587.5
57KURAS Janusz 543Zadyszka OświęcimCHEŁMEKM 45+12M 5400:00:1501:40:0103:13:0103:21:1505:44:0806:24:52.4006:25:08.25+01:54:188:017.5
58DARCHUK Oleksandr 820WĘGRZCEM 33-4427M 5500:00:1001:37:0003:07:1403:17:5005:41:3606:26:43.8506:26:53.95+01:56:048:037.4
59KEMPKA Marcin 642Husaria Race TeamGLIWICEM 33-4428M 5600:00:2401:42:0003:15:4003:25:2905:43:5406:27:00.2006:27:24.55+01:56:348:037.4
60SZEWCZYK Maciej 689przEMESyNOWY TARGM 3217M 5700:00:2101:46:3703:22:5503:34:2505:47:4206:27:03.9006:27:25.35+01:56:358:037.4
61BEŁDOWSKI Sławomir 774FUDU &CO.PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 45+13M 5800:00:0401:29:4202:59:5003:08:2205:42:4206:27:39.0506:27:43.70+01:56:538:047.4
62POZSONYI Péter 458SALGÓTARJÁNM 3218M 5900:00:0001:31:5003:13:3705:40:5306:27:46.0006:27:46.00+01:56:568:047.4
63RATAJCZAK Marcin 766KOTLINM 33-4429M 6000:00:4301:40:2803:13:1703:28:1405:47:2706:28:11.7506:28:55.25+01:58:058:057.4
64HERMAN Michał 560WARSZAWAM 3219M 6100:00:2301:35:1103:03:1103:12:4105:45:5406:29:00.5506:29:23.70+01:58:338:067.4
65PITTNER Krzysztof 492POZNAŃM 33-4430M 6200:00:0901:33:2903:03:5103:14:5105:42:4806:29:38.8006:29:47.95+01:58:588:077.4
66SEMBERECKI Marcin 747Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneZAKOPANEM 33-4431M 6300:00:0601:34:0503:00:3103:13:1405:47:5306:29:51.0006:29:57.00+01:59:078:077.4
67BRZOZA Adam 517ZAKOPANEM 45+14M 6400:00:1501:38:5303:08:5903:18:5505:49:2806:30:22.5006:30:37.80+01:59:478:077.4
68CIĘŻKOWSKI Sławomir 582TARNÓWM 45+15M 6500:00:1901:35:2303:06:2803:16:1305:45:4606:30:54.4006:31:14.20+02:00:248:087.4
69KUPIEC Urszula 676BeskidnikKRAKÓWK 33-443K 400:00:0301:38:4003:14:4003:22:5705:46:3606:31:16.7006:31:20.30+02:00:308:097.4
70KOWALCZYK Aleksander 604SKALBMIERZM 33-4432M 6600:00:1201:33:3003:07:0003:17:1805:44:1806:31:33.0506:31:45.75+02:00:558:097.4
71MAŚLAK Radomił 899Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM 45+16M 6700:00:1001:35:5803:07:1303:15:0905:46:3506:31:39.1506:31:49.40+02:00:598:097.4
72KOLASA Bartłomiej 605Obidowa Głuszec/PPWSZ Nowy TargNOWY TARGM 3220M 6800:00:1901:33:0903:02:1803:11:4005:43:1206:31:52.8006:32:12.45+02:01:228:097.3
73OPALIŃSKI Michał 514Maratończyk DębicaPUSTYNIAM 3221M 6900:00:2501:34:3803:00:4003:09:5905:42:2706:31:51.1506:32:16.30+02:01:268:097.3
74JAKUBOWSKI Piotr 674KONSTANTYNOW LODZKIM 3222M 7000:00:3901:32:4103:09:1103:22:5405:54:2406:35:06.4006:35:45.50+02:04:558:137.3
75PABIS Marek 718GOODMAYES, ILFORDM 33-4433M 7100:00:3001:40:0003:10:3503:22:0605:51:0506:35:15.9506:35:46.85+02:04:568:147.3
76URBANEK Patryk 742MYSLOWICEM 3223M 7200:00:0501:27:5202:53:2803:01:4705:50:5806:35:56.4506:36:01.70+02:05:118:147.3
77GAŁKA Wojciech 739JuraTEAMPRZEGINIAM 33-4434M 7300:00:4701:45:1703:16:3503:28:1805:53:2206:35:15.3506:36:02.70+02:05:128:147.3
78PELA Dariusz 552Toruń Multisport TeamŁUBIANKAM 33-4435M 7400:00:1101:35:4903:08:3803:21:5305:53:3706:35:52.0006:36:03.20+02:05:138:147.3
79DUDEK Bo 871SIGN Sport / RoobarESBJERGM 33-4436M 7500:00:0201:23:0902:49:5405:40:4206:36:31.1006:36:33.25+02:05:438:157.3
80MROWIEC Michal 877KordakiMRAGOWOM 45+17M 7600:00:0501:32:2703:04:1303:16:3105:55:0806:36:47.7006:36:53.05+02:06:038:167.3
81REDMANN Edyta 688BYDGOSZCZK 45+1K 500:00:0301:42:1303:19:4003:28:4805:53:2606:36:51.6006:36:55.50+02:06:058:167.3
82ROGALA Grzegorz 583BOGUCHWAŁAM 45+18M 7700:00:1601:33:1003:01:4403:11:0605:48:3906:38:04.8506:38:21.00+02:07:318:177.2
83DZIEDZIC Krzysztof 882Runningperformance.plKRAKÓWM 33-4437M 7800:00:4701:37:2103:11:0203:22:1805:55:5006:38:29.6006:39:16.65+02:08:268:187.2
84BOROWICZ Monika 707ZabieganiCZĘSTOCHOWAK 33-444K 600:00:0801:38:2303:11:3103:21:4705:55:1406:39:57.8506:40:06.80+02:09:168:197.2
85JELEŃ Mikołaj 579Grappling KrakówPOGÓRSKA WOLAM 3224M 7900:00:5901:43:0203:13:1103:23:4505:53:0206:39:11.2006:40:10.25+02:09:208:187.2
86KULA Robert 609TARNÓWM 33-4438M 8000:00:2001:41:1403:13:4703:23:5205:55:4206:40:15.1506:40:35.35+02:09:458:207.2
87LIBERDA Sebastian 828ZAKOPANEM 33-4439M 8100:00:1401:39:0503:13:3703:22:1305:51:4106:40:51.3006:41:05.60+02:10:158:217.2
88MISZTAL Rafał 515Los Pantalones RojosCHRZANÓWM 45+19M 8200:00:1301:44:5203:20:1603:29:2806:00:0506:40:56.6006:41:10.35+02:10:208:217.2
89BARTKOWIAK Rafał 506Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZM 45+20M 8300:00:0201:37:0403:09:5203:19:0505:55:1506:41:18.1006:41:20.55+02:10:308:217.2
90ZADĘCKI Piotr 762CHEŁMIECM 33-4440M 8400:00:0601:34:3103:05:5403:18:1805:54:5106:41:46.3506:41:52.95+02:11:038:227.2
91MISIOR Łukasz 709BANINOM 3225M 8500:00:2201:41:2203:17:5403:28:5305:55:0606:41:33.0506:41:55.25+02:11:058:217.2
92HERBICH-SAR Violetta 658FUDU & Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.K 33-445K 700:00:0701:35:5703:08:0003:17:0605:52:5906:42:46.9006:42:54.10+02:12:048:237.2
93SZYMAŃSKA Agata 744GDAŃSKK 322K 800:00:2801:39:1103:14:0903:25:1705:55:4706:43:12.7506:43:41.20+02:12:518:247.1
94OLSZAK Zenon 407Warsaw Run ClubWARSZAWAM 45+21M 8600:00:3301:37:3103:05:5103:22:1905:53:1906:44:09.3506:44:42.55+02:13:528:257.1
95FRANKE Konrad 886WARSZAWAM 3226M 8700:00:0601:30:5803:04:2703:14:1505:58:3606:44:36.7006:44:42.75+02:13:528:257.1
96MATERNIA Karolina 509RZESZOWK 33-446K 900:00:5801:47:2203:24:1803:32:4506:43:54.6006:44:53.40+02:14:038:247.1
97ŻAK Barbara 599Jura TeamPRZEGINIAK 33-447K 1000:00:5301:43:0103:17:2203:28:2805:59:3106:45:34.1006:46:27.20+02:15:378:267.1
98BZURA Jarosław 6503T BiałystokBIAŁYSTOKM 45+22M 8800:00:2101:38:4103:15:3903:26:5106:04:4606:46:26.1506:46:48.05+02:15:588:287.1
99ŻAK Artur 600Jura TeamPRZEGINIAM 45+23M 8900:00:5403:07:3503:18:5606:03:1306:46:26.2006:47:20.40+02:16:308:287.1
100SZOT Andrzej 778PIETROWICE WIELKIEM 45+24M 9000:00:2701:43:3203:21:2406:01:3406:47:04.0006:47:31.90+02:16:418:287.1
101PUCHAŁKA Waldemar 864ultrabeskidsportBIELSKO-BIAŁAM 33-4441M 9100:00:3301:39:3903:14:0803:27:0506:03:2606:48:57.8006:49:31.60+02:18:418:317
102CHWIROT Dawid 522OPALENICAM 3227M 9200:00:2401:42:1403:17:5503:32:3806:06:2506:49:17.4006:49:42.25+02:18:528:317
