GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM
Gorce Ultra-Trail 2021
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2021-07-31
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 48 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 250
Wystartowało : 233
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 228
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 35 | M 35 | K 36-44 | M 36-44 | K 45-59 | M 45-59 | K 60+ | M 60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Gorc
41km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
48km
Czas
brutto
48km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1BARAN Wojtek 409OKNOPLAST RUNNING TEAMZABAWAM 36-441M 100:00:0201:12:4902:20:2804:18:3204:51:32.5504:51:35.50 6:049,9
2RĄCZKA Janusz 574RABKA ZDRÓJSKOMIELNA BIAŁAM 351M 200:00:0201:12:5602:19:2404:24:0405:00:05.7005:00:07.90+00:08:326:159,6
3GABRYŚ Rafał 462MOK MSZANA DOLNASZCZAWAM 352M 300:00:0201:11:5902:16:1404:20:5805:04:04.6505:04:07.35+00:12:316:209,5
4GÓRAK Przemysław 474KB SOBÓTKASOBÓTKAM 36-442M 400:00:0201:16:4102:26:2804:27:4905:05:49.5005:05:51.75+00:14:166:229,4
5SUROWIEC Michał 599MOJE BIEGANIEWOJKOWICEM 36-443M 500:00:0301:17:1902:29:2604:36:3300:15:0005:27:27.3005:27:30.45+00:35:546:309,2
6KOPCEWICZ Tomasz 505STAWIGUDAM 36-444M 600:00:0201:24:2902:38:0204:50:2105:28:51.8505:28:54.60+00:37:196:518,8
7PRZYBYLSKI Krzysztof 567BORECZNOM 36-445M 700:00:0301:24:4102:41:3504:51:4305:29:44.8505:29:48.00+00:38:126:528,7
8GRABOWSKI Mateusz 475JASLISKAM 353M 800:00:0601:24:3502:43:4504:51:3505:30:13.8005:30:20.25+00:38:446:528,7
9SNARSKI Bogdan 591MISTRZ_DWUMARATONUWARSZAWAM 36-446M 900:00:0401:23:1602:41:1904:59:3105:35:18.2005:35:23.15+00:43:476:598,6
10SARNA Krzysztof 582BIEŃKÓWKAM 354M 1000:00:0301:25:3002:42:5004:55:4705:35:55.4005:35:58.95+00:44:236:598,6
11TOPOLSKI Marcin 613CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIM 45-591M 1100:00:0601:23:1802:41:3804:55:4805:36:44.4505:36:50.55+00:45:157:008,6
12KOŚCIÒŁEK Kamil 510VISEGRAD MARATON RYTRO NOWY SĄCZM 355M 1200:00:0501:27:0902:44:1105:00:4005:39:10.1005:39:15.60+00:47:407:038,5
13WĘGLIŃSKI Mikołaj 622JAROCINM 356M 1300:00:1301:27:0502:48:3805:03:4405:39:02.1005:39:15.90+00:47:407:038,5
14BANIAK Marcin 407G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE/MŁYN TRAIL MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM 36-447M 1400:00:0201:26:3102:44:5605:11:2005:51:02.9005:51:05.00+00:59:297:188,2
15BACHLEDA Aleksander 403ZAKOPANEM 357M 1500:00:1901:27:2602:48:3305:14:1605:52:14.3005:52:33.55+01:00:587:208,2
16FRANCUZ Konrad 457MOGILANYM 45-592M 1600:00:0801:27:4802:49:5705:15:0805:56:36.5005:56:44.75+01:05:097:258,1
17ZIĘBA Mariusz 639BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAM 45-593M 1700:00:0401:34:5502:59:1105:23:5306:00:35.3506:00:40.05+01:09:047:308,0
18PAŁKA Tomasz 550KB PARANTELALIMANOWAM 45-594M 1800:00:0501:27:2802:50:3005:20:2906:01:16.8506:01:22.75+01:09:477:318,0
19PISZCZEK Jakub 561WARSZAWAM 36-448M 1900:00:0501:28:1802:49:4605:22:2006:03:23.8506:03:29.35+01:11:537:347,9
20FELUCH Krzysztof 452JACEK BIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM 45-595M 2000:00:0701:34:2502:57:4405:26:1706:04:19.9506:04:27.65+01:12:527:357,9
21DĄBROWSKI Michał 438CINCLUSŚWIĘTOCHŁOWICEM 45-596M 2100:00:3201:27:4002:51:5905:25:4806:04:00.7006:04:32.90+01:12:577:357,9
22MARKIEWICZ Agnieszka 529PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK 351K 100:00:0301:28:2902:54:3605:24:1106:04:54.7006:04:58.55+01:13:237:367,9
23SWIANIEWICZ Stanisław 600CHOTOMÓWM 358M 2200:00:0501:27:2502:54:0705:27:4406:09:08.5506:09:13.85+01:17:387:417,8
24OCHWAT Piotr 547RACE+KRAKOWM 359M 2300:00:1001:34:3202:59:3405:30:1206:09:17.0006:09:27.80+01:17:527:417,8
25DZIADZIO Małgorzata 445RACE+KRAKÓWK 352K 200:00:1001:34:3602:59:3505:30:0906:09:17.8506:09:27.90+01:17:527:417,8
26RACZYC Janusz 572HIT THE TRAILTARNÓWM 3510M 2400:00:0501:25:0202:47:3605:26:0806:11:00.7006:11:06.20+01:19:307:437,8
27GOŁEBIEWSKA Oliwia 470PŁOCKK 353K 300:00:2001:32:4702:57:0905:27:5106:11:21.9006:11:42.45+01:20:067:447,8
28GLAB Krzysztof 466VEGE RABBITSKŁOBUCKM 45-597M 2500:00:0501:26:5002:49:4505:28:4406:14:25.3506:14:30.55+01:22:557:487,7
29KWAŚNIEWSKI Krzysztof 522TRENER FORESTWARSZAWAM 45-598M 2600:00:1001:29:3802:58:2105:33:1706:18:03.2006:18:13.65+01:26:387:527,6
30KRAWCZYK Łukasz 513GRUPALUKTRANS.PLBRZOZÓWKAM 36-449M 2700:00:0701:34:1503:02:0105:33:2706:18:21.7006:18:29.40+01:26:537:527,6
31CAPUTA Wojciech 430LESZNOM 45-599M 2800:00:0401:35:0203:01:0505:36:5906:19:19.9006:19:24.75+01:27:497:547,6
32ADAMEK Dariusz 400#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWM 45-5910M 2900:00:1101:32:0902:59:2105:33:0806:20:28.3506:20:39.45+01:29:037:557,6
33KOVACS Norbert 511SOLTM 45-5911M 3000:00:2301:37:3403:04:1005:34:1406:21:31.5006:21:54.50+01:30:197:567,5
34BARAN Zbigniew 408KRAKÓWM 36-4410M 3100:00:1101:29:3902:54:1905:40:2306:22:59.8506:23:10.90+01:31:357:587,5
35GUTAN Damian 479BIELSKO-BIAŁAM 3511M 3200:00:1901:27:3302:52:3205:35:3806:23:18.7006:23:38.25+01:32:027:597,5
36DZIEDZIC Krzysztof 446KRAKÓWM 36-4411M 3300:00:1801:36:1203:03:4205:44:3206:25:43.6006:26:02.35+01:34:268:027,5
37PAWLIKOWSKI Damian 649Sklep PrestoGŁODÓWKAM 3512M 3400:00:1801:31:5003:01:0905:47:1306:27:20.4506:27:39.05+01:36:038:047,4
38ZABRZEWSKI Patryk 635KLUB BIEGACZA FARTLEK/KLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE ZDRÓJŻORYM 36-4412M 3500:00:0401:28:4003:00:2905:43:5706:27:51.0506:27:55.45+01:36:198:047,4
39CARUK Damian 431CHRZĄSZCZEWOM 45-5912M 3600:00:1101:32:5003:01:5505:43:5306:28:08.9006:28:19.95+01:36:448:057,4
40KSIĄŻEK Kacper 517KRAKÓWM 3513M 3700:00:3001:38:4303:10:1405:48:5306:29:00.7006:29:31.55+01:37:568:067,4
41OBARA Michał 544KIELCEM 36-4413M 3800:00:0801:33:1303:03:4005:45:2306:29:36.1506:29:44.60+01:38:098:077,4
42WOŹNY Paweł 631RUNPROGRESS TEAMNIEPOŁOMICEM 36-4414M 3900:00:0601:27:0202:51:1905:36:0806:30:11.7506:30:18.20+01:38:428:077,4
43BRZOZOWSKA Joanna 427ZADYSZKAWARSZAWAK 354K 400:00:2001:38:0603:08:5905:49:2306:30:46.5006:31:07.25+01:39:318:087,4
44WINTER Piotr 626NIGHT RUNNERSPOZNAŃM 3514M 4000:00:0401:30:0402:59:1405:49:3006:32:27.6006:32:31.85+01:40:568:107,3
45MAZUR Paweł 532ŁĄCKOM 3515M 4100:00:0301:33:4603:04:5605:48:3706:33:21.5006:33:25.15+01:41:498:117,3
46RAJTAR Zbigniew 573KRAKOWM 60+1M 4200:00:0301:38:3503:10:1105:48:4506:33:23.6006:33:27.15+01:41:518:117,3
47BROK Jacek 423PLEWISKAM 45-5913M 4300:00:2101:37:1703:09:2105:50:2306:35:31.2006:35:52.60+01:44:178:147,3
48PIWOŃSKI Adam 644GÓRA KALWARIAM 36-4415M 4400:00:1701:34:3703:09:3805:55:3306:38:03.0006:38:20.40+01:46:448:177,2
49JAMROZIAK Grzegorz 487AARSLEFF.BIZ RUNNING TEAMKAMIEŃ POMORSKIM 36-4416M 4500:00:1001:34:4603:02:0105:54:3306:38:34.9006:38:45.60+01:47:108:187,2
50JAREMA Maciej 489LOKOMOTIV MAJDANCISNAM 36-4417M 4600:00:0901:41:1003:11:3805:49:3606:38:39.2006:38:48.75+01:47:138:187,2
51KORUS Marek 508ULTRAMAREKTEAMKIELCEM 45-5914M 4700:00:0701:30:0403:02:5605:53:5806:38:49.9506:38:57.10+01:47:218:187,2
52GIERLACH Grzegorz 465JERZMANOWICEM 36-4418M 4800:00:1601:38:2903:09:1805:53:4206:38:55.6006:39:11.90+01:47:368:187,2
53PODRAZA Barbara 564CASTLEISLANDK 45-591K 500:00:0501:42:3503:12:3605:55:5406:39:14.5006:39:20.45+01:47:448:197,2
54GARSTECKA Joanna 463SKAWINA BIEGASKAWINAK 36-441K 600:00:0601:37:3803:13:0405:55:4806:39:14.2506:39:20.50+01:47:458:197,2
55NOWOROLNIK Piotr 542LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAM 36-4419M 4900:00:1301:32:3203:03:1705:54:5606:40:09.9006:40:23.30+01:48:478:207,2
56BADOWSKI Rafał 404WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!!!KRAKÓWM 45-5915M 5000:00:1201:33:2703:02:5805:54:4506:40:16.3506:40:28.60+01:48:538:207,2
57BOHDANOWICZ Krystian 420ATLAS RUNNING TEAMŁÓDŹM 36-4420M 5100:00:0701:34:2903:03:4005:55:0806:40:22.6506:40:30.15+01:48:548:207,2
58NOWICKI Zbigniew 540TRIAMIGOSGAŁKÓW MAŁYM 45-5916M 5200:00:3401:50:2103:20:5106:02:2706:42:37.4506:43:11.65+01:51:368:237,2
59HANS Michał 481LANCKORONAM 3516M 5300:00:0401:24:4302:46:0105:22:4206:43:57.4506:44:02.00+01:52:268:247,1
60GOLEK Robert 469FORZA ŁĘKAWICAŁĘKAWICAM 45-5917M 5400:00:1801:30:1303:02:3105:59:2506:43:52.7006:44:10.80+01:52:358:247,1
61SAMBORSKI Rafał 581GOPR JURAKRAKÓWM 36-4421M 5500:00:2501:37:2703:11:1005:57:1906:44:02.0506:44:27.50+01:52:528:257,1
62PIESZKO Magda 556KRAWCZYŃSKATEAMGDYNIAK 36-442K 700:00:1301:42:3903:18:3806:02:4306:44:19.1506:44:32.80+01:52:578:257,1
63KUPIŃSKA Magdalena 520GDYNIAK 355K 800:00:0901:42:0103:15:1506:01:5506:44:30.5506:44:40.15+01:53:048:257,1
64SADOWSKA Jagoda 579KRAKÓWK 356K 900:00:0301:35:1203:07:2106:00:0606:46:07.1506:46:11.00+01:54:358:277,1
65TKACZYK-TOFIL Katarzyna 609OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK 36-443K 1000:00:2401:42:5503:16:0706:03:2706:49:15.3506:49:39.55+01:58:048:317,0
66ŚWIDZIŃSKI Tomasz 607VEGE RUNNERSKRAKÓWM 45-5918M 5600:00:0901:47:1803:18:5806:05:1306:50:06.9006:50:16.80+01:58:418:327,0
67FURMAŃSKI Kuba 461KRAKÓWM 36-4422M 5700:00:0801:33:2603:09:4406:06:0306:52:18.9506:52:27.50+02:00:528:357,0
68MIROCHA Łukasz 536LUKATEAMMUCHARZM 36-4423M 5800:00:1801:41:4503:18:2606:06:5806:54:01.5006:54:20.25+02:02:448:377,0
69MIKOLAJCZYK Lukasz 534CZELADŹM 36-4424M 5900:00:2201:40:4503:16:3706:07:3306:55:00.9006:55:23.25+02:03:478:386,9
70FELIGA Mariusz 451GRANICEM 36-4425M 6000:00:1701:41:4203:11:5606:10:2606:58:07.8006:58:25.10+02:06:498:426,9
71SKÓRA Wojciech 648GAŁKÓW MĄŁYM 45-5919M 6100:00:3401:49:3003:28:4906:11:5106:58:11.9506:58:46.25+02:07:108:426,9
72PARUCKI Michał 552VEGE RUNNERSPOZNAŃM 36-4426M 6200:00:1201:42:0103:16:1606:11:0406:58:52.6506:59:05.00+02:07:298:436,9
73NOWOBILSKI Jakub 541ŁOPUSZNAM 3517M 6300:00:1301:34:1503:03:5806:11:5107:01:27.2007:01:40.60+02:10:058:466,8
74TURSKA Agnieszka 616DUDYCZ RUNGDAŃSKK 36-444K 1100:00:0401:43:1303:18:4806:16:5407:02:13.8507:02:18.10+02:10:428:476,8
75ZEGARMISTRZ Grzegorz 638KRAKÓWM 36-4427M 6400:00:3401:41:4903:13:4406:27:1807:03:33.0007:04:07.85+02:12:328:496,8
76ŻAK Barbara 640JURA TEAMPRZEGINIAK 45-592K 1200:00:0501:41:0803:22:0106:14:0507:05:31.7007:05:36.70+02:14:018:516,8
77KOSMALA Przemek 509MARCINSWIERCTEAMKRAKÓWM 36-4428M 6500:00:0601:39:1003:18:2606:16:3907:06:38.9507:06:45.25+02:15:098:536,8
78WROE Agnieszka 270POZNANK 36-445K 1300:00:2601:42:4703:21:2707:07:18.7507:07:44.90+02:16:098:546,7
79GAWIN Krzysiek 464WIĘCKOWICEM 36-4429M 6600:00:0801:38:5603:12:3206:21:5407:07:41.3507:07:50.30+02:16:148:546,7
80KOPACKA Edyta 504KB SOBÓTKAWROCŁAWK 36-446K 1400:00:1401:49:1303:26:2006:25:1907:07:53.2007:08:07.95+02:16:328:546,7
81KRUKOWSKI Krzysztof 645Arco ŁawyM 45-5920M 6700:00:1801:41:5803:21:3906:22:1807:07:50.7007:08:09.05+02:16:338:546,7
82KUROWSKI Mariusz 521RADOMSKOM 36-4430M 6800:00:1501:43:1503:21:3306:25:0507:08:21.1007:08:36.50+02:17:018:556,7
83TRYBALSKI Piotr 615PATO TEAMKRAKÓWM 45-5921M 6900:00:3001:39:2003:16:5806:13:5607:08:20.6007:08:51.55+02:17:168:556,7
84SIEMIĄTKOWSKI Norbert 646Arco ŁawyRZEKÓWM 45-5922M 7000:00:1801:42:3003:21:3606:22:0907:10:16.5007:10:34.55+02:18:598:576,7
85TARNAWSKI Marcin 608SKAWICAM 36-4431M 7100:00:1101:39:4403:19:2806:25:4007:11:02.1507:11:13.80+02:19:388:586,7
86BACAŃSKI Paweł 402KBKS RADOMSKORADOMSKOM 3518M 7200:00:1501:43:1803:20:5406:25:0907:11:43.6507:11:59.00+02:20:238:596,7
87BUDZIASZEK Agnieszka 428EFFI RUN TEAMKRAKÓWK 357K 1500:00:1401:43:4303:27:0906:23:0407:11:58.9507:12:13.40+02:20:378:596,7
88SZEWCZYK Monika 602BRZYSKITRITEAMKRAKÓWK 36-447K 1600:00:1401:48:0203:29:4806:25:2907:12:55.6507:13:09.70+02:21:349:016,7
89PUDEŁKO Rafał 568GDYNIAM 36-4432M 7300:00:1301:42:5703:18:3406:25:3407:12:56.8507:13:10.25+02:21:349:016,7
90BROZEK Aleksander 424PĘKOWICEM 36-4433M 7400:00:1801:45:2103:26:1806:27:5807:14:10.6007:14:28.95+02:22:539:026,6
91PIETRZAK Maciej 557WARSZAWAM 3519M 7500:00:2801:38:4103:13:4406:22:4707:17:46.7007:18:14.80+02:26:399:076,6
92JAWORSKA Karolina 490KRAKÓWK 358K 1700:00:1901:44:2803:21:2506:28:5807:19:01.1007:19:20.75+02:27:459:086,6
93IWANIUK Maciej 483TURAWAM 3520M 7600:00:0501:38:0603:11:3506:29:4007:19:44.2507:19:49.75+02:28:149:096,5
94TOKARZ Marcin 611LIBERTÓWM 45-5923M 7700:00:2601:41:2303:26:5606:29:0007:19:32.2007:19:58.95+02:28:239:096,6
95BUNSCH Adam 429KRAKÓWM 36-4434M 7800:00:1501:38:4103:20:1106:28:4507:20:24.4007:20:40.30+02:29:049:106,5
96FILO Michał 453KRAKÓWM 36-4435M 7900:00:1501:38:3703:20:0906:28:5207:20:24.5007:20:40.45+02:29:049:106,5
97KOPIEC Izabela 506SKRZYSZÓWK 36-448K 1800:00:1101:44:4603:33:1906:33:4907:21:30.8007:21:41.80+02:30:069:116,5
98GRZYWACZ Wojciech 478FARTLEK GOGORZYCEM 45-5924M 8000:00:1101:43:4003:27:3506:32:1307:21:30.4507:21:42.20+02:30:069:116,5
99POREMBSKI Leszek 565WARSZAWAM 45-5925M 8100:00:1001:43:1803:27:0906:30:3707:21:32.4507:21:42.80+02:30:079:116,5
100ĆMIELIŃSKI Tomasz 437KW KRAKÓWWARSZAWAM 45-5926M 8200:00:0901:38:5703:23:3606:36:2007:24:24.0507:24:33.80+02:32:589:156,5
101LASOTA Emilia 523GIRONAK 359K 1900:00:0601:43:4303:18:4506:29:0607:27:20.2507:27:26.85+02:35:519:196,4
102MARCINKIEWICZ Paweł 528VEGE RUNNERSMOGILANYM 3521M 8300:00:1501:41:4103:23:1506:36:3107:29:46.3507:30:02.25+02:38:269:226,4
103OLEJNIK Krzysztof 548PGB SPORTOWA PACZKANOWY DWÓR MAZOWIECKIM 45-5927M 8400:00:3101:50:5503:38:1506:38:3407:30:34.6507:31:05.65+02:39:309:236,4
104STACHERA Aleksandra 595EFFI RUN TEAMKRYNKIK 3510K 2000:00:1401:52:3303:36:2906:43:5007:33:42.1507:33:56.20+02:42:209:276,3
105SZCZYPIORSKA Monika 601WARSZAWAK 3511K 2100:00:2701:48:5403:37:2106:43:4107:35:43.2007:36:10.85+02:44:359:296,3
106NOWAK Wojciech 539BEFIT24TEAMKRAKÓWM 45-5928M 8500:00:0901:41:5803:26:4306:43:3607:39:22.8507:39:32.30+02:47:569:346,3
107JONIEC Jaroslaw 493NOWY SACZM 45-5929M 8600:00:1001:43:2803:32:4706:52:2407:39:56.2007:40:06.55+02:48:319:346,3
108SIKLUCKI Grzegorz 587ONE WAY TICKETKRAKÓWM 45-5930M 8700:00:1101:42:0803:29:1806:48:1307:40:03.8507:40:15.25+02:48:399:356,3
109FORTUNA Michał 456REISKIRCHENM 3522M 8800:00:3201:54:0803:36:4706:48:5507:40:22.9507:40:55.40+02:49:199:356,3
110PASEK Monika 553DANIEL WOSIK TERVEL TEAMCZACHÓWEKK 36-449K 2200:00:1501:49:4503:40:2306:53:5707:41:15.1007:41:30.35+02:49:549:366,2
111PETER Marcin 555KATOWICEM 45-5931M 8900:00:1201:43:5903:30:0106:48:2107:41:22.1007:41:34.35+02:49:589:366,2
112BĘBEN Robert 416OSTROBIECOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM 45-5932M 9000:00:2301:49:0703:39:2906:49:5607:41:19.4507:41:43.10+02:50:079:366,2
113KAJMOWICZ Aleksander 496PTG SOKÓŁ W TUCHOWIETUCHÓWM 45-5933M 9100:00:1001:48:1303:41:5506:54:1007:43:20.5507:43:30.90+02:51:559:396,2
114OŁOWNIA Joanna 246ZABIERZÓWK 3512K 2300:00:2001:46:5103:30:2406:48:5407:44:33.8007:44:54.55+02:53:199:406,2
115WEWIOR Tomasz 621DĄBROWA GÓRNICZAM 45-5934M 9200:00:0501:41:3303:31:0406:43:2507:47:57.4007:48:02.75+02:56:279:446,2
116KOZIOŁ Artur 512KRAKÓWM 45-5935M 9300:00:1401:46:0303:45:3806:59:3107:51:38.2007:51:52.60+03:00:179:496,1
117KSIĄŻEK Leszek 518KRAKÓWM 45-5936M 9400:00:3101:50:4803:40:2407:00:5907:53:19.6507:53:51.60+03:02:169:516,1
118ŚLIWA Anna 606SKAWINA BIEGAJURCZYCEK 45-593K 2400:00:0701:58:4403:46:3907:04:3407:54:16.0507:54:23.05+03:02:479:526,1
119BIŃCZYCKI Jarosław 418KRAKÓWM 45-5937M 9500:00:2401:53:1603:47:4107:04:1007:53:58.7007:54:23.55+03:02:489:526,1
120REDKIEWICZ Agnieszka 575TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAK 36-4410K 2500:00:3701:52:0203:41:3907:02:4307:54:29.1007:55:06.15+03:03:309:536,1
121SZUBERT-WALENCZAK Magdalena 605TZDWARSZAWAK 45-594K 2600:00:3701:52:0703:41:3707:02:3707:54:28.6007:55:06.20+03:03:309:536,1
122BORKOWSKI Maciej 422ZAKOPANEM 36-4436M 9600:00:1501:43:0603:29:3506:57:2807:55:21.7007:55:36.95+03:04:019:546,1
123MIJAKOWSKI Pawel 533MIJAKOWSKI TEAMWARSZAWAM 45-5938M 9700:00:2101:50:4003:42:5807:00:5107:55:27.5507:55:49.25+03:04:139:546,1
124SZKUTNIK Jakub 603ZAKOPANEM 36-4437M 9800:00:1501:43:0903:29:4206:57:2407:55:51.0007:56:06.90+03:04:319:546,1
125BISKUP Rafał 419RUN DZIADU RUNWARSZAWAM 45-5939M 9900:00:1701:45:1203:31:3007:04:3907:56:33.3007:56:50.60+03:05:159:556,0
126SALIŃSKI Bartosz 580WKURW_TEAMKATOWICEM 36-4438M 10000:00:0801:43:3803:35:4007:04:5707:56:55.8507:57:04.05+03:05:289:566,0
127DZIEWOŃSKI Konrad 448KRAKÓWM 45-5940M 10100:00:0701:54:1403:45:0607:06:0807:57:54.3507:58:01.50+03:06:269:576,0
128BARTKOWIAK Grzegorz 413KRAKÓWM 45-5941M 10200:00:1101:44:5903:33:3407:04:0508:01:08.2008:01:20.15+03:09:4410:016,0
129STRZELECKI Robert 597TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM 3523M 10300:00:2901:59:0603:42:3807:16:4508:03:24.2008:03:53.65+03:12:1810:046,0
130MATYSZCZAK Mateusz 531TYCHYM 3524M 10400:00:2001:42:1103:32:2706:57:2808:04:01.8008:04:22.65+03:12:4710:056,0
131WYRZYKOWSKA Katarzyna 633SKAWINA BIEGASKAWINAK 36-4411K 2700:00:0701:58:1803:54:4407:17:1008:05:10.4008:05:17.80+03:13:4210:065,9
132STASIW Artur 596ULTRA TRAIL FANATICSŻYRARDÓWM 3525M 10500:00:2001:43:4903:34:2907:13:5708:05:55.9508:06:16.85+03:14:4110:075,9
133ALBINIAK Marcin 401LUBLINM 45-5942M 10600:00:0801:43:4603:32:5907:15:0808:06:42.2008:06:50.30+03:15:1410:085,9
134JOZEFIAK Marta 494KRAKÓWK 3513K 2800:00:0701:58:3503:51:0207:18:0008:06:52.0008:06:59.30+03:15:2310:085,9
135PŁATEK Paweł 562PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWM 36-4439M 10700:00:3101:45:0103:31:5406:57:4408:06:59.3008:07:30.45+03:15:5410:085,9
136FLIS Dariusz 454OLIMP ZABRZEZABRZEM 45-5943M 10800:00:1401:52:5803:44:0007:17:2108:07:19.4008:07:33.85+03:15:5810:095,9
137JACHYMEK Robert 484TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM 36-4440M 10900:00:3701:57:4003:43:0307:16:4408:07:10.3008:07:47.75+03:16:1210:085,9
138ŻYGIEŁO Monika 647SZCZECINK 45-595K 2900:00:2701:58:3503:53:2507:17:2508:07:36.9508:08:03.95+03:16:2810:095,9
139DREWNIK Robert 443WARSZAWAM 36-4441M 11000:00:3601:49:4303:37:5507:13:0708:07:53.3008:08:29.80+03:16:5410:095,9
140MARCINIAK Izabela 527ULTRA WAYBANINOK 36-4412K 3000:00:1201:49:3703:42:4107:13:2108:10:42.9008:10:55.85+03:19:2010:135,9
141PILCH Anna 558KRAKÓWK 3514K 3100:00:3501:57:4503:56:5507:21:0808:11:19.0508:11:54.55+03:20:1910:145,9
142PULSAKOWSKA Barbara 569OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK 36-4413K 3200:00:1201:57:1803:51:3407:22:0208:13:25.0508:13:37.15+03:22:0110:165,8
143PIÓRKOWSKI Marcin 560GRUDZIĄDZM 36-4442M 11100:00:2901:47:4403:40:0707:16:5608:13:56.4508:14:26.10+03:22:5010:175,8
144KUBOWICZ Zbigniew 519OŁAWAM 45-5944M 11200:00:1701:58:3103:53:0607:22:2808:14:14.0508:14:31.05+03:22:5510:175,8
145GRZESIK Michał 477RZESZÓWM 3526M 11300:00:1301:53:2103:53:4207:20:1208:14:59.9008:15:13.10+03:23:3710:185,8
146CEGIEŁKO Paweł 432LUBLINM 45-5945M 11400:00:1601:49:5603:45:3907:19:5508:15:02.4508:15:18.45+03:23:4210:185,8
147MAJSTEREK Marcin 525GDYNIAM 45-5946M 11500:00:1301:52:5303:48:3207:21:5308:15:33.9008:15:46.90+03:24:1110:195,8
148JAKUBOWSKA Renata 486BIELSKO -BIAŁAK 60+1K 3300:00:0601:51:2203:48:3307:23:3008:20:12.5508:20:18.85+03:28:4310:255,8
149WASZAK Rafał 620DACHOWAM 3527M 11600:00:1501:48:3003:31:0507:12:2208:22:17.8008:22:32.95+03:30:5710:275,7
150GOTKIEWICZ- CICHOŃ Edyta 473KRAKÓWK 36-4414K 3400:00:2901:58:5604:01:0607:25:3908:23:49.3008:24:18.35+03:32:4210:295,7
151KRUSZEWSKI Jacek 516MARKIM 45-5947M 11700:00:1301:59:2903:52:2807:32:4408:27:05.1508:27:18.25+03:35:4210:335,7
152FRYZOWICZ Patryk 460TOP BRANDZAKOPANEM 3528M 11800:00:3401:54:5603:45:2207:29:5008:28:27.2008:29:01.40+03:37:2510:355,7
153OSZYWA Damian 643DAMCZI RUNKIELCEM 36-4443M 11900:00:0701:47:4603:49:3407:46:3108:34:48.2508:34:55.95+03:43:2010:435,6
154ŻUROWSKI Łukasz 642WARSZAWAM 36-4444M 12000:00:2901:58:4503:56:4307:34:0708:34:31.8508:35:01.55+03:43:2610:435,6
155PUZA Adam 570PYRZOWICEM 36-4445M 12100:00:3501:57:0603:47:4707:28:3108:34:28.4008:35:03.60+03:43:2810:435,6
156DZIERŻAWSKI Krzysztof 447WARSZAWAM 3529M 12200:00:1601:53:5904:03:0507:30:4808:35:09.6008:35:26.40+03:43:5010:435,6
157POZIOMECKI Artur 566PIASECZNOM 36-4446M 12300:00:2101:50:4203:42:1507:30:0808:36:28.4508:36:50.25+03:45:1410:455,6
158BAKUN Jolka 405CHEŁMK 45-596K 3500:00:1601:49:3703:43:2007:31:1308:38:58.8008:39:15.45+03:47:3910:485,5
159BAKUN Mariusz 406CHEŁMM 45-5948M 12400:00:1601:49:4003:43:2107:31:1508:38:59.1008:39:15.65+03:47:4010:485,5
160KARGUL Magdalena 499STOKOWCZYKITEAMKIELCEK 3515K 3600:00:1901:49:4903:45:0507:27:1608:41:16.5008:41:36.35+03:50:0010:515,5
161JAGIELSKI Paweł 485WARSZAWAM 45-5949M 12500:00:3801:51:2003:49:0307:39:0408:42:21.2008:42:59.30+03:51:2310:525,5
162KAPUSTA Krzysztof 498BOLESŁAWIECM 3530M 12600:00:3002:01:0404:00:5507:51:2508:51:13.2008:51:43.45+04:00:0711:045,4
163DĄBROWSKI Cezary 439MAXI PIASECZNOPIASECZNOM 45-5950M 12700:00:2401:57:1203:56:4608:53:27.2008:53:51.35+04:02:1511:065,4
164PAUNA Alexandra 554BOLESŁAWIECK 3516K 3700:00:3002:01:0704:01:0207:51:2908:53:41.6008:54:12.25+04:02:3611:075,4
165JELINSKI Jaroslaw 491DĘBE WIELKIEM 45-5951M 12800:00:1701:59:2303:57:0508:53:57.6508:54:15.35+04:02:3911:075,4
166WNUK Mirosław 628KRAKÓWM 45-5952M 12900:00:1901:57:3603:56:4407:53:1608:59:09.8008:59:29.65+04:07:5411:135,3
167CEDZYŃSKI Jan 1017BBM KIELCEGÓRNOM 60+2M 13000:00:2001:51:4603:53:2807:50:2509:01:39.9009:02:00.15+04:10:2411:175,3
168BARSKA-GRABOWSKA Barbara 412KOMAŃCZAK 3517K 3800:00:2001:58:0804:07:0007:56:0109:01:48.5009:02:09.05+04:10:3311:175,3
169WYSOCKA Magdalena 634PGB SPORTOWA PACZKAPACÓŁTOWOK 36-4415K 3900:00:3302:05:4704:02:3308:05:5909:01:40.0509:02:13.05+04:10:3711:175,3
170MAJTYKA Tomasz 526LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM 45-5953M 13100:00:2402:01:0804:05:3908:00:3609:03:03.3009:03:28.10+04:11:5211:185,3
171FREJ Miłosz 458JĘDRZEJÓWM 45-5954M 13200:00:2401:57:3604:05:4308:00:4309:03:10.8009:03:34.95+04:11:5911:185,3
172WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 624SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGK 45-597K 4000:00:1401:59:3704:10:5808:03:1309:03:33.3009:03:48.15+04:12:1211:195,3
173WASIK Marta 619EDC RUNNERSWARSZAWAK 36-4416K 4100:00:2502:02:5804:05:1508:02:4909:08:05.8509:08:31.80+04:16:5611:255,3
174POCIĘGIEL Michał 563SKAWINA BIEGARADZISZÓWM 36-4447M 13300:00:0702:07:5604:12:3708:01:2409:09:00.5509:09:08.30+04:17:3211:265,2
175PACHOŃSKA OMBACH Joanna 549KRAKÓWK 36-4417K 4200:00:2802:02:1504:08:1008:05:4209:09:23.4009:09:52.25+04:18:1611:265,2
176BRZOZOWSKA Katarzyna 426WARSZAWAK 36-4418K 4300:00:1002:06:3104:15:5908:11:5909:09:59.4009:10:10.15+04:18:3411:275,2
177KRÓLAK Magda 514TENPO PRYMA SORTWARSZAWAK 3518K 4400:00:3101:59:2604:05:1108:04:1409:09:51.7509:10:23.30+04:18:4711:275,2
178DYR Dorota 444GDAŃSKK 36-4419K 4500:00:3302:05:4804:05:5408:11:4009:14:19.3009:14:52.35+04:23:1611:325,2
179ROŻEK Michał 650Lech PoznańPOZNAŃM 3531M 13400:00:3201:57:0703:51:4208:10:3809:15:18.0009:15:50.20+04:24:1411:345,2
180CZARNACKA Karolina 436LUBLINK 36-4420K 4600:00:0901:51:2303:50:5608:19:1609:16:16.7509:16:26.20+04:24:5011:355,2
181SPRAWKA Marcin 594LUBLINM 36-4448M 13500:00:0901:50:3703:50:5608:19:2209:16:38.5009:16:48.25+04:25:1211:355,2
182KORSAK Piotr 507ŁÓDŹM 36-4449M 13600:00:2701:59:1803:59:4908:11:1909:21:19.1009:21:46.30+04:30:1011:415,1
183RACIBORSKA Ewa 571ESJA TEAMWARSZAWAK 36-4421K 4700:00:1602:00:5204:10:2808:19:4209:22:07.8009:22:24.60+04:30:4911:425,1
184SIWEK Ewa 589TUPTUŚOTWOCKK 45-598K 4800:00:1602:00:4904:10:2708:19:4909:22:07.8009:22:24.75+04:30:4911:425,1
185GRYGORUK Marek 476VEGE RUNNERSBIELSK PODLASKIM 45-5955M 13700:00:3102:05:4004:19:3408:14:2609:22:13.0009:22:44.55+04:31:0911:425,1
186JESSA Andrzej 492BIEGACZE JÓZEFA NOJIPĘCKOWOM 45-5956M 13800:00:1301:54:2004:05:2608:06:2609:23:27.8509:23:41.60+04:32:0611:445,1
187JANECZEK Jarosław 488KAJTEX TEAMCZĘSTOCHOWAM 36-4450M 13900:00:3601:58:0003:59:3408:18:2809:23:58.1509:24:34.20+04:32:5811:445,1
188TUSIŃSKI Seweryn 617OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 36-4451M 14000:00:1202:00:2804:08:2308:19:2509:24:35.0009:24:47.05+04:33:1111:455,1
189WÓJKOWSKI Kamil 632RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM 36-4452M 14100:00:1901:57:4604:04:5908:14:5309:28:28.8009:28:48.55+04:37:1311:505,1
190KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 502UNLIMITED SPORT 2.0KRAKÓWK 45-599K 4900:00:2702:02:4904:19:3708:21:2109:29:42.9509:30:10.75+04:38:3511:525,1
191KAWA Michał 501KRAKÓWM 36-4453M 14200:00:1401:58:1704:00:1008:16:0909:33:48.2009:34:03.00+04:42:2711:575,0
192DOROBISZ Marek 442MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWM 45-5957M 14300:00:2302:12:0804:26:5908:37:2909:42:06.3509:42:29.95+04:50:5412:074,9
193MIŚTA-DOROBISZ Sylwia 537MYSZKÓWK 45-5910K 5000:00:2302:15:0004:27:2208:38:0409:42:06.8509:42:30.10+04:50:5412:074,9
194BARTOSIK Tomasz 414MYSZKÓWM 3532M 14400:00:3802:08:4804:15:3208:11:4809:41:53.2509:42:31.45+04:50:5512:074,9
195OBŁUDKA Adam 545BEERSPIRITZĄBKIM 36-4454M 14500:00:2602:07:0304:19:4508:38:2409:45:09.2009:45:35.60+04:54:0012:114,9
196KACZMAREK Aleksandra 495KACZMAREK TEAMCHWASZCZYNOK 45-5911K 5100:00:2502:08:5704:19:4408:31:4009:45:56.0009:46:21.35+04:54:4512:124,9
197BEDNAREK Michal 415CROSSELITETCZEWM 36-4455M 14600:00:2502:09:0404:19:2808:31:4309:45:56.1009:46:21.45+04:54:4512:124,9
198ROSIK Piotr 576WARSZAWAM 36-4456M 14700:00:3302:02:3704:05:0908:27:4509:46:27.8509:47:01.50+04:55:2612:134,9
198KASPROWICZ Grzegorz 500WARSZAWAM 45-5958M 14700:00:3301:58:1103:59:3808:34:5309:46:27.9009:47:01.50+04:55:2612:134,9
200SŁOWIK Justyna 590SŁOWIKI BIEGAJĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK 36-4422K 5200:00:2302:11:0804:21:4508:46:0209:50:16.7509:50:40.40+04:59:0412:174,9
201TOMANEK Renata 612STARACHOWICEK 45-5912K 5300:00:2502:11:0804:21:4208:45:5509:50:14.6509:50:40.45+04:59:0412:174,9
202GNOT Krzysztof 468OPOLEM 45-5959M 14900:00:3402:13:4008:52:4109:52:03.9009:52:38.45+05:01:0212:204,9
203ŻOŁYNIAK Szymon 641SIERADZM 36-4457M 15000:00:1201:59:0804:14:4808:49:1409:53:18.3009:53:30.95+05:01:5512:214,9
204ŁASKAWSKA Justyna 524WARSZAWAK 36-4423K 5400:00:1201:59:1804:14:5408:49:0809:53:20.7509:53:33.25+05:01:5712:214,9
205BRYŚ Magdalena 425WARSZAWAK 3519K 5500:00:2102:05:0604:21:5008:45:1509:54:37.3509:54:58.75+05:03:2312:234,8
206FALKOWSKI Łukasz 450VADAIN RUNNING CLUBPOGÓRZEM 36-4458M 15100:00:2702:05:3004:21:1508:40:3209:55:27.8509:55:55.05+05:04:1912:244,8
207BARON Kasia 411VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZK 36-4424K 5600:00:2602:06:0004:21:2008:40:5509:55:28.7509:55:55.35+05:04:1912:244,8
208BARON Jacek 410VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZM 45-5960M 15200:00:2802:05:5604:21:1508:40:4509:55:29.4009:55:58.10+05:04:2212:244,8
209HADRYSIAK Adam 480NAPIERACZEŁÓDŹM 36-4459M 15300:00:2502:00:4804:05:1208:30:2909:56:28.4009:56:54.35+05:05:1812:254,8
210WILK Magdalena 625ULTRAPOŚLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK 45-5913K 5700:00:0901:53:5404:15:3708:56:0609:57:15.5009:57:24.75+05:05:4912:264,8
211DĄBROWSKI Michał 440ULTRAPOŚLADACHWARSZAWAM 36-4460M 15400:00:0801:53:5904:15:3408:55:4709:57:16.0009:57:24.85+05:05:4912:264,8
212IWANEK Dominika 482BYDGOSZCZK 3520K 5800:00:2202:05:1204:21:4908:51:5610:08:57.1510:09:19.45+05:17:4312:414,7
213DEMCZAR Jacek 441TRZCIANKAM 45-5961M 15500:00:3302:15:5704:27:1408:52:0610:11:16.0510:11:49.10+05:20:1312:444,7
214TYMBOROWSKA -WIEDRO Małgorzata 618WKURW_TEAMZAGNAŃSKK 45-5914K 5900:00:0802:13:2904:26:3708:55:2510:12:45.6510:12:54.60+05:21:1912:454,7
215BONEK SIKORA Agata 421RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK 45-5915K 6000:00:1702:16:3109:00:0010:14:54.0010:15:11.85+05:23:3612:484,7
216SIKORA Maciej 588RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM 36-4461M 15600:00:1802:16:2409:00:0310:14:53.7010:15:12.05+05:23:3612:484,7
217KALINOWSKI Adam 497WARSZAWAM 36-4462M 15700:00:2701:58:4904:14:4308:50:1610:17:19.3510:17:46.85+05:26:1112:514,7
218OCHNIK-KALINOWSKA Justyna 546WARSZAWAK 36-4425K 6100:00:2801:58:3704:14:5108:52:1910:17:18.9510:17:47.35+05:26:1112:514,7
219KACZYŃSKI Marcin 651WARSZAWAM 36-4463M 15800:00:2701:58:4304:16:0208:52:0910:17:21.0010:17:48.65+05:26:1312:514,7
220STYCZEŃ Justyna 598OLIMP ZABRZEZABRZEK 36-4426K 6200:00:1502:06:1704:26:1208:54:4510:19:50.5010:20:05.60+05:28:3012:544,6
221KOCOT Magdalena 503META NADARZYNNADARZYNK 36-4427K 6300:00:2102:15:3209:11:5610:30:15.5510:30:36.75+05:39:0113:074,6
222KRUPA Daniel 515STARGARDM 45-5962M 15900:00:2102:13:2409:05:3910:30:15.1010:30:36.80+05:39:0113:074,6
222PIOTROWSKA Anna 559SPARTANIE DZIECIOM / METANADARZYNNADARZYNK 45-5916K 6400:00:2202:13:5909:11:4010:30:14.5010:30:36.80+05:39:0113:074,6
224NOWAK Wiktor 538SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM 60+3M 16000:00:2202:13:4209:05:4310:30:14.2510:30:37.15+05:39:0113:074,6
225SOKOŁOWSKI Artur 593TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM 45-5963M 16100:00:1702:14:4109:16:5910:37:01.9010:37:19.35+05:45:4313:164,5
226WIECZOREK Kamil 623BIELSKO-BIAŁAM 3533M 16200:00:3002:04:3104:18:2509:25:4510:42:11.1510:42:41.40+05:51:0513:224,5
226WOCIAL Adrianna 629ZAKRĘTK 3521K 6500:00:3002:04:2904:18:2409:25:4310:42:11.3510:42:41.40+05:51:0513:224,5
228TARNAWSKI Jakub 652KKB DystansKRAKÓWM 45-5964M 16300:00:0403:00:4005:53:2209:27:1510:42:40.1510:42:44.70+05:51:0913:234,5
Niesklasyfikowani
WNĘK Marek 627JISNBJAZOWSKOM 35DNF01:38:00 DNF03:29:41 DNF DNF DNF DNF--
GLINICKA Ewa 467OTWOCKK 36-44DNF03:00:09 DNF05:52:41 DNF DNF DNF DNF--
- - 610OTWOCKM 35DNF03:00:12 DNF05:52:48 DNF DNF DNF DNF--
FLOREK Sebastian 455GABOŃM 36-44DNF01:26:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Maria 630SKAWINA BIEGASKAWINAK 35DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 233 wynik(ów)