GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
48 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
299
Wystartowało:
280
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
269
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 35 | M 35 | K 36-44 | M 36-44 | K 45-59 | M 45-59 | K 60+ | M 60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Gorc
41km
Czas
netto
48km
Czas
brutto
48km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOPEĆ Wojciech 400TEAM KOPEĆOLSZTYNEKM 351M 100:00:1401:09:3002:11:4703:51:2304:20:43.9504:20:58.85 5:2511,0
2GÓRAK Przemysław 466KB SOBÓTKASOBÓTKAM 36-441M 200:00:1401:15:0102:20:2904:09:3404:42:52.6004:43:07.35+00:22:085:5310,2
3GABRYŚ Rafał 403KAWIK RUNNING TEAMSZCZAWAM 352M 300:00:1501:13:5502:21:4205:00:13.7505:00:28.95+00:39:296:159,6
4WOJTCZAK Jakub 678I-SPORT TEAMWARSZAWAM 353M 400:00:1601:13:1902:22:2504:25:1005:03:36.3005:03:52.45+00:42:526:199,5
5STROINSKI Daniel 404WARSZAWAM 36-442M 500:00:1501:20:1702:31:1404:32:2405:04:42.2005:04:57.85+00:43:586:209,5
6ŁYJAK Błażej 554WROCŁAWM 36-443M 600:00:1501:20:0702:33:2604:32:2905:04:48.0505:05:03.70+00:44:046:219,4
7URBANEK Patryk 651MYSŁOWICEM 354M 700:58:1201:23:5402:37:2004:39:2005:08:21.7506:06:33.90+00:47:376:259,3
8NEHRING Karol 708SULEJÓWEKM 355M 800:00:1501:19:4302:34:5304:39:4605:15:26.4005:15:41.95+00:54:426:349,1
9PIETRZYK Mariusz 578KRAKÓWM 36-444M 900:58:2201:23:1402:36:5304:39:0405:17:23.6506:15:46.05+00:56:396:369,1
10ZBOZIEŃ Jarosław 694ŁĄCKOM 356M 1000:00:1801:19:2302:31:4904:39:2905:17:31.7005:17:49.90+00:56:476:369,1
11SIERADZKI Krzysztof 615WARSZAWAM 357M 1100:00:1501:17:2202:31:5004:45:2305:30:24.0505:30:39.30+01:09:406:538,7
12NOWOCIN Radosław 401WARSZAWAM 358M 1200:00:1501:17:5402:29:4504:34:3405:36:26.3005:36:41.35+01:15:427:008,6
13MIKA Tomasz 545LABOSPORT TEAMWARSZAWAM 36-445M 1300:00:1601:27:5202:43:2904:52:2105:38:26.2005:38:42.45+01:17:427:038,5
14JANIK Mateusz 479TENCZYNEKM 359M 1400:00:3401:20:3402:35:4104:51:3905:38:57.3005:39:31.65+01:18:137:038,5
15KUREK Jacek 520FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI ŚWIETLIKOWOTYCHYM 45-591M 1500:00:1501:21:0902:37:1604:51:5505:39:05.7005:39:21.10+01:18:217:038,5
16TADEUSZ Bartosz 638RUDNOM 3510M 1600:58:1501:21:4702:37:2205:03:1505:44:57.3006:43:12.50+01:24:137:118,3
17WĘGLIŃSKI Mikołaj 660JAROCINM 3511M 1700:58:2901:20:1502:43:4805:15:1405:50:59.7506:49:29.00+01:30:157:188,2
18WOŹNIAK Radosław 145SKAWINA BIEGASKAWINAM 3512M 1800:58:1001:21:1702:40:0905:15:3805:54:28.2506:52:38.35+01:33:447:238,1
19PRZYBYLSKI Krzysztof 591BORECZNOM 36-446M 1900:58:1001:20:3102:37:2505:05:5906:00:58.8006:59:09.30+01:40:147:318,0
20CZYRNIA Martin 429MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃM 3513M 2000:00:1601:21:4502:43:3705:10:0306:02:08.2506:02:24.65+01:41:247:328,0
21RATYŃSKI Marek 602OTWOCKI TUPTACZOTWOCKM 36-447M 2100:00:1601:23:0502:45:2505:13:0006:02:36.8506:02:53.30+01:41:527:337,9
22BAROSZ Natalia 411DYNAFIT TRAILHERO/MARCINŚWIERCTEAMKRAKÓWK 351K 100:00:1601:30:4202:55:5305:23:3106:03:14.5506:03:31.30+01:42:307:347,9
23ŚLIWIŃSKI Rafał 635CZARNY KOŃ / ZBIEGACZ.PLPROSZOWAM 3514M 2200:58:1901:40:5803:04:3505:25:2206:04:07.9507:02:27.00+01:43:247:357,9
24KOKOSZKA Zygmunt 500VEGE RUNNERSKRAKÓWM 36-448M 2300:00:1801:26:4502:49:2405:22:2006:05:49.6506:06:08.25+01:45:057:377,9
25FEDORCZAK Jacek 450VETCAREKRAKÓWM 36-449M 2400:00:1701:34:0502:59:2005:25:0506:06:35.2506:06:53.05+01:45:517:387,9
26RUMIAN Jakub 609KW KRAKÓWKRAKÓWM 3515M 2500:58:1101:30:0302:53:3405:27:4606:11:09.0507:09:20.60+01:50:257:437,8
27TATAREK-KONIK Agnieszka 642CZELADŹK 352K 200:58:1501:31:5402:57:5605:33:0106:13:48.6507:12:04.45+01:53:047:477,7
28WNUCZEK Łukasz 673BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM 36-4410M 2600:58:1801:30:0302:58:0905:33:1206:15:50.7507:14:09.20+01:55:067:497,7
29SMOLEŃ Janusz 619GDAŃSKM 36-4411M 2700:58:1201:32:3502:56:0505:33:4106:16:41.6007:14:53.75+01:55:577:507,6
30OLSZAK Zenon 560WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 45-592M 2800:01:0001:36:1503:03:3205:35:2706:16:58.6506:17:59.00+01:56:147:517,6
31SAMBORSKI Rafał 613CONSONANCE TEAMKRAKÓWM 3516M 2900:58:3201:33:4203:00:3605:36:5706:20:56.5507:19:28.70+02:00:127:567,6
32ZABRZEWSKI Patryk 689ŻORYM 36-4412M 3000:00:1601:31:1503:04:1205:41:4506:21:43.6006:22:00.05+02:00:597:577,5
33MIKUŚKIEWICZ Piotr 54710. ŚBOTCHMIELNIKM 36-4413M 3100:00:1901:40:2103:10:3205:41:1206:22:41.8506:23:01.80+02:01:577:587,5
34KWAŚNIEWSKI Krzysztof 522TRENER FORESTWARSZAWAM 45-593M 3200:00:1701:27:0402:53:3005:37:2306:24:13.7006:24:31.50+02:03:298:007,5
35WILK Paweł 664WARSZAWAM 36-4414M 3300:00:1801:38:5303:09:5605:42:4706:24:22.6506:24:41.25+02:03:388:007,5
36MARCINKOWSKA-CHOLEWA Katarzyna 702Arco ŁawyOSTROŁĘKAK 45-591K 300:00:2101:40:3803:09:4405:42:4106:24:49.7006:25:11.05+02:04:058:017,5
37KARCZ Grzegorz 494BĘDUSKA BRYGADA BIEGOWAMYSZKÓWM 36-4415M 3400:00:2101:31:2402:58:3405:44:1106:27:26.6506:27:47.85+02:06:428:047,4
38WOŹNIAK Maria 679SKAWINA BIEGASKAWINAK 353K 400:58:1001:36:3103:05:2305:50:3606:29:07.6007:27:17.90+02:08:238:067,4
39LILLA Piotr 524KLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE - ZDRÓJJASTRZĘBIE - ZDRÓJM 36-4416M 3500:00:1601:27:4402:56:5505:37:4706:30:36.5506:30:52.80+02:09:528:087,4
40PAWLIKOWSKI Damian 570BUKOWINA TATRZAŃSKAM 3517M 3600:58:2501:34:4203:05:2205:44:5206:30:43.4007:29:09.05+02:09:598:087,4
41LIPKA Sebastian 525ZABIEGANY-TATAOGRODZIENIECM 36-4417M 3700:00:3801:30:1302:56:5205:44:2806:33:55.9506:34:34.00+02:13:128:127,3
42BADOWSKI Rafał 408WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!KRAKÓWM 45-594M 3800:00:3101:32:4503:00:4105:44:4306:36:21.6006:36:53.50+02:15:378:157,3
43FORTUNA Marcin 454ŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCHKĘDZIERZYN-KOŹLEM 36-4418M 3900:00:1701:34:1803:02:0905:45:1906:37:11.6506:37:29.25+02:16:278:167,3
44DROZDOWICZ Michał 441WARSZAWAM 45-595M 4000:00:4201:45:1803:17:5605:55:0006:40:05.4006:40:47.95+02:19:218:207,2
45GÓRNA Anita 468LPP TEAMKRAKÓWK 36-441K 500:00:3801:47:1703:23:1305:58:2206:40:56.4506:41:34.70+02:20:128:217,2
46SIWEK Grzegorz 617ZABIEGANI W KIELCACHKIELCEM 36-4419M 4100:58:1401:34:5503:01:1905:54:4506:41:51.5507:40:05.95+02:21:078:227,2
47ROSTOCKI Wojciech 607STAROSĄDECKI BIEGACZSTARY SĄCZM 3518M 4200:58:1001:28:4903:00:4205:57:1806:42:18.1507:40:28.25+02:21:348:227,2
48KAROLAK Ryszard 495KS GRUCHAOZORKÓWM 36-4420M 4300:00:2601:35:1103:07:0705:53:3806:42:38.5506:43:04.65+02:21:548:237,2
49WOJNAROWSKA Weronika 677GDYNIAK 354K 600:58:3201:38:1803:13:2705:59:1206:42:56.8007:41:28.80+02:22:128:237,1
50ISKRZYCKI Andrzej 477RZESZÓWM 45-596M 4400:00:2401:42:2303:14:5205:58:2406:43:06.2006:43:31.15+02:22:228:237,1
51BOHDANOWICZ Krystian 418ATLAS RUNNING TEAMŁÓDŹM 36-4421M 4500:00:2701:38:3803:09:3905:58:3606:44:06.7506:44:34.50+02:23:228:257,1
52PRZYCHODZKI Łukasz 594THE RECYCKINGSNOWINKAM 36-4422M 4600:58:1801:40:3003:11:1605:59:2106:44:58.6507:43:16.75+02:24:148:267,1
53DERWICH Karol 434WKURW TEAMKRAKÓWM 36-4423M 4700:58:2101:38:1203:07:3705:58:4506:47:49.0007:46:10.00+02:27:058:297,1
54BARTOSZ Marek 412KRAKÓWM 36-4424M 4800:00:1901:41:4103:18:1006:03:0906:51:32.7506:51:52.15+02:30:488:347,0
55TARANTA Daniel 641WARSZAWAM 3519M 4900:58:2301:37:0503:10:4606:11:5106:52:31.3507:50:54.80+02:31:478:357,0
56SZARANIEC Sebastian 629T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAM 45-597M 5000:58:2801:32:2103:00:2105:59:2506:53:14.0507:51:42.90+02:32:308:367,0
57KRÓL Przemysław 510ZAWIERCIEM 36-4425M 5100:00:2801:40:2803:17:3206:06:5206:53:26.5506:53:55.40+02:32:428:367,0
58OBARA Michał 557KIELCEM 36-4426M 5200:58:2701:33:4203:07:1006:11:4006:55:37.7507:54:05.35+02:34:538:396,9
59PIESIK Jarosław 576WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYKARPICKOM 45-598M 5300:00:3001:39:5803:16:4206:09:1406:55:39.1006:56:09.30+02:34:558:396,9
60ROGOZIK Szymon 606JURA TEAMPRZEGINIAM 36-4427M 5400:58:1801:40:5603:14:4606:12:1806:57:00.6507:55:19.50+02:36:168:416,9
61TAMBORSKA Agata 639DZIK KOMANDOŁÓDŹK 355K 700:00:5201:32:2003:01:3206:03:0406:57:52.5006:58:44.60+02:37:088:426,9
62GRZĄDKA Anna 472WARSZAWAK 36-442K 800:00:1801:44:1603:22:1006:09:1906:58:06.5506:58:25.25+02:37:228:426,9
63TYMICKI Zbigniew 649ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM 45-599M 5500:58:2001:32:2403:03:0606:11:2806:58:21.0007:56:41.30+02:37:378:426,9
64NOWOROLNIK Piotr 556LKS LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAM 36-4428M 5600:00:4301:34:5703:10:3706:07:4006:59:43.2007:00:26.80+02:38:598:446,9
65DĄBROWSKI Michał 433CINCLUSŚWIĘTOCHŁOWICEM 45-5910M 5700:00:4701:36:4903:06:1506:13:0506:59:54.5507:00:42.05+02:39:108:446,9
66PASTERNAK Radoslaw 566TURBOPIASKOWANIE TEAM/KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMINSKIKIWITYM 36-4429M 5800:58:2401:38:1703:10:4606:13:3107:00:13.6507:58:37.75+02:39:298:456,9
67PUCHNIARZ Artur 596NOWE MIASTO LUBAWSKIEM 36-4430M 5900:58:1101:37:3603:09:2706:19:3407:01:35.6007:59:46.65+02:40:518:466,8
68KOLANKO Paweł 501KROSNOM 36-4431M 6000:00:2701:40:0303:18:0306:09:2207:02:08.3507:02:35.90+02:41:248:476,8
69MAŚLANKA Jarosław 538PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM 45-5911M 6100:00:1701:31:1603:06:3106:05:4007:02:53.9007:03:11.05+02:42:098:486,8
70WARDA Paweł 658MED-SPORTRYKIM 36-4432M 6200:58:2001:37:2303:09:5606:15:4107:05:31.5008:03:51.60+02:44:478:516,8
71IZDEBSKI Paweł 478WARSZAWAM 3520M 6300:00:3203:13:2806:14:1507:11:12.3007:11:44.30+02:50:288:596,7
72MASZARO Robert 537JÓZEFOSŁAWM 36-4433M 6400:00:4101:45:5203:25:1806:22:2407:11:42.1007:12:23.15+02:50:588:596,7
73CYMBORSKA Jolanta 427WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK 36-443K 900:00:4801:47:2103:28:2906:22:1107:12:10.1007:12:58.55+02:51:269:006,7
74GOŁĘBIOWSKI Andrzej 464CHYLICEM 45-5912M 6500:00:2501:39:5803:18:3806:22:4707:12:57.2507:13:23.20+02:52:139:016,7
75GESSLER Łukasz 458BIESYGOŚCICINOM 3521M 6600:00:3101:43:2003:20:0806:28:4207:13:01.9007:13:32.90+02:52:179:016,7
76KOCIK Maciej 499TARNÓWM 36-4434M 6700:00:2501:35:5203:16:0706:22:5107:13:22.2007:13:47.45+02:52:389:016,6
77DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 438SANOKK 36-444K 1000:00:2301:51:4703:31:1506:27:3807:14:09.1007:14:32.60+02:53:259:026,6
78BUDNY Aleksandra 1023JÓZEFINK 36-445K 1100:00:3701:47:4403:31:0506:30:4607:14:18.6507:14:55.70+02:53:349:026,6
79KARKUT Michał 705ZABORÓWM 36-4435M 6800:00:3201:46:0603:24:2406:22:4907:14:52.2007:15:25.15+02:54:089:036,6
80MORAWSKI Grzegorz 548WARSZAWAM 36-4436M 6900:00:1701:35:2603:16:4006:24:1707:14:53.1507:15:10.40+02:54:099:036,6
81SALAMON Tomasz 612GDAŃSKM 36-4437M 7000:58:2501:44:1603:20:0306:23:4407:17:30.6008:15:55.65+02:56:469:066,6
82MATUSEWICZ Ireneusz 540ZIELONA GÓRAM 36-4438M 7100:00:4301:42:0203:24:3906:30:2707:17:53.1507:18:37.10+02:57:099:076,6
83BARNAŚ Karol 410OCHOTNICA DOLNAM 3522M 7200:00:2001:41:4903:26:3806:27:4407:18:29.3007:18:50.15+02:57:459:086,6
84WRÓBEL Aleksandra 684SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK 356K 1200:00:2603:33:0606:31:1407:18:38.8507:19:05.55+02:57:549:086,6
85KOWALEWSKI Kasper 507POZNAŃM 3523M 7300:00:2601:39:5903:19:0106:24:2707:18:39.0007:19:05.65+02:57:559:086,6
86PORAZINSKA Viktoria 589BYDGOSZCZK 36-446K 1300:58:1402:06:4304:15:3306:24:4707:20:35.4508:18:50.40+02:59:519:106,5
87PETER Marcin 572KATOWICEM 45-5913M 7400:58:2701:41:5903:24:0306:31:4207:20:44.2008:19:12.00+03:00:009:106,5
88POPŁAWSKI Piotr 588PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEM 36-4439M 7500:58:2301:48:2203:31:1306:34:5407:20:55.7508:19:19.20+03:00:119:116,5
89KALECIŃSKI Piotr 489BRWINÓWM 3524M 7600:00:1801:44:2303:27:1206:25:1907:22:18.7507:22:36.85+03:01:349:126,5
90BURAS Michał 421SALCLAN-TEAMSŁOPIEC SZLACHECKIM 36-4440M 7700:00:4101:51:4403:32:5806:30:2507:22:40.3007:23:21.65+03:01:569:136,5
91CZAJKOWSKI Rafał 428EKOBIEGIWARSZAWAM 36-4441M 7800:00:2201:51:0203:33:1506:29:3507:22:59.1007:23:21.50+03:02:159:136,5
92SAINTEMARIE Arnaud 610MONTIGNY SUR LOINGM 36-4442M 7900:58:2101:51:1203:42:2006:35:2507:23:27.8008:21:49.50+03:02:439:146,5
93TUREK Maciej 647#PIWONAMECIEKRAKÓWM 36-4443M 8000:58:1601:41:4703:18:5906:38:4307:24:56.4508:23:13.25+03:04:129:166,5
94DUCH Rafał 443GRÓJECM 3525M 8100:00:4701:53:4403:33:5906:32:5107:25:06.7507:25:53.90+03:04:229:166,5
95KULAS Łukasz 516BIERUŃM 36-4444M 8200:00:1901:38:4703:19:1506:32:2507:26:01.1507:26:20.80+03:05:179:176,5
96HATALA Grzegorz 475KRAKÓWM 3526M 8300:00:5501:50:4503:24:2806:39:1007:30:30.8007:31:26.30+03:09:469:236,4
97WIERZBA Michal 662KRAKOWM 3527M 8400:58:2501:35:4903:18:2206:39:2407:31:08.2508:29:34.20+03:10:249:236,4
98JAWOREK Grzegorz 482MIG TEAMWARSZAWAM 3528M 8500:00:2001:43:0403:24:0506:35:0007:32:29.1007:32:49.80+03:11:459:256,4
99HEMKA Mateusz 476AGISKO POLSKAWARSZAWAM 3529M 8600:00:3101:44:5903:25:4606:41:5807:33:24.4507:33:56.20+03:12:409:266,4
100WÓJCIK Krzysztof 681NIGHT RUNNERSŚWILCZAM 36-4445M 8700:58:2201:44:1103:25:5706:44:2807:33:29.8008:31:52.10+03:12:459:266,4
101WOJCIECHOWSKI Tomasz 675BRZESKOM 36-4446M 8800:58:3001:47:5403:31:0106:44:5307:33:46.4508:32:16.45+03:13:029:276,3
102KLINGER Adam 497PABIANICEM 3530M 8900:00:1701:31:4403:03:0406:45:5807:35:14.0507:35:31.60+03:14:309:296,3
103POLAK Andrzej 587KW KRAKÓWTYLMANOWAM 36-4447M 9000:58:2501:49:0803:31:3206:51:1707:37:42.8508:36:08.45+03:16:589:326,3
104LIK Marek 523CHEŁMM 45-5914M 9100:00:2001:39:3503:20:0706:28:5907:38:37.2007:38:57.45+03:17:539:336,3
105KSIĄŻEK Kacper 513KRAKÓWM 3531M 9200:00:5601:58:5603:36:4106:51:5907:38:59.4507:39:55.55+03:18:159:336,3
106DZIECIUCHOWICZ Adam 448EST TEAMGRÓJECM 3532M 9300:00:4401:47:0403:27:1106:39:5507:39:04.8507:39:49.65+03:18:209:336,3
107PENKALA Roch 571MYSIADŁOM 3533M 9400:58:1501:38:2003:15:4706:43:5307:39:39.8008:37:54.80+03:18:559:346,3
108OLSZEWSKI Marcin 561KIELCEM 36-4448M 9500:58:1201:42:5503:24:2306:55:1707:39:49.7008:38:02.60+03:19:059:346,3
109KUPIŃSKA Magdalena 518VEGE RUNNERSGDYNIAK 357K 1400:00:3901:51:2303:35:0406:50:2307:40:35.7007:41:14.90+03:19:519:356,3
110SZYMAŃSKI Sławek 633WOLSZTYNM 45-5915M 9600:00:2801:49:0503:35:0106:43:2407:40:44.5007:41:12.70+03:20:009:356,3
111MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna 539WOLSZTYNK 36-447K 1500:00:2701:49:0903:35:0706:43:2207:40:44.5507:41:12.30+03:20:009:356,3
112GARSTECKA Joanna 456SKAWINA BIEGASKAWINAK 36-448K 1600:00:3901:44:4803:31:0306:55:0207:40:48.3507:41:28.30+03:20:049:366,2
113GARSTECKI Michał 457SKAWINABIEGASKAWINAM 36-4449M 9700:00:3901:44:4203:31:0406:55:0607:40:48.6007:41:28.00+03:20:049:366,2
114NAGLAK Lukasz 552KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM 36-4450M 9800:00:2401:38:4503:16:4206:44:4307:42:36.3507:43:01.30+03:21:529:386,2
115BRZOZOWSKA Teresa 420ETISOFT RUNNING TEAMJAWORZNOK 45-592K 1700:00:4401:55:2303:44:4006:55:2007:43:44.1007:44:28.55+03:23:009:396,2
116WIŚNIEWSKI Robert 666PGB SPORTOWA PACZKAWARSZAWAM 45-5916M 9900:58:1701:46:3603:39:4606:56:3907:44:43.2508:43:00.70+03:23:599:406,2
117WASZAK Rafał 659DACHOWAM 3534M 10000:58:1801:40:4903:19:0006:48:3507:44:59.3008:43:17.55+03:24:159:416,2
118WOŹNY Paweł 680LPP TEAMNIEPOŁOMICEM 36-4451M 10100:58:1601:35:2003:07:1906:43:1407:45:16.9008:43:33.30+03:24:329:416,2
119GAFFKE Krzysztof 455E.L.ITE RUNNERSCZARNÓWKOM 3535M 10200:00:3001:48:2103:34:4706:54:3607:45:31.6507:46:01.75+03:24:479:416,2
120SWOROWSKI Maciej 628WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM 45-5917M 10300:00:3001:55:1803:46:0306:53:1207:45:59.8507:46:30.80+03:25:159:426,2
121SWOROWSKA Izabela 627WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNK 45-593K 1800:00:2901:55:2303:46:0806:53:2007:46:01.4007:46:30.70+03:25:179:426,2
122BERDYCHOWSKI Zygmunt 706NiskowaWARSZAWAM 60+1M 10400:02:3001:43:2103:24:2606:48:1207:46:46.3007:49:16.60+03:26:029:436,2
123PTAK Tomasz 595WĄSOSZ GÓRNYM 36-4452M 10500:58:1501:47:0403:32:0407:00:5707:49:20.1008:47:35.35+03:28:369:466,1
124WALCZAK Robert 654WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM 45-5918M 10600:58:1801:52:0103:38:4806:51:1407:49:47.8508:48:06.70+03:29:039:476,1
125CISZYŃSKI Marek 426START KATOWICEKATOWICEM 45-5919M 10700:00:1901:38:5803:22:4406:39:3907:49:52.9507:50:12.25+03:29:099:476,1
126RĄB Agnieszka 604WARSZAWAK 45-594K 1900:58:2901:50:3603:45:0307:00:5907:50:16.8008:48:46.10+03:29:329:476,1
127MOROŃ Artur 1162DZIABNIĘCICHORZÓWM 45-5920M 10800:00:2203:25:4706:42:2007:51:01.8007:51:24.70+03:30:179:486,1
128MIKULSKA Aneta 546PATO TEAMOKUNIEWK 36-449K 2000:00:4402:02:1903:57:3007:05:4407:52:19.4007:53:03.80+03:31:359:506,1
129MALINA-PACHACZ Małgorzata 530RABKA-ZDRÓJK 358K 2100:00:2301:51:0703:38:2207:07:5207:52:54.9007:53:18.00+03:32:109:516,1
130MOŻEJKO Dawid 549DZIK KOMANDOŁÓDŹM 3536M 10900:00:5101:39:5703:31:4806:58:2907:53:49.2507:54:41.10+03:33:059:526,1
131BLICHARZ Artur 416KS SPORTIVAOŁPINYM 3537M 11000:00:5201:55:2003:45:4407:04:5007:54:24.4507:55:16.85+03:33:409:536,1
132REGULSKA Monika 605CREATEITWARSZAWAK 359K 2200:58:2601:50:5003:42:5006:56:5607:54:51.9508:53:18.75+03:34:089:536,1
133KUCIA Szymon 514TARNOWIECM 3538M 11100:00:2401:42:1803:30:5107:05:2607:55:12.4007:55:36.70+03:34:289:546,1
134ZAWADZKI Grzegorz 693GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM 36-4453M 11200:58:1401:44:1403:27:2207:11:0607:56:25.1508:54:39.20+03:35:419:556,0
135ĆMIELIŃSKI Tomasz 430KW KRAKÓWWARSZAWAM 36-4454M 11300:00:3801:48:4603:41:1707:03:2807:56:44.0507:57:22.45+03:36:009:556,0
136KACZOREK Marcin 488JÓZEFÓWM 45-5921M 11400:01:0601:48:1303:36:3806:57:0807:57:49.9007:58:56.80+03:37:059:576,0
137TYSZEWICZ-OBARA Anna 650KIELCEK 36-4410K 2300:58:2801:44:5903:35:1307:04:5107:58:02.9508:56:31.80+03:37:199:576,0
138WIŚNIEWSKI Patrycjusz 667KS PEGAZBANIOCHAM 36-4455M 11500:58:2401:44:3503:32:1507:06:1007:58:11.8508:56:36.10+03:37:279:576,0
139KOSIELSKI Robert 503ŁÓDŹM 36-4456M 11600:00:4901:42:0603:27:2207:09:0307:59:57.3508:00:47.25+03:39:139:596,0
140POCHWAŁA Justyna 582NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLŁOWICZK 36-4411K 2400:58:1701:54:2703:50:0507:04:5208:01:40.8008:59:58.50+03:40:5610:026,0
141OSZYWA Damian 563KIELCEM 36-4457M 11700:58:1501:46:3503:35:2207:06:0808:02:10.5009:00:26.30+03:41:2610:026,0
142MARCINKIEWICZ Jerzy 536ŁEMKO TEAMELBLĄGM 45-5922M 11800:00:3401:53:5503:53:0007:11:0208:03:48.7008:04:22.90+03:43:0410:046,0
143GRZESIK Michał 473RZESZÓWM 3539M 11900:00:3701:53:0003:47:2307:07:1508:03:50.4008:04:27.80+03:43:0610:046,0
144SZCZEPAŃSKA Katarzyna 631NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK 3510K 2500:58:2001:54:2703:46:1107:04:4008:04:48.6509:03:09.35+03:44:0410:065,9
145TYLEK Agata 648SKAWINA BIEGABRZYCZYNAK 36-4412K 2600:58:2002:04:3903:59:0207:13:2908:05:18.8509:03:39.35+03:44:3410:065,9
146SZCZEPANIAK Artur 630KB CZESIO BIEGAWARSZAWAM 45-5923M 12000:00:2301:54:0303:46:0407:07:2108:09:45.3508:10:08.95+03:49:0110:125,9
147DZIEDZIAK Marek 449GORLICEM 45-5924M 12100:00:3501:48:5303:37:4007:06:5208:10:36.0008:11:11.00+03:49:5210:135,9
148DRĄG Paweł 439DECARUN RZESZÓWRZESZÓWM 36-4458M 12200:00:4601:48:4003:35:2307:11:1508:12:11.0008:12:57.10+03:51:2710:155,9
149GIL Lukasz 459KRAKÓWM 45-5925M 12300:00:5301:52:3703:32:5607:21:2408:12:18.1508:13:11.70+03:51:3410:155,9
150RÓŻYCKA Agnieszka 608KRAKÓWK 45-595K 2700:00:3501:52:1503:44:3107:13:5508:12:19.0008:12:54.55+03:51:3510:155,8
151MAMICA Andrzej 533NAUKA BIEGAKRAKÓWM 36-4459M 12400:00:3501:51:5203:44:2907:13:5708:12:19.5008:12:54.50+03:51:3510:155,8
152DZIDECZEK Marcin 447TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM 36-4460M 12500:00:4201:47:0103:35:1407:11:4308:12:40.9508:13:23.65+03:51:5710:155,8
153SULIGA Piotr 626GO APTIV!KRAKÓWM 3540M 12600:58:1701:37:3303:11:4306:54:1508:13:03.8009:11:21.00+03:52:1910:165,8
154NAWROCKI Tobiasz 553WOPR TYCHYTYCHYM 3541M 12700:00:4901:52:3703:46:0207:19:2708:14:41.6008:15:30.90+03:53:5710:185,8
155DZIANO Łukasz 445SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 36-4461M 12800:00:4103:41:5407:12:0108:14:50.6508:15:32.60+03:54:0610:185,8
156FLIS Dariusz 452OLIMP ZABRZEZABRZEM 45-5926M 12900:00:3001:53:4303:51:5707:17:1008:15:56.2508:16:26.95+03:55:1210:195,8
157GRANEK Michał 469TYCHYM 36-4462M 13000:00:4701:53:3303:46:2507:19:4608:16:13.6508:17:01.45+03:55:2910:205,8
158WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 663POBIEDZISKAK 36-4413K 2800:00:3601:55:5903:51:2307:22:3708:16:36.3008:17:12.45+03:55:5210:205,8
159WANGLER Tomasz 655MAMY TOGDYNIAM 36-4463M 13100:58:1901:47:5603:44:5807:24:1808:16:42.9509:15:02.80+03:55:5910:205,8
160PAJURA Marta 564KRAKÓWK 3511K 2900:58:1901:58:2203:56:2907:21:3308:16:47.4509:15:06.95+03:56:0310:205,8
161PULSAKOWSKA Barbara 597OSTROBIECOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIK 36-4414K 3000:00:2301:57:5503:50:5507:15:4708:17:09.0508:17:32.05+03:56:2510:215,8
162RĄB Łukasz 603DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM 45-5927M 13200:58:3001:56:0003:44:5007:20:3808:17:39.7009:16:10.00+03:56:5510:225,8
163PLESZ Wojciech 581POLISH RUNNERS CLUB IRELANDTARNOWSKIE GÓRYM 3542M 13300:01:1001:58:4903:36:2607:42:4208:18:29.7008:19:40.55+03:57:4510:235,8
164CHODZIŃSKI Piotr 422RZESZÓWM 36-4464M 13400:00:4701:49:0203:35:4107:13:4008:20:14.0008:21:01.15+03:59:3010:255,8
165TOL Monika 645MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECK 3512K 3100:58:1901:55:1503:58:2707:22:2208:20:38.0009:18:57.45+03:59:5410:255,8
166KOEHLER Olga 703KRAKÓWK 3513K 3200:00:3901:54:1503:51:1207:20:1008:21:05.5008:21:44.70+04:00:2110:265,7
167STRUZIK Monika 707BBKTSKRAKÓWK 3514K 3300:58:1602:02:0103:58:2207:25:2408:22:20.7009:20:37.10+04:01:3610:275,7
168PUZOŃ Jan 598GONIACKA.PL/IGOSPORTUSTROŃM 3543M 13500:58:2301:41:3703:58:3307:27:4108:22:57.5509:21:20.75+04:02:1310:285,7
169PILCH Anna 579KRAKÓWK 3515K 3400:58:2401:59:2703:55:2107:25:3408:23:02.0509:21:26.70+04:02:1810:285,7
170WIŚNIEWSKI Tomasz 668ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 36-4465M 13600:58:2101:59:1403:59:1307:34:1808:23:20.5009:21:42.00+04:02:3610:295,7
171ARCISZEWSKA Magda 406#DŁUGOIDALEKO /LPP TEAMGDYNIAK 3516K 3500:00:3602:08:1103:53:0607:33:1608:23:53.7008:24:30.20+04:03:0910:295,7
172KUS Krzysztof 521WIŚNIOWAM 3544M 13700:00:2001:43:2003:36:1507:18:3508:24:02.5508:24:23.15+04:03:1810:305,7
173MIELCZAREK Wojtek 543TYCHYM 36-4466M 13800:00:5001:58:5403:50:3007:34:2008:25:11.3508:26:01.75+04:04:2710:315,7
174WRÓBEL-GŁOWACKA Honorata 685ACTIVE JURAKRAKÓWK 36-4415K 3600:00:5002:01:1803:52:4007:34:2608:25:14.0508:26:04.05+04:04:3010:315,7
175GŁOWACKI Mariusz 460ACTIVE JURAKRAKÓWM 45-5928M 13900:00:4901:58:5803:50:3807:34:1608:25:14.2508:26:04.05+04:04:3010:315,7
176ZABROCKI Andrzej 688BIAŁYSTOKM 45-5929M 14000:58:1201:53:2903:59:0507:30:4708:25:38.0509:23:50.35+04:04:5410:325,7
177JÓZEFIAK Marta 485KRAKÓWK 3517K 3700:00:3401:57:0103:54:2107:29:2508:26:01.3508:26:35.85+04:05:1710:325,7
178ZWAAN Johan 695LOS AFRICANOSKRAKÓWM 36-4467M 14100:00:3401:57:0703:54:2207:29:3008:26:01.8008:26:35.85+04:05:1710:325,7
179JASIKOWSKI Łukasz 481KONIUCHY OCRGLIWICEM 3545M 14200:00:4001:47:5903:43:3807:28:5208:26:04.8508:26:45.10+04:05:2010:325,7
180GOŁĄB Paweł 462KRAKÓWM 3546M 14300:01:1101:58:4503:36:3007:42:4408:26:27.8508:27:39.50+04:05:4310:335,7
181STAWOWY Maciej 622PIWO NA MECIEKRAKÓWM 3547M 14400:58:1301:48:1803:40:5707:27:4008:27:01.7009:25:15.25+04:06:1710:335,7
182DOMAGAŁA Mariusz 437KARCZEWM 3548M 14500:00:3502:05:2003:56:4707:32:3908:29:42.2508:30:17.45+04:08:5810:375,7
183KAWA Michał 496KRAKÓWM 3549M 14600:00:4201:49:3003:49:0307:26:1308:29:55.0508:30:37.95+04:09:1110:375,6
184POCIĘGIEL Michał 583SKAWINA BIEGARADZISZÓWM 36-4468M 14700:58:2601:52:5003:54:4907:27:3408:32:26.9509:30:53.55+04:11:4310:405,6
185RATAJSKA Monika 601POZNAŃK 3518K 3800:58:1601:59:4104:01:1607:37:1308:38:14.3509:36:31.20+04:17:3010:475,6
186ŻOŁĄDEK Anna 697OTWOCKK 36-4416K 3900:58:3402:06:0604:09:5407:41:5708:38:22.7009:36:57.00+04:17:3810:475,6
187KSIĄŻEK Leszek 512KRAKÓWM 45-5930M 14800:00:2402:01:4604:01:3107:39:4908:38:53.7008:39:18.20+04:18:0910:485,6
188SKRZYPEK Patrycja 618ŁÓDŹK 3519K 4000:58:1102:09:5404:07:2807:48:3708:39:13.6509:37:25.00+04:18:2910:495,5
189OPALA Krzysztof 562YERBOMANIACYPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 36-4469M 14900:58:1301:46:5603:46:1607:33:2608:40:12.5009:38:25.60+04:19:2810:505,5
190KOWALCZYK Bartłomiej 505WARSZAWAM 3550M 15000:00:1901:51:5403:44:3807:39:3508:40:20.1008:40:39.40+04:19:3610:505,5
191PIOTROWSKA Anna 580SPARTANIE DZIECIOMNADARZYNK 45-596K 4100:00:5901:59:5203:56:1507:41:0308:41:51.1508:42:50.50+04:21:0710:525,5
192PYTEL Jarosław 599PARKRUN CHRZANÓWJAWORZNOM 36-4470M 15100:58:1602:02:3303:56:5807:42:0608:42:02.3009:40:18.30+04:21:1810:525,5
193KRUPA Daniel 699STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM.STARGARDM 36-4471M 15200:00:4502:00:0303:56:3207:41:1408:42:13.9008:42:59.50+04:21:2910:525,5
194ALBINIAK Marcin 405LUBLINM 45-5931M 15300:00:3201:45:3303:37:5007:40:1008:44:58.1508:45:30.50+04:24:1410:565,5
195GRYGORUK Marek 470VEGE RUNNERSBIELSK PODLASKIM 45-5932M 15400:00:5101:53:1903:54:5507:36:0208:46:36.0008:47:27.40+04:25:5210:585,5
196ŁASKAWSKA Justyna 527WARSZAWAK 36-4417K 4200:00:4501:55:4704:00:3107:44:4908:46:40.6008:47:26.05+04:25:5610:585,5
197GŁOWACKI Marcin 461TURZEM 3551M 15500:01:1101:58:4603:37:1807:48:0608:47:54.7008:49:06.50+04:27:1010:595,5
198WIŚNIEWSKI Arkadiusz 669OTWOCKM 36-4472M 15600:58:3102:03:5604:07:1207:43:1608:48:23.6509:46:54.75+04:27:3911:005,5
199ZAWADZKA Agnieszka 692KLUB SPORTOWY PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK 36-4418K 4300:58:1402:10:5004:14:0107:52:3308:48:42.1009:46:56.40+04:27:5811:005,4
200WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 1242KOŁOBRZEGK 45-597K 4400:00:2201:57:0403:56:4007:51:3008:48:59.6508:49:21.85+04:28:1511:015,4
201DUDEK Agnieszka 444RUDA ŚLĄSKAK 36-4419K 4500:00:3202:19:2704:30:3507:58:3308:50:06.7508:50:39.35+04:29:2211:025,4
202JEŻEWSKI Adam 484ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEM 36-4473M 15700:00:4302:02:2904:00:0207:49:4508:50:06.9008:50:50.70+04:29:2211:025,4
203NOWICKA Katarzyna 555JAWORZNOK 3520K 4600:00:4302:05:3904:03:3807:48:1208:50:55.7508:51:38.95+04:30:1111:035,4
204ZARĘBA Andrzej 691STALOWA WOLAM 45-5933M 15800:58:2601:58:0604:04:4907:52:0508:51:44.4509:50:10.45+04:31:0011:045,4
205MAŁEK Paweł 532SPORTOWA PACZKA POCZTOWA GRUPA BIEGOWARZESZÓWM 45-5934M 15900:00:4601:51:3603:50:0307:51:1608:51:53.5508:52:39.55+04:31:0911:045,4
206KOZAK Łukasz 508OLSZTYNM 3552M 16000:00:4802:00:0703:54:3207:47:4608:53:27.4508:54:16.15+04:32:4311:065,4
207BIAŁCZAK Tomasz 414OLSZTYNM 36-4474M 16100:00:4802:00:1403:54:4207:47:5108:53:32.1008:54:20.85+04:32:4811:065,4
208KOWALEWSKI Dariusz 506BYKÓWM 45-5935M 16200:58:2301:50:5604:00:4307:41:2308:55:18.7509:53:42.50+04:34:3411:095,4
209OKRASA Tomasz 558OLEŚNICAM 36-4475M 16300:58:2301:51:2704:00:4607:47:0408:55:19.2509:53:42.40+04:34:3511:095,4
210VAKH Oksana 653DOLNOŚLĄSKIEK 3521K 4700:58:2201:51:3404:00:4707:46:5008:55:20.3509:53:42.40+04:34:3611:095,4
211GRYGUĆ Anna 471BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKK 36-4420K 4800:00:5302:06:4104:14:1907:52:2308:55:31.5508:56:24.70+04:34:4711:095,4
212MYŚLIŃSKA Anna 551EKOBIEGIWARSZAWAK 45-598K 4900:00:2202:05:2904:01:4707:51:4808:56:04.8008:56:27.70+04:35:2011:105,4
213SIKORSKA Agnieszka 616EKOBIEGIWARSZAWAK 45-599K 5000:00:2102:07:0504:07:5107:51:5308:56:05.8008:56:27.70+04:35:2111:105,4
214STĘPIEŃ Katarzyna 623KAZANÓWK 3522K 5100:58:2801:55:0403:54:4107:54:1008:56:32.4009:55:00.75+04:35:4811:105,4
215WURMAŃSKI Wiktor 686KIELCEM 36-4476M 16400:58:2701:55:0203:54:4107:54:1608:56:33.4509:55:00.75+04:35:4911:105,4
216TOKARSKA Bożena 643#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWK 36-4421K 5200:58:3202:12:1904:20:3208:06:3509:02:51.5010:01:23.50+04:42:0711:185,3
217MYŚLIŃSKA Magdalena 550WARSZAWAK 3523K 5300:00:4501:59:4503:54:5507:59:0809:03:25.4009:04:11.10+04:42:4111:195,3
218WÓJCIK Monika 682KRAKÓWK 36-4422K 5400:00:4202:09:2804:21:5108:05:1709:03:51.4009:04:33.50+04:43:0711:195,3
219KORZHUN Aliaksandr 502KAMIENNA GÓRAM 36-4477M 16500:00:3602:02:2404:05:1508:02:1709:05:16.3509:05:53.30+04:44:3211:215,3
220JELINSKI Jaroslaw 483DĘBE WIELKIEM 45-5936M 16600:00:4001:56:2703:56:2608:02:3209:08:13.4509:08:54.30+04:47:2911:255,3
221FELIGA Mariusz 451GRANICEM 36-4478M 16700:00:4001:56:1703:56:2808:02:3609:08:13.8509:08:54.65+04:47:2911:255,3
222TOKARSKI Rafał 644KRAKÓWM 45-5937M 16800:58:3302:12:1904:20:3308:06:4209:09:29.9010:08:03.15+04:48:4511:265,2
223PRZYBYŁA Adam 592ŁÓDŹM 36-4479M 16900:00:4801:59:0204:11:4808:03:4109:10:42.1009:11:30.95+04:49:5811:285,2
224CIESIELSKI Jerzy 424#1512WINGEDHEARTSTORUŃM 3553M 17000:00:5101:58:4804:01:2208:07:5009:10:50.8509:11:41.85+04:50:0611:285,2
225CIESIELSKI Jan 425PGB SPORTOWA PACZKATORUŃM 45-5938M 17100:00:5001:58:0704:01:2208:07:4809:10:51.3509:11:42.30+04:50:0711:285,2
226WYRZYKOWSKA Katarzyna 687SKAWINA BIEGASKAWINAK 3524K 5500:00:3602:07:1804:09:1108:15:3709:12:13.8509:12:50.30+04:51:2911:305,2
227TARADAJ Paulina 640NIGHT RUNNERSKRAKOWK 36-4423K 5600:58:2402:18:5504:30:4108:14:0909:14:25.4010:12:49.80+04:53:4111:335,2
228HADRYSIAK Adam 474NAPIERACZEŁÓDŹM 36-4480M 17200:00:2502:11:4204:25:5308:24:2709:19:59.3509:20:24.55+04:59:1511:395,1
229MALUHA Jacek 531OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 36-4481M 17300:00:2401:57:5604:02:2608:11:3709:21:09.6009:21:33.80+05:00:2511:415,1
230ŚWIETLIK Paweł 637ŁBISKAM 36-4482M 17400:58:1502:02:2504:06:1708:12:3509:23:50.2010:22:05.90+05:03:0611:445,1
231PAWLAK Ewelina 569PIASECZNOK 36-4424K 5700:58:1402:02:1404:06:1608:12:0609:23:51.5010:22:06.05+05:03:0711:445,1
232KALETA Milena 490LEŚNI OLIMPIJCZYCYZAWIERCIEK 36-4425K 5800:00:2102:10:4104:25:5508:21:5009:24:02.3509:24:24.30+05:03:1811:455,1
233STYCZEŃ Justyna 624OLIMP ZABRZEZABRZEK 36-4426K 5900:00:3702:07:2704:17:5708:21:1609:27:23.7009:28:01.05+05:06:3911:495,1
234MIERCZYK Agnieszka 544BEZNAPINYWARSZAWAK 36-4427K 6000:00:2902:12:3904:17:5508:15:1309:27:49.8009:28:18.80+05:07:0511:495,1
235SUDER Michał 625BEZNAPINYWARSZAWAM 36-4483M 17500:00:2802:12:4304:17:5508:15:0809:27:50.5509:28:18.75+05:07:0611:495,1
236LOSOR Agnieszka 526PRUSZKÓWK 36-4428K 6100:00:5702:18:3404:31:4508:24:5009:28:13.1509:29:11.05+05:07:2911:505,1
237BŁOŃSKI Piotr 417BRUBECK POLISH WINGSSMOLECM 45-5939M 17600:01:1002:19:0004:24:4808:31:1209:28:21.5009:29:31.65+05:07:3711:505,1
238WARCHULSKA Karolina 657BRUBECK POLISH WINGSBORKOWOK 3525K 6200:01:0902:20:0404:24:5208:31:2309:28:22.5509:29:32.00+05:07:3811:505,1
239WOJDA Dariusz 676BRUBECK POLISH WINGSJÓZEFÓWM 45-5940M 17700:01:0802:18:4704:24:4608:31:2109:28:22.9009:29:31.80+05:07:3811:505,1
240OLCZAK Janusz 559BIEGANIE 50+WARSZAWAM 45-5941M 17800:00:4102:16:2204:31:0208:19:0509:28:52.1509:29:33.95+05:08:0811:515,1
241KARBOWSKA Beata 493KRAKÓWK 45-5910K 6300:00:4102:16:3104:31:0308:18:5509:28:52.3009:29:33.35+05:08:0811:515,1
242KOCH Marta 498ORNONTOWICEK 36-4429K 6400:00:3702:05:4204:17:5708:21:1009:32:31.1509:33:08.85+05:11:4711:555,0
243WŁODARSKI Piotr 670ALEKSANDRIA DRUGAM 3554M 17900:00:3902:05:0304:07:1908:19:5709:35:42.1509:36:21.55+05:14:5811:595,0
244KALITA Tomasz 491PGB SPORTOWA PACZKABIAŁYSTOKM 45-5942M 18000:00:5402:06:3704:15:1508:24:3809:37:14.8509:38:09.30+05:16:3012:015,0
245BABIUCH Magda 407SKAWINA BIEGAWIELKIE DROGIK 36-4430K 6500:00:3602:07:2304:08:5308:28:2009:37:29.9509:38:06.10+05:16:4612:015,0
246KRUZEL Joanna 700LEGNICAK 36-4431K 6600:00:2702:19:4004:31:0008:27:5109:37:39.0009:38:06.00+05:16:5512:025,0
247DRUCH Piotr 442GLIWICEM 3555M 18100:01:1101:59:0204:07:0208:21:0409:38:18.1009:39:30.00+05:17:3412:025,0
248KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 492MORSY OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM 45-5943M 18200:00:1502:15:3404:38:2808:48:3209:46:57.0009:47:12.65+05:26:1312:134,9
249MARCHEWKA Andrzej 535CZERNICHÓWM 36-4484M 18300:00:3302:11:5504:29:1708:44:2909:55:52.5509:56:25.80+05:35:0812:244,8
250PODLEWSKI Wojciech 585KS SPORTIVATARNÓWM 45-5944M 18400:00:0002:51:5305:02:0308:52:2409:57:34.5009:57:34.50+05:36:5012:264,8
251PIĄTEK Rafał 701BEFIT24TEAMKRAKÓWM 36-4485M 18500:01:0002:18:2104:29:3108:44:0709:57:49.4009:58:49.50+05:37:0512:274,8
252MURAWSKA Kamila 704WARSZAWAK 3526K 6700:00:5802:18:1204:29:3408:44:2509:57:50.8009:58:49.10+05:37:0612:274,8
253GORAJ Jarosław 465KRAKÓWM 36-4486M 18600:00:3102:13:2004:29:3808:43:3209:59:24.1009:59:55.50+05:38:4012:294,8
254STACHOWIAK Damian 621CRKRAKÓWM 36-4487M 18700:00:3002:13:2404:29:5908:43:4509:59:25.6509:59:56.40+05:38:4112:294,8
255PRUSZCZAK Dominika 590WARSZAWAK 3527K 6800:00:5702:21:0404:28:2608:53:0410:03:49.5510:04:46.80+05:43:0512:344,8
256BERNAT Paweł 413WARSZAWAM 36-4488M 18800:00:5602:21:0104:28:1508:53:0910:03:50.0010:04:46.75+05:43:0612:344,8
257ŚLĄSKI Bartosz 634DZIK KOMANDOŁÓDŹM 3556M 18900:00:5601:58:3604:00:5408:35:1410:06:50.1010:07:46.50+05:46:0612:384,7
258SĘPKOWSKI Michał 614DZIK KOMANDOŁÓDŹM 3557M 19000:00:5401:58:1504:00:5408:35:3510:06:51.7510:07:46.25+05:46:0712:384,7
259KACZMAREK Lukasz 487DZIK KOMANDOCZARNOCINM 3558M 19100:00:5401:58:2604:08:1008:35:2010:06:52.3010:07:46.50+05:46:0812:384,7
260WÓJKOWSKI Kamil 683RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM 36-4489M 19200:00:2702:01:0704:11:3108:51:2910:10:14.8010:10:42.70+05:49:3012:424,7
261WOJCIECHOWSKI Krzysiek 674GOLDEN TEAMWARSZAWAM 36-4490M 19300:58:1301:58:5604:30:5509:05:2410:11:06.2511:09:20.10+05:50:2212:434,7
262PIETRZAK Paulina 577WARSZAWAK 36-4432K 6900:58:1302:18:0004:30:5309:05:2810:11:06.5511:09:19.80+05:50:2212:434,7
263KOTULA Jakub 504KATOWICEM 36-4491M 19400:00:3302:21:3904:46:0708:59:2510:12:04.9010:12:38.30+05:51:2012:454,7
264PASTWA Monika 568GDAŃSKK 45-5911K 7000:58:1702:19:0804:33:1909:05:3010:12:28.7011:10:45.80+05:51:4412:454,7
265DREWNIK Robert 440WARSZAWAM 36-4492M 19500:03:1402:07:1104:14:2808:48:5010:21:09.8010:24:24.00+06:00:2512:564,6
266WARA-WĄSOWSKI Maciej 656ŁÓDŹM 45-5945M 19600:00:2602:14:5204:53:0709:27:0110:43:11.1010:43:37.50+06:22:2713:234,5
267BRODAWKA Olga 419WARSZAWAK 3528K 7100:00:5502:31:0804:52:1609:31:1210:44:26.6510:45:22.05+06:23:4213:254,5
268DOBROWOLSKI Robert 436SPORTOWI EMERYCIJELENIA GORAM 60+2M 19700:00:3002:23:5904:53:5409:26:4010:49:07.6010:49:37.60+06:28:2313:314,4
269DOBROWOLSKA Bozena 435SPORTOWI EMERYCIJELENIA GORAK 60+1K 7200:00:2902:24:4504:54:1709:26:5010:49:08.0010:49:37.40+06:28:2413:314,4
BIEDROŃ Artur 415STRANGERSWARSZAWAM 36-44DNF02:00:51 DNF03:52:41 DNF DNF DNF DNF--
ŻAK Barbara 696JURA TEAMPRZEGINIAK 36-44DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATYJASIAK Konrad 541WARSZAWAM 45-59DNF01:39:55 DNF03:30:45 DNF DNF DNF DNF--
SAINTEMARIE Bernar 611ALTER-ACTIVAUGIGNACM 60+DNF01:51:13 DNF03:48:13 DNF DNF DNF DNF--
KUPCZYK Przemysław 517DZIK KOMANDOŁÓDŹM 35DNF01:58:32 DNF04:08:11 DNF DNF DNF DNF--
PASTWA Janusz 567GDAŃSKM 45-59DNF01:54:57 DNF04:16:28 DNF DNF DNF DNF--
MANN Michał 534CZEKANÓWM 35DNF01:58:50 DNF04:24:31 DNF DNF DNF DNF--
PRZYBYŁO Przemek 593SZYPLISZKIM 35DNF DNF04:24:42 DNF DNF DNF DNF--
POKROP Agnieszka 586NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYL TEAMSKIERNIEWICEK 35DNF02:34:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKA Dorota 665ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK 36-44DNF02:43:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
RATAJCZAK Anna 600HERNIK TEAMDOLSKK 36-44DNF03:04:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 280 wynik(ów)