103ANTOLAK Maciej 549Nowy Targ Runners/Nowotarski Klub KolarskiNOWY TARGM 33-4442M 9300:00:1701:46:4303:22:5803:34:3406:08:4006:49:40.3006:49:58.10+02:19:088:327
104DUDEK Łukasz 858RZESZÓWM 33-4443M 9400:00:0801:36:3203:11:3103:26:4006:04:0406:50:15.2006:50:23.70+02:19:338:327
105SZUBA-ŁATA Klaudia 750Enjoy by sportRUDNIKK 323K 1100:00:0901:44:4503:18:0803:32:3206:06:2806:50:42.7506:50:51.80+02:20:018:337
106SKRZYPEK Sylwia 875KRAKÓWK 33-448K 1200:00:0801:34:4903:04:2803:13:0505:39:0200:30:0006:51:42.0006:51:50.00+02:21:007:577.5
107KAPAON Andrzej 699Cazzo Club Running TeamSTRACHÒWKAM 3228M 9500:00:0401:26:1503:03:5003:17:1706:04:5806:52:16.6506:52:21.50+02:21:318:357
108MISKA Daniel 749Enjoy by sportMYŚLENICEM 3229M 9600:00:0901:31:5302:56:2603:07:0905:53:4806:54:48.0506:54:57.70+02:24:078:386.9
109ROGALA Krystian 595MTS HamerMIASTKOM 33-4444M 9700:00:1101:42:4903:22:0403:32:5906:08:4306:54:53.4006:55:05.35+02:24:158:386.9
110SAMBORSKI Rafał 576Consonance TeamKRAKÓWM 33-4445M 9800:00:2801:42:1703:21:5103:35:3406:11:0206:57:10.6006:57:39.20+02:26:498:416.9
111FIDELUS Leszek 563PROMIRENTCHRZANOWM 45+25M 9900:00:1401:40:4403:20:4203:32:4106:07:0406:58:25.4506:58:40.30+02:27:508:436.9
112DYREK Adam 799SKAWINAM 33-4446M 10000:00:2601:50:3103:28:1703:40:3106:09:0806:58:26.0506:58:52.85+02:28:028:436.9
113PIECZARA Marcin 483JAWORZNOM 45+26M 10100:00:1501:46:2203:27:5703:41:1906:11:2406:58:44.5006:58:59.55+02:28:098:436.9
114KUBERA Dawid 510TYCHYM 3230M 10200:00:2701:40:1103:20:1903:34:0506:09:5606:59:02.7506:59:30.00+02:28:408:436.9
115KURZYDLAK Jakub 823edc.teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 3231M 10300:01:0201:46:3003:23:0503:33:1806:10:5406:59:08.5007:00:10.60+02:29:208:436.9
116PIWOŃSKI Adam 767GÓRA KALWARIAM 33-4447M 10400:00:5701:42:5303:25:4803:35:0906:14:3906:59:13.8007:00:10.95+02:29:218:446.9
117CYTRYŃSKI Mariusz 478GNIEZNOM 33-4448M 10500:01:0301:41:2603:23:3503:38:1206:13:4006:59:25.0507:00:28.70+02:29:388:446.9
118SKOTNICKA Anna 645TTC MPEC TarnówŁĘKAWICAK 33-449K 1300:00:2601:45:1803:25:4303:35:2906:15:1707:00:36.4507:01:03.25+02:30:138:456.8
119BEREZOWSKI Oskar 909Napieraj.plWARSZAWAM 33-4449M 10600:00:1901:44:2203:25:3603:41:2506:19:1207:01:39.4507:01:59.00+02:31:098:476.8
120BODZEK Bartłomiej 720TARNÓWM 3232M 10700:00:4401:52:2503:34:1403:47:3106:17:2507:01:19.5007:02:03.90+02:31:138:466.8
121CHILEWICZ Dariusz 785LIPOWOM 45+27M 10800:01:0701:51:2303:29:0903:39:3906:19:1707:01:36.7007:02:44.55+02:31:548:476.8
122ADAM Piotr 469Wroclaw Marathon TeamŻERNIKI WROCŁAWSKIEM 45+28M 10900:00:0301:34:0403:13:5303:26:1106:16:4407:02:51.0007:02:54.55+02:32:048:486.8
123DORDZIK Katarzyna 779GDYNIAK 33-4410K 1400:00:3001:40:0303:15:2803:27:1006:16:1307:02:32.7007:03:02.75+02:32:128:486.8
124NIEZGODA Miłosława 668WARSZAWAK 324K 1500:00:1701:52:4803:36:4303:47:2206:21:2507:04:04.2507:04:21.25+02:33:318:506.8
125BAJOR Michał 603GDYNIAM 33-4450M 11000:00:5501:44:0203:21:0403:32:2306:11:4107:03:26.1007:04:21.55+02:33:318:496.8
126KRZYŻAN Jakub 889KW KrakówJERZMANOWICEM 45+29M 11100:00:0901:43:3903:19:2303:28:3706:13:3807:04:24.2507:04:33.60+02:33:438:506.8
127KRÓLIKOWSKI Zbigniew 624POLKRYS TEAMSIERPCM 45+30M 11200:00:3501:38:5503:20:5303:34:2906:19:3707:04:18.5507:04:54.20+02:34:048:506.8
128MATLĄG Angelika 400MUSZYNAK 325K 1600:00:1501:48:2103:25:5403:36:3006:15:5907:05:06.1507:05:21.70+02:34:318:516.8
129MAJEWSKI Artur 479GNIEZNOM 33-4451M 11300:01:0101:44:5703:23:5203:37:0907:05:12.4007:06:14.25+02:35:248:516.8
130KARCZ Grzegorz 475Będuska Brygada Biegowa, Myszkow BiegaMYSZKÓWM 33-4452M 11400:00:4601:48:2503:29:0503:40:5106:18:4107:05:31.7007:06:17.75+02:35:278:516.8
131KASPERKIEWICZ Maja 439WARSZAWAK 33-4411K 1700:00:2901:45:4303:26:4603:37:4806:19:1707:05:54.7507:06:23.85+02:35:338:526.8
132RUSZCZEWSKI Andrzej 424Vege RunnersWARSZAWAM 33-4453M 11500:01:0101:44:1303:25:1003:37:1206:22:2707:08:07.6507:09:09.10+02:38:198:556.7
133DADAŚ Janusz 652Night Runners GliwiceGLIWICEM 45+31M 11600:00:1601:43:0903:29:1403:42:2506:23:5707:10:07.0007:10:23.75+02:39:338:576.7
134MYRCIK Bernard 806TARNOWSKIE GÓRYM 45+32M 11700:00:2501:45:2403:24:2203:38:5706:23:0807:10:04.8507:10:30.55+02:39:408:576.7
135WOLSKI Gracjan 565PACZKÓWM 3233M 11800:00:2301:47:0303:28:5003:47:0706:16:5607:13:21.3007:13:45.20+02:42:559:016.6
136ISKRZYCKI Andrzej 832RZESZÓWM 45+33M 11900:00:2903:14:4803:28:2606:18:0107:14:20.8007:14:50.25+02:44:009:026.6
137SALIŃSKI Bartosz 878Wkurw_teamKATOWICEM 33-4454M 12000:00:3501:45:1103:31:4603:43:4906:26:0007:14:37.6007:15:13.15+02:44:239:036.6
138DĄBROWA Kamil 803UM WarszawaWARSZAWAM 45+34M 12100:00:5501:40:5903:18:4203:37:3906:33:1707:15:01.5007:15:57.35+02:45:079:036.6
139SOFUŁ Tomasz 812WARSZAWAM 33-4455M 12200:00:5701:40:5203:18:3903:37:3506:33:0607:15:00.0007:15:57.70+02:45:079:036.6
140FERDEK Sebastian 866Jura-TeamJERZMANOWICEM 33-4456M 12300:00:5501:46:4803:28:3103:38:3106:26:0907:15:37.4507:16:32.45+02:45:429:046.6
141GELETA Marek 577KRAKÓWM 45+35M 12400:00:1101:46:2203:27:3803:38:5106:26:1707:16:31.7007:16:43.20+02:45:539:056.6
142CZAMARA Dorota 905JacekBiega Running TeamOTWOCKK 33-4412K 1800:00:4901:49:1703:32:3603:41:2406:25:4207:16:17.6007:17:07.05+02:46:179:056.6
143OCHNIK Krzysztof 737OTWOCKM 3234M 12500:00:2603:27:4803:39:0606:25:4507:17:13.1007:17:39.30+02:46:499:066.6
144NOWACZYK Marek 883Słynni KenijczycyGNIEZNOM 33-4457M 12600:00:3101:49:1703:32:2203:43:4906:28:4107:17:37.8507:18:09.55+02:47:199:076.6
145STUPKIEWICZ Ewa 801WARSZAWAK 45+2K 1900:00:1201:42:0103:29:5203:46:2906:34:0407:18:25.9007:18:38.30+02:47:489:086.6
146DENISIUK Radek 680TARNÓWM 33-4458M 12700:00:2401:43:4703:26:4803:43:0006:25:4007:18:23.7007:18:47.80+02:47:579:076.6
147ROGOZIK Szymon 736Jura TeamPRZEGINIAM 33-4459M 12800:00:4801:45:2703:29:2503:42:4706:33:4607:18:35.3507:19:23.85+02:48:339:086.6
148SADOWSKI Mariusz 818PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 33-4460M 12900:01:0101:53:0203:37:4603:56:2706:34:0707:19:21.6507:20:22.70+02:49:329:096.6
149WASZAK Łukasz 636POZNAŃM 3235M 13000:00:1801:38:4703:25:0503:39:2306:26:4107:20:04.1507:20:22.75+02:49:329:106.5
150KUJAWSKA Angelika 7134RUN TEAMŁOBŻENICAK 33-4413K 2000:00:5001:52:4003:35:3903:51:1706:35:1307:19:52.6507:20:42.75+02:49:529:096.5
151LADRA Ryszard 677KRAKÓWM 33-4461M 13100:00:4501:54:2103:31:5503:47:3506:31:5107:19:59.1507:20:44.40+02:49:549:096.5
152PASEK Mirosław 746i-SportCZACHÓWEKM 33-4462M 13200:00:3301:37:0103:13:5203:26:5706:25:2407:20:16.1007:20:49.90+02:49:599:106.5
153CHODAKOWSKI Kacperek 904OstroBiecĆMIELÓWM 3236M 13300:00:0503:26:0703:41:4306:42:3607:23:20.3507:23:26.15+02:52:369:146.5
154CETNAR Grzegorz 826Huragan LigotaKATOWICEM 33-4463M 13400:00:3601:51:1703:31:3903:54:1706:50:4007:22:53.3507:23:29.40+02:52:399:136.5
155KARKUT Michał 416Fun&RunZABORÓWM 33-4464M 13500:00:2901:50:4303:32:3303:47:0606:36:0407:23:45.9007:24:15.80+02:53:259:146.5
156GRABARZ Michal 451O co biegaPABIANICEM 33-4465M 13600:00:3301:50:0603:35:3703:47:3906:33:5307:23:44.8507:24:18.55+02:53:289:146.5
157ZAJĄC Krystian 721RABKA ZDRÓJM 33-4466M 13700:00:1601:38:3003:16:1703:30:3806:34:3907:24:21.3507:24:38.10+02:53:489:156.5
158MACIAK Rafał 729TARNÓWM 33-4467M 13800:00:4901:43:4203:29:1203:44:3806:34:2407:25:04.5507:25:54.25+02:55:049:166.5
159MARĆ Artur 734DĘBICAM 45+36M 13900:00:4801:43:4003:29:3103:44:4706:34:3507:25:05.3507:25:54.25+02:55:049:166.5
160WAROWNY Piotr 537biegusiem.plRYKIM 33-4468M 14000:00:0701:50:0203:37:3503:51:2006:34:5207:26:01.8007:26:09.60+02:55:199:176.5
161FURMAN Paweł 453Huragan LigotaKATOWICEM 33-4469M 14100:00:3501:47:4903:31:3903:51:4906:40:2707:25:54.3007:26:29.55+02:55:399:176.5
162RATAJCZAK Dariusz 800HERNIK TEAMDOLSKM 45+37M 14200:00:5201:52:1003:42:0503:56:2506:37:2507:27:18.1007:28:10.65+02:57:209:196.4
163KOCIK Maciej 759TARNÓWM 33-4470M 14300:00:2801:42:0603:19:2803:35:1906:33:5307:28:38.8007:29:06.85+02:58:169:206.4
164MAKOWSKI Tomasz 596DREAM RUNWARSZAWAM 33-4471M 14400:00:3801:56:5803:44:0903:59:1306:43:5107:30:20.6507:30:58.65+03:00:089:226.4
165LOSIK Eryk 887Tuesday TrailsJELENIA GÓRAM 33-4472M 14500:00:0501:39:3103:26:0203:35:3706:34:4007:32:05.8007:32:11.25+03:01:219:256.4
166BŁACHNO Marcin 872KRAKÓWM 33-4473M 14600:00:2901:48:1403:36:2203:59:0006:46:0607:31:46.3007:32:15.50+03:01:259:246.4
167WOŹNIAK Maria 848Skawina BiegaSKAWINAK 326K 2100:00:5001:51:5403:33:4403:45:2106:39:2007:31:34.7007:32:25.45+03:01:359:246.4
168LESIAK Filip 844Skawina BiegaSKAWINAM 33-4474M 14700:00:5201:55:0803:34:0903:49:1606:39:1207:31:33.3007:32:25.60+03:01:359:246.4
169LUKACS Kristian 524KOLAROVOM 33-4475M 14800:00:1001:48:3003:40:1303:53:1006:41:2707:33:04.3007:33:14.95+03:02:259:266.4
170MUCHA Kamil 442gardonie 279KRAKÓWM 3237M 14900:00:3801:49:4503:40:5404:03:3906:50:4807:33:28.0007:34:06.75+03:03:169:266,4
171KACZMAREK Grzegorz 487TICONMUROWANA GOŚLINAM 45+38M 15000:00:1901:40:3303:29:0103:37:1206:34:1207:33:58.9507:34:18.40+03:03:289:276.3
172KUROCHKA Vladyslav 648Euroclear Running TeamKRAKÓWM 3238M 15100:00:4801:41:1303:23:4603:40:2406:42:1307:33:57.3507:34:45.75+03:03:559:276.3
173WALCZAK Jan 449KRAKÓWM 33-4476M 15200:00:3501:45:5503:31:2703:47:3206:46:1407:34:23.1007:34:58.85+03:04:089:276.3
174FYDA Piotr 502KROSNOM 33-4477M 15300:00:2901:50:1403:35:4803:48:4806:40:5007:36:06.9007:36:36.45+03:05:469:306.3
175TOKARZ Marcin 798LIBERTÓWM 45+39M 15400:00:2601:50:4303:35:0903:47:3306:43:5607:36:18.6507:36:44.85+03:05:549:306.3
176WAROWNY Dawid 512DOBROMIERZM 33-4478M 15500:00:5601:58:4203:41:3503:55:2006:43:2907:35:51.6007:36:48.20+03:05:589:296.3
177CYMBORSKA Jolanta 409Warsaw Run ClubWARSZAWAK 33-4414K 2200:00:3201:47:5003:36:3403:54:0707:36:31.4007:37:03.45+03:06:139:306.3
178KORBA Michał 860WARSZAWAM 33-4479M 15600:00:4501:55:5103:45:2603:56:4006:46:0707:36:45.4007:37:31.05+03:06:419:306.3
179OCHREMIAK Jakub 693MokoBiegaczeWARSZAWAM 3239M 15700:00:4001:47:3703:30:1703:54:2306:48:0007:37:52.5507:38:33.10+03:07:439:326.3
180LEWICKA Barbara 791OSLOK 33-4415K 2300:00:2901:47:0003:31:5303:59:0406:50:2507:38:33.3507:39:02.70+03:08:129:336.3
181WRÓBLEWSKI Tomasz 620POLKRYS TEAMROŻNO PARCELEM 33-4480M 15800:00:3401:48:1303:36:1003:50:0906:46:5507:38:44.4007:39:18.60+03:08:289:336.3
182KWIATKOWSKI Jakub 601ITMBW KrakówKRAKÓWM 33-4481M 15900:00:3001:48:0403:40:0003:56:1906:53:1007:39:10.8507:39:41.30+03:08:519:336.3
183SZNAJDER Jarosław 825DOBCZYCEM 45+40M 16000:00:3201:51:3903:36:2003:48:5706:40:5507:39:21.4007:39:53.75+03:09:039:346.3
184FRANUSIAK Marek 906CZĘSTOCHOWAM 3240M 16100:00:1901:52:5903:32:2903:49:0006:42:0707:40:08.6507:40:28.10+03:09:389:356.3
185DRANICKI Łukasz 667AsBoxTeam / PuszczalscyBYDGOSZCZM 33-4482M 16200:00:1601:49:5903:36:5403:57:0606:54:4307:40:20.6007:40:36.85+03:09:469:356.3
186CHMARA Rafał 530AMBARBYDGOSZCZM 33-4483M 16300:00:1601:51:3203:36:4103:57:1806:56:3407:40:21.0507:40:37.15+03:09:479:356.3
187KOBYLARZ Robert 519CHORZELÓWM 45+41M 16400:00:4401:52:1303:38:1103:52:0206:50:3107:39:54.5007:40:39.00+03:09:499:346.3
188KORZENIOWSKA Małgorzata 544MetLife RunWARSZAWAK 33-4416K 2400:00:3401:48:2303:39:2903:54:1406:50:3507:40:22.0007:40:56.25+03:10:069:356.3
189PLESZ Wojciech 758Polish Runners Club IrelandNEWRYM 3241M 16500:00:0801:41:2303:28:4603:52:3106:52:2007:41:33.4507:41:41.70+03:10:519:366.2
190PAWŁOWSKI Radek 696Murcki TeamTARNOWSKIE GÓRYM 33-4484M 16600:00:0701:41:1603:28:4703:52:3506:52:1607:41:45.2507:41:53.15+03:11:039:376.2
191JAGIELSKA Magdalena 592WARSZAWAK 45+3K 2500:00:2601:49:0403:36:0503:58:1706:50:3507:41:46.5007:42:12.85+03:11:229:376.2
192NEPELSKI Krzysztof 830LUBLINM 33-4485M 16700:00:1601:51:1303:40:5503:58:3606:57:0407:42:07.5007:42:24.20+03:11:349:376.2
193PIECZARA Ewa 484JAWORZNOK 45+4K 2600:00:3101:52:4403:40:1203:54:2906:51:2107:42:33.9507:43:05.00+03:12:159:386.2
194STĘPIEŃ Robert 508KRAKÓWM 33-4486M 16800:00:5301:52:0603:38:2703:59:0706:50:3507:42:14.6007:43:08.15+03:12:189:376.2
195ŁAKOMY Waldemar 670Bukowski Klub BiegaczaBUKM 45+42M 16900:00:2301:49:3003:38:0603:53:5806:47:0407:43:37.1007:44:00.25+03:13:109:396.2
196ZAJĄC Łukasz 455Kompario TeamKRAKÓWM 3242M 17000:00:0703:34:4303:49:4706:51:1607:44:03.2007:44:10.85+03:13:209:406.2
197WOLNY Maciej 466HURAGAN LigotaKATOWICEM 33-4487M 17100:00:3901:47:5103:37:1303:51:4106:40:1507:43:40.2007:44:20.15+03:13:309:396.2
198BISKUP Rafał 840Run Dziadu RunWARSZAWAM 45+43M 17200:00:1501:49:4603:39:1303:53:3506:56:3007:45:36.7007:45:52.00+03:15:029:426.2
199JODŁOWSKI Dominik 460KRAKÓWM 33-4488M 17300:00:1401:50:3503:36:4403:50:0306:51:5907:46:04.4507:46:19.10+03:15:299:426.2
200GOLIASZ Paweł 574Biegam i jużWARSZAWAM 33-4489M 17400:00:3801:57:0103:48:3306:58:3307:46:01.0507:46:39.90+03:15:499:426,2
201CETLIN Maciej 497WARSZAWAM 33-4490M 17500:00:3701:57:0603:49:0906:58:3707:46:02.5007:46:40.00+03:15:509:426,2
202SUCHOWIAN Maciej 476Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneZAKOPANEM 33-4491M 17600:00:0701:51:4503:40:5303:58:1106:56:2207:47:13.1507:47:20.65+03:16:309:446.2
203DRABIK Jacek 827KRAKÓWM 45+44M 17700:00:0802:00:4803:52:0104:06:5406:59:2707:47:26.7507:47:34.75+03:16:449:446,2
204CIOSEK Beata 573CHORZÓWK 45+5K 2700:00:1401:47:2103:37:4303:51:2406:53:5407:47:38.5507:47:52.60+03:17:029:446.2
205HANLEY Chris 907BIG PINE KEYM 45+45M 17800:00:5401:42:5103:23:2503:33:1206:42:1307:47:06.6507:48:01.05+03:17:119:436.2
206WASZAK Rafał 794ŚLESINM 3243M 17900:00:1001:50:0803:39:5903:55:4806:58:5107:49:18.9007:49:29.35+03:18:399:466.1
207JAGIELSKI Paweł 593WARSZAWAM 45+46M 18000:00:2601:49:1203:36:0403:58:1506:53:1707:49:05.9507:49:32.45+03:18:429:466.1
208PODGÓRNI Katarzyna 723KRAKÓWK 327K 2800:00:1301:49:1403:45:5704:08:0906:57:1307:49:25.9507:49:39.85+03:18:499:466,1
209SZCZEPAŃSKA Edyta 578KOCMYRZÓWK 328K 2900:00:5701:49:5503:42:0903:54:5806:55:1907:48:51.2007:49:49.05+03:18:599:466.1
210SZLOSER Piotr 456WARSZAWAM 33-4492M 18100:00:5101:47:5403:31:1003:44:5106:44:4207:49:01.5507:49:53.20+03:19:039:466.1
211SZKUTA Jarosław 429100% witaminy CBYDGOSZCZM 33-4493M 18200:00:5801:54:4603:45:3904:05:5406:58:4007:49:11.8507:50:10.15+03:19:209:466,1
212MURCHA Paweł 572AugusteamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 45+47M 18300:00:1301:53:1403:37:5103:51:3707:02:5607:51:47.1507:52:00.95+03:21:119:496.1
213LABURDA Kinga 545Eskadra KrakówKRAKOW NOWA HUTAK 33-4417K 3000:00:4301:55:4503:43:1804:02:3506:56:2407:51:40.9007:52:24.25+03:21:349:496.1
214WIŚNIEWSKI Bartłomiej 856NOWA WOLAM 33-4494M 18400:00:2101:54:1603:46:0204:10:1806:57:4007:52:04.0007:52:25.60+03:21:359:506,1
215GAŁWA Dawid 664ŁÓDŹM 3244M 18500:01:0201:53:3603:37:4403:56:2906:58:0207:52:31.9507:53:34.20+03:22:449:506.1
216JAWORSKI Wojciech 43731 BLTPOZNAŃM 45+48M 18600:00:1601:53:3203:44:3203:57:0506:59:0207:54:33.6007:54:50.00+03:24:009:536.1
217KAWA Barbara 511Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK 33-4418K 3100:00:2502:04:2904:05:5104:17:1807:05:3507:56:11.4507:56:36.70+03:25:469:556
218NAMIOTA Urszula 516MaratończykDĘBICAK 45+6K 3200:00:1801:51:0303:45:4304:00:5707:05:4607:56:18.3507:56:36.70+03:25:469:556
219LEWCZUK Norbert 616Biegacze PomagaczeŁOSICEM 33-4495M 18700:00:3001:50:2403:37:4703:54:4607:00:2207:56:35.0007:57:05.45+03:26:159:556
220MASZARO Robert 763JÓZEFOSŁAWM 33-4496M 18800:00:1101:49:4603:37:2103:56:3006:56:0907:57:02.7507:57:13.75+03:26:239:566
221LITWINEK Marek 629Wkurw_Team / WW TeamLUBARTÓWM 33-4497M 18900:00:3101:47:4403:38:5103:57:3607:04:5307:56:52.7007:57:23.90+03:26:339:566
222BODZĘTA Dorota 885KRZESZOWICEK 45+7K 3300:00:4001:58:3503:55:0904:11:4707:05:3507:56:53.7507:57:34.30+03:26:449:566
223PIOTROWICZ Sławomir 571DeafRACIĄŻM 33-4498M 19000:00:4301:57:0703:54:1204:07:3107:12:3507:56:52.1007:57:36.00+03:26:469:566
224SZNEJDER Anita 584SUWAŁKIK 33-4419K 3400:00:0501:49:0103:44:0203:58:4006:57:2907:58:08.2507:58:13.45+03:27:239:576
225SZEGDA Łukasz 557gardonie 279PUŁAWYM 33-4499M 19100:00:3901:51:2103:42:0104:03:4207:04:5207:57:35.1507:58:14.85+03:27:249:566
226MUCHA Krystian 443gardonie 279SZCZAWAM 33-44100M 19200:00:3801:51:2403:42:0804:03:4607:04:5707:57:40.0007:58:18.50+03:27:289:576
227ZAWISZA Joanna 448Vege RunnersKRAKÓWK 45+8K 3500:01:0101:54:0003:42:1303:55:2706:58:1907:57:30.6007:58:32.55+03:27:429:566
228MAJTYKA Tomasz 621Los Trepos CompanierosKRAKÓWM 45+49M 19300:00:2301:57:2303:51:0004:05:5807:06:1607:58:25.2007:58:48.45+03:27:589:586
229ZAPIÓR Marek 901Cold Beer TeamBYTOMM 45+50M 19400:00:2901:58:2703:55:2304:11:3407:08:5107:59:22.0007:59:51.25+03:29:019:596
230ANDRZEJEWSKI Tomasz 673ŁÓDŹM 33-44101M 19500:00:4101:54:5303:50:0904:07:3707:12:2807:59:52.8008:00:34.05+03:29:449:596
231DZIEWONSKI Konrad 863KRAKÓWM 45+51M 19600:00:0801:54:4703:47:5004:06:0907:06:4908:01:58.0008:02:06.85+03:31:1610:026
232KACZMAREK Dagmara 553KATOWICEK 329K 3600:00:4701:49:4103:38:5904:03:0507:12:1708:01:45.4508:02:32.85+03:31:4210:026
233KURAS Katarzyna 542Zadyszka OświęcimCHEŁMEKK 45+9K 3700:00:1401:56:5003:52:2604:07:3607:09:0908:03:00.9508:03:15.50+03:32:2510:036
234MAJCHRZAK Joanna 717Trailing LabWARSZAWAK 33-4420K 3800:00:1801:54:3403:45:5804:05:3907:11:2408:03:08.5508:03:27.35+03:32:3710:036
235KUCZKOWSKI Krzysztof 716Trailing LabWARSZAWAM 33-44102M 19700:00:1801:54:3903:45:5804:05:3607:11:3608:03:15.9008:03:34.50+03:32:4410:046
236JEZIORNY Ryszard 551Wieluń BiegaWIELUŃM 45+52M 19800:00:1101:58:2103:53:3804:15:0707:15:5808:03:48.1008:03:59.10+03:33:0910:046
237TARKOWSKI Mariusz 804PIOTRKÓW KUJAWSKIM 33-44103M 19900:00:2303:37:4204:00:0607:08:5008:03:51.6008:04:14.85+03:33:2410:046
238ŁOBODZIŃSKI Marcin 430BYDGOSZCZM 33-44104M 20000:00:5601:54:5103:48:0004:06:3107:11:0708:03:34.2008:04:31.05+03:33:4110:046
239PIĄTEK Rafał 435BeFit24reamKRAKÓWM 33-44105M 20100:00:4801:49:3703:47:2004:06:5007:16:5008:03:55.8008:04:44.00+03:33:5410:046
240KAJA Robert 550Wieluń BiegaWIELUŃM 45+53M 20200:00:1101:47:1403:53:3704:15:0307:16:0008:04:33.3508:04:44.95+03:33:5510:055,9
241JELINSKI Jaroslaw 850Race FighterDEBE WIELKIEM 45+54M 20300:01:0301:55:1803:46:1803:58:5507:02:2808:04:10.0508:05:13.10+03:34:2310:055.9
242BADOWSKI Rafał 602Wszystko jest w głowie!KRAKÓWM 45+55M 20400:00:3801:50:0803:38:0803:54:3307:06:0908:04:46.4008:05:24.70+03:34:3410:055.9
243PUZOŃ Jan 531Sky/Ultra run/behUSTROŃM 3245M 20500:00:4701:40:2703:35:5703:52:0507:12:0708:06:45.9508:07:32.95+03:36:4310:085,9
244KOWALCZYK Maria 635LIPNICA MALAK 33-4421K 3900:00:2901:52:0803:42:5603:55:5107:03:3308:07:28.6508:07:57.65+03:37:0710:095.9
245LUC Adam 496Biegusiem.plRYKIM 33-44106M 20600:00:0401:54:1303:51:2204:19:2207:11:5308:07:59.2508:08:03.40+03:37:1310:095,9
246JAKIMIUK Marek 756BIELSK PODLASKIM 45+56M 20700:00:2002:09:1403:53:4004:06:0807:11:4508:08:32.4008:08:52.55+03:38:0210:105,9
247POTERALSKI Dariusz 546PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM 45+57M 20800:00:1401:56:1603:51:4807:15:5108:10:00.0008:10:14.60+03:39:2410:125,9
248BARAŃSKI Przemysław 444Rajd NietoperzaBYDGOSZCZM 33-44107M 20900:00:5701:44:0503:42:0104:05:5907:15:2308:09:51.8008:10:49.55+03:39:5910:125,9
249FRĄC Dariusz 408Night Runners GliwiceGLIWICEM 45+58M 21000:00:1701:50:0303:45:1104:04:2507:14:1108:11:00.0008:11:17.45+03:40:2710:135,9
250GRYGORUK Marek 529Vege RunnersBIELSK PODLASKIM 45+59M 21100:01:0201:48:2103:42:1903:56:5007:13:2808:10:52.0508:11:54.60+03:41:0410:135,9
251JURKOWSKI Rafal 792GDANSKM 33-44108M 21200:00:0001:46:4103:43:2904:04:0807:06:4308:12:15.8508:12:15.85+03:41:2510:155,9
252POCHWAŁA Justyna 610Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZK 33-4422K 4000:00:3301:58:2603:54:0904:07:5107:15:4208:12:05.0008:12:38.50+03:41:4810:155,9
253BAJCZYK Adrian 488BYDGOSZCZM 3246M 21300:00:5701:49:3303:34:2503:56:1707:14:3908:11:55.4008:12:52.45+03:42:0210:145,9
254BRZEZINSKI Łukasz 486Asseco Active TeamBYDGOSZCZM 3247M 21400:00:5601:49:3703:34:3403:56:1607:14:4308:11:57.2008:12:53.75+03:42:0310:145,9
255PILSZEK Marek 715Husaria Race TeamMYSŁOWICEM 3248M 21500:00:2202:00:5404:00:2807:17:1208:12:33.7508:12:56.25+03:42:0610:155,8
256WÓJCIK Julian 646SZWLA StargardSTARGARDM 45+60M 21600:00:1202:02:0003:56:4704:17:2807:19:4908:12:59.7008:13:12.10+03:42:2210:165,8
257MAZUR Kasia 755KRAKÓWK 33-4423K 4100:00:4402:01:1603:57:4404:22:1807:16:4408:12:45.5008:13:30.45+03:42:4010:155,8
258SENDEROWSKI Jakub 787FC Rekin + PedałkaJAWORZNOM 33-44109M 21700:00:4503:57:4304:22:1907:16:4108:12:49.0508:13:34.20+03:42:4410:165,8
259KAŁUŻA-PAWŁOWSKA Joanna 462KB Spartakus BełchatówBEŁCHATÓWK 45+10K 4200:00:1301:55:4303:54:2704:11:4207:14:1308:13:25.4008:13:38.70+03:42:4810:165,8
260ZIENKIEWICZ Agata 612Piaseczno RunningPIASECZNOK 33-4424K 4300:00:1701:58:0503:56:4404:10:1007:15:2608:14:04.3508:14:21.65+03:43:3110:175,8
261KOWALEWSKA Izabela 613PIASECZNOK 33-4425K 4400:00:1601:58:4903:56:4704:10:2107:15:3208:14:06.0508:14:22.25+03:43:3210:175,8
262BAZYDŁO Marcelina 857ZAKOPANEK 33-4426K 4500:00:3102:07:0204:00:4804:15:3507:20:3708:14:03.9508:14:35.00+03:43:4510:175,8
263TUDELSKA Karolina 829WARSZAWAK 3210K 4600:00:4101:57:1603:43:5604:11:4207:25:0208:14:26.9008:15:08.15+03:44:1810:185,8
264DOMAGAŁA Mariusz 567KARCZEWM 33-44110M 21800:00:5201:51:0503:39:4404:01:1207:15:1108:15:00.5008:15:53.40+03:45:0310:185,8
265CZARNECKI Zbigniew 900Stare Babice BiegająWARSZAWAM 45+61M 21900:00:1001:42:5403:26:5503:41:0506:55:1808:16:12.6508:16:23.40+03:45:3310:205.8
266GRZELAK Justyna 140Maraton LesznoLESZNOK 45+11K 4700:00:1902:02:3703:58:1204:13:4707:21:4408:16:14.5508:16:34.30+03:45:4410:205,8
267GRZELAK Daniel 141Maraton LesznoLESZNOM 45+62M 22000:00:2102:02:3103:58:1104:13:3807:21:4508:16:14.4008:16:35.45+03:45:4510:205,8
268ZIETEK Sebastian 765KATOWICEM 33-44111M 22100:00:2401:59:5003:57:0004:19:1207:24:1408:16:37.3008:17:01.75+03:46:1110:205,8
269CZAPIEWSKI Maciej 607KRAKÓWM 33-44112M 22200:00:2001:55:1603:51:2104:21:3007:26:1108:17:18.0508:17:38.70+03:46:4810:215,8
270BEŁDOWSKA Beata 499Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 45+12K 4800:00:0402:06:0604:12:0504:25:5407:22:0608:18:29.8508:18:34.05+03:47:4410:235,8
271WOŹNIAK Gabriela 870KRAKOWK 33-4427K 4900:00:4102:01:3403:55:0004:13:3707:18:5708:18:37.0008:19:18.45+03:48:2810:235,8
272DANEK Tomasz 661LISZKIM 33-44113M 22300:00:4801:57:5603:53:3004:06:1707:18:1908:18:46.1508:19:34.25+03:48:4410:235,8
273KRĘCISZ Zbigniew 810Biegam Bo Lubię RacibórzRACIBÓRZM 45+63M 22400:00:2002:02:0503:59:1404:10:5607:19:2608:20:00.6008:20:21.55+03:49:3110:255,8
274KAIM Mariusz 753Zakrzowiec Team ChallengeKRAKÓWM 33-44114M 22500:00:0401:43:2303:35:2803:58:0907:12:5408:20:22.7008:20:27.15+03:49:3710:255,8
275KAWIORSKI Bartosz 727KRAKÓWM 33-44115M 22600:00:5902:03:1304:00:2704:19:4907:26:3308:19:30.2508:20:30.20+03:49:4010:245,8
276MALEŃSKI Andrzej 880TARNOWSKIE GÓRYM 33-44116M 22700:00:0901:45:3103:40:3004:05:3207:20:4608:20:57.9508:21:07.30+03:50:1710:265,7
277GRALA Maria 894RZOZÓWK 33-4428K 5000:00:1704:00:5504:16:4207:27:1208:22:01.2508:22:18.60+03:51:2810:275,7
278FOREMSKI Dawid 468ŻYWIECM 33-44117M 22800:00:4802:01:4003:59:5804:14:3807:21:5808:21:41.1008:22:29.80+03:51:3910:275,7
279KUBAN Sebastian 855WARSZAWAM 33-44118M 22900:00:2101:55:2003:53:5404:10:2107:20:2908:22:13.5508:22:34.90+03:51:4410:275,7
280CHWAŁOWSKA Agnieszka 494FUDU&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-4429K 5100:00:0901:54:1904:00:5404:22:4507:28:1108:25:07.9508:25:17.60+03:54:2710:315,7
281ERENBERG Rafał 554Fudu&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 33-44119M 23000:00:1001:54:2004:00:5404:22:4607:28:1208:25:07.4008:25:17.95+03:54:2810:315,7
282ŻARSKI Jarosław 501Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 45+64M 23100:00:0901:54:2404:00:5404:22:5007:28:1508:25:09.1508:25:18.80+03:54:2810:315,7
283ĆMIELIŃSKI Tomasz 724Biegacze UrozmaiconeWARSZAWAM 33-44120M 23200:00:5901:59:4303:59:0504:10:1407:20:5308:24:25.7008:25:25.65+03:54:3510:305,7
284SZNEJFUS Beata 809PRUSZKÓWK 33-4430K 5200:00:4402:01:4904:04:2404:25:5507:27:4408:24:56.4008:25:41.30+03:54:5110:315,7
285NOWAK Natalia 862Ekipa z TarnowaTARNÓWK 33-4431K 5300:00:4502:01:5404:12:0104:34:4607:27:5008:25:05.7008:25:51.25+03:55:0110:315,7
286NOWAKOWSKI Mirosław 402WIELEŃM 45+65M 23300:00:1302:00:4603:55:3804:14:1007:24:1908:25:46.2508:25:59.45+03:55:0910:325,7
287MACIASZ Sylwia 660POŁOM MAŁYK 3211K 5400:00:3301:52:4803:45:1903:59:5207:10:4908:25:37.5008:26:10.60+03:55:2010:325,7
288KULER Bartosz 495PGB Sportowa PaczkaWIELICZKAM 3249M 23400:00:4601:43:1003:32:0504:23:2707:26:5608:25:36.7508:26:23.00+03:55:3310:325,7
289ŁABĘCKA Agata 686Klub Biegacza RTV EURO AGDWARSZAWAK 33-4432K 5500:00:3501:53:0903:48:5104:11:1207:25:2808:26:41.3008:27:17.25+03:56:2710:335,7
290WOJNAROWSKI Leszek 730TARNÓWM 45+66M 23500:00:5002:02:1004:01:4504:16:4207:29:1208:26:44.6508:27:35.35+03:56:4510:335,7
291SEREMET Piotr 892TARNÓWM 33-44121M 23600:00:5101:58:5703:56:0104:12:0807:31:1408:26:50.0008:27:41.65+03:56:5110:335,7
292HARDY Claire 421Darwen dashersDARWENK 3212K 5600:00:4901:55:3603:57:3004:11:2007:23:0308:26:58.3508:27:48.15+03:56:5810:335,7
293CHRONOWSKI Marek 589Wariat z GrybowaGRYBOWM 33-44122M 23700:00:3701:52:3503:45:4503:59:4307:14:3208:28:28.7508:29:06.25+03:58:1610:355,7
294PUCHAŁA Mariusz 461ŃaprzódMłocinyWARSZAWAM 45+67M 23800:00:1401:54:3103:50:3204:05:3207:27:2108:29:18.4508:29:33.30+03:58:4310:365,7
295BOROWSKI Robert 795TomaszówTOMASZOW MAZOWIECKIM 33-44123M 23900:00:0701:54:1403:51:1504:05:4207:17:5708:29:44.1008:29:51.50+03:59:0110:375,7
296SZCZYGIELSKI Tomek 627biegusiem.plRYKIM 33-44124M 24000:00:0701:54:0603:51:5304:19:1207:32:0108:29:51.9508:29:59.05+03:59:0910:375,6
297WRÓBLEWSKA Weronika 833Biegusiem.plPUŁAWYK 33-4433K 5700:00:0402:01:0803:54:4004:19:2807:32:0708:29:57.1008:30:01.75+03:59:1110:375,6
298PAPROCKA Marta 786RABKA-ZDRÓJK 33-4434K 5800:00:2101:57:3304:01:2804:19:4207:32:3708:29:51.5008:30:12.90+03:59:2210:375,6
299WOJCIECHOWSKI Krzysztof 703TreningBiegacza.plWARSZAWAM 33-44125M 24100:00:4101:50:4403:48:5204:12:3807:27:4808:29:40.0008:30:21.05+03:59:3110:375,7
300MIKA Grzegorz 498PKO Bank PolskiKRAKÓWM 33-44126M 24200:00:5801:55:2104:10:5604:31:5607:41:4308:29:48.5008:30:47.45+03:59:5710:375,6
301WALCZAK Robert 874WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM 45+68M 24300:00:2701:59:4303:53:2304:14:4907:33:4408:30:27.0508:30:54.65+04:00:0410:385,6
302ZIOMEK Jarosław 731Ekipa z TarnowaTARNÓWM 33-44127M 24400:00:4701:58:1503:54:0204:12:0907:43:0908:31:35.3508:32:22.70+04:01:3210:395,6
303POCIĘGIEL Michał 824Skawina BiegaRADZISZÓWM 33-44128M 24500:00:5101:57:4503:59:2404:17:5407:34:0908:33:06.5008:33:58.20+04:03:0810:415,6
304STYŁA Sebastian 782TURKAM 33-44129M 24600:00:3001:57:0103:54:2104:11:2007:33:0508:35:31.3508:36:02.00+04:05:1210:445,6
305DYBKA Rafał 580TARNÓWM 45+69M 24700:00:2301:55:5303:59:5504:15:2407:30:0408:36:14.4008:36:37.80+04:05:4710:455,6
306LELONTKO Marcin 536#cisnijwieprzaCZĘSTOCHOWAM 33-44130M 24800:01:0701:53:5703:46:2604:02:0607:30:3908:36:20.7008:37:27.95+04:06:3810:455,6
307JANASZ Rafał 541Wyjazdowi biegaczeWARSZAWAM 33-44131M 24900:00:5701:58:5503:57:0304:17:3107:39:2808:37:25.3008:38:22.65+04:07:3210:465,6
308PASTERNAK Justyna 538Wyjazdowi biegaczeŁOMIANKIK 33-4435K 5900:00:5301:58:5203:57:0704:17:3107:39:2408:37:29.4508:38:23.15+04:07:3310:465,6
309SOKULSKI Marcin 446KaszankiWARSZAWAM 33-44132M 25000:01:0802:00:2003:55:3304:16:0607:36:1308:37:33.0008:38:41.15+04:07:5110:465,6
310OKRÓJ Dawid 570WARSZAWAM 33-44133M 25100:00:4202:06:4603:59:2004:11:3107:43:3708:38:07.0508:38:49.75+04:07:5910:475,6
311GRZESIK Michał 445RZESZÓWM 33-44134M 25200:00:4402:00:0703:59:0104:17:5107:37:2008:38:49.4508:39:34.40+04:08:4410:485,6
312SŁOWIK Łukasz 653Zajezdnia Autobusowa Wola DuchackaKRAKÓWM 33-44135M 25300:00:5001:56:5803:52:1204:13:2007:34:1708:38:45.3008:39:36.00+04:08:4610:485,6
313RÓŻYCKA Agnieszka 414Nauka BiegaKRAKÓWK 45+13K 6000:00:1204:05:1204:21:5007:36:4008:41:04.3008:41:17.05+04:10:2710:515,5
314MAMICA Andrzej 411KRAKÓWM 33-44136M 25400:00:1202:01:2804:05:1204:21:4207:36:3308:41:04.9008:41:17.30+04:10:2710:515,5
315WAROWNY Tomasz 617Ciepłe KluchyŁĄCKOM 45+70M 25500:00:5601:58:4603:53:5704:14:4607:37:0508:43:20.5008:44:16.65+04:13:2610:545,5
316KOTOWICZ Marcin 7124Run Team PiłaCHODZIEŻM 33-44137M 25600:00:5202:12:5804:14:5407:43:1108:44:36.2008:45:28.35+04:14:3810:555,5
317SOBCZAK Agata 7114Run Team PiłaCHODZIEŻK 33-4436K 6100:00:5102:12:5404:14:5607:43:1708:44:37.1008:45:28.55+04:14:3810:555,5
318KOŁODZIEJCZYK Monika 733JURA TeamPRZEGINIAK 33-4437K 6200:00:5902:04:5204:13:5504:34:0707:42:4908:45:04.1508:46:03.55+04:15:1310:565,5
319SIWEK Michał 745Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM 3250M 25700:00:5802:00:5804:00:2404:20:3507:39:5908:46:25.0008:47:23.60+04:16:3310:585,5
320SZCZEPAŃSKA Katarzyna 714Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK 3213K 6300:00:5802:01:1104:00:2404:20:3207:40:0208:46:24.7508:47:23.65+04:16:3310:585,5
321BERNASIEWICZ Justyna 793WIELICZKAK 33-4438K 6400:00:3902:03:0504:05:0407:36:1808:46:47.2508:47:27.00+04:16:3710:585,5
322JACKOWSKA Ewa 903Jarosławska Grupa Biegowa 'SOKÓŁ'JAROSŁAWK 45+14K 6500:00:2202:06:2604:03:2904:20:5407:48:3808:47:56.0008:48:18.80+04:17:2810:595,5
323DĄBEK Paweł 575RUDNIK NAD SANEMM 45+71M 25800:00:5802:05:2203:59:5804:12:1707:46:3708:47:23.3008:48:21.60+04:17:3110:595,5
324JACKOWSKI Jacek 902Jarosławska Grupa Biegowa 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM 45+72M 25900:00:2302:06:3004:03:2304:20:4807:48:3308:48:03.8008:48:27.70+04:17:3711:005,5
325KIDA Andrzej 470KRAKÓWM 33-44138M 26000:00:2302:02:4004:06:3404:21:2007:43:3608:51:18.7008:51:42.25+04:20:5211:045,4
326ZWAAN Johan 868Uno Mas!KRAKÓWM 33-44139M 26100:00:5302:05:1404:06:0604:26:0307:54:0408:51:57.2508:52:50.65+04:22:0011:045,4
327JÓZEFIAK Marta 867KRAKÓWK 3214K 6600:00:5202:05:1104:06:0704:26:0607:54:1008:51:58.3008:52:50.85+04:22:0011:045,4
328STASZEWSKA Sylwia 760POTASZEK 45+15K 6700:00:2002:06:1504:12:4204:28:3307:52:4508:53:50.4508:54:10.65+04:23:2011:075,4
329STASZEWSKI Piotr 91POTASZEM 45+73M 26200:00:2002:06:1104:12:4204:28:3507:52:4108:53:50.4508:54:10.95+04:23:2111:075,4
330SYPEK Damian 432SOSNOWIECM 3251M 26300:00:1102:01:0704:06:1604:25:2007:52:2908:54:01.6508:54:13.20+04:23:2311:075,4
331PUZA Adam 738PYRZOWICEM 33-44140M 26400:00:2201:57:0204:05:0904:32:0407:52:0908:56:01.2508:56:23.45+04:25:3311:105,4
332MATUSZEWSKI Arkadiusz 838ZAMOŚĆM 33-44141M 26500:00:3602:12:3704:15:4904:32:0207:56:3008:57:06.0508:57:42.95+04:26:5311:115,4
333FIREK Grażyna 836ZAMOŚĆK 33-4439K 6800:00:3602:13:0004:15:5204:31:5607:56:3808:57:13.1008:57:49.20+04:26:5911:115,4
334BUDNY Aleksandra 851Kraśnik BiegaJÓZEFINK 33-4440K 6900:00:4002:01:1204:05:3704:22:3707:49:3608:57:44.5008:58:25.25+04:27:3511:125,4
335BANASZKIEWICZ Katarzyna 473KACZORYK 45+16K 7000:00:1702:11:5604:13:2704:32:2307:59:2608:58:10.8508:58:28.65+04:27:3811:125,4
336ROWICKI Radek 805MARKIM 3252M 26600:00:2702:07:5204:15:2904:33:1107:59:2708:58:33.3508:59:01.05+04:28:1111:135,3
337MORITZ Karol 513Klub Biegacza RTV Euro AGDGRUDZIĄDZM 45+74M 26700:00:4302:15:3004:22:0704:39:0608:05:4908:59:00.6508:59:43.95+04:28:5411:135,3
338BAZIA Monika 586Grupa skromnych biegaczyTARNÓWK 45+17K 7100:00:2602:13:2704:16:1004:35:1307:53:5008:59:55.3509:00:22.25+04:29:3211:145,3
339BUDNY Tomasz 853WARSZAWAM 45+75M 26800:00:0002:01:5004:07:0504:23:0807:50:1809:01:31.1509:01:31.15+04:30:4111:165,3
340OCHREMIAK Jędrzej 687MokoBiegaczeWARSZAWAM 33-44142M 26900:00:4301:55:3004:02:0204:30:1107:56:3909:02:21.8509:03:05.30+04:32:1511:175,3
341KISZKIS Elżbieta 743Husaria Race TeamWARSZAWAK 45+18K 7200:00:3202:08:5904:13:2004:33:2207:57:0809:03:24.3009:03:56.95+04:33:0711:195,3
342CIESIELSKI Jan 504PGB Sportowa PaczkaTORUŃM 45+76M 27000:01:0301:59:0504:04:3704:32:2807:57:0109:02:53.8009:03:57.00+04:33:0711:185,3
343PIOTROWSKA Anna 520Nadarzyn biegaNADARZYNK 45+19K 7300:00:3902:06:3804:07:0004:26:2507:55:2809:03:43.7509:04:23.70+04:33:3311:195,3
344KORZENIOWSKA Joanna 628Umcs BiegaLUBLINK 33-4441K 7400:00:3102:11:1504:22:1204:37:5208:09:2609:09:08.9009:09:40.60+04:38:5011:265,2
345KUKAWSKA Joanna 781WARSZAWAK 45+20K 7500:01:2502:08:4104:11:0704:27:1108:05:3109:08:17.7009:09:43.50+04:38:5311:255,3
346SOBCZAK Tomasz 651Reborn Team GnieznoGNIEZNOM 45+77M 27100:00:3202:01:0504:08:2404:21:5008:02:4209:09:12.1509:09:44.60+04:38:5411:265,2
347ELMOLA Hameda 895SBRT WarszawaWARSZAWAM 45+78M 27200:00:3803:58:0504:21:3007:58:2309:09:38.6509:10:16.75+04:39:2611:275,2
348MAJ Aleksander 865KRAKÓWM 3253M 27300:00:4001:55:1203:51:0204:13:0407:54:5009:12:01.7509:12:42.00+04:41:5211:305,2
349GAWEŁ Agata 634KRAKÓWK 33-4442K 7600:00:3702:15:3204:20:2204:40:2008:07:5409:13:45.9009:14:23.10+04:43:3311:325,2
350IWANIEC Ewa 682WARSZAWAK 33-4443K 7700:00:3602:14:0304:16:4204:45:1208:18:0309:15:17.9009:15:54.15+04:45:0411:345,2
351DOBROWOLSKI Robert 631JELENIA GORAM 45+79M 27400:00:2102:03:3704:06:2604:23:2107:59:0009:17:19.0009:17:40.15+04:46:5011:365,2
352WILKOS Marcin 773UCHANIEM 45+80M 27500:00:2801:59:0404:13:5404:29:3707:58:5709:18:00.0009:18:28.00+04:47:3811:375,2
353OLESIK Marcin 732Ekipa z TarnowaTARNÓWM 3254M 27600:00:5001:55:4203:54:0704:12:0407:29:1509:18:40.4509:19:31.40+04:48:4111:385,2
354KARDAS Piotr 641O co biega/TeamElwartPABIANICEM 33-44143M 27700:00:3302:03:2904:17:0004:31:2608:03:3909:19:24.9009:19:58.80+04:49:0811:395,1
355ŻYLSKI Janusz 843Dziady OCRWIELICZKAM 45+81M 27800:00:2802:05:5004:22:0704:44:0208:14:1109:20:48.9009:21:17.30+04:50:2711:415,1
356CIBORSKA Agnieszka 463Naprzód MłocinyWARSZAWAK 45+21K 7800:00:1502:08:3404:26:4904:40:1808:19:1809:21:34.8509:21:50.60+04:51:0011:415,1
357SETA Michał 637Padł Na Ryj TeamGDYNIAM 33-44144M 27900:00:4202:11:4004:17:5504:31:5408:10:3309:22:01.9009:22:44.30+04:51:5411:425,1
358ŁEPEK Agnieszka 813KS Pidrina GdyniaGDYNIAK 45+22K 7900:00:4102:08:4704:16:5204:37:2708:17:4609:22:17.5009:22:59.10+04:52:0911:425,1
359JANKOWSKA Justyna 814KS Pidrina GdyniaGDYNIAK 33-4444K 8000:00:4202:08:4004:16:5204:37:2908:17:5009:22:17.9509:23:00.15+04:52:1011:425,1
360BRZEZIŃSKA Ilona 662Krejzi TIM BłonieKATOWICEK 33-4445K 8100:00:2402:00:0504:00:0504:21:4708:08:5209:23:10.3009:23:34.95+04:52:4511:435,1
361PACHOLSKI Marcin 663KREJZI TIM BŁONIEBŁONIEM 33-44145M 28000:00:2502:00:0804:00:0504:21:5108:08:4409:23:11.8509:23:37.00+04:52:4711:445,1
362CZEKA Rudolf 722MYSŁOWICEM 45+82M 28100:00:4801:58:0304:04:2104:24:4708:05:4009:23:43.1009:24:31.90+04:53:4111:445.1
363POŁOMSKI Andrzej 897BIAŁAWODA, POW. NOWOSĄDECKI / WARSZAWAM 45+83M 28200:00:0502:12:3504:34:2404:48:4408:12:1509:27:09.2009:27:14.35+04:56:2411:485,1
364WOLSKA Milena 419RaceFighter GOSiR Dębe WielkieDĘBE WIELKIEK 33-4446K 8200:00:5902:12:0004:20:1904:36:1908:19:3709:26:41.7509:27:41.45+04:56:5111:485,1
365WOLSKI Kamil 418Race Figter GOSiR Dębe WielkieDĘBE WIELKIEM 33-44146M 28300:01:0402:11:4304:20:2904:36:1108:19:3409:26:37.3009:27:42.00+04:56:5211:485,1
366KARBOWSKA Beata 472KRAKÓWK 45+23K 8300:00:4202:22:0104:38:3304:54:0908:23:3109:27:50.1509:28:32.60+04:57:4211:495.1
367OLCZAK Janusz 467WARSZAWAM 45+84M 28400:00:4302:21:2504:38:3004:53:5908:23:3409:27:50.8509:28:33.90+04:57:4311:495.1
368ALBIGOWSKA Magdalena 890KRACZKOWAK 3215K 8400:00:1302:18:1404:28:3104:43:3108:20:3609:28:59.0009:29:12.35+04:58:2211:515.1
369SMORĄGIEWICZ Marcin 405WARSZAWAM 33-44147M 28500:00:3602:13:5604:29:1404:45:1608:21:1709:31:38.9509:32:15.55+05:01:2511:545
370CHORBIŃSKI Krystian 789NOWA WOLAM 33-44148M 28600:00:3302:03:4904:12:1004:32:2808:16:2809:31:51.9009:32:25.10+05:01:3511:545
371CIEBIEŃ Krzysztof 898DĘBICAM 33-44149M 28700:00:1302:01:5004:24:4504:40:5808:19:2409:33:09.7009:33:22.75+05:02:3211:565
372MIŁOSZ Bartlomiej 441KASZANKIBRWINÓWM 45+85M 28800:01:0502:15:4704:27:2604:42:5608:22:5309:33:15.1509:34:20.90+05:03:3011:565
373KOSECKA Justyna 505Ortimed Runners TeamBYDGOSZCZK 33-4447K 8500:00:0202:10:5304:21:3504:34:0008:21:4709:35:14.8509:35:17.80+05:04:2711:595
374PABIAŃCZYK Małgorzata 581KRAKÓWK 33-4448K 8600:00:2902:16:1604:26:2604:40:1308:21:1109:35:05.4509:35:34.50+05:04:4411:585
375POKROP Agnieszka 591Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICEK 3216K 8700:00:3402:14:5704:26:0704:40:1308:21:0909:35:00.3509:35:34.80+05:04:4411:585
376GAC Cezary 761GDAŃSKM 45+86M 28900:00:3502:13:2004:27:0104:44:0308:33:3909:35:22.4509:35:57.70+05:05:0711:595
377SOKOŁOWSKI Artur 788Team ZabieganeDniOTWOCKM 33-44150M 29000:00:3502:19:0204:40:4704:55:3008:31:0909:39:29.1009:40:04.95+05:09:1512:045
378SZCZEPOCKI Andrzej 615Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM 45+87M 29100:00:4102:07:1204:15:5804:34:1808:23:2809:40:34.2509:41:15.25+05:10:2512:055
379POGORZELSKI Jacek 523WARSZAWAM 45+88M 29200:00:3602:12:2004:29:3104:54:1908:34:2109:43:42.5009:44:19.10+05:13:2912:094.9
380KOZIARSKI Maciek 459Huragan LigotaKATOWICEM 33-44151M 29300:00:3702:08:3804:17:2504:35:0608:25:4109:45:44.9509:46:22.00+05:15:3212:124.9
381DZIKOŃ Małgorzata 725Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAK 33-4449K 8800:00:0502:21:1504:36:5604:55:1908:47:3509:48:12.4509:48:17.60+05:17:2712:154.9
382PYDYN Regina 417ZŁOTÓWK 45+24K 8900:00:4102:07:3404:29:1704:54:3208:47:1209:48:26.5009:49:08.30+05:18:1812:154.9
383WOJS Tomasz 647LIMANOWAM 45+89M 29400:00:1802:23:4404:33:2604:50:0208:47:2809:49:10.8509:49:29.70+05:18:3912:164.9
384KUBIAK Joanna 440NOWE GRABIEK 33-4450K 9000:00:1702:15:5004:34:1604:55:5108:35:2909:50:09.7009:50:27.30+05:19:3712:174.9
385RYDZ Joanna 518BEŁCHATÓWK 33-4451K 9100:00:1702:15:0204:34:1604:55:4608:35:2609:50:11.5009:50:28.85+05:19:3812:174.9
386BARAŃSKI Damian 431Gorzów BIEGAGORZÓW WLKP.M 3255M 29500:00:1102:24:1804:40:2004:58:1808:42:2009:52:04.2509:52:16.05+05:21:2612:204.9
387KOWALSKA Malgorzata 780WARSZAWAK 45+25K 9200:01:0402:14:3904:26:4404:44:0608:41:1909:52:23.7509:53:28.45+05:22:3812:204.9
388BALCER-GRUDZIEŃ Monika 741GRUDZIĄDZK 33-4452K 9300:00:1702:15:1004:27:3304:45:0008:42:1009:53:12.0509:53:29.70+05:22:3912:214.9
389RUDNICKA Agata 539Aktywna FalaWARSZAWAK 45+26K 9400:00:3402:27:0504:46:2605:01:1008:45:0509:53:21.0009:53:55.65+05:23:0512:214.9
390DOLIWA Adam 533OLSZTYNM 45+90M 29600:00:4902:06:3504:14:1404:47:2908:33:1909:53:49.2009:54:38.80+05:23:4812:224.8
391ŚWIĘTOCHOWSKA Beata 585Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWK 45+27K 9500:00:2502:25:4304:41:5804:54:5508:50:2109:54:51.9509:55:17.65+05:24:2712:234.8
392SZCZEPANKOWSKA Paulina 726RadzyminRADZYMINK 3217K 9600:01:0402:22:3204:40:4404:57:4308:51:0209:54:23.9509:55:28.10+05:24:3812:234.8
Przekroczony limit czasu: 10:00:00
393WODZYŃSKI Robert 548WARSZAWAM 45+91M 29700:00:1402:08:1004:37:2404:55:4108:52:0310:06:19.9010:06:34.05+05:35:4412:374.7
394GRUDZIŃSKI Przemysław 728BYDGOSZCZM 33-44152M 29800:00:5502:21:0304:44:5905:09:5808:59:3010:05:42.2510:06:37.80+05:35:4712:374.8
395KOZIOŁ Marcin 695TARNÓWM 3256M 29900:00:3402:05:4904:22:5204:39:3108:42:0410:11:41.9510:12:16.70+05:41:2612:444.7
396POPŁAWSKI Piotr 622PGB Sportowa PaczkaŁOSICEM 33-44153M 30000:01:0602:20:2104:54:3805:11:1109:12:2010:16:21.9510:17:28.40+05:46:3812:504.7
397LENART Wioleta 815GRÓJECK 3218K 9700:01:0502:20:2604:54:4205:11:0809:12:2710:16:23.0510:17:28.70+05:46:3812:504.7
398SZYMURA Andrzej 807RYBNIKM 33-44154M 30100:00:2502:13:1604:40:0704:55:4808:56:0310:24:28.7510:24:54.50+05:54:0413:004.6
399MROZIŃSKI Andrzej 876Witar TarnobrzegTARNOBRZEGM 45+92M 30200:00:0702:15:5004:38:4504:59:5109:26:5110:36:47.2510:36:54.30+06:06:0413:154.5
400ZEMŁA Krzysztof 611MALINOWICEM 45+93M 30300:00:4402:17:4804:40:4105:01:3609:24:5910:45:44.1510:46:28.40+06:15:3813:274.5
401BOHDZIEWICZ Izabela 5471990WARSZAWAK 3219K 9800:01:0102:31:5904:57:1305:20:3509:20:1310:50:34.0010:51:35.35+06:20:4513:334.4
402BUBICZ Krzysztof 427wkurw_teamŚWIDNIKM 33-44155M 30400:01:0102:32:0504:57:1105:20:3209:20:0710:50:44.5510:51:45.90+06:20:5513:334.4
403ŁEMPICKA Małgorzata 649Piaseczno RunningPIASECZNOK 33-4453K 9900:00:3202:24:5804:56:1105:13:0409:27:1910:51:29.8010:52:02.70+06:21:1213:344.4
404KOWALSKA Gabi 401Biegający ŚwidnikŚWIDNIKK 33-4454K 10000:01:0202:37:1205:03:4805:20:2609:24:3810:56:07.1010:57:09.35+06:26:1913:404.4
405RYMON-LIPIŃSKI Robert 471Lubię ChruścikiPIŁAM 33-44156M 30500:01:0202:33:5704:56:0205:14:1309:19:2310:56:15.1510:57:18.05+06:26:2813:404.4
406ILNICKA Anna 808OBORNIKI ŚLĄSKIEK 33-4455K 10100:00:2702:24:3604:50:5205:14:5109:20:0010:56:57.8510:57:25.30+06:26:3513:414.4
407WÓJTOWICZ Paweł 630Lublin BiegaLUBLINM 33-44157M 30600:00:3702:27:0805:04:0805:19:0209:28:4411:13:42.5011:14:20.00+06:43:3014:024.3
408TRACZYK Paweł 719Tuptuś OtwockOTWOCKM 33-44158M 30700:00:5302:27:5904:56:3505:20:5210:02:2011:25:46.6511:26:40.50+06:55:5014:174.2
409ANTOSIAK Anna 481KB Spartakus BełchatówBEŁCHATÓWK 33-4456K 10200:00:1302:36:2904:57:5405:19:5809:48:4111:26:53.6511:27:07.40+06:56:1714:184.2
410IGNATOWICZ Dawid 740Rebellion of Free RunnersWOLBROMM 3257M 30800:00:2202:34:4604:57:5205:14:3109:48:3711:29:07.5511:29:30.25+06:58:4014:214.2
411JAROSIŃSKA Justyna 474Rebellion of Free RunnersPRZEGINIAK 3220K 10300:00:2202:35:2004:57:5405:14:5109:48:4111:29:23.7511:29:46.15+06:58:5614:214.2
412DROBNIAK Katarzyna 457KRAKÓWK 33-4457K 10400:00:4602:26:3104:59:0505:18:2009:48:5911:29:03.1511:29:49.35+06:58:5914:214.2
WARSKI Patryk 854KATOWICEM 33-44DNF01:38:19 DNF03:06:37 DNF03:19:10 DNF DNF DNF DNF--
NOWOCIN Radosław 834WARSZAWAM 32DNF DNF02:22:58 DNF02:28:57 DNF DNF DNF DNF--
SAINTEMARIE Bernard 413Alter AcivMONTIGNY SUR LOINGM 45+DNF01:44:26 DNF03:40:09 DNF03:57:27 DNF DNF DNF DNF--
BIELAWSKI Paweł 769Ekipa z TarnowaTARNÓWM 33-44DNF02:03:55 DNF04:16:06 DNF04:44:07 DNF DNF DNF DNF--
OCHREMIAK Michał 691MokoBiegaczeWARSZAWAM 32DNF01:44:58 DNF03:28:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
SAINTEMARIE Arnaud 412MONTIGNY SUR LOINGM 33-44DNF01:44:28 DNF03:40:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
PŁATEK Paweł 643PGB sportowa paczkaKRAKÓWM 33-44DNF02:12:53 DNF03:59:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
PISULIŃSKA Ewa 623KRAKÓWK 32DNF02:22:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OWCZAREK Sylwia 561Husaria Race TeamOŻARÓW MAZOWIECKIK 33-44DNF02:24:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 421 wynik(ów